4 Kamp deel 2
Cuijk, Netherlands,    11-11-2007,     25m-baan
Nr. 1 200m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 2 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 3 100m vrije slag Heren 8-10   Nr. 4 100m vrije slag Dames 8-10   
Nr. 5 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 6 50m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 7 50m vlinderslag Heren 6-8   Nr. 8 50m vlinderslag Dames 6-8   
Nr. 9 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 10 100m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren 8-10   Nr. 12 50m vlinderslag Dames 8-10   
Nr. 13 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 14 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 15 100m rugslag Heren 6-8   Nr. 16 100m rugslag Dames 6-8   
Nr. 17 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 18 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   


Nr. 1   200m vlinderslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    2:24.66
        1:08.18  2:24.66 
    2. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(    2:31.97
        1:08.76  2:31.97 
    3. Bas Berndes                    89  Tritium(SG)       2:33.26
        1:09.42  2:33.26 
    4. Jeroen van der Burgt           86  Njord             2:43.59
        1:14.80  2:43.59 
    5. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   3:05.28
        1:26.20  3:05.28 
    6. Jeroen Steinbruckner           92  Tritium(SG)       3:09.45
        1:27.04  3:09.45 



TOP
Nr. 2   200m vlinderslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:42.10
        1:16.81  2:42.10 
    2. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze   2:50.51
        1:18.02  2:50.51 
    3. Lisa van Ewijk                 92  De Dommelbaarze   3:03.51
        1:24.13  3:03.51 
    4. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       3:04.38
        1:16.67  3:04.38 
    5. Julie Thomassen                88  Tritium(SG)       3:07.20
        1:23.64  3:07.20 
    6. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       3:09.19
        1:27.70  3:09.19 
    7. Petra Schuivens                93  Tritium(SG)       3:10.75
        1:27.09  3:10.75 
    8. Shauny Feider                  93  Tritium(SG)       3:20.91
        1:35.36  3:20.91 
    9. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       3:22.89
        1:23.89  3:22.89 
  dis. Fieke Nelissen                 94  Tritium(SG)



TOP
Nr. 3   100m vrije slag Heren                             Jongens Minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van Dijk                97  Tritium(SG)       1:25.48
       Sieb Wesseling                 98  Tritium(SG)       1:25.48
    3. Hugo v. Iersel                 97  Noord-Limburg(    1:26.23
    4. Ivar Wijfels                   98  De Dommelbaarze   1:33.54
    5. Stefan van de Wijdeven         98  Njord             1:35.29
    6. Paul Flintrop                  97  Tritium(SG)       1:53.42



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                             Meisjes Minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon Barten                   97  Tritium(SG)       1:31.12
    2. Maxime Rintjema                97  Noord-Limburg(    1:35.36
    3. Lotte v. Megen                 97  Noord-Limburg(    1:36.10



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Heren                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(      33.73
    2. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         34.00
    3. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(      35.51     A
       Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         35.51     B
    5. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze     35.73
    6. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze     36.16
    7. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)         36.57
    8. Bart Maas                      92  Tritium(SG)         37.19
    9. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(      38.57
   10. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(      38.82
   11. Koen Seuren                    94  Tritium(SG)         40.22
   12. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(      40.67
   13. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(      40.86
   14. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(      41.32
   15. Rens Mahler                    92  Tritium(SG)         41.35
   16. Simon van den Broek            93  Tritium(SG)         41.71
   17. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(      42.51
   18. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(      42.64
   19. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze     43.19
   20. Loek van Houtert               95  De Dommelbaarze     44.95
   21. Koen van Weelden               94  Tritium(SG)         45.00
   22. Christian v. Iersel            94  Noord-Limburg(      45.32
   23. Sander Barten                  94  Tritium(SG)         45.33
   24. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)         46.07
   25. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze     46.34
   26. Teun van Houtert               96  De Dommelbaarze     46.56
   27. Teun Strijbosch                96  Tritium(SG)         48.02
   28. Jeroen Willemse                96  Tritium(SG)         48.96
   29. Brian Verhagen                 95  Njord               50.76
   30. Frans Peijnenburg              96  De Dommelbaarze     51.25
   31. Nik Heeren                     96  Noord-Limburg(      51.34
   32. Jesse Kusters                  96  Tritium(SG)         52.16



TOP
Nr. 6   50m schoolslag Dames                                            Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)         38.29
    2. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(      38.40
    3. Vivian van der Burgt           90  Njord               38.95
    4. Yael Hopman                    91  Tritium(SG)         40.60
    5. Elodie Siroen                  90  Tritium(SG)         40.83
    6. Naomi Feider                   91  Tritium(SG)         40.95
    7. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze     41.36
    8. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze     41.55
    9. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze     42.07
   10. Marloes van Gardingen          93  Njord               42.23
   11. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(      43.06
   12. Elske Eikholt                  93  Tritium(SG)         43.57
   13. Ellen Reniers                  91  De Dommelbaarze     43.64
   14. Sophie Melssen                 95  Noord-Limburg(      43.76
   15. Charessa Feider                94  Tritium(SG)         44.35
   16. Jaimy Mous                     96  Njord               44.50
   17. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(      44.95
   18. Lisa van Ewijk                 92  De Dommelbaarze     44.98
   19. Lisette van de Steeg           94  Tritium(SG)         45.20
   20. Judith van de Wijdeven         95  Njord               46.02
   21. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze     46.34
   22. Eva Tuijtelaars                95  Noord-Limburg(      46.52
   23. Renee Harkx                    92  Noord-Limburg(      46.89
   24. Linn Kniesmeijer               95  Noord-Limburg(      47.06
   25. Rosan Mijnders                 95  Tritium(SG)         47.29
   26. Raissa Nuchelmans              93  De Dommelbaarze     47.60
   27. Margot v. Iersel               96  Noord-Limburg(      47.95
   28. Nicole Schoonbeek              95  Njord               48.48
   29. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(      49.05
   30. Evi Schols                     96  Noord-Limburg(      49.29
   31. Christa Schuivens              96  Tritium(SG)         51.56
   32. Willeke Pas                    96  Tritium(SG)         54.70
   33. Hildy Siroen                   95  Tritium(SG)         56.98



TOP
TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Dames                             Meisjes Minioren 1,2,3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Flo Bosmans                    00  Tritium(SG)       1:03.86
  dis. Josse Marsman                  00  Njord             1:08.70
  dis. Merle Jans                     99  Tritium(SG)       1:15.66
  dis. Donja Schutte                  99  Tritium(SG)       1:21.26



TOP
Nr. 9   100m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         55.70
    2. Mark Effing                    86  Tritium(SG)         57.70
    3. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         58.85
    4. Jeroen van der Burgt           86  Njord               58.90
    5. Marco van de Weijenberg        90  De Dommelbaarze     59.00     A
       Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)         59.00     B
    7. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(      59.39
    8. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(      59.83
    9. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(    1:01.76
   10. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   1:02.26
   11. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(    1:02.64
   12. Bart Maas                      92  Tritium(SG)       1:04.39
   13. Rens Mahler                    92  Tritium(SG)       1:06.82
   14. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    1:07.79
   15. Simon van den Broek            93  Tritium(SG)       1:08.23
   16. Ted Reniers                    94  De Dommelbaarze   1:08.54
   17. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(    1:08.77
   18. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(    1:09.34
   19. Jeroen Steinbruckner           92  Tritium(SG)       1:10.77
   20. Koen Seuren                    94  Tritium(SG)       1:11.07
   21. Dieder Schuurmans              95  Tritium(SG)       1:13.43
   22. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze   1:15.08
   23. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(    1:15.21
   24. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(    1:15.92
   25. Sander Barten                  94  Tritium(SG)       1:16.16
   26. Loek van Houtert               95  De Dommelbaarze   1:16.81
   27. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(    1:18.13
   28. Jeroen Willemse                96  Tritium(SG)       1:18.88
   29. Christian v. Iersel            94  Noord-Limburg(    1:19.64
   30. Nik Heeren                     96  Noord-Limburg(    1:22.39
   31. Teun Strijbosch                96  Tritium(SG)       1:22.45
   32. Koen van Weelden               94  Tritium(SG)       1:23.10
   33. Teun van Houtert               96  De Dommelbaarze   1:24.79
   34. Brian Verhagen                 95  Njord             1:27.57
   35. Frans Peijnenburg              96  De Dommelbaarze   1:28.17
   36. Jesse Kusters                  96  Tritium(SG)       1:39.20



TOP
Nr. 10   100m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       1:03.67
    2. Agaath Bont                    92  De Dommelbaarze   1:04.36
    3. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:04.92
    4. Vivian van der Burgt           90  Njord             1:05.08
    5. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(    1:05.60
    6. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:05.62
    7. Petra Schuivens                93  Tritium(SG)       1:06.81
    8. Juliska Peynenburg             90  De Dommelbaarze   1:07.15
    9. Melissa van de Steeg           92  Tritium(SG)       1:07.73
   10. Elodie Siroen                  90  Tritium(SG)       1:08.28
   11. Julie Thomassen                88  Tritium(SG)       1:08.41
   12. Marloes van Gardingen          93  Njord             1:08.90
   13. Alon Hopman                    93  Tritium(SG)       1:08.95
   14. Loes Cornelissen               91  Tritium(SG)       1:09.20
   15. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    1:09.37
   16. Daphne de Boer                 93  Noord-Limburg(    1:09.80
   17. Nelly Velthuijs                94  Njord             1:10.36
   18. Renee Harkx                    92  Noord-Limburg(    1:11.53
   19. Lisa van Ewijk                 92  De Dommelbaarze   1:11.84
   20. Ilse van der Heijden           94  Njord             1:12.35
   21. Claudia Bloks                  95  De Dommelbaarze   1:12.80
   22. Ellen Reniers                  91  De Dommelbaarze   1:12.97
   23. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(    1:14.61
   24. Yael Hopman                    91  Tritium(SG)       1:14.83
   25. Shauny Feider                  93  Tritium(SG)       1:15.10
   26. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   1:15.92
   27. Raissa Nuchelmans              93  De Dommelbaarze   1:15.99
   28. Emy Liebregts                  95  Njord             1:16.29
   29. Judith van de Wijdeven         95  Njord             1:17.11
   30. Sophie Melssen                 95  Noord-Limburg(    1:17.32
   31. Myrte Mijnders                 90  Tritium(SG)       1:17.94
   32. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(    1:18.47
   33. Margot v. Iersel               96  Noord-Limburg(    1:19.95
   34. Jaimy Mous                     96  Njord             1:20.94
   35. Nicole Schoonbeek              95  Njord             1:21.32
   36. Rosan Mijnders                 95  Tritium(SG)       1:21.97
   37. Christa Schuivens              96  Tritium(SG)       1:22.73
   38. Linn Kniesmeijer               95  Noord-Limburg(    1:23.47
   39. Lisette van de Steeg           94  Tritium(SG)       1:24.60
   40. Emmely Toonen                  96  Tritium(SG)       1:27.66
   41. Hildy Siroen                   95  Tritium(SG)       1:29.36
   42. Evi Schols                     96  Noord-Limburg(    1:33.32
   43. Eva Tuijtelaars                95  Noord-Limburg(    1:41.22
   44. Willeke Pas                    96  Tritium(SG)       1:48.59



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                            Jongens Minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniel van Dijk                97  Tritium(SG)         45.39
    2. Hugo v. Iersel                 97  Noord-Limburg(      46.35
    3. Stefan van de Wijdeven         98  Njord               52.03
    4. Sieb Wesseling                 98  Tritium(SG)         52.70
  dis. Ivar Wijfels                   98  De Dommelbaarze     58.37
  dis. Paul Flintrop                  97  Tritium(SG)       1:02.06



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                            Meisjes Minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maxime Rintjema                97  Noord-Limburg(      50.20     B
       Manon Barten                   97  Tritium(SG)         50.20     A
    3. Lotte v. Megen                 97  Noord-Limburg(      53.81



TOP
Nr. 13   200m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    2:37.81
        1:16.59  2:37.81 
    2. Luuk van Doremalen             93  De Dommelbaarze   2:57.01
        1:22.50  2:57.01 
    3. Rens Mahler                    92  Tritium(SG)       3:14.23
        1:32.89  3:14.23 
    4. Koen Seuren                    94  Tritium(SG)       3:25.71
        1:35.87  3:25.71 
    5. Koen Nuchelmans                95  De Dommelbaarze   3:31.35
        1:42.76  3:31.35 
    6. Loek van Houtert               95  De Dommelbaarze   3:35.84
        1:46.42  3:35.84 
    7. Teun van Houtert               96  De Dommelbaarze   3:50.29
        1:53.14  3:50.29 



TOP
Nr. 14   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    3:05.77
        1:30.64  3:05.77 
    2. Daphne de Boer                 93  Noord-Limburg(    3:05.97
        1:29.32  3:05.97 
    3. Myrte Mijnders                 90  Tritium(SG)       3:11.95
        1:30.06  3:11.95 
    4. Melissa van de Steeg           92  Tritium(SG)       3:14.15
        1:32.68  3:14.15 
    5. Elodie Siroen                  90  Tritium(SG)       3:19.78
        1:35.29  3:19.78 
    6. Esther Krielaart               94  De Dommelbaarze   3:20.11
        1:36.17  3:20.11 
    7. Nelly Velthuijs                94  Njord             3:20.47
        1:37.27  3:20.47 
    8. Emmely Toonen                  96  Tritium(SG)       3:24.82
        1:39.51  3:24.82 
    9. Charessa Feider                94  Tritium(SG)       3:27.93
        1:40.55  3:27.93 
   10. Elske Eikholt                  93  Tritium(SG)       3:28.06
        1:39.59  3:28.06 
   11. Naomi Feider                   91  Tritium(SG)       3:28.54
        1:37.06  3:28.54 
   12. Ellen Reniers                  91  De Dommelbaarze   3:28.76
        1:37.48  3:28.76 
   13. Emy Liebregts                  95  Njord             3:29.68
        1:41.58  3:29.68 
   14. Raissa Nuchelmans              93  De Dommelbaarze   3:35.57
        1:43.48  3:35.57 
  dis. Ilse van der Heijden           94  Njord
  dis. Alon Hopman                    93  Tritium(SG)       3:33.43
        1:41.62  3:33.43 



TOP
TOP
Nr. 16   100m rugslag Dames                               Meisjes Minioren 1,2,3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Flo Bosmans                    00  Tritium(SG)       1:53.23
    2. Josse Marsman                  00  Njord             2:04.12
  dis. Merle Jans                     99  Tritium(SG)
  dis. Donja Schutte                  99  Tritium(SG)



TOP
Nr. 17   4 x 100m vrije slag Heren                                      Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noord-Limburg (SG) 1               Noord-Limburg(    3:57.72
       Kasper v. Dijk            92   Geoff Ebskamp             93
       Job v. Duijnhoven         88   Alec Ebskamp              91
          59.18  3:57.72 
    2. Tritium (SG) 2                     Tritium(SG)       4:05.10
       Mark Effing               86   Koen Seuren               94
       Joppe Schuurmans          89   Jelte Schuurmans          91
          57.79  4:05.10 
    3. Tritium (SG) 1                     Tritium(SG)       4:18.60
       Bas Berndes               89   Simon van den Broek       93
       Bart Maas                 92   Mart Hendriks             93
          58.26  4:18.60 
    4. De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarze   4:35.11
       Marco van de Weijenberg   90   Koen Nuchelmans           95
       Ted Reniers               94   Luuk van Doremalen        93
          59.67  4:35.11 



TOP
Nr. 18   4 x 100m wisselslag Dames                                      Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noord-Limburg (SG) 1               Noord-Limburg(    5:04.29
       Minke Janssen             94   Kimberley Teunissen       92
       Daphne de Boer            93   Vera Hendriks             94
        1:15.83  5:04.29 
    2. De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarze   5:18.73
       Agaath Bont               92   Juliska Peynenburg        90
       Esther Krielaart          94   Ellen Reniers             91
        1:16.17  5:18.73 
    3. Tritium (SG) 2                     Tritium(SG)       5:23.58
       Chantal Willems           91   Naomi Feider              91
       Loes Cornelissen          91   Merel Siroen              88
        1:12.83  5:23.58 
    4. Tritium (SG) 3                     Tritium(SG)       5:32.69
       Kim Loeffen               94   Petra Schuivens           93
       Charessa Feider           94   Shauny Feider             93
        1:16.52  5:32.69 
    5. Njord 1                            Njord             6:04.84
       Ilse van der Heijden      94   Judith van de Wijdeven    95
       Nelly Velthuijs           94   Emy Liebregts             95
        1:24.36  6:04.84 
  dis. Tritium (SG) 1                     Tritium(SG)
       Fieke Nelissen            94   Alon Hopman               93
       Myrte Mijnders            90   Yael Hopman               91