Kring Speedo Club Meet 2007
Vlissingen (NED),    18.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mixed J Minioren6 en M Minioren5 en later    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Alle, 4 x 50m vrije slag Mixed J Minioren6 en M Minioren5 en later
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          2:45.37     1.
        Romy van den Abeele, 97              Melloney Temmerman, 97
        Rik Vanhijfte, 96                    Max Engelen, 96
            40.37  1:20.36  2:06.59  2:45.37

    2.  De Schelde 1                          De Schelde             2:49.11     2.
        Jomme Bruijnzeel, 99                 Jason van Boom, 98
        Maja Sevic, 97                       Maaike Pladdet, 97
            44.77  1:24.28  2:10.29  2:49.11

    3.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:50.19     3.
        Alex Breel, 97                       Pascal van Vliet, 97
        Ylva Wolterman, 98                   Eline Bekkers, 99
            38.49  1:25.73  2:05.01  2:50.19

    4.  De Honte 1                            De Honte               2:56.52     4.
        Simone van Kerckhoven, 97            Angele van Driessche, 97
        Michael van Acker, 97                Arthur van Hoije, 97
            41.19  1:28.99  2:13.63  2:56.52

    5.  Zeelandia 1                           Zeelandia              3:00.49     5.
        Chantal Vermeulen, 97                Eva Pijpelink, 97
        Noud van Spall, 97                   Jordy Johann, 96
            43.48  1:30.46  2:16.05  3:00.49

    6.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       3:01.82     6.
        Mette Wagenvoort, 97                 Marloes van der Vlies, 98
        Robin Davidse, 99                    Ricardo van Belzen, 99
            42.09  1:27.50  2:15.72  3:01.82

    7.  De Ganze 1                            De Ganze               3:25.07     7.
        Natasja Koning, 97                   Jaimy de Vrieze, 98
        Mikey Remie, 97                      Deniz Erceylan, 98
            57.29  1:50.07  2:37.19  3:25.07

   DIS  ZCKoewacht 1                          ZCKoewacht                        DIS
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
        Jurgen Hiel, 99                      Wouter Ruissen, 98
        Romy Verschuren, 98                  Laura Valent, 99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 3
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shanice Beekman               9900854 Luctor et Emergo         51.00     1.
    2.  Manon Aerssens                9900294 Scheldestroom            52.62     2.
    3.  Isrid Wigman                  9901470 De Ganze                 52.93     3.
    4.  Carolien Verbiest             9900542 ZV Onderdak              56.26     4.
    5.  Meike Romeijnsen              9901682 De Schelde               58.76     5.
    6.  Sylvie de Weert               9901550 De Stormvogel            58.78     6.
    7.  Anouk van Haaren              9901548 De Stormvogel            59.17     7.
    8.  Emy van Hoije                 9900478 De Honte               1:01.23     8.
    9.  Anne de Meurichy              9900474 De Honte               1:01.67     9.
   10.  Gaby Joosse                   9901146 Luctor et Emergo       1:01.78    10.
   11.  Marenne Huigh                 9900852 Scheldestroom          1:11.31    11.
 AFGEM  Inge van Doeselaar            9900292 Scheldestroom                   AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Jongens, 50m schoolslag       Jongens Minioren 3 en 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gideon van Ee                 9801225 De Schelde               49.65     1.
    2.  Arjen Hiel                    9801023 ZCKoewacht               50.00     2.
    3.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel            51.07     3.
    4.  Jason van Boom                9801695 De Schelde               54.01     4.
    5.  Jomme Bruijnzeel              9900755 De Schelde               55.55     5.
    6.  Jochem Neels                  9800999 De Stormvogel            55.61     6.
    7.  Nander Meerman                9801261 De Stormvogel            56.04     7.
    8.  Nicky Bergez                  9900515 Scheldestroom            56.26     8.
    9.  Jeffrey Cats                  9801937 De Bevelanders           58.39     9.
   10.  Mika Mathia                   9901083 Luctor et Emergo         59.81    10.
   11.  Michael Vrolijk               9900505 Scheldestroom          1:01.60    11.
   12.  Deniz Erceylan                9802049 De Ganze               1:01.88    12.
   13.  Jordan Vasseur                9802047 De Ganze               1:02.84    13.
   DIS  Robin Davidse                 9900131 Luctor et Emergo                  DIS
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Timo Zeilstra                 9801019 De Ganze                          DIS
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157 Luctor et Emergo         56.31    DIS
        SP -   Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
 AFGEM  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  Arthur van de Linde           9801339 Luctor et Emergo                AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4               Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             9702082 De Bevelanders           41.29     1.
    2.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde               41.54     2.
    3.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel            43.60     3.
    4.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde               44.46     4.
    5.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo         45.51     5.
    6.  Lore van Riel                 9701094 Scheldestroom            46.30     6.
    7.  Kabi Schouwenaar              9702086 De Bevelanders           46.33     7.
    8.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht               47.14     8.
    9.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel            47.60     9.
   10.  Amy Verhallen                 9700838 De Honte                 48.82    10.
   11.  Vera de Regt                  9702080 De Bevelanders           48.89    11.
   12.  Maja Sevic                    9702628 De Schelde               50.11    12.
   13.  Lise Vossen                   9700658 ZV Onderdak              51.55    13.
   14.  Elvira de Nood                9703362 De Bevelanders           53.00    14.
   15.  Stephanie Mieras              9703360 De Bevelanders           54.50    15.
   16.  Eefje Dalebout                9700152 ZV Onderdak              54.72    16.
   17.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo         58.03    17.
   18.  Loes Janssen                  9702078 De Bevelanders           59.01    18.
   19.  Michelle Boeckhout            9701702 Scheldestroom          1:02.01    19.
   DIS  Lisa Pieters                  9703364 De Bevelanders                    DIS
        AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo         58.03    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Julia de Jager                9702084 De Bevelanders           58.83    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Myrthe van der leden          9702634 De Bevelanders         1:01.25    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Sabine Menu                   9700676 ZCKoewacht             1:10.89    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Kiki Deguelle                 9702630 ZV Onderdak                     AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5               Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Minioren 6
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom            33.07     1.
    2.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel            35.10     2.
    3.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel            37.85     3.
    4.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde               40.33     4.
    5.  Mariano Kamoen                9600559 ZCKoewacht               43.48     5.
    6.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo         48.56     6.
   DIS  Hristijan Stevoski            9603139 Luctor et Emergo         56.58    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde                      AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6               Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Verweel                9801298 ZV Onderdak            1:25.79     1.
            40.13  1:25.79
    2.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom          1:36.03     2.
            45.15  1:36.03
    3.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo       1:36.63     3.
            46.02  1:36.63
    4.  Claudia de Buck               9801810 De Schelde             1:37.80     4.
            46.80  1:37.80
    5.  Romy Bonte                    9800426 ZCKoewacht             1:38.77     5.
            45.52  1:38.77
    6.  Chloë Veenstra                9801838 De Schelde             1:39.14     6.
            46.49  1:39.14
    7.  Marloes van der Vlies         9802784 Luctor et Emergo       1:40.50     7.
            46.55  1:40.50
    8.  Fleur Wijdeveld               9802592 De Ganze               1:41.92     8.
            49.64  1:41.92
    9.  Valerie Mieras                9801996 De Bevelanders         1:42.11     9.
            47.24  1:42.11
   10.  Ylva Wolterman                9801718 De Stormvogel          1:42.38    10.
            50.35  1:42.38
   11.  Jaimy de Vrieze               9801342 De Ganze               1:47.67    11.
            50.06  1:47.67
   12.  Anouk van Kaam                9802684 De Stormvogel          1:50.58    12.
            49.48  1:50.58
   13.  Fabiënne Schoutens            9801404 Zeelandia              1:52.47    13.
            52.59  1:52.47
   14.  Indra Reijnhout               9802638 De Bevelanders         1:58.43    14.
            49.69  1:58.43
   14.  Joelle Otto                   9800770 ZCKoewacht             1:58.43    14.
            54.65  1:58.43
   16.  Dominique Wessel              9802680 De Stormvogel          2:03.94    16.
            55.09  2:03.94
   17.  Nicole Thomaes                9801060 Scheldestroom          2:09.89    17.
            56.63  2:09.89
   18.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte               2:10.40    18.
            59.92  2:10.40
   19.  Nina Maas                     9801072 De Honte               2:20.75    19.
          2:20.75
   20.  Romy Verschuren               9801010 ZCKoewacht             2:20.92    20.
          1:03.68  2:20.92
   21.  Laura Tieleman                9802194 De Honte               2:27.77    21.
          1:08.00  2:27.77
   22.  Laura Thomaes                 9800962 Scheldestroom          2:29.80    22.
          1:05.98  2:29.80
   23.  Jade v.d. Moere               9802724 De Ganze               3:03.55    23.
          1:23.29  3:03.55
 AFGEM  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                        AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7               Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Zwier                  9701355 ZV Onderdak            1:12.71     1.
            34.33  1:12.71
    2.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          1:13.97     2.
            35.34  1:13.97
    3.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel          1:23.52     3.
            39.60  1:23.52
    4.  Arco Nahon                    9701483 De Bevelanders         1:29.00     4.
            42.72  1:29.00
    5.  Sander de Hamer               9701541 De Ganze               1:29.71     5.
            40.29  1:29.71
    6.  Enrique van Opdurp            9700161 Scheldestroom          1:32.00     6.
            42.68  1:32.00
    7.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde             1:35.54     7.
            43.88  1:35.54
    8.  Allard van 't Westeinde       9702485 De Schelde             1:42.95     8.
            44.45  1:42.95
    9.  Arthur van Hoije              9700505 De Honte               1:44.01     9.
            45.87  1:44.01
   10.  Ruben Hamelink                9703003 De Bevelanders         1:44.33    10.
            46.71  1:44.33
   11.  Michael van Acker             9702399 De Honte               1:50.61    11.
            51.70  1:50.61
   12.  Noud van Spall                9702571 Zeelandia              1:52.44    12.
            50.79  1:52.44
   13.  Mikey Remie                   9702967 De Ganze               2:03.35    13.
            56.34  2:03.35
   14.  Luc Tieleman                  9701831 De Honte               2:12.05    14.
          1:02.06  2:12.05
   15.  Maikel Meeuwse                9702969 De Ganze               2:35.38    15.
          1:12.87  2:35.38
 AFGEM  Carlo Fieret                  9701159 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  René Langebeeke               9702357 Luctor et Emergo                AFGEM
 AFGEM  Ronald Westerduin             9702963 De Ganze                        AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 3
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Aerssens                9900294 Scheldestroom            47.43     1.
    2.  Shanice Beekman               9900854 Luctor et Emergo         50.64     2.
    3.  Eline Bekkers                 9900740 De Stormvogel            54.12     3.
    4.  Emy van Hoije                 9900478 De Honte                 59.41     4.
    5.  Carolien Verbiest             9900542 ZV Onderdak            1:02.64     5.
    6.  Anouk van Haaren              9901548 De Stormvogel          1:02.80     6.
    7.  Sylvie de Weert               9901550 De Stormvogel          1:03.68     7.
    8.  Gaby Joosse                   9901146 Luctor et Emergo       1:03.73     8.
    9.  Anne de Meurichy              9900474 De Honte               1:03.79     9.
   10.  Marenne Huigh                 9900852 Scheldestroom          1:04.19    10.
   11.  Laura Valent                  9900598 ZCKoewacht             1:07.20    11.
 AFGEM  Inge van Doeselaar            9900292 Scheldestroom                   AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 50m rugslag         Jongens Minioren 3 en 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gideon van Ee                 9801225 De Schelde               48.01     1.
    2.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel            48.60     2.
    3.  Nicky Bergez                  9900515 Scheldestroom            52.80     3.
    4.  Jeffrey Cats                  9801937 De Bevelanders           53.02     4.
    5.  Nander Meerman                9801261 De Stormvogel            53.06     5.
    6.  Arjen Hiel                    9801023 ZCKoewacht               55.99     6.
    7.  Ricardo van Belzen            9900403 Luctor et Emergo         57.02     7.
    8.  Jochem Neels                  9800999 De Stormvogel            57.33     8.
    9.  Wouter Ruissen                9800927 ZCKoewacht             1:00.32     9.
   10.  Jurgen Hiel                   9900283 ZCKoewacht             1:00.66    10.
   11.  Jordan Vasseur                9802047 De Ganze               1:02.48    11.
   12.  Mika Mathia                   9901083 Luctor et Emergo       1:06.05    12.
   13.  Michael Vrolijk               9900505 Scheldestroom          1:13.11    13.
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157 Luctor et Emergo         49.52    DIS
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  Arthur van de Linde           9801339 Luctor et Emergo                AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10              Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             9702082 De Bevelanders         1:32.77     1.
            43.88  1:32.77
    2.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             1:34.00     2.
            44.17  1:34.00
    3.  Iris Klapwijk                 9700854 De Stormvogel          1:34.86     3.
            46.13  1:34.86
    4.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             1:35.98     4.
            45.24  1:35.98
    5.  Maartje Oosterhoff            9702590 ZV Onderdak            1:37.29     5.
            46.51  1:37.29
    6.  Kabi Schouwenaar              9702086 De Bevelanders         1:38.31     6.
            46.86  1:38.31
    7.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht             1:40.50     7.
            46.56  1:40.50
    8.  Vera Poot                     9701550 De Ganze               1:43.12     8.
            48.37  1:43.12
    9.  Vera de Regt                  9702080 De Bevelanders         1:43.79     9.
            50.83  1:43.79
   10.  Lisa Pieters                  9703364 De Bevelanders         1:44.41    10.
            49.02  1:44.41
   11.  Lore van Riel                 9701094 Scheldestroom          1:45.41    11.
            52.14  1:45.41
   12.  Lise Vossen                   9700658 ZV Onderdak            1:46.00    12.
            53.92  1:46.00
   13.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel          1:49.04    13.
            52.12  1:49.04
   14.  Maaike Pladdet                9703208 De Schelde             1:49.51    14.
            51.61  1:49.51
   15.  Eefje Dalebout                9700152 ZV Onderdak            1:49.80    15.
            53.77  1:49.80
   16.  Amy Verhallen                 9700838 De Honte               1:50.81    16.
            51.28  1:50.81
   17.  Mette Wagenvoort              9702532 Luctor et Emergo       1:52.03    17.
            57.17  1:52.03
   18.  Eva Pijpelink                 9701636 Zeelandia              1:53.86    18.
            55.37  1:53.86
   19.  Chantal Vermeulen             9701640 Zeelandia              1:55.99    19.
            55.38  1:55.99
   19.  Kiki Deguelle                 9702630 ZV Onderdak            1:55.99    19.
          1:55.99
   21.  Melloney Temmerman            9703212 Scheldestroom          1:56.39    21.
            56.52  1:56.39
   22.  Elvira de Nood                9703362 De Bevelanders         1:56.71    22.
            54.10  1:56.71
   23.  Julia de Jager                9702084 De Bevelanders         1:58.29    23.
          1:00.80  1:58.29
   24.  Angele van Driessche          9702534 De Honte               2:00.52    24.
          2:00.52
   25.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo       2:04.89    25.
            59.47  2:04.89
   26.  Sabine Menu                   9700676 ZCKoewacht             2:05.42    26.
          1:05.63  2:05.42
   27.  Jeanette van Driessche        9702812 De Honte               2:05.73    27.
          1:00.39  2:05.73
   28.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       2:06.96    28.
          1:01.21  2:06.96
   DIS  Stephanie Mieras              9703360 De Bevelanders         1:56.89    DIS
        VG -   Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            58.94  1:56.89
   DIS  Loes Janssen                  9702078 De Bevelanders         1:56.90    DIS
        SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            56.67  1:56.90
   DIS  Britt Stolk                   9702632 De Ganze               1:58.11    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.36  1:58.11
   DIS  Myrthe van der leden          9702634 De Bevelanders         2:02.92    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.92
   DIS  Sofie Roctus                  9701380 De Honte               2:03.27    DIS
        VD -   Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
          1:03.82  2:03.27
   DIS  Veerle de Rijk                9702286 De Honte               2:18.42    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:08.05  2:18.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11              Jongens, 100m wisselslag            Jongens Minioren 6
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          1:15.68     1.
        Zeeuws Record
            35.37  1:15.68
    2.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          1:22.95     2.
            38.75  1:22.95
    3.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             1:28.03     3.
            41.64  1:28.03
    4.  Mariano Kamoen                9600559 ZCKoewacht             1:30.24     4.
            44.37  1:30.24
    5.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       1:34.08     5.
            45.05  1:34.08
    6.  Guimar van der Weele          9601689 De Stormvogel          1:34.57     6.
            44.63  1:34.57
    7.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom          1:42.06     7.
            49.00  1:42.06
   DIS  Jeroen v.d. Genugten          9603791 De Ganze                          DIS
        WA -   De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag (geen tijd noteren).
   DIS  Jordy Johann                  9602131 Zeelandia              1:50.91    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.75  1:50.91
   DIS  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:51.18    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
            52.29  1:51.18
   DIS  Hristijan Stevoski            9603139 Luctor et Emergo       2:02.54    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.49  2:02.54
 AFGEM  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde                      AFGEM




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296 ZV Onderdak              49.27     1.
    2.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo         50.79     2.
    3.  Manon Molewijk                9801812 De Schelde               52.04     3.
    4.  Romy Bonte                    9800426 ZCKoewacht               53.92     4.
    5.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte                 53.95     5.
    6.  Claudia de Buck               9801810 De Schelde               54.43     6.
    7.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom            54.45     7.
    8.  Joelle Otto                   9800770 ZCKoewacht               56.11     8.
    9.  Chloë Veenstra                9801838 De Schelde               56.95     9.
   10.  Fleur Wijdeveld               9802592 De Ganze                 57.46    10.
   11.  Jaimy de Vrieze               9801342 De Ganze                 57.63    11.
   12.  Dominique Wessel              9802680 De Stormvogel            59.16    12.
   13.  Indra Reijnhout               9802638 De Bevelanders           59.69    13.
   14.  Valerie Mieras                9801996 De Bevelanders         1:00.68    14.
   14.  Nicole Thomaes                9801060 Scheldestroom          1:00.68    14.
   16.  Romy Verschuren               9801010 ZCKoewacht             1:02.92    16.
   17.  Laura Thomaes                 9800962 Scheldestroom          1:03.00    17.
   18.  Anouk van Kaam                9802684 De Stormvogel          1:03.41    18.
   19.  Britt den Engelsman           9802722 De Ganze               1:04.85    19.
   20.  Nina Maas                     9801072 De Honte               1:05.26    20.
   21.  Laura Tieleman                9802194 De Honte               1:13.04    21.
   22.  Jade v.d. Moere               9802724 De Ganze               1:21.53    22.
   DIS  Fabiënne Schoutens            9801404 Zeelandia                53.84    DIS
        SA -   Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Bronte Scharff                9802782 Luctor et Emergo         54.36    DIS
        SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                        AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jochem Beumer                 9702189 De Schelde               48.57     1.
    2.  Pascal van Vliet              9702235 De Stormvogel            49.11     2.
    3.  Casper Zwier                  9701355 ZV Onderdak              49.53     3.
    4.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel            49.82     4.
    5.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde               52.59     5.
    6.  Arco Nahon                    9701483 De Bevelanders           55.47     6.
    7.  Noud van Spall                9702571 Zeelandia                58.53     7.
    8.  Ruben Hamelink                9703003 De Bevelanders           58.54     8.
    9.  Michael van Acker             9702399 De Honte               1:00.68     9.
   10.  Allard van 't Westeinde       9702485 De Schelde             1:02.59    10.
   11.  Mikey Remie                   9702967 De Ganze               1:03.51    11.
   12.  Maikel Meeuwse                9702969 De Ganze               1:03.98    12.
   DIS  Luc Tieleman                  9701831 De Honte               1:18.94    DIS
        SA -   Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 AFGEM  Carlo Fieret                  9701159 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  René Langebeeke               9702357 Luctor et Emergo                AFGEM
 AFGEM  Robbie van As                 9700819 Luctor et Emergo                AFGEM
 AFGEM  Ronald Westerduin             9702963 De Ganze                        AFGEM
 AFGEM  Enrique van Opdurp            9700161 Scheldestroom                   AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 3
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shanice Beekman               9900854 Luctor et Emergo         43.58     1.
    2.  Manon Aerssens                9900294 Scheldestroom            43.60     2.
    3.  Eline Bekkers                 9900740 De Stormvogel            46.86     3.
    4.  Anouk van Haaren              9901548 De Stormvogel            48.15     4.
    5.  Carolien Verbiest             9900542 ZV Onderdak              52.67     5.
    6.  Meike Romeijnsen              9901682 De Schelde               53.37     6.
    7.  Sylvie de Weert               9901550 De Stormvogel            53.88     7.
    8.  Gaby Joosse                   9901146 Luctor et Emergo         54.47     8.
    9.  Isrid Wigman                  9901470 De Ganze                 55.12     9.
   10.  Laura Valent                  9900598 ZCKoewacht               58.31    10.
   11.  Anne de Meurichy              9900474 De Honte               1:01.05    11.
   12.  Emy van Hoije                 9900478 De Honte               1:02.00    12.
   13.  Marenne Huigh                 9900852 Scheldestroom          1:15.83    13.
 AFGEM  Inge van Doeselaar            9900292 Scheldestroom                   AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Jongens, 50m vrije slag       Jongens Minioren 3 en 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ricardo Lauffer               9801157 Luctor et Emergo         39.96     1.
    2.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel            40.22     2.
    3.  Jomme Bruijnzeel              9900755 De Schelde               45.01     3.
    4.  Nicky Bergez                  9900515 Scheldestroom            45.95     4.
    5.  Nander Meerman                9801261 De Stormvogel            46.01     5.
    6.  Jason van Boom                9801695 De Schelde               46.10     6.
    7.  Arjen Hiel                    9801023 ZCKoewacht               47.92     7.
    8.  Jochem Neels                  9800999 De Stormvogel            48.71     8.
    9.  Timo Zeilstra                 9801019 De Ganze                 50.07     9.
   10.  Deniz Erceylan                9802049 De Ganze                 50.59    10.
   11.  Jeffrey Cats                  9801937 De Bevelanders           55.90    11.
   12.  Jurgen Hiel                   9900283 ZCKoewacht               59.35    12.
   13.  Wouter Ruissen                9800927 ZCKoewacht             1:02.66    13.
   14.  Michael Vrolijk               9900505 Scheldestroom          1:03.99    14.
   15.  Mika Mathia                   9901083 Luctor et Emergo       1:07.11    15.
 AFGEM  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  Arthur van de Linde           9801339 Luctor et Emergo                AFGEM
 AFGEM  Jordan Vasseur                9802047 De Ganze                        AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16              Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel          1:20.11     1.
            37.43  1:20.11
    2.  Maartje Oosterhoff            9702590 ZV Onderdak            1:24.55     2.
            40.75  1:24.55
    3.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo       1:25.56     3.
            38.63  1:25.56
    4.  Iris Klapwijk                 9700854 De Stormvogel          1:27.07     4.
            41.71  1:27.07
    5.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde             1:27.43     5.
            41.27  1:27.43
    6.  Romy van den Abeele           9701098 Scheldestroom          1:29.03     6.
            41.21  1:29.03
    7.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             1:29.93     7.
            42.48  1:29.93
    8.  Maja Sevic                    9702628 De Schelde             1:31.57     8.
            43.05  1:31.57
    9.  Simone van Kerckhoven         9703260 De Honte               1:32.98     9.
            43.81  1:32.98
   10.  Maaike Pladdet                9703208 De Schelde             1:34.00    10.
            44.50  1:34.00
   11.  Kabi Schouwenaar              9702086 De Bevelanders         1:34.01    11.
            44.82  1:34.01
   12.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht             1:36.74    12.
            43.57  1:36.74
   13.  Britt Stolk                   9702632 De Ganze               1:41.76    13.
            48.95  1:41.76
   14.  Myrthe van der leden          9702634 De Bevelanders         1:43.36    14.
            48.10  1:43.36
   15.  Vera Poot                     9701550 De Ganze               1:44.37    15.
            47.71  1:44.37
   16.  Eefje Dalebout                9700152 ZV Onderdak            1:46.72    16.
            48.82  1:46.72
   17.  Chantal Vermeulen             9701640 Zeelandia              1:46.99    17.
            48.17  1:46.99
   18.  Elvira de Nood                9703362 De Bevelanders         1:49.39    18.
            51.06  1:49.39
   19.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       1:50.23    19.
            47.60  1:50.23
   20.  Julia de Jager                9702084 De Bevelanders         1:51.60    20.
            53.69  1:51.60
   21.  Eva Pijpelink                 9701636 Zeelandia              1:53.87    21.
            52.40  1:53.87
   22.  Loes Janssen                  9702078 De Bevelanders         1:54.09    22.
            53.52  1:54.09
   23.  Sofie Roctus                  9701380 De Honte               1:55.24    23.
            52.36  1:55.24
   24.  Michelle Boeckhout            9701702 Scheldestroom          1:56.16    24.
            52.23  1:56.16
   25.  Jeanette van Driessche        9702812 De Honte               1:59.36    25.
            55.78  1:59.36
   26.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo       2:00.06    26.
            55.55  2:00.06
   27.  Veerle de Rijk                9702286 De Honte               2:04.41    27.
            57.10  2:04.41
   DIS  Natasja Koning                9704030 De Ganze                          DIS
        AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Sabine Menu                   9700676 ZCKoewacht                        DIS
        AD -   Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad (geen tijd noteren).
 AFGEM  Kiki Deguelle                 9702630 ZV Onderdak                     AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17              Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 6
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel          1:09.77     1.
            33.73  1:09.77
    2.  Mariano Kamoen                9600559 ZCKoewacht             1:18.53     2.
            38.02  1:18.53
    3.  Guimar van der Weele          9601689 De Stormvogel          1:21.06     3.
            38.29  1:21.06
    4.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             1:21.77     4.
            37.86  1:21.77
    5.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          1:22.90     5.
            39.38  1:22.90
    6.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       1:24.91     6.
            40.48  1:24.91
    7.  Jeroen v.d. Genugten          9603791 De Ganze               1:33.40     7.
            42.90  1:33.40
    8.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:45.92     8.
            49.52  1:45.92
    9.  Jordy Johann                  9602131 Zeelandia              1:47.27     9.
            50.69  1:47.27
   10.  Hristijan Stevoski            9603139 Luctor et Emergo       1:51.59    10.
            52.73  1:51.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18              Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Minioren 4
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296 ZV Onderdak            1:35.87     1.
            44.94  1:35.87
    2.  Sabine Verweel                9801298 ZV Onderdak            1:40.67     2.
            49.51  1:40.67
    3.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom          1:46.48     3.
            47.83  1:46.48
    4.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo       1:46.73     4.
            51.82  1:46.73
    5.  Manon Molewijk                9801812 De Schelde             1:49.41     5.
            55.16  1:49.41
    6.  Romy Bonte                    9800426 ZCKoewacht             1:51.24     6.
            51.19  1:51.24
    7.  Claudia de Buck               9801810 De Schelde             1:52.73     7.
            57.94  1:52.73
    8.  Chloë Veenstra                9801838 De Schelde             1:52.95     8.
            52.87  1:52.95
    9.  Indra Reijnhout               9802638 De Bevelanders         2:00.44     9.
            56.10  2:00.44
   10.  Fabiënne Schoutens            9801404 Zeelandia              2:00.81    10.
          1:02.03  2:00.81
   11.  Valerie Mieras                9801996 De Bevelanders         2:02.30    11.
          1:01.02  2:02.30
   12.  Joelle Otto                   9800770 ZCKoewacht             2:04.72    12.
          1:04.08  2:04.72
   13.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte               2:09.10    13.
          1:02.85  2:09.10
   14.  Nicole Thomaes                9801060 Scheldestroom          2:11.47    14.
          1:00.91  2:11.47
   15.  Bronte Scharff                9802782 Luctor et Emergo       2:16.43    15.
          1:10.74  2:16.43
   DIS  Anouk van Kaam                9802684 De Stormvogel          2:12.99    DIS
        VB -   Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:10.42  2:12.99
   DIS  Dominique Wessel              9802680 De Stormvogel          2:19.55    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:15.18  2:19.55
   DIS  Laura Thomaes                 9800962 Scheldestroom          2:35.75    DIS
        VB -   Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:11.36  2:35.75
 AFGEM  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                        AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19              Jongens, 100m wisselslag            Jongens Minioren 5
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          1:26.63     1.
            41.39  1:26.63
    2.  Casper Zwier                  9701355 ZV Onderdak            1:34.17     2.
            45.32  1:34.17
    3.  Pascal van Vliet              9702235 De Stormvogel          1:35.22     3.
            46.47  1:35.22
    4.  Sander de Hamer               9701541 De Ganze               1:42.56     4.
            47.40  1:42.56
    5.  Enrique van Opdurp            9700161 Scheldestroom          1:46.07     5.
            51.41  1:46.07
    6.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde             1:50.12     6.
            56.38  1:50.12
    7.  Ruben Hamelink                9703003 De Bevelanders         1:56.30     7.
            57.38  1:56.30
   DIS  Jochem Beumer                 9702189 De Schelde             1:48.28    DIS
        VB -   Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            52.89  1:48.28
   DIS  Arco Nahon                    9701483 De Bevelanders         1:50.34    DIS
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
            53.41  1:50.34
   DIS  Arthur van Hoije              9700505 De Honte               2:08.30    DIS
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:08.30
 AFGEM  Carlo Fieret                  9701159 Scheldestroom                   AFGEM
 AFGEM  René Langebeeke               9702357 Luctor et Emergo                AFGEM
 AFGEM  Robbie van As                 9700819 Luctor et Emergo                AFGEM



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20             Meisjes, 4 x 50m wisselslag Meisjes Minioren 5 en later
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                          De Schelde             2:59.97     1.
        Manon Molewijk, 98                   Tessa Eijkman, 97
        Amke Bruijnzeel, 97                  Sophie van Bolderik, 97
            52.25  1:38.24  2:20.49  2:59.97

    2.  ZV Onderdak 1                         ZV Onderdak            3:01.35     2.
        Hinke Oosterhoff, 98                 Maartje Oosterhoff, 97
        Lise Vossen, 97                      Sabine Verweel, 98
            44.34  1:33.99  2:23.33  3:01.35

    3.  De Bevelanders 1                      De Bevelanders         3:11.21     3.
        Stephanie Mieras, 97                 Manon Kloosterman, 97
        Vera de Regt, 97                     Lisa Pieters, 97
          1:00.06  1:47.90  2:29.96  3:11.21

    4.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          3:12.69     4.
        Michelle Boeckhout, 97               Lore van Riel, 97
        Romy van den Abeele, 97              Melloney Temmerman, 97
            51.03  1:39.42  2:28.09  3:12.69

    5.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          3:16.14     5.
        Sarinah Leenheer, 97                 Demi van der Werf, 97
        Iris Klapwijk, 97                    Ylva Wolterman, 98
            52.92  1:41.14  2:28.00  3:16.14

    6.  De Honte 1                            De Honte               3:26.80     6.
        Simone van Kerckhoven, 97            Amy Verhallen, 97
        Sofie Roctus, 97                     Angele van Driessche, 97
            48.34  1:45.36  2:40.98  3:26.80

   DIS  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       3:24.01    DIS
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Marloes van der Vlies, 98            Geneva Joval, 97
        Bronte Scharff, 98                   Mette Wagenvoort, 97
            52.00  1:51.91  2:40.05  3:24.01

   DIS  De Ganze 1                            De Ganze               3:24.31    DIS
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Fleur Wijdeveld, 98                  Vera Poot, 97
        Isrid Wigman, 99                     Britt Stolk, 97
            49.65  1:45.32  2:49.30  3:24.31




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21             Jongens, 4 x 50m wisselslag Jongens Minioren 6 en later
18.11.2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:35.48     1.
        Guimar van der Weele, 96             Pedro Mol, 96
        Levy Kort, 96                        Wouter Stap, 97
            42.52  1:25.75  2:00.73  2:35.48

    2.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          2:49.02     2.
        Enrique van Opdurp, 97               Bjorn Scherbeijn, 96
        Rik Vanhijfte, 96                    Max Engelen, 96
            46.75  1:36.31  2:09.30  2:49.02

    3.  De Schelde 1                          De Schelde             3:14.94     3.
        Koen Legters, 96                     Gideon van Ee, 98
        Jochem Beumer, 97                    Allard van 't Westeinde, 97
            52.86  1:42.53  2:32.94  3:14.94

    4.  De Ganze 1                            De Ganze               3:48.32     4.
        Sander de Hamer, 97                  Jeroen v.d. Genugten, 96
        Timo Zeilstra, 98                    Jordan Vasseur, 98
            45.37  1:51.56  2:45.91  3:48.32

 AFGEM  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo                AFGEM
        Nicky Joosse, 96                     Ricardo Lauffer, 98
        Robbie van As, 97                    Hristijan Stevoski, 96




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel