Zeeuwse Competitie 1e klasse Deel 1
Terneuzen (NED),    4.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 50m vlinderslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tramper Tim                   94   De Bevelanders           32.60   349       
    2.  De Meyer Diego                95   De Bruinvis              36.64   246       
    3.  van Dieren Siegert            95   De Bevelanders           38.64   210       
    4.  Jansen Tibor                  94   De Bevelanders           41.59   168       
    5.  Dekker Richard                94   De Bevelanders           42.30   160       
    6.  van Geersaem Gino             94   De Bruinvis              45.64   127       
    7.  Rozendaal Rik                 95   Luctor et Emergo         48.62   105       
   DIS  de Kok Jordy                  94   De Bevelanders                             
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 50m vlinderslag                    14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edenburg Simon                93   Luctor et Emergo         29.17   487       
    2.  van Wallenburg René           92   Luctor et Emergo         29.86   454       
    3.  De Meyer Angelo               92   De Bruinvis              34.32   299       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 50m vlinderslag                    16 - 17 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tramper Nathan                90   De Bevelanders           29.34   479       
    2.  de Koeijer Rob                91   De Bevelanders           45.93   125       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 50m vlinderslag                18 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bisslik Davy                  82   Luctor et Emergo         26.93   619       
    2.  Aarnoutse Toby                89   Luctor et Emergo         27.18   602       
    3.  Potin Charles                 83   Luctor et Emergo         27.99   551       
    4.  Boonman Dennis                89   De Bevelanders           28.41   527       
    5.  Dellaert Roel                 84   De Bruinvis              28.58   518       
    6.  Goudswaard Rudi               69   Luctor et Emergo         28.77   508       
    7.  Rutze Michael                 89   De Bevelanders           29.92   451       
    8.  de Maet Jonas                 88   De Bruinvis              31.04   404       
    9.  Hoogendijk Erik               72   Luctor et Emergo         31.13   401       
   10.  van Gastel Jeroen             86   Luctor et Emergo         31.30   394       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 50m vlinderslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Noorden Ilse              94   De Bevelanders           35.98   377       
    2.  Jansen Larissa                95   De Bevelanders           36.08   374       
    3.  Verhallen Joline              94   De Honte                 39.44   286       
    4.  Nagelkerke Vivian             94   Luctor et Emergo         39.75   280       
    5.  Dalmeijer Lotte               96   Luctor et Emergo         40.03   274       
    6.  Scholte Renske                94   Luctor et Emergo         42.35   231       
    7.  Jonkheym Tara                 95   De Honte                 42.38   231       
    8.  Heyne Moja                    94   De Honte                 44.33   202       
    9.  Lamper Samantha               94   De Bevelanders           44.92   194       
   10.  de Kok Esmee                  96   De Bevelanders           47.35   166       
   11.  Poppe Santa                   95   De Bruinvis              48.56   153       
   12.  Broekaart Ellen               94   De Honte                 48.57   153       
   13.  van Vliembergen Eline         96   De Honte                 54.85   107       
   14.  Verbraeken Christianne        95   De Honte                 56.27    99       
   DIS  van der Meer Lindsay          96   De Bevelanders           51.72             
        VD - VD:  Schoolslagbenen gezwommen.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 50m vlinderslag                    14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erpelinck Iris                93   De Honte                 33.36   473       
    2.  Jansen Josephien              93   De Bevelanders           34.52   427       
    3.  Tramper Joy                   92   De Bevelanders           35.87   381       
    4.  Brinkman Esther               93   Luctor et Emergo         36.58   359       
    5.  Eversdijk Suzanne             92   De Bruinvis              43.21   218       
    6.  Poppe Nikita                  92   De Bruinvis              45.93   181       
    7.  Lamper Cynthia                92   De Bevelanders           50.08   140       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 50m vlinderslag                16 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boonman Jacqueline            91   De Bevelanders           30.65   610       
    2.  Erpelinck Evi                 89   De Honte                 32.65   505       
    3.  Onderdijk Kelsey              91   Luctor et Emergo         33.65   461       
    4.  Potin Cynthia                 85   Luctor et Emergo         33.67   460       
    5.  Erpelinck Emke                90   De Honte                 33.80   455       
    6.  Lindenberg Monique            90   De Bevelanders           33.92   450       
    7.  Edenburg Leonie               90   Luctor et Emergo         35.30   400       
    8.  de Kock Lieselotte            89   De Bruinvis              36.05   375       
    9.  Lindenberg Amanda             87   De Bevelanders           36.08   374       
   10.  Coone Karen                   91   De Bruinvis              36.63   358       
   11.  van Gastel Saskia             88   Luctor et Emergo         36.81   352       
   12.  Wouters Yessica               91   Luctor et Emergo         37.81   325       
   13.  Geldof Jessica                83   De Bruinvis              38.95   297       
   14.  Wisse Tessa                   87   De Bevelanders           39.35   288       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Heren, 100m rugslag                      11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Kok Jordy                  94   De Bevelanders         1:26.55   206       
            41.82  1:26.55
    2.  van Gils Tom                  95   Luctor et Emergo       1:28.35   194       
            42.67  1:28.35
    3.  Nahon Robin                   94   De Bevelanders         1:35.03   156       
            46.27  1:35.03


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Heren, 100m rugslag                      14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van den Driest Paul           92   Luctor et Emergo       1:12.39   353       
            35.23  1:12.39


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Heren, 100m rugslag                      16 - 17 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Wallenburg Joeri          90   Luctor et Emergo       1:03.54   521       
            30.79  1:03.54
    2.  Eversdijk Alex                90   De Bruinvis            1:07.74   430       
            33.63  1:07.74
    3.  Verhallen Jorg                91   De Honte               1:22.18   241       
            39.77  1:22.18
    4.  de Koeijer Rob                91   De Bevelanders         1:42.63   124       
            50.02  1:42.63


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Heren, 100m rugslag                  18 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dellaert Robbert              83   De Bruinvis            1:09.73   394       
            34.31  1:09.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Dames, 100m rugslag                      11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hoogendijk Romy               96   Luctor et Emergo       1:20.27   383       
            37.81  1:20.27
    2.  van Drongelen Merel           95   De Honte               1:25.11   321       
            41.58  1:25.11
    3.  Reijm Laura                   95   De Honte               1:29.17   279       
            43.99  1:29.17
    4.  v/d Plasse Tamara             94   De Bruinvis            1:29.31   278       
            42.29  1:29.31
    5.  van Dorst Nicole              94   De Bruinvis            1:32.35   251       
            44.39  1:32.35
    6.  Maas Eline                    95   De Honte               1:41.41   190       
            49.23  1:41.41
    7.  Niemeijer Kirsten             96   De Honte               1:54.76   131       
            55.62  1:54.76


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Dames, 100m rugslag                      14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Dieren Annelotte          93   De Bevelanders         1:23.30   342       
            39.24  1:23.30


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Dames, 100m rugslag                  16 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wiskerke Daphne               87   De Bruinvis            1:23.19   344       
            40.20  1:23.19
    2.  Coone Ellen                   90   De Bruinvis            1:26.58   305       
            42.06  1:26.58
    3.  Langendijk Marianne           87   De Bevelanders         1:27.37   297       
            42.18  1:27.37
    4.  Wisse Tessa                   87   De Bevelanders         1:29.69   274       
            44.16  1:29.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Ridder Niek                88   De Bruinvis            2:01.48   615       
            27.66    58.73  1:30.43  2:01.48
    2.  Potin Charles                 83   Luctor et Emergo       2:02.73   596       
            27.67    58.85  1:31.16  2:02.73
    3.  Aarnoutse Toby                89   Luctor et Emergo       2:06.33   546       
            28.21  1:00.46  1:33.39  2:06.33
    4.  Bisslik Davy                  82   Luctor et Emergo       2:09.40   508       
            28.81  1:00.90  1:33.75  2:09.40
    5.  Dalmeijer Bob                 94   Luctor et Emergo       2:10.11   500       
            29.33  1:01.80  1:35.48  2:10.11
    6.  Erpelinck Tom                 91   De Honte               2:13.15   467       
            29.38  1:02.86  1:37.98  2:13.15
    7.  Dellaert Roel                 84   De Bruinvis            2:14.45   453       
            28.90  1:02.09  1:37.63  2:14.45
    8.  Hoogendijk Erik               72   Luctor et Emergo       2:16.88   430       
            31.11  1:06.58  1:42.32  2:16.88
    9.  van Gastel Jeroen             86   Luctor et Emergo       2:20.38   398       
            31.18  1:06.02  1:42.74  2:20.38
   10.  Ivens Sven                    93   De Bruinvis            2:32.67   310       
            33.92  1:12.67  1:53.13  2:32.67
   11.  Tramper Tim                   94   De Bevelanders         2:38.32   278       
            31.25  1:07.44  1:53.01  2:38.32
   12.  Jansen Tibor                  94   De Bevelanders         2:47.36   235       
            37.05  1:20.54  2:06.13  2:47.36
   13.  van Dieren Siegert            95   De Bevelanders         2:49.95   224       
            37.68  1:20.82  2:05.98  2:49.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Smeding Marieke               83   Luctor et Emergo       2:17.72   583       
            31.53  1:06.79  1:43.08  2:17.72
    2.  de Ridder Carmen              88   De Bruinvis            2:18.16   577       
            32.76  1:08.17  1:43.63  2:18.16
    3.  Erpelinck Iris                93   De Honte               2:20.42   550       
            32.23  1:07.55  1:44.01  2:20.42
    4.  Braal Zoë                     87   Luctor et Emergo       2:28.94   461       
            33.66  1:10.79  1:50.38  2:28.94
    5.  Onderdijk Kelsey              91   Luctor et Emergo       2:29.39   456       
            33.47  1:11.23  1:50.48  2:29.39
    6.  van Noorden Miriam            91   De Bevelanders         2:30.84   443       
            33.76  1:11.91  1:51.41  2:30.84
    7.  Lindenberg Monique            90   De Bevelanders         2:31.47   438       
            33.62  1:11.18  1:51.19  2:31.47
    8.  Coone Karen                   91   De Bruinvis            2:31.64   436       
            33.73  1:11.68  1:52.39  2:31.64
    9.  Dalmeijer Lotte               96   Luctor et Emergo       2:32.35   430       
            35.28  1:14.23  1:54.39  2:32.35
   10.  Jansen Larissa                95   De Bevelanders         2:34.29   414       
            33.88  1:11.88  1:53.26  2:34.29
   11.  Brinkman Esther               93   Luctor et Emergo       2:35.03   408       
            34.91  1:13.63  1:54.32  2:35.03
   12.  van Noorden Ilse              94   De Bevelanders         2:37.66   388       
            35.12  1:15.48  1:57.66  2:37.66
   13.  Tramper Joy                   92   De Bevelanders         2:40.00   372       
            35.41  1:15.54  1:58.00  2:40.00
   14.  Wiskerke Daphne               87   De Bruinvis            2:41.40   362       
            36.15  1:15.62  1:58.22  2:41.40
   15.  Griep Joann                   93   De Bevelanders         2:52.44   297       
            39.75  1:24.19  2:10.89  2:52.44
   16.  Eversdijk Manon               94   De Bruinvis            3:05.54   238       
            40.73  1:28.77  2:18.70  3:05.54
   17.  Langendijk Marianne           87   De Bevelanders         3:07.35   231       
            41.05  1:27.94  2:18.14  3:07.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 100m wisselslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Kok Jordy                  94   De Bevelanders         1:22.25   272       
            39.31  1:22.25
    2.  De Meyer Diego                95   De Bruinvis            1:23.25   263       
            38.74  1:23.25
    3.  van Geersaem Gino             94   De Bruinvis            1:33.61   185       
            44.33  1:33.61
    4.  Dekker Richard                94   De Bevelanders         1:34.36   180       
            46.05  1:34.36
    5.  Rozendaal Rik                 95   Luctor et Emergo       1:43.92   135       
            47.81  1:43.92
    6.  van Kalsbeek Maarten          94   Luctor et Emergo       1:44.94   131       
            52.85  1:44.94


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 100m wisselslag                    14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edenburg Simon                93   Luctor et Emergo       1:04.94   553       
            30.92  1:04.94
    2.  van Wallenburg René           92   Luctor et Emergo       1:11.38   417       
            32.49  1:11.38
    3.  van den Driest Paul           92   Luctor et Emergo       1:12.83   392       
            33.40  1:12.83
    4.  De Meyer Angelo               92   De Bruinvis            1:18.95   308       
            34.90  1:18.95


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 100m wisselslag                    16 - 17 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verhallen Jorg                91   De Honte               1:22.29   272       
            36.74  1:22.29


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 100m wisselslag                18 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dellaert Robbert              83   De Bruinvis            1:09.36   454       
            31.94  1:09.36
    2.  Rutze Michael                 89   De Bevelanders         1:10.53   432       
            32.58  1:10.53
    3.  Boonman Dennis                89   De Bevelanders         1:11.61   413       
            32.43  1:11.61
    4.  de Maet Jonas                 88   De Bruinvis            1:12.03   405       
            33.71  1:12.03
    5.  Boonman Jan                   61   De Bevelanders         1:35.39   175       
            47.45  1:35.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m wisselslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hoogendijk Romy               96   Luctor et Emergo       1:19.96   427       
            37.26  1:19.96
    2.  van Drongelen Merel           95   De Honte               1:22.52   388       
            38.79  1:22.52
    3.  v/d Plasse Tamara             94   De Bruinvis            1:25.50   349       
            40.49  1:25.50
    4.  Verhallen Joline              94   De Honte               1:26.39   338       
            39.71  1:26.39
    5.  Nagelkerke Vivian             94   Luctor et Emergo       1:26.46   338       
            41.09  1:26.46
    6.  Vermue Rieke                  95   De Bevelanders         1:27.10   330       
            40.93  1:27.10
    7.  Reijm Laura                   95   De Honte               1:29.20   307       
            41.97  1:29.20
    8.  Scholte Renske                94   Luctor et Emergo       1:31.85   282       
            42.99  1:31.85
    9.  Jonkheym Tara                 95   De Honte               1:33.58   266       
            45.27  1:33.58
   10.  van Dorst Nicole              94   De Bruinvis            1:34.78   256       
            45.69  1:34.78
   11.  Heyne Moja                    94   De Honte               1:37.16   238       
            43.91  1:37.16
   12.  Broekaart Ellen               94   De Honte               1:37.56   235       
            46.65  1:37.56
   13.  Lamper Samantha               94   De Bevelanders         1:39.92   219       
            49.33  1:39.92
   14.  de Kok Esmee                  96   De Bevelanders         1:41.37   209       
            49.21  1:41.37
   15.  Poppe Santa                   95   De Bruinvis            1:43.64   196       
            48.05  1:43.64
   16.  Maas Eline                    95   De Honte               1:44.97   189       
            49.46  1:44.97
   17.  van der Meer Lindsay          96   De Bevelanders         1:45.07   188       
            46.76  1:45.07
   18.  Niemeijer Kirsten             96   De Honte               1:45.65   185       
            51.73  1:45.65
   19.  van Vliembergen Eline         96   De Honte               1:52.23   154       
            55.20  1:52.23
   DIS  Hamelink Sophie               95   De Bevelanders         1:39.45             
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
            48.86  1:39.45
   DIS  Verbraeken Christianne        95   De Honte               1:59.80             
        RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            54.22  1:59.80


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m wisselslag                    14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jansen Josephien              93   De Bevelanders         1:18.42   452       
            36.05  1:18.42
    2.  van Dieren Annelotte          93   De Bevelanders         1:22.37   390       
            39.18  1:22.37
    3.  Eversdijk Suzanne             92   De Bruinvis            1:26.15   341       
            41.87  1:26.15
    4.  Griep Joann                   93   De Bevelanders         1:33.23   269       
            44.19  1:33.23
    5.  Poppe Nikita                  92   De Bruinvis            1:33.93   263       
            45.79  1:33.93
    6.  Lamper Cynthia                92   De Bevelanders         1:48.77   170       
            53.10  1:48.77


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m wisselslag                16 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boonman Jacqueline            91   De Bevelanders         1:14.38   530       
            33.67  1:14.38
    2.  Erpelinck Emke                90   De Honte               1:16.39   489       
            35.60  1:16.39
    3.  Potin Cynthia                 85   Luctor et Emergo       1:17.16   475       
            33.72  1:17.16
    4.  de Kock Lieselotte            89   De Bruinvis            1:20.61   417       
            36.82  1:20.61
    5.  Wouters Yessica               91   Luctor et Emergo       1:22.66   386       
            39.08  1:22.66
    6.  Edenburg Leonie               90   Luctor et Emergo       1:22.92   383       
            37.70  1:22.92
    7.  Lindenberg Amanda             87   De Bevelanders         1:22.97   382       
            37.77  1:22.97
    8.  Geldof Jessica                83   De Bruinvis            1:24.06   367       
            41.55  1:24.06
    9.  Wisse Tessa                   87   De Bevelanders         1:27.21   329       
            42.40  1:27.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 400m wisselslag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Ridder Niek                88   De Bruinvis            4:55.16   570       
            30.29  1:05.50  1:44.47  2:23.13  3:05.59  3:48.91  4:21.81  4:55.16
    2.  Eversdijk Alex                90   De Bruinvis            5:04.33   520       
            30.66  1:06.64  1:48.14  2:28.81  3:09.90  3:52.43  4:29.45  5:04.33
    3.  Tramper Nathan                90   De Bevelanders         5:16.06   465       
            30.98  1:09.22  1:50.84  2:33.74  3:16.71  4:02.47  4:39.52  5:16.06
    4.  Erpelinck Tom                 91   De Honte               5:24.49   429       
            32.19  1:09.49  1:51.35  2:32.95  3:20.69  4:09.44  4:47.25  5:24.49
    5.  Ivens Sven                    93   De Bruinvis            6:34.68   239       
            39.67  1:33.92  2:25.50  3:14.13  4:10.94  5:10.30  5:53.99  6:34.68
    6.  van Gils Tom                  95   Luctor et Emergo       6:55.56   204       
            48.78  1:48.70  2:40.77  3:31.62  4:29.41  5:26.09  6:10.70  6:55.56
   DIS  Rutze Michael                 89   De Bevelanders         6:00.69             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            34.43  1:16.62  2:04.58  2:52.33  3:43.45  4:35.29  5:17.57  6:00.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 400m wisselslag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Meerman Priscilla             94   Luctor et Emergo       5:38.06   517       
            35.24  1:17.61  2:00.88  2:44.18  3:33.06  4:22.50  5:00.97  5:38.06
    2.  Erpelinck Iris                93   De Honte               5:38.65   514       
            36.34  1:18.02  1:59.80  2:41.22  3:30.93  4:21.98  5:00.62  5:38.65
    3.  Erpelinck Evi                 89   De Honte               5:52.15   457       
            36.79  1:19.44  2:02.63  2:46.69  3:36.91  4:29.26  5:11.01  5:52.15
   DIS  de Ridder Carmen              88   De Bruinvis            5:30.97             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            34.70  1:15.98  1:57.33  2:38.97  3:25.99  4:13.90  4:52.74  5:30.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Heren, 50m rugslag                      11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jansen Tibor                  94   De Bevelanders           44.60   151       
    2.  Rozendaal Rik                 95   Luctor et Emergo         45.53   142       
    3.  van Geersaem Gino             94   De Bruinvis              45.76   139       
   DIS  Nahon Robin                   94   De Bevelanders           43.63             
        RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Heren, 50m rugslag                      14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van den Driest Paul           92   Luctor et Emergo         32.92   375       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Heren, 50m rugslag                      16 - 17 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verhallen Jorg                91   De Honte                 37.49   254       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Heren, 50m rugslag                  18 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Gastel Jeroen             86   Luctor et Emergo         34.73   319       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Dames, 50m rugslag                      11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verhallen Joline              94   De Honte                 38.92   343       
    2.  Dalmeijer Lotte               96   Luctor et Emergo         39.22   335       
    3.  Vermue Rieke                  95   De Bevelanders           40.27   310       
    4.  Nagelkerke Vivian             94   Luctor et Emergo         41.46   284       
    5.  Scholte Renske                94   Luctor et Emergo         42.55   262       
    6.  Eversdijk Manon               94   De Bruinvis              42.86   257       
    7.  Broekaart Ellen               94   De Honte                 44.06   236       
    8.  Jonkheym Tara                 95   De Honte                 45.41   216       
    9.  van der Meer Lindsay          96   De Bevelanders           48.01   183       
   10.  Lamper Samantha               94   De Bevelanders           49.29   169       
   11.  de Kok Esmee                  96   De Bevelanders           49.57   166       
   12.  Niemeijer Kirsten             96   De Honte                 55.07   121       
   13.  van Vliembergen Eline         96   De Honte                 55.08   121       
   14.  Verbraeken Christianne        95   De Honte                 59.53    96       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Dames, 50m rugslag                      14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brinkman Esther               93   Luctor et Emergo         38.92   343       
    2.  van Dieren Annelotte          93   De Bevelanders           39.77   321       
    3.  Griep Joann                   93   De Bevelanders           44.68   227       
    4.  Lamper Cynthia                92   De Bevelanders           53.92   129       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Dames, 50m rugslag                  16 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Potin Cynthia                 85   Luctor et Emergo         34.00   514       
    2.  Onderdijk Kelsey              91   Luctor et Emergo         35.07   469       
    3.  Lindenberg Monique            90   De Bevelanders           35.57   449       
    4.  van Noorden Miriam            91   De Bevelanders           35.99   434       
    5.  Coone Karen                   91   De Bruinvis              37.74   376       
    6.  Langendijk Marianne           87   De Bevelanders           39.66   324       
    7.  Geldof Jessica                83   De Bruinvis              42.18   269       
    8.  van Gastel Saskia             88   Luctor et Emergo         42.34   266       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Heren, 100m vlinderslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tramper Tim                   94   De Bevelanders         1:19.53   257       
            35.08  1:19.53
    2.  De Meyer Diego                95   De Bruinvis            1:31.41   169       
            39.59  1:31.41
    3.  van Gils Tom                  95   Luctor et Emergo       1:48.79   100       
            50.61  1:48.79


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Heren, 100m vlinderslag                    14 - 15 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edenburg Simon                93   Luctor et Emergo       1:04.00   492       
            29.76  1:04.00
    2.  van Wallenburg René           92   Luctor et Emergo       1:07.58   418       
            31.47  1:07.58


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Heren, 100m vlinderslag                    16 - 17 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Wallenburg Joeri          90   Luctor et Emergo       1:00.70   577       
            28.43  1:00.70
    2.  Eversdijk Alex                90   De Bruinvis            1:04.86   473       
            30.44  1:04.86
    3.  Erpelinck Tom                 91   De Honte               1:12.42   340       
            33.83  1:12.42


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Heren, 100m vlinderslag                18 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bisslik Davy                  82   Luctor et Emergo       1:00.09   595       
            28.38  1:00.09
    2.  de Ridder Niek                88   De Bruinvis            1:01.36   559       
            29.00  1:01.36
    3.  Aarnoutse Toby                89   Luctor et Emergo       1:01.48   556       
            28.11  1:01.48
    4.  Potin Charles                 83   Luctor et Emergo       1:01.50   555       
            29.10  1:01.50
    5.  Dellaert Roel                 84   De Bruinvis            1:05.76   454       
            29.81  1:05.76
    6.  Boonman Dennis                89   De Bevelanders         1:08.50   402       
            31.04  1:08.50
    7.  Hoogendijk Erik               72   Luctor et Emergo       1:09.40   386       
            32.66  1:09.40
    8.  Dellaert Robbert              83   De Bruinvis            1:09.51   384       
            31.36  1:09.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Dames, 100m vlinderslag                    11 - 13 jaar
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Meerman Priscilla             94   Luctor et Emergo       1:15.97   426       
            35.82  1:15.97
    2.  Reijm Laura                   95   De Honte               1:33.91   225       
            43.95  1:33.91
    3.  v/d Plasse Tamara             94   De Bruinvis            1:36.81   206       
            44.57  1:36.81
    4.  van Drongelen Merel           95   De Honte               1:41.46   179       
            44.62  1:41.46
    5.  Heyne Moja                    94   De Honte               1:45.83   157       
            49.05  1:45.83
    6.  Maas Eline                    95   De Honte               2:06.39    92       
            56.25  2:06.39


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Dames, 100m vlinderslag                16 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boonman Jacqueline            91   De Bevelanders         1:09.06   567       
            32.25  1:09.06
    2.  Smeding Marieke               83   Luctor et Emergo       1:11.42   512       
            33.32  1:11.42
    3.  de Ridder Carmen              88   De Bruinvis            1:13.33   473       
            34.18  1:13.33
    4.  Braal Zoë                     87   Luctor et Emergo       1:19.76   368       
            36.60  1:19.76
    5.  Lindenberg Amanda             87   De Bevelanders         1:19.91   366       
            36.58  1:19.91
    6.  Edenburg Leonie               90   Luctor et Emergo       1:22.75   329       
            36.41  1:22.75
    7.  van Gastel Saskia             88   Luctor et Emergo       1:25.75   296       
            39.31  1:25.75
    8.  Wiskerke Daphne               87   De Bruinvis            1:29.17   263       
            40.75  1:29.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Maet Jonas                 88   De Bruinvis            3:00.63   341       
            38.99  1:23.94  2:12.45  3:00.63
    2.  De Meyer Angelo               92   De Bruinvis            3:08.23   302       
            41.21  1:28.34  2:19.71  3:08.23
    3.  Boonman Jan                   61   De Bevelanders         3:20.31   250       
            45.01  1:35.52  2:27.69  3:20.31
    4.  van Dieren Siegert            95   De Bevelanders         3:20.63   249       
            47.27  1:39.57  2:31.73  3:20.63
    5.  Ivens Sven                    93   De Bruinvis            3:35.29   202       
            47.79  1:43.53  2:39.31  3:35.29
    6.  Nahon Robin                   94   De Bevelanders         3:43.08   181       
            51.21  1:49.41  2:47.48  3:43.08
    7.  Dekker Richard                94   De Bevelanders         3:43.47   180       
            52.55  1:50.78  2:49.15  3:43.47
    8.  van Kalsbeek Maarten          94   Luctor et Emergo       3:55.17   155       
            54.37  1:56.49  2:56.71  3:55.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Dames, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
04.11.2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erpelinck Emke                90   De Honte               3:04.21   442       
            40.84  1:27.40  2:16.36  3:04.21
    2.  Erpelinck Evi                 89   De Honte               3:04.74   438       
            42.36  1:28.63  2:17.31  3:04.74
    3.  Hoogendijk Romy               96   Luctor et Emergo       3:08.66   411       
            42.38  1:31.86  2:21.66  3:08.66
    4.  Coone Ellen                   90   De Bruinvis            3:10.90   397       
            42.40  1:31.06  2:21.72  3:10.90
    5.  Wouters Yessica               91   Luctor et Emergo       3:14.30   377       
            44.00  1:32.18  2:23.08  3:14.30
    6.  Jansen Larissa                95   De Bevelanders         3:16.33   365       
            44.66  1:34.76  2:26.04  3:16.33
    7.  Jansen Josephien              93   De Bevelanders         3:16.65   363       
            42.18  1:31.51  2:23.51  3:16.65
    8.  de Kock Lieselotte            89   De Bruinvis            3:23.28   329       
            43.46  1:33.77  2:27.88  3:23.28
    9.  Eversdijk Suzanne             92   De Bruinvis            3:25.76   317       
            45.99  1:39.34  2:33.77  3:25.76
   10.  van Dorst Nicole              94   De Bruinvis            3:28.47   305       
            46.67  1:39.91  2:34.15  3:28.47
   11.  Eversdijk Manon               94   De Bruinvis            3:37.35   269       
            47.92  1:44.68  2:42.08  3:37.35
   12.  Poppe Nikita                  92   De Bruinvis            3:42.81   250       
            50.21  1:47.53  2:45.13  3:42.81
   13.  Hamelink Sophie               95   De Bevelanders         3:47.45   235       
            51.14  1:50.39  2:49.02  3:47.45
   14.  Poppe Santa                   95   De Bruinvis            4:00.48   199       
            53.58  1:57.38  2:58.44  4:00.48
    NG  Tramper Joy                   92   De Bevelanders                             



Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel