Limietwedstrijd
Barneveld, Netherlands,    27-10-2007,     25m-baan
Nr. 1 400m wisselslag Dames alg.   Nr. 2 400m wisselslag Heren alg.   
Nr. 3 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 4 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 5 100m rugslag Dames alg.   Nr. 6 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 7 200m schoolslag Dames alg.   Nr. 8 200m schoolslag Heren alg.   
Nr. 9 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 10 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 11 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 12 200m wisselslag Heren alg.   
Nr. 13 50m rugslag Dames alg.   Nr. 14 50m rugslag Heren alg.   
Nr. 15 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 16 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 17 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 18 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 19 100m vlinderslag Dames alg.   Nr. 20 100m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 21 200m rugslag Dames alg.   Nr. 22 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 23 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 24 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 25 800m vrije slag Dames alg.      


Nr. 1   400m wisselslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee            5:14.78
    2. Britt Bakker                   91  DeDolfijn         5:16.36
    3. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn         5:23.39
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn            5:28.04
    5. Elianne van Soest              90  Flevo             6:08.86
    6. Quirina van Zessen             91  Flevo             7:29.64



TOP
Nr. 2   400m wisselslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         4:50.81
    2. Tom Verbeek                    88  HetY              4:52.23
    3. Jorrick Druyven                94  Oeza              5:20.80
    4. Lennart Kluiters               90  Flevo             6:03.65
  dis. Mitchell van Winsum            95  Flevo             6:29.33     VI
    7. Brandon van Voskuilen          93  DeDolfijn



TOP
Nr. 3   50m vlinderslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roxanne Linders                92  EiffelSwimmers      29.54
    2. Esther van Mierlo              89  DeRijn              31.38
    3. Marjolein Bolster              90  DWK                 31.91
    4. Nicole Palmboom                91  Oeza                32.01
    5. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn           32.39     2
       DaniŽlle Hols                  91  DWK                 32.39     1
    7. Rianne Zeegers                 91  DWK                 32.86
    8. Michelle Geisler               95  Aquarijn            35.43
    9. Marjolein Vink                 93  Oeza                35.71
   10. Wasifa Gittens                 93  DeDolfijn           36.68
   11. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom        36.91
   12. Jose Nijman                    93  Oeza                43.39



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             27.90
    2. Jeroen Derksen                 89  DWK                 28.60
    3. Mans Broekgaarden              85  DWK                 28.94
    4. Killian Hesterman              90  HetY                29.01
    5. Richard Huisken                85  DeWhee              29.09
    6. Rick Bruins                    89  EZC                 29.67
    7. Pascal Bruins                  89  EZC                 29.86
    8. Emiel Huisken                  85  DeWhee              29.96
    9. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      30.51
   10. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              31.14
   11. Lars van Ginkel                91  DWK                 33.95
   12. Barry Kleijne                  93  Oeza                34.42
   13. Jesper de Jong                 93  Aquarijn            34.90
   14. Jelle Nap                      95  VZC-E&P             41.19
   15. Niek de Brabander              95  DWK                 45.38
   16. Milan van de Houten            95  Flevo               45.83



TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  HetY              1:09.47
    2. Marloes Resink                 90  DWK               1:10.07
    3. Tessa van der Aa               93  DWK               1:12.54
    4. Merel vd Kieft                 92  EZC               1:13.58
    5. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee            1:14.65
    6. Lisa Koster                    94  Oeza              1:14.97
    7. Natasha Bosma                  93  DWK               1:15.16
    8. Roselie Beumer                 92  EZC               1:15.32
    9. Zanella Hey                    88  DWK               1:16.30
   10. Iris Kool                      93  DWK               1:16.54
   11. Sietske Veldkamp               95  DeWhee            1:17.36
   12. Annika Arvin                   95  DeDolfijn         1:18.09
   13. Ilona Broeders                 93  HetY              1:18.17
   14. Lora Bosch                     96  EZC               1:18.91
   15. Marissa Taribuka               96  DWK               1:20.52
   16. Roelien Hazeleger              90  DWK               1:20.75
   17. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          1:25.20
   18. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           1:25.51
   19. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:28.26
   20. Sanne Willemsen                95  DWK               1:29.18
   21. Anne Kool                      96  DWK               1:35.67
   22. Judith Breedveld               96  DWK               1:43.07



TOP
Nr. 6   100m rugslag Heren                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joey de Ruiter                 91  EiffelSwimmers    1:00.17
    2. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn         1:04.76
    3. Olaf Achterberg                90  DWK               1:05.27
    4. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P           1:08.52
    5. Jeroen Gijselaar               93  EZC               1:10.00
    6. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn         1:10.22
    7. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:13.39
    8. marijn Baaren                  92  VZC-E&P           1:15.00
    9. Niels Kemperink                96  EZC               1:16.70
   10. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:17.41
   11. Stefan den Boer                96  Flevo             1:28.55
   12. Diederik de Bruin              96  Flevo             1:34.20



TOP
Nr. 7   200m schoolslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kristel Doreleijers            93  EiffelSwimmers    2:47.39
    2. Irene Teufer                   96  Oeza              3:07.74
    3. Michelle de Groot              94  EZC               3:09.98
    4. Rianne Burgers                 92  DWK               3:10.29
    5. Elianne van Soest              90  Flevo             3:11.04
    6. Denise van Leeuwen             95  DWK               3:12.61
    7. Hanna van Gessel               95  DeDolfijn         3:16.10
    8. Dorien van de Berg             86  Flevo             3:29.82
    9. Annemarie van der Knijff       94  Flevo             3:33.32
   10. Roos Vredenburg                95  Oeza              3:48.80



TOP
Nr. 8   200m schoolslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         2:33.23
    2. Tom van de Kamp                91  DWK               2:39.25
    3. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:40.42
    4. Timo Suaka                     92  DES               2:42.41
    5. Freek Schoffelmeer             93  DeDolfijn         2:46.91
    6. Ivar van Ginkel                94  DWK               2:54.53
    7. Michiel Bouw                   94  DWK               2:59.23



TOP
Nr. 9   100m vrije slag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hinkelien Schreuder            84  EiffelSwimmers      55.86
    2. Lisa Nijland                   91  DeWhee            1:02.12
    3. Leonie van Maanen              88  DWK               1:02.25
    4. Kelly de Jong                  91  DeDolfijn         1:02.95
    5. Nicole Palmboom                91  Oeza              1:04.23
    6. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            1:05.30
    7. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P           1:05.90
    8. Jeanine Burgers                94  DWK               1:06.40
    9. Evelien Veenstra               91  DeRijn            1:06.50
   10. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         1:06.96
   11. Marjolein Vink                 93  Oeza              1:07.39
   12. Anne Willers                   93  Aquarijn          1:07.60
   13. Laura Ootes                    92  DeDolfijn         1:09.26
   14. ZoŽ van Zijl                   95  Aquarijn          1:09.51
   15. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:10.79
   16. Charlotte Jansen               92  VZC-E&P           1:11.25
   17. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    1:11.60
   18. Linda Kamperman                96  Aquarijn          1:11.99
   19. Carli Harteman                 96  DWK               1:13.31
   20. Wasifa Gittens                 93  DeDolfijn         1:14.33
   21. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           1:15.12
   22. Rozemarijn Erdbrink            93  VZC-E&P           1:15.14
   23. Jamie van de Pol               94  Flevo             1:16.61
   24. Melissa van de Horst           95  Flevo             1:20.10



TOP
Nr. 10   100m vrije slag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             54.77
    2. Pascal Bruins                  89  EZC                 55.06
    3. Rick Bruins                    89  EZC                 56.42
    4. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 56.58
    5. Laurens Pepping                92  DeRijn              56.76
    6. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              57.79
    7. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn           58.55
    8. Tommy Possel                   91  DeDolfijn           59.20
    9. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:00.55
   10. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:01.27
   11. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            1:02.33
   12. Tino Kerkhof                   91  DES               1:02.35
   13. Jeroen Gijselaar               93  EZC               1:02.76
   14. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      1:02.90
   15. Jasper de Boer                 93  DeWhee            1:03.80     1
       Jesper de Jong                 93  Aquarijn          1:03.80     2
   17. marijn Baaren                  92  VZC-E&P           1:04.02
   18. Jakub Foytl                    95  DES               1:04.68
   19. Fergil Hesterman               93  HetY              1:05.14
   20. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)    1:08.43
   21. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           1:15.02



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evelien Vos                    92  DeRijn            2:34.47
    2. Marloes Erkens                 93  DWK               2:36.58
    3. Zanella Hey                    88  DWK               2:44.06
    4. Esther van Mierlo              89  DeRijn            2:45.64
    5. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P           2:47.56
    6. Iris Kool                      93  DWK               2:50.06
    7. Annika Arvin                   95  DeDolfijn         2:51.77
    8. Diane Schoenmaker              95  DWK               2:59.86
    9. Sanne Willemsen                95  DWK               3:11.28
   10. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          3:14.78



TOP
Nr. 12   200m wisselslag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  EiffelSwimmers    2:09.76
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:16.81
    3. Jan-Willem v.d. Graaff         89  HetY              2:23.23
    4. Jacco Doest                    94  DWK               2:42.66
    5. Stefan den Boer                96  Flevo             3:21.45
  dis. Milan van de Houten            95  Flevo             3:17.40     VB
  dis. Diederik de Bruin              96  Flevo             3:24.32     VG



TOP
Nr. 13   50m rugslag Dames                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee              32.21
    2. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn           33.26
    3. Rianne Zeegers                 91  DWK                 33.34
    4. Kim Anne Bouw                  90  DWK                 33.38
    5. Tessa van der Aa               93  DWK                 33.76
    6. Merel vd Kieft                 92  EZC                 33.99
    7. DaniŽlle Hols                  91  DWK                 34.06
    8. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee              35.57
    9. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom        37.15
   10. Michelle Geisler               95  Aquarijn            40.70
   11. Linda Kamperman                96  Aquarijn            41.40



TOP
Nr. 14   50m rugslag Heren                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Stocker                   89  DeDolfijn           28.87
    2. Olaf Achterberg                90  DWK                 30.25
    3. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn           30.83
    4. Lars van Ginkel                91  DWK                 35.76
    5. Niels Kemperink                96  EZC                 36.11



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Britt Bakker                   91  DeDolfijn         1:17.05
    2. Evelien Veenstra               91  DeRijn            1:20.20
    3. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:22.43     1
       Michelle Schouten              94  DeWhee            1:22.43     2
    5. Kelly de Jong                  91  DeDolfijn         1:23.67
    6. Rozemarijn Erdbrink            93  VZC-E&P           1:24.88
    7. Anne Willers                   93  Aquarijn          1:27.90
    8. Michelle de Groot              94  EZC               1:28.91
    9. Irene Teufer                   96  Oeza              1:30.78
   10. Lora Bosch                     96  EZC               1:32.07
   11. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:32.86
   12. Hanna van Gessel               95  DeDolfijn         1:33.08
   13. Vera Willers                   96  Aquarijn          1:40.50
   14. Quirina van Zessen             91  Flevo             1:41.32
   15. Anne Kool                      96  DWK               1:49.59
   16. Melissa van de Horst           95  Flevo             1:52.76
   17. Judith Breedveld               96  DWK               1:53.23



TOP
Nr. 16   100m schoolslag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:13.54
    2. Erwin vd Haar                  90  VZC-E&P           1:14.77
    3. Freek Schoffelmeer             93  DeDolfijn         1:16.97
    4. Jacko van der Meer             94  DWK               1:17.23
    5. Julian Branquinho              92  DeDolfijn         1:18.36
    6. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn         1:19.23
    7. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:20.22
    8. Lennart Kluiters               90  Flevo             1:22.17
    9. Niels Kemperink                96  EZC               1:27.41
   10. Mitchell van Winsum            95  Flevo             1:36.89
   11. Niek de Brabander              95  DWK               1:38.48



TOP
Nr. 17   200m vrije slag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lana Voinov                    91  DeDolfijn         2:11.62
    2. Lisa Nijland                   91  DeWhee            2:14.42
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:16.99
    4. Lisa Koster                    94  Oeza              2:21.33
    5. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            2:21.57
    6. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P           2:22.64
    7. Natasha Bosma                  93  DWK               2:23.86
    8. Jeanine Burgers                94  DWK               2:24.29
    9. Marjolein Bolster              90  DWK               2:25.12
   10. Sietske Veldkamp               95  DeWhee            2:29.95
   11. Denise van Leeuwen             95  DWK               2:31.47
   12. Marissa Taribuka               96  DWK               2:36.34
   13. Wasifa Gittens                 93  DeDolfijn         2:41.41
   14. Annemarie van der Knijff       94  Flevo             2:56.20
   15. Jose Nijman                    93  Oeza              2:58.45



TOP
Nr. 18   200m vrije slag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  EiffelSwimmers    1:49.73
    2. Pascal Bruins                  89  EZC               1:57.51
    3. Tom Verbeek                    88  HetY              2:00.75
    4. Joey de Ruiter                 91  EiffelSwimmers    2:01.35
    5. Richard Huisken                85  DeWhee            2:03.11
    6. Rick Bruins                    89  EZC               2:03.42
    7. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         2:03.70
    8. Emiel Huisken                  85  DeWhee            2:03.98
    9. Mans Broekgaarden              85  DWK               2:05.45
   10. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P           2:07.97
   11. Tommy Possel                   91  DeDolfijn         2:12.21
   12. Timo Suaka                     92  DES               2:14.35
   13. Jeroen Gijselaar               93  EZC               2:15.48
   14. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            2:16.76
   15. Ivar van Ginkel                94  DWK               2:19.83
   16. Jakub Foytl                    95  DES               2:23.57
   17. Jasper de Boer                 93  DeWhee            2:23.95
   18. Stefan den Boer                96  Flevo             3:00.22



TOP
Nr. 19   100m vlinderslag Dames                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         1:10.57
    2. Kristel Doreleijers            93  EiffelSwimmers    1:10.62
    3. Merel vd Kieft                 92  EZC               1:11.54
    4. Leonie van Maanen              88  DWK               1:16.33
    5. Elianne van Soest              90  Flevo             1:18.50
    6. Laura Ootes                    92  DeDolfijn         1:23.01
    7. Rianne Burgers                 92  DWK               1:24.36
    8. Emily de Jong                  96  Flevo             1:30.05
    9. Linda Kamperman                96  Aquarijn          1:33.89
  dis. Quirina van Zessen             91  Flevo                         AE



TOP
Nr. 20   100m vlinderslag Heren                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:02.11
    2. Killian Hesterman              90  HetY              1:03.80
    3. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         1:05.39
    4. Laurens Pepping                92  DeRijn            1:08.25
    5. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      1:10.38
    6. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:10.70
    7. Julian Branquinho              92  DeDolfijn         1:10.85
    8. Tom van de Kamp                91  DWK               1:16.36
    9. Fergil Hesterman               93  HetY              1:17.17
   10. Mitchell van Winsum            95  Flevo             1:34.34



TOP
Nr. 21   200m rugslag Dames                                       all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hinkelien Schreuder            84  EiffelSwimmers    2:18.72
    2. Alice Bravo                    87  HetY              2:25.67
    3. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn         2:29.67
    4. Marloes Erkens                 93  DWK               2:33.70
    5. Tessa van der Aa               93  DWK               2:33.98
    6. Marloes Resink                 90  DWK               2:34.97
    7. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee            2:38.72
    8. Roselie Beumer                 92  EZC               2:42.17
    9. Evelien Vos                    92  DeRijn            2:42.22
   10. Iris Kool                      93  DWK               2:44.52
   11. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      2:52.07
   12. Annika Arvin                   95  DeDolfijn         2:54.73
   13. Lora Bosch                     96  EZC               2:56.80
   14. Jamie van de Pol               94  Flevo             2:58.68
   15. Carli Harteman                 96  DWK               3:00.43



TOP
Nr. 22   200m rugslag Heren                                       all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tjerk vd Kieft                 90  EZC               2:21.19
    2. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:24.07
    3. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn         2:28.51
    4. Jacco Doest                    94  DWK               2:37.43
    5. Barry Kleijne                  93  Oeza              2:39.42
    6. Niels Kemperink                96  EZC               2:46.11
    7. Diederik de Bruin              96  Flevo             3:41.29



TOP
Nr. 23   50m vrije slag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee              28.45
    2. Rianne Zeegers                 91  DWK                 28.58
    3. Kelly de Jong                  91  DeDolfijn           28.83
    4. Lana Voinov                    91  DeDolfijn           28.84
    5. Lisa Nijland                   91  DeWhee              28.98
    6. Nicole Palmboom                91  Oeza                29.39
    7. Esther van Mierlo              89  DeRijn              29.67
    8. Zanella Hey                    88  DWK                 29.90
    9. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee              30.63
   10. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P             30.64
   11. Jeanine Burgers                94  DWK                 30.69
   12. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P             30.71     1
       DaniŽlle Hols                  91  DWK                 30.71     2
   14. Milou ten Heggeler             93  DeWhee              31.34
   15. Charlotte Jansen               92  VZC-E&P             31.57
   16. Anne Willers                   93  Aquarijn            31.88
   17. Laura Ootes                    92  DeDolfijn           32.22
   18. Michelle de Groot              94  EZC                 32.45
   19. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)      32.48
   20. Michelle Geisler               95  Aquarijn            32.96
   21. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P             33.80
   22. Emily de Jong                  96  Flevo               34.30
   23. Sanne Willemsen                95  DWK                 34.92
   24. Vera Willers                   96  Aquarijn            38.00
   25. Judith Breedveld               96  DWK                 39.81
   26. Roos Vredenburg                95  Oeza                39.90
   27. Hanna van Gessel               95  DeDolfijn           40.28
   28. Anne Kool                      96  DWK                 41.18



TOP
Nr. 24   50m vrije slag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             25.25     1
       Richard Huisken                85  DeWhee              25.25     2
    3. Nick Stocker                   89  DeDolfijn           25.28
    4. Jan-Willem v.d. Graaff         89  HetY                25.36
    5. Olaf Achterberg                90  DWK                 25.59
    6. Emiel Huisken                  85  DeWhee              25.63
    7. Jeroen Derksen                 89  DWK                 25.95
    8. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              26.07
    9. Julian van Leuven              92  DeDolfijn           26.32
   10. Laurens Pepping                92  DeRijn              26.52
   11. Tommy Possel                   91  DeDolfijn           26.96
   12. Erwin vd Haar                  90  VZC-E&P             27.13
   13. Jorrick Druyven                94  Oeza                27.53
   14. Jasper de Boer                 93  DeWhee              27.82
   15. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      28.05
   16. Tino Kerkhof                   91  DES                 28.13
   17. Jesper de Jong                 93  Aquarijn            28.54
   18. Freek Schoffelmeer             93  DeDolfijn           28.70
   19. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom        28.91
   20. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)      29.02
   21. Jacko van der Meer             94  DWK                 29.26
   22. Kevin van Vliet                92  Vecht&Rijn(SG)      31.49
   23. Jelle Nap                      95  VZC-E&P             34.58
   24. Milan van de Houten            95  Flevo               36.91
   25. Stefan den Boer                96  Flevo               37.41
   26. Niek de Brabander              95  DWK                 37.42



TOP
Nr. 25   800m vrije slag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roxanne Linders                92  EiffelSwimmers    9:21.82
    2. DaniŽlle uit den Bogaard       83  HetY              9:38.48
    3. Inge Pepping                   94  DeRijn           10:19.16
    4. Sanne Essers                   91  Oeza             10:56.82
    5. Roelien Hazeleger              90  DWK              10:58.74
    6. Lilian Dekkers                 83  DWK              11:22.23
    7. Dorien van de Berg             86  Flevo            11:40.26
    8. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)   12:46.68