Uitslag KNZB d2 24-11-2007

Home

 
Programmanummer: 2 4x100m vrij est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
1 zc De Schotejil 1   4.18.70     4.19.38 I 0.25.26 0.53.44    
2 ZOB'66 1   4.34.93     4.37.29 II 0.30.54 1.06.10    
 
zc De Schotejil 1     ZOB'66 1    
92-02327 Mark Costeris   92-03549 Niels Meijer  
94-02447 Dennis Groen   96-00987 Yamiko Steenhoek  
93-02807 Eldin Krijgh   93-02347 Walter Troost  
93-02809 Timo Lambregts   95-01393 Jelle Melissant  
           
 
Programmanummer: 3 4x50m vrij est. Mix Eindtijd 50m   
1 ZOB'66 1   2.22.41     2.24.12 I 0.34.21      
2 zc De Schotejil 1   2.28.15     2.28.62 II 0.38.80      
3 zc De Schotejil 2   2.45.54     2.47.09 III 0.42.56      
 
ZOB'66 1     zc De Schotejil 1    
96-01360 Nicky Deijl   96-02458 Rhea Lambregts  
96-01709 Jasper Bergsen   96-00365 Mico Pavlovic  
96-03266 Madeleine van der Linden   96-01846 Mariska Gerlings  
96-00987 Yamiko Steenhoek   96-00715 Bjorn Vogelaar  
           
zc De Schotejil 2          
97-02732 Anne Overweel        
97-00067 Alex van Soest        
96-01858 Katja de Vreeze        
97-01333 Marijn Redert        
           
 
Programmanummer: 5 200m wissel dames Eindtijd 50m   
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 2.35.02 93-03612   2.33.49 I 0.32.26      
2 Carly Noordermeer ZOB'66 2.41.85 87-02984   2.44.33 II 0.34.23      
3 Lizette van Dam ZOB'66 2.41.02 83-00372   2.44.69 III 0.35.81      
4 Rianne Noordijk zc De Schotejil 2.56.50 85-02182   2.59.90   0.38.51      
5 Ashley Wolters ZOB'66 2.53.86 90-04414   3.08.49   0.41.65      
6 Whitley Rens zc De Schotejil 3.08.01 90-07520   3.12.58   0.41.92      
 
Programmanummer: 6 100m vlinder heren Eindtijd 50m   
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 1.01.21 90-03455   1.01.86 I 0.28.87      
2 Roderik Meijers ZOB'66 1.02.32 86-02063   1.02.29 II 0.28.06      
3 Leander Noordijk zc De Schotejil 1.05.80 81-01221   1.05.02 III 0.29.83      
4 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 1.11.48 89-01343   1.12.45   0.32.13      
5 Niels Albrechts zc De Schotejil 1.13.18 88-00039   1.16.39   0.34.97      
 
Programmanummer: 7 100m school m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Wendy de Bruin ZOB'66 1.26.30 92-06320   1.25.28 I 0.40.27      
2 Inge van der Pligt ZOB'66 1.25.32 91-04762   1.27.37 II 0.41.08      
3 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 1.39.16 95-02644   1.32.42 III 0.43.36      
4 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 1.39.48 95-05252   1.37.62   0.46.96      
5 Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 1.45.54 93-06072   1.45.52   0.48.75      
6 Marjolein Buth zc De Schotejil 1.49.39 95-03456   1.45.90   0.49.27      
  Elène van Zoest zc De Schotejil 1.30.80 92-05582   afg.          
 
Programmanummer: 9 200m vrij j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 1.56.41 91-01947   1.59.59 I 0.26.66 0.57.48    
2 Maurits Brandt ZOB'66 2.09.44 91-00277   2.09.60 II 0.29.19 1.01.78    
3 Timo Lambregts zc De Schotejil 2.21.32 93-02809   2.19.69 III 0.31.55 1.06.91    
4 Rik Ghijsels zc De Schotejil 2.17.13 90-07131   2.22.21   0.33.64 1.09.74    
5 Ruben Stolk ZOB'66 2.20.15 90-05665   2.24.82   0.32.42 1.09.20    
6 Roydon Filee ZOB'66 2.25.80 91-03789   2.25.09   0.31.96 1.07.37    
  Niels v.d. Ende zc De Schotejil 2.58.30 91-05647   afg.          
 
Programmanummer: 10 200m rug m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 2.35.51 92-00964   2.34.24 I 0.36.46 1.16.59    
2 Danica Koedoot zc De Schotejil 2.42.10 93-01034   2.40.24 II 0.37.33 1.18.30    
3 Louise den Breejen ZOB'66 2.49.02 92-03160   2.44.83 III 0.38.21 1.20.64    
4 Lisa Deijl ZOB'66 2.55.21 93-04108   2.51.11   0.39.14 1.22.27    
5 Julia Wolters ZOB'66 3.08.51 93-00862   3.09.60   0.43.71 1.31.10    
6 Amber van der Kraan ZOB'66 3.25.00 92-06280   3.42.99   0.49.93 1.42.65    
 
Programmanummer: 11 100m vlinder j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Mark Costeris zc De Schotejil 1.01.22 92-02327   1.02.62 I 0.29.15      
2 Walter Troost ZOB'66 1.22.89 93-02347   1.15.22 II 0.34.87      
3 Niels Meijer ZOB'66 1.24.29 92-03549   1.21.43 III 0.35.64      
4 Niels Both zc De Schotejil 1.42.54 93-03491   1.41.39   0.44.06      
5 Eldin Krijgh zc De Schotejil 1.37.80 93-02807   1.42.23   0.43.61      
 
Programmanummer: 12 50m school dames Eindtijd     
1 Conny Wielaard zc De Schotejil 0.38.42 62-00260   0.38.17 I        
2 Michelle Vreugde zc De Schotejil 0.43.32 92-06022   0.42.12 II        
3 Ashley Wolters ZOB'66 0.41.26 90-04414   0.42.35 III        
4 Amber van der Kraan ZOB'66 0.43.69 92-06280   0.45.10a          
5 Mandy Brooshoofd zc De Schotejil 0.45.51 93-06902   0.45.10b          
6 Julia Wolters ZOB'66 0.47.89 93-00862   0.46.02          
 
Programmanummer: 13 200m vrij heren Eindtijd 50m100m  
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 2.07.68 90-03455   2.08.41 I 0.29.63 1.02.78    
2 Leander Noordijk zc De Schotejil 2.12.31 81-01221   2.09.13 II 0.29.22 1.02.22    
3 Niels Albrechts zc De Schotejil 2.15.38 88-00039   2.16.12 III 0.31.67 1.05.91    
4 Arthur van Dam ZOB'66 2.14.65 80-00285   2.17.57   0.30.89 1.05.04    
5 Roderik Meijers ZOB'66 2.13.69 86-02063   2.20.93   0.30.52 1.05.62    
6 Maarten Brandt ZOB'66 2.17.79 88-00487   2.24.59   0.33.14      
7 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 2.21.12 89-01343   2.25.03   0.33.17 1.11.22    
8 Harmen Reemst ZOB'66 2.23.56 87-02715   2.30.87   0.33.74 1.11.56    
 
Programmanummer: 14 200m wissel m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 2.59.42 95-01796   2.50.79 I 0.38.61      
2 Janiek de Boed zc De Schotejil 2.52.87 94-03354   2.51.79 II 0.38.51      
3 Nicky Deijl ZOB'66 3.11.23 96-01360   2.56.21 III 0.40.71      
4 Elise van Soest zc De Schotejil 3.17.84 94-03444   3.09.89   0.41.86      
5 Iris de Zwart ZOB'66   95-03992   3.23.74   0.46.18      
6 Barbra Monster ZOB'66   95-03990   3.25.55   0.49.42      
7 Roos Ketting ZOB'66   95-05576   3.25.74   0.46.54      
 
Programmanummer: 15 100m vrij j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.09.50 96-00987   1.06.50 I 0.32.28      
2 Dennis Groen zc De Schotejil 1.09.08 94-02447   1.08.08 II 0.33.07      
3 Jelle Melissant ZOB'66 1.13.58 95-01393   1.13.71 III 0.35.52      
4 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 1.18.04 96-00715   1.15.90   0.37.99      
5 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 1.17.24 95-00041   1.17.72   0.37.74      
6 Dion Tamerius zc De Schotejil 1.17.11 95-01863   1.18.27   0.37.94      
 
Programmanummer: 16 100m rug m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Vivian Dortland ZOB'66   98-02096   1.36.56 I 0.47.15      
2 Indah Hijmans ZOB'66 1.39.00 97-03152   1.36.59 II 0.46.09      
3 Lindsey Dortland ZOB'66   98-02108   1.41.08 III 0.47.48      
4 Rhea Lambregts zc De Schotejil 1.46.04 96-02458   1.43.10   0.49.95      
5 Mariska Gerlings zc De Schotejil 1.43.85 96-01846   1.43.20   0.50.80      
6 Anne Overweel zc De Schotejil 1.56.20 97-02732   1.48.00   0.52.53      
7 Katja de Vreeze zc De Schotejil 1.58.50 96-01858   1.48.44   0.53.07      
8 Simone Koole ZOB'66   97-02726   1.54.56   0.56.50      
9 Rolien Holster zc De Schotejil 2.07.98 97-01900   1.55.68   0.56.04      
10 Thirza Belder ZOB'66   98-03024   1.57.96   0.54.34      
11 Melissa Kievit zc De Schotejil 2.11.30 97-01904   2.00.48   0.56.17      
12 Vera Wander ZOB'66   98-03026   2.19.80   1.06.92      
13 Chantal Bonset ZOB'66   98-02594   2.36.32   0.59.84      
  Madeleine van der Linden ZOB'66 1.40.00 96-03266   1.42.72 RD 0.56.04      
  Syrella Johan ZOB'66   96-05284     AF        
 
AF Niet de aangegeven afstand gezwommen. ( geen tijd noteren)
RD Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Programmanummer: 17 50m school j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Joey van der Valk ZOB'66 0.47.23 96-02191   0.44.86 I        
2 Mico Pavlovic zc De Schotejil 0.45.67 96-00365   0.46.15 II        
3 Jasper Bergsen ZOB'66 0.48.63 96-01709   0.47.11 III        
4 Bjorn v. Vliet ZOB'66 0.49.80 96-01287   0.48.29          
5 Ian van Mullem ZOB'66 0.50.11 96-02545   0.49.06          
6 Alex van Soest zc De Schotejil 0.50.89 97-00067   0.52.18          
7 Sven Dubbeld zc De Schotejil 0.52.39 96-01141   0.52.93          
8 Marijn Redert zc De Schotejil 0.51.92 97-01333   0.52.95          
9 Gido Ista zc De Schotejil 0.52.89 97-02507   0.53.08          
10 Timo Ista zc De Schotejil 0.54.45 96-03471   0.53.88          
11 Thomas Mandigers ZOB'66   97-02667   1.00.74          
 
Programmanummer: 18 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
1 Carly Noordermeer ZOB'66 2.22.57 87-02984   2.24.06 I 0.33.10 1.10.24    
2 Lizette van Dam ZOB'66 2.23.02 83-00372   2.24.29 II 0.33.92 1.11.48    
3 Conny Wielaard zc De Schotejil 2.42.72 62-00260   2.37.61 III 0.36.70 1.16.99    
4 Rianne Noordijk zc De Schotejil 2.41.73 85-02182   2.42.84   0.36.98 1.18.56    
5 Mandy Brooshoofd zc De Schotejil 3.05.69 93-06902   2.57.56   0.39.79 1.24.71    
6 Michelle Vreugde zc De Schotejil 2.56.89 92-06022   3.03.07   0.41.02 1.27.45    
 
Programmanummer: 19 50m school heren Eindtijd     
1 Maarten Brandt ZOB'66 0.33.83 88-00487   0.34.39 I        
2 Thijs Tromper zc De Schotejil 0.33.43 87-03407   0.34.76 II        
3 Harmen Reemst ZOB'66 0.36.20 87-02715   0.37.07 III        
4 Arthur van Dam ZOB'66 0.35.49 80-00285   0.37.25          
5 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 0.37.54 89-01343   0.37.73          
 
Programmanummer: 21 200m vrij m. senioren 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Wendy de Bruin ZOB'66 2.30.05 92-06320   2.30.08 I 0.33.71 1.12.08    
2 Inge van der Pligt ZOB'66 2.35.07 91-04762   2.41.67 II 0.35.54 1.17.31    
3 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 2.55.64 95-05252   2.57.60 III 0.37.76 1.22.48    
4 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 3.05.61 95-02644   2.59.77   0.41.34 1.29.37    
5 Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 3.17.93 93-06072   3.17.76   0.42.32 1.34.76    
6 Marjolein Buth zc De Schotejil 3.37.07 95-03456   3.39.92   0.46.07 1.40.44    
  Elène van Zoest zc De Schotejil 2.30.37 92-05582   afg.          
 
Programmanummer: 22 100m school j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 1.09.32 91-01947   1.12.01 I 0.34.00      
2 Maurits Brandt ZOB'66 1.15.62 91-00277   1.14.64 II 0.35.04      
3 Ruben Stolk ZOB'66 1.18.24 90-05665   1.20.46 III 0.37.30      
4 Rik Ghijsels zc De Schotejil 1.20.38 90-07131   1.25.67   0.39.92      
5 Timo Lambregts zc De Schotejil 1.27.26 93-02809   1.27.29   0.41.23      
6 Mehmed Hadzic zc De Schotejil 1.51.02 94-05043   1.47.87   0.50.17      
  Niels v.d. Ende zc De Schotejil 1.32.80 91-05647   afg.          
 
Programmanummer: 23 100m vlinder m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 1.10.73 92-00964   1.10.98 I 0.32.98      
2 Danica Koedoot zc De Schotejil 1.18.39 93-01034   1.18.82 II 0.35.67      
3 Lisa Deijl ZOB'66 1.24.88 93-04108   1.18.87 III 0.36.92      
4 Louise den Breejen ZOB'66 1.18.81 92-03160   1.19.74   0.35.70      
5 Julia Wolters ZOB'66 1.44.07 93-00862   1.43.42   0.47.07      
6 Amber van der Kraan ZOB'66 1.46.37 92-06280   1.48.23   0.50.52      
 
Programmanummer: 24 200m rug j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
1 Mark Costeris zc De Schotejil 2.18.54 92-02327   2.16.35 I 0.31.43 1.06.59    
2 Walter Troost ZOB'66 2.54.26 93-02347   2.45.18 II 0.38.53 1.19.69    
3 Niels Meijer ZOB'66 2.53.55 92-03549   2.52.26 III 0.39.64 1.23.45    
4 Eldin Krijgh zc De Schotejil 3.12.80 93-02807   3.04.64   0.44.08 1.31.33    
5 Niels Both zc De Schotejil 3.25.62 93-03491   3.22.37   0.45.93 1.38.09    
 
Programmanummer: 25 100m vlinder dames Eindtijd 50m   
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 1.10.51 93-03612   1.10.62 I 0.33.03      
2 Lizette van Dam ZOB'66 1.17.63 83-00372   1.23.07 II 0.37.84      
3 Carly Noordermeer ZOB'66 1.15.27 87-02984   1.23.70 III 0.37.36      
4 Whitley Rens zc De Schotejil 1.28.23 90-07520   1.32.10   0.44.13      
 
Programmanummer: 27 200m wissel heren Eindtijd 50m   
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 2.19.44 90-03455   2.21.65 I 0.29.52      
2 Roderik Meijers ZOB'66 2.26.21 86-02063   2.26.07 II 0.28.51      
3 Leander Noordijk zc De Schotejil 2.27.96 81-01221   2.29.06 III 0.30.67      
4 Arthur van Dam ZOB'66 2.29.68 80-00285   2.32.82   0.32.60      
5 Harmen Reemst ZOB'66 2.38.58 87-02715   2.41.57   0.34.42      
6 Maarten Brandt ZOB'66 2.35.46 88-00487   2.41.87   0.34.77      
7 Niels Albrechts zc De Schotejil 2.42.38 88-00039   2.44.01   0.34.26      
8 Thijs Tromper zc De Schotejil 2.38.30 87-03407   2.50.49   0.36.38      
 
Programmanummer: 28 100m vrij m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 Janiek de Boed zc De Schotejil 1.07.20 94-03354   1.07.37 I 0.32.34      
2 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 1.09.15 95-01796   1.10.02 II 0.33.67      
3 Elise van Soest zc De Schotejil 1.10.92 94-03444   1.10.97 III 0.34.21      
4 Nicky Deijl ZOB'66 1.16.72 96-01360   1.16.32   0.35.70      
5 Iris de Zwart ZOB'66 1.22.94 95-03992   1.25.00   0.41.03      
6 Roos Ketting ZOB'66 1.24.09 95-05576   1.26.51   0.41.02      
7 Barbra Monster ZOB'66 1.31.12 95-03990   1.31.97   0.43.12      
 
Programmanummer: 29 200m wissel j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 2.50.48 96-00987   2.47.35 I 0.36.16      
2 Dennis Groen zc De Schotejil 3.08.51 94-02447   2.58.10 II 0.40.16      
3 Jelle Melissant ZOB'66 3.09.25 95-01393   3.00.01 III 0.41.14      
4 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 3.13.29 96-00715   3.03.08   0.42.55      
5 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 3.28.58 95-00041   3.16.78   0.50.74      
6 Dion Tamerius zc De Schotejil 3.17.02 95-01863   3.16.86   0.46.51      
 
Programmanummer: 30 50m school m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Indah Hijmans ZOB'66 0.50.24 97-03152   0.47.55 I        
2 Katja de Vreeze zc De Schotejil 0.49.26 96-01858   0.48.28 II        
3 Madeleine van der Linden ZOB'66 0.50.00 96-03266   0.48.82 III        
4 Lindsey Dortland ZOB'66 0.52.26 98-02108   0.50.60          
5 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.51.93 96-02458   0.51.40          
6 Melissa Kievit zc De Schotejil 0.50.86 97-01904   0.51.45          
7 Thirza Belder ZOB'66   98-03024   0.51.83          
8 Syrella Johan ZOB'66   96-05284   0.52.51          
9 Anne Overweel zc De Schotejil 0.53.42 97-02732   0.52.53          
10 Mariska Gerlings zc De Schotejil 0.51.72 96-01846   0.52.68          
11 Vivian Dortland ZOB'66 0.53.92 98-02096   0.53.45          
12 Simone Koole ZOB'66 0.55.64 97-02726   0.54.61          
13 Rolien Holster zc De Schotejil 0.55.30 97-01900   0.55.64          
14 Chantal Bonset ZOB'66 0.58.55 98-02594   1.00.67          
  Vera Wander ZOB'66   98-03026   0.56.02 SL        
 
SL Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 31 100m rug j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Jasper Bergsen ZOB'66 1.32.43 96-01709   1.29.92 I 0.43.42      
2 Mico Pavlovic zc De Schotejil 1.31.44 96-00365   1.31.64 II 0.44.66      
3 Alex van Soest zc De Schotejil 1.34.91 97-00067   1.33.71 III 0.47.53      
4 Ian van Mullem ZOB'66 1.39.60 96-02545   1.36.51   0.47.39      
5 Joey van der Valk ZOB'66 1.42.29 96-02191   1.41.91   0.48.81      
6 Bjorn v. Vliet ZOB'66 1.41.85 96-01287   1.43.90   0.50.97      
7 Marijn Redert zc De Schotejil 1.52.19 97-01333   1.50.02   0.52.02      
8 Thomas Mandigers ZOB'66   97-02667   1.58.49   0.57.94      
9 Gido Ista zc De Schotejil   97-02507   1.59.92   0.57.33      
10 Timo Ista zc De Schotejil   96-03471   2.00.38   0.59.25      
11 Sven Dubbeld zc De Schotejil 2.04.23 96-01141   2.11.41   1.00.09      
 
Programmanummer: 32 4x100m vrij est. dames Eindtijd 50m100m  
1 zc De Schotejil 1   4.16.58     4.20.45 I 0.31.36 1.04.32    
2 ZOB'66 1   4.22.98     4.38.95 II 0.32.39 1.07.67    
  zc De Schotejil 2   4.37.04     ziek          
 
zc De Schotejil 1     ZOB'66 1    
93-03612 Melanie van Gemert   87-02984 Carly Noordermeer  
94-03354 Janiek de Boed   83-00372 Lizette van Dam  
93-01034 Danica Koedoot   92-03160 Louise den Breejen  
92-00964 Esmee Koedoot   90-04414 Ashley Wolters  
           
zc De Schotejil 2          
94-03444 Elise van Soest        
92-05582 Elène van Zoest        
95-01796 Sanne Huijsmans        
85-02182 Rianne Noordijk        
           
 
Programmanummer: 33 4x100m wissel est. heren Eindtijd 50m100m  
1 zc De Schotejil 1   4.16.87     4.19.49 I 0.30.26 1.01.29    
2 ZOB'66 1   4.19.66     4.24.04 II 0.32.04 1.06.86    
3 zc De Schotejil 2   4.45.29     5.02.17 III 0.37.60 1.17.12    
 
zc De Schotejil 1     ZOB'66 1    
92-02327 Mark Costeris   91-00277 Maurits Brandt  
91-01947 Sebastiaan Rosendaal   90-03455 Marcel Noordermeer  
81-01221 Leander Noordijk   86-02063 Roderik Meijers  
88-00039 Niels Albrechts   90-05665 Ruben Stolk  
           
zc De Schotejil 2          
93-02809 Timo Lambregts        
87-03407 Thijs Tromper        
89-01343 Martijn van Hoorn        
90-07131 Rik Ghijsels