Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd
Amersfoort, 4.11.2007


Programmanr. 1
4-11-2007
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke , HEEMSKERKDe Dolfijn26.51870522425.40
2.Saskia , de JONGE't Tolhekke25.61860182625.64
3.Lona , KROESEDe Dolfijn27.05870238227.28
4.Nilshaira , ISENIAEiffel Swimmers PSV27.39890723427.64
5.Suzanne , LANGEDe Zwoer28.34920299827.78FJ 1
6.Iris , BIOCHElectrolux AZC28.23910691627.78FJ 2
7.Ingrid , BANKDe Dolfijn27.00870017027.98
8.Anne , BOOMARSOZ&PC27.74890046028.04
9.Esther , NIJGHLZ 1886-KartoenZ27.81840175828.12
10.Evelien , KIPOZ&PC29.44920093228.43
11.Martine , OUWENDIJKZV De Aalscholver28.13870306628.66
12.Rianne , WEIJBURGDe Zwoer28.25940017228.78
13.Grace , VRIELINGTriVia30.20940162429.16
14.Sigrid , DOGGERDe Zwoer29.62920045229.38
15.Rosanne , van der MASTDe Zwoer28.52880289429.40
16.Saskia , OUWENDIJKZV De Aalscholver29.15870306829.54
17.Debby , den BESTENZV Westland Dijkglas29.09920752029.86
18.Daniëlle , VERMEULENAZ&PC29.87910324029.90
19.Iris , PIJTAKAZ&PC30.34930060229.99
20.Judith , LARDEEElectrolux AZC30.04900226030.06
21.Amy , van den BERGElectrolux AZC30.40910626030.21
22.Isabelle , GROOTESElectrolux AZC30.35930303030.28
23.Janine , VERHAEGHEiffel Swimmers PSV32.65950075430.97
24.Caroline , GOEDHARTZV De Aalscholver30.97910589231.06
25.Renée , MARQUENIEAZ&PC31.37920686231.33
26.Roos , WIELINKTriVia30.80940396231.39
27.Nikki , van der HOORNElectrolux AZC30.43930722431.48
28.Shireen , POSTAZ&PC31.63950328631.64
29.Daniëlle , GROOTESElectrolux AZC31.48950127831.95
30.Nicolle , BUIJSAZ&PC33.00930240032.05
31.Danique , GIELENElectrolux AZC30.18910592232.46
32.Michelle , GROOT HULZEDe Zwoer32.34950232233.18
33.Kelsey , GIELENElectrolux AZC34.33940193435.36
NG.ZASamantha , LUBBERSDe Dolfijn29.629106794
AFGEMIdoia , HIDALGOEiffel Swimmers PSV27.959104356
NGBernadette , KRAMERAZ&PC33.559303354


<< TOP >>
Programmanr. 2
4-11-2007
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ramon , GROOTELAAROZ&PC25.04830079325.06
2.Fabian , BEIMINOZ&PC26.06910008725.26
3.Kay , BEIMINOZ&PC24.81890016325.36
4.Jimmy , HENDRIKSENDES24.26890120125.38
5.Sil , HOVINGEiffel Swimmers PSV26.00910394725.78
6.Rogier , v. KEULENAZ&PC25.76870170725.79
7.Tjarko , DIJKSTRATriVia25.32900068125.90
8.Lars , v.d. HEIJDENEiffel Swimmers PSV25.59900516726.29
9.Tim , WEERKAMPTriVia26.61900660526.35
10.Raoul , ENGELENBURGDe Dolfijn26.73890084326.57
11.Frederik , TAMMINGAAZ&PC25.73870329326.64
12.Erik , WILLEMSZV Westland Dijkglas26.33850301126.79
13.Bastiaan , WAANDERSElectrolux AZC28.53930122527.20
14.Nils , MOLLEMAElectrolux AZC28.68930628327.46
15.Mark , PIJTAKAZ&PC26.84900228727.76
16.Bas , UDINGAZV De Aalscholver27.95920132127.81
17.Gerald , van DALENAZ&PC28.37910475128.04
18.Martijn , GROENEVELDZV Westland Dijkglas27.35910595928.23
19.Yassine , MANIANIZwemlust/Utrecht(SG)31.15950175530.04
20.Jordan , KRAAIJENHOFAZ&PC30.60930111130.69
21.Symen , DOGGERDe Zwoer30.57940111930.80
NG.ZARonald , VERMEULENAZ&PC30.239400109


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-11-2007
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tanja , PEETERSEiffel Swimmers PSV31.11910242831.32
2.Mariska , v.d. TOLLZ 1886-KartoenZ31.04860355831.55
3.Jantine , JONGENOTTEREiffel Swimmers PSV32.51900180033.03
4.Kelly , de JONGDe Dolfijn35.05910147433.42
5.Marloes , GIESSELINKOZ&PC33.57920061233.70
6.Dyonne , BRUGGELINGZV Westland Dijkglas32.88910488034.09
7.Simone , SOUDANTEiffel Swimmers PSV38.73950043034.84
NG.ZASamantha , LUBBERSDe Dolfijn35.439106794
NGStefanie , LUIKENEiffel Swimmers PSV29.518501932


<< TOP >>
Programmanr. 4
4-11-2007
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted , de HAANTeam Groningen26.33840080526.59
2.Theo , BEGLINGERElectrolux AZC28.45900015928.80
3.Casper , HUTTeam Groningen27.36780047129.20
4.Rikus , de LANGEAZ&PC37.61940126136.91
NGLeendert , VALSTARZV Westland Dijkglas32.709303469


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-11-2007
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moniek , NIJHUISDe Dolfijn31.23880318832.24
2.Kirsten , van der STEENWiekslag34.98810142035.68
3.Rosanne , van der MASTDe Zwoer35.79880289436.34
4.Paula , van der WERFFElectrolux AZC35.10910348436.68
5.Tessa , ZONNEVELDZV Westland Dijkglas35.68840284436.71
6.Nicole , ter BRUGGENOZ&PC35.97920032837.58FJ 1
7.Kelly , van VELZENLZ 1886-KartoenZ36.22910318637.58FJ 2
8.Elsbeth , v. DORSSENAZ&PC39.33850072438.51
9.Rieneke , JAGERDe Zwoer37.36930036038.88
10.Tatjana , WITDe Zeeschuimers40.6490-0774440.55
11.Charelle , HANEWALDAZ&PC42.73930518641.94
12.Marlene , v.d. KAAIJAZ&PC45.90940489244.84


<< TOP >>
Programmanr. 6
4-11-2007
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dirk , GIELINKDES30.91830279730.72
2.Jurriën , HARTMANZV Vlaardingen31.03880129731.20
3.Ramon , GROOTELAAROZ&PC30.63830079331.81
4.Koen , ZONNEVELDZV Westland Dijkglas34.84910267934.11
5.Geert , JANSSENEiffel Swimmers PSV36.79920162136.02
6.Brian Roy , OSTENDORFZV De Aalscholver36.73900409536.49
7.Ronald , VERMEULENAZ&PC40.68940010940.15
NGThom , van DIJKZV De Aalscholver38.869102903


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-11-2007
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal , NAPTeam Groningen29.91890300430.16
2.Anne , BOOMARSOZ&PC30.67890046030.75
3.Mariska , v.d. TOLLZ 1886-KartoenZ29.85860355830.99
4.Martine , OUWENDIJKZV De Aalscholver32.19870306631.82
5.Linda , EVERLOOZ&PC32.08880124232.22FJ 1
6.Suzanne , LANGEDe Zwoer32.01920299832.22FJ 2
7.Lotte , Ter BURGEiffel Swimmers PSV32.46920412232.22FJ 3
8.Kelly , TEUNISSENOZ&PC32.72920174032.87FJ 1
9.Sharon , TEUNISSENOZ&PC33.09890408832.87FJ 2
10.Marieke , HANTEROZ&PC33.06870179232.87FJ 3
11.Dorien , RIEMERSMAAZ&PC32.32890349232.93
12.Elsbeth , v. DORSSENAZ&PC33.93850072433.41
13.Irene , TEUFEROEZA34.42960234034.78
14.Emily , HARKSEiffel Swimmers PSV33.34930248434.93
15.Michelle , GROOT HULZEDe Zwoer40.52950232239.88
DISRenée , HUSTERAZ&PC37.84920490837.73
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG.ZASamantha , LUBBERSDe Dolfijn33.019106794


<< TOP >>
Programmanr. 8
4-11-2007
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc , KREMERTriVia25.55900466726.06
2.Kay , BEIMINOZ&PC26.73890016326.56
3.Fabian , BEIMINOZ&PC27.67910008727.04
4.Mike , KAASJAGERAZ&PC27.87890153127.89
5.Markus , van RESTZV Westland Dijkglas28.18770119728.38
6.Tjarko , DIJKSTRATriVia27.72900068128.77
7.Thomas , NIJENHUISOZ&PC33.57910556529.19
8.Mike , VERWEIJZV De Aalscholver31.53930524529.46
9.Rogier , v. KEULENAZ&PC29.45870170729.75
10.Richard , KOUWENHOVENZV Westland Dijkglas30.80910391929.87
11.Ivan , JÖBSISAZ&PC29.91930326330.15
12.Mark , PIJTAKAZ&PC29.90900228730.81
13.Lennertjan , van DUIJNAZ&PC36.36940183336.98
DISRory Bob , de HAANTeam Groningen26.18810060926.23
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-11-2007
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke , NIJHUISOZ&PC9:15.5292012969:00.10
100m:1:02.25200m:2:10.28400m:4:25.98800m:9:00.10
2.Vera , van den BERGHet Y9:16.8788002649:12.48
100m:1:05.22200m:2:14.48400m:4:34.06800m:9:12.48
3.Evelien , SOHLHet Y9:12.6486033469:13.68
100m:1:06.53200m:2:16.00400m:4:36.69800m:9:13.68
4.Daniëlle , uit den BOGAARDHet Y9:28.5683026929:22.06
100m:1:04.88200m:2:14.88400m:4:37.26800m:9:22.06
5.Danique , GIELENElectrolux AZC9:52.9591059229:40.78
100m:1:08.03200m:2:20.96400m:4:47.82800m:9:40.78
6.Amy , van den BERGElectrolux AZC10:04.5491062609:45.18
100m:1:07.15200m:2:20.66800m:9:45.18
7.Esther , NIJGHLZ 1886-KartoenZ9:38.3384017589:45.45
100m:1:04.61200m:2:14.39400m:4:34.67800m:9:45.45
8.Roos , van ESCHTrb/Res9:39.4982004689:48.64
100m:1:08.98200m:2:22.58400m:4:50.51800m:9:48.64
9.Eeke , van der WALTriVia10:00.86900415010:01.35
100m:1:06.51200m:2:20.59400m:4:50.55800m:10:01.35
10.Katinka , van VASTENHOVENDe Zeeschuimers9:30.54840250010:15.18
100m:1:07.85200m:2:22.88400m:4:58.09800m:10:15.18
11.Iris , BIOCHElectrolux AZC9:45.16910691610:15.84
100m:1:09.87200m:2:25.41400m:5:00.09800m:10:15.84
12.Daniëlle , GROOTESElectrolux AZC11:28.50950127810:30.88
100m:1:14.71200m:2:35.14400m:10:30.88800m:10:30.88
13.Isabelle , GROOTESElectrolux AZC10:54.40930303010:33.88
100m:1:14.12200m:2:34.33400m:5:15.22800m:10:33.88
14.Daisy , KONINGDe Zeeschuimers10:45.00950031410:58.05
100m:1:13.03200m:2:35.20400m:5:22.28800m:10:58.05
15.Kelsey , GIELENElectrolux AZC12:00.05940193411:13.67
100m:1:19.98200m:2:44.77400m:5:34.50800m:11:13.67
16.Kelly , MEKESTrb/Res11:09.96940272411:23.67
100m:1:15.16200m:2:38.89400m:5:31.54800m:11:23.67
17.Anne , KOOIJMANZwemlust/Utrecht(SG)12:02.63950321811:31.85
100m:1:17.47200m:2:42.60400m:5:36.06800m:11:31.85
18.Jonna , EPKERZ.V.Hoorn-Aurik 13:17.51950119612:33.64
100m:1:26.98200m:3:01.60400m:6:13.28800m:12:33.64


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-11-2007
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Sebastiaan , REIJNENHet Y8:34.3386025338:37.67
100m:1:01.25200m:2:07.02400m:4:18.43800m:8:37.67
Aziz , NOSAIRIZwemlust/Utrecht(SG)9:19.9391046459:10.02
100m:1:02.97200m:2:10.96400m:4:29.25800m:9:10.02
Thom , WEVERZ.V.Hoorn-Aurik 9:48.7191027119:33.17
100m:1:07.37200m:2:20.52400m:4:45.24800m:9:33.17
Bruun , BEENKERZ.V.Hoorn-Aurik 9:55.1091000839:59.40
100m:1:08.08200m:2:21.65400m:4:51.60800m:9:59.40
Casper , van der HAAGENZ.V.Hoorn-Aurik 10:02.67920252110:17.01
100m:1:09.85200m:2:25.13400m:5:00.99800m:10:17.01
Karel , MELISAZ&PC12:00.00960152911:08.18
100m:1:17.21200m:2:41.68400m:5:30.82800m:11:08.18
Guus , JONKZ.V.Hoorn-Aurik 11:43.25950150911:17.73
100m:1:19.36200m:2:45.87400m:5:41.14800m:11:17.73
Anne-Tjeerd , VISSERZ.V.Hoorn-Aurik 11:59.04930617912:00.13
100m:1:20.67200m:2:53.82400m:5:58.89800m:12:00.13
Omar , NOKRETTZ.V.Hoorn-Aurik NT930657912:24.91
100m:1:22.90200m:2:55.54400m:6:06.40800m:12:24.91
Thomas , FRANKEZ.V.Hoorn-Aurik 12:56.59940485312:48.67
100m:1:24.67200m:3:03.10400m:6:22.57800m:12:48.67
AFGEMThijs , ALFERINKZ.V.Hoorn-Aurik 11:36.959206629


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-11-2007
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke , HEEMSKERKDe Dolfijn55.91870522454.28
2.Saskia , de JONGE't Tolhekke55.33860182655.58
3.Linda , WEEKERSEiffel Swimmers PSV59.78900418459.81
4.Nilshaira , ISENIAEiffel Swimmers PSV1:01.4789072341:00.76
5.Evelien , KIPOZ&PC1:02.2092009321:01.13
6.Suzanne , LANGEDe Zwoer1:01.6492029981:02.13
7.Marloes , GIESSELINKOZ&PC1:02.5292006121:02.38
8.Lidia , v. BONAZ&PC1:03.4170000541:02.45
9.Ingrid , BANKDe Dolfijn58.1687001701:02.48
10.Anne , BOOMARSOZ&PC58.8489004601:03.51
11.Rianne , WEIJBURGDe Zwoer1:01.8094001721:04.14
12.Saskia , OUWENDIJKZV De Aalscholver1:03.9387030681:04.75
13.Linda , EVERLOOZ&PC1:02.6988012421:05.03FJ 1
14.Daniëlle , VERMEULENAZ&PC1:03.4591032401:05.03FJ 2
15.Rosanne , van der MASTDe Zwoer1:02.0788028941:05.03FJ 3
16.Marieke , HANTEROZ&PC1:02.9287017921:05.29
17.Roos , WIELINKTriVia1:06.7294039621:05.75
18.Iris , PIJTAKAZ&PC1:06.7793006021:06.04
19.Judith , LARDEEElectrolux AZC1:04.9890022601:06.13
20.Dorien , RIEMERSMAAZ&PC1:05.9489034921:06.31FJ 1
21.Kaylee , KOCHHet Y1:05.2393014441:06.31FJ 2
22.Nikki , van der HOORNElectrolux AZC1:07.3993072241:06.96
23.Janine , VERHAEGHEiffel Swimmers PSV1:09.1895007541:07.41
24.Loes , WIELINKTriVia1:07.2594039601:07.60
25.Shireen , POSTAZ&PC1:08.6495032861:07.69
26.Inge , HORNISZwemlust/Utrecht(SG)1:09.6579003641:08.05
27.Rieneke , JAGERDe Zwoer1:03.8893003601:08.89
28.Renée , HUSTERAZ&PC1:07.4692049081:11.66
29.Elke , FORKINKTriVia1:12.0395009681:12.04
30.Nicolle , BUIJSAZ&PC1:12.7493024001:12.06
31.Michelle , GROOT HULZEDe Zwoer1:11.5695023221:12.81
32.Tatjana , WITDe Zeeschuimers1:12.0990-077441:13.86
33.Janine , HUIZELINGTriVia1:13.9796015981:14.53
AFGEMIdoia , HIDALGOEiffel Swimmers PSV1:00.089104356
NGBernadette , KRAMERAZ&PC1:14.239303354


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-11-2007
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Casper , HUTTeam Groningen52.02780047152.96
2.Dirk , GIELINKDES53.15830279753.46
3.Jimmy , HENDRIKSENDES54.50890120155.54FJ 1
4.Marc , KREMERTriVia53.85900466755.54FJ 2
5.Erwin , BUISTTeam Groningen54.56780018355.93
6.Raoul , ENGELENBURGDe Dolfijn57.38890084356.64
7.Sil , HOVINGEiffel Swimmers PSV56.08910394756.93FJ 1
8.Tjarko , DIJKSTRATriVia55.23900068156.93FJ 2
9.Tim , WEERKAMPTriVia56.87900660557.15
10.Handy , WIDJAJAEiffel Swimmers PSV57.06910255557.72
11.Nils , MOLLEMAElectrolux AZC59.86930628359.24
12.Mike , KAASJAGERAZ&PC55.83890153159.26
13.Colin , SIERSOZ&PC1:00.2992011951:00.33
14.Brian Roy , OSTENDORFZV De Aalscholver1:01.8990040951:01.42
15.Martijn , GROENEVELDZV Westland Dijkglas1:00.2691059591:01.67
16.Mike , VERWEIJZV De Aalscholver1:02.1893052451:01.95FJ 1
17.Mark , PIJTAKAZ&PC1:02.2890022871:01.95FJ 2
18.Gerald , van DALENAZ&PC1:03.7391047511:03.54
19.Olav , van der WALTriVia1:07.0793033991:05.91
20.Ronald , VERMEULENAZ&PC1:08.2294001091:06.27
21.Yassine , MANIANIZwemlust/Utrecht(SG)1:07.7295017551:07.41
22.Symen , DOGGERDe Zwoer1:07.1094011191:07.91
23.Rikus , de LANGEAZ&PC1:11.3494012611:08.69
24.Lennertjan , van DUIJNAZ&PC1:10.6194018331:10.88
NGThom , van DIJKZV De Aalscholver1:01.969102903


<< TOP >>
Programmanr. 13
4-11-2007
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jantine , JONGENOTTEREiffel Swimmers PSV1:10.0090018001:09.51
2.Tanja , PEETERSEiffel Swimmers PSV1:08.6591024281:09.84
3.Kelly , de JONGDe Dolfijn1:15.7391014741:12.48
4.Grace , VRIELINGTriVia1:12.4794016241:13.06
5.Debby , den BESTENZV Westland Dijkglas1:13.7292075201:14.70
6.Sigrid , DOGGERDe Zwoer1:13.8692004521:15.07
7.Simone , SOUDANTEiffel Swimmers PSV1:18.3495004301:16.21
8.Renée , MARQUENIEAZ&PC1:15.8892068621:16.76
9.Esther , HULSINGTriVia1:20.1396010801:25.68
NGStefanie , LUIKENEiffel Swimmers PSV1:03.078501932


<< TOP >>
Programmanr. 14
4-11-2007
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Theo , BEGLINGERElectrolux AZC59.7990001591:01.79
2.Maurice , SOUDANTEiffel Swimmers PSV1:12.1993021251:08.79
3.Frederik , TAMMINGAAZ&PC1:07.5087032931:09.01
4.Rogier , v. KEULENAZ&PC1:13.0587017071:11.40
5.Bastiaan , WAANDERSElectrolux AZC1:10.0593012251:11.50
NGLeendert , VALSTARZV Westland Dijkglas1:06.109303469


<< TOP >>
Programmanr. 15
4-11-2007
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon , TEUNISSENOZ&PC1:16.7489040881:16.41
2.Rosanne , de BOERLZ 1886-KartoenZ1:17.5991040601:18.72
3.Rosanne , van der MASTDe Zwoer1:18.0288028941:18.88
4.Nicole , ter BRUGGENOZ&PC1:17.6892003281:21.44
5.Emily , HARKSEiffel Swimmers PSV1:21.3193024841:21.86
6.Kelly , van VELZENLZ 1886-KartoenZ1:19.0991031861:22.20
7.Caroline , GOEDHARTZV De Aalscholver1:23.5791058921:22.92
8.Rieneke , JAGERDe Zwoer1:20.6193003601:26.28
9.Irene , TEUFEROEZA1:30.3196023401:30.13
10.Elke , FORKINKTriVia1:28.1195009681:31.72
11.Charelle , HANEWALDAZ&PC1:33.7993051861:33.38
12.Janine , HUIZELINGTriVia1:34.0096015981:36.25


<< TOP >>
Programmanr. 16
4-11-2007
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jurriën , HARTMANZV Vlaardingen1:07.6188012971:07.44
2.Robbert , SPRINGVELDZV De Aalscholver1:07.5883020151:09.27
3.Ramon , GROOTELAAROZ&PC1:08.9683007931:09.85
4.Jordan , KRAAIJENHOFAZ&PC1:23.6993011111:23.42
5.Ronald , VERMEULENAZ&PC1:28.3094001091:28.53


<< TOP >>
Programmanr. 17
4-11-2007
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska , v.d. TOLLZ 1886-KartoenZ1:07.9286035581:09.92
2.Kelly , TEUNISSENOZ&PC1:11.5792017401:11.84
3.Martine , OUWENDIJKZV De Aalscholver1:13.1787030661:13.14
4.Elsbeth , v. DORSSENAZ&PC1:17.1785007241:14.04
5.Kaylee , KOCHHet Y1:13.8593014441:17.59
6.Daniëlle , VERMEULENAZ&PC1:13.2691032401:19.45
7.Tatjana , WITDe Zeeschuimers1:25.0090-077441:20.38
8.Dyonne , BRUGGELINGZV Westland Dijkglas1:19.2691048801:21.14
9.Judith , LARDEEElectrolux AZC1:15.9990022601:21.80
10.Marlene , v.d. KAAIJAZ&PC1:17.9694048921:21.89
11.Daisy , KONINGDe Zeeschuimers1:23.7095003141:22.51
12.Nikki , van der HOORNElectrolux AZC1:19.3793072241:27.28


<< TOP >>
Programmanr. 18
4-11-2007
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc , KREMERTriVia58.39900466758.46
2.Kay , BEIMINOZ&PC59.3389001631:00.37
3.Mike , KAASJAGERAZ&PC1:01.5089015311:00.88
4.Sebastiaan , REIJNENHet Y1:02.4586025331:03.03
5.Lars , v.d. HEIJDENEiffel Swimmers PSV1:02.6390051671:03.32
6.Markus , van RESTZV Westland Dijkglas1:02.9377011971:04.04
7.Theo , BEGLINGERElectrolux AZC1:02.5490001591:05.77
8.Raoul , ENGELENBURGDe Dolfijn1:03.9689008431:05.88
9.Robbert , SPRINGVELDZV De Aalscholver1:00.9183020151:07.15
10.Colin , SIERSOZ&PC1:09.5192011951:10.43
11.Richard , KOUWENHOVENZV Westland Dijkglas1:12.6391039191:11.00
12.Ivan , JÖBSISAZ&PC1:11.0793032631:14.89
DISBas , UDINGAZV De Aalscholver1:12.4292013211:11.45
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGLeendert , VALSTARZV Westland Dijkglas1:11.379303469


<< TOP >>
Programmanr. 19
4-11-2007
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lona , KROESEDe Dolfijn2:16.4187023822:21.46
50m:31.68200m:2:21.46
2.Saskia , de JONGE't Tolhekke2:26.3986018262:21.61
50m:29.91200m:2:21.61
3.Moniek , NIJHUISDe Dolfijn2:24.4488031882:22.56
50m:31.50200m:2:22.56
4.Chantal , NAPTeam Groningen2:32.0189030042:26.55
50m:31.78200m:2:26.55
5.Linda , WEEKERSEiffel Swimmers PSV2:29.4890041842:29.16
50m:33.00200m:2:29.16
6.Eeke , van der WALTriVia2:32.0190041502:31.13
50m:32.66200m:2:31.13
7.Vera , van den BERGHet Y2:32.0688002642:32.44
50m:33.29200m:2:32.44
8.Rosanne , de BOERLZ 1886-KartoenZ2:34.3591040602:33.85
50m:35.86200m:2:33.85
9.Tanja , PEETERSEiffel Swimmers PSV2:31.1491024282:34.89
50m:33.70200m:2:34.89
10.Kelly , de JONGDe Dolfijn2:38.5791014742:35.24
50m:30.86200m:2:35.24
11.Marieke , HANTEROZ&PC2:28.0687017922:35.63
50m:34.19200m:2:35.63
12.Roos , van ESCHTrb/Res2:32.0082004682:37.91
50m:33.24200m:2:37.91
13.Linda , EVERLOOZ&PC2:26.5288012422:38.06
50m:33.20200m:2:38.06
14.Marloes , GIESSELINKOZ&PC2:29.3492006122:38.07
50m:33.20200m:2:38.07
15.Paula , van der WERFFElectrolux AZC2:36.3091034842:38.16
50m:34.42200m:2:38.16
16.Jantine , JONGENOTTEREiffel Swimmers PSV2:34.4690018002:39.07
50m:35.89200m:2:39.07
17.Lotte , Ter BURGEiffel Swimmers PSV2:38.3492041222:40.29
50m:33.89200m:2:40.29
18.Suzanne , LANGEDe Zwoer2:46.3992029982:41.25
50m:34.66200m:2:41.25
19.Emily , HARKSEiffel Swimmers PSV2:44.2193024842:41.34
50m:37.22200m:2:41.34
20.Iris , PIJTAKAZ&PC2:48.6993006022:44.67
50m:35.73200m:2:44.67
21.Rianne , WEIJBURGDe Zwoer2:46.8894001722:47.70
50m:36.73200m:2:47.70
22.Simone , SOUDANTEiffel Swimmers PSV2:50.4495004302:47.84
50m:36.09200m:2:47.84
23.Shireen , POSTAZ&PC2:53.7395032862:48.53
50m:36.76200m:2:48.53
24.Inge , HORNISZwemlust/Utrecht(SG)2:50.3079003642:48.63
50m:35.38200m:2:48.63
25.Sigrid , DOGGERDe Zwoer2:45.9192004522:51.76
50m:39.09200m:2:51.76
26.Janine , VERHAEGHEiffel Swimmers PSV2:59.7095007542:56.95
50m:39.32200m:2:56.95
27.Kelly , MEKESTrb/Res2:58.6794027243:00.30
50m:38.90200m:3:00.30
28.Loes , WIELINKTriVia2:58.8694039603:01.72
50m:36.63200m:3:01.72
29.Esther , HULSINGTriVia2:55.1196010803:07.29
50m:40.26200m:3:07.29
30.Anne , KOOIJMANZwemlust/Utrecht(SG)3:08.7695032183:11.82
50m:41.86200m:3:11.82
AFGEMIdoia , HIDALGOEiffel Swimmers PSV2:32.109104356
NGRieneke , JAGERDe Zwoer2:40.529300360


<< TOP >>
Programmanr. 20
4-11-2007
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted , de HAANTeam Groningen2:04.8484008052:06.96
50m:26.43200m:2:06.96
2.Rory Bob , de HAANTeam Groningen2:11.6181006092:11.96
50m:27.09200m:2:11.96
3.Fabian , BEIMINOZ&PC2:19.0291000872:16.19
50m:27.66200m:2:16.19
4.Dirk , GIELINKDES2:12.1983027972:19.90
50m:29.55200m:2:19.90
5.Erwin , BUISTTeam Groningen2:15.0178001832:20.20
50m:28.80200m:2:20.20
6.Maurice , SOUDANTEiffel Swimmers PSV2:31.0693021252:25.66FJ 1
50m:29.54200m:2:25.66
7.Aziz , NOSAIRIZwemlust/Utrecht(SG)2:25.8991046452:25.66FJ 2
50m:31.67200m:2:25.66
8.Sil , HOVINGEiffel Swimmers PSV2:30.0891039472:27.06
50m:30.50200m:2:27.06
9.Handy , WIDJAJAEiffel Swimmers PSV2:20.0491025552:27.36
50m:31.60200m:2:27.36
10.Jimmy , HENDRIKSENDES2:18.4389012012:28.48FJ 1
50m:32.06200m:2:28.48
11.Frederik , TAMMINGAAZ&PC2:22.7587032932:28.48FJ 2
50m:31.36200m:2:28.48
12.Tim , WEERKAMPTriVia2:26.0390066052:29.64
50m:31.37200m:2:29.64
13.Thomas , NIJENHUISOZ&PC2:33.1691055652:30.07
50m:31.45200m:2:30.07
14.Geert , JANSSENEiffel Swimmers PSV2:40.2092016212:31.25
50m:32.12200m:2:31.25
15.Nils , MOLLEMAElectrolux AZC2:30.6993062832:31.80
50m:32.80200m:2:31.80
16.Rogier , v. KEULENAZ&PC2:29.8687017072:32.59
50m:31.40200m:2:32.59
17.Bastiaan , WAANDERSElectrolux AZC2:30.9393012252:33.59
50m:33.95200m:2:33.59
18.Olav , van der WALTriVia2:39.6793033992:37.78
50m:34.73200m:2:37.78
19.Koen , ZONNEVELDZV Westland Dijkglas2:37.6491026792:40.37
50m:33.36200m:2:40.37
20.Symen , DOGGERDe Zwoer2:51.8594011192:53.60
50m:39.41200m:2:53.60
21.Yassine , MANIANIZwemlust/Utrecht(SG)2:53.4595017552:56.55
50m:40.12200m:2:56.55