Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2


Speedo deel 1
Arnhem, 6.10.2007


Programmanr. 1
06.10.2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Mees van Duinhoven9801189RZC1:58.001:43.92
2.Kelt Garritsen9801703NDDNT1:45.83
3.Julian Braakman9801697ESCANT1:47.23
4.Pieter Bruyn9801999EZZ1:48.001:51.10
5.Job Esink9801699ESCANT1:53.51
6.Ruben Kaemingk9801701ESCANT2:06.22
AFGEMLuc Huistra9800627RZC1:50.00


<< TOP >>
Programmanr. 2
06.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Sanne Ditzel9901092Aquapoldro2:00.001:54.64
2.Ellen ter Stege9900282RZC2:00.002:04.39
DISNikki Herremans9901270ESCANT2:07.72SD
DISLisanne Poelstra9901276NDDNT2:10.45SD


<< TOP >>
Programmanr. 3
06.10.2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:33.761:35.16
2.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:34.041:35.39
3.Tony Hacquebord9700693ESCA1:38.951:39.67
4.Jim Beckers9701951EZZ1:52.731:42.48
5.Elwin Klap9702685NDDNT2:04.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
06.10.2007
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Blanca de Louw9801268Aquapoldro49.0043.13
2.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro44.8044.92
3.Felicia Swets9801272Aquapoldro47.0046.10
4.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen49.1948.87
5.Lodieke Rodenburg9801094RZCNT1:02.92
6.Iris Matser9802384NDDNT1:04.08
DISTessa Mennink9802386NDDNT1:02.23VC
DISDanique de Vegt9802692ESCANT1:03.04VC/VE
DISNiene Meeuwsen9802378ESCANT1:17.86VC
DISXamira Salemink9802416ESCANT1:25.20VC/VG


<< TOP >>
Programmanr. 5
06.10.2007
Jongens, 200m vrije slagMinioren 6
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Jeroen de Graaf9600965ESCA3:00.942:48.67
2.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwenNT2:49.60
3.Cedric Rouw9601907Aquapoldro3:11.672:57.28
4.Stijn van Duinhoven9601655RZC2:55.003:01.73
5.Mees Laar9601719NDD3:23.633:04.10
6.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro3:12.643:05.23
7.Frank de Graaf9602671Aquapoldro3:27.083:06.77
8.Tim de Groot9602261EZZ3:48.003:21.20
9.Bas Neeleman9603015RZC3:27.003:28.60
10.Aaron Hendriks9603633NDDNT3:30.20
11.William Gonzales Cortez9603033RZC4:25.003:54.29
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCANT
AFGEMMark Huistra9600297RZC3:04.17


<< TOP >>
Programmanr. 6
06.10.2007
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwenNT3:04.82
2.Charel Jansen9700376ESCANT3:30.32
3.Maike Blom9701264NDDNT3:30.82
4.Estelle Witteveen9702526Aquapoldro3:20.003:31.60
5.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro3:30.003:32.04
6.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwenNT3:32.73
7.Isabel Hut9702448NDDNT3:35.39
8.Emma vd Meer9702524EZ&PC3:50.003:38.47
9.Lysanne Schepper9702450NDD4:20.023:49.80
10.Rianne Hesse9703494Aquapoldro3:30.003:59.80
11.Jitte van Berkel9701020ESCANT4:00.39
DISSusanne Doeve9702712ESCANT3:48.30VC
DISLarena Smit9701262NDDNT4:06.64VC/SA
DISMarleen Bussink9703746NDDNT4:33.57VC/VD


<< TOP >>
Programmanr. 7
06.10.2007
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC2:23.782:17.07
2.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:46.642:26.00
3.Stefan Timmermans9403015RZC2:46.572:29.36
4.Bram Meijlis9401967ESCANT2:31.64
5.Mart Vrieze9400401NDD2:33.162:32.42
6.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:40.542:32.96
7.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:40.302:34.36
8.Max Mutter9401265NDD3:13.542:35.60
9.Stef van Dijk9403149NDD2:40.822:37.98
10.Pike Kijlstra9501849Aquapoldro2:50.392:40.39
11.Sjoerd Barts9503057NDD3:00.602:54.99
12.Leander Heuvels9503059NDD3:01.702:56.16
13.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro3:31.332:59.67
14.Kelvin Rozeboom9504723EZ&PC3:45.003:01.32
15.Rik Heus9500525EZ&PC3:38.233:02.61
16.Dennis Hacquebord9503485ESCANT3:26.07
17.Robin Sabatino9503337RZC2:52.003:33.39
18.Björn Sweers9501073ESCANT3:34.54
19.Peter Wenderich9405023Aquapoldro3:25.543:37.48
20.Matthijs Venis9405771AquapoldroNT3:41.43
AFGEMChristian Diks9405233Aquapoldro3:10.00
AFGEMMilan Lentze9401923ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 8
06.10.2007
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:26.412:21.20
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:26.172:24.57
3.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:43.942:31.82
4.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:49.652:37.45
5.Liza van Dijk9502290RZC2:40.002:45.86
6.Guusje Vrieze9502820NDD2:55.862:50.10
7.Arlette de Vegt9505930ESCANT2:50.20
8.Mascha Mannak9501270Aquapoldro2:57.132:50.26
9.Renske Bos9502816NDD3:03.042:52.73
10.Nathalie Hamer9501556NDD3:08.132:53.64
11.Julia Mijnen9602682NDDNT2:54.92
12.Esther Hulleman9504868Aquapoldro3:05.002:55.05
13.Marit Verwilligen9503728ESCANT2:56.17
14.Sanne Nieuwenhuis9602756NDD3:33.012:57.80
15.Femke de Vries9502818NDD3:00.642:58.92
16.Aniek Garritsen9504290De IJsselmeeuwenNT2:59.04
17.Suzanne Pots9600908De IJsselmeeuwenNT3:01.74FJ 1
18.Janne Giesen9603908NDDNT3:01.74FJ 2
19.Vera Martens9600852RZC3:35.723:01.95
20.Kemi Alake9603912NDDNT3:04.48
21.Daphne le Congé9600284EZZ3:35.833:05.53
22.Annabel Doeve9504332ESCANT3:06.42
23.Vicky Beckers9603446EZZ3:45.003:07.13
24.Sabine Wentink9602758NDD3:22.233:08.02
25.Eline Groen9504720Aquapoldro3:26.113:08.57
26.Zoë de Vroed9604742Aquapoldro3:16.003:08.80
27.Laura ter Stege9602364RZC3:20.003:12.04
28.Sanne Wassing9604106ESCANT3:13.39
29.Noortje Hendriksen9502822NDD3:09.483:14.57
30.Enya Schouten9601076ESCANT3:25.17
31.Emma van Vliet9505290RZC3:45.003:26.26
32.Linn Ampts9503672RZC3:35.003:27.04
33.Michelle van Roosmalen9505740Aquapoldro3:35.003:28.29
34.Anna Ombeng9603980Aquapoldro3:46.243:30.16
35.Merima Hodzic9603978Aquapoldro4:12.403:30.29
36.Bo-Rachell Ruiter9505834ESCANT3:36.55
37.Daisy Elbertsen9505242ESCANT3:38.58
38.Marleen van Zuijlen9601584ESCANT3:42.54
39.Floor Janssen9604704EZZ4:02.003:51.76
40.Denise van Deijzen9604962ESCANT4:02.89
NGLisa Boesveld9504334ESCANT
NGRosa Gonzales Cortez9505302RZC3:25.00


<< TOP >>
Programmanr. 9
06.10.2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Kelt Garritsen9801703NDDNT1:46.54
2.Job Esink9801699ESCANT2:06.26
DISRuben Kaemingk9801701ESCANT2:22.23RH


<< TOP >>
Programmanr. 10
06.10.2007
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Sanne Ditzel9901092Aquapoldro3:40.001:48.42
2.Ellen ter Stege9900282RZCNT1:56.13
3.Nikki Herremans9901270ESCANT2:01.98
DISLisanne Poelstra9901276NDDNT1:59.44VH


<< TOP >>
Programmanr. 11
06.10.2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tony Hacquebord9700693ESCA1:27.741:27.57
2.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:28.431:29.86
3.Jim Beckers9701951EZZ1:32.261:30.38
4.Jelle van Soest9700817RZC1:53.001:43.16
5.Elwin Klap9702685NDDNT1:55.45
DISJesse Thomassen9700273Aquapoldro1:21.39AA


<< TOP >>
Programmanr. 12
06.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:46.671:41.00
2.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:49.041:47.07
3.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:59.861:55.61
4.Niene Meeuwsen9802378ESCANT1:56.02
5.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:55.002:02.51
6.Xamira Salemink9802416ESCANT2:03.48
7.Lotte de Brabander9801470RZC2:00.002:03.64
8.Danique de Vegt9802692ESCANT2:04.54
9.Sophie van Hunen9802152Aquapoldro2:05.002:05.98
10.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen2:07.672:06.42
11.Iris Matser9802384NDDNT2:19.39
12.Marijn Mantel9801486RZC2:15.002:22.02
DISTessa Mennink9802386NDDNT2:09.02SK
DISElise ter Elst9801468RZC2:20.002:21.10SJ
AFGEMClaire Evers9800372RZC2:20.00


<< TOP >>
Programmanr. 13
06.10.2007
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen1:25.701:28.29
2.Jeroen de Graaf9600965ESCANT1:28.32
3.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:31.601:31.64
4.Stijn van Duinhoven9601655RZCNT1:32.36
5.Cedric Rouw9601907Aquapoldro1:39.111:37.02
6.Mees Laar9601719NDD1:36.191:37.94
7.Frank de Graaf9602671Aquapoldro1:50.491:42.51
8.Bas Neeleman9603015RZCNT1:43.07
9.Aaron Hendriks9603633NDDNT1:51.62
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCA1:37.86
AFGEMMark Huistra9600297RZC1:30.57


<< TOP >>
Programmanr. 14
06.10.2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:13.541:15.45
2.Charel Jansen9700376ESCA1:24.341:26.70
3.Maike Blom9701264NDD1:25.161:27.86
4.Estelle Witteveen9702526Aquapoldro1:37.311:29.25
5.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro1:35.701:29.36
6.Isabel Hut9702448NDD1:35.201:29.51
7.Rianne Hesse9703494Aquapoldro1:35.001:31.64
8.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen1:34.991:32.58
9.Jitte van Berkel9701020ESCA1:32.161:33.42
10.Lysanne Schepper9702450NDD1:32.061:34.50
11.Emma vd Meer9702524EZ&PC1:41.671:36.16
12.Susanne Doeve9702712ESCA1:40.511:39.32
13.Djan Mattijssen9703550RZC1:48.001:39.80
14.Larena Smit9701262NDD1:46.391:40.32
15.Merel Jansen9703496Aquapoldro1:50.001:43.02
16.Renske van Zuilen9703748NDDNT1:50.59
17.Anouk Stefess9701568De IJsselmeeuwen1:59.921:51.16
18.Vera Knapen9702528Aquapoldro2:00.121:51.23
19.Demi Beute9702194De IJsselmeeuwen2:01.951:53.04
20.Simone Bouwman9703732ESCANT1:53.86
21.Marleen Bussink9703746NDDNT1:54.76
22.Arnela Bajric9703736ESCANT2:00.76
AFGEMMargaret Govman9703582De IJsselmeeuwenNT


<< TOP >>
Programmanr. 15
06.10.2007
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:58.602:57.82
2.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro3:09.003:08.48
3.Niels Thomassen9500293Aquapoldro3:15.003:14.67
4.Leander Heuvels9503059NDD3:26.933:17.51
5.Stefan Timmermans9403015RZC3:34.613:20.60
6.Tom Brouwers9402027RZC3:52.003:21.26
7.Mart Vrieze9400401NDD3:21.113:24.28
8.Bram Meijlis9401967ESCANT3:25.23
9.Max Mutter9401265NDD3:34.243:25.92
10.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro3:46.123:30.67
11.Stef van Dijk9403149NDD3:31.903:34.32
12.Kelvin Rozeboom9504723EZ&PC3:50.003:35.45
13.Sjoerd Barts9503057NDD3:43.803:37.50
14.Pike Kijlstra9501849Aquapoldro3:44.003:41.86
15.Matthijs Venis9405771AquapoldroNT3:52.07
16.Björn Sweers9501073ESCANT4:12.36
17.Peter Wenderich9405023Aquapoldro4:10.004:34.60
18.Robin Sabatino9503337RZC4:50.004:46.79
DISDennis Hacquebord9503485ESCANT3:43.04SK
AFGEMChristian Diks9405233Aquapoldro3:35.59
AFGEMMilan Lentze9401923ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 16
06.10.2007
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro3:03.732:58.54
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro3:16.573:04.20
3.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro3:10.003:12.14
4.Marit Verwilligen9503728ESCANT3:17.80
5.Guusje Vrieze9502820NDD3:33.923:24.54
6.Isolde de Louw9503008Aquapoldro3:25.143:25.14
7.Sanne Wassing9604106ESCANT3:25.70
8.Liza van Dijk9502290RZC3:25.003:27.94
9.Esther Hulleman9504868Aquapoldro3:35.003:28.76
10.Arlette de Vegt9505930ESCANT3:31.11
11.Sanne Nieuwenhuis9602756NDDNT3:34.02
12.Julia Mijnen9602682NDDNT3:35.04
13.Aniek Garritsen9504290De IJsselmeeuwenNT3:35.80
14.Nathalie Hamer9501556NDD3:40.913:36.51
15.Sabine Wentink9602758NDDNT3:36.86
16.Femke de Vries9502818NDDNT3:38.62
17.Vicky Beckers9603446EZZ3:50.003:42.29
18.Daphne le Congé9600284EZZ3:50.003:46.36
19.Laura ter Stege9602364RZC3:55.003:48.64
20.Mascha Mannak9501270Aquapoldro3:55.003:50.04
21.Zoë de Vroed9604742Aquapoldro3:50.003:50.95
22.Eline Groen9504720Aquapoldro4:00.003:51.78
23.Kemi Alake9603912NDDNT3:52.26
24.Janne Giesen9603908NDDNT3:55.58
25.Suzanne Pots9600908De IJsselmeeuwenNT3:55.67
26.Annabel Doeve9504332ESCANT3:55.95
27.Enya Schouten9601076ESCANT3:57.13
28.Anna Ombeng9603980Aquapoldro4:11.483:57.60
29.Emma van Vliet9505290RZC4:35.003:58.39
30.Noortje Hendriksen9502822NDDNT3:59.16
31.Vera Martens9600852RZC3:50.004:00.18
32.Marleen van Zuijlen9601584ESCANT4:04.76
33.Renske Bos9502816NDDNT4:04.86
34.Bo-Rachell Ruiter9505834ESCANT4:08.42
35.Linn Ampts9503672RZC4:05.004:12.92
36.Daisy Elbertsen9505242ESCANT4:22.36
37.Tamara van Santen9603618RZC4:44.004:24.54
38.Merima Hodzic9603978Aquapoldro4:45.004:41.08
DISMichelle van Roosmalen9505740Aquapoldro4:10.00AE
DISDenise van Deijzen9604962ESCANT4:12.92SL
DISAnne Benschop9604164De IJsselmeeuwenNT4:30.43SK
NGLisa Boesveld9504334ESCANT
NGRosa Gonzales Cortez9505302RZC4:00.00