2007-09-30 Verenigingscompetitie deel 1
Maarssen, Netherlands,    30-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 3 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 4 25m rugslag Gemengd Min 4-   Nr. 5 100m schoolslag Dames Min 6-   
Nr. 7 100m schoolslag Heren Min 6-   Nr. 9 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 10 100m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 11 50m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 12 50m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 13 100m vlinderslag Dames Sen 2-   
Nr. 14 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   Nr. 15 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 17 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 19 50m vrije slag Gemengd Min 4-   
Nr. 20 50m rugslag Dames Min 6-   Nr. 22 50m rugslag Heren Min 6-   
Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 26 100m vrije slag Heren Jun 2-   
Nr. 28 200m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 30 200m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 32 200m vrije slag Dames Sen 2-   Nr. 33 200m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 34 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 35 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 36 4 x 50m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 37 4 x 100m vrije slag Heren Jgd 2-   


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Dames                                       senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ed-Vo 1                            Ed-Vo             4:28.44
       Jenny de Does             82   Monique Tol-Tuijp         69
       Agnes de Does             82   Ingrid de Does-Sier       80
        1:09.33  4:28.44 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           4:34.45
       Estelle de Jong           89   Susan Roelse              93
       Cindy Steenhuizen         85   Dieke van der Gugten      90
        1:04.56  4:34.45 
    3. Torpedo 1                          Torpedo           4:49.40
       Kiki Geserick             91   Sophie van Halsema        92
       Ivanka Fouraschen         92   Milja Breed               88
        1:09.62  4:49.40 



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Heren                             junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ed-Vo 1                            Ed-Vo             2:10.89
       Remco Tol                 95   Kees Veerman              92
       Bryan Kroon               94   Rob Tol                   92
        2:10.89 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           2:12.20
       Quno Post                 96   Yordi Tak                 92
       Gijs van der Gugten       93   Daniel Langerveld         93
        2:12.20 
    3. Torpedo 1                          Torpedo           2:12.86
       Christiaan Tobar          92   Nicolaas van der Voort    92
       Laurent Wilkens           93   Chester Hautvast          92
        2:12.86 



TOP
Nr. 4   25m rugslag Gemengd                          Meisjes Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Shanna Veerman                 98  Ed-Vo               22.14
    2. Emily de Jong                  98  Torpedo             22.54
    3. Merel Tol                      98  Ed-Vo               22.97
    4. Lois Hoeben                    00  Torpedo             25.18
    5. Marit Leusink                  99  Torpedo             25.66
    6. Amber Hof                      98  Torpedo             28.66



Nr. 4   25m rugslag Gemengd                          Jongens Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Reinier Mathot                 98  De Fuut             22.07
    2. Bas Vlugt                      99  Ed-Vo               22.94
    3. Joep de Jong                   00  Torpedo             24.08
    4. Friso Stolk                    98  De Fuut             24.26
    5. Jimmy Wilkens                  98  Torpedo             25.01
    6. Tyrese Wilson                  00  De Fuut             25.94



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                                junioren 1 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             1:29.27
    2. Esther Kox                     96  Torpedo           1:32.17
    3. Janine Kroon                   96  Ed-Vo             1:34.99
    4. Melissa Smienk                 96  De Fuut           1:35.79
    5. Anja Daalhuizen                96  De Fuut           1:44.17
    6. Annika Neuteboom               96  Torpedo           1:44.36
    7. Annemarie Otte                 96  Ed-Vo             1:44.58
    8. Rianne Bekenkamp               97  Torpedo           1:47.11
    9. Robin Simonse                  96  Torpedo           1:48.96
   10. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut           1:48.96
   11. Marloes Langerveld             97  De Fuut           1:49.54
   12. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut           1:50.96
   13. Laura Kievit                   96  De Fuut           1:51.17
   14. Gemma van der Voort            96  Torpedo           1:51.61
   15. Britt Klok                     96  Torpedo           1:51.85
   16. Amy de Langen                  97  De Fuut           1:55.16
   17. Isabelle Otte                  97  Ed-Vo             1:56.53
   18. Denise Mooten                  97  Torpedo           2:23.80



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Heren                                minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut           1:27.63
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:35.19
    3. Stijn Avezaat                  97  De Fuut           1:35.76
    4. Rick Smit                      96  De Fuut           1:40.96
    5. Levi Tol                       97  Ed-Vo             1:45.51
    6. Teun Steinroth                 96  Torpedo           1:50.97
    7. Nico Karregat                  97  Ed-Vo             1:53.43
    8. Sander Karregat                98  Ed-Vo             2:02.35
    9. Donny de Jong                  98  Torpedo           2:07.84
   10. Wesley Groenestein             96  De Fuut           2:09.61
   11. Tim Tuijp                      98  Ed-Vo             2:17.63



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Dames                                junioren 3 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:23.49
    2. Esmee Bont                     95  Ed-Vo             1:23.90
    3. Aranka Schouten                95  De Fuut           1:25.46
    4. Lara Deul                      96  Ed-Vo             1:27.26
    5. Laura de Jong                  94  Torpedo           1:27.91
    6. Annika Neuteboom               96  Torpedo           1:28.98
    7. Naomi Sier                     95  Ed-Vo             1:30.08
    8. Melissa Smienk                 96  De Fuut           1:31.37
    9. Samantha de Vink               94  Torpedo           1:34.02
   10. Manon Sier                     94  Ed-Vo             1:34.46
   11. Linsey Schilder                95  Ed-Vo             1:34.49
   12. Kimberley Roquas               94  Torpedo           1:36.16
   13. Barbara van Schaik             95  Torpedo           1:36.53
   14. Marielle Kievit                94  De Fuut           1:37.10



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Heren                               junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:16.36
    2. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             1:19.54
    3. Quno Post                      96  De Fuut           1:22.47
    4. Remco Tol                      95  Ed-Vo             1:24.83
    5. Tijmen Schaapherder            95  Torpedo           1:25.04
    6. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:26.27
    7. Roy Roquas                     94  Torpedo           1:26.94
    8. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:28.66
    9. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:28.87
   10. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:30.66
   11. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:31.55
   12. Ziggy van der Ploeg            94  Torpedo           1:32.80
   13. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:45.51
  dis. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:36.50
        1:36.50 



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Dames                                   jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Judith Kox                     93  Torpedo             31.63
    2. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo             31.79
    3. Susan Roelse                   93  De Fuut             32.16
    4. Sophie van Halsema             92  Torpedo             33.17
    5. Iris van Beek                  93  De Fuut             33.32
    6. Elise Keijzer                  92  Ed-Vo               34.03
    7. Sylvia Kwakman                 92  Ed-Vo               34.54
    8. Liss Onink                     93  De Fuut             34.95
    9. Tara Steenaart                 93  De Fuut             35.51
   10. Esmee Bont                     95  Ed-Vo               35.52
   11. Brenda Groenestein             93  De Fuut             36.15



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                                junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chester Hautvast               92  Torpedo             26.84
    2. Kees Veerman                   92  Ed-Vo               27.23
    3. Yordi Tak                      92  De Fuut             27.68
    4. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             28.39
    5. Rob Tol                        92  Ed-Vo               28.81
    6. Daniel Langerveld              93  De Fuut             28.99
    7. Christiaan Tobar               92  Torpedo             29.67
    8. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo             30.00
    9. Laurent Wilkens                93  Torpedo             30.18
   10. Rick Bond                      93  Ed-Vo               31.45
   11. Michiel van der Meiden         93  De Fuut             32.28
   12. Rick van der Pal               92  De Fuut             35.02
   13. Marvin van den Breul           93  De Fuut             35.66
   14. Bas Cavadino                   92  Ed-Vo               37.03



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Dames                              senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kiki Geserick                  91  Torpedo           1:20.34
    2. Sandra Kok                     91  Ed-Vo             1:22.48
    3. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           1:29.07
    4. Esmeralda de Vink              91  Torpedo           1:29.14
    5. Joyce Geschiere                90  Ed-Vo             1:30.00
    6. Elise Keijzer                  92  Ed-Vo             1:31.25
    7. Lara Deul                      96  Ed-Vo             1:37.61
    8. Susan Roelse                   93  De Fuut           1:39.55
    9. Angela Tol                     93  Ed-Vo             1:40.23
   10. Manon Sier                     94  Ed-Vo             1:48.08
   11. Liss Onink                     93  De Fuut           1:49.14
  dis. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Heren                                 jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De Fuut           1:06.11
    2. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             1:08.32
    3. Chester Hautvast               92  Torpedo           1:11.31
    4. Jorik de Jong                  91  De Fuut           1:12.96
    5. Rob Tol                        92  Ed-Vo             1:16.07
    6. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo           1:16.29
    7. Richard Veerman                91  Ed-Vo             1:17.12
    8. Laurent Wilkens                93  Torpedo           1:18.79
    9. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:22.12
   10. Robin Schilder                 90  Ed-Vo             1:22.75
   11. Daniel Langerveld              93  De Fuut           1:25.11
   12. Timo Bol                       91  De Fuut           1:35.60
  dis. Rick Bond                      93  Ed-Vo             1:27.11
        1:27.11 



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kiki Geserick                  91  Torpedo           1:28.67
    2. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:28.72
    3. Monique Tol-Tuijp              69  Ed-Vo             1:28.90
    4. Judith Kox                     93  Torpedo           1:31.01
    5. Milja Breed                    88  Torpedo           1:31.81
    6. Jenny de Does                  82  Ed-Vo             1:33.36
    7. Agnes de Does                  82  Ed-Vo             1:34.66
    8. Dewy Overdijk                  88  Ed-Vo             1:34.89
    9. Sophie van Halsema             92  Torpedo           1:36.96
   10. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:38.40
   11. Julia de Jong                  91  Torpedo           1:42.56
   12. Roos Keyzer                    78  De Fuut           1:46.11



TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Fred Bond                      89  Ed-Vo             1:12.67
    2. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:17.24
    3. Dijs Molenaar                  79  Torpedo           1:17.54
    4. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           1:17.83
    5. Benjamin Schröder              87  Torpedo           1:17.83
    6. Peter Broekhuis                79  Torpedo           1:17.85
    7. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:19.94
    8. Peter Smit                     82  Ed-Vo             1:21.50
    9. Fred Karregat                  69  Ed-Vo             1:22.27
   10. Nick Schilder                  90  Ed-Vo             1:26.57
   11. Jack Guijt                     83  Ed-Vo             1:28.87
   12. Reno Groenestein               66  De Fuut           1:32.69
  dis. Ronald Stolk                   66  De Fuut



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Gemengd                      Meisjes Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Shanna Veerman                 98  Ed-Vo               40.44
    2. Merel Tol                      98  Ed-Vo               44.88
    3. Emily de Jong                  98  Torpedo             45.79
    4. Marit Leusink                  99  Torpedo             49.96
    5. Lois Hoeben                    00  Torpedo             54.10
    6. Amber Hof                      98  Torpedo             54.64



Nr. 19   50m vrije slag Gemengd                      Jongens Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Reinier Mathot                 98  De Fuut             39.41
    2. Bas Vlugt                      99  Ed-Vo               42.28
    3. Joep de Jong                   00  Torpedo             45.27
    4. Tyrese Wilson                  00  De Fuut             46.97
    5. Friso Stolk                    98  De Fuut             49.16
    6. Jimmy Wilkens                  98  Torpedo             50.59



TOP
Nr. 20   50m rugslag Dames                                   junioren 1 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut             40.15
    2. Annika Neuteboom               96  Torpedo             40.18
    3. Melissa Smienk                 96  De Fuut             40.66
    4. Lara Deul                      96  Ed-Vo               41.42
    5. Rianne Bekenkamp               97  Torpedo             41.76
    6. Janine Kroon                   96  Ed-Vo               42.15
    7. Annemarie Otte                 96  Ed-Vo               42.22
    8. Esther Kox                     96  Torpedo             42.79
    9. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             43.76
   10. Marloes Langerveld             97  De Fuut             45.31
   11. Anja Daalhuizen                96  De Fuut             46.80
   12. Britt Klok                     96  Torpedo             47.61
   13. Robin Simonse                  96  Torpedo             48.20
   14. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             48.44
   15. Isabelle Otte                  97  Ed-Vo               49.49
   16. Gemma van der Voort            96  Torpedo             51.32
   17. Laura Kievit                   96  De Fuut             52.41
   18. Denise Mooten                  97  Torpedo           1:06.12



TOP
Nr. 22   50m rugslag Heren                                   minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             38.70
    2. Rick Smit                      96  De Fuut             40.99
    3. Valentijn Stolk                96  De Fuut             41.95
    4. Stijn Avezaat                  97  De Fuut             42.13
    5. Levi Tol                       97  Ed-Vo               44.52
    6. Tim Tuijp                      98  Ed-Vo               48.03
    7. Teun Steinroth                 96  Torpedo             50.15
    8. Sander Karregat                98  Ed-Vo               52.61
    9. Nico Karregat                  97  Ed-Vo               54.65
   10. Donny de Jong                  98  Torpedo             56.65
   11. Wesley Groenestein             96  De Fuut           1:05.56



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                               junioren 3 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             1:07.59
    2. Esmee Bont                     95  Ed-Vo             1:14.09
    3. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           1:15.94
    4. Laura de Jong                  94  Torpedo           1:16.96
    5. Aranka Schouten                95  De Fuut           1:19.92
    6. Esther Kox                     96  Torpedo           1:20.19
    7. Naomi Sier                     95  Ed-Vo             1:21.63
    8. Melissa Smienk                 96  De Fuut           1:21.77
    9. Linsey Schilder                95  Ed-Vo             1:24.77
   10. Kimberley Roquas               94  Torpedo           1:30.17
   11. Barbara van Schaik             95  Torpedo           1:31.11
   12. Samantha de Vink               94  Torpedo           1:33.56



TOP
Nr. 26   100m vrije slag Heren                               junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             1:07.64
    2. Tijmen Schaapherder            95  Torpedo           1:11.06
    3. Quno Post                      96  De Fuut           1:11.51
    4. Remco Tol                      95  Ed-Vo             1:11.51
    5. Valentijn Stolk                96  De Fuut           1:14.84
    6. Kenneth Martens                94  De Fuut           1:16.68
    7. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           1:16.72
    8. Madé Diepersloot               95  De Fuut           1:17.89
    9. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut           1:18.28
   10. Roy Roquas                     94  Torpedo           1:19.61
   11. Ziggy van der Ploeg            94  Torpedo           1:21.77
   12. Joey van Dillen                94  De Fuut           1:27.53
   13. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:34.41



TOP
Nr. 28   200m schoolslag Dames                                  jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Judith Kox                     93  Torpedo           3:15.43
        1:34.76  3:15.43 
    2. Janine Kroon                   96  Ed-Vo             3:20.13
        1:37.32  3:20.13 
    3. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo           3:22.00
        1:34.33  3:22.00 
    4. Susan Roelse                   93  De Fuut           3:32.02
        1:43.58  3:32.02 
    5. Aranka Schouten                95  De Fuut           3:32.12
        1:46.09  3:32.12 
    6. Marielle Kievit                94  De Fuut           3:33.54
        1:44.51  3:33.54 
    7. Naomi Sier                     95  Ed-Vo             3:34.24
        1:41.82  3:34.24 
    8. Brenda Groenestein             93  De Fuut           3:34.54
        1:44.01  3:34.54 
    9. Manon Sier                     94  Ed-Vo             3:36.80
        1:44.39  3:36.80 
   10. Annemarie Otte                 96  Ed-Vo             3:47.92
        1:49.33  3:47.92 
   11. Tara Steenaart                 93  De Fuut           3:53.90
        1:49.22  3:53.90 



TOP
Nr. 30   200m schoolslag Heren                               junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           2:51.11
        1:22.31  2:51.11 
    2. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             2:51.84
        1:22.60  2:51.84 
    3. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo           3:06.35
        1:28.91  3:06.35 
    4. Rob Tol                        92  Ed-Vo             3:10.67
        1:31.09  3:10.67 
    5. Christiaan Tobar               92  Torpedo           3:16.28
        1:33.88  3:16.28 
    6. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut           3:18.32
        1:36.61  3:18.32 
    7. Rick Bond                      93  Ed-Vo             3:20.06
        1:35.16  3:20.06 
    8. Tijmen Schaapherder            95  Torpedo           3:28.23
        1:40.07  3:28.23 
    9. Rick van der Pal               92  De Fuut           3:28.25
        1:39.91  3:28.25 
   10. Michiel van der Meiden         93  De Fuut           3:32.26
        1:45.82  3:32.26 
   11. Bas Cavadino                   92  Ed-Vo             3:34.73
        1:43.57  3:34.73 
   12. Marvin van den Breul           93  De Fuut           3:40.58
        1:45.63  3:40.58 



TOP
Nr. 32   200m vrije slag Dames                               senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kiki Geserick                  91  Torpedo           2:26.33
        1:10.11  2:26.33 
    2. Sandra Kok                     91  Ed-Vo             2:28.40
        1:11.16  2:28.40 
    3. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             2:29.01
        1:12.28  2:29.01 
    4. Dieke van der Gugten           90  De Fuut           2:37.65
        1:14.85  2:37.65 
    5. Susan Roelse                   93  De Fuut           2:40.74
        1:18.41  2:40.74 
    6. Joyce Geschiere                90  Ed-Vo             2:47.86
        1:18.39  2:47.86 
    7. Elise Keijzer                  92  Ed-Vo             2:48.25
        1:21.05  2:48.25 
    8. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut           2:50.15
        1:22.00  2:50.15 
    9. Sophie van Halsema             92  Torpedo           2:54.14
        1:21.11  2:54.14 
   10. Angela Tol                     93  Ed-Vo             2:54.90
        1:23.34  2:54.90 
   11. Sylvia Kwakman                 92  Ed-Vo             2:57.77
        1:23.29  2:57.77 
   12. Julia de Jong                  91  Torpedo           3:01.77
        1:24.80  3:01.77 
   13. Linsey Schilder                95  Ed-Vo             3:07.87
        1:31.25  3:07.87 



TOP
Nr. 33   200m vrije slag Heren                                  jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De Fuut           2:07.13
          59.41  2:07.13 
    2. Chester Hautvast               92  Torpedo           2:10.62
        1:02.62  2:10.62 
    3. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             2:10.86
        1:02.97  2:10.86 
    4. Daniel Langerveld              93  De Fuut           2:16.61
        1:07.49  2:16.61 
    5. Jorik de Jong                  91  De Fuut           2:17.29
        1:04.73  2:17.29 
    6. Richard Veerman                91  Ed-Vo             2:19.20
        1:07.13  2:19.20 
    7. Timo Bol                       91  De Fuut           2:26.56
        1:06.37  2:26.56 
    8. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             2:27.39
        1:10.90  2:27.39 
    9. Gijs van der Gugten            93  De Fuut           2:27.64
        1:10.86  2:27.64 
   10. Robin Schilder                 90  Ed-Vo             2:31.91
        1:12.13  2:31.91 
   11. Laurent Wilkens                93  Torpedo           2:40.30
        1:16.14  2:40.30 
   12. Nick Schilder                  90  Ed-Vo             2:43.03
        1:17.10  2:43.03 
   13. Remco Tol                      95  Ed-Vo             2:44.89
        1:19.35  2:44.89 



TOP
Nr. 34   100m wisselslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ingrid de Does-Sier            80  Ed-Vo             1:15.64
    2. Monique Tol-Tuijp              69  Ed-Vo             1:16.35
    3. Estelle de Jong                89  De Fuut           1:17.67
    4. Jenny de Does                  82  Ed-Vo             1:19.18
    5. Agnes de Does                  82  Ed-Vo             1:19.53
    6. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo           1:22.19
    7. Milja Breed                    88  Torpedo           1:22.20
    8. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut           1:24.72
    9. Esmeralda de Vink              91  Torpedo           1:25.11
   10. Iris van Beek                  93  De Fuut           1:27.69
   11. Dewy Overdijk                  88  Ed-Vo             1:31.43
   12. Lisette de Wit                 88  De Fuut           1:32.39
   13. Roos Keyzer                    78  De Fuut           1:38.79



TOP
Nr. 35   100m wisselslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Fred Bond                      89  Ed-Vo             1:03.25
    2. Peter Broekhuis                79  Torpedo           1:06.98
    3. Benjamin Schröder              87  Torpedo           1:08.00
    4. Len ter Hart                   91  De Fuut           1:09.41
    5. Jack Guijt                     83  Ed-Vo             1:09.77
    6. Dijs Molenaar                  79  Torpedo           1:10.80
    7. Fred Karregat                  69  Ed-Vo             1:14.03
    8. Roy van der Pal                85  De Fuut           1:14.09
    9. Yordi Tak                      92  De Fuut           1:16.55
   10. Ronald Stolk                   66  De Fuut           1:18.18
   11. Reno Groenestein               66  De Fuut           1:34.71
  dis. Peter Smit                     82  Ed-Vo             1:11.14
        1:11.14 



TOP
Nr. 36   4 x 50m vrije slag Dames                            junioren 3 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ed-Vo 1                            Ed-Vo             2:17.55
       Lara Deul                 96   Esmee Bont                95
       Janine Kroon              96   Rosa Veerman              96
        2:17.55 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           2:18.47
       Farina Apdoelaziz         94   Marleen Hoogenkamp        96
       Melissa Smienk            96   Aranka Schouten           95
        2:18.47 
    3. Torpedo 1                          Torpedo           2:24.76
       Esther Kox                96   Annika Neuteboom          96
       Barbara van Schaik        95   Laura de Jong             94
        2:24.76 



TOP
Nr. 37   4 x 100m vrije slag Heren                              jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Fuut 1                          De Fuut           4:11.88
       Len ter Hart              91   Gijs van der Gugten       93
       Timo Bol                  91   Jorik de Jong             91
        1:00.79  4:11.88 
    2. Ed-Vo 1                            Ed-Vo             4:16.41
       Robin Schilder            90   Rob Tol                   92
       Richard Veerman           91   Kees Veerman              92
        1:08.09  4:16.41 
    3. Torpedo 1                          Torpedo           4:27.54
       Nicolaas van der Voort    92   Laurent Wilkens           93
       Christiaan Tobar          92   Chester Hautvast          92
        1:07.60  4:27.54