2007-10-06 Speedowedstrijd deel 1
Roermond, Netherlands,    6-10-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Heren 7-9   Nr. 2 100m schoolslag Dames 7-8   
Nr. 3 100m rugslag Heren 10   Nr. 4 50m vlinderslag Dames 9   
Nr. 5 200m vrije slag Heren 11   Nr. 6 200m wisselslag Dames 10   
Nr. 7 200m vrije slag Heren 12-13   Nr. 8 200m vrije slag Dames 11-12   
Nr. 9 100m rugslag Heren 7-9   Nr. 10 100m wisselslag Dames 7-8   
Nr. 11 100m vrije slag Heren 10   Nr. 12 100m schoolslag Dames 9   
Nr. 13 100m wisselslag Heren 11   Nr. 14 100m vrije slag Dames 10   
Nr. 15 200m schoolslag Heren 12-13   Nr. 16 200m schoolslag Dames 11-12   


Nr. 1   100m vrije slag Heren                                 7 - 9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Koster Koen                    99                    1:35.43
    2. Nelissen Servé                 99                    1:41.55
    3. Otten Pieter                   98                    1:58.57
    4. Timmermans Finn                98                    2:00.33
    5. Sampers Rick                   99                    3:20.71



TOP
Nr. 2   100m schoolslag Dames                                 7 - 8 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vervoort Amber                 99                    2:09.17
    2. Litjens Hilde                  99                    2:18.20
    3. Steenbakkers Reneé             99                    2:26.12
  dis. Schlicher Sterre               99                    2:07.67



TOP
Nr. 3   100m rugslag Heren                                       10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97                    1:28.40
    2. Zonneveld Jitse                97                    1:32.08
    3. Wolswinkel Guus                97                    1:35.72
    4. Wilders Ted                    97                    1:37.67
    5. v. Iersel Hugo                 97                    1:39.30
    6. Nelissen Zjef                  97                    1:43.45
    7. Peeters Tim                    97                    1:50.06
    8. Soruvskis Eddie                97                    2:00.65
    9. Terwijn Mick                   97                    2:08.26



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                     9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ketelings Aniek                98                      53.27
    2. Bruynen Maud                   98                      53.32
    3. Buijssen Celina                98                      57.98
    4. Peeters Milou                  98                    1:00.94
    5. Litjens Alette                 98                    1:04.12



TOP
Nr. 5   200m vrije slag Heren                                    11 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Sem                    96                    2:43.70
    2. Derks Sam                      96                    2:50.57
    3. in 't Zandt Bram               96                    2:59.86
    4. Heeren Nik                     96                    3:01.44
    5. Allers Daan                    96                    3:01.81
    6. Piket Björn                    96                    3:08.93
    7. Thijssen Kay                   96                    3:13.03
    8. Vervoort Max                   96                    3:13.94
    9. Wuts Xavier                    96                    3:25.43
   10. Broeren Nando                  96                    3:40.25
   11. Timmermans Tom                 96                    4:07.77
  dis. Bos Dylan                      96



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                    10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bos Sarah                      97                    3:26.52
    2. Wienen Judith                  97                    3:27.34
    3. Euwes Naomi                    97                    3:29.13
    4. Brouwer Floor                  97                    3:32.26
    5. v. Megen Lotte                 97                    3:52.67
    6. Teunissen Elke                 97                    4:01.80
  dis. van Oosterhout Celine          97
  dis. Koster Manon                   97                    3:12.32
  dis. Rintjema Maxime                97                    3:41.33
  dis. Wingers Natasja                97                    4:18.84



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                               12 - 13 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bos Alex                       95                    2:39.98
    2. Janssen Luuk                   95                    2:41.31
    3. Vernaus Daan                   95                    2:57.14
    4. Brouwer Sven                   95                    3:08.18
    5. van Rens Teun                  95                    3:13.45
    6. Linssen Mark                   95                    3:55.36
  dis. v. Iersel Christian            94



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                               11 - 12 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                    2:30.70
    2. Weijmans Floor                 95                    2:41.33
    3. Hesen Jessica                  96                    2:44.32
    4. Schouten Angelique             95                    2:44.77
    5. van der Klij Denise            96                    2:52.76
    6. Litjens Ilse                   96                    2:54.09
    7. Wingers Maureen                96                    2:56.29
    8. Schoofs Merle                  96                    2:56.94
    9. Wassenberg Jara                96                    2:57.08
   10. Melssen Sophie                 95                    3:00.46
   11. v. Iersel Margot               96                    3:00.79
   12. Donders Carley                 96                    3:06.56
   13. Austen Celina                  96                    3:07.26
   14. Voestermans Noortje            96                    3:11.30
   15. Dehing Laura                   96                    3:19.59
   16. Driessen Vivian                95                    3:22.48
   17. v. Duren Meta                  96                    3:24.92
   18. Berghs Demi                    96                    4:10.64
  dis. Kamnarovski Kristina           96



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                                    7 - 9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Koster Koen                    99                    1:41.65
    2. Nelissen Servé                 99                    1:57.38
    3. Otten Pieter                   98                    2:07.44
    4. Timmermans Finn                98                    2:18.97
  dis. Sampers Rick                   99



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                                7 - 8 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Schlicher Sterre               99                    2:05.41
  dis. Vervoort Amber                 99                    2:27.10



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Heren                                   10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97                    1:18.62
    2. Wilders Ted                    97                    1:19.80
    3. Zonneveld Jitse                97                    1:22.88
    4. v. Iersel Hugo                 97                    1:27.58
    5. Peeters Tim                    97                    1:33.96
    6. Nelissen Zjef                  97                    1:34.87
    7. Wolswinkel Guus                97                    1:39.84
    8. Soruvskis Eddie                97                    1:47.45
    9. Terwijn Mick                   97                    1:51.65



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                                    9 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Buijssen Celina                98                    1:54.36
    2. Ketelings Aniek                98                    1:56.56
    3. Peeters Milou                  98                    2:01.25
    4. Litjens Alette                 98                    2:08.43     A
    5. Bruynen Maud                   98                    2:08.43     B
  dis. Menten Rianne                  98                    1:57.53



TOP
Nr. 13   100m wisselslag Heren                                   11 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Sem                    96                    1:21.74
    2. in 't Zandt Bram               96                    1:28.54
    3. Derks Sam                      96                    1:29.24
    4. Heeren Nik                     96                    1:32.96
    5. Allers Daan                    96                    1:36.88
    6. Thijssen Kay                   96                    1:38.02
    7. Vervoort Max                   96                    1:41.02
    8. Wuts Xavier                    96                    1:43.24
    9. Piket Björn                    96                    1:46.49
   10. Bos Dylan                      96                    1:50.56
   11. Timmermans Tom                 96                    1:58.72
  dis. Broeren Nando                  96                    1:48.35



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                   10 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Koster Manon                   97                    1:17.58
    2. Wienen Judith                  97                    1:23.78
    3. Bos Sarah                      97                    1:26.51
    4. Euwes Naomi                    97                    1:27.87
    5. van de Ven Eline               97                    1:31.01
    6. Rintjema Maxime                97                    1:33.25
    7. Brouwer Floor                  97                    1:34.84
    8. v. Megen Lotte                 97                    1:39.40
    9. van Oosterhout Celine          97                    1:48.73
   10. Wingers Natasja                97                    1:49.62
   11. Teunissen Elke                 97                    1:50.65



TOP
Nr. 15   200m schoolslag Heren                              12 - 13 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bos Alex                       95                    3:10.20
    2. Janssen Luuk                   95                    3:21.72
    3. Brouwer Sven                   95                    3:29.62
    4. v. Iersel Christian            94                    3:31.73
    5. Linssen Mark                   95                    3:46.01
    6. Vernaus Daan                   95                    4:03.17
    7. van Rens Teun                  95                    4:19.28



TOP
Nr. 16   200m schoolslag Dames                              11 - 12 jaar
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Janssen Lizzy                  95                    3:05.46
    2. Schouten Angelique             95                    3:12.22
    3. Weijmans Floor                 95                    3:24.94
    4. Wingers Maureen                96                    3:31.03
    5. Wassenberg Jara                96                    3:33.85
    6. Schoofs Merle                  96                    3:34.43
    7. Donders Carley                 96                    3:35.63
    8. Melssen Sophie                 95                    3:37.00
    9. v. Iersel Margot               96                    3:39.26
   10. Hesen Jessica                  96                    3:43.69
   11. van der Klij Denise            96                    3:48.06
   12. Dehing Laura                   96                    3:49.35
   13. Litjens Ilse                   96                    3:51.29
   14. Driessen Vivian                95                    3:52.27
   15. v. Duren Meta                  96                    3:52.52
   16. Austen Celina                  96                    3:57.56
   17. Kamnarovski Kristina           96                    4:13.30
   18. Berghs Demi                    96                    4:28.71
  dis. Voestermans Noortje            96                    3:53.46