Deel 1 KNZB zwemcompetitie district klasse
Sittard (NED),    30.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 15 jaar
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, 7 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, 11 - 13 jaar
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, 11 - 17 jaar
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 17 jaar    Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, 9 - 11 jaar    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag, 11 - 15 jaar    Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag, 11 - 15 jaar
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, 11 - 17 jaar    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, 11 - 17 jaar
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, 11 - 17 jaar


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Dames, 4 x 100m vrije slag               11 jaar en ouder
30-9-2007                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          4:22.89            
        Simone Hendrikse, 90                    Jamie Schepers, 93
        Sandra Verheijen, 92                    Liz Rompelberg, 90
          1:03.78  4:22.89

    2.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          4:33.89            
        Tessa Kierkels, 91                      Iris Hopman, 91
        Jacqueline Knols, 87                    Jolien van Golde, 92
          1:05.67  4:33.89

    3.  Brunssum 1                            Brunssum               4:37.78            
        Sharon Schroyen, 95                     Lisanne Jente, 96
        Gwenda Roex, 87                         Bonnie Ubachs, 87
          1:14.18  4:37.78

    4.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             4:38.92            
        Rebecca Vroomen, 93                     Sharon Wanders, 95
        Roos Lemmen, 84                         Helene Vos, 90
          1:06.92  4:38.92

    5.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           4:41.04            
        Silvy Collin, 89                        Alicia Icario, 89
        Roxane Wilms, 93                        Meidrie Lensen, 90
          1:08.64  4:41.04




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Jongens, 4 x 50m wisselslag                   11 - 15 jaar
30-9-2007 - 0:05                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:05.80            
        Jeroen Feijs, 92                        Arthur van Noorden, 95
        Scott Delbressine, 92                   Jelle Peltzer, 94
          2:05.80

    2.  Brunssum 1                            Brunssum               2:17.17            
        Silvan Viehmann, 94                     Jory Niemark, 92
        Pedro Nemeth, 94                        Robin Borger, 93
            34.51  2:17.17

    3.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:20.87            
        Pim Thijert, 93                         Bart van Beek, 93
        Wilco van der Sluis, 93                 Kenny Sieben, 95
            37.59  2:20.87

    4.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             2:21.15            
        Jeffrey Schijns, 94                     Jordy Vroomen, 94
        Maarten Jongen, 94                      Dion Peelen, 93
            37.65  2:21.15

    5.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:28.84            
        Max Grispen, 95                         Dylan Notten, 95
        Yannick de Liege, 94                    Bas Janssen, 93
          2:28.84




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 25m rugslag                        7 - 9 jaar
30-9-2007 - 0:08                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne de Croock              9801466 ZC Valkenburg            20.64            
    2.  Jody Savelberg                9900438 Eurode KZC               23.28            
    3.  Denise Craenen                9900040 Hellas-Glana             23.77            
    4.  Maran Thijert                 9802846 Hellas-Glana             23.93            
    5.  Julia Lang                    9900730 Hellas-Glana             24.62            
    6.  Michelle Mevis                9801170 Hellas-Glana             26.21            


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 25m rugslag                        7 - 9 jaar
30-9-2007 - 0:08                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Stelten                  9900461 Hellas-Glana             21.32            
    2.  Corben Braun                  9900835 Eurode KZC               28.11            
    3.  Matthew Bink                  0000071 Hellas-Glana             30.58            
    4.  Stephan Hamers                9900095 Eurode KZC               30.90            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Meisjes, 100m schoolslag                     9 - 11 jaar
30-9-2007 - 0:10                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788 Brunssum               1:31.60            
    2.  Ellen Borger                  9600786 Brunssum               1:45.95            
    3.  Valerie Lemans                9601926 Brunssum               1:48.29            
    4.  Joanna Verjans                9800582 Eurode KZC             1:50.60            
    5.  Mariska Craemers              9700650 Brunssum               1:54.47            
    6.  Maja Andric                   9701302 Hellas-Glana           1:54.58            
    7.  Inge Bastings                 9603068 ZC Valkenburg          1:54.94            
    8.  Shania Haenen                 9802528 Eurode KZC             1:55.83            
    9.  Nina Grispen                  9700656 ZC Valkenburg          1:56.39            
   10.  Celine Smeets                 9703366 Brunssum               1:58.38            
   11.  Janina Beckers                9800574 Eurode KZC             2:00.10            
   12.  JoŽlle Savelberg              9702464 Eurode KZC             2:00.93            
   DIS  HenriŽtte van der Roer        9600686 ZC Valkenburg          1:47.28            
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Roos van Beek                 9604780 Hellas-Glana           1:53.98            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
    NG  Maxime Braun                  9703840 Eurode KZC                                
    NG  Desteny Karssenmakers         9700540 Eurode KZC                                
 AFGEM  Lianne Bonnť                  9700844 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Jongens, 100m schoolslag                     9 - 11 jaar
30-9-2007 - 0:18                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Killian von den Hoff          9700013 Brunssum               1:38.79            
    2.  Bas Kerckhoffs                9601571 ZC Valkenburg          1:42.12            
    3.  Ivo Nemeth                    9700075 Brunssum               1:42.89            
    4.  Jeroen de Croock              9702025 ZC Valkenburg          1:43.72            
    5.  Luuk Scheerder                9600393 ZC Valkenburg          1:50.54            
    6.  Jordy Severins                9800559 Eurode KZC             1:53.42            
    7.  Danny Hamers                  9701169 Eurode KZC             1:57.56            
    8.  Jeffrey Peters                        Hellas-Glana           2:08.37            
    9.  Dennis Niemark                9800801 Brunssum               2:27.07            
   DIS  Mike Driessen                 9601175 Brunssum               1:48.19            
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Reuben Smits                  9800055 Eurode KZC             2:05.50            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Luc Kauhl                     9801547 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m wisselslag                    11 - 13 jaar
30-9-2007 - 0:23                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Kloosterman          9403446 ZC Valkenburg          1:20.05            
    2.  Sophie Lang                   9404998 Hellas-Glana           1:21.53            
    3.  Sharon Wanders                9502308 Eurode KZC             1:24.10            
    4.  Sharon Schroyen               9502536 Brunssum               1:26.54            
    5.  Lisa Borger                   9503194 Brunssum               1:28.90            
    6.  Amber Viehmann                9504400 Brunssum               1:29.76            
    7.  Wynona Wilms                  9503970 Hellas-Glana           1:30.38            
    8.  Leonora Arets                 9504690 Eurode KZC             1:30.91  FJ 1      
    9.  Annabel Dominicus             9502762 Hellas-Glana           1:30.91  FJ 2      
   10.  Maud Geerssen                 9501928 Brunssum               1:31.08            
   11.  Loes van Reijmersdal          9504264 ZC Valkenburg          1:36.26            
   12.  Laura van Kessel              9504040 Hellas-Glana           1:41.97            
   13.  Shannon Sangen                9601666 Eurode KZC             1:42.08            
   14.  Ariana Bouwhuis               9603150 Eurode KZC             1:45.30            
   15.  Bojana Andric                 9503998 Hellas-Glana           1:47.65            
   16.  Veerle Mertens                9404296 Hellas-Glana           1:48.10            
 AFGEM  Chantal Lemmens               9603396 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Janneke van Reijmersdal       9504262 ZC Valkenburg                             
 AFGEM  Inge Bonnť                    9404300 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 100m wisselslag                    11 - 13 jaar
30-9-2007 - 0:33                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:15.70            
    2.  Silvan Viehmann               9403763 Brunssum               1:17.54            
    3.  Jelle Peltzer                 9403779 ZC Valkenburg          1:18.84            
    4.  Jeffrey Schijns               9401797 Eurode KZC             1:19.09            
    5.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana           1:25.50            
    6.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:25.63            
    7.  Pedro Nemeth                  9401575 Brunssum               1:26.36            
    8.  Matteo Borsi                  9603915 Brunssum               1:28.42            
    9.  Mitchell Bink                 9501909 Hellas-Glana           1:29.12            
   10.  Maarten Jongen                9402849 Eurode KZC             1:30.64            
   11.  Laurence Smits                9500007 Eurode KZC             1:31.62            
   12.  Yannick de Liege              9403107 ZC Valkenburg          1:36.80            
   13.  Max Essers                    9502413 ZC Valkenburg          1:38.75            
   DIS  Vincent Wijsman               9405499 Hellas-Glana                    VC+AD     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Max Grispen                   9501783 ZC Valkenburg                             
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
    NG  Eric Scheijen                 9405753 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Joep Niezink                  9405349 ZC Valkenburg                             
 AFGEM  Bob Thijert                   9503247 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Meisjes, 50m vrije slag                     11 - 15 jaar
30-9-2007 - 0:40                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            30.22            
    2.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            31.90            
    3.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             32.16            
    4.  Emmylou von den Hoff          9203850 Brunssum                 32.71            
    5.  Anouk Hustinx                 9402266 Hellas-Glana             32.77            
    6.  Laura Kerckhoffs              9203744 ZC Valkenburg            33.88            
    7.  Aranka Vink                   9305952 Eurode KZC               34.07            
    8.  Roxanne Piereij               9206840 Eurode KZC               34.98            
    9.  Mariska de Witt               9301646 Eurode KZC               35.07            
   10.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana             35.13            
   11.  Vivianne Heidendaal           9203326 ZC Valkenburg            35.27            
   12.  Lisa Borger                   9503194 Brunssum                 35.34            
   13.  Lisa Reinders                 9303724 ZC Valkenburg            35.73            
   14.  Laureen Mertens               9203888 Hellas-Glana             36.07            
   15.  Maud Geerssen                 9501928 Brunssum                 36.75            
   16.  Amber Viehmann                9504400 Brunssum                 37.20            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Jongens, 50m vrije slag                     11 - 15 jaar
30-9-2007 - 0:44                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            26.68            
    2.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 28.18            
    3.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 28.70            
    4.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana             29.51            
    5.  Pim Thijert                   9305431 Hellas-Glana             30.13            
    6.  Bas Janssen                   9305167 ZC Valkenburg            31.21            
    7.  Riccardo Ackermans            9302305 ZC Valkenburg            33.93            
    8.  Tim Hustinx                   9203397 Hellas-Glana             37.67            
    9.  Michael Schlijper             9303691 Eurode KZC               38.72            
   10.  Tom Niemark                   9502397 Brunssum                 39.50            
   11.  Daniel van den Wildenberg     9206491 Eurode KZC               40.38            
    NG  Luuk Nguyen                   9306511 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Sybren Kramer                 9405497 ZC Valkenburg                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 100m vlinderslag                     11 - 17 jaar
30-9-2007 - 0:48                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:12.86            
    2.  Rebecca Vroomen               9301772 Eurode KZC             1:13.34            
    3.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:14.25            
    4.  Iris Hopman                   9101330 ZC Valkenburg          1:18.95            
    5.  Annora de Rijck               9201502 Brunssum               1:22.65            
    6.  Sophie Lang                   9404998 Hellas-Glana           1:23.10            
    7.  Thessa Hopman                 9001588 ZC Valkenburg          1:26.43            
    8.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:28.12            
    9.  Sharon Schroyen               9502536 Brunssum               1:29.26            
   DIS  Ellen Borger                  9600786 Brunssum               1:42.04            
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Loes Arnoldussen              9603146 Brunssum               1:44.29            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 100m vlinderslag                    11 - 17 jaar
30-9-2007 - 0:52                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:02.43            
    2.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:06.68            
    3.  Rico Nemeth                   9004455 Brunssum               1:10.92            
    4.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:13.17            
    5.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:15.14            
    6.  Bart van Beek                 9301847 Hellas-Glana           1:23.86            
    7.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:27.82            
    8.  Max Houben                    9100999 Hellas-Glana           1:32.20            
    9.  Melvin Vink                   9106559 Eurode KZC             1:33.07            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 100m schoolslag                 11 jaar en ouder
30-9-2007 - 0:56                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:20.34            
    2.  Sandra Verheijen              9203192 ZC Valkenburg          1:23.26            
    3.  Emmylou von den Hoff          9203850 Brunssum               1:26.86            
    4.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:27.13            
    5.  Helene Vos                    9007842 Eurode KZC             1:27.51            
    6.  Rian Lensen                   8805688 Hellas-Glana           1:28.58            
    7.  Floor van de Ven              8603710 Brunssum               1:30.80            
    8.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:30.96            
    9.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:31.23            
   10.  Melanie Janssen               8200762 Brunssum               1:31.79            
   11.  Roos Lemmen                   8403078 Eurode KZC             1:31.82            
   12.  Alicia Icario                 8901944 Hellas-Glana           1:32.40            
   13.  Elise Broekhof                8806612 Hellas-Glana           1:34.32            
   14.  Gwenda Roex                   8703428 Brunssum               1:37.08            
   15.  Linda Stelten                 8907148 Hellas-Glana           1:38.32            
   16.  Jacqueline Knols              8702224 ZC Valkenburg          1:41.74            
   17.  Yvonne Bruls                  9008114 Eurode KZC             1:42.64            
   18.  Manon Pijls                   8803430 Eurode KZC             1:43.67            
   19.  Larissa Reijnders             9108274 Hellas-Glana           1:45.08            
   20.  Jolien van Dijck              9108272 Hellas-Glana           1:47.94            
   21.  Elena Habets                  9007170 ZC Valkenburg          2:20.18            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Heren, 100m schoolslag                 11 jaar en ouder
30-9-2007 - 1:06                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:11.56            
    2.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          1:14.26            
    3.  Remco de Rijck                8902591 Brunssum               1:14.99            
    4.  Marcel Handler                8200617 Brunssum               1:17.44            
    5.  Michel Heijnen                8701267 ZC Valkenburg          1:17.90            
    6.  Dominique Maassen             9004501 Eurode KZC             1:18.13            
    7.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:18.93  FJ 2      
    8.  Lesley Derks                  8900671 ZC Valkenburg          1:18.93  FJ 3      
    9.  DaniŽl Beaujean               8302513 Brunssum               1:20.10            
   10.  Remco Leenders                9004717 Hellas-Glana           1:22.36            
   11.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg          1:22.74            
   12.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:23.90            
   13.  Martijn Pregled               8602465 Hellas-Glana           1:25.92            
   14.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:27.47            
   15.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana           1:27.55            
   16.  Dion Peelen                   9304051 Eurode KZC             1:30.34            
   17.  Ger Timmermans                8403097 Hellas-Glana           1:32.57            
   18.  Luc van Oppen                 9004499 Eurode KZC             1:35.82            
   DIS  Daniel van den Wildenberg     9206491 Eurode KZC             1:38.27            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 NG.ZA  Jos Gulpers                   7700371 Brunssum                                  
    NG  Erik Winands                  8001757 ZC Valkenburg                             

    BM  Sebastiaan Gergely            8704103 ZC Valkenburg          1:18.93            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 50m vrije slag                       7 - 9 jaar
30-9-2007 - 1:15                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne de Croock              9801466 ZC Valkenburg            40.45            
    2.  Julia Lang                    9900730 Hellas-Glana             47.55            
    3.  Denise Craenen                9900040 Hellas-Glana             47.96            
    4.  Jody Savelberg                9900438 Eurode KZC               50.80            
    5.  Maran Thijert                 9802846 Hellas-Glana             53.44            
    6.  Michelle Mevis                9801170 Hellas-Glana             53.75            


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Jongens, 50m vrije slag                       7 - 9 jaar
30-9-2007 - 1:15                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Stelten                  9900461 Hellas-Glana             41.51            
    2.  Corben Braun                  9900835 Eurode KZC               55.13            
    3.  Stephan Hamers                9900095 Eurode KZC             1:00.47            
    4.  Matthew Bink                  0000071 Hellas-Glana           1:05.90            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 50m rugslag                       9 - 11 jaar
30-9-2007 - 1:19                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788 Brunssum                 37.31            
    2.  Loes Arnoldussen              9603146 Brunssum                 43.01            
    3.  Valerie Lemans                9601926 Brunssum                 44.15            
    4.  JoŽlle Savelberg              9702464 Eurode KZC               45.95            
    5.  Joanna Verjans                9800582 Eurode KZC               46.01            
    6.  Nina Grispen                  9700656 ZC Valkenburg            47.17            
    7.  Inge Bastings                 9603068 ZC Valkenburg            47.40            
    8.  Mariska Craemers              9700650 Brunssum                 48.79            
    9.  Roos van Beek                 9604780 Hellas-Glana             49.36            
   10.  Celine Smeets                 9703366 Brunssum                 49.60            
   11.  Janina Beckers                9800574 Eurode KZC               49.95            
   12.  HenriŽtte van der Roer        9600686 ZC Valkenburg            50.42            
   13.  Ariana Bouwhuis               9603150 Eurode KZC               50.67            
   14.  Maja Andric                   9701302 Hellas-Glana             51.42            
   15.  Shania Haenen                 9802528 Eurode KZC               57.04            
    NG  Maxime Braun                  9703840 Eurode KZC                                
    NG  Desteny Karssenmakers         9700540 Eurode KZC                                
 AFGEM  Lianne Bonnť                  9700844 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 50m rugslag                       9 - 11 jaar
30-9-2007 - 1:24                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matteo Borsi                  9603915 Brunssum                 40.09            
    2.  Jeroen de Croock              9702025 ZC Valkenburg            41.39            
    3.  Bas Kerckhoffs                9601571 ZC Valkenburg            41.61            
    4.  Killian von den Hoff          9700013 Brunssum                 45.21            
    5.  Mike Driessen                 9601175 Brunssum                 45.42            
    6.  Luuk Scheerder                9600393 ZC Valkenburg            46.16            
    7.  Ivo Nemeth                    9700075 Brunssum                 47.53            
    8.  Jordy Severins                9800559 Eurode KZC               48.61            
    9.  Danny Hamers                  9701169 Eurode KZC               49.20            
   10.  Reuben Smits                  9800055 Eurode KZC               51.24            
   11.  Jeffrey Peters                        Hellas-Glana           1:02.60            
   12.  Dennis Niemark                9800801 Brunssum               1:03.60            
 AFGEM  Luc Kauhl                     9801547 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Meisjes, 100m vrije slag                    11 - 13 jaar
30-9-2007 - 1:29                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Lang                   9404998 Hellas-Glana           1:10.60            
    2.  Michelle Kloosterman          9403446 ZC Valkenburg          1:11.61            
    3.  Lisanne Jente                 9600788 Brunssum               1:11.73            
    4.  Sharon Wanders                9502308 Eurode KZC             1:14.77            
    5.  Lisa Borger                   9503194 Brunssum               1:21.00            
    6.  Annabel Dominicus             9502762 Hellas-Glana           1:22.61            
    7.  Wynona Wilms                  9503970 Hellas-Glana           1:23.62            
    8.  Amber Viehmann                9504400 Brunssum               1:24.48            
    9.  Leonora Arets                 9504690 Eurode KZC             1:24.54            
   10.  Laura van Kessel              9504040 Hellas-Glana           1:26.56            
   11.  Ellen Borger                  9600786 Brunssum               1:27.39            
   12.  Loes van Reijmersdal          9504264 ZC Valkenburg          1:28.99            
   13.  Shannon Sangen                9601666 Eurode KZC             1:35.32            
   14.  Bojana Andric                 9503998 Hellas-Glana           1:39.83            
   15.  Veerle Mertens                9404296 Hellas-Glana           1:41.16            
 AFGEM  Janneke van Reijmersdal       9504262 ZC Valkenburg                             
 AFGEM  Chantal Lemmens               9603396 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Inge Bonnť                    9404300 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m vrije slag                    11 - 13 jaar
30-9-2007 - 1:36                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:05.78            
    2.  Jelle Peltzer                 9403779 ZC Valkenburg          1:07.32            
    3.  Silvan Viehmann               9403763 Brunssum               1:08.22            
    4.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana           1:14.04            
    5.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:14.25  FJ 1      
    6.  Max Grispen                   9501783 ZC Valkenburg          1:14.25  FJ 2      
    7.  Mitchell Bink                 9501909 Hellas-Glana           1:16.92            
    8.  Pedro Nemeth                  9401575 Brunssum               1:17.05            
    9.  Laurence Smits                9500007 Eurode KZC             1:19.64            
   10.  Maarten Jongen                9402849 Eurode KZC             1:23.90            
   11.  Mike Driessen                 9601175 Brunssum               1:26.75            
   12.  Max Essers                    9502413 ZC Valkenburg          1:32.82            
   13.  Yannick de Liege              9403107 ZC Valkenburg          1:34.07            
   14.  Vincent Wijsman               9405499 Hellas-Glana           1:44.24            
    NG  Eric Scheijen                 9405753 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Bob Thijert                   9503247 Hellas-Glana                              
 AFGEM  Joep Niezink                  9405349 ZC Valkenburg                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Meisjes, 200m schoolslag                    11 - 15 jaar
30-9-2007 - 1:42                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          2:57.96            
          1:26.74  2:57.96
    2.  Sandra Verheijen              9203192 ZC Valkenburg          3:01.49            
          1:27.80  3:01.49
    3.  Rebecca Vroomen               9301772 Eurode KZC             3:08.76            
          1:31.93  3:08.76
    4.  Annora de Rijck               9201502 Brunssum               3:10.71            
          1:33.34  3:10.71
    5.  Emmylou von den Hoff          9203850 Brunssum               3:11.08            
          1:32.15  3:11.08
    6.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          3:15.06            
          1:34.06  3:15.06
    7.  Anouk Hustinx                 9402266 Hellas-Glana           3:19.72            
          1:38.83  3:19.72
    8.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           3:27.96            
          1:40.80  3:27.96
    9.  Mariska de Witt               9301646 Eurode KZC             3:28.29            
          1:41.98  3:28.29
   10.  Roxanne Piereij               9206840 Eurode KZC             3:29.35            
          1:39.40  3:29.35
   11.  Vivianne Heidendaal           9203326 ZC Valkenburg          3:32.25            
          1:41.59  3:32.25
   12.  Laureen Mertens               9203888 Hellas-Glana           3:39.32            
          1:46.00  3:39.32
   13.  Valerie Lemans                9601926 Brunssum               3:55.01            
          1:56.17  3:55.01
   14.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           3:55.26            
          1:53.86  3:55.26



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Jongens, 200m schoolslag                    11 - 15 jaar
30-9-2007 - 1:54                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          2:38.70            
          1:15.60  2:38.70
    2.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          2:49.00            
          1:21.12  2:49.00
    3.  Jordy Vroomen                 9400341 Eurode KZC             2:53.26            
          1:22.62  2:53.26
    4.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               3:01.58            
          1:27.59  3:01.58
    5.  Jeffrey Schijns               9401797 Eurode KZC             3:04.87            
          1:30.41  3:04.87
    6.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana           3:09.53            
          1:27.21  3:09.53
    7.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               3:13.14            
          1:33.41  3:13.14
    8.  Pim Thijert                   9305431 Hellas-Glana           3:13.41            
          1:32.20  3:13.41
    9.  Bas Janssen                   9305167 ZC Valkenburg          3:19.69            
          1:35.42  3:19.69
   10.  Tim Hustinx                   9203397 Hellas-Glana           3:27.92            
          1:42.22  3:27.92
   11.  Daniel van den Wildenberg     9206491 Eurode KZC             3:31.74            
          1:43.90  3:31.74
   12.  Tom Niemark                   9502397 Brunssum               3:59.87            
          1:53.04  3:59.87
    NG  Luuk Nguyen                   9306511 Hellas-Glana                              



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 200m vrije slag                     11 - 17 jaar
30-9-2007 - 2:06                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          2:18.68            
          1:07.09  2:18.68
    2.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          2:18.84            
          1:07.65  2:18.84
    3.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           2:35.22            
          1:15.18  2:35.22
    4.  Helene Vos                    9007842 Eurode KZC             2:35.78  FJ 1      
          1:14.83  2:35.78
    5.  Iris Hopman                   9101330 ZC Valkenburg          2:35.78  FJ 2      
          1:17.16  2:35.78
    6.  Thessa Hopman                 9001588 ZC Valkenburg          2:41.54            
          1:17.14  2:41.54
    7.  Annora de Rijck               9201502 Brunssum               2:41.79            
          1:18.53  2:41.79
    8.  Sharon Schroyen               9502536 Brunssum               2:44.76            
          1:22.50  2:44.76
    9.  Aranka Vink                   9305952 Eurode KZC             2:50.47            
          1:22.82  2:50.47
   10.  Maud Geerssen                 9501928 Brunssum               3:01.41            
          1:28.41  3:01.41
   11.  Jolien van Dijck              9108272 Hellas-Glana           3:16.29            
          1:32.88  3:16.29
   12.  Larissa Reijnders             9108274 Hellas-Glana           3:19.52            
          1:33.22  3:19.52



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 200m vrije slag                    11 - 17 jaar
30-9-2007 - 2:13                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          2:02.42            
          1:00.25  2:02.42
    2.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          2:04.63            
            59.95  2:04.63
    3.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          2:05.25            
          1:00.47  2:05.25
    4.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               2:15.96            
          1:06.41  2:15.96
    5.  Rico Nemeth                   9004455 Brunssum               2:16.47            
          1:08.50  2:16.47
    6.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          2:27.88            
          1:10.12  2:27.88
    7.  Remco Leenders                9004717 Hellas-Glana           2:29.42            
          1:11.92  2:29.42
    8.  Dominique Maassen             9004501 Eurode KZC             2:29.64            
          1:12.68  2:29.64
    9.  Bart van Beek                 9301847 Hellas-Glana           2:37.77            
          1:15.59  2:37.77
   10.  Melvin Vink                   9106559 Eurode KZC             2:42.79            
          1:23.25  2:42.79
   11.  Pedro Nemeth                  9401575 Brunssum               2:49.44            
          1:24.26  2:49.44
   12.  Max Houben                    9100999 Hellas-Glana           2:50.21            
          1:22.21  2:50.21



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Dames, 100m wisselslag                 11 jaar en ouder
30-9-2007 - 2:20                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:17.52            
    2.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:17.59            
    3.  Roos Lemmen                   8403078 Eurode KZC             1:18.25            
    4.  Alicia Icario                 8901944 Hellas-Glana           1:20.54            
    5.  Melanie Janssen               8200762 Brunssum               1:21.07            
    6.  Elise Broekhof                8806612 Hellas-Glana           1:21.89            
    7.  Gwenda Roex                   8703428 Brunssum               1:22.37            
    8.  Floor van de Ven              8603710 Brunssum               1:22.65            
    9.  Jacqueline Knols              8702224 ZC Valkenburg          1:24.36            
   10.  Rian Lensen                   8805688 Hellas-Glana           1:25.06            
   11.  Lisa Reinders                 9303724 ZC Valkenburg          1:29.36  FJ 1      
   12.  Linda Stelten                 8907148 Hellas-Glana           1:29.36  FJ 2      
   13.  Laura Kerckhoffs              9203744 ZC Valkenburg          1:30.59            
   14.  Manon Pijls                   8803430 Eurode KZC             1:33.22            
   15.  Yvonne Bruls                  9008114 Eurode KZC             1:39.05            
   16.  Elena Habets                  9007170 ZC Valkenburg          1:58.20            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                  Heren, 100m wisselslag                 11 jaar en ouder
30-9-2007 - 2:27                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽl Beaujean               8302513 Brunssum               1:06.73            
    2.  Michel Heijnen                8701267 ZC Valkenburg          1:07.49            
    3.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:08.51            
    4.  Marcel Handler                8200617 Brunssum               1:10.10            
    5.  Lesley Derks                  8900671 ZC Valkenburg          1:10.54            
    6.  Remco de Rijck                8902591 Brunssum               1:10.93            
    7.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:13.31            
    8.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:15.13            
    9.  Luc van Oppen                 9004499 Eurode KZC             1:24.01            
   10.  Riccardo Ackermans            9302305 ZC Valkenburg          1:24.64            
   11.  Dion Peelen                   9304051 Eurode KZC             1:29.30            
   12.  Ger Timmermans                8403097 Hellas-Glana           1:42.96            
   DIS  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg          1:10.21            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Martijn Pregled               8602465 Hellas-Glana           1:13.31            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Michael Schlijper             9303691 Eurode KZC             1:46.85            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Jos Gulpers                   7700371 Brunssum                                  
    NG  Erik Winands                  8001757 ZC Valkenburg                             
 AFGEM  Sybren Kramer                 9405497 ZC Valkenburg                             

    BM  Sebastiaan Gergely            8704103 ZC Valkenburg          1:11.53            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36               Meisjes, 4 x 50m vrije slag                   11 - 13 jaar
30-9-2007 - 2:36                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:16.32            
        Anouk Hustinx, 94                       Wynona Wilms, 95
        Sophie Lang, 94                         Annabel Dominicus, 95
            32.25  2:16.32

    2.  Brunssum 1                            Brunssum               2:20.07            
        Maud Geerssen, 95                       Sharon Schroyen, 95
        Lisa Borger, 95                         Lisanne Jente, 96
            37.87  2:20.07

    3.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             2:32.05            
        Sharon Wanders, 95                      Ariana Bouwhuis, 96
        Shannon Sangen, 96                      Leonora Arets, 95
            33.29  2:32.05

    4.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:34.97            
        Michelle Kloosterman, 94                Inge Bastings, 96
        HenriŽtte van der Roer, 96              Loes van Reijmersdal, 95
            32.29  2:34.97




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37               Jongens, 4 x 100m vrije slag                  11 - 17 jaar
30-9-2007 - 2:39                                                                 Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          3:56.33            
        Jeroen Feijs, 92                        Kenneth Caster, 91
        Yannick Mommers, 91                     Jacky Coumans, 90
            27.75    58.26  3:56.33

    2.  Brunssum 1                            Brunssum               4:09.24            
        Robin Borger, 93                        Patrick Lemmens, 91
        Jory Niemark, 92                        Rico Nemeth, 90
            31.49  4:09.24

    3.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           4:35.47            
        Remco Leenders, 90                      Pim Thijert, 93
        Bart van Beek, 93                       Max Houben, 91
          1:04.69  4:35.47

    4.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          4:57.92            
        Arthur van Noorden, 95                  Yannick de Liege, 94
        Jelle Peltzer, 94                       Karsten Meijers, 90
          1:05.51  4:57.92

    5.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             5:00.14            
        Laurence Smits, 95                      Maarten Jongen, 94
        Jeffrey Schijns, 94                     Jordy Vroomen, 94
          1:19.28  5:00.14




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB