Neptunus'58
Schijndel (NED),    30.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m rugslag, 6 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 6 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 4 x 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
30-9-2007 - 14:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Njord 1                                 Njord                    4:14.71     4:19.96       
        Eveline  Wouters, 91                         MariŽtte  Nijhoff, 89
        DaniŽlle  Scheepers, 90
          1:03.58  4:19.96

    2.  Neptunus'58 1                           Neptunus'58              4:29.61     4:27.40       
        Mandy  Kuypers, 88                           Linda  Schellekens, 88
        Evalie  Hovers, 92
          1:09.09  4:27.40

    3.  Hieronymus 1                            Hieronymus               4:30.49     4:39.41       
        Cora van Dorst, 91                           Jennemieke  Aanraad, 93
        Lotte van Ruiten, 85
          1:13.34  4:39.41

    4.  De Krabben 1                            De Krabben               4:34.29     4:44.88       
        Wilma  Mihaylova, 93                         Lotte  Nederstigt, 93
        Linda van Poll, 89
          1:10.38  4:44.88

    5.  De Krabben 2                            De Krabben               4:55.34     5:03.04       
        Loes  Schellekens, 90                        Leonie  Heijboer, 92
        Mirte van Hal, 93
          1:15.18  5:03.04




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 4 x 50m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
30-9-2007 - 14:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neptunus'58 1                           Neptunus'58              2:14.27     2:09.37       
        Mark  Schellekens, 92                        Mark van Dinther, 94
        Rick van Hamond, 92
            31.94  2:09.37

    2.  Njord 1                                 Njord                    2:32.46     2:21.00       
        Marijn de Lepper, 92                         Cas  Biekmann, 93
        Ruud  Scheepers, 92
            40.36  2:21.00

    3.  De Krabben 1                            De Krabben               2:24.82     2:25.72       
        Joel  Pradas de Jong, 92                     Jordy  Jongenelen, 95
        Wimar  Lindenberg, 96
            33.67  2:25.72

    4.  Hieronymus 1                            Hieronymus               2:27.89     2:29.10       
        Robin  Albers, 93                            Bas de Bruijn, 94
        Fabian  Sebregts, 95
            38.26  2:29.10




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                           Alle, 50m rugslag                               6 - 9 jaar
30-9-2007 - 14:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikita van den Ouden          9900622   De Krabben                 54.16       48.84       
    2.  Noud van Boven                9800333   Neptunus'58                48.99       48.93       
    3.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      55.43       50.79       
    4.  Meike van Mol                 9801554   Njord                      53.43       51.28       
    5.  Jolijn  Miedema               9801552   Njord                      53.65       53.44       
    6.  Senna  Lindenberg             9900738   De Krabben                    NT       54.24       
    7.  Kai vd Zanden                 9900033   Neptunus'58              1:01.40       55.53       
    8.  Anouk van Os                  9900322   Neptunus'58                57.83       57.10       
    9.  Noah  Wilbers                 9801887   Njord                         NT       59.23       
   10.  Isa vd Ven                    9801956   Neptunus'58              1:04.18     1:01.22       
   11.  Federico  Castaldo            9900469   De Krabben               1:07.40     1:07.85       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Junioren 1 en later
30-9-2007 - 14:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaimy  Mous                   9602576   Njord                    1:40.66     1:37.40       
          1:37.40
    2.  Lara vd Ven                   9602892   Neptunus'58              1:45.16     1:39.58       
            47.30  1:39.58
    3.  Kathy  Groot                  9700444   De Krabben               1:45.31     1:44.64  FJ 1 
            50.03  1:44.64
    4.  Aniek  Pennings               9600114   Neptunus'58              1:46.04     1:44.64  FJ 2 
          1:44.64
    5.  Nikki van Hal                 9602872   De Krabben               1:52.60     1:46.00       
            49.80  1:46.00
    6.  Laura van Dijke               9801152   De Krabben                    NT     1:46.38       
            49.51  1:46.38
    7.  Madelon van Uchelen           9604180   De Krabben               1:54.43     1:48.66       
            50.56  1:48.66
    8.  Chantal  Vervoort             9603134   Njord                    1:51.01     1:50.29       
            52.95  1:50.29
    9.  Bo  Sluijpers                 9702692   Neptunus'58              1:59.70     1:52.19       
            52.51  1:52.19
   10.  Nikki  Burcksen               9701424   Hieronymus               1:58.09     1:52.22       
            52.89  1:52.22
   11.  Daphne  Voets                 9604098   Neptunus'58              1:53.97     1:52.33  FJ 1 
            52.20  1:52.33
   12.  Elisabetta  Castaldo          9703486   De Krabben               1:55.41     1:52.33  FJ 2 
            53.74  1:52.33
   13.  Xandra  Blaauw                9702010   Njord                    1:53.11     1:52.40       
          1:52.40
   14.  Sanne van Gastel              9602393   Hieronymus               1:55.18     1:53.92       
            53.28  1:53.92
   15.  Demi van Os                   9603696   Neptunus'58              1:55.77     1:56.94       
          1:56.94
   16.  Chiara  Heijnen               9700974   Hieronymus               2:05.89     1:57.78       
          1:57.78
   17.  Anouk van Mol                 9602854   Njord                    1:55.03     1:58.86       
          1:58.86
   18.  Dimphy vd Grinsven            9702690   Neptunus'58                   NT     2:02.26       
            56.70  2:02.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 6 en later
30-9-2007 - 14:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wimar  Lindenberg             9601857   De Krabben               1:40.54     1:39.17       
          1:39.17
    2.  Luke van Hamond               9600945   Neptunus'58              1:46.22     1:41.52       
            47.96  1:41.52
    3.  Sander van Bentum             9602391   Hieronymus               1:44.36     1:44.91       
            48.35  1:44.91
    4.  Ramon  Verhulst               9601751   Hieronymus                    NT     1:48.91       
            50.56  1:48.91
    5.  Luuk van Helvoirt             9601877   Neptunus'58              1:48.56     1:49.57       
            50.92  1:49.57
    6.  Rick  Minkman                 9701097   De Krabben               1:46.68     1:50.06       
          1:50.06
    7.  Damišn van Dijk               9700563   Hieronymus               1:49.00     1:51.10       
          1:51.10
    8.  Mauro  Lanutti                9603019   De Krabben               1:49.60     1:51.20       
            53.17  1:51.20
    9.  Lorenzo de Bie                9701397   De Krabben               1:47.66     1:51.24       
            51.77  1:51.24
   10.  Pim van de Ven                9603577   Njord                    2:00.47     1:53.45       
          1:53.45
   11.  Jeroen van Dinther            9701569   Neptunus'58              1:53.30     1:57.01       
            53.83  1:57.01
   12.  Ricardo van der Aa            9702085   Njord                         NT     1:59.21       
          1:59.21
   13.  Luc  Megens                   96agv     De Krabben                    NT     2:06.05       
          1:00.76  2:06.05
   14.  Jens van Deursen              9603579   Njord                    2:15.25     2:06.74       
            59.18  2:06.74
   15.  Tom vd Heijden                9701571   Neptunus'58                   NT     2:13.15       
          2:13.15
   16.  Alex de Laat                  9601879   Neptunus'58              2:24.86     2:25.67       
          1:07.23  2:25.67
    NG  Martijn  Eickmans             9701941   Neptunus'58                   NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2007 - 14:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nelly  Velthuijs              9404028   Njord                    1:27.13     1:21.16       
          1:21.16
    2.  Anouk van Helvoirt            9405606   Neptunus'58              1:22.87     1:21.88       
          1:21.88
    3.  Nikki van der Zee             9503340   De Krabben               1:26.79     1:22.96       
          1:22.96
    4.  Bente van Bergen              9600336   Neptunus'58              1:22.54     1:24.10       
          1:24.10
    5.  Anouk van Lokven              9402680   Neptunus'58              1:25.70     1:25.02       
          1:25.02
    6.  Birgit  Adriaansen            9503342   De Krabben               1:27.06     1:26.12       
          1:26.12
    7.  Ilse van der Heijden          9402878   Njord                    1:32.04     1:26.42       
          1:26.42
    8.  Shirley  Voets                9504862   Neptunus'58              1:32.57     1:28.18       
          1:28.18
    9.  Sandra van der Heijden        9405328   De Krabben               1:34.15     1:29.16       
          1:29.16
   10.  Zahra  Kandil                 9406430   De Krabben               1:37.02     1:29.60       
          1:29.60
   11.  Emy  Liebregts                9505020   Njord                    1:30.17     1:30.77       
          1:30.77
   12.  Lois  Klomp                   9503874   Njord                    1:33.14     1:32.06       
          1:32.06
   13.  Inge van Dijke                9503818   De Krabben               1:36.15     1:34.60       
          1:34.60
   14.  Vera de Laat                  9403576   Neptunus'58              1:33.83     1:36.17       
          1:36.17
   15.  Meghan van de Brand           9406490   Hieronymus               1:40.10     1:36.66  FJ 1 
          1:36.66
   16.  Linette van 't Hof            9501850   Hieronymus               1:38.76     1:36.66  FJ 2 
          1:36.66
   DIS  Lisa de Mol                   9503814   Hieronymus               1:42.14     1:35.15       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:35.15
    NG  Lotte van Broekhoven          9504176   Hieronymus               1:52.92                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m wisselslag           Jongens Junioren 2 en later
30-9-2007 - 14:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy  Jongenelen             95agv     De Krabben               1:30.00     1:20.30       
          1:20.30
    2.  Bas de Bruijn                 9402509   Hieronymus               1:28.22     1:21.26       
          1:21.26
    3.  Fabian  Sebregts              9500689   Hieronymus               1:22.65     1:23.13       
          1:23.13
    4.  Dennis  Wardenaar             9403889   De Krabben               1:27.48     1:23.19       
          1:23.19
    5.  Erwin  Mallens                9403097   Njord                         NT     1:24.44       
          1:24.44
    6.  Mark van Dinther              9401471   Neptunus'58              1:23.73     1:24.98       
          1:24.98
    7.  Chris  Sparks                 9403505   Njord                         NT     1:27.23       
          1:27.23
    8.  Camiel  Maseland              9504151   Neptunus'58              1:43.88     1:36.20       
          1:36.20
    9.  Danny van Grinsven            9503879   Neptunus'58              1:51.80     1:39.00       
          1:39.00
   10.  Brian  Verhagen               9503027   Njord                    1:39.79     1:39.96       
          1:39.96
   11.  Chris  Jansen                 9503593   Njord                         NT     1:44.78       
          1:44.78
   DIS  Jeroen  Trimbach              9402629   Neptunus'58              1:35.65     1:35.28       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:35.28
   DIS  Bart van Bergen               9403057   Neptunus'58              1:34.18     1:37.13       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:37.13
    NG  Omar  Osama Elmekkawi         9501341   Hieronymus               1:36.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Meisjes, 50m vrije slag                Dames Jeugd 2 en later
30-9-2007 - 14:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber  Paarhuis               9301608   Njord                      31.43       31.74       
    2.  Evalie  Hovers                9204984   Neptunus'58                31.57       32.02       
    3.  Lisa  Smits                   9307080   Neptunus'58                34.10       32.55       
    4.  Malou de Mol                  9306596   Hieronymus                 31.94       32.83       
    5.  Sanne de Bruijn               9206130   Hieronymus                 32.06       32.96       
    6.  Mirte van Hal                 9303438   De Krabben                 33.09       33.12       
    7.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                      35.39       33.67       
    8.  Renske  Janssen               9302186   De Krabben                 34.57       34.29       
    9.  Leonie  Heijboer              9205400   De Krabben                 34.70       34.37       
   10.  Elke  Schellekens             9301550   Neptunus'58                34.01       34.39       
   11.  Iris  Velthuijs               9207234   Njord                      35.95       34.65       
   12.  Femke  Pradas de Jong         9404512   De Krabben                 38.87       35.75       
   13.  Lois  Klomp                   9503874   Njord                      36.62       36.59       
   14.  Rachelle van de Brand         9207498   Hieronymus                 37.13       36.67       
   15.  Elke van Liempd               9206210   Neptunus'58                38.95       36.73       
   16.  Nicole  Schoonbeek            9503144   Njord                      36.36       37.02       
   17.  Annebeth  Trepels             9403184   Njord                      36.84       37.97       
   18.  Susanne  Dijkstra             9206498   Njord                      38.52       38.76       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Jongens, 50m vrije slag           Jongens Junioren 4 en later
30-9-2007 - 14:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs  Verhagen                9304253   Neptunus'58                27.52       26.92       
    2.  Rick van Hamond               9205873   Neptunus'58                30.03       28.60       
    3.  Ruud  Scheepers               9203411   Njord                      29.26       29.38       
    4.  Marijn de Lepper              9204921   Njord                      29.59       29.80       
    5.  Robin  Albers                 9303229   Hieronymus                 32.09       30.64       
    6.  Joel  Pradas de Jong          9205589   De Krabben                 31.59       30.82       
    7.  Cas  Biekmann                 1993CB    Njord                         NT       31.45       
    8.  Tobias  Sebregts              9303349   Hieronymus                 32.57       32.55       
    9.  Michel  Megens                9303861   De Krabben                 34.57       33.67       
   10.  Bram van Mol                  9304957   Njord                      36.34       35.35       
   11.  Bram  Speetjens               9304959   Njord                      41.61       40.90       
    NG  Wesley  Beck                  9302123   Hieronymus                 31.25                   
    NG  Sebastiaan van den Heuvel     9305615   Hieronymus                 36.62                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren 2 en later
30-9-2007 - 14:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cora van Dorst                9106218   Hieronymus               1:11.18     1:12.07       
            33.04  1:12.07
    2.  DaniŽlle  Scheepers           9005428   Njord                    1:11.07     1:14.85       
          1:14.85
    3.  Marissa  Minkman              9306054   De Krabben               1:19.53     1:20.36       
            36.26  1:20.36
    4.  Wilma  Mihaylova              93agv     De Krabben               1:16.00     1:20.70       
          1:20.70
    5.  Vivian van der Burgt          9000656   Njord                    1:14.41     1:20.72       
            35.91  1:20.72
    6.  Eveline  Wouters              9104934   Njord                    1:17.42     1:22.04       
            37.92  1:22.04
    7.  Loes  Schellekens             9004728   De Krabben               1:29.62     1:28.38       
            40.38  1:28.38
    8.  Esra  Pennings                9402180   Neptunus'58              1:28.78     1:28.79       
            40.23  1:28.79
    9.  Malou de Mol                  9306596   Hieronymus               1:28.67     1:31.33       
          1:31.33
   10.  Sanne de Bruijn               9206130   Hieronymus               1:33.04     1:34.78       
          1:34.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vlinderslag               Heren Jeugd 2 en later
30-9-2007 - 14:50                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus               1:07.76     1:04.65       
            29.84  1:04.65
    2.  Roel vd Kleij                 9001571   Neptunus'58              1:05.04     1:07.69       
          1:07.69
    3.  Coen de Bruijn                9205151   Hieronymus               1:21.36     1:12.46       
            33.29  1:12.46
    4.  Robert  Groot                 9301997   De Krabben               1:17.94     1:14.66       
            33.31  1:14.66
    5.  Bas  Rinzema                  9106395   Njord                    1:18.26     1:16.33       
          1:16.33
    6.  Jeroen van Vark               9105587   Njord                    1:18.30     1:19.44       
            34.94  1:19.44
    7.  Twan  Mulder                  9106469   Njord                    1:22.81     1:23.13       
          1:23.13
   DIS  Rens van Iersel               9005133   Hieronymus               1:19.92     1:18.26       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:18.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren Open
30-9-2007 - 14:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MariŽtte  Nijhoff             8903036   Njord                    1:17.24     1:20.06       
          1:20.06
    2.  Linda  Schellekens            8803854   Neptunus'58              1:22.51     1:22.44       
            39.10  1:22.44
    3.  Lotte  Nederstigt             9303062   De Krabben               1:23.26     1:24.46       
          1:24.46
    4.  Joke  Velthuijs               9007168   Njord                    1:22.07     1:25.55       
            39.93  1:25.55
    5.  Anouk van Lokven              9402680   Neptunus'58              1:31.69     1:30.91       
            43.13  1:30.91
    6.  Leonie  Heijboer              9205400   De Krabben               1:26.90     1:31.15       
            43.17  1:31.15
    7.  Jennemieke  Aanraad           9301834   Hieronymus               1:30.57     1:35.17       
          1:35.17
    8.  Linda van Poll                8905730   De Krabben               1:30.23     1:35.30       
            44.51  1:35.30
    9.  Mandy  Kuypers                8802574   Neptunus'58              1:37.44     1:35.46       
            44.35  1:35.46
   10.  Mariska  Stuurstraat          9108140   Njord                    1:35.78     1:37.92       
          1:37.92
   11.  Lotte van Ruiten              8502530   Hieronymus               1:34.50     1:38.50       
            46.94  1:38.50
   12.  Sandra  Schellekens           8503416   Neptunus'58              1:37.55     1:39.33       
            46.74  1:39.33
   13.  Miranda van Driel             8905934   De Krabben               1:35.14     1:41.70       
            47.13  1:41.70
   14.  Rachelle van de Brand         9207498   Hieronymus               1:42.49     1:43.02       
            47.54  1:43.02
   15.  Nicole  Plouvier              8905936   De Krabben               1:34.33     1:44.03       
          1:44.03
   16.  Jolinde  Dermaux              9106998   Hieronymus               1:40.83     1:44.39       
          1:44.39
   17.  Marian  Withagen              8302322   De Krabben               1:44.56     1:49.36       
            51.13  1:49.36
    NG  Evelien  Franken              89000EF   Hieronymus               1:32.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 100m schoolslag                    Heren Senioren Open
30-9-2007 - 15:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus               1:10.37     1:12.54       
          1:12.54
    2.  Mark  Schellekens             9201153   Neptunus'58              1:16.07     1:14.94       
            35.22  1:14.94
    3.  Dick van Beveren              8300163   De Krabben               1:12.36     1:15.33       
            35.14  1:15.33
    4.  Hans  Kwaks                   6400443   De Krabben               1:16.24     1:16.63       
          1:16.63
    5.  Rik op het Veld               8602289   Njord                    1:17.48     1:18.71       
            36.38  1:18.71
    6.  Erik van Dartel               6700185   Njord                    1:20.35     1:20.11       
            37.70  1:20.11
    7.  Jeroen van der Burgt          8600525   Njord                    1:19.57     1:20.97       
          1:20.97
    8.  Jules van Zundert             9104373   Hieronymus               1:20.98     1:20.98       
            37.48  1:20.98
    9.  Vincent  Groot                8804829   De Krabben               1:19.17     1:21.23       
            37.48  1:21.23
   10.  Frank  Hovenier               8503239   Neptunus'58              1:22.57     1:21.36       
            38.39  1:21.36
   11.  Martijn van der Graaf         8102141   De Krabben               1:20.07     1:22.76       
            38.12  1:22.76
   12.  Niall  Carroll                7301285   Neptunus'58              1:24.80     1:26.64       
          1:26.64
   13.  Ben vd Klundert               8801887   Hieronymus               1:28.81     1:30.73       
          1:30.73
   DIS  Ralf  Jansen                  8901457   Njord                    1:38.45     1:39.22       
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.03  1:39.22
    NG  Mark  Janssen                 8901471   Hieronymus               1:20.70                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Alle, 50m vrije slag                              6 - 9 jaar
30-9-2007 - 15:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikita van den Ouden          9900622   De Krabben                 47.92       42.70       
    2.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      47.91       44.97  FJ 1 
    3.  Senna  Lindenberg             9900738   De Krabben                 49.12       44.97  FJ 2 
    4.  Meike van Mol                 9801554   Njord                      46.98       45.03       
    5.  Noud van Boven                9800333   Neptunus'58                45.09       45.23       
    6.  Jolijn  Miedema               9801552   Njord                      46.32       46.41       
    7.  Elaine van der Putten         9801558   Njord                      54.86       51.24       
    8.  Federico  Castaldo            9900469   De Krabben                 58.07       51.91       
    9.  Anouk van Os                  9900322   Neptunus'58                54.97       52.65       
   10.  Isa vd Ven                    9801956   Neptunus'58                51.77       53.22       
   11.  Noah  Wilbers                 9801887   Njord                         NT       55.76       
   DIS  Kai vd Zanden                 9900033   Neptunus'58                   NT                   
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Meisjes, 50m rugslag             Meisjes Junioren 1 en later
30-9-2007 - 15:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bente van Bergen              9600336   Neptunus'58                40.79       39.78       
    2.  Jaimy  Mous                   9602576   Njord                      42.84       41.52       
    3.  Aniek  Pennings               9600114   Neptunus'58                46.78       44.28       
    4.  Nadien van Lang               9702012   Njord                      46.28       44.77       
    5.  Chantal  Vervoort             9603134   Njord                      47.67       45.20       
    6.  Nikki  Burcksen               9701424   Hieronymus                 44.52       45.62       
    7.  Lara vd Ven                   9602892   Neptunus'58                48.67       45.95       
    8.  Kathy  Groot                  9700444   De Krabben                 47.64       46.48       
    9.  Demi van Os                   9603696   Neptunus'58                48.82       46.81       
   10.  Madelon van Uchelen           9604180   De Krabben                 48.96       47.26       
   11.  Xandra  Blaauw                9702010   Njord                      49.56       47.61       
   12.  Daphne  Voets                 9604098   Neptunus'58                49.53       48.93       
   13.  Sanne van Gastel              9602393   Hieronymus                 49.47       49.86       
   14.  Laura van Dijke               9801152   De Krabben                 54.16       50.43       
   15.  Bo  Sluijpers                 9702692   Neptunus'58                53.42       50.98       
   16.  Nikki van Hal                 9602872   De Krabben                 52.73       51.61       
   17.  Chiara  Heijnen               9700974   Hieronymus                 52.97       51.86       
   18.  Anouk van Mol                 9602854   Njord                      54.17       53.05       
   19.  Mayke van Dartel              9603136   Njord                         NT       55.19       
   20.  Dimphy vd Grinsven            9702690   Neptunus'58              1:00.43       55.87       
   21.  Elisabetta  Castaldo          9703486   De Krabben               1:10.51     1:02.39       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Jongens, 50m rugslag             Jongens Minioren 6 en later
30-9-2007 - 15:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luke van Hamond               9600945   Neptunus'58                39.59       40.06       
    2.  Wimar  Lindenberg             9601857   De Krabben                 41.81       42.67       
    3.  Ramon  Verhulst               9601751   Hieronymus                 45.64       44.59       
    4.  Sander van Bentum             9602391   Hieronymus                 47.50       48.36       
    5.  Damišn van Dijk               9700563   Hieronymus                 47.96       48.50       
    6.  Pim van de Ven                9603577   Njord                         NT       49.57       
    7.  Luuk van Helvoirt             9601877   Neptunus'58                49.70       50.01       
    8.  Jeroen van Dinther            9701569   Neptunus'58                52.58       50.68       
    9.  Mauro  Lanutti                9603019   De Krabben                 53.43       51.04       
   10.  Rick  Minkman                 9701097   De Krabben                 52.78       51.73       
   11.  Lorenzo de Bie                9701397   De Krabben                 54.85       52.06       
   12.  Ricardo van der Aa            9702085   Njord                      54.30       53.24       
   13.  Alex de Laat                  9601879   Neptunus'58                51.74       53.44       
   14.  Jens van Deursen              9603579   Njord                      56.56       53.54       
   15.  Tom vd Heijden                9701571   Neptunus'58                59.12       55.55       
   DIS  Luc  Megens                   96agv     De Krabben               1:13.33       57.51       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Martijn  Eickmans             9701941   Neptunus'58              1:00.60                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2007 - 15:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse van der Heijden          9402878   Njord                    1:10.23     1:11.14       
            34.18  1:11.14
    2.  Nelly  Velthuijs              9404028   Njord                    1:13.18     1:11.55       
            35.02  1:11.55
    3.  Birgit  Adriaansen            9503342   De Krabben               1:14.02     1:14.98       
            35.50  1:14.98
    4.  Bente van Bergen              9600336   Neptunus'58              1:13.66     1:16.37       
            36.61  1:16.37
    5.  Nikki van der Zee             9503340   De Krabben               1:15.51     1:17.50       
            36.01  1:17.50
    6.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                    1:21.74     1:17.80       
            36.32  1:17.80
    7.  Esra  Pennings                9402180   Neptunus'58              1:14.53     1:19.20       
            36.20  1:19.20
    8.  Sandra van der Heijden        9405328   De Krabben               1:22.74     1:20.03       
            37.84  1:20.03
    9.  Emy  Liebregts                9505020   Njord                    1:17.90     1:20.14       
            38.42  1:20.14
   10.  Shirley  Voets                9504862   Neptunus'58              1:14.23     1:20.40       
            37.89  1:20.40
   11.  Zahra  Kandil                 9406430   De Krabben               1:31.76     1:20.65       
            37.34  1:20.65
   12.  Joyce  Vervoort               9405370   Njord                    1:23.56     1:20.86       
            37.67  1:20.86
   13.  Meghan van de Brand           9406490   Hieronymus               1:30.34     1:22.94       
            39.44  1:22.94
   14.  Inge van Dijke                9503818   De Krabben               1:26.68     1:23.76       
            39.02  1:23.76
   15.  Vera de Laat                  9403576   Neptunus'58              1:21.21     1:24.08       
            40.70  1:24.08
   16.  Nicole  Schoonbeek            9503144   Njord                    1:23.45     1:24.25       
            39.67  1:24.25
   17.  Femke  Pradas de Jong         9404512   De Krabben               1:24.11     1:25.33       
            40.74  1:25.33
   18.  Lisa de Mol                   9503814   Hieronymus               1:26.69     1:28.89       
            41.51  1:28.89
   19.  Linette van 't Hof            9501850   Hieronymus               1:25.89     1:29.61       
            42.93  1:29.61
    NG  Lotte van Broekhoven          9504176   Hieronymus               1:34.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 2 en later
30-9-2007 - 15:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas de Bruijn                 9402509   Hieronymus               1:16.32     1:11.02       
            33.86  1:11.02
    2.  Mark van Dinther              9401471   Neptunus'58              1:12.90     1:12.93       
            34.43  1:12.93
    3.  Fabian  Sebregts              9500689   Hieronymus               1:13.15     1:13.38       
            35.53  1:13.38
    4.  Dennis  Wardenaar             9403889   De Krabben               1:10.87     1:13.54       
            34.25  1:13.54
    5.  Chris  Sparks                 9403505   Njord                         NT     1:15.27       
            36.27  1:15.27
    6.  Jordy  Jongenelen             95agv     De Krabben               1:18.00     1:15.44       
            35.79  1:15.44
    7.  Erwin  Mallens                9403097   Njord                         NT     1:16.69       
            37.25  1:16.69
    8.  Jeroen  Trimbach              9402629   Neptunus'58              1:21.30     1:17.74       
            37.23  1:17.74
    9.  Luke van Hamond               9600945   Neptunus'58              1:18.36     1:20.42       
            38.46  1:20.42
   10.  Bart van Bergen               9403057   Neptunus'58              1:32.88     1:26.42       
            40.93  1:26.42
   11.  Brian  Verhagen               9503027   Njord                    1:27.51     1:29.71       
            41.58  1:29.71
   12.  Camiel  Maseland              9504151   Neptunus'58              1:32.15     1:31.17       
            43.11  1:31.17
   13.  Danny van Grinsven            9503879   Neptunus'58              1:32.78     1:31.91       
            43.57  1:31.91
   14.  Chris  Jansen                 9503593   Njord                         NT     1:36.43       
            43.73  1:36.43
    NG  Omar  Osama Elmekkawi         9501341   Hieronymus               1:27.91                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Meisjes, 200m schoolslag                Dames Jeugd 2 en later
30-9-2007 - 15:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte  Nederstigt             9303062   De Krabben               2:56.72     3:00.82       
            41.14  1:28.09  3:00.82
    2.  Marissa  Minkman              9306054   De Krabben               3:02.14     3:05.64       
            41.99  3:05.64
    3.  Leonie  Heijboer              9205400   De Krabben               3:11.42     3:12.56       
            44.14  1:33.49  3:12.56
    4.  Malou de Mol                  9306596   Hieronymus               3:41.08     3:16.49       
            44.24  3:16.49
    5.  Anouk van Lokven              9402680   Neptunus'58              3:18.11     3:16.80       
            44.02  1:34.70  3:16.80
    6.  Amber  Paarhuis               9301608   Njord                    3:20.59     3:21.22       
            44.27  1:35.60  3:21.22
    7.  Elke  Schellekens             9301550   Neptunus'58              3:19.83     3:29.48       
            47.93  1:42.15  3:29.48
    8.  Jennemieke  Aanraad           9301834   Hieronymus               3:21.39     3:32.25       
            45.64  1:39.50  3:32.25
    9.  Annebeth  Trepels             9403184   Njord                    3:43.49     3:36.53       
            50.38  1:45.26  3:36.53
   10.  Rachelle van de Brand         9207498   Hieronymus                    NT     3:41.24       
            49.56  3:41.24
   11.  Renske  Janssen               9302186   De Krabben                    NT     3:43.03       
            50.50  1:48.19  3:43.03
   12.  Iris  Velthuijs               9207234   Njord                    4:01.81     3:48.41       
            50.15  1:50.73  3:48.41
   13.  Susanne  Dijkstra             9206498   Njord                    3:57.30     3:52.64       
            53.23  1:52.68  3:52.64
   14.  Elke van Liempd               9206210   Neptunus'58              3:48.22     3:52.98       
            48.54  1:48.57  3:52.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 200m schoolslag           Jongens Junioren 4 en later
30-9-2007 - 15:50                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark  Schellekens             9201153   Neptunus'58              2:43.33     2:40.72       
            35.44  1:16.76  2:40.72
    2.  Robert  Groot                 9301997   De Krabben               2:59.51     2:52.76       
            38.64  1:22.46  2:52.76
    3.  Coen de Bruijn                9205151   Hieronymus               2:54.28     2:53.64       
            39.02  2:53.64
    4.  Rick van Hamond               9205873   Neptunus'58              3:32.42     3:00.71       
            40.09  3:00.71
    5.  Ruud  Scheepers               9203411   Njord                    3:13.59     3:17.97       
            42.29  1:33.14  3:17.97
    6.  Cas  Biekmann                 1993CB    Njord                         NT     3:19.64       
            45.14  1:36.99  3:19.64
    7.  Robin  Albers                 9303229   Hieronymus               3:24.75     3:21.15       
            43.25  1:35.69  3:21.15
    8.  Joel  Pradas de Jong          9205589   De Krabben               3:23.59     3:21.47       
            45.21  1:35.59  3:21.47
    9.  Michel  Megens                9303861   De Krabben                    NT     3:24.46       
            47.13  1:39.57  3:24.46
   10.  Bram van Mol                  9304957   Njord                    4:02.95     3:46.42       
          1:50.70  3:46.42
   DIS  Marijn de Lepper              9204921   Njord                    3:09.39     3:08.20       
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.95  1:28.51  3:08.20
   DIS  Bram  Speetjens               9304959   Njord                         NT     3:58.78       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:58.78
    NG  Wesley  Beck                  9302123   Hieronymus               3:34.49                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                       Dames, 200m vrije slag              Dames Senioren 2 en later
30-9-2007 - 16:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vivian van der Burgt          9000656   Njord                    2:16.69     2:19.90       
            31.83  1:07.80  2:19.90
    2.  Cora van Dorst                9106218   Hieronymus               2:20.92     2:21.33       
            32.83  2:21.33
    3.  DaniŽlle  Scheepers           9005428   Njord                    2:21.48     2:26.83       
            32.90  1:10.09  2:26.83
    4.  Eveline  Wouters              9104934   Njord                    2:21.51     2:30.73       
            34.70  1:13.32  2:30.73
    5.  Joke  Velthuijs               9007168   Njord                    2:32.36     2:32.73       
            36.06  1:15.73  2:32.73
    6.  Evalie  Hovers                9204984   Neptunus'58              2:33.42     2:35.37       
            35.66  1:15.79  2:35.37
    7.  Anouk van Helvoirt            9405606   Neptunus'58              2:38.08     2:35.71       
            36.05  2:35.71
    8.  Lisa  Smits                   9307080   Neptunus'58              2:45.86     2:39.08       
            36.18  1:17.64  2:39.08
    9.  Sanne de Bruijn               9206130   Hieronymus               2:39.94     2:41.69       
            37.69  1:19.41  2:41.69
   10.  Wilma  Mihaylova              93agv     De Krabben               2:30.00     2:42.17       
            33.14  1:13.13  2:42.17
   11.  Mirte van Hal                 9303438   De Krabben               2:45.54     2:42.67       
            37.54  1:18.13  2:42.67
   12.  Loes  Schellekens             9004728   De Krabben               2:48.62     2:43.05       
            37.40  2:43.05
   13.  Jolinde  Dermaux              9106998   Hieronymus               2:59.46     2:55.11       
            38.76  1:23.13  2:55.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 200m vrije slag                Heren Jeugd 2 en later
30-9-2007 - 16:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus               2:06.75     2:06.42       
            29.00  1:01.53  2:06.42
    2.  Gijs  Verhagen                9304253   Neptunus'58              2:09.82     2:06.87       
            30.53  1:03.47  2:06.87
    3.  Roel vd Kleij                 9001571   Neptunus'58              2:09.04     2:19.18       
            30.90  2:19.18
    4.  Jules van Zundert             9104373   Hieronymus               2:33.20     2:24.37       
            32.59  2:24.37
    5.  Bas  Rinzema                  9106395   Njord                    2:23.00     2:25.39       
            32.89  1:10.54  2:25.39
    6.  Rens van Iersel               9005133   Hieronymus               2:23.74     2:30.55       
            32.58  1:10.98  2:30.55
    7.  Tobias  Sebregts              9303349   Hieronymus               2:30.76     2:30.88       
            34.33  1:12.60  2:30.88
    8.  Jeroen van Vark               9105587   Njord                         NT     2:32.73       
            32.57  1:10.07  2:32.73
    9.  Twan  Mulder                  9106469   Njord                    2:27.42     2:36.53       
            34.81  1:14.21  2:36.53
   10.  Dennis  Wardenaar             9403889   De Krabben                    NT     2:47.53       
            37.63  1:19.95  2:47.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren Open
30-9-2007 - 16:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MariŽtte  Nijhoff             8903036   Njord                    1:09.73     1:11.09       
          1:11.09
    2.  Linda  Schellekens            8803854   Neptunus'58              1:12.03     1:11.42       
          1:11.42
    3.  Cora van Dorst                9106218   Hieronymus               1:13.76     1:16.27       
          1:16.27
    4.  Vivian van der Burgt          9000656   Njord                    1:13.04     1:16.98       
          1:16.98
    5.  Eveline  Wouters              9104934   Njord                    1:14.65     1:19.28       
          1:19.28
    6.  Mandy  Kuypers                8802574   Neptunus'58              1:21.27     1:21.14       
          1:21.14
    7.  Lotte van Ruiten              8502530   Hieronymus               1:22.30     1:22.66       
          1:22.66
    8.  Linda van Poll                8905730   De Krabben               1:18.58     1:22.86       
          1:22.86
    9.  Mariska  Stuurstraat          9108140   Njord                    1:24.37     1:22.99       
          1:22.99
   10.  Sandra  Schellekens           8503416   Neptunus'58              1:22.41     1:23.39       
          1:23.39
   11.  Jennemieke  Aanraad           9301834   Hieronymus               1:11.91     1:26.83       
          1:26.83
   12.  Nicole  Plouvier              8905936   De Krabben               1:23.82     1:26.93       
          1:26.93
   13.  Miranda van Driel             8905934   De Krabben               1:27.02     1:31.53       
          1:31.53
   14.  Marian  Withagen              8302322   De Krabben               1:31.60     1:34.65       
          1:34.65
    NG  Evelien  Franken              89000EF   Hieronymus                    NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 100m wisselslag                    Heren Senioren Open
30-9-2007 - 16:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik op het Veld               8602289   Njord                    1:05.58     1:04.67       
          1:04.67
    2.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus               1:04.44     1:05.01       
          1:05.01
    3.  Erik van Dartel               6700185   Njord                    1:11.35     1:07.15       
          1:07.15
    4.  Dick van Beveren              8300163   De Krabben               1:06.69     1:07.97       
          1:07.97
    5.  Hans  Kwaks                   6400443   De Krabben               1:08.58     1:09.33       
          1:09.33
    6.  Martijn van der Graaf         8102141   De Krabben               1:08.88     1:09.54       
          1:09.54
    7.  Jeroen van der Burgt          8600525   Njord                    1:10.68     1:10.89  FJ 1 
          1:10.89
    8.  Coen de Bruijn                9205151   Hieronymus               1:11.68     1:10.89  FJ 2 
          1:10.89
    9.  Roel vd Kleij                 9001571   Neptunus'58              1:07.92     1:11.39       
          1:11.39
   10.  Frank  Hovenier               8503239   Neptunus'58              1:11.69     1:12.42       
          1:12.42
   11.  Vincent  Groot                8804829   De Krabben               1:08.71     1:13.87       
          1:13.87
   12.  Ralf  Jansen                  8901457   Njord                    1:13.44     1:16.43       
          1:16.43
   13.  Ben vd Klundert               8801887   Hieronymus               1:17.91     1:19.33       
          1:19.33
   14.  Niall  Carroll                7301285   Neptunus'58                   NT     1:20.59       
          1:20.59
    NG  Wesley  Beck                  9302123   Hieronymus               1:19.74                   
    NG  Mark  Janssen                 8901471   Hieronymus               1:12.35                   
    NG  Sebastiaan van den Heuvel     9305615   Hieronymus               1:28.37                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Meisjes, 4 x 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
30-9-2007 - 16:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neptunus'58 1                           Neptunus'58              2:13.39     2:13.28       
        Anouk van Lokven, 94                         Anouk van Helvoirt, 94
        Esra  Pennings, 94
            31.94  2:13.28

    2.  Njord 1                                 Njord                    2:18.91     2:16.96       
        Lois  Klomp, 95                              Ilse van der Heijden, 94
        Emy  Liebregts, 95
            32.01  2:16.96

    3.  De Krabben 1                            De Krabben               2:18.78     2:20.80       
        Sandra van der Heijden, 94                   Femke  Pradas de Jong, 94
        Birgit  Adriaansen, 95
            34.55  2:20.80

    4.  Hieronymus 1                            Hieronymus               2:37.39     2:38.89       
        Linette van 't Hof, 95                       Sanne van Gastel, 96
        Lisa de Mol, 95
            39.36  2:38.89

    5.  De Krabben 2                            De Krabben               2:41.94     2:39.03       
        Madelon van Uchelen, 96                      Nikki van Hal, 96
        Inge van Dijke, 95
            36.49  2:39.03




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 4 x 100m vrije slag              Heren Jeugd 2 en later
30-9-2007 - 16:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neptunus'58 1                           Neptunus'58              4:03.39     4:05.36       
        Rick van Hamond, 92                          Gijs  Verhagen, 93
        Mark  Schellekens, 92
            59.36  4:05.36

    2.  Hieronymus 1                            Hieronymus               4:21.12     4:23.48       
        Coen de Bruijn, 92                           Rens van Iersel, 90
        Tobias  Sebregts, 93
          1:06.86  4:23.48

    3.  Njord 1                                 Njord                    4:23.53     4:24.23       
        Marijn de Lepper, 92                         Bas  Rinzema, 91
        Jeroen van Vark, 91
          1:04.63  4:24.23

    4.  De Krabben 1                            De Krabben               4:40.83     4:47.98       
        Michel  Megens, 93                           Joel  Pradas de Jong, 92
        Dennis  Wardenaar, 94
          1:05.95  4:47.98




Splash Meet Manager 2007Registered to Neptunus'58