LAC 2e wedstrijd
Zaandam (NED),    14.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Dames, 800m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
14-10-2007 - 13:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Sohl                  8603346   Het Y                    2:31.44     2:29.36       
          2:29.36
    2.  Kira Toussaint                9400990   De Dolfijn               2:34.80     2:32.57       
          2:32.57
    3.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               2:32.85     2:35.18       
          2:35.18
    4.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               2:37.12     2:37.34       
            31.50  1:13.76  1:59.86  2:37.34
    5.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:41.86     2:39.45       
            33.25  2:39.45
    6.  Anna Kalse                    9001836   De Dolfijn               2:45.03     2:42.71       
          2:42.71
    7.  Anouk van der Gracht          8901408   OEZA                     2:46.78     2:46.33       
            35.60  1:18.39  2:07.65  2:46.33
    8.  Laura Ootes                   9201340   De Dolfijn               2:43.31     2:46.38       
          2:46.38
    9.  Lidewij Vink                  9007508   OEZA                     2:44.06     2:46.93       
            34.82  2:46.93
   10.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                     2:55.07     2:48.78       
          2:48.78
   11.  Ilona Eversdijk               9200536   De Otters Het Gooi       2:48.13     2:48.88       
            39.77  2:48.88
   12.  Evelien Kok                   9002028   A.Z.V.D.                 2:38.43     2:49.04       
            34.57  2:49.04
   13.  Marjolein Vink                9306478   OEZA                     2:55.74     2:49.25       
            36.84  2:49.25
   14.  Sanne Bommer                  9501132   Zaanstad (SG)            2:49.92     2:50.01       
          2:50.01
   15.  Tatjana Wit                   90-07744  De Zeeschuimers          2:45.87     2:51.21       
          2:51.21
   16.  Sanne Essers                  9100912   OEZA                     2:47.50     2:53.76       
            35.88  2:53.76
   17.  Danique Mallon                9402114   OEZA                     3:04.02     2:53.89       
            39.18  2:53.89
   18.  Irene Teufer                  9602340   OEZA                     2:54.07     2:54.57       
          2:54.57
   19.  Kimberly Mijnen               9503644   Zaanstad (SG)            3:06.14     2:56.36       
          2:56.36
   20.  Desiree Reekers               9303474   De Otters Het Gooi       2:55.54     2:57.32       
            41.27  1:25.83  2:17.72  2:57.32
   21.  Sofie Kalse                   9401664   De Dolfijn               2:55.87     2:58.77       
            41.99  2:58.77
   22.  Anke Droog                    9200482   De Otters Het Gooi       2:57.32     3:01.71       
          3:01.71
   23.  Romy Willemsen                9303982   A.Z.V.D.                 2:50.81     3:02.28       
            37.06  3:02.28
   24.  Esther Beerling               8400120   A.Z.V.D.                 3:12.06     3:07.98       
          3:07.98
   25.  Laura van der Veen            9404090   A.Z.V.D.                 3:21.77     3:15.10       
            43.48  3:15.10
   26.  Jose Nijman                   9306988   OEZA                     3:34.33     3:22.11       
            47.76  3:22.11
   27.  Jolina Stap                   9303390   LZ 1886-KartoenZ         3:15.60     3:27.56       
            48.32  1:38.50  2:44.12  3:27.56
   DIS  Vera van den Berg             8800264   Het Y                    2:32.06     2:32.40  SK   
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            32.95  2:32.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
14-10-2007 - 13:14                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian van Leuven             9200823   De Dolfijn               2:20.95     2:18.11       
            30.09  1:05.46  1:46.15  2:18.11
    2.  Sebastiaan Reijnen            8602533   Het Y                    2:21.16     2:19.22       
          2:19.22
    3.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               2:19.68     2:20.53       
          2:20.53
    4.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       2:20.21     2:24.29       
            29.93  2:24.29
    5.  Raoul Engelenburg             8900843   De Dolfijn               2:30.32     2:24.41       
          2:24.41
    6.  Paul Oudendijk                8101287   OEZA                     2:18.77     2:24.70       
            33.26  2:24.70
    7.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       2:33.30     2:24.78       
          2:24.78
    8.  Quintin Trausel               8703403   A.Z.V.D.                 2:24.70     2:26.49       
            30.27  2:26.49
    9.  Brandon van Voskuilen         9300539   De Dolfijn               2:38.64     2:27.55       
            31.11  2:27.55
   10.  Kevin Spannenburg             9106241   De Otters Het Gooi       2:34.48     2:28.72       
            32.16  2:28.72
   11.  Jory van der Gracht           8701097   OEZA                     2:33.17     2:29.58       
            30.37  1:09.35  1:55.72  2:29.58
   12.  Tom Kalse                     9200645   De Dolfijn               2:33.56     2:30.41       
            32.16  2:30.41
   13.  Jorrick Druyven               9400507   OEZA                     2:36.20     2:31.09       
            31.68  2:31.09
   14.  Martijn Butter                7900231   OEZA                     2:26.79     2:34.36       
            33.07  2:34.36
   15.  Loc Kemp                     9303483   De Otters Het Gooi       3:01.08     2:36.45       
            33.77  2:36.45
   16.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            2:26.04     2:38.08       
            33.38  2:38.08
   17.  Kenneth Olofsen               9201891   Zaanstad (SG)            2:53.01     2:38.34       
            32.57  2:38.34
   17.  Christopher Ayoub             9302789   De Dolfijn               2:38.19     2:38.34       
          2:38.34
   19.  Reinier Willemsen             9005177   A.Z.V.D.                 2:38.81     2:39.69       
            32.75  1:16.40  2:04.59  2:39.69
   20.  Dylan Onderstal               9204121   De Dolfijn                    NT     2:42.16       
          2:42.16
   21.  Barry Kleijne                 9300661   OEZA                     2:57.40     2:44.28       
            34.62  2:44.28
   22.  Ferry Kemmeren                9101179   OEZA                     2:39.05     2:44.41       
          2:44.41
   23.  Andy Onderstal                9504889   De Dolfijn               3:10.58     2:50.94       
            34.18  1:18.31  2:11.25  2:50.94
   24.  Arno Stap                     6100575   LZ 1886-KartoenZ         3:10.00     2:57.36       
            37.47  2:57.36
   25.  Rickert de Heus               9400985   De Otters Het Gooi       3:08.17     2:57.69       
          2:57.69
   26.  Jesse Meyer                   9403633   Zaanstad (SG)            3:15.39     3:03.77       
          3:03.77
   27.  Karim Witte                   9304305   Het Y                         NT     3:07.34       
            40.75  3:07.34
 AFGEM  Martijn Gras                  9100751   Zaanstad (SG)            2:32.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Alle, 200m vrije slag                    Mix Minioren 3 en 4
14-10-2007 - 13:28                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Vermeulen               9800068   Zaanstad (SG)            3:12.56     2:55.43       
            41.63  1:27.10  2:13.28  2:55.43
    2.  Anne Noom                     9800062   Zaanstad (SG)                 NT     3:30.29       
            46.01  1:40.13  2:36.38  3:30.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
14-10-2007 - 13:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee Vermeulen               9600678   Zaanstad (SG)            2:22.85     2:24.54       
            32.64  1:09.70  1:47.64  2:24.54
    2.  Irene Teufer                  9602340   OEZA                     3:01.06     2:41.36       
            35.56  1:16.82  1:59.80  2:41.36
    3.  Artemis Kalemis               9601268   Oceanus                  2:57.81     2:45.46       
            36.40  1:18.78  2:03.88  2:45.46
    4.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)            2:49.58     2:46.72       
            36.80  1:19.20  2:03.80  2:46.72
    5.  Shannon Adema                 9601422   A.Z.V.D.                 2:52.91     2:46.85       
            36.32  1:19.75  2:04.14  2:46.85
    6.  Kimberly Aniceto              9701726   Zaanstad (SG)                 NT     2:54.99       
            40.39  1:26.80  2:12.81  2:54.99
    7.  Renee v.d. Brink              9602732   Noordkop-Zeemacht SG     3:03.96     2:56.22       
            41.41  1:27.91  2:14.34  2:56.22
    8.  Elise Dekker                  9700976   Zaanstad (SG)            3:09.38     2:57.41       
            39.51  1:25.00  2:12.86  2:57.41
    9.  Caitlin Smith                 9701100   De Zeeschuimers          3:10.58     3:06.48       
            41.16  1:29.09  2:19.73  3:06.48
   10.  Samira Mijnen                 9701320   Zaanstad (SG)                 NT     3:21.56       
            44.18  1:36.33  2:30.59  3:21.56
   11.  Zinke Lansink                 9601476   Het Y                         NT     3:22.06       
            44.91  1:37.49  2:31.30  3:22.06
    NG  Carla ten Kate                9600832   Het Y                    3:21.85                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 200m vrije slag               Jongens Minioren 5 en 6
14-10-2007 - 13:38                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Jongert                9600445   A.Z.V.D.                 2:51.30     2:39.82       
            36.51  1:17.45  1:59.30  2:39.82
    2.  Joost Boers                   9600497   Noordkop-Zeemacht SG     2:53.57     2:42.44       
            36.24  1:18.02  1:59.80  2:42.44
    3.  Rick de Mercado               9700673   Oceanus                  2:56.23     2:44.11       
            37.34  1:19.17  2:02.23  2:44.11
    4.  Ruben Sap                     9601145   A.Z.V.D.                 3:41.08     2:57.73       
            38.52  1:25.02  2:13.02  2:57.73
    5.  Thomas Verouden               9602855   Oceanus                       NT     2:57.96       
            39.83  1:25.32  2:12.77  2:57.96
    6.  Jurre Stiekel                 9602857   Oceanus                  3:06.39     3:00.67       
            39.21  1:24.68  2:12.68  3:00.67
    7.  Martijn v.d. Zwaard           9602343   Oceanus                       NT     3:15.51       
            42.09  1:32.51  3:15.51
    8.  Wesley Pul                    9602995   Het Y                         NT     3:18.56       
            43.02  1:34.11  2:28.36  3:18.56
    9.  Damian Martens                9701095   Het Y                    3:23.81     3:25.84       
            43.38  1:37.86  2:31.75  3:25.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 400m vrije slag               Meisjes Junioren 2 en 3
14-10-2007 - 13:44                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Boers                    9400994   Noordkop-Zeemacht SG     4:50.56     4:43.82       
          1:08.13  2:21.41  3:33.14  4:43.82
    2.  Suzanne Mosch                 9400548   Noordkop-Zeemacht SG     5:19.36     5:11.03       
          1:12.61  2:32.71  3:51.74  5:11.03
    3.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                     5:25.00     5:12.43       
          1:10.60  2:31.32  3:53.61  5:12.43
    4.  Daisy Koning                  9500314   De Zeeschuimers          5:30.57     5:17.02       
          1:14.60  2:36.00  3:58.68  5:17.02
    5.  Tessa v.d. Zwaard             9501366   Oceanus                  5:33.88     5:29.19       
          1:15.35  2:39.40  4:04.92  5:29.19
    6.  Robin Pagano Mirani           9502556   Oceanus                  5:45.64     5:30.82       
          1:15.87  2:41.61  4:08.32  5:30.82
    7.  Kimberly Mijnen               9503644   Zaanstad (SG)                 NT     5:31.03       
          1:17.93  2:43.43  4:09.53  5:31.03
    8.  Danique Mallon                9402114   OEZA                     5:53.26     5:31.09       
          1:16.22  2:40.95  4:08.45  5:31.09
    9.  Sanne Bommer                  9501132   Zaanstad (SG)            5:34.07     5:31.56       
          1:15.68  2:39.90  4:06.47  5:31.56
   10.  Alissa Bus                    9501370   Oceanus                  5:56.62     5:50.88       
          1:20.77  2:50.27  4:21.37  5:50.88
   11.  Laura van der Veen            9404090   A.Z.V.D.                 7:06.15     6:16.22       
          1:28.79  3:05.11  4:40.48  6:16.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 400m vrije slag               Jongens Junioren 1 en 2
14-10-2007 - 13:58                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               9400507   OEZA                     4:51.21     4:42.30       
          1:06.67  2:18.76  3:33.01  4:42.30
    2.  Mike ter Horst                94-02785  De Zeeschuimers          4:55.63     4:42.83       
          1:06.14  2:18.67  3:32.86  4:42.83
    3.  Ruben Tol                     9501119   Ed-Vo                    5:07.05     4:56.42       
          1:09.51  2:25.57  3:42.06  4:56.42
    4.  Sjors Lieverst                9501389   Zaanstad (SG)            5:26.59     5:06.44       
          1:12.09  2:29.74  3:48.40  5:06.44
    5.  Kjeld Gravesteijn             9500515   Zaanstad (SG)            5:23.72     5:15.78       
          1:12.34  2:32.68  3:55.90  5:15.78
    6.  Frans Bijl                    9401319   Het Y                    5:37.76     5:18.74       
          1:15.06  2:37.26  3:58.39  5:18.74
    7.  Guus Jonk                     9501509   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     5:27.05     5:30.48       
          1:17.04  2:41.45  4:07.19  5:30.48
    8.  Sven Gravesteijn              9500517   Zaanstad (SG)            5:47.17     5:37.68       
          1:17.09  2:44.92  4:13.29  5:37.68
    9.  Maarten van der Park          9402801   Zaanstad (SG)            6:13.23     5:48.91       
          1:23.19  2:52.66  4:21.94  5:48.91
   10.  Jesse Meyer                   9403633   Zaanstad (SG)            6:22.59     5:50.96       
          1:23.28  2:54.59  4:24.32  5:50.96
   11.  Martijn de Mercado            9502213   Oceanus                  5:55.60     6:03.84       
          1:26.52  3:00.52  4:35.39  6:03.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 800m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
14-10-2007 - 14:10                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Sohl                  8603346   Het Y                    9:35.44     9:19.61       
          1:05.64  2:14.89  3:25.26  4:36.26  5:47.48  6:58.70  8:09.76  9:19.61
    2.  Vera van den Berg             8800264   Het Y                    9:24.24     9:20.80       
          1:06.41  2:17.23  3:29.37  4:41.90  5:54.25  7:06.11  8:18.22  9:20.80
    3.  Danille uit den Bogaard      8302692   Het Y                   10:30.61     9:28.56       
          1:05.99  2:16.54  3:28.66  4:41.75  5:53.43  7:05.50  8:18.10  9:28.56
    4.  Samantha Vuijst               8904522   De Otters Het Gooi       9:28.16     9:38.92       
          1:08.85  2:22.09  3:35.11  4:48.21  6:01.97  7:15.11  8:28.06  9:38.92
    5.  Alice Bravo                   8705346   Het Y                    9:47.07     9:44.57       
          1:08.53  2:22.39  3:35.82  4:49.29  6:03.85  7:18.76  8:32.59  9:44.57
    6.  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers          9:17.23     9:46.20       
          1:07.86  2:20.11  3:33.14  4:47.42  6:02.37  7:17.42  8:32.48  9:46.20
    7.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)           10:17.76     9:53.06       
          1:08.55  2:22.37  3:36.33  4:51.16  6:05.69  7:22.30  8:38.35  9:53.06
    8.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn              10:21.58    10:03.96       
          1:08.28  2:22.75  3:39.00  4:56.57  6:14.71  7:30.60  8:48.07 10:03.96
    9.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)           10:17.15    10:04.64       
          1:08.02  2:22.93  3:38.07  4:54.23  6:10.84  7:28.91  8:47.67 10:04.64
   10.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-    10:13.15    10:06.23       
          1:06.28  2:20.86  3:37.90  4:56.09  6:14.29  7:31.79  8:50.28 10:06.23
   11.  Kira Toussaint                9400990   De Dolfijn               9:57.51    10:07.37       
          1:10.33  2:25.28  3:41.96  4:59.30  6:16.62  7:34.06  8:52.24 10:07.37
   12.  Kaylee Koch                   9301444   Het Y                   10:19.73    10:20.40       
          1:10.50  2:25.69  3:43.48  5:04.34  6:25.43  7:44.10  9:03.72 10:20.40
   13.  Cynthia Noordermeer           7000358   Zaanstad (SG)           10:21.55    10:20.98       
          1:14.06  2:30.82  3:48.57  5:06.94  6:25.90  7:44.87  9:03.87 10:20.98
   14.  Tessa Mosch                   9102172   Noordkop-Zeemacht SG    10:20.35    10:26.93       
          1:10.23  2:27.78  3:46.82  5:07.11  6:27.37  7:47.34  9:07.75 10:26.93
   15.  Annette Visser                7100602   Oceanus                 10:46.42    10:39.24       
          1:15.70  2:37.49  3:59.75  5:21.98  6:42.98  8:03.04  9:21.98 10:39.24
   16.  Lidewij Vink                  9007508   OEZA                    10:13.37    10:41.57       
          1:11.84  2:31.61  3:52.99  5:15.17  6:37.02  7:58.52  9:20.02 10:41.57
   17.  Rosa Veerman                  9600862   Ed-Vo                   11:21.11    10:49.93       
          1:13.85  2:34.11  3:56.56  5:19.79  6:43.55  8:07.48  9:31.49 10:49.93
   18.  Evelien Kok                   9002028   A.Z.V.D.                10:31.60    10:51.65       
          1:15.93  2:37.75  3:59.54  5:22.18  6:44.76  8:08.13  9:31.06 10:51.65
   19.  Anouk van der Gracht          8901408   OEZA                    11:18.02    10:52.68       
          1:17.55  2:39.69  4:03.34  5:27.90  6:51.18  8:12.93  9:35.48 10:52.68
   20.  Anke Droog                    9200482   De Otters Het Gooi      10:48.39    10:53.11       
          1:15.34  2:36.33  3:59.47  5:22.84  6:46.02  8:09.26  9:32.71 10:53.11
   21.  Ramona Vuijst                 9300828   De Otters Het Gooi      11:11.43    11:05.96       
          1:15.85  2:37.42  4:00.73  5:25.22  6:51.19  8:16.76  9:43.40 11:05.96
   22.  Desiree Reekers               9303474   De Otters Het Gooi      11:38.86    11:07.31       
          1:16.72  2:39.94  4:02.87  5:27.32  6:52.00  8:18.08  9:43.99 11:07.31
   23.  Sanne Essers                  9100912   OEZA                    11:04.55    11:15.11       
          1:16.26  2:40.32  4:05.80  5:31.82  6:57.92  8:24.61  9:50.90 11:15.11
   24.  Ilona Eversdijk               9200536   De Otters Het Gooi      11:21.91    11:23.94       
          1:17.19  2:40.41  4:04.75  5:31.12  6:59.28  8:28.06  9:56.50 11:23.94
   25.  Marjolein Vink                9306478   OEZA                    12:24.42    11:39.17       
          1:19.47  2:46.96  4:16.78  5:48.26  7:18.29  8:45.61 10:16.31 11:39.17
   26.  Romy Willemsen                9303982   A.Z.V.D.                11:12.62    11:41.04       
          1:19.36  2:47.78  4:15.43  5:45.73  7:15.44  8:45.45 10:15.88 11:41.04
   27.  Cheryl Cornwall               9203750   Zaanstad (SG)                 NT    11:57.64       
          1:20.29  2:50.59  4:23.41  5:57.12  7:29.61  8:59.64 10:31.50 11:57.64
   28.  Esther Beerling               8400120   A.Z.V.D.                14:50.23    12:12.75       
          1:22.79  2:53.23  4:24.58  5:56.77  7:30.77  9:04.51 10:39.47 12:12.75
   29.  Jolina Stap                   9303390   LZ 1886-KartoenZ        11:53.10    13:14.76       
          1:24.56  3:03.06  4:45.11  6:28.59  8:12.97  9:59.19 11:43.19 13:14.76
   30.  Jose Nijman                   9306988   OEZA                    14:16.29    13:41.68       
          1:33.16  3:20.13  5:09.99  6:52.29  8:34.14 10:19.29 12:01.43 13:41.68
 AFGEM  Ilona Broeders                9301030   Het Y                   10:43.21                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 800m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
14-10-2007 - 15:12                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Reijnen            8602533   Het Y                    8:34.47     8:36.25       
          1:02.02  2:07.33  3:13.05  4:19.42  5:23.66  6:28.31  7:33.06  8:36.25
    2.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    8:58.36     8:56.00       
          1:05.39  2:12.29  3:20.18  4:28.11  5:34.38  6:41.79  7:49.60  8:56.00
    3.  Tom Verbeek                   8803527   Het Y                    9:02.19     8:59.94       
          1:02.56  2:10.21  3:17.76  4:25.82  5:33.48  6:42.12  7:51.59  8:59.94
    4.  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG     9:19.86     9:02.46       
          1:01.21  2:09.58  3:18.24  4:27.55  5:36.49  6:46.51  7:55.15  9:02.46
    5.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       9:14.71     9:07.09       
          1:04.26  2:12.89  3:20.70  4:29.39  5:37.76  6:47.91  7:58.82  9:07.09
    6.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       9:14.48     9:07.58       
          1:02.95  2:11.18  3:20.55  4:30.63  5:41.39  6:52.81  8:02.04  9:07.58
    7.  Daan Glorie                   8801115   Het Y                    9:37.88     9:13.29       
          1:03.50  2:11.61  3:20.29  4:30.18  5:40.59  6:51.98  8:03.71  9:13.29
    8.  Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)            9:05.00     9:15.75       
          1:03.59  2:12.38  3:20.62  4:29.78  5:39.48  6:51.90  8:04.18  9:15.75
    9.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)           10:12.53     9:26.46       
          1:06.02  2:18.08  3:30.03  4:43.64  5:55.21  7:07.39  8:19.17  9:26.46
   10.  Martijn Butter                7900231   OEZA                     9:19.36     9:26.67       
          1:04.54  2:14.08  3:26.30  4:38.14  5:50.05  7:01.94  8:14.68  9:26.67
   11.  Killian Hesterman             9001187   Het Y                    9:48.72     9:35.56       
          1:03.44  2:14.56  3:29.00  4:42.56  5:57.18  7:12.06  8:25.16  9:35.56
   12.  Kristian Stam                 9102187   Zaanstad (SG)            9:55.00     9:46.58       
          1:06.89  2:17.90  3:30.32  4:44.17  5:58.28  7:13.29  8:30.05  9:46.58
   13.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik (08-    10:34.94     9:53.85       
          1:07.96  2:22.19  3:38.53  4:54.35  6:09.94  7:25.26  8:41.65  9:53.85
   14.  Reinier Willemsen             9005177   A.Z.V.D.                10:05.68     9:54.45       
          1:11.35  2:25.87  3:41.58  4:56.88  6:12.32  7:27.22  8:42.35  9:54.45
   15.  Quintin Trausel               8703403   A.Z.V.D.                10:01.57     9:58.58       
          1:11.36  2:27.98  3:44.57  5:00.60  6:17.16  7:32.45  8:46.64  9:58.58
   16.  Paul Oudendijk                8101287   OEZA                    10:00.99    10:03.60       
          1:10.22  2:25.10  3:41.56  4:58.82  6:15.82  7:32.90  8:49.67 10:03.60
   17.  Jory van der Gracht           8701097   OEZA                    10:30.32    10:04.40       
          1:06.39  2:20.46  3:36.11  4:53.02  6:10.99  7:28.53  8:46.93 10:04.40
   18.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)           10:11.62    10:05.64       
          1:11.76  2:29.67  3:45.14  5:02.11  6:19.39  7:39.92  8:51.83 10:05.64
   19.  Kevin Spannenburg             9106241   De Otters Het Gooi      10:25.22    10:07.26       
          1:10.98  2:28.45  3:46.64  5:05.29  6:24.54  7:41.39  8:56.92 10:07.26
   20.  Loc Kemp                     9303483   De Otters Het Gooi      11:18.07    10:07.62       
          1:10.14  2:26.58  3:45.02  5:03.17  6:21.74  7:38.33  8:55.03 10:07.62
   21.  Fergil Hesterman              9300187   Het Y                   11:19.11    10:08.34       
          1:09.73  2:24.06  3:41.51  4:59.54  6:18.11  7:35.58  8:54.51 10:08.34
   22.  Barry Kleijne                 9300661   OEZA                    10:48.37    10:10.50       
          1:10.33  2:27.85  3:45.99  5:04.00  6:20.97  7:39.20  8:56.83 10:10.50
   23.  Maikel van Schaik             8902739   A.Z.V.D.                 9:48.09    10:11.55       
          1:06.94  2:21.82  3:39.54  4:58.37  6:17.47  7:35.75  8:55.15 10:11.55
   24.  Paul van Mer                  8902135   A.Z.V.D.                10:07.55    10:17.67       
          1:10.86  2:26.80  3:42.84  4:56.08  6:12.38  7:35.86  8:58.61 10:17.67
   25.  Kenneth Olofsen               9201891   Zaanstad (SG)           11:17.11    10:23.78       
          1:08.28  2:23.87  3:41.81  5:00.30  6:20.34  7:41.41  9:03.21 10:23.78
   26.  Arno de Graaf                 6000841   Zaanstad (SG)           10:56.06    10:38.80       
          1:12.00  2:30.14  3:45.95  5:11.19  6:32.91  7:55.40  9:17.76 10:38.80
   27.  Leffert Lansink               9206865   Het Y                   12:04.74    10:56.72       
          1:13.65  2:36.26  3:59.65  5:23.90  6:48.44  8:13.12  9:36.65 10:56.72
   28.  Arno Stap                     6100575   LZ 1886-KartoenZ        11:45.00    10:57.13       
          1:17.64  2:40.07  4:02.65  5:24.89  6:48.29  8:12.58  9:36.15 10:57.13
   29.  Rickert de Heus               9400985   De Otters Het Gooi      11:51.92    11:09.03       
          1:18.79  2:43.51  4:08.57  5:34.61  6:58.29  8:22.82  9:47.94 11:09.03
   30.  Ferry Kemmeren                9101179   OEZA                    11:38.60    11:12.22       
          1:14.92  2:37.39  4:03.00  5:28.92  6:57.09  8:24.33  9:52.13 11:12.22
   31.  Tim ten Kate                  9300249   Het Y                         NT    11:16.62       
          1:17.09  2:43.19  4:09.37  5:35.81  7:03.21  8:29.90  9:55.99 11:16.62
   32.  Thijs Alferink                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik (08-    11:36.95    11:39.60       
          1:14.81  2:43.81  4:14.25  5:46.25  7:18.64  8:49.58 10:18.32 11:39.60
   33.  Patrick Veenstra              9301971   De Otters Het Gooi      11:49.54    11:48.02       
          1:18.52  2:46.90  4:18.56  5:50.27  7:21.63  8:52.06 10:20.53 11:48.02
   34.  Anne-Tjeerd Visser            9306179   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT    11:59.04       
          1:15.23  2:43.67  4:16.64  5:50.95  7:25.96  9:00.04 10:32.09 11:59.04
   35.  Richard Brink                 9203691   Noordkop-Zeemacht SG          NT    12:02.68       
          1:20.34  2:51.97  4:24.16  5:59.37  7:32.08  9:05.43 10:37.25 12:02.68
   36.  Casper Gras                   9200403   Zaanstad (SG)           12:39.56    12:38.37       
          1:27.69  3:03.11  4:40.40  6:15.77  7:52.40  9:29.40 11:05.34 12:38.37
   37.  Karim Witte                   9304305   Het Y                   14:07.21    12:47.26       
          1:29.13  3:04.81  4:42.00  6:22.78  8:01.43  9:42.07 11:18.30 12:47.26
   38.  Richard Veenstra              9402155   De Otters Het Gooi            NT    13:18.55       
          1:27.80  3:08.05  4:51.65  6:36.73  8:20.40 10:03.01 11:45.90 13:18.55
    NG  Martijn Gras                  9100751   Zaanstad (SG)            9:58.76                   



Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)