Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minoren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 1
Hulst, 7.10.2007


Programmanr. 1
7.10.07
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Gideon van EeDe ScheldeNT98012251:29.08
50m:42.86100m:1:29.08
2.Ruben de KrakerScheldestroom2:14.1698006391:43.34
50m:46.50100m:1:43.34
3.Nicky BergezScheldestroomNT99005151:53.31
50m:45.74100m:1:53.31
4.Arjen HielKoewacht2:01.0398010231:55.36
50m:49.95100m:1:55.36
5.Jurgen HielKoewachtNT99002832:04.00
50m:54.00100m:2:04.00
6.Wouter RuissenKoewacht2:33.3498009272:08.12
50m:59.17100m:2:08.12
7.Michael VrolijkScheldestroomNT99005052:16.37
50m:1:04.73100m:2:16.37


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.10.07
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangTijd
1.Manon AerssensScheldestroom2:21.0099002942:01.51
50m:57.10100m:2:01.51
2.Lynn MarimanKoewachtNT99001942:04.14
50m:59.27100m:2:04.14
3.Vanity de RoosDe HonteNT00000082:14.27
50m:1:01.62100m:2:14.27
4.Inge van DoeselaarScheldestroom2:41.0099002922:15.87
50m:1:02.93100m:2:15.87
5.Natasja van GeersaemDe BruinvisNT99005442:20.73
50m:1:06.52100m:2:20.73
6.Laura ValentKoewachtNT99005982:30.72
50m:1:10.72100m:2:30.72
7.Marenne HuighScheldestroomNT99008522:30.89
50m:1:12.80100m:2:30.89


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.10.07
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Enrique van OpdurpScheldestroom1:39.6697001611:37.64
50m:47.34100m:1:37.64
2.Thom AllonsiusDe ScheldeNT97023551:43.92
50m:52.23100m:1:43.92
3.Carlo FieretScheldestroom1:45.2297011591:44.12
50m:53.38100m:1:44.12
4.Bob BoerDe Otters Axel2:12.8797017331:53.08
50m:56.15100m:1:53.08
5.Lars PlatjouwDe Otters Axel2:04.9097004672:02.16
50m:59.97100m:2:02.16
DISJochem BeumerDe ScheldeNT97021892:02.08
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:00.99100m:2:02.08
NGNiels van GeersaemDe Bruinvis1:49.039700847


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.10.07
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangTijd
1.Manon ScherbeijnScheldestroom47.36980011448.07
2.Claudia de BuckDe ScheldeNT980181058.82
3.Nicole ThomaesScheldestroom1:10.95980106059.69
4.Lisa de KeyzerDe HonteNT98004741:02.36
DISRomy BonteKoewacht50.98980042652.66
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISManon MolewijkDe ScheldeNT980181256.04
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChloë VeenstraDe ScheldeNT98018381:01.26
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStephanie de RoosDe HonteNT98004761:12.60
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoelle OttoKoewachtNT98007701:13.60
VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISLaura ThomaesScheldestroom1:17.3998009621:14.44
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRomy VerschurenKoewachtNT98010101:20.14
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.10.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
1.Bjorn ScherbeijnScheldestroom2:33.2796003492:29.55
50m:34.76100m:1:13.68200m:2:29.55
2.Mariano KamoenKoewachtNT96005592:58.57
50m:40.41100m:1:26.86150m:2:14.47200m:2:58.57
3.Rik VanhijfteScheldestroom3:20.0096006433:08.71
50m:43.52100m:1:31.84150m:2:21.06200m:3:08.71
4.Max EngelenScheldestroom3:25.0096011793:12.15
50m:43.27100m:1:33.12200m:3:12.15
5.Thomas de VosDe Schelde3:19.9296026133:16.43
50m:44.82100m:1:35.71200m:3:16.43
6.Koen LegtersDe ScheldeNT96031933:56.50
50m:51.31100m:1:53.25200m:3:56.50
DISBart VermeulenKoewachtNT9603461
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMLuka JaksicDe ScheldeNT9602267


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.10.07
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Sophie van BolderikDe ScheldeNT97023143:28.48
50m:49.95100m:1:43.20150m:2:40.04200m:3:28.48
2.Amke BruijnzeelDe ScheldeNT97011783:30.35
50m:49.56100m:1:44.71150m:2:41.14200m:3:30.35
3.Maja SevicDe ScheldeNT97026283:48.09
50m:54.14200m:3:48.09
4.Lore van RielScheldestroom3:58.0097010943:55.33
50m:51.98200m:3:55.33
5.Nadine KosterKoewachtNT97018983:57.94
50m:58.22100m:2:00.43150m:3:00.46200m:3:57.94
6.Amy VerhallenDe HonteNT97008384:07.08
50m:59.31100m:1:57.34150m:3:12.85200m:4:07.08
7.Selina DimkosDe Otters AxelNT97024584:11.74
50m:58.67200m:4:11.74
DISTessa EijkmanDe ScheldeNT97023163:30.47
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:47.15100m:1:42.57150m:2:40.13200m:3:30.47
DISSimone van KerckhovenDe HonteNT97032603:58.06
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:59.82200m:3:58.06
DISManouschka de BlockDe BruinvisNT97022284:03.84
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:54.96200m:4:03.84
DISDewi KarelsScheldestroom4:00.0097004664:10.34
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:04.34100m:2:04.45150m:3:12.38200m:4:10.34
DISMelloney TemmermanScheldestroom4:31.0097032124:14.61
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:03.03200m:4:14.61
DISMichelle BoeckhoutScheldestroom4:46.0097017024:31.32
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:06.60150m:3:21.89200m:4:31.32
DISLoes BroekaartDe HonteNT97013824:42.07
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:07.67200m:4:42.07
DISIndra GoossenKoewachtNT97039624:57.73
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:13.04100m:2:28.73150m:3:47.29200m:4:57.73
DISAnnemiek TottéScheldestroomNT97021785:08.84
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:19.09200m:5:08.84
NGRomy van den AbeeleScheldestroom3:51.009701098


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.10.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 8
7.10.07
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
7.10.07
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Gideon van EeDe ScheldeNT98012251:51.18
50m:53.95100m:1:51.18
2.Nicky BergezScheldestroomNT99005152:02.11
50m:57.80100m:2:02.11
3.Ruben de KrakerScheldestroom2:05.0898006392:03.74
50m:1:02.54100m:2:03.74
4.Wouter RuissenKoewacht2:32.2798009272:05.87
5.Arjen HielKoewacht2:06.8098010232:06.60
50m:59.62100m:2:06.60
DISMichael VrolijkScheldestroomNT99005052:29.20
RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJurgen HielKoewachtNT99002832:39.33
RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
7.10.07
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minoren 2 en 3
Resultaten


RangTijd
1.Manon AerssensScheldestroomNT99002941:50.01
50m:49.92100m:1:50.01
2.Marenne HuighScheldestroomNT99008522:26.09
50m:1:12.50100m:2:26.09
DISLynn MarimanKoewachtNT99001942:07.59
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVanity de RoosDe HonteNT00000082:20.75
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLaura ValentKoewachtNT99005982:26.16
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISInge van DoeselaarScheldestroomNT99002922:27.48
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNatasja van GeersaemDe Bruinvis2:31.4099005442:48.17
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
7.10.07
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Enrique van OpdurpScheldestroom1:33.8697001611:33.38
50m:43.81100m:1:33.38
2.Carlo FieretScheldestroom1:37.1697011591:37.73
50m:45.80100m:1:37.73
3.Thom AllonsiusDe Schelde1:41.9997023551:40.10
4.Bob BoerDe Otters Axel1:42.7997017331:41.93
50m:46.78100m:1:41.93
5.Allard van 't WesteindeDe ScheldeNT97024851:44.87
6.Lars PlatjouwDe Otters Axel1:52.8597004671:51.02
7.Jochem BeumerDe Schelde1:52.5197021891:52.07
50m:54.47100m:1:52.07
NGNiels van GeersaemDe Bruinvis1:45.619700847


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.10.07
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangTijd
1.Manon MolewijkDe ScheldeNT98018121:50.08
50m:53.37100m:1:50.08
2.Claudia de BuckDe ScheldeNT98018101:57.20
50m:55.36100m:1:57.20
3.Stephanie de RoosDe Honte2:04.9698004761:58.45
4.Romy BonteKoewacht2:00.3198004261:59.19
50m:56.56100m:1:59.19
5.Manon ScherbeijnScheldestroom2:06.0998001142:02.32
50m:56.06100m:2:02.32
6.Joelle OttoKoewacht2:03.6398007702:04.16
50m:57.84100m:2:04.16
7.Chloë VeenstraDe ScheldeNT98018382:04.27
8.Lisa de KeyzerDe Honte2:16.0498004742:11.08
50m:1:01.67100m:2:11.08
9.Romy VerschurenKoewachtNT98010102:12.27
50m:1:03.38100m:2:12.27
10.Nicole ThomaesScheldestroom2:13.8198010602:15.60
50m:1:04.53100m:2:15.60
11.Laura ThomaesScheldestroom2:36.1398009622:29.54
50m:1:02.79100m:2:29.54
DISLisa de BruijneDe ScheldeNT98022802:09.62
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.26100m:2:09.62
AFGEMLyke van KasteelDe ScheldeNT9802288


<< TOP >>
Programmanr. 13
7.10.07
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
1.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:22.2296003491:17.57
2.Mariano KamoenKoewacht1:36.2496005591:32.76
50m:44.04100m:1:32.76
3.Max EngelenScheldestroom1:42.6696011791:42.71
4.Thomas de VosDe Schelde1:51.7296026131:42.79
DISRik VanhijfteScheldestroom1:47.1496006431:41.86
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKoen LegtersDe ScheldeNT96031931:56.97
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBart VermeulenKoewachtNT96034611:58.11
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:57.28100m:1:58.11
AFGEMLuka JaksicDe Schelde1:45.359602267


<< TOP >>
Programmanr. 14
7.10.07
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Amke BruijnzeelDe Schelde1:30.7097011781:27.89
50m:41.92100m:1:27.89
2.Sophie van BolderikDe Schelde1:30.6197023141:30.31
50m:42.36100m:1:30.31
3.Tessa EijkmanDe Schelde1:31.2097023161:30.45
4.Cherida DielemanKoewacht1:32.4897005661:33.87
50m:42.13100m:1:33.87
5.Amy VerhallenDe Honte1:49.2497008381:37.95
50m:45.27100m:1:37.95
6.Simone van KerckhovenDe HonteNT97032601:39.28
50m:48.19100m:1:39.28
7.Maja SevicDe Schelde1:40.3297026281:41.45
50m:46.30100m:1:41.45
8.Nadine KosterKoewacht1:45.5497018981:43.77
50m:48.96100m:1:43.77
9.Dewi KarelsScheldestroom1:45.5497004661:44.92
10.Lore van RielScheldestroom1:46.0097010941:46.22
11.Selina DimkosDe Otters Axel2:04.0797024581:47.72
12.Melloney TemmermanScheldestroom1:51.6097032121:48.82
50m:50.97100m:1:48.82
13.Manouschka de BlockDe Bruinvis1:53.9397022281:49.34
50m:49.18100m:1:49.34
14.Lieke DonzeDe ScheldeNT97036281:59.13
50m:54.93100m:1:59.13
15.Michelle BoeckhoutScheldestroom2:07.8997017021:59.33
16.Loes BroekaartDe HonteNT97013822:04.42
17.Indra GoossenKoewachtNT97039622:11.01
50m:1:01.48100m:2:11.01
18.Annemiek TottéScheldestroom2:28.1197021782:23.38
50m:1:08.27100m:2:23.38
NGSabine MenuKoewacht1:53.829700676
NGRomy van den AbeeleScheldestroom1:38.539701098
AFGEMMaaike PladdetDe ScheldeNT9703208


<< TOP >>
Programmanr. 15
7.10.07
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 16
7.10.07
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangTijd