Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  meisjes min.3/4/5  jongens min.4/5/6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6 en later


Kring Speedo Club Meet 2007
Arnhem, 17.11.2007


Programmanr. 1
17-11-2007
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
verv.tijd: 3.20.0
meisjes min.3/4/5  jongens min.4/5/6
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Rijn 1 1De Rijn 12:27.112:20.88
Anouk van Nellestijn
Mike van de Kraats
98
96
37.36Alyce-Faye Eichelberger
Bert Veenstra
98
96
2.Livo 1Livo2:29.922:28.39
Emily Browne
Ferdy Klein Nienhuis
97
96
37.48Mirthe Goossens
Niels Bonnink
97
96
3.De IJsselmeeuwen 1De IJsselmeeuwen2:39.182:37.76
Susan Kok
Leon Post
97
97
38.54Ivana Nagtegaal
Emiel Tholen
98
96
4.NDD 1NDDNT2:42.67
Isabel Hut
Elwin Klap
97
97
39.37Lysanne Schepper
Aaron Hendriks
97
96
DISDe Vrije Slag 1De Vrije Slag3:21.75VRA
dis.3e zwemmer
Laura van Asseldonk
Joost van den Akker
97
97
38.13Moniek Klos
Yunus Ozmis
98
96
NGEZ&PC 1EZ&PC3:11.24
Eva Drager
Chavanno Tamo
98
96
Laura Schrooten
Luuk Diekema
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-11-2007
Meisjes, 50m schoolslag
verv.tijd: 1.10.0
Minioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Naomi Oolthuis9900780Livo56.6654.67
2.Marinka Oonk9900284Livo1:00.0258.39
3.Lisanne Poelstra9901276NDD1:01.1058.67
4.Jasmin Dejaili9901274NDDNT59.54
5.Soraya de Kam9900972De Rijn 11:04.601:02.92
6.Esmée v Dijk9901694EZ&PC1:08.161:05.50
7.Chimène Amatpawiro9900426De Rijn 11:08.641:05.89


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-11-2007
Jongens, 50m schoolslag
verv.tijd: 1.10.0
Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Nick Jansen9800467De Rijn 158.0452.51
2.Ramon Lammers9800267Livo55.2654.42
3.Stijn Hekhuis9800335De Rijn 156.2055.23
4.Job Esink9801699ESCANT58.48
5.Daan den Ouden9800465De Rijn 21:05.5158.85
6.Kay Zittersteijn9900037De Rijn 11:04.6858.94FJ 1
7.Derk Wiegerinck9800633Livo59.0158.94FJ 2
8.Thijs Molendijk9900477De Vrije SlagNT1:00.67
9.Tom Lichtenberg9901171De IJsselmeeuwenNT1:06.95
DISRuben Kaemingk9801701ESCANT59.76SL
NGMaarten Reuvekamp9800265Livo54.77
NGJulian Braakman9801697ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-11-2007
Meisjes, 50m vlinderslag
verv.tijd: 0.55.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen40.3937.66
2.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn 141.8941.54
3.Charel Jansen9700376ESCA46.2645.39
4.Mignon Schuurmans9701718Livo47.6145.74
5.Laura van Asseldonk9701222De Vrije Slag44.4546.13
6.Maike Blom9701264NDD46.6048.95
7.Emma vd Meer9702524EZ&PC52.6451.26
8.Susanne Doeve9702712ESCANT52.36
9.Marije Hekhuis9700506De Rijn 157.9552.39
10.Anouk Stefess9701568De IJsselmeeuwen58.2956.04FJ 1
11.Anne Huinink9701720LivoNT56.04FJ 2
12.Demi Beute9702194De IJsselmeeuwenNT56.14
13.Anne Jochemsen9701662De Rijn 2NT1:04.64
14.Larena Smit9701262NDDNT1:06.95
DISArnela Bajric9703736ESCANT58.07VC
DISRenske van Zuilen9703748NDDNT1:06.92VD
DISMarleen Bussink9703746NDDNT1:07.02VI


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-11-2007
Jongens, 50m vlinderslag
verv.tijd: 0.55.0
Minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen37.0036.42
2.Robin Bonnink9601233Livo37.2636.61
3.Mike van de Kraats9600343De Rijn 138.7741.14
4.Koen Smid9601471De Rijn 244.3243.17
5.Jeroen de Graaf9600965ESCA40.4644.70
6.Mees Laar9601719NDD43.8947.26
7.Thijs de Vos9600675De Rijn 150.9549.10
8.Timo Tankink9602165Livo51.8849.39
9.Bert Veenstra9600043De Rijn 156.5449.89
DISAmit Dijkerman9600511De Rijn 21:11.001:02.95VC/VD
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCA43.88
NGNiels Bonnink9601661Livo47.77


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-11-2007
Meisjes, 100m vrije slag
verv.tijd: 1.55.0
Minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn 11:27.381:21.91
2.Kristy van Braak9800938Livo1:41.511:24.08
3.Janneke Enzerink9801216De Rijn 2NT1:34.95
4.Laura Keijser9800046De Rijn 11:42.981:37.57
5.Tessa Mennink9802386NDDNT1:38.39
6.Danique de Vegt9802692ESCANT1:40.73
7.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen2:00.001:41.67
8.Sanne Wandel9800974De Rijn 2NT1:45.86
9.Kim Hutchinson9800482De Rijn 21:55.701:46.45
10.Iris Matser9802384NDDNT1:47.29
11.Laura Schrooten9802618EZ&PC2:00.001:47.62
12.Mirjam Groendijk9800982De Rijn 2NT1:50.69
13.Niene Meeuwsen9802378ESCANT1:53.76
14.Denise Ruijsch9800708De Rijn 2NT1:55.20
15.Hester Stoorvogel9800484De Rijn 12:01.451:57.80
16.Lizan Krekels9800976De Rijn 2NT1:58.94
17.Isa Verwaal9800978De Rijn 2NT1:59.39
18.Eva Drager9802400EZ&PC2:15.002:08.51
19.Rosanne Agterberg9801214De Rijn 2NT2:22.60
DISAmy van Druten9802354LivoNTVRA
DISXamira Salemink9802416ESCANTAF
DISNikki Feith9803018De IJsselmeeuwenNTAF
DISMoniek Klos9803160De Vrije SlagNTVRA
AFGEMMerel Blok9801536De Vrije Slag1:57.33


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-11-2007
Jongens, 100m vrije slag
verv.tijd: 1.55.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Gijs van der Wal9700321De Rijn 11:20.421:20.29
2.Mark Greven9701515Livo1:28.391:22.54
3.Rutger Otto9700699De Vrije Slag1:24.391:25.32
4.Tony Hacquebord9700693ESCA1:27.741:27.26
5.Rens Oliemans9700639De Rijn 11:34.231:34.20
6.Bram Tombergen9701517Livo1:35.801:34.37
7.Luuk Diekema9702653EZ&PCNT1:39.29
8.Arne Vellinga9702109De Vrije SlagNT1:45.23


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-11-2007
Meisjes, 50m rugslag
verv.tijd: 1.05.0
Minioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Lisanne Poelstra9901276NDDNT53.26
2.Naomi Oolthuis9900780Livo58.8256.40
3.Jasmin Dejaili9901274NDDNT58.39
4.Marinka Oonk9900284Livo1:06.211:01.42
5.Soraya de Kam9900972De Rijn 1NT1:08.29
DISChimène Amatpawiro9900426De Rijn 1NTRE


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-11-2007
Jongens, 50m rugslag
verv.tijd: 1.05.0
Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Ramon Lammers9800267Livo48.3247.79
2.Kelt Garritsen9801703NDDNT48.16
3.Kay Zittersteijn9900037De Rijn 157.4551.13
4.Job Esink9801699ESCA55.2353.32
5.Stijn Hekhuis9800335De Rijn 156.7553.48
6.Thijs Molendijk9900477De Vrije SlagNT56.29
7.Ruben Kaemingk9801701ESCANT58.82
8.Daan den Ouden9800465De Rijn 21:02.071:00.02
9.Nick Jansen9800467De Rijn 11:03.361:02.73
NGMaarten Reuvekamp9800265Livo49.12
NGJulian Braakman9801697ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-11-2007
Meisjes, 100m wisselslag
verv.tijd: 1.55.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:23.481:21.52
2.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn 11:31.471:32.60
3.Laura van Asseldonk9701222De Vrije Slag1:37.451:36.23
4.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen1:32.201:36.76
5.Mirthe Goossens9701192Livo1:41.861:37.04
6.Charel Jansen9700376ESCA1:34.511:37.77
7.Mignon Schuurmans9701718Livo1:40.821:40.20
8.Germaine Tjou Tam Sin9700508De Rijn 11:45.391:41.02
9.Emma vd Meer9702524EZ&PC1:42.001:41.07
10.Susanne Doeve9702712ESCA1:50.481:44.70
11.Demi Beute9702194De IJsselmeeuwenNT1:52.95
12.Larena Smit9701262NDD1:56.761:54.56
13.Anne Jochemsen9701662De Rijn 22:05.481:56.16
14.Marleen Bussink9703746NDDNT1:58.29
15.Renske van Zuilen9703748NDDNT2:03.60
DISIsabel Hut9702448NDD1:41.021:39.60RH
DISMarije Hekhuis9700506De Rijn 11:49.331:43.36RH


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-11-2007
Jongens, 100m wisselslag
verv.tijd: 1.55.0
Minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jidde Wiegertjes9600021De Rijn 11:20.891:22.39
2.Robin Bonnink9601233Livo1:24.231:24.13
3.Jeroen de Graaf9600965ESCA1:27.891:33.23
4.Ferdy Klein Nienhuis9601663Livo1:38.261:37.48
5.Thijs de Vos9600675De Rijn 11:37.861:37.76
6.Mees Laar9601719NDD1:36.191:38.70
7.Koen Smid9601471De Rijn 21:44.101:40.39
8.Amit Dijkerman9600511De Rijn 21:58.491:54.23
DISYunus Ozmis9603973De Vrije Slag1:49.731:42.00VC
NGChavanno Tamo9603609EZ&PCNT
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCA1:37.86


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-11-2007
Meisjes, 50m schoolslag
verv.tijd: 1.05.0
Minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Laura Keijser9800046De Rijn 152.0048.92
2.Kristy van Braak9800938Livo48.7350.80
3.Niene Meeuwsen9802378ESCANT52.78
4.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn 154.0253.64
5.Lizan Krekels9800976De Rijn 255.1055.20
6.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen54.7255.51
7.Amy van Druten9802354Livo58.9255.54
8.Hester Stoorvogel9800484De Rijn 157.5155.88
9.Danique de Vegt9802692ESCANT57.67
10.Sanne Wandel9800974De Rijn 21:08.1658.42
11.Tessa Mennink9802386NDD56.5458.54
12.Kim Hutchinson9800482De Rijn 21:02.4559.70
13.Xamira Salemink9802416ESCANT59.92
14.Iris Matser9802384NDD1:02.841:01.39
15.Laura Schrooten9802618EZ&PCNT1:01.98
16.Eva Drager9802400EZ&PC59.771:02.00
17.Janneke Enzerink9801216De Rijn 21:08.071:03.29
18.Isa Verwaal9800978De Rijn 21:03.391:03.45
19.Mirjam Groendijk9800982De Rijn 21:06.681:03.51
20.Nikki Feith9803018De IJsselmeeuwenNT1:04.45
21.Denise Ruijsch9800708De Rijn 21:14.971:07.77
DISRosanne Agterberg9801214De Rijn 21:10.361:10.95SD
AFGEMEsther Kiezebrink9604514De Vrije SlagNT
NGMerel Blok9801536De Vrije Slag51.77


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-11-2007
Jongens, 50m schoolslag
verv.tijd: 1.05.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Gijs van der Wal9700321De Rijn 152.4548.80
2.Rens Oliemans9700639De Rijn 151.6748.81
3.Tony Hacquebord9700693ESCA49.0950.48
4.Lars ter Woerds9703017Livo53.7353.42
5.Mark Greven9701515Livo57.3354.58
6.Elwin Klap9702685NDDNT55.10
7.Bram Tombergen9701517Livo57.1355.98
8.Leon Post9703139De IJsselmeeuwenNT58.39
9.Arne Vellinga9702109De Vrije SlagNT58.58
DISJoost van den Akker9702103De Vrije Slag59.6752.10SL


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-11-2007
Meisjes, 50m vrije slag
verv.tijd: 1.00.0
Minioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jasmin Dejaili9901274NDDNT48.57
2.Lisanne Poelstra9901276NDDNT50.65
3.Soraya de Kam9900972De Rijn 156.5755.04
4.Esmée v Dijk9901694EZ&PC58.8355.16
5.Marinka Oonk9900284Livo1:02.741:00.32
6.Chimène Amatpawiro9900426De Rijn 11:11.381:00.39
DISNaomi Oolthuis9900780Livo47.45VRA


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-11-2007
Jongens, 50m vrije slag
verv.tijd: 1.00.0
Minioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Ramon Lammers9800267Livo42.8642.45
2.Stijn Hekhuis9800335De Rijn 144.3244.34
3.Kay Zittersteijn9900037De Rijn 151.1344.80
4.Kelt Garritsen9801703NDD45.8647.64
5.Thijs Molendijk9900477De Vrije SlagNT47.82
6.Daan den Ouden9800465De Rijn 246.6549.39
7.Job Esink9801699ESCA48.7249.64
8.Ruben Kaemingk9801701ESCANT51.77
9.Nick Jansen9800467De Rijn 152.4053.11
10.Tom Lichtenberg9901171De IJsselmeeuwenNT1:00.42
NGMaarten Reuvekamp9800265Livo44.54
NGJulian Braakman9801697ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-11-2007
Meisjes, 100m vrije slag
verv.tijd: 1.45.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn 11:20.801:20.51
2.Maike Blom9701264NDD1:25.161:24.46
3.Emily Browne9702138Livo1:25.701:26.45
4.Lysanne Schepper9702450NDD1:31.571:27.26
5.Germaine Tjou Tam Sin9700508De Rijn 11:33.701:28.26
6.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen1:32.581:28.77
7.Anne Huinink9701720Livo1:39.251:29.30
8.Jitte van Berkel9701020ESCA1:32.161:33.39
9.Arnela Bajric9703736ESCA2:00.761:45.58
10.Anouk Stefess9701568De IJsselmeeuwen1:51.161:46.32
11.Renske van Zuilen9703748NDD1:50.591:48.74
12.Marleen Bussink9703746NDD1:54.761:48.82
13.Anne Jochemsen9701662De Rijn 21:48.811:50.36
14.Willemijn Ros9704352De Vrije SlagNT2:00.48
15.Jaimie Nieuwenhuis9704260De IJsselmeeuwenNT2:06.11


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-11-2007
Jongens, 100m vrije slag
verv.tijd: 1.45.0
Minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jidde Wiegertjes9600021De Rijn 11:11.451:11.07
2.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen1:17.731:14.61
3.Niels Bonnink9601661LivoNT1:18.04
4.Jeroen de Graaf9600965ESCA1:15.141:24.20
5.Timo Tankink9602165Livo1:25.701:25.11
6.Koen Smid9601471De Rijn 21:34.481:31.32
7.Aaron Hendriks9603633NDD1:28.181:33.26
8.Amit Dijkerman9600511De Rijn 21:43.421:43.53
NGChavanno Tamo9603609EZ&PCNT
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-11-2007
Meisjes, 100m wisselslag
verv.tijd: 2.05.0
Minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn 11:36.001:37.64
2.Kristy van Braak9800938Livo1:43.531:40.38
3.Tessa Mennink9802386NDDNT1:53.64
4.Janneke Enzerink9801216De Rijn 2NT1:55.86
5.Iris Matser9802384NDDNT1:57.89
6.Sanne Wandel9800974De Rijn 2NT1:59.91
7.Niene Meeuwsen9802378ESCANT2:01.10
8.Lizan Krekels9800976De Rijn 2NT2:02.42
9.Danique de Vegt9802692ESCANT2:05.23
10.Kim Hutchinson9800482De Rijn 22:08.612:07.76
11.Denise Ruijsch9800708De Rijn 2NT2:11.00
12.Isa Verwaal9800978De Rijn 2NT2:13.57
13.Xamira Salemink9802416ESCANT2:13.89
14.Mirjam Groendijk9800982De Rijn 2NT2:16.36
DISAmy van Druten9802354LivoNT2:02.82VC
DISHester Stoorvogel9800484De Rijn 12:10.932:03.10VC
DISRosanne Agterberg9801214De Rijn 2NT2:36.07VD
AFGEMMerel Blok9801536De Vrije SlagNT


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-11-2007
Jongens, 100m wisselslag
verv.tijd: 2.05.0
Minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Gijs van der Wal9700321De Rijn 11:34.231:30.51
2.Mark Greven9701515Livo1:45.191:36.80
3.Tony Hacquebord9700693ESCA1:41.781:43.82
4.Rens Oliemans9700639De Rijn 11:49.061:47.39
5.Luuk Diekema9702653EZ&PCNT1:52.41
DISLeon Post9703139De IJsselmeeuwenNTAA
DISRutger Otto9700699De Vrije Slag1:41.341:40.51RH


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-11-2007
Meisjes, 4 x 50m wisselslag
verv.tijd: 3.40.0
Minioren 5 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Livo 1Livo2:58.382:55.06
Emily Browne
Mirthe Goossens
97
97
42.98Mignon Schuurmans
Anne Huinink
97
97
2.De Rijn 1 1De Rijn 12:45.002:58.26
Marije Hekhuis
Laura Keijser
97
98
48.64Anouk van Nellestijn
Germaine Tjou Tam Sin
98
97
3.NDD 1NDDNT3:05.42
Lysanne Schepper
Isabel Hut
97
97
45.26Maike Blom
Larena Smit
97
97
4.De IJsselmeeuwen 1De IJsselmeeuwen3:17.843:11.36
Jaimie Nieuwenhuis
Demi Beute
97
97
1:00.32Manon Friskes
Anouk Stefess
97
97
5.ESCA 1ESCANT3:12.82
Susanne Doeve
Jitte van Berkel
97
97
49.23Charel Jansen
Arnela Bajric
97
97
NGDe Vrije Slag 1De Vrije SlagNT
Moniek Klos
Merel Blok
98
98
Laura van Asseldonk
Willemijn Ros
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-11-2007
Jongens, 4 x 50m wisselslag
verv.tijd: 3.40.0
Minioren 6 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Rijn 1 1De Rijn 12:39.332:40.36
Thijs de Vos
Jidde Wiegertjes
96
96
44.08Mike van de Kraats
Bert Veenstra
96
96
2.NDD 1NDDNT3:14.02
Kelt Garritsen
Elwin Klap
98
97
49.57Mees Laar
Aaron Hendriks
96
96
3.De Vrije Slag 1De Vrije Slag3:08.933:18.26
Yunus Ozmis
Arne Vellinga
96
97
49.45Rutger Otto
Joost van den Akker
97
97
DISLivo 1Livo3:03.242:41.59SK
dis.2e zwemmer
Niels Bonnink
Ferdy Klein Nienhuis
96
96
40.86Robin Bonnink
Timo Tankink
96
96