A-competitie deel 2
Barneveld (NED),    24.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Jongens, 4 x 200m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DWK Barneveld 1                       DWK Barneveld          8:23.00     1.          
        Johan Veenstra, 92                        Jacco Doest, 94
        Mike Marissen, 92                         Jelle Derksen, 94
          2:08.56  4:03.18  6:15.21  8:23.00

    2.  De Dinkel 1                           De Dinkel              8:44.60     2.          
        Pim Kienhuis, 93                          Jacques Journée, 94
        Steffen Hillmer, 93                       Damon Peperkamp, 95
          1:01.09  2:07.07  8:44.60

    3.  MNC Dordrecht 1                       MNC Dordrecht          9:04.45     3.          
        Melvin van de Meij, 93                    Tom van de Putte, 94
        Alwin Hillebrink, 92                      Joeri Prins, 93
          1:02.86  2:15.42  9:04.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dinkel 1                           De Dinkel              2:07.56     1.          
        Anique Aten, 96                           Rik Heijdens, 96
        Veronique van der Velde, 96               Karst Boersma, 96
            31.85  1:03.64  1:35.92  2:07.56

    2.  DWK Barneveld 1                       DWK Barneveld          2:08.84     2.          
        Thomas Leeuwis, 96                        Mike Fraanje, 97
        Carli Harteman, 96                        Marissa Taribuka, 96
            31.89  1:04.56  1:39.85  2:08.84

    3.  De Dinkel 2                           De Dinkel              2:18.50     3.          
        Lorenzo Peperkamp, 96                     Mayra Westerhof, 96
        Luuk Hendriksen, 97                       Judith Kluitman, 97
            32.25  1:07.64  1:42.90  2:18.50

    4.  MNC Dordrecht 1                       MNC Dordrecht          2:34.67     4.          
        Lesley Harlaar, 96                        Janine Elsebos, 96
        Dennis Bougrimov, 98                      Robin van Dijk, 96
            38.86  2:34.67




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m wisselslag                 Dames Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    8804946 DWK Barneveld          5:07.78     1.          
          1:11.03  5:07.78
    2.  Sascha de Bruijn              8800680 MNC Dordrecht          5:14.04     2.          
          1:10.33  5:14.04
    3.  Claudia Holterman             8100650 De Dinkel              5:17.02     3.          
          1:12.11  5:17.02
    4.  Astrid Koert                  8000612 MNC Dordrecht          5:26.98     4.          
          1:18.45  5:26.98
    5.  Yvonne van de Pol             8803472 DWK Barneveld          5:30.15     5.          
          1:12.60  5:30.15
    6.  Loes Zanderink                8805006 De Dinkel              5:37.63     6.          
          1:15.31  5:37.63
    7.  Roelien Hazeleger             9001380 DWK Barneveld          6:03.16     7.          
          1:26.54  6:03.16
   DIS  Silke Oude Weernink           9002854 De Dinkel              5:11.94    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:11.30  5:11.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 100m vlinderslag                Heren Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joran Barends                 8500091 DWK Barneveld            55.86     1.          
            55.86
    2.  Sander Karssen                8501285 DWK Barneveld            57.45     2.          
            27.07    57.45
    3.  Robert Yallop                 8903679 DWK Barneveld            57.87     3.          
            26.65    57.87
    4.  Arjan van der Plaat           8602403 MNC Dordrecht            58.33     4.          
            26.62    58.33
    5.  Alex Schelvis                 8702927 MNC Dordrecht            58.67     5.          
            27.32    58.67
    6.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht          1:00.02     6.          
            28.02  1:00.02
    7.  Rutger Sloof                  8803141 DWK Barneveld          1:00.88     7.          
            27.66  1:00.88
    8.  Thomas Verburg                8803533 MNC Dordrecht          1:01.92     8.          
            28.38  1:01.92
    9.  Jordi Dijkhuis                9100483 De Dinkel              1:01.94     9.          
            28.41  1:01.94
   10.  Koen Florijn                  8600851 MNC Dordrecht          1:02.53    10.          
            29.03  1:02.53
   11.  Raldi Jolink                  8801715 DWK Barneveld          1:02.92    11.          
            28.96  1:02.92
   12.  Sjaak Oude Ophuis             8702495 De Dinkel              1:03.44    12.          
            29.70  1:03.44
   13.  Vincent Bakker                8600107 DWK Barneveld          1:05.57    13.          
            29.42  1:05.57
   14.  Marien Willeme                8903623 De Dinkel              1:07.70    14.          
            31.13  1:07.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eveline Rödel                 9003238 De Dinkel              1:18.71     1.          
            37.11  1:18.71
    2.  Myrna Schasfoort              9300668 De Dinkel              1:19.60     2.          
            37.90  1:19.60
    3.  Rianne Zeegers                9103634 DWK Barneveld          1:22.25     3.          
            38.54  1:22.25
    4.  Daniëlle Hols                 9104588 DWK Barneveld          1:22.33     4.          
            39.02  1:22.33
    5.  Marleen Braakhuis             9304850 De Dinkel              1:23.03     5.          
          1:23.03
    6.  Marjolein Bolster             9000414 DWK Barneveld          1:23.13     6.          
            39.60  1:23.13
    7.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:26.89     7.          
            40.42  1:26.89
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:28.07     8.          
            41.58  1:28.07
    9.  Kris Hutten                   9500688 MNC Dordrecht          1:28.20     9.          
            41.14  1:28.20
   10.  Rianne Burgers                9200352 DWK Barneveld          1:29.28    10.          
            41.94  1:29.28
   11.  Marloes Resink                9003078 DWK Barneveld          1:30.23    11.          
            42.74  1:30.23
   12.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:33.26    12.          
            44.42  1:33.26
   13.  Kyara Buijs                   9302262 De Dinkel              1:33.70    13.          
            44.29  1:33.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 400m vrije slag           Jongens Jeugd 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439 DWK Barneveld          4:07.48     1.          
            59.28  2:02.33  4:07.48
    2.  Sjoerd Zanderink              9102651 De Dinkel              4:17.11     2.          
          1:01.17  2:07.17  4:17.11
    3.  Tim van Deutekom              9100459 DWK Barneveld          4:21.15     3.          
          1:01.46  2:09.34  4:21.15
    4.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          4:23.46     4.          
          1:02.16  2:08.91  4:23.46
    5.  Rense Loohuis                 9101477 De Dinkel              4:24.97     5.          
          1:02.47  2:09.46  4:24.97
    6.  Olaf Achterberg               9000011 DWK Barneveld          4:28.86     6.          
          1:02.08  2:10.89  4:28.86
    7.  Tom van de Kamp               9101153 DWK Barneveld          4:34.48     7.          
          1:03.86  2:14.23  4:34.48
    8.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          4:47.52     8.          
          1:06.96  2:20.79  4:47.52
    9.  Armenak Hairabetian           9105531 MNC Dordrecht          5:24.65     9.          
          1:14.30  2:35.84  5:24.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 200m rugslag            Meisjes Jeugd 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mariel Borgerink              9200142 De Dinkel              2:25.75     1.          
          1:11.06  2:25.75
    2.  Tessa van der Aa              9302110 DWK Barneveld          2:33.26     2.          
          1:13.73  2:33.26
    3.  Marloes Erkens                9300234 DWK Barneveld          2:33.75     3.          
          1:15.34  2:33.75
    4.  Natasha Bosma                 9300112 DWK Barneveld          2:39.51     4.          
          1:19.06  2:39.51
    5.  Karlijn Hassink               9303758 De Dinkel              2:39.68     5.          
          1:18.14  2:39.68
    6.  Lisa Johnstone                9207172 DWK Barneveld          2:39.78     6.          
          1:16.57  2:39.78
    7.  Ela Hutten                    9300354 MNC Dordrecht          2:40.06     7.          
          1:16.61  2:40.06
    8.  Iris Kool                     9300428 DWK Barneveld          2:41.75     8.          
          1:18.46  2:41.75
    9.  Leonie Loman                  9201132 De Dinkel              2:41.82     9.          
          1:18.60  2:41.82
   10.  Noortje Timmerman             9501088 De Dinkel              2:42.92    10.          
          1:18.94  2:42.92
   11.  Merle Oonk                    9400092 De Dinkel              2:43.70    11.          
          1:20.61  2:43.70
   12.  Laura Advocaat                9502988 MNC Dordrecht          2:57.73    12.          
          1:26.70  2:57.73
    NG  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187 DWK Barneveld            57.21     1.          
            26.94    57.21
    2.  Steffen Hillmer               9306365 De Dinkel              1:03.86     2.          
            29.39  1:03.86
    3.  Johan Veenstra                9201333 DWK Barneveld          1:06.94     3.          
            31.43  1:06.94
    4.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:10.92     4.          
            33.23  1:10.92
    5.  Alwin Hillebrink              9201661 MNC Dordrecht          1:11.04     5.          
            33.13  1:11.04
    6.  Pim Kienhuis                  9300263 De Dinkel              1:12.93     6.          
          1:12.93
    7.  Melvin van de Meij            9301157 MNC Dordrecht          1:15.14     7.          
            34.22  1:15.14
    8.  Mart Oude Weernink            9300393 De Dinkel              1:22.43     8.          
            38.59  1:22.43
    9.  Yonno Paalhaar                9500651 De Dinkel              1:24.27     9.          
            39.56  1:24.27
   10.  Antoine Veenstra              9402351 DWK Barneveld          1:26.89    10.          
            39.03  1:26.89
   11.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:27.42    11.          
            39.60  1:27.42
   12.  Quinn Massee                  9501521 DWK Barneveld          1:31.12    12.          
            41.72  1:31.12
   13.  Niek de Brabander             9502071 DWK Barneveld          1:43.02    13.          
            46.04  1:43.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Hidding                 8400970 De Dinkel                33.88     1.          
    2.  Yvonne van de Pol             8803472 DWK Barneveld            34.70     2.          
    3.  Loes Zanderink                8805006 De Dinkel                34.72     3.          
    4.  Sandra Temmerman              8001100 MNC Dordrecht            35.08     4.          
    5.  Marijke Monsma                8502100 DWK Barneveld            36.08     5.          
    6.  Astrid Koert                  8000612 MNC Dordrecht            36.23     6.          
    7.  Myrna Schasfoort              9300668 De Dinkel                36.82     7.          
    8.  Sheri Rijnberge               8803650 MNC Dordrecht            37.13     8.          
    9.  Silvie Ketelaars              8503778 DWK Barneveld            39.15     9.          
   10.  Zanella Hey                   8801762 DWK Barneveld            40.80    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joran Barends                 8500091 DWK Barneveld          1:52.91     1.          
            56.05  1:52.91
    2.  Job Kienhuis                  8901631 De Dinkel              1:54.29     2.          
            56.95  1:54.29
    3.  Alex Schelvis                 8702927 MNC Dordrecht          1:55.06     3.          
            56.19  1:55.06
    4.  John Keetman                  8401145 DWK Barneveld          1:57.13     4.          
            57.95  1:57.13
    5.  Arjan van der Plaat           8602403 MNC Dordrecht          1:57.79     5.          
            56.47  1:57.79
    6.  Nick van Gemert               8900943 DWK Barneveld          2:00.23     6.          
            58.41  2:00.23
    7.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht          2:02.14     7.          
            59.42  2:02.14
    8.  Nick van Ingen                8801647 MNC Dordrecht          2:04.43     8.          
          1:02.03  2:04.43
    9.  Mans Broekgaarden             8500385 DWK Barneveld          2:05.41     9.          
          1:01.54  2:05.41
   10.  Dirk Oude Ophuis              8503433 De Dinkel              2:06.32    10.          
          1:02.15  2:06.32
   11.  Frank Rikhof                  8802851 De Dinkel              2:07.12    11.          
          1:00.21  2:07.12
   12.  Marien Willeme                8903623 De Dinkel              2:07.48    12.          
          1:01.89  2:07.48
   13.  Koen Florijn                  8600851 MNC Dordrecht          2:08.73    13.          
          1:01.04  2:08.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lonne Dijkhuis                9400030 De Dinkel              2:35.74     1.          
          2:35.74
    2.  Maud Hesselink                9400854 De Dinkel              2:37.95     2.          
          2:37.95
    3.  Jeanine Burgers               9401862 DWK Barneveld          2:43.51     3.          
          2:43.51
    4.  Carien van der Schaaf         9500168 De Dinkel              2:43.57     4.          
          2:43.57
    5.  Danique Thijert               9401652 De Dinkel              2:45.18     5.          
          2:45.18
    5.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          2:45.18     5.          
          2:45.18
    7.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          2:48.78     7.          
          2:48.78
    8.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          2:50.12     8.          
          2:50.12
    9.  Loes Westerhof                9502752 De Dinkel              2:51.04     9.          
          2:51.04
   10.  Denise van Leeuwen            9501672 DWK Barneveld          2:51.96    10.          
          2:51.96
   11.  Diane Schoenmaker             9502920 DWK Barneveld          3:02.49    11.          
          3:02.49
   12.  Sanne Willemsen               9502080 DWK Barneveld          3:04.91    12.          
          3:04.91
   13.  Jolijn Keegstra               9602284 DWK Barneveld          3:28.76    13.          
          3:28.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017 DWK Barneveld            58.20     1.          
            28.23    58.20
    2.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            59.68     2.          
            28.42    59.68
    3.  Jacco Doest                   9400711 DWK Barneveld          1:00.69     3.          
            28.79  1:00.69
    4.  Jacques Journée               9400513 De Dinkel              1:01.88     4.          
            30.09  1:01.88
    5.  Jacko van der Meer            9402347 DWK Barneveld          1:02.65     5.          
            30.19  1:02.65
    6.  Ivar van Ginkel               9400025 DWK Barneveld          1:03.18     6.          
            30.35  1:03.18
    7.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:04.37     7.          
            30.46  1:04.37
    8.  Michiel Bouw                  9400009 DWK Barneveld          1:04.92     8.          
            31.80  1:04.92
    9.  Damon Peperkamp               9501101 De Dinkel              1:05.58     9.          
            31.33  1:05.58
   10.  Coen Reukers                  9500213 De Dinkel              1:09.41    10.          
            32.64  1:09.41
   11.  Melvin Prins                  9500201 MNC Dordrecht          1:09.44    11.          
            34.08  1:09.44
   12.  Jelmar Hillebrink             9500401 MNC Dordrecht          1:09.63    12.          
            33.73  1:09.63
   13.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:10.30    13.          
            33.60  1:10.30
   DIS  Ben van Westenberg            9400873 De Dinkel                         DIS          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 100m rugslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marissa Taribuka              9602782 DWK Barneveld          1:18.34     1.          
            38.20  1:18.34
    2.  Veronique van der Velde       9601740 De Dinkel              1:19.91     2.          
            38.55  1:19.91
    3.  Carli Harteman                9602882 DWK Barneveld          1:23.19     3.          
            41.06  1:23.19
    4.  Laura Willemsen               9700168 DWK Barneveld          1:26.01     4.          
            42.76  1:26.01
    5.  Anique Aten                   9602336 De Dinkel              1:29.04     5.          
            44.00  1:29.04
    6.  Anne Kool                     9601556 DWK Barneveld          1:29.99     6.          
            43.84  1:29.99
    7.  Mayra Westerhof               9601786 De Dinkel              1:30.12     7.          
            43.78  1:30.12
    8.  Jasmijn Ponssen               9702020 MNC Dordrecht          1:30.61     8.          
            44.26  1:30.61
    9.  Anouk Knippers                9700602 De Dinkel              1:30.72     9.          
            44.64  1:30.72
   10.  Brigitte Sleeking             9800616 MNC Dordrecht          1:30.89    10.          
            44.13  1:30.89
   11.  Lesley Harlaar                9601650 MNC Dordrecht          1:32.44    11.          
            45.24  1:32.44
   12.  Judith Kluitman               9700598 De Dinkel              1:33.07    12.          
            44.82  1:33.07
   13.  Kim Busch                     9801450 MNC Dordrecht          1:33.69    13.          
            44.73  1:33.69
   14.  Anoeska van de Kraats         9701284 DWK Barneveld          1:34.28    14.          
            46.00  1:34.28
   15.  Janine Elsebos                9603184 MNC Dordrecht          1:43.53    15.          
            49.70  1:43.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 4,5,6
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Leeuwis                9601743 DWK Barneveld            43.34     1.          
    2.  Fedde Beukers                 9701007 De Dinkel                43.40     2.          
    3.  Karst Boersma                 9600849 De Dinkel                43.97     3.          
    4.  Lorenzo Peperkamp             9600847 De Dinkel                45.76     4.          
    5.  Jurre Stammes                 9701843 DWK Barneveld            47.16     5.          
    6.  Sook Willemsen                9800917 DWK Barneveld            47.82     6.          
    7.  Luuk Hendriksen               9700269 De Dinkel                49.95     7.          
    8.  Rik Heijdens                  9600841 De Dinkel                50.26     8.          
    9.  Tom Laarhuis                  9800309 De Dinkel                50.32     9.          
   10.  Dennis Bougrimov              9800565 MNC Dordrecht            51.51    10.          
   11.  Nino Sieling                  9701845 DWK Barneveld            51.86    11.          
   12.  Robin van Dijk                9600829 MNC Dordrecht            51.87    12.          
   13.  Mike Fraanje                  9701847 DWK Barneveld            52.98    13.          
   DIS  Craig Vis                     9800947 MNC Dordrecht            54.85    DIS          
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 NG.ZA  Willem de Roller              9602823 DWK Barneveld                   NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlies Reinders              8602976 De Dinkel              2:05.35     1.          
          1:01.29  2:05.35
    2.  Barbara van Rhijn             8101238 DWK Barneveld          2:07.89     2.          
          1:03.57  2:07.89
    2.  Evy Witlox                    8804946 DWK Barneveld          2:07.89     2.          
          1:02.36  2:07.89
    4.  Sandra Temmerman              8001100 MNC Dordrecht          2:10.95     4.          
          1:02.54  2:10.95
    5.  Silke Oude Weernink           9002854 De Dinkel              2:12.45     5.          
          1:04.60  2:12.45
    6.  Sascha de Bruijn              8800680 MNC Dordrecht          2:16.24     6.          
          1:07.06  2:16.24
    7.  Anique Willeme                8604106 De Dinkel              2:16.63     7.          
          1:05.88  2:16.63
    8.  Zanella Hey                   8801762 DWK Barneveld          2:19.82     8.          
          1:07.22  2:19.82
    9.  Sheri Rijnberge               8803650 MNC Dordrecht          2:21.46     9.          
          1:07.91  2:21.46
   10.  Kim Anne Bouw                 9000500 DWK Barneveld          2:21.61    10.          
          1:06.57  2:21.61
   11.  Franca Willeme                8402760 De Dinkel              2:21.99    11.          
          1:08.89  2:21.99
   12.  Yvonne van de Pol             8803472 DWK Barneveld          2:22.42    12.          
          1:08.26  2:22.42
   13.  Kris Hutten                   9500688 MNC Dordrecht          2:41.31    13.          
          1:17.18  2:41.31




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 50m schoolslag                 Heren Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mans Broekgaarden             8500385 DWK Barneveld            29.73     1.          
    2.  Rutger Sloof                  8803141 DWK Barneveld            29.77     2.          
    3.  Vincent Bakker                8600107 DWK Barneveld            30.06     3.          
    4.  Sjaak Oude Ophuis             8702495 De Dinkel                30.22     4.          
    5.  Nick van Gemert               8900943 DWK Barneveld            31.26     5.          
    6.  Thomas Verburg                8803533 MNC Dordrecht            31.48     6.          
    7.  Raldi Jolink                  8801715 DWK Barneveld            31.77     7.          
    8.  Nick van Ingen                8801647 MNC Dordrecht            33.09     8.          
    9.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht            33.29     9.          
   10.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            33.71    10.          
   11.  Dirk Oude Ophuis              8503433 De Dinkel                33.78    11.          
   12.  Frank Rikhof                  8802851 De Dinkel                34.19    12.          
   13.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            34.31    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 400m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachel Klamer                 9001936 De Dinkel              4:51.96     1.          
          1:09.16  2:23.54  4:51.96
    2.  Eveline Rödel                 9003238 De Dinkel              4:56.62     2.          
          1:09.26  2:23.36  4:56.62
    3.  Rianne Zeegers                9103634 DWK Barneveld          4:57.26     3.          
          1:09.16  2:24.48  4:57.26
    4.  Karlijn Hassink               9303758 De Dinkel              4:59.69     4.          
          1:10.93  2:27.69  4:59.69
    5.  Marloes Resink                9003078 DWK Barneveld          5:02.20     5.          
          1:09.65  2:26.35  5:02.20
    6.  Marjolein Bolster             9000414 DWK Barneveld          5:02.76     6.          
         11:11.51  2:28.29  5:02.76
    7.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          5:03.57     7.          
          1:09.30  2:24.12  5:03.57
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          5:08.53     8.          
          1:10.44  2:28.53  5:08.53
    9.  Kyara Buijs                   9302262 De Dinkel              5:13.97     9.          
          1:12.15  2:31.93  5:13.97
   10.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          5:17.51    10.          
          1:14.70  2:35.13  5:17.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 100m schoolslag           Jongens Jeugd 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439 DWK Barneveld          1:07.78     1.          
            31.52  1:07.78
    2.  Sjoerd Zanderink              9102651 De Dinkel              1:08.80     2.          
            32.44  1:08.80
    3.  Tom van de Kamp               9101153 DWK Barneveld          1:11.41     3.          
            33.23  1:11.41
    4.  Tim van Deutekom              9100459 DWK Barneveld          1:12.51     4.          
            33.45  1:12.51
    5.  Simon Veenstra                9004377 DWK Barneveld          1:12.82     5.          
            33.42  1:12.82
    6.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:14.20     6.          
            34.81  1:14.20
    7.  Olaf Achterberg               9000011 DWK Barneveld          1:14.66     7.          
            34.85  1:14.66
    8.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:15.79     8.          
            36.61  1:15.79
    9.  Joost Schasfoort              9002649 De Dinkel              1:16.00     9.          
            34.79  1:16.00
   10.  Rense Loohuis                 9101477 De Dinkel              1:17.76    10.          
            36.82  1:17.76
   11.  Michiel Bouw                  9400009 DWK Barneveld          1:19.04    11.          
            37.46  1:19.04
   12.  Armenak Hairabetian           9105531 MNC Dordrecht          1:22.18    12.          
            38.37  1:22.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vlinderslag          Meisjes Jeugd 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mariël Borgerink              9200142 De Dinkel              1:11.18     1.          
            32.81  1:11.18
    2.  Ela Hutten                    9300354 MNC Dordrecht          1:11.62     2.          
            32.72  1:11.62
    3.  Marleen Braakhuis             9304850 De Dinkel              1:12.45     3.          
            34.14  1:12.45
    4.  Marloes Erkens                9300234 DWK Barneveld          1:14.89     4.          
            34.45  1:14.89
    5.  Leonie Loman                  9201132 De Dinkel              1:16.48     5.          
            35.92  1:16.48
    6.  Lisa Johnstone                9207172 DWK Barneveld          1:17.67     6.          
            34.71  1:17.67
    7.  Laura Advocaat                9502988 MNC Dordrecht          1:20.08     7.          
            36.64  1:20.08
    8.  Myrna Schasfoort              9300668 De Dinkel              1:21.51     8.          
            37.02  1:21.51
    9.  Natasha Bosma                 9300112 DWK Barneveld          1:22.69     9.          
            38.34  1:22.69
   10.  Noortje Timmerman             9501088 De Dinkel              1:23.65    10.          
          1:23.65
   11.  Rianne Burgers                9200352 DWK Barneveld          1:25.51    11.          
            39.36  1:25.51
   12.  Iris Kool                     9300428 DWK Barneveld          1:26.10    12.          
            38.08  1:26.10
    NG  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187 DWK Barneveld          2:08.80     1.          
          1:02.80  2:08.80
    2.  Steffen Hillmer               9306365 De Dinkel              2:19.96     2.          
          1:08.54  2:19.96
    3.  Johan Veenstra                9201333 DWK Barneveld          2:25.80     3.          
          1:11.39  2:25.80
    4.  Melvin van de Meij            9301157 MNC Dordrecht          2:26.42     4.          
          1:11.92  2:26.42
    5.  Alwin Hillebrink              9201661 MNC Dordrecht          2:33.89     5.          
          1:15.67  2:33.89
    6.  Pim Kienhuis                  9300263 De Dinkel              2:37.16     6.          
          1:18.42  2:37.16
    7.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          2:40.95     7.          
          1:19.41  2:40.95
    8.  Mart Oude Weernink            9300393 De Dinkel              2:47.06     8.          
          1:22.17  2:47.06
    9.  Antoine Veenstra              9402351 DWK Barneveld          2:48.45     9.          
          1:22.39  2:48.45
   10.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          2:57.29    10.          
          1:27.86  2:57.29
   11.  Niek de Brabander             9502071 DWK Barneveld          3:21.58    11.          
          1:39.87  3:21.58



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                Dames Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sandra Temmerman              8001100 MNC Dordrecht          1:03.94     1.          
            29.79  1:03.94
    2.  Evy Witlox                    8804946 DWK Barneveld          1:05.07     2.          
            30.62  1:05.07
    3.  Barbara van Rhijn             8101238 DWK Barneveld          1:05.44     3.          
            30.61  1:05.44
    4.  Marlies Reinders              8602976 De Dinkel              1:05.98     4.          
            30.98  1:05.98
    5.  Silke Oude Weernink           9002854 De Dinkel              1:09.10     5.          
            32.57  1:09.10
    6.  Silvie Ketelaars              8503778 DWK Barneveld          1:10.73     6.          
            32.26  1:10.73
    7.  Sascha de Bruijn              8800680 MNC Dordrecht          1:11.67     7.          
            33.29  1:11.67
    8.  Anique Willeme                8604106 De Dinkel              1:11.96     8.          
            32.90  1:11.96
    9.  Franca Willeme                8402760 De Dinkel              1:15.27     9.          
            34.32  1:15.27
   10.  Loes Zanderink                8805006 De Dinkel              1:16.13    10.          
            34.44  1:16.13
   11.  Sheri Rijnberge               8803650 MNC Dordrecht          1:16.48    11.          
            34.19  1:16.48
   12.  Roelien Hazeleger             9001380 DWK Barneveld          1:26.34    12.          
            37.70  1:26.34
    NG  Marion van den Berg           8600272 DWK Barneveld                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Karssen                8501285 DWK Barneveld          4:29.34     1.          
          1:01.85  4:29.34
    2.  John Keetman                  8401145 DWK Barneveld          4:35.02     2.          
          1:01.49  4:35.02
    3.  Robert Yallop                 8903679 DWK Barneveld          4:44.33     3.          
          1:03.64  4:44.33
    4.  Job Kienhuis                  8901631 De Dinkel              4:46.32     4.          
          1:06.86  4:46.32
    5.  Jordi Dijkhuis                9100483 De Dinkel              4:55.95     5.          
          1:06.23  4:55.95
    6.  Koen Florijn                  8600851 MNC Dordrecht          5:03.49     6.          
          1:07.74  5:03.49
    7.  Simon Veenstra                9004377 DWK Barneveld          5:10.96     7.          
          1:16.18  5:10.96
    8.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          5:16.70     8.          
          1:13.39  5:16.70
    9.  Frank Rikhof                  8802851 De Dinkel              5:22.77     9.          
          1:16.87  5:22.77
   DIS  Alex Schelvis                 8702927 MNC Dordrecht          4:37.27    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:02.34  4:37.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lonne Dijkhuis                9400030 De Dinkel              1:03.57     1.          
            30.63  1:03.57
    2.  Maud Hesselink                9400854 De Dinkel              1:04.17     2.          
            30.45  1:04.17
    3.  Danique Thijert               9401652 De Dinkel              1:05.17     3.          
            31.14  1:05.17
    4.  Carien van der Schaaf         9500168 De Dinkel              1:05.36     4.          
            31.76  1:05.36
    5.  Jeanine Burgers               9401862 DWK Barneveld          1:06.51     5.          
            31.45  1:06.51
    6.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:07.28     6.          
            32.11  1:07.28
    7.  Loes Westerhof                9502752 De Dinkel              1:08.36     7.          
            32.80  1:08.36
    8.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:08.71     8.          
            32.48  1:08.71
    8.  Merle Oonk                    9400092 De Dinkel              1:08.71     8.          
            32.85  1:08.71
   10.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:09.48    10.          
            33.10  1:09.48
   11.  Denise van Leeuwen            9501672 DWK Barneveld          1:09.73    11.          
            33.54  1:09.73
   12.  Sanne Willemsen               9502080 DWK Barneveld          1:13.92    12.          
            34.89  1:13.92
   13.  Diane Schoenmaker             9502920 DWK Barneveld          1:14.71    13.          
            35.03  1:14.71
   14.  Anne Kool                     9601556 DWK Barneveld          1:27.60    14.          
          1:27.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017 DWK Barneveld          2:27.66     1.          
          2:27.66
    2.  Jacco Doest                   9400711 DWK Barneveld          2:34.29     2.          
          2:34.29
    3.  Damon Peperkamp               9501101 De Dinkel              2:34.92     3.          
          2:34.92
    4.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          2:35.75     4.          
          2:35.75
    5.  Jacques Journée               9400513 De Dinkel              2:36.60     5.          
          2:36.60
    6.  Jacko van der Meer            9402347 DWK Barneveld          2:36.86     6.          
          2:36.86
    7.  Ivar van Ginkel               9400025 DWK Barneveld          2:38.80     7.          
          2:38.80
    8.  Ben van Westenberg            9400873 De Dinkel              2:40.36     8.          
          2:40.36
    9.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          2:45.47     9.          
          2:45.47
   10.  Melvin Prins                  9500201 MNC Dordrecht          2:48.13    10.          
          2:48.13
   11.  Jelmar Hillebrink             9500401 MNC Dordrecht          2:50.55    11.          
          2:50.55
   12.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          2:57.60    12.          
          2:57.60
   13.  Yonno Paalhaar                9500651 De Dinkel              3:00.83    13.          
          3:00.83
   14.  Coen Reukers                  9500213 De Dinkel              3:03.11    14.          
          3:03.11
   DIS  Quinn Massee                  9501521 DWK Barneveld          2:59.76    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:59.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 50m schoolslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marissa Taribuka              9602782 DWK Barneveld            39.45     1.          
    2.  Veronique van der Velde       9601740 De Dinkel                40.97     2.          
    3.  Anique Aten                   9602336 De Dinkel                42.57     3.          
    4.  Lesley Harlaar                9601650 MNC Dordrecht            43.26     4.          
    5.  Anoeska van de Kraats         9701284 DWK Barneveld            44.66     5.          
    6.  Laura Willemsen               9700168 DWK Barneveld            44.82     6.          
    7.  Anouk Knippers                9700602 De Dinkel                44.95     7.          
    8.  Carli Harteman                9602882 DWK Barneveld            45.97     8.          
    9.  Judith Kluitman               9700598 De Dinkel                46.71     9.          
   10.  Kim Busch                     9801450 MNC Dordrecht            47.07    10.          
   11.  Jasmijn Ponssen               9702020 MNC Dordrecht            47.20    11.          
   12.  Jolijn Keegstra               9602284 DWK Barneveld            47.42    12.          
   13.  Brigitte Sleeking             9800616 MNC Dordrecht            48.26    13.          
   14.  Janine Elsebos                9603184 MNC Dordrecht            49.89    14.          
   15.  Mayra Westerhof               9601786 De Dinkel                52.67    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 4,5,6
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karst Boersma                 9600849 De Dinkel              1:18.84     1.          
            38.94  1:18.84
    2.  Thomas Leeuwis                9601743 DWK Barneveld          1:19.40     2.          
            39.59  1:19.40
    3.  Tom Laarhuis                  9800309 De Dinkel              1:22.76     3.          
            40.92  1:22.76
    4.  Rik Heijdens                  9600841 De Dinkel              1:24.26     4.          
            40.67  1:24.26
    5.  Luuk Hendriksen               9700269 De Dinkel              1:26.40     5.          
            42.47  1:26.40
    6.  Nino Sieling                  9701845 DWK Barneveld          1:28.58     6.          
            42.80  1:28.58
    7.  Mike Fraanje                  9701847 DWK Barneveld          1:29.98     7.          
            45.54  1:29.98
    8.  Lorenzo Peperkamp             9600847 De Dinkel              1:30.37     8.          
            45.21  1:30.37
    9.  Fedde Beukers                 9701007 De Dinkel              1:30.45     9.          
            44.60  1:30.45
   10.  Sook Willemsen                9800917 DWK Barneveld          1:33.39    10.          
            45.76  1:33.39
   11.  Dennis Bougrimov              9800565 MNC Dordrecht          1:40.10    11.          
            49.66  1:40.10
   12.  Robin van Dijk                9600829 MNC Dordrecht          1:40.36    12.          
            47.83  1:40.36
   13.  Jurre Stammes                 9701843 DWK Barneveld          1:45.36    13.          
            50.97  1:45.36
   14.  Craig Vis                     9800947 MNC Dordrecht          1:57.66    14.          
            56.30  1:57.66
 NG.ZA  Willem de Roller              9602823 DWK Barneveld                   NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 4 x 100m vrije slag               Dames Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dinkel 1                           De Dinkel              3:59.51     1.          
        Marlies Reinders, 86                      Karin Hidding, 84
        Claudia Holterman, 81                     Silke Oude Weernink, 90
            28.51    59.45  2:00.23  3:00.74  3:59.51

    2.  DWK Barneveld 1                       DWK Barneveld          4:00.26     2.          
        Yvonne van de Pol, 88                     Rianne Zeegers, 91
        Rieneke Schinkel, 83                      Evy Witlox, 88
            57.76  4:00.26

    3.  MNC Dordrecht 1                       MNC Dordrecht          4:08.48     3.          
        Ela Hutten, 93                            Katja Bougrimova, 91
        Sheri Rijnberge, 88                       Sandra Temmerman, 80
          1:03.39  2:07.65  3:10.59  4:08.48

    4.  De Dinkel 2                           De Dinkel              4:14.51     4.          
        Anique Willeme, 86                        Eveline Rödel, 90
        Rachel Klamer, 90                         Mariël Borgerink, 92
            30.26  1:03.45  4:14.51

    5.  DWK Barneveld 2                       DWK Barneveld          4:16.66     5.          
        Marloes Erkens, 93                        Marijke Monsma, 85
        Silvie Ketelaars, 85                      Zanella Hey, 88
            31.06  1:04.58  2:08.34  3:13.11  4:16.66




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Heren, 4 x 100m wisselslag               Heren Senioren Open
24-11-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DWK Barneveld 1                       DWK Barneveld          3:48.10     1.          
        John Keetman, 84                          Mike Marissen, 92
        Rutger Sloof, 88                          Joran Barends, 85
            27.41    55.52  3:48.10

    2.  DWK Barneveld 2                       DWK Barneveld          3:59.98     2.          
        Felix Broekhuizen, 90                     Raldi Jolink, 88
        Mans Broekgaarden, 85                     Nick van Gemert, 89
            29.37  1:00.36  3:59.98

    3.  De Dinkel 1                           De Dinkel              4:01.97     3.          
        Rense Loohuis, 91                         Jordi Dijkhuis, 91
        Sjaak Oude Ophuis, 87                     Job Kienhuis, 89
            29.82  1:01.28  2:07.19  3:09.32  4:01.97

    4.  MNC Dordrecht 2                       MNC Dordrecht          4:09.16     4.          
        Martijn Dolk, 89                          Marc Catsburg, 90
        Nick van Ingen, 88                        Thomas Verburg, 88
            31.12  1:03.09  4:09.16

    5.  MNC Dordrecht 1                       MNC Dordrecht          4:10.04     5.          
        Stefan Groeneweg, 89                      Alex Schelvis, 87
        Mario Peeters, 86                         Arjan van der Plaat, 86
            31.80  1:05.23  2:19.23  4:10.04




Splash Meet Manager 2007Registered to DWK