2007-10-20 SwimKickwedstrijd deel 1
Maarssen, Netherlands,    20-10-2007,     25m-baan
Nr. 1 25m rugslag Gemengd Min 1+2   Nr. 2 25m rugslag Heren Min 3+4   
Nr. 3 25m rugslag Dames Min 3+4   Nr. 4 50m rugslag Heren Min 5   
Nr. 5 50m rugslag Dames Min 5   Nr. 6 50m rugslag Heren Min 6   
Nr. 7 25m schoolslag Gemengd Min 1+2   Nr. 8 25m schoolslag Heren Min 3+4   
Nr. 9 25m schoolslag Dames Min 3+4   Nr. 10 50m schoolslag Heren Min 5   
Nr. 11 50m schoolslag Dames Min 5   Nr. 12 50m schoolslag Heren Min 6   
Nr. 13 4 x 25m vrije slag Gemengd Min 3-   Nr. 14 4 x 25m vrije slag Dames Min 5-   
Nr. 15 4 x 25m vrije slag Heren Min 5-   Nr. 16 ploegenrace Gemengd 6-11   


Nr. 1   25m rugslag Gemengd                       Meisjes Minioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Miltenburg            00  Vecht&Rijn(SG)      28.47
    2. Emma Blakenburg                00  Woerden             29.51
    3. Bibianne Oelderik              00  De Fuut             31.79
    4. Charlotte Goudkamp             00  Woerden             32.33
    5. Maisy Baas                     01  Vecht&Rijn(SG)      33.85
    6. Marlou Honkoop                 00  De Fuut             42.89



Nr. 1   25m rugslag Gemengd                       Jongens Minioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Milan ten Broek                00  De Haaien           27.08
    2. Carlos Philipsen               01  Vecht&Rijn(SG)      30.07
    3. Jasper Schaafsma               00  Woerden             30.16
    4. Wessel van Deelen              01  Vecht&Rijn(SG)      31.87
    5. Bob Cantor                     00  Zwemlust/Utr(SG     32.58
    6. Jasper Schurink                00  De Fuut             38.22



TOP
Nr. 2   25m rugslag Heren                         Jongens Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)      23.81
    2. Luc Cantor                     99  Zwemlust/Utr(SG     23.82
    3. Camiel Boot                    98  AZ&PC               25.28
    4. Max Bond                       99  Zwemlust/Utr(SG     25.61
    5. Skip de Mönnink                99  AZ&PC               25.77
    6. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utr(SG     26.76
    7. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)      28.39
    8. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utr(SG     28.83
    9. Alex Razzak                    99  AZ&PC               29.38
   10. Jasper van Engen               99  De Haaien           29.72
   11. Tony van de Krogt              99  Vecht&Rijn(SG)      30.40
   12. Harmen Schaafsma               98  Woerden             31.20
   13. Kai Meekma                     98  De Haaien           32.15
   14. Simon Kalse                    98  De Fuut             33.22
   15. Mart Vos                       98  De Fuut             37.31



TOP
Nr. 3   25m rugslag Dames                         Meisjes Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)      21.18
    2. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               23.67
    3. Eline Hendriks                 98  AZ&PC               24.39
    4. Tessa Voorn                    98  De Haaien           25.38
    5. Nena Brouwer                   98  De Fuut             25.44
    6. Esmee Morel                    98  AZ&PC               25.86
    7. Romy Kuus                      98  Vecht&Rijn(SG)      26.94
    8. Eeke Nijland                   98  AZ&PC               27.00
    9. Rony Honkoop                   98  De Fuut             29.06
   10. Judith Verkerk                 98  Woerden             29.42
   11. Sam Nouwens                    99  De Fuut             30.70
   12. Majlen Tolboom                 99  De Haaien           31.66
   13. Floor Stehouwer                99  De Haaien           34.12
   14. Yara Verkuil                   99  De Fuut             34.45
   15. Renee Waarlé                   98  De Fuut             48.67



   bm. Jonne van Ingen                99  De Haaien           31.26
TOP
Nr. 4   50m rugslag Heren                             Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Biagio de Brons                97  Zwemlust/Utr(SG     54.79
    2. Leon Weiss                     97  De Fuut           1:04.97
    3. Boris Seinen                   97  AZ&PC             1:07.22



   bm. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utr(SG   1:11.82
TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                             Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eva Werkman                    97  Zwemlust/Utr(SG     52.00
    2. Manon Broeze                   97  AZ&PC               53.93
    3. Sanne Bolander                 97  De Fuut             56.47
    4. Jasmin Lotfolahian             97  AZ&PC               57.35



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                             Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Damiën de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      46.10
    2. Bart de Ruiter                 96  Vecht&Rijn(SG)      53.26
    3. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC               54.51
    4. Casper Janssen                 96  De Haaien           55.36
    5. Jozef Siu                      96  Zwemlust/Utr(SG     55.86
    6. Shi-Jie Shi                    96  Zwemlust/Utr(SG     59.16



TOP
Nr. 7   25m schoolslag Gemengd                    Meisjes Minioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Miltenburg            00  Vecht&Rijn(SG)      30.59
    2. Bibianne Oelderik              00  De Fuut             31.68
    3. Emma Blakenburg                00  Woerden             34.06
    4. Charlotte Goudkamp             00  Woerden             36.78
    5. Maisy Baas                     01  Vecht&Rijn(SG)      39.70
    6. Marlou Honkoop                 00  De Fuut             41.24



Nr. 7   25m schoolslag Gemengd                    Jongens Minioren 1 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Milan ten Broek                00  De Haaien           29.34
    2. Bob Cantor                     00  Zwemlust/Utr(SG     30.83
    3. Jasper Schaafsma               00  Woerden             31.77
    4. Wessel van Deelen              01  Vecht&Rijn(SG)      33.61
    5. Jasper Schurink                00  De Fuut             35.72
    6. Carlos Philipsen               01  Vecht&Rijn(SG)      39.37



TOP
Nr. 8   25m schoolslag Heren                      Jongens Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)      25.52
    2. Luc Cantor                     99  Zwemlust/Utr(SG     26.30
    3. Skip de Mönnink                99  AZ&PC               26.58
    4. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utr(SG     26.87
    5. Max Bond                       99  Zwemlust/Utr(SG     27.17
    6. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)      27.29
    7. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utr(SG     27.86
    8. Jasper van Engen               99  De Haaien           28.61
    9. Camiel Boot                    98  AZ&PC               29.01
   10. Alex Razzak                    99  AZ&PC               29.47
   11. Mart Vos                       98  De Fuut             30.71
       Harmen Schaafsma               98  Woerden             30.71
   13. Tony van de Krogt              99  Vecht&Rijn(SG)      31.10
   14. Simon Kalse                    98  De Fuut             33.21
   15. Kai Meekma                     98  De Haaien           36.38



TOP
Nr. 9   25m schoolslag Dames                      Meisjes Minioren 3 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Voorn                    98  De Haaien           24.10
    2. Romy Kuus                      98  Vecht&Rijn(SG)      24.22
    3. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)      24.25
    4. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               25.01
    5. Nena Brouwer                   98  De Fuut             25.50
    6. Eline Hendriks                 98  AZ&PC               27.00
    7. Rony Honkoop                   98  De Fuut             27.80
    8. Esmee Morel                    98  AZ&PC               28.12
    9. Majlen Tolboom                 99  De Haaien           29.25
   10. Judith Verkerk                 98  Woerden             29.27
   11. Eeke Nijland                   98  AZ&PC               29.93
   12. Sam Nouwens                    99  De Fuut             30.69
   13. Yara Verkuil                   99  De Fuut             30.96
   14. Floor Stehouwer                99  De Haaien           36.22
   15. Renee Waarlé                   98  De Fuut             40.47



   bm. Jonne van Ingen                99  De Haaien           30.86
TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                         Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Biagio de Brons                97  Zwemlust/Utr(SG     55.29
    2. Boris Seinen                   97  AZ&PC             1:00.71
    3. Leon Weiss                     97  De Fuut           1:07.59



   bm. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utr(SG     56.75
TOP
Nr. 11   50m schoolslag Dames                         Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon Broeze                   97  AZ&PC               56.78
    2. Eva Werkman                    97  Zwemlust/Utr(SG     57.56
    3. Sanne Bolander                 97  De Fuut             58.12
    4. Jasmin Lotfolahian             97  AZ&PC             1:09.91



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Heren                         Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Damiën de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      55.19
    2. Jozef Siu                      96  Zwemlust/Utr(SG     55.97
    3. Casper Janssen                 96  De Haaien           56.78
    4. Shi-Jie Shi                    96  Zwemlust/Utr(SG     58.12
    5. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC               58.94
    6. Bart de Ruiter                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:03.41



TOP
Nr. 13   4 x 25m vrije slag Gemengd               Mixed minioren1,2en3 (
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vecht&Rijn (SG) 1                  Vecht&Rijn(SG)    2:05.76
       Tony van de Krogt         99   Wessel van Deelen         01
       Maisy Baas                01   Michelle Miltenburg       00



TOP
Nr. 14   4 x 25m vrije slag Dames                 Meisjes minioren 3, 4 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             1:32.99
       Marlene Bezem             98   Manon Broeze              97
       Jasmin Lotfolahian        97   Eeke Nijland              98
    2. De Fuut 1                          De Fuut           1:57.24
       Sanne Bolander            97   Renee Waarlé              98
       Nena Brouwer              98   Rony Honkoop              98



TOP
Nr. 15   4 x 25m vrije slag Heren                 Jongens minioren 4, 5 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust/Utrecht (SG) 1            Zwemlust/Utr(SG   1:28.75
       Koen van Heertum          98   Omar Geran                98
       Biagio de Brons           97   Luc Cantor                99
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             1:30.69
       Camiel Boot               98   Ysbrand van Wingerden     96
       Skip de Mönnink           99   Boris Seinen              97



TOP
Nr. 16   ploegenrace Gemengd                      mix minioren met begel
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vecht&Rijn (SG) 1                  Vecht&Rijn(SG)    1:42.85
    2. De Haaien 1                        De Haaien         1:53.49
    3. Woerden 1                          Woerden           2:02.03



   bm. AZ&PC 1                            AZ&PC             1:41.39
   bm. Zwemlust/Utrecht (SG) 1            Zwemlust/Utr(SG   1:45.03
   bm. De Fuut 1                          De Fuut           2:06.93