Speedowedstrijd deel 1
Goes (NED),    7.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag            Minioren 4 en later
7-10-2007 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ricardo  Lauffer              98   Luctor et Emergo       1:32.57   129       
    2.  Kalle van Gemert              98   De Stormvogel          1:32.61   129       
    3.  Jochem  Neels                 98   De Stormvogel          1:45.51    87       
    4.  Ricardo van Belzen            99   Luctor et Emergo       1:48.13    81       
    5.  Jeffrey  Cats                 98   De Bevelanders         1:50.98    75       
    6.  Robin  Davidse                99   Luctor et Emergo       1:52.82    71       
    7.  Timo  Zeilstra                98   Z&PC de Ganze          2:00.73    58       
   DIS  Nander  Meerman               98   De Stormvogel                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Nathan  Bun                   99   Luctor et Emergo                           
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag                Minioren 2 en 3
7-10-2007 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline  Bekkers                99   De Stormvogel          2:00.78   159       
   DIS  Shanice  Beekman              99   Luctor et Emergo       1:54.90   185       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Jongens, 100m rugslag                       Minioren 5
7-10-2007 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Philip van Moll               97   Luctor et Emergo       1:26.23   209       
    2.  Wouter  Stap                  97   De Stormvogel          1:27.19   202       
    3.  Sander de Hamer               97   Z&PC de Ganze          1:34.31   159       
    4.  Alex  Breel                   97   De Stormvogel          1:36.23   150       
    5.  Arco  Nahon                   97   De Bevelanders         1:53.02    93       
    6.  Renť  Langebeeke              97   Luctor et Emergo       2:07.95    64       
    7.  Noud van Spall                97   Z.V. Zeelandia         2:10.36    60       
   DIS  Pascal van Vliet              97   De Stormvogel          1:39.40   136       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 4
7-10-2007 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke  Oosterhoff             98   ZV Onderdak              45.18   191       
    2.  Sabine  Verweel               98   ZV Onderdak              49.91   141       
    3.  Ylva  Wolterman               98   De Stormvogel          1:03.16    70       
   DIS  Jaimy de Vrieze               98   Z&PC de Ganze            56.77    96       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Valerie  Mieras               98   De Bevelanders           59.60    83       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Indra  Reijnhout              98   De Bevelanders         1:00.51    79       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  FabiŽnne  Schoutens           98   Z.V. Zeelandia         1:02.46    72       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 6
7-10-2007 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro  Mol                    96   De Stormvogel          2:41.10   263       
    2.  Nicky  Joosse                 96   Luctor et Emergo       3:16.32   146       
    3.  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel          3:21.37   135       
    4.  Jordy  Johann                 96   Z.V. Zeelandia         3:52.00    88       
   DIS  Jeroen  Reijnhout             96   De Bevelanders                             
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 200m wisselslag                     Minioren 5
7-10-2007 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel          3:17.33   278       
    2.  Manon  Kloosterman            97   De Bevelanders         3:27.39   240       
    3.  Iris  Klapwijk                97   De Stormvogel          3:28.88   234       
    4.  Gevena  Joval                 97   Luctor et Emergo       3:30.19   230       
    5.  Maartje  Oosterhoff           97   ZV Onderdak            3:46.32   184       
    6.  Lise  Vossen                  97   ZV Onderdak            3:49.04   178       
    7.  Vera  Poot                    97   Z&PC de Ganze          3:58.29   158       
    8.  Sarinah  Leenheer             97   De Stormvogel          4:08.48   139       
   DIS  Stephanie  Mieras             97   De Bevelanders                             
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Loes  Janssen                 97   De Bevelanders                             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Lisa  Pieters                 97   De Bevelanders                             
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Leonie van Moll               97   Luctor et Emergo       3:26.64   242       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Vera de Regt                  97   De Bevelanders         3:44.24   189       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Kabi  Schouwenaar             97   De Bevelanders         3:57.05   160       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Elvira de Nood                97   De Bevelanders         4:14.18   130       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Julia de Jager                97   De Bevelanders         4:25.77   114       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Kiki  Deguelle                97   ZV Onderdak            4:59.40    80       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag              Minioren 4 en later
7-10-2007 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kalle van Gemert              98   De Stormvogel          1:49.73   101       
    2.  Jochem  Neels                 98   De Stormvogel          1:57.15    83       
    3.  Nander  Meerman               98   De Stormvogel          2:04.24    70       
    4.  Robin  Davidse                99   Luctor et Emergo       2:16.15    53       
   DIS  Ricardo  Lauffer              98   Luctor et Emergo                           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Ricardo van Belzen            99   Luctor et Emergo                           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Jeffrey  Cats                 98   De Bevelanders         2:07.51    65       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Timo  Zeilstra                98   Z&PC de Ganze          2:21.71    47       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Nathan  Bun                   99   Luctor et Emergo       2:23.59    45       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag                Minioren 2 en 3
7-10-2007 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline  Bekkers                99   De Stormvogel          1:59.37   128       
   DIS  Shanice  Beekman              99   Luctor et Emergo       1:59.07   129       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 5
7-10-2007 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter  Stap                  97   De Stormvogel          1:17.06   224       
    2.  Philip van Moll               97   Luctor et Emergo       1:20.78   194       
    3.  Alex  Breel                   97   De Stormvogel          1:27.12   155       
    4.  Pascal van Vliet              97   De Stormvogel          1:30.85   137       
    5.  Arco  Nahon                   97   De Bevelanders         1:33.04   127       
    6.  Sander de Hamer               97   Z&PC de Ganze          1:36.84   113       
    7.  Renť  Langebeeke              97   Luctor et Emergo       1:53.13    71       
    8.  Noud van Spall                97   Z.V. Zeelandia         1:59.60    60       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 4
7-10-2007 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke  Oosterhoff             98   ZV Onderdak            1:51.11   204       
    2.  Lisa  Davidse                 98   Luctor et Emergo       1:53.11   194       
    3.  Sabine  Verweel               98   ZV Onderdak            1:54.04   189       
    4.  FabiŽnne  Schoutens           98   Z.V. Zeelandia         2:04.08   147       
    5.  Jaimy de Vrieze               98   Z&PC de Ganze          2:07.06   137       
    6.  Indra  Reijnhout              98   De Bevelanders         2:08.13   133       
    7.  Ylva  Wolterman               98   De Stormvogel          2:12.26   121       
    8.  Valerie  Mieras               98   De Bevelanders         2:20.79   100       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 6
7-10-2007 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro  Mol                    96   De Stormvogel          1:26.88   231       
    2.  Nicky  Joosse                 96   Luctor et Emergo       1:38.66   158       
    3.  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel          1:44.11   134       
    4.  Jeroen  Reijnhout             96   De Bevelanders         1:48.91   117       
   DIS  Jordy  Johann                 96   Z.V. Zeelandia         1:56.20    97       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 5
7-10-2007 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel          1:21.49   272       
    2.  Manon  Kloosterman            97   De Bevelanders         1:25.39   236       
    3.  Maartje  Oosterhoff           97   ZV Onderdak            1:27.49   220       
    4.  Iris  Klapwijk                97   De Stormvogel          1:28.73   211       
    5.  Gevena  Joval                 97   Luctor et Emergo       1:29.38   206       
    6.  Leonie van Moll               97   Luctor et Emergo       1:31.51   192       
    7.  Mette  Wagenvoort             97   Z&PC de Ganze          1:33.26   181       
    8.  Kabi  Schouwenaar             97   De Bevelanders         1:33.28   181       
    9.  Vera de Regt                  97   De Bevelanders         1:33.65   179       
   10.  Sarinah  Leenheer             97   De Stormvogel          1:37.33   160       
   11.  Vera  Poot                    97   Z&PC de Ganze          1:40.39   145       
   12.  Lise  Vossen                  97   ZV Onderdak            1:47.76   118       
   13.  Stephanie  Mieras             97   De Bevelanders         1:48.50   115       
   14.  Elvira de Nood                97   De Bevelanders         1:53.91   100       
   15.  Julia de Jager                97   De Bevelanders         1:55.51    96       
   16.  Loes  Janssen                 97   De Bevelanders         2:00.14    85       
   17.  Kiki  Deguelle                97   ZV Onderdak            2:30.10    44       





Splash Meet Manager 2007Registered to De Ganze