Speedo Club Meet 2007
Utrecht, Netherlands,    18-11-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 50m vrije slag Gemengd 8 +   Nr. 2 50m schoolslag Dames Min 3   
Nr. 3 50m schoolslag Heren Min 3+4   Nr. 4 50m vlinderslag Dames Min 5   
Nr. 5 50m vlinderslag Heren Min 6   Nr. 6 100m vrije slag Dames Min 4   
Nr. 7 100m vrije slag Heren Min 5   Nr. 8 50m rugslag Dames Min 3   
Nr. 9 50m rugslag Heren Min 3+4   Nr. 10 100m wisselslag Dames Min 5   
Nr. 11 100m wisselslag Heren Min 6   Nr. 12 50m schoolslag Dames Min 4   
Nr. 13 50m schoolslag Heren Min 5   Nr. 14 50m vrije slag Dames Min 3   
Nr. 15 50m vrije slag Heren Min 3+4   Nr. 16 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 17 100m vrije slag Heren Min 6   Nr. 18 100m wisselslag Dames Min 4   
Nr. 19 100m wisselslag Heren Min 5   Nr. 20 4 x 50m wisselslag Dames 8-10   
Nr. 21 4 x 50m wisselslag Heren Min 6-      


Nr. 1   4 x 50m vrije slag Gemengd                               8 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. MZ&PC De Fuut 1                    MZ&PCDeFuut       2:16.20
       Amy de Langen             97   Marloes Langerveld        97
       Valentijn Stolk           96   Quno Post                 96
        2:16.20 
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             2:32.69
       Manon Broeze              97   Eline Hendriks            98
       Karel Melis               96   Twan Boot                 96
        2:32.69 
    3. De Haaien 1                        DeHaaien          2:35.95
       Karlijn Veldhuizen        97   Sarai Leander             97
       George Buijs              96   Michiel Floor             98
        2:35.95 
    4. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech   2:49.92
       Beppie Arbeider           97   Eva Werkman               97
       Jozef Siu                 96   Joey Agema                97
        2:49.92 
    5. VZC Veenendaal 1                   VZC-E&P           2:54.78
       Lobke Schoonderbeek       98   Tosca Eggenhuizen         98
       Leroy van Ooijik          98   Brian vd Bovenkamp        97
        2:54.78 
    6. De Duinkikkers 1                   DeDuinkikkers     3:04.87
       Quinty van den Bedem      97   Inge den Breejen          98
       Erik Ambergen             98   Mitchell Fennema          98
        3:04.87 



TOP
Nr. 2   50m schoolslag Dames                                          Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Meike Kwadijk                  99  ZwemclubZeist       55.61
    2. Lisa Korving                   99  VZC-E&P           1:01.25
    3. Majlen Tolboom                 99  DeHaaien          1:01.65
    4. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           1:03.86
    5. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     1:06.36
    6. Jonne van Ingen                99  DeHaaien          1:07.54



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Heren                                     Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien            48.74
    2. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             50.63
    3. Casper van Hiel                98  SGVecht&Rijn        50.82
    4. Ruben Nap                      98  VZC-E&P             53.41
    5. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utrech     54.39
    6. Friso Stolk                    98  MZ&PCDeFuut         55.87
    7. Sjoerd Veldhuizen              99  DeHaaien            56.84
    8. Erik Ambergen                  98  DeDuinkikkers       57.72
    9. Skip de Mönnink                99  AZ&PC               57.72
   10. Merijn Kendziorra              98  DeDuinkikkers       57.91
   11. Reinier Mathot                 98  MZ&PCDeFuut         59.70
   12. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utrech   1:00.22
   13. Derk van der Sluis             98  DeDuinkikkers     1:00.71
   14. Camiel Boot                    98  AZ&PC             1:00.93
   15. Job Hendriksen                 99  DeHaaien          1:01.00
  dis. Luc Cantor                     99  Zwemlust/Utrech     55.28     SK
  dis. Max Bond                       99  Zwemlust/Utrech     58.35     SL



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marielle Nieuwenhuizen         97  MZ&PCDeFuut         43.31
    2. Marlies Noteboom               97  DeHaaien            45.21
    3. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers       47.59
    4. Sofia Melis                    97  AZ&PC               50.72
    5. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn        50.77
    6. Veerle Koot                    97  ZwemclubZeist       51.10
    7. Davita Mooij                   97  VZC-E&P             51.54
    8. Gislaine Beek Van              97  SGVecht&Rijn        58.57
    9. Lise Voorburg                  97  DeHaaien          1:01.08
   10. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:01.97
   11. Nadjieba Dilmohamed            97  SGVecht&Rijn      1:05.02
   12. Zoë Meinen                     97  AZ&PC             1:06.83
  dis. Shannon Richel                 97  SGVecht&Rijn        54.81     VI
  dis. Beppie Arbeider                97  Zwemlust/Utrech   1:00.19     VI
  dis. Quinty van den Bedem           97  DeDuinkikkers     1:09.87     VD



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Heren                                         Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daniël Buijs                   96  AZ&PC               34.96
    2. Quno Post                      96  MZ&PCDeFuut         36.36
    3. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       39.37
    4. Rick Smit                      96  MZ&PCDeFuut         42.30
    5. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P             44.78
    6. André van Kleef                96  AZ&PC               46.62
    7. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien            47.99
    8. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech     49.44
    9. Loris Misic                    96  VZC-E&P             52.76
   10. George Buijs                   96  DeHaaien            53.85
   11. Nigel Ploeg                    96  MZ&PCDeFuut         58.95
   12. Shi Shi Jie                    96  Zwemlust/Utrech     59.20
   13. Wesley Groenestein             96  MZ&PCDeFuut       1:15.15



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Dames                                         Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist     1:38.54
    2. Elena Laming                   98  ZwemclubZeist     1:47.08
    3. Marlene Bezem                  98  AZ&PC             1:47.14
    4. Esmee Morel                    98  AZ&PC             1:47.40
    5. Inge den Breejen               98  DeDuinkikkers     1:49.03
    6. Tosca Eggenhuizen              98  VZC-E&P           1:54.55
    7. Tessa Voorn                    98  DeHaaien          1:59.32



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech   1:17.39
    2. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:17.48
    3. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   1:32.10
    4. Tim de Zoete                   97  DeDuinkikkers     1:33.79
    5. Emiel van Hamel                97  DeHaaien          1:34.03
    6. Thijn de France                97  MZ&PCDeFuut       1:34.93
    7. Bas Giezeman                   97  ZwemclubZeist     1:36.01
    8. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC             1:39.32
    9. Florian Korzelius              97  AZ&PC             1:44.19
   10. Jan-Willem Koens               97  AZ&PC             1:44.54
   11. Niels Kwadijk                  97  ZwemclubZeist     1:44.64
   12. Joey Gomes                     97  DeHaaien          1:45.10
   13. Biagio de Brons                97  Zwemlust/Utrech   1:52.16
   14. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utrech   2:05.79



TOP
Nr. 8   50m rugslag Dames                                             Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Meike Kwadijk                  99  ZwemclubZeist       57.59
    2. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     1:03.15
    3. Lisa Korving                   99  VZC-E&P           1:07.28
    4. Jonne van Ingen                99  DeHaaien          1:08.66
    5. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           1:09.22
  dis. Majlen Tolboom                 99  DeHaaien          1:08.07     RF



TOP
Nr. 9   50m rugslag Heren                                        Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech     43.04
    2. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             47.24
    3. Ruben Nap                      98  VZC-E&P             50.84
    4. Luc Cantor                     99  Zwemlust/Utrech     51.64
    5. Mitchell Fennema               98  DeDuinkikkers       52.77
    6. Skip de Mönnink                99  AZ&PC               54.54
    7. Max Bond                       99  Zwemlust/Utrech     56.33
    8. Camiel Boot                    98  AZ&PC               56.39
    9. Job Hendriksen                 99  DeHaaien            56.41
   10. Casper van Hiel                98  SGVecht&Rijn        57.62
   11. Friso Stolk                    98  MZ&PCDeFuut         58.84
   12. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utrech   1:00.43
  dis. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien            46.36     RC
  dis. Nassim Laari                   98  Zwemlust/Utrech     52.60     RD
  dis. Sjoerd Veldhuizen              99  DeHaaien            57.05     RD
  dis. Derk van der Sluis             98  DeDuinkikkers       57.62     RF
  dis. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utrech   1:06.84     RF



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:27.78
    2. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:36.36
    3. Marielle Nieuwenhuizen         97  MZ&PCDeFuut       1:38.60
    4. Marloes Langerveld             97  MZ&PCDeFuut       1:39.60
    5. Sarai Leander                  97  DeHaaien          1:40.56
    6. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien          1:44.04
    7. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:46.05
    8. Davita Mooij                   97  VZC-E&P           1:46.20
    9. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:47.06
   10. Nadjieba Dilmohamed            97  SGVecht&Rijn      1:52.97
   11. Eva Werkman                    97  Zwemlust/Utrech   1:53.50
   12. Sofia Melis                    97  AZ&PC             1:53.94
   13. Veerle Koot                    97  ZwemclubZeist     1:54.82
   14. Lise Voorburg                  97  DeHaaien          1:56.79
   15. Quinty van den Bedem           97  DeDuinkikkers     1:57.72
   16. Gislaine Beek Van              97  SGVecht&Rijn      2:01.18
   17. Esmeralda Stekelenburg         97  ZwemclubZeist     2:01.89
   18. Zoë Meinen                     97  AZ&PC             2:03.59
  dis. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     1:55.73     RH
  dis. Shannon Richel                 97  SGVecht&Rijn      1:59.79
        1:59.79 



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  MZ&PCDeFuut       1:19.93
    2. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:20.11
    3. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:24.08
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:26.84
    5. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           1:35.13
    6. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          1:36.98
    7. Loris Misic                    96  VZC-E&P           1:43.51
    8. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   1:46.84
    9. Jozef Siu                      96  Zwemlust/Utrech   1:48.72
   10. Bryan Advocaat                 96  ZwemclubZeist     1:59.40
   11. Pim Wallenburg                 96  ZwemclubZeist     2:04.33
  dis. Shi Shi Jie                    96  Zwemlust/Utrech
  dis. André van Kleef                96  AZ&PC             1:31.42     RH
  dis. Wesley Groenestein             96  MZ&PCDeFuut       2:07.87     SL



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Dames                                         Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist       54.10
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P             54.71
    3. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist       55.29
    4. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               58.91
    5. Elena Laming                   98  ZwemclubZeist       58.98
    6. Inge den Breejen               98  DeDuinkikkers       59.80
    7. Eline Hendriks                 98  AZ&PC               59.89
    8. Tosca Eggenhuizen              98  VZC-E&P           1:03.04
  dis. Tessa Voorn                    98  DeHaaien            52.77     SL



TOP
Nr. 13   50m schoolslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut         45.02
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech     48.58
    3. Joep Kuipers                   97  DeHaaien            53.04
    4. Bas Giezeman                   97  ZwemclubZeist       53.30
    5. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC               53.61
    6. Biagio de Brons                97  Zwemlust/Utrech     53.79
    7. Thijn de France                97  MZ&PCDeFuut         54.01
    8. Joey Gomes                     97  DeHaaien            54.90
    9. Niels Kwadijk                  97  ZwemclubZeist       56.91
   10. Emiel van Hamel                97  DeHaaien            57.72
   11. Tim de Zoete                   97  DeDuinkikkers       58.59
   12. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utrech     58.62
   13. Florian Korzelius              97  AZ&PC             1:00.43
  dis. Jan-Willem Koens               97  AZ&PC               58.89     SK



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                                         Minioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lisa Korving                   99  VZC-E&P             55.58
    2. Meike Kwadijk                  99  ZwemclubZeist       57.46
    3. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist       58.16
    4. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P             58.54
    5. Jonne van Ingen                99  DeHaaien          1:00.89
    6. Majlen Tolboom                 99  DeHaaien          1:06.89



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P             37.54
    2. Michiel Floor                  98  DeHaaien            37.69
    3. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             38.12
    4. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech     38.23
    5. Reinier Mathot                 98  MZ&PCDeFuut         39.02
    6. Nassim Laari                   98  Zwemlust/Utrech     43.86
    7. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utrech     46.02
    8. Erik Ambergen                  98  DeDuinkikkers       46.08
    9. Luc Cantor                     99  Zwemlust/Utrech     47.19
   10. Mitchell Fennema               98  DeDuinkikkers       47.92
   11. Casper van Hiel                98  SGVecht&Rijn        48.00
   12. Skip de Mönnink                99  AZ&PC               48.66
   13. Sjoerd Veldhuizen              99  DeHaaien            49.11
   14. Merijn Kendziorra              98  DeDuinkikkers       50.10
   15. Camiel Boot                    98  AZ&PC               51.80
   16. Max Bond                       99  Zwemlust/Utrech     53.02
   17. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utrech     55.57



TOP
Nr. 16   100m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:13.16
    2. Marlies Noteboom               97  DeHaaien          1:25.28
    3. Marloes Langerveld             97  MZ&PCDeFuut       1:28.64
    4. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:28.93
    5. Davita Mooij                   97  VZC-E&P           1:33.82
    6. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:35.00
    7. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:36.87
    8. Manon Broeze                   97  AZ&PC             1:42.57
    9. Nadjieba Dilmohamed            97  SGVecht&Rijn      1:44.55
   10. Eva Werkman                    97  Zwemlust/Utrech   1:45.79
   11. Shannon Richel                 97  SGVecht&Rijn      1:45.88
   12. Gislaine Beek Van              97  SGVecht&Rijn      1:48.29
   13. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     1:48.51
   14. Quinty van den Bedem           97  DeDuinkikkers     1:50.49
   15. Lise Voorburg                  97  DeHaaien          1:50.64
   16. Zoë Meinen                     97  AZ&PC             1:51.21
   17. Esmeralda Stekelenburg         97  ZwemclubZeist     1:56.39



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:09.90
    2. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:10.29
    3. Daniël Buijs                   96  AZ&PC             1:13.50
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:15.87
    5. Rick Smit                      96  MZ&PCDeFuut       1:18.39
    6. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          1:21.62
    7. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           1:23.60
    8. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   1:33.91
    9. Nigel Ploeg                    96  MZ&PCDeFuut       1:34.10
   10. Jozef Siu                      96  Zwemlust/Utrech   1:43.07
   11. Shi Shi Jie                    96  Zwemlust/Utrech   1:48.90
   12. Wesley Groenestein             96  MZ&PCDeFuut       1:53.88
   13. Bryan Advocaat                 96  ZwemclubZeist     1:54.27
   14. Pim Wallenburg                 96  ZwemclubZeist     2:07.13



TOP
Nr. 18   100m wisselslag Dames                                        Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist     1:56.24
    2. Esmee Morel                    98  AZ&PC             1:56.74
    3. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P           1:59.00
    4. Eline Hendriks                 98  AZ&PC             2:04.39
    5. Inge den Breejen               98  DeDuinkikkers     2:10.78



TOP
Nr. 19   100m wisselslag Heren                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:30.36
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech   1:31.77
    3. Brian vd Bovenkamp             97  VZC-E&P           1:44.25
    4. Tim de Zoete                   97  DeDuinkikkers     1:45.93
    5. Emiel van Hamel                97  DeHaaien          1:46.27
    6. Joep Kuipers                   97  DeHaaien          1:48.38
    7. Thijn de France                97  MZ&PCDeFuut       1:50.17
    8. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC             1:50.32
    9. Florian Korzelius              97  AZ&PC             2:03.51
   10. Jan-Willem Koens               97  AZ&PC             2:08.63
  dis. Joey Gomes                     97  DeHaaien          2:00.26     RH



TOP
Nr. 20   4 x 50m wisselslag Dames                                    8 - 10 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Haaien 1                        DeHaaien          3:09.53
       Sarai Leander             97   Marlies Noteboom          97
       Tessa Voorn               98   Karlijn Veldhuizen        97
        3:09.53 
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             3:28.55
       Marlene Bezem             98   Sofia Melis               97
       Esmee Morel               98   Manon Broeze              97
        3:28.55 
  dis. Zwemclub Zeist 1                   ZwemclubZeist                 EA
       Elena Laming              98   Laura Steenbeek           98
       Veerle Koot               97   Demi Bunte                98



TOP
Nr. 21   4 x 50m wisselslag Heren                            Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             2:27.16
       Twan Boot                 96   Daniël Buijs              96
       André van Kleef           96   Karel Melis               96
        2:27.16 
    2. De Haaien 1                        DeHaaien          2:59.69
       Michiel Floor             98   Djamal van der Hoeven     98
       George Buijs              96   Joep Kuipers              97
        2:59.69 
    3. MZ&PC De Fuut 1                    MZ&PCDeFuut       3:07.25
       Nigel Ploeg               96   Rick Smit                 96
       Friso Stolk               98   Reinier Mathot            98
        3:07.25 
    4. VZC Veenendaal 1                   VZC-E&P           3:21.00
       Brian vd Bovenkamp        97   Loris Misic               96
       Leroy van Ooijik          98   Ruben Nap                 98
        3:21.00 
    5. De Duinkikkers 1                   DeDuinkikkers     3:31.98
       Tim de Zoete              97   Erik Ambergen             98
       Merijn Kendziorra         98   Derk van der Sluis        98
        3:31.98 
    6. Zwemclub Zeist 2                   ZwemclubZeist     3:35.79
       Bas Giezeman              97   Pim Wallenburg            96
       Bryan Advocaat            96   Niels Kwadijk             97
        3:35.79 
  dis. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech               EA
       Joey Agema                97   Seser Yas                 98
       Biagio de Brons           97   Nassim Laari              98