Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  meisjes jun. 1 e.l. en jongens min. 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


KNZB Zwemcompetitie Landelijke C deel 1
Veenendaal, 30.9.2007


Programmanr. 2
30.09.2007 - 14:01
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn4:45.424:41.57
Jip Mulkens
Linda Kamperman
94
96
1:05.82Michelle Geisler
Zoë van Zijl
95
95
2.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:54.934:53.02
Anouk van der Vlies
Eline Kempen
96
94
1:09.43Elisabeth Rivard
Ferren van Leijden
96
95
3.RZC 1RZC5:24.415:15.39
Sanne Rodenburg
Liza van Dijk
94
95
1:08.54Emma van Doorn
Linn Ampts
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.09.2007 - 14:07
Gemengd, 4 x 50m wisselslagmeisjes jun. 1 e.l. en jongens min. 6 e.l.
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC2:53.982:42.50
Mark Huistra
Stijn van Duinhoven
96
96
40.06Georgette Wortelboer
Vera Martens
96
96
2.Aquarijn 1Aquarijn2:56.492:47.89
Colin van der Bijl
Vera Willers
97
96
47.95Denise Schulpen
Joshua Verkuil
97
97
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK2:53.392:50.45
Mark Dros
Linda de Zeeuw
96
96
44.76Maud Megens
Paul van Grol
96
96
NG.ZAWIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK3:27.52
Dion Stavleu
Martijn Tamis
96
97
Marsha van den Heuvel
Anne Vergeer
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.09.2007 - 14:12
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC1:26.001:20.58
2.Lisanne Wildekamp8804902RZC1:27.131:25.89
3.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK1:22.451:25.95
4.Marieke van Dodeweerd8600896RZC1:25.571:26.20
5.Natalia Braams9106184Aquarijn1:31.271:26.36
6.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK1:25.191:26.85
7.Marlous de Jong9001782Aquarijn1:27.541:27.41
8.Cynthia Wijnen8704640WIDEX GZC DONK1:27.501:31.95


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.09.2007 - 14:17
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn4:27.554:17.57
2.John van Susteren8502549RZC4:30.004:24.31
3.Stefan van Susteren8703283RZC4:30.004:40.26
4.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK4:53.104:44.13
5.Alwin Roest8101417RZC4:30.004:44.36
6.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK4:45.194:46.86
7.Tijmen Benthem8700191RZC4:56.925:00.47
8.Barend Kamphuis8100835AquarijnNT5:26.76


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.09.2007 - 14:28
Dames, 100m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK1:18.761:18.76
2.Mara Diks9000842Aquarijn1:21.671:22.45
3.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK1:21.811:22.79
4.Henriëtte Nooter9006602RZC1:22.101:23.04
5.Moira van der Bijl9000288Aquarijn1:19.991:23.32
6.Liza van Dijk9502290RZC1:26.001:25.70
7.Danielle Reuter9102580Aquarijn1:23.821:25.73
8.Linn Ampts9503672RZC1:42.541:42.76
DISRosa Gonzales Cortez9505302RZCNT1:47.07RD
DISEmma van Vliet9505290RZC1:49.001:53.92RD


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.09.2007 - 14:33
Jongens, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roy Awater9100043RZC2:44.122:40.02
2.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:55.792:43.70
3.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:55.492:47.14
4.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK2:55.302:55.89
5.Bart Beumer9104547RZC3:06.272:58.08
6.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC3:00.773:00.18
7.Tom van Silfhout9104551RZC2:54.833:03.54
8.Jesper de Jong9300775Aquarijn3:29.533:18.20
NGJeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK3:10.34


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.09.2007 - 14:42
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK2:28.512:23.82
2.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK2:34.962:34.48
3.Anne Willers9305626Aquarijn2:45.132:35.73
4.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK2:41.602:35.98FJ 1
5.Linda Hulsteijn9302782RZC2:37.562:35.98FJ 2
6.Ayleen Fiechter9303090RZC2:34.772:38.10
7.Marlot Langlere9301022Aquarijn2:41.412:48.82
8.Amalia Pechler9300588Aquarijn2:58.402:50.80
NGAmanda Brouwer9307076WIDEX GZC DONK2:58.16


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.09.2007 - 14:49
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK1:18.751:16.86
1.Pascal Timmermans9202349RZC1:22.381:16.86
3.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK1:20.731:17.94
4.Puck Smit9303357RZC1:22.861:18.07
5.Jochem Benthem9203293RZC1:22.601:22.89
6.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK1:24.161:25.29
7.Jesse Schaekers9301987Aquarijn1:28.651:26.10
8.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK1:27.081:27.23
9.Lennart Okkersen9200977Aquarijn1:31.441:28.16
10.Mark van den Heuvel9303553RZC1:36.681:29.92
11.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC1:34.781:30.03
12.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn1:48.081:37.34


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.09.2007 - 14:54
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK32.9934.60
2.Rita van der Horst6900260RZC35.3635.24
3.Natalia Braams9106184Aquarijn36.1636.29
4.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK36.7836.78
5.Iris Selten9202840Aquarijn37.0137.00
6.Marieke van Dodeweerd8600896RZC37.8037.14
7.Suzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK38.5038.82
8.Marlous de Jong9001782Aquarijn37.6239.48


<< TOP >>
Programmanr. 11
30.09.2007 - 14:57
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC1:01.751:01.39
2.John van Susteren8502549RZC1:04.571:04.64
3.Stefan van Susteren8703283RZC1:05.421:05.32FJ 1
4.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:05.651:05.32FJ 2
5.Kevin van Susteren8903085RZC1:08.541:08.80
6.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK1:07.001:08.94
7.Vincent Okkersen8902311Aquarijn1:06.751:09.51
8.Michiel Selten8902825Aquarijn1:09.651:10.88
9.Tijmen Benthem8700191RZC1:13.111:11.63
10.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK1:10.581:11.70
11.Barend Kamphuis8100835Aquarijn1:13.691:18.89


<< TOP >>
Programmanr. 12
30.09.2007 - 15:01
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:31.031:20.16
2.Ferren van Leijden9500678WIDEX GZC DONK1:24.181:24.95
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:26.351:25.19
4.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK1:31.851:28.10
5.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:33.071:31.69
6.Michelle Geisler9502514Aquarijn1:28.271:34.13
7.Sanne Rodenburg9404714RZC1:37.951:34.14
8.Emma van Doorn9503668RZC1:37.571:52.20
DISJanita Verkuil9503320Aquarijn2:06.132:02.13VC


<< TOP >>
Programmanr. 13
30.09.2007 - 15:07
Jongens, 200m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC2:42.072:32.07
2.Stefan Timmermans9403015RZC2:52.672:46.99
3.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK3:03.813:06.04
4.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONKNT3:14.28
5.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn3:53.213:43.57
DISSander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK3:33.003:25.47RD


<< TOP >>
Programmanr. 14
30.09.2007 - 15:12
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn34.9332.28
2.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK36.4833.11
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn36.7433.48
4.Georgette Wortelboer9602144RZC34.0433.92
5.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONK35.3735.23
6.Vera Martens9600852RZC38.9135.86
7.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn38.0938.22
8.Laura ter Stege9602364RZC44.8238.32
9.Vera Willers9602076Aquarijn40.0538.66
10.Linda de Zeeuw9603228WIDEX GZC DONK42.0741.45
11.Anne Vergeer9702386WIDEX GZC DONK41.9943.25
12.Elise ter Elst9801468RZC45.0043.54
13.Lodieke Rodenburg9801094RZC47.7346.14FJ 1
14.Djan Mattijssen9703550RZC48.7346.14FJ 2
15.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK49.8147.23
16.Marijn Mantel9801486RZC50.0049.18
17.Claire Evers9800372RZC47.6049.93
18.Lotte de Brabander9801470RZCNT52.20
AFGAurelie Pinede9600562RZC41.51


<< TOP >>
Programmanr. 15
30.09.2007 - 15:18
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mark Huistra9600297RZC1:30.571:26.89
2.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK1:35.641:34.89
3.Colin van der Bijl9700631Aquarijn1:38.751:39.20
4.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK1:52.001:41.70
5.Bas Neeleman9603015RZC1:32.001:42.26
6.Tim Bredenhof9702243Aquarijn1:57.461:51.11
7.Mees van Duinhoven9801189RZC1:45.001:55.60
8.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONKNT2:02.65
DISStijn van Duinhoven9601655RZC1:35.001:36.57VD
DISJoshua Verkuil9700859Aquarijn1:43.901:44.31RH
DISDion Stavleu9602655WIDEX GZC DONKNT2:04.16VB


<< TOP >>
Programmanr. 16
30.09.2007 - 15:24
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Lisanne Wildekamp8804902RZC5:00.004:57.34
2.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK4:49.235:03.34
3.Iris Selten9202840Aquarijn5:16.545:07.55
4.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC5:15.005:11.80
5.Rita van der Horst6900260RZC5:10.005:12.15
6.Natalia Braams9106184AquarijnNT5:13.12
7.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK5:20.255:15.59


<< TOP >>
Programmanr. 17
30.09.2007 - 15:36
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC1:11.231:10.86
2.John van Susteren8502549RZC1:09.801:12.53
3.Kevin van Susteren8903085RZC1:13.951:13.35
4.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK1:13.321:14.27
5.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK1:13.431:16.36
6.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:18.381:18.08
7.Tijmen Benthem8700191RZC1:18.201:19.82
8.Michiel Selten8902825Aquarijn1:16.941:20.86
9.Vincent Okkersen8902311Aquarijn1:18.621:21.55
10.Barend Kamphuis8100835Aquarijn1:24.401:32.30


<< TOP >>
Programmanr. 18
30.09.2007 - 15:41
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mara Diks9000842Aquarijn3:21.463:15.40
2.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK3:15.353:16.82
3.Liza van Dijk9502290RZC3:25.003:27.82
4.Henriëtte Nooter9006602RZC3:34.413:36.75
5.Danielle Reuter9102580Aquarijn3:29.863:37.58
6.Moira van der Bijl9000288Aquarijn3:27.413:39.97
7.Emma van Vliet9505290RZC3:40.004:06.54
8.Rosa Gonzales Cortez9505302RZC4:00.004:23.42
DISKris Siegers9306368WIDEX GZC DONK3:17.723:19.95SK
DISLinn Ampts9503672RZC3:50.004:09.33SL


<< TOP >>
Programmanr. 19
30.09.2007 - 15:50
Jongens, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roy Awater9100043RZC1:02.281:03.32
2.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK1:04.941:06.61
3.Bart Beumer9104547RZC1:07.951:08.98
4.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC1:09.001:10.20
5.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK1:13.391:12.16
6.Tom van Silfhout9104551RZC1:17.971:14.50
7.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:12.871:15.15
8.Jesper de Jong9300775Aquarijn1:18.841:17.05
NGJeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK1:09.97


<< TOP >>
Programmanr. 20
30.09.2007 - 15:54
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK1:30.041:27.77
2.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK1:30.451:29.66
3.Anne Willers9305626Aquarijn1:33.411:30.70
4.Ayleen Fiechter9303090RZC1:30.001:32.11
5.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK1:36.521:35.92
6.Marlot Langlere9301022Aquarijn1:33.451:37.39
7.Amalia Pechler9300588Aquarijn1:41.451:39.31
8.Laura ter Stege9602364RZC1:49.891:45.10
NGAmanda Brouwer9307076WIDEX GZC DONK1:44.06


<< TOP >>
Programmanr. 21
30.09.2007 - 16:00
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Pascal Timmermans9202349RZC2:09.082:05.11
2.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:05.092:05.46
3.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK2:17.062:16.29
4.Puck Smit9303357RZC2:25.842:17.77
5.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK2:26.952:23.77
6.Jochem Benthem9203293RZC2:21.232:25.67
7.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC2:36.042:27.07
8.Jesse Schaekers9301987Aquarijn2:22.482:29.40
9.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK2:30.742:36.11
10.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn3:04.362:37.05
11.Lennart Okkersen9200977Aquarijn2:46.812:39.82
12.Mark van den Heuvel9303553RZC2:50.962:40.76


<< TOP >>
Programmanr. 22
30.09.2007 - 16:07
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC1:14.801:12.74
2.Lisanne Wildekamp8804902RZC1:14.791:17.49
3.Iris Selten9202840Aquarijn1:16.421:18.08
4.Marieke van Dodeweerd8600896RZC1:17.271:19.04
5.Marlous de Jong9001782Aquarijn1:18.511:19.91
6.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK1:19.421:20.64
7.Cynthia Wijnen8704640WIDEX GZC DONK1:18.661:22.75
8.Suzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK1:21.991:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 23
30.09.2007 - 16:12
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC28.7629.34
2.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK30.7331.35
3.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK30.8431.54
4.Stefan van Susteren8703283RZC31.1631.73
5.Vincent Okkersen8902311Aquarijn31.8033.43
6.Michiel Selten8902825Aquarijn32.4534.32
7.Kevin van Susteren8903085RZC32.5034.84
8.Tijmen Benthem8700191RZC34.8635.70


<< TOP >>
Programmanr. 24
30.09.2007 - 16:15
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONKNT2:40.44
2.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:58.042:54.56
3.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:58.082:55.50
4.Sanne Rodenburg9404714RZC2:54.003:02.93
5.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK3:02.083:06.92
6.Michelle Geisler9502514Aquarijn3:14.043:11.92
7.Emma van Doorn9503668RZC3:10.003:13.83
8.Janita Verkuil9503320Aquarijn3:35.673:39.84
DISFerren van Leijden9500678WIDEX GZC DONKNT3:06.36RC


<< TOP >>
Programmanr. 25
30.09.2007 - 16:23
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC1:10.231:11.51
2.Stefan Timmermans9403015RZC1:24.881:17.85
3.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK1:57.691:42.10
4.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK1:47.281:50.07
5.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn2:02.111:57.47
6.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONKNT1:59.61


<< TOP >>
Programmanr. 26
30.09.2007 - 16:26
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn1:26.261:24.99
2.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK1:32.101:26.76
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn1:25.951:27.79
4.Georgette Wortelboer9602144RZC1:28.531:29.29
5.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONK1:34.541:29.31
6.Vera Willers9602076Aquarijn1:37.021:35.65
7.Vera Martens9600852RZC1:37.891:38.28
8.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn1:42.911:41.42
9.Linda de Zeeuw9603228WIDEX GZC DONK1:54.661:48.29
10.Laura ter Stege9602364RZC1:52.131:48.39
11.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK1:56.121:56.76
12.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:57.002:02.48
13.Djan Mattijssen9703550RZC1:55.002:07.87
DISAnne Vergeer9702386WIDEX GZC DONKNT1:54.98VC/RH
AFGAurelie Pinede9600562RZC1:50.41


<< TOP >>
Programmanr. 27
30.09.2007 - 16:34
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mark Huistra9600297RZC34.2334.30
2.Stijn van Duinhoven9601655RZC39.0436.27
3.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK35.8836.87
4.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK38.6237.76
5.Joshua Verkuil9700859Aquarijn38.2338.14
6.Colin van der Bijl9700631Aquarijn42.3538.99
7.Bas Neeleman9603015RZC41.6040.09
8.Tim Bredenhof9702243Aquarijn41.0742.52
9.Dion Stavleu9602655WIDEX GZC DONK48.3343.55
10.Mees van Duinhoven9801189RZCNT43.89
11.Luc Huistra9800627RZC48.0247.73
12.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK47.8048.83
AFGWilliam Gonzales Cortez9603033RZCNT


<< TOP >>
Programmanr. 28
30.09.2007 - 16:39
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:59.895:03.29
Kris Siegers
Linda Kempen
93
92
1:20.15Elles van Leeuwen
Ivana Lingen
86
93
2.RZC 1RZC5:03.505:05.17
Rita van der Horst
Yvonne Janssen-van Beek
69
76
1:19.06Marieke van Dodeweerd
Lisanne Wildekamp
86
88
3.Aquarijn 1Aquarijn5:18.105:19.17
Natalia Braams
Iris Selten
91
92
1:17.86Jip Mulkens
Marlous de Jong
94
90
4.WIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK5:14.825:27.11
Babette Dessing
Yldau de Lange
85
93
1:18.86Daniëlle Wijnen
Suzan van den Hoogen
90
85


<< TOP >>
Programmanr. 29
30.09.2007 - 16:46
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC3:43.983:41.67
Pascal Timmermans
Roy Awater
92
91
55.93John van Susteren
Raynor Wolf
85
89
2.RZC 2RZC3:56.053:53.30
Victor Pepplinkhuizen
Kevin van Susteren
90
89
59.74Stefan van Susteren
Puck Smit
87
93
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK3:50.383:54.17
Philippe Rivard
Niels van Kooten
93
89
1:00.07Niek Pereboom
Bastiaan de Knoop
93
86
4.Aquarijn 1Aquarijn3:49.573:55.55
Wouter Kaman
Jesse Schaekers
93
93
58.04Vincent Okkersen
Tim Wagenmans
89
91
5.RZC 3RZC4:07.344:11.77
Bart Beumer
Tom van Silfhout
91
91
59.86Tijmen Benthem
Jochem Benthem
87
92
6.WIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK4:06.454:14.19
Jeroen van der Vlist
Reinier vd Marel
91
85
1:02.65Silvan de Waart
Remco Oskam
92
92