Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 2
Vlissingen (NED),    21.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
21.10.2007 - 13:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:00.35   670       
            29.05  1:00.35
    2.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht             1:00.93   651       
            28.73  1:00.93
    3.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel          1:01.72   626       
        Limiet voor NK korte baan
            29.13  1:01.72
    4.  Marlinda Eggermont            85   Scheldestroom          1:02.34   608       
            30.03  1:02.34
    5.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel          1:02.95   590       
        Limiet voor NK korte baan
            30.61  1:02.95
    6.  Ryan Verplanke                77   Scheldestroom          1:03.29   581       
            29.74  1:03.29
    7.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:04.70   543       
            31.20  1:04.70
    8.  Monique de Haard              92   De Stormvogel          1:04.86   539       
            31.02  1:04.86
    9.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             1:06.03   511       
            31.62  1:06.03
   10.  Sanne Klompe                  92   De Stormvogel          1:07.04   489       
            31.80  1:07.04
   11.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             1:07.12   487       
            31.96  1:07.12
   12.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:07.32   482       
            31.74  1:07.32
   13.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:07.59   477       
            31.72  1:07.59
   14.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom          1:07.95   469       
            32.50  1:07.95
   15.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:08.19   464       
            32.40  1:08.19
   16.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:08.34   461       
            33.02  1:08.34
   17.  Iris Dingemanse               92   De Stormvogel          1:08.42   460       
            32.91  1:08.42
   18.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom          1:08.70   454       
            33.07  1:08.70
   19.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:09.07   447       
            33.03  1:09.07
   20.  Saskia de Haard               94   De Stormvogel          1:09.66   435       
            33.05  1:09.66
   21.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             1:09.86   432       
            33.19  1:09.86
   22.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom          1:10.61   418       
            33.47  1:10.61
   23.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             1:10.67   417       
            33.12  1:10.67
   24.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht             1:10.83   414       
            33.83  1:10.83
   25.  Leonie Cornelis               89   Scheldestroom          1:10.94   412       
            34.07  1:10.94
   26.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             1:11.32   406       
            33.79  1:11.32
   27.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          1:11.35   405       
            34.14  1:11.35
   28.  Yoshi Corré                   95   De Stormvogel          1:11.52   402       
            33.75  1:11.52
   29.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             1:12.02   394       
            33.59  1:12.02
   30.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom          1:12.08   393       
            34.78  1:12.08
   31.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:12.29   390       
            34.60  1:12.29
   32.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom          1:12.55   385       
            34.42  1:12.55
   33.  Bodine Corré                  95   De Stormvogel          1:12.61   385       
            33.80  1:12.61
   34.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:12.64   384       
            34.40  1:12.64
   35.  Naomi Smits                   90   Scheldestroom          1:13.19   375       
            34.63  1:13.19
   36.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             1:13.39   372       
            34.86  1:13.39
   37.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom          1:13.44   372       
            34.78  1:13.44
   38.  Evelyn Verplanke              81   Scheldestroom          1:13.61   369       
            34.74  1:13.61
   39.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:13.71   368       
            35.21  1:13.71
   40.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:13.79   366       
            35.23  1:13.79
   41.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             1:14.55   355       
            34.97  1:14.55
   42.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:15.87   337       
            35.30  1:15.87
   43.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:16.16   333       
            36.05  1:16.16
   44.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:16.31   331       
            34.65  1:16.31
   45.  Eline de Haard                96   De Stormvogel          1:16.90   324       
            36.03  1:16.90
   46.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom          1:17.21   320       
            36.17  1:17.21
   47.  Wendij van Geertruij          90   ZCKoewacht             1:17.73   313       
            35.80  1:17.73
   48.  Stephanie van der Linden      96   De Schelde             1:17.85   312       
            37.64  1:17.85
   49.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht             1:18.26   307       
            36.15  1:18.26
   50.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          1:18.50   304       
            37.96  1:18.50
   51.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde             1:19.48   293       
            37.79  1:19.48
   52.  Anouk van Gremberghe          94   ZCKoewacht             1:20.42   283       
            37.81  1:20.42
   53.  Tineke van Dort               96   De Stormvogel          1:21.36   273       
            38.10  1:21.36
   54.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom          1:21.48   272       
            38.28  1:21.48
   55.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:22.29   264       
            38.85  1:22.29
   56.  Ashley van Rijsewijk          94   ZCKoewacht             1:24.02   248       
            41.19  1:24.02
   57.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          1:24.12   247       
            39.94  1:24.12
   58.  Daphne van Geertruij          87   ZCKoewacht             1:24.19   247       
            40.14  1:24.19
   59.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel          1:24.70   242       
            41.87  1:24.70
   60.  Kirsten Kramer                93   De Stormvogel          1:26.85   225       
            40.54  1:26.85
   61.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             1:27.97   216       
            38.85  1:27.97
   62.  Charissa Loof                 96   De Schelde             1:28.40   213       
            38.34  1:28.40
   63.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom          1:28.84   210       
            41.87  1:28.84
   64.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht             1:37.34   160       
            41.19  1:37.34
   65.  Esmée Siben                   96   De Schelde             1:38.72   153       
            41.58  1:38.72
   66.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:42.39   137       
            38.83  1:42.39
   67.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht             1:55.82    95       
            40.55  1:55.82
   DIS  Liza Koole                    95   De Stormvogel                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 AFGEM  Marisca Dooms                 96   De Schelde                                 
 AFGEM  Carmen Moes                   94   De Schelde                                 
 AFGEM  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Tulany de Wilde               96   De Stormvogel                              
 AFGEM  Lana Ohlenroth                78   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
21.10.2007 - 13:22                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               57.15   549       
            26.80    57.15
    2.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel            57.22   547       
            26.71    57.22
    3.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht               57.83   530       
            27.69    57.83
    4.  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom            59.29   491       
            27.78    59.29
    5.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel            59.61   484       
            28.03    59.61
    6.  Tom Erpelinck                 91   De Honte               1:00.05   473       
            29.11  1:00.05
    7.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel          1:00.12   471       
            28.75  1:00.12
    8.  Niels Suy                     93   De Schelde             1:00.26   468       
            28.26  1:00.26
    9.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:00.37   466       
            27.63  1:00.37
   10.  Robin Dellaert                88   Scheldestroom          1:00.59   461       
            29.06  1:00.59
   11.  Martijn Eggermont             82   Scheldestroom          1:01.09   449       
            28.50  1:01.09
   12.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:01.58   439       
            29.94  1:01.58
   13.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             1:02.63   417       
            29.73  1:02.63
   14.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          1:02.96   410       
            30.29  1:02.96
   15.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom          1:03.33   403       
            29.91  1:03.33
   16.  Steven Uyl                    93   De Stormvogel          1:03.66   397       
            29.96  1:03.66
   17.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom          1:05.25   369       
            31.54  1:05.25
   18.  Robin Hermans                 94   Scheldestroom          1:05.54   364       
            31.30  1:05.54
   19.  Marlon van Gremberghe         91   ZCKoewacht             1:05.67   362       
            31.27  1:05.67
   20.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom          1:05.71   361       
        Kringrecord
            31.96  1:05.71
   21.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:05.94   357       
            30.27  1:05.94
   22.  André Schutte                 60   De Stormvogel          1:07.17   338       
            31.87  1:07.17
   23.  Arjan Dekker                  69   ZCKoewacht             1:07.94   327       
            32.02  1:07.94
   24.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:08.03   325       
            32.42  1:08.03
   25.  Nico Huijssen                 93   De Schelde             1:11.25   283       
            33.37  1:11.25
   26.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:12.48   269       
            34.64  1:12.48
   27.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:12.53   268       
            33.45  1:12.53
   28.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:12.83   265       
            35.14  1:12.83
   29.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:17.16   223       
            36.57  1:17.16
   30.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom          1:18.93   208       
            37.60  1:18.93
   31.  Sander van Doeselaar          94   Scheldestroom          1:19.60   203       
            37.84  1:19.60
   32.  Thijs de Vries                95   Scheldestroom          1:21.81   187       
            37.07  1:21.81
   33.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:25.87   162       
            39.88  1:25.87
   34.  Leroy Meijer                  93   ZCKoewacht             1:25.90   162       
            39.38  1:25.90
   35.  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom          1:28.12   150       
            41.65  1:28.12
   36.  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel          1:31.03   136       
            42.49  1:31.03
   37.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht             1:33.68   125       
            44.11  1:33.68
   DIS  Abe Kramer                    57   De Stormvogel                              
        AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Ismir Obarcanin               95   De Stormvogel                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 AFGEM  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde                                 
 AFGEM  Christian de Die              95   De Schelde                                 
 AFGEM  Jeroen de Putter              92   De Schelde                                 
 AFGEM  Kevin Dickie                  94   De Schelde                                 
 AFGEM  Youran Kock                   95   De Schelde                                 
 AFGEM  Ivan Dellaert                 94   Scheldestroom                              
 AFGEM  Robin Breel                   92   De Stormvogel                              
 AFGEM  Levy Kort                     96   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
21.10.2007 - 13:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          2:30.64   625       
        Limiet voor NK korte baan
            32.17  1:10.51  1:55.87  2:30.64
    2.  Ryan Verplanke                77   Scheldestroom          2:34.35   581       
            31.80  1:12.35  1:57.18  2:34.35
    3.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          2:40.20   520       
            33.38  1:15.35  2:03.00  2:40.20
    4.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          2:44.65   479       
            34.02  1:15.82  2:05.22  2:44.65
    5.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             2:54.55   402       
            37.48  1:21.55  2:12.92  2:54.55
    6.  Leonie Cornelis               89   Scheldestroom          2:55.86   393       
            36.43  1:20.93  2:14.45  2:55.86
    7.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          2:56.03   392       
            40.47  1:26.13  2:13.58  2:56.03
    8.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom          2:58.46   376       
            37.96  1:24.97  2:15.94  2:58.46
    9.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom          3:04.56   340       
            41.02  1:28.36  2:20.84  3:04.56
   10.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             3:14.36   291       
            43.67  1:32.40  2:29.02  3:14.36
   11.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom          3:24.09   251       
            48.32  1:39.62  2:38.46  3:24.09
 AFGEM  Eline van der Werf            94   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Heren, 1500m vrije slag             Heren Senioren Open
21.10.2007 - 13:43                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde            16:59.22   627       
        Kringrecord,  Limiet voor NK korte baan
          1:01.49  2:07.96  3:16.01  4:24.65  5:33.72  6:41.96  7:50.54  8:58.81
         10:07.43 11:16.90 12:25.54 13:34.43 14:43.14 15:52.50 16:59.22
    2.  Sonny Corré                   93   De Stormvogel         17:26.00   580       
        Kringrecord,  Limiet voor NK korte baan
          1:03.25  2:10.99  3:20.17  4:29.98  5:39.91  6:50.42  8:01.42  9:12.07
         10:22.57 11:33.45 12:44.66 13:55.55 15:06.75 16:17.42 17:26.00
    3.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom         21:20.42   316       
          1:09.85  2:30.97  3:57.10  5:25.23  6:54.03  8:23.41  9:52.52 11:21.55
         12:51.30 14:20.21 15:47.12 17:12.99 18:36.22 19:59.71 21:20.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
21.10.2007 - 14:06                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:07.49   644       
            32.62  1:07.49
    2.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht             1:11.26   547       
            33.87  1:11.26
    3.  Marlinda Eggermont            85   Scheldestroom          1:13.18   505       
            35.69  1:13.18
    4.  Sanne Klompe                  92   De Stormvogel          1:14.01   488       
            35.56  1:14.01
    5.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom          1:15.82   454       
            36.72  1:15.82
    6.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          1:15.89   453       
            37.02  1:15.89
    7.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:16.51   442       
            37.46  1:16.51
    8.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             1:18.31   412       
            38.42  1:18.31
    9.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:18.61   407       
            37.83  1:18.61
   10.  Saskia de Haard               94   De Stormvogel          1:20.18   384       
            39.03  1:20.18
   11.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             1:20.55   379       
            39.23  1:20.55
   12.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             1:20.92   374       
            39.78  1:20.92
   13.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:21.55   365       
            39.99  1:21.55
   14.  Evelyn Verplanke              81   Scheldestroom          1:21.89   360       
            40.16  1:21.89
   15.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:22.26   356       
            39.35  1:22.26
   16.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             1:22.45   353       
            40.67  1:22.45
   17.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom          1:22.49   353       
            40.63  1:22.49
   18.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:22.56   352       
            39.87  1:22.56
   19.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             1:23.63   338       
            41.68  1:23.63
   20.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht             1:24.32   330       
            41.81  1:24.32
   21.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom          1:24.84   324       
            41.39  1:24.84
   22.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:24.93   323       
            41.84  1:24.93
   23.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          1:25.27   319       
            41.08  1:25.27
   24.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:25.58   316       
            41.93  1:25.58
   25.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom          1:25.66   315       
            41.79  1:25.66
   26.  Myriam Baute                  94   De Schelde             1:25.76   314       
            41.49  1:25.76
   27.  Naomi Smits                   90   Scheldestroom          1:26.49   306       
            41.64  1:26.49
   28.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom          1:26.58   305       
            42.19  1:26.58
   29.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom          1:26.60   305       
            43.91  1:26.60
   30.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:26.99   301       
            42.75  1:26.99
   31.  Sylvia Dickie                 92   De Schelde             1:27.15   299       
            42.59  1:27.15
   32.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom          1:27.71   293       
            43.16  1:27.71
   33.  Wendij van Geertruij          90   ZCKoewacht             1:28.06   290       
            42.61  1:28.06
   34.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:29.09   280       
            42.56  1:29.09
   35.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:29.86   273       
            42.14  1:29.86
   36.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             1:29.95   272       
            43.40  1:29.95
   37.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:30.71   265       
            43.53  1:30.71
   38.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          1:31.92   255       
            45.83  1:31.92
   39.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom          1:32.48   250       
            46.59  1:32.48
   40.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          1:33.36   243       
            45.06  1:33.36
   41.  Kirsten Kramer                93   De Stormvogel          1:34.70   233       
            45.92  1:34.70
   42.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht             1:34.87   232       
            44.70  1:34.87
   43.  Anouk van Gremberghe          94   ZCKoewacht             1:36.83   218       
            46.32  1:36.83
   44.  Tineke van Dort               96   De Stormvogel          1:37.10   216       
            46.87  1:37.10
   45.  Daphne van Geertruij          87   ZCKoewacht             1:39.01   204       
            48.96  1:39.01
   46.  Charissa Loof                 96   De Schelde             1:41.82   188       
            50.30  1:41.82
   47.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:41.91   187       
            49.44  1:41.91
   48.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             1:45.80   167       
            53.28  1:45.80
   49.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht             1:46.52   164       
            51.66  1:46.52
   50.  Esmée Siben                   96   De Schelde             1:51.78   142       
            54.02  1:51.78
   51.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:58.37   119       
            56.44  1:58.37
   DIS  Dunya Luteijn                 94   De Schelde                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 AFGEM  Carmen Moes                   94   De Schelde                                 
 AFGEM  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Lana Ohlenroth                78   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
21.10.2007 - 14:23                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          1:05.58   474       
            31.92  1:05.58
    2.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             1:08.37   418       
            33.97  1:08.37
    3.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             1:10.20   387       
            34.92  1:10.20
    4.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom          1:11.15   371       
            34.92  1:11.15
    5.  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom          1:11.39   368       
            34.66  1:11.39
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:12.15   356       
            35.18  1:12.15
    7.  Niels Suy                     93   De Schelde             1:12.53   351       
            35.36  1:12.53
    8.  Tom Erpelinck                 91   De Honte               1:12.60   350       
            35.56  1:12.60
    9.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:14.86   319       
            36.67  1:14.86
   10.  Marlon van Gremberghe         91   ZCKoewacht             1:15.59   310       
            36.23  1:15.59
   11.  Robin Dellaert                88   Scheldestroom          1:16.27   301       
            38.03  1:16.27
   12.  Martijn Eggermont             82   Scheldestroom          1:16.57   298       
            37.39  1:16.57
   13.  Robin Hermans                 94   Scheldestroom          1:16.95   294       
            37.95  1:16.95
   14.  Steven Uyl                    93   De Stormvogel          1:16.98   293       
            37.73  1:16.98
   15.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom          1:17.16   291       
            38.18  1:17.16
   16.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             1:17.58   286       
            38.54  1:17.58
   17.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:21.45   248       
            39.33  1:21.45
   18.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:23.31   231       
            40.24  1:23.31
   19.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:26.00   210       
            42.12  1:26.00
   20.  Arjan Dekker                  69   ZCKoewacht             1:28.01   196       
            43.28  1:28.01
   21.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:31.23   176       
            46.03  1:31.23
   22.  Thijs de Vries                95   Scheldestroom          1:31.42   175       
            43.56  1:31.42
   23.  Sander van Doeselaar          94   Scheldestroom          1:32.98   166       
            45.45  1:32.98
   24.  Leroy Meijer                  93   ZCKoewacht             1:35.62   153       
            48.13  1:35.62
   25.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht             1:45.37   114       
            51.51  1:45.37
   26.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:48.62   104       
            52.40  1:48.62
   DIS  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel                              
        RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
 AFGEM  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde                                 
 AFGEM  Jeroen de Putter              92   De Schelde                                 
 AFGEM  Youran Kock                   95   De Schelde                                 
 AFGEM  Ivan Dellaert                 94   Scheldestroom                              
 AFGEM  Levy Kort                     96   De Stormvogel                              




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
21.10.2007 - 14:38                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel            31.48   563       
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel            31.52   561       
    3.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel            31.84   545       
    4.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde               32.67   504       
    5.  Marlinda Eggermont            85   Scheldestroom            32.74   501       
    6.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel            33.48   468       
    7.  Iris Dingemanse               92   De Stormvogel            33.65   461       
    8.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht               33.67   460       
    9.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht               34.08   444       
   10.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel            34.32   435       
   11.  Manon Boone                   93   De Schelde               34.58   425       
   12.  Yoshi Corré                   95   De Stormvogel            34.77   418       
   13.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel            35.11   406       
   14.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom            35.59   390       
   15.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht               35.62   389       
   16.  Leonie Cornelis               89   Scheldestroom            35.63   389       
   17.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            35.66   388       
   18.  Bodine Corré                  95   De Stormvogel            36.15   372       
   19.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht               36.39   365       
   20.  Eline de Haard                96   De Stormvogel            37.15   343       
   21.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel            37.54   332       
   22.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom            37.84   324       
   23.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom            38.05   319       
   24.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde               38.39   311       
   25.  Wendij van Geertruij          90   ZCKoewacht               38.87   299       
   26.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               39.11   294       
   27.  Myriam Baute                  94   De Schelde               39.50   285       
   28.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom            39.54   284       
   29.  Daphne van Geertruij          87   ZCKoewacht               39.80   279       
   30.  Anouk Molewijk                95   De Schelde               40.08   273       
   31.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht               40.21   270       
   32.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht               40.90   257       
   33.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               41.09   253       
   34.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom            41.58   244       
   35.  Sylvia Dickie                 92   De Schelde               42.51   229       
   36.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde               44.26   203       
   37.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel            45.01   193       
   38.  Ashley van Rijsewijk          94   ZCKoewacht               45.80   183       
   39.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom            47.33   166       
   40.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom            50.12   140       
   41.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht               53.59   114       
   DIS  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Charissa Loof                 96   De Schelde                                 
 AFGEM  Marisca Dooms                 96   De Schelde                                 
 AFGEM  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
21.10.2007 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel            29.60   466       
    2.  Tom Erpelinck                 91   De Honte                 31.34   393       
    3.  Martijn Eggermont             82   Scheldestroom            31.35   392       
    4.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            31.71   379       
    5.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               31.81   376       
    6.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom            32.80   343       
        Kringrecord
    7.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom            33.24   329       
    8.  André Schutte                 60   De Stormvogel            33.52   321       
    9.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom            34.21   302       
   10.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht               38.69   209       
   11.  Gijs Manhave                  94   De Schelde               41.71   167       
   12.  Thijs de Vries                95   Scheldestroom            42.57   157       
   13.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom            42.95   153       
   14.  Sander van Doeselaar          94   Scheldestroom            45.51   128       
   15.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht               55.75    70       
   DIS  Leroy Meijer                  93   ZCKoewacht               53.45             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht               53.49             
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom            54.12             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Christian de Die              95   De Schelde                                 
 AFGEM  Jeroen de Putter              92   De Schelde                                 
 AFGEM  Kevin Dickie                  94   De Schelde                                 
 AFGEM  Ivan Dellaert                 94   Scheldestroom                              
 AFGEM  Levy Kort                     96   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
21.10.2007 - 14:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht             2:46.09   603       
            37.37  1:19.56  2:02.65  2:46.09
    2.  Ryan Verplanke                77   Scheldestroom          2:50.11   561       
            38.58  1:21.40  2:05.97  2:50.11
    3.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             2:53.62   528       
            39.48  1:23.73  2:08.96  2:53.62
    4.  Monique de Haard              92   De Stormvogel          2:54.04   524       
            38.58  1:24.26  2:09.16  2:54.04
    5.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             2:58.29   488       
            40.14  1:25.72  2:12.17  2:58.29
    6.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          2:58.69   484       
            39.22  1:24.01  2:11.62  2:58.69
    7.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             2:59.12   481       
            41.64  1:26.98  2:12.96  2:59.12
    8.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          3:06.29   427       
            41.34  1:29.39  2:17.76  3:06.29
    9.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             3:07.30   420       
            41.95  1:29.19  2:18.29  3:07.30
   10.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             3:07.72   418       
            43.01  1:30.70  2:19.89  3:07.72
   11.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             3:10.15   402       
            42.80  1:31.41  2:20.76  3:10.15
   12.  Iris Dingemanse               92   De Stormvogel          3:12.49   387       
            43.37  1:32.41  2:22.63  3:12.49
   13.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             3:14.70   374       
            44.50  1:35.38  2:26.04  3:14.70
   14.  Stephanie van der Linden      96   De Schelde             3:17.45   359       
            45.59  1:35.37  2:26.50  3:17.45
   15.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom          3:18.36   354       
            46.04  1:36.79  2:28.14  3:18.36
   16.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom          3:18.62   353       
            45.02  1:36.47  2:28.62  3:18.62
   17.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom          3:18.99   351       
            44.43  1:34.01  2:27.19  3:18.99
   18.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             3:20.98   340       
            46.21  1:36.71  2:28.42  3:20.98
   19.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          3:21.96   335       
            44.50  1:35.21  2:28.41  3:21.96
   20.  Evelyn Verplanke              81   Scheldestroom          3:22.11   335       
            45.77  1:36.63  2:29.09  3:22.11
   21.  Anouk van Gremberghe          94   ZCKoewacht             3:25.85   317       
            45.80  1:38.00  2:33.02  3:25.85
   22.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             3:26.02   316       
            46.25  1:39.03  2:33.11  3:26.02
   23.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             3:32.24   289       
            47.23  1:41.64  2:37.75  3:32.24
   24.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          3:33.93   282       
            49.86  1:44.90  2:41.00  3:33.93
   25.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          3:38.22   266       
            47.57  1:44.01  2:41.92  3:38.22
   26.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          3:38.52   265       
            48.21  1:44.55  2:44.27  3:38.52
   27.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel          3:41.43   254       
            47.81  1:44.45  2:42.45  3:41.43
   28.  Liza Koole                    95   De Stormvogel          3:44.07   246       
            49.31  1:47.22  2:46.67  3:44.07
   29.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel          3:59.25   202       
            51.76  1:54.04  2:57.06  3:59.25
 NG.ZA  Naomi Smits                   90   Scheldestroom                              
 AFGEM  Eline van der Werf            94   De Schelde                                 
 AFGEM  Tulany de Wilde               96   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
21.10.2007 - 15:09                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             2:41.37   479       
            35.79  1:17.06  1:58.94  2:41.37
    2.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             2:43.66   459       
            35.11  1:16.10  2:00.47  2:43.66
    3.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             2:51.26   401       
            38.06  1:21.52  2:06.92  2:51.26
    4.  Robin Dellaert                88   Scheldestroom          3:00.45   342       
            40.05  1:27.59  2:14.57  3:00.45
    5.  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom          3:00.67   341       
            36.23  1:21.73  2:11.65  3:00.67
    6.  Robin Hermans                 94   Scheldestroom          3:01.04   339       
            41.04  1:26.00  2:15.72  3:01.04
    7.  Steven Uyl                    93   De Stormvogel          3:02.96   328       
            41.20  1:28.93  2:15.79  3:02.96
    8.  Nico Huijssen                 93   De Schelde             3:04.65   320       
            40.19  1:26.92  2:16.41  3:04.65
    9.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             3:09.06   298       
            43.01  1:30.75  2:19.87  3:09.06
   10.  Marlon van Gremberghe         91   ZCKoewacht             3:09.58   295       
            42.46  1:29.34  2:19.24  3:09.58
   11.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom          3:12.22   283       
            41.94  1:31.78  2:21.09  3:12.22
   12.  Arjan Dekker                  69   ZCKoewacht             3:16.19   266       
            42.91  1:32.33  2:23.52  3:16.19
   13.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          3:18.77   256       
            43.51  1:35.16  2:26.96  3:18.77
   14.  Richard Oskam                 94   De Schelde             3:21.73   245       
            43.81  1:34.68  2:26.10  3:21.73
   15.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          3:23.16   240       
            44.74  1:37.21  2:30.65  3:23.16
   16.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom          3:29.68   218       
            45.71  1:40.03  2:35.16  3:29.68
   17.  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom          3:43.65   180       
            52.59  1:50.24  2:48.90  3:43.65
   18.  Ismir Obarcanin               95   De Stormvogel          3:45.37   176       
            51.14  1:47.68  2:47.02  3:45.37
   DIS  Gijs Manhave                  94   De Schelde             3:28.71             
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            51.21  1:44.67  2:39.70  3:28.71
 AFGEM  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde                                 
 AFGEM  Robin Breel                   92   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Dames, 4 x 50m wisselslag            Dames Senioren Open
21.10.2007 - 15:21                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:10.86   585       
        Judith Stap, 93                        Manon Minneboo, 93
        Monique de Haard, 92                   Merel van der Ent, 93
            33.11  1:10.77  1:42.59  2:10.86

    2.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:16.27   518       
        Valerie Manhave, 88                    Marlinda Eggermont, 85
        Ryan Verplanke, 77                     Veronique Vasseur, 83
            35.12  1:11.09  1:42.89  2:16.27

    3.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:16.82   511       
        Janneke van de Poele, 93               Sabine van Waes, 85
        Stephanie Rombout, 88                  Talitha Ruissen, 91
            36.56  1:12.06  1:45.39  2:16.82

    4.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel          2:22.18   456       
        Sanne Klompe, 92                       Liliane Solé, 92
        Iris Dingemanse, 92                    Nikita Kruis, 89
            35.17  1:16.32  1:53.10  2:22.18

    5.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             2:25.46   426       
        Sabina van Doeselaar, 89               Anouk Meesen, 89
        Naomi Gelderland, 90                   Eline Nijskens, 88
            40.51  1:19.22  1:53.61  2:25.46

    6.  De Stormvogel 3                    De Stormvogel          2:26.73   415       
        Yoshi Corré, 95                        Bodine Corré, 95
        Amira Fathi, 94                        Saskia de Haard, 94
            37.78  1:17.99  1:55.28  2:26.73

    7.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom          2:30.75   382       
        Evelyn Verplanke, 81                   Leonie Cornelis, 89
        Rody Vanhijfte, 94                     Rani Rootsaert, 95
            40.06  1:20.08  1:55.97  2:30.75

    8.  ZCKoewacht 4                       ZCKoewacht             2:34.22   357       
        Charlotte Bral, 96                     Larissa Gelderland, 96
        Anouk van Gremberghe, 94               Sophie Bonte, 96
            40.60  1:22.07  2:01.10  2:34.22

    9.  ZCKoewacht 3                       ZCKoewacht             2:34.85   353       
        Xantina Romkes-le Clercq, 94           Celine van Roeyen, 92
        Talitha Romkes le Clercq, 91           Josine van Dorsselaer, 88
            42.05  1:26.91  2:01.53  2:34.85

   10.  Scheldestroom 3                    Scheldestroom          2:36.37   343       
        Nicky Vanhijfte, 92                    Kirsten de Boevere, 93
        Pauline Rootsaert, 92                  Lotte Boone, 93
            41.67  1:25.16  2:02.36  2:36.37

   11.  De Stormvogel 4                    De Stormvogel          2:39.89   320       
        Eline de Haard, 96                     Savannah Leenheer, 96
        Rowena de Kok, 96                      Tineke van Dort, 96
            39.30  1:24.70  2:02.67  2:39.89

   12.  De Schelde 2                       De Schelde             2:40.71   316       
        Dunya Luteijn, 94                      Anouk Molewijk, 95
        Stephanie van der Linden, 96           Yentl Geelhoedt, 95
            40.92  1:25.66  2:05.50  2:40.71

   DIS  De Schelde 1                       De Schelde                                 
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
        Josje van Houwelingen, 90              Bianca de Pooter, 92
        Myriam Baute, 94                       Manon Boone, 93
            32.07  1:17.13  1:57.28




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
21.10.2007 - 15:28                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          3:57.82   516       
        Stefan Roovers, 91                     Jasper Rouwendal, 90
        Sonny Corré, 93                        Martijn Mechielsen, 90
            27.94    58.74  1:27.03  1:58.78  2:27.88  2:59.76  3:27.10  3:57.82

    2.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          4:16.66   411       
        Martijn Eggermont, 82                  Davy Hermans, 91
        Robin Dellaert, 88                     Vincent Keijmel, 91
            29.06  1:01.83  1:31.65  2:04.26  2:35.86  3:11.56  3:42.61  4:16.66

    3.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             4:17.94   405       
        Roderick van Doeselaar, 92             Marlon van Gremberghe, 91
        Christoph Bral, 92                     Bert van Waes, 78
            28.80    59.40  1:31.68  2:08.16  2:39.60  3:15.28  3:44.14  4:17.94

    4.  De Schelde 1                       De Schelde             4:21.43   389       
        Kevin Hondsmerk, 88                    Tommy van Overmeeren, 84
        Niels Suy, 93                          Kevin Dooms, 92
            33.67  1:13.48  1:43.36  2:18.26  2:46.73  3:18.92  3:48.26  4:21.43

    5.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom          5:07.57   239       
        Joris Boekhorst, 91                    Dylan van Opdurp, 94
        Robin Hermans, 94                      Sander van Doeselaar, 94
            32.22  1:07.73  1:41.83  2:19.57  2:58.34  3:43.32  4:21.84  5:07.57

    6.  Scheldestroom 3                    Scheldestroom          5:14.05   224       
        Florian Boekhorst, 89                  Bjorn Scherbeijn, 96
        Thijs de Vries, 95                     Rik Vanhijfte, 96
            31.34  1:07.57  1:46.20  2:31.77  3:05.22  3:42.20  4:24.54  5:14.05

    7.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             5:15.02   222       
        Dominique Rombout, 91                  Aaron v d Broeke, 93
        Leroy Meijer, 93                       Sjoerd van de Poele, 95
            31.75  1:08.98  1:49.98  2:37.74  3:16.40  3:59.18  4:35.83  5:15.02




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel