B Competitie deel 1
Breda (NED),    30.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 11 jaar
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 11 jaar
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Devel 1                            de Devel               4:35.40     1.          
        Rosanne Ligtvoet, 95                      Stephanie van Dam, 95
        Aure Lampe, 94                            Jeanne van Dijk, 94
            33.27  1:10.17  4:35.40

    2.  SBC2000 1                             SBC2000                4:43.60     2.          
        Lindi Verkooijen, 95                      Maya Kingma, 95
        Claudia den Ottelander, 95                Daisy van den Bos, 95
            33.30  1:12.04  4:43.60

    3.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:45.33     3.          
        Saskia de Haard, 94                       Yoshi Corré, 95
        Bodine Corré, 95                          Amira Fathi, 94
            32.74  1:09.38  4:45.33

    4.  De Schelde 2                          De Schelde             5:04.64     4.          
        Anouk Molewijk, 95                        Willemijn Verhelst, 94
        Dunya Luteijn, 94                         Dymphie Huijssen, 95
            34.16  1:12.62  5:04.64

    5.  SBC2000 2                             SBC2000                5:27.41     5.          
        Esmee Boschma, 94                         Margriet Snoeijs, 93
        Sabine Schiphorst Preuper, 94             Ashly van der Bijl, 94
            36.59  1:19.44  5:27.41




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m wisselslag                        9 - 11 jaar
30.9.07 - 14:05      meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:29.29     1.          
        Levy Kort, 96                             Pedro Mol, 96
        Tulany de Wilde, 96                       Eline de Haard, 96
            39.70  2:29.29

    2.  de Devel 1                            de Devel               2:34.58     2.          
        Tirza Vrijhof, 96                         Pim van Milt, 96
        Roberto Hogerwerf, 97                     Inge Taal, 96
            39.77  2:34.58

    3.  De Schelde 3                          De Schelde             2:48.42     3.          
        Thomas de Vos, 96                         Luka Jaksic, 96
        Stephanie van der Linden, 96              Tessa Eijkman, 97
            43.20  2:48.42

    4.  SBC2000 1                             SBC2000                3:03.59     4.          
        Yasmine Bartelds, 96                      Jurgen Kamst, 96
        Stefan v.d. Heijden, 97                   Antonela Baric, 96
            42.81  3:03.59




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 100m schoolslag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Balvers                  8500118 SBC2000                1:18.08     1.          
            37.21  1:18.08
    2.  Maartje van Keulen            8000584 SBC2000                1:18.69     2.          
            37.82  1:18.69
    3.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde             1:19.13     3.          
            37.32  1:19.13
    4.  Fieke Brands                  8900574 SBC2000                1:20.59     4.          
            37.92  1:20.59
    5.  Maryse Lampe                  8702458 de Devel               1:21.15     5.          
            38.75  1:21.15
    6.  Ineke Goossens                7900266 SBC2000                1:23.91     6.          
            39.43  1:23.91
    7.  Iris Dingemanse               9205056 De Stormvogel          1:25.30     7.          
            40.48  1:25.30
    8.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel          1:27.59     8.          
            41.08  1:27.59
    9.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel          1:27.61     9.          
            40.67  1:27.61
   10.  Mariette v.d Sman             9301214 de Devel               1:28.66    10.          
            41.35  1:28.66
   11.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde             1:29.90    11.          
            42.06  1:29.90
   12.  Marloes Boelhouwer            9304464 de Devel               1:30.65    12.          
            42.18  1:30.65
   13.  Nikita Kok                    9104386 de Devel               1:38.54    13.          
            46.67  1:38.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m vrije slag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 14:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             4:18.25     1.          
            29.21  1:00.96  2:07.08  4:18.25
    2.  Frank Zwiers                  8202101 SBC2000                4:19.82     2.          
            30.51  1:03.27  2:09.68  4:19.82
    3.  Thomas Priems                 8602467 SBC2000                4:26.02     3.          
            28.80  1:01.10  2:08.80  4:26.02
    4.  Eelco van Gemert              7200299 De Stormvogel          4:33.92     4.          
            31.10  1:04.82  2:13.80  4:33.92
    5.  Jan Brink                     6200091 De Stormvogel          4:36.33     5.          
            32.44  1:08.09  2:19.64  4:36.33
    6.  Jeroen Bonten                 8800377 SBC2000                4:43.81     6.          
          1:06.31  2:18.63  4:43.81
    7.  Niek Kampman                  8901557 De Schelde             4:48.74     7.          
            30.15  1:03.99  2:16.74  4:48.74
    8.  Daan de Jong                  8901483 de Devel               4:50.48     8.          
            31.37  1:06.78  2:20.38  4:50.48
    9.  Leon Wagter                   8803731 De Schelde             4:50.71     9.          
            30.63  1:05.50  2:19.20  4:50.71
   10.  Frank Hoogenboom              8901315 de Devel               4:53.15    10.          
            32.50  1:08.94  2:21.88  4:53.15
   11.  Björn de Groot                8601023 de Devel               4:53.21    11.          
            30.65  1:04.96  2:18.95  4:53.21
   12.  Jeroen Dellebeke              8100353 De Stormvogel          4:55.43    12.          
            32.17  1:07.50  2:23.25  4:55.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 100m rugslag            Dames Senioren 2 en later
30.9.07 - 14:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel          1:10.35     1.          
            33.95  1:10.35
    2.  Mieke van Dort                9100780 De Stormvogel          1:14.39     2.          
            36.26  1:14.39
    3.  Leonie Taal                   9300758 de Devel               1:14.62     3.          
            36.25  1:14.62
    4.  Monique de Haard              9203828 De Stormvogel          1:15.10     4.          
            36.20  1:15.10
    5.  Merel Snoeijs                 9003508 SBC2000                1:16.03     5.          
            36.73  1:16.03
    6.  Kitty Schiphorst Preuper      9102752 SBC2000                1:19.14     6.          
            38.88  1:19.14
    7.  Lisa van Milt                 9201228 de Devel               1:19.62     7.          
            40.94  1:19.62
    8.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde             1:22.23     8.          
            39.39  1:22.23
    9.  Carola van der Zee            9202032 de Devel               1:22.64     9.          
            39.27  1:22.64
   10.  Michelle Heijnemans           9303854 de Devel               1:24.76    10.          
            41.17  1:24.76
   11.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde             1:27.44    11.          
            41.49  1:27.44
   12.  Inge v/d Luitgaarden          9006422 SBC2000                1:27.55    12.          
            41.28  1:27.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
30.9.07 - 14:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257 De Stormvogel          2:44.52     1.          
            36.45  1:18.41  2:44.52
    2.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          2:45.66     2.          
            37.41  1:19.51  2:45.66
    3.  Mertijn Loof                  9001853 De Schelde             2:46.45     3.          
            37.70  1:20.77  2:46.45
    4.  Edwin de Jong                 9101111 De Schelde             2:52.12     4.          
            37.50  1:20.83  2:52.12
    5.  Yaïr Klazen                   9001557 De Stormvogel          2:53.72     5.          
            38.68  1:23.04  2:53.72
    6.  Stefan Wesolowski             9102539 SBC2000                2:54.14     6.          
            38.73  1:23.98  2:54.14
    7.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                2:57.21     7.          
            40.61  1:26.20  2:57.21
    8.  Freek Rijper                  9002445 de Devel               3:00.26     8.          
            38.28  1:23.74  3:00.26
    9.  Nick Klatten                  9001551 de Devel               3:01.48     9.          
            37.57  1:24.56  3:01.48
   10.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          3:05.04    10.          
            40.42  1:27.42  3:05.04
   11.  Alain Heunen                  9100913 de Devel               3:15.09    11.          
            41.25  1:30.24  3:15.09
    ZK  Lorenzo van Poele             9104607 De Schelde                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag             Dames Jeugd 2 en later
30.9.07 - 14:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          2:13.14     1.          
            29.95  1:03.80  2:13.14
    2.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel          2:20.04     2.          
            31.83  1:07.52  2:20.04
    3.  Annewil Mol                   9203962 de Devel               2:21.10     3.          
            32.73  1:08.82  2:21.10
    4.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                2:21.89     4.          
            31.51  1:06.91  2:21.89
    5.  Lisa Klatten                  9203628 de Devel               2:26.75     5.          
            32.10  1:09.44  2:26.75
    6.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                2:29.23     6.          
            33.54  1:10.20  2:29.23
    7.  Ellis Mos                     9201244 de Devel               2:30.28     7.          
            33.20  1:10.77  2:30.28
    8.  Gemma Schiphorst Preuper      9203328 SBC2000                2:32.61     8.          
            33.97  1:12.97  2:32.61
    9.  Manon Boone                   9304238 De Schelde             2:32.91     9.          
            33.07  1:11.69  2:32.91
   10.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          2:33.37    10.          
            34.34  1:12.15  2:33.37
   11.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                2:33.66    11.          
            34.53  1:12.29  2:33.66
   12.  Iris Dingemanse               9205056 De Stormvogel          2:35.73    12.          
            34.33  1:14.09  2:35.73
   13.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                2:41.88    13.          
            36.76  1:16.72  2:41.88
   14.  Layla van Driel               9205794 De Schelde             2:43.57    14.          
            38.07  1:20.01  2:43.57
   15.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             2:46.85    15.          
            38.59  1:21.87  2:46.85
   16.  Tamara Passania               9304256 SBC2000                2:55.01    16.          
            39.06  1:21.14  2:55.01
   17.  Ingrid Kamst                  9306212 SBC2000                2:59.18    17.          
            39.32  1:23.51  2:59.18
   18.  Margriet Snoeijs              9303240 SBC2000                3:04.54    18.          
            41.20  1:28.29  3:04.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Junioren 4 en later
30.9.07 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             1:14.67     1.          
            34.89  1:14.67
    2.  Sonny Corré                   9303615 De Stormvogel          1:15.53     2.          
            35.40  1:15.53
    3.  Dennis Wolfert                9202509 De Schelde             1:17.26     3.          
            36.59  1:17.26
    4.  Tristan Loof                  9204147 De Schelde             1:17.42     4.          
            36.95  1:17.42
    5.  Giovanni den Ouden            9300877 de Devel               1:22.48     5.          
            38.23  1:22.48
    6.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          1:22.62     6.          
            38.81  1:22.62
    7.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             1:24.66     7.          
            40.56  1:24.66
    8.  Robin Breel                   9206111 De Stormvogel          1:25.28     8.          
            40.01  1:25.28
    9.  Jelmar van Zijderveld         9300565 de Devel               1:25.44     9.          
            40.18  1:25.44
   10.  Niels Uiterwaal               9204171 SBC2000                1:33.10    10.          
            44.04  1:33.10
   11.  Tobias van Kruysdijk          9305995 SBC2000                1:34.96    11.          
            43.35  1:34.96
   12.  Leon Verschuren               9304403 SBC2000                1:35.15    12.          
            45.34  1:35.15
   13.  Jeroen Durinck                9300127 de Devel               1:37.57    13.          
            44.42  1:37.57
   DIS  Yoeri Kok                     9301049 de Devel               1:27.73    DIS          
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
            40.73  1:27.73
   DIS  Paul v/d Luitgaarden          9203305 SBC2000                1:33.43    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            43.28  1:33.43
    NG  Jeffrey de Vos                9304077 De Stormvogel                      NG          
    ZK  Maarten Tadjab                9306613 SBC2000                            ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m rugslag                   Dames Senioren Open
30.9.07 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde               31.81     1.          
    2.  Maryse Lampe                  8702458 de Devel                 33.64     2.          
    3.  Ineke Goossens                7900266 SBC2000                  34.16     3.          
    4.  Patricia Brooijmans           7900118 SBC2000                  35.21     4.          
    5.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel            35.48     5.          
    6.  Mieke van Dort                9100780 De Stormvogel            35.68     6.          
    7.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde               37.42     7.          
    8.  Victoria Mol                  9004960 de Devel                 37.47     8.          
    9.  Nikita Kok                    9104386 de Devel                 39.54     9.          
   10.  Nicole v/d Kooy               8702310 SBC2000                  39.78    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Heren, 100m wisselslag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 15:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             1:03.23     1.          
          1:03.23
    2.  Eelco van Gemert              7200299 De Stormvogel          1:04.29     2.          
          1:04.29
    3.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde             1:05.52     3.          
          1:05.52
    4.  Jan Brink                     6200091 De Stormvogel          1:07.09     4.          
          1:07.09
    5.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          1:07.44     5.          
          1:07.44
    6.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             1:07.97     6.          
          1:07.97
    7.  Leon Wagter                   8803731 De Schelde             1:08.21     7.          
          1:08.21
    8.  Mathijs v.d. Berg             8604269 de Devel               1:08.56     8.          
          1:08.56
    9.  Cornel de Vroed               8201945 de Devel               1:08.75     9.FJ 1      
          1:08.75
   10.  Frank Zwiers                  8202101 SBC2000                1:08.75    10.FJ 2      
          1:08.75
   11.  Mark van Noorloos             8802523 de Devel               1:09.21    11.          
          1:09.21
   12.  Menno Bijnagte                8604423 de Devel               1:09.51    12.          
          1:09.51
   13.  Maxime Berthault              8705101 SBC2000                1:09.70    13.          
          1:09.70
   14.  Jeroen Dellebeke              8100353 De Stormvogel          1:13.09    14.          
          1:13.09
   15.  Roderik van Zijderveld        8402671 de Devel               1:15.20    15.          
          1:15.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia de Haard               9401972 De Stormvogel          1:19.41     1.          
            36.37  1:19.41
    2.  Stephanie van Dam             9500216 de Devel               1:19.62     2.          
            37.24  1:19.62
    3.  Amira Fathi                   9402974 De Stormvogel          1:23.88     3.          
            38.70  1:23.88
    4.  Yoshi Corré                   9503844 De Stormvogel          1:24.07     4.          
            38.20  1:24.07
    5.  Bodine Corré                  9503842 De Stormvogel          1:24.26     5.          
            38.15  1:24.26
    6.  Jeanne van Dijk               9400028 de Devel               1:25.10     6.          
            36.70  1:25.10
    7.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                1:25.18     7.          
            38.97  1:25.18
    8.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                1:31.67     8.          
            40.57  1:31.67
    9.  Aure Lampe                    9400072 de Devel               1:32.44     9.          
            39.16  1:32.44
   10.  Anouk Molewijk                9501916 De Schelde             1:32.48    10.          
            43.17  1:32.48
   11.  Maya Kingma                   9503824 SBC2000                1:36.77    11.          
            48.57  1:36.77
   12.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde             1:37.24    12.          
            44.08  1:37.24
   13.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                1:37.89    13.          
            44.44  1:37.89
   14.  Dymphie Huijssen              9502494 De Schelde             1:39.86    14.          
            46.50  1:39.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
30.9.07 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel          2:50.57     1.          
            40.20  1:23.02  2:50.57
    2.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             2:52.66     2.          
            39.85  1:23.44  2:52.66
    3.  Christian de Die              9501635 De Schelde             2:55.10     3.          
            41.91  1:27.12  2:55.10
    4.  Michael Hoek                  9502097 de Devel               2:55.93     4.          
            41.70  1:25.00  2:55.93
    5.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             2:58.72     5.          
            43.97  1:30.16  2:58.72
    6.  Jeroen Taal                   9400383 de Devel               3:01.69     6.          
            42.14  1:28.00  3:01.69
    7.  Roy Bos                       9500241 de Devel               3:03.33     7.          
            44.70  1:31.04  3:03.33
    8.  Sjakko Bekkers                9501591 De Stormvogel          3:12.10     8.          
            45.86  1:35.32  3:12.10
    9.  Coen Kuijpers                 9402835 SBC2000                3:12.50     9.          
            43.18  1:33.06  3:12.50
   10.  Ozzie Hoogesteger             9503413 De Stormvogel          3:13.46    10.          
            45.11  3:13.46
   11.  Eric v/d Luitgaarden          9401099 SBC2000                3:24.66    11.          
            46.33  1:36.95  3:24.66
   DIS  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde                        DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                3:00.26    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.54  3:00.26
    NG  Arjan Montizaan               9402793 SBC2000                3:00.26     NG          
            39.54  3:00.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en later
30.9.07 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tirza Vrijhof                 9600334 de Devel                 34.09     1.          
    2.  Tulany de Wilde               9601002 De Stormvogel            34.14     2.          
    3.  Eline de Haard                9601004 De Stormvogel            34.51     3.          
    4.  Inge Taal                     9600120 de Devel                 35.23     4.          
    5.  Savannah Leenheer             9603072 De Stormvogel            35.37     5.          
    6.  Stephanie van der Linden      9602618 De Schelde               35.92     6.          
    7.  Sanne Boelhouwer              9700432 de Devel                 36.66     7.          
    8.  Antonela Baric                9603206 SBC2000                  37.54     8.          
    9.  Samira Heijnemans             9700144 de Devel                 39.26     9.          
   10.  Jamie van Driel               9601332 De Schelde               40.32    10.          
   11.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde               40.47    11.          
   12.  Jessica Oomen                 9701622 SBC2000                  40.71    12.          
   13.  Charissa Loof                 9603550 De Schelde               40.78    13.          
   14.  Yasmine Bartelds              9604366 SBC2000                  41.02    14.          

    BM  Melissa Winter                9604360 SBC2000                  46.64     BM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m wisselslag                        8 - 11 jaar
30.9.07 - 15:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel          1:21.82     1.          
          1:21.82
    2.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          1:24.50     2.          
          1:24.50
    3.  Pim van Milt                  9600663 de Devel               1:25.63     3.          
          1:25.63
    4.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          1:27.20     4.          
          1:27.20
    5.  Roberto Hogerwerf             9701183 de Devel               1:28.54     5.          
          1:28.54
    6.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             1:33.24     6.          
          1:33.24
    7.  Rainier Voll                  9800365 de Devel               1:33.51     7.          
          1:33.51
    8.  Dylan Zwirs                   9600879 de Devel               1:36.19     8.          
          1:36.19
    9.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde             1:37.98     9.          
          1:37.98
   10.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel          1:40.48    10.          
          1:40.48
   11.  Jurgen Kamst                  9601217 SBC2000                1:46.32    11.          
          1:46.32
   12.  Raimon Passania               9603153 SBC2000                1:46.69    12.          
          1:46.69
   13.  Jari den Ottelander           9800059 SBC2000                1:47.32    13.          
          1:47.32
   14.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde             1:52.72    14.          
          1:52.72
   15.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:59.68    15.          
          1:59.68
   16.  Gordon Kingma                 9701129 SBC2000                2:00.04    16.          
          2:00.04
   17.  Stefan v.d. Heijden           9702159 SBC2000                2:02.55    17.          
          2:02.55
   18.  Gian Passania                 9801169 SBC2000                2:09.41    18.          
          2:09.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Dames, 400m vrije slag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje van Keulen            8000584 SBC2000                4:35.56     1.          
            31.48  1:05.43  2:15.21  4:35.56
    2.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde             4:45.72     2.          
            31.14  1:05.96  2:17.99  4:45.72
    3.  Mieke van Dort                9100780 De Stormvogel          4:52.15     3.          
            32.36  1:08.06  2:22.21  4:52.15
    4.  Patricia Brooijmans           7900118 SBC2000                4:54.01     4.          
            33.58  1:10.27  2:24.78  4:54.01
    5.  Maryse Lampe                  8702458 de Devel               5:00.59     5.          
            33.52  1:11.58  2:29.55  5:00.59
    6.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel          5:02.56     6.          
            32.92  1:08.86  2:25.49  5:02.56
    7.  Myrthe Lampe                  9002236 de Devel               5:03.45     7.          
            33.25  1:10.85  2:28.49  5:03.45
    8.  Chantal Verhoeff              7900912 SBC2000                5:09.54     8.          
            33.68  1:11.83  2:30.32  5:09.54
    9.  Victoria Mol                  9004960 de Devel               5:16.81     9.          
            35.28  1:14.46  2:35.24  5:16.81
   10.  Nicole v/d Kooy               8702310 SBC2000                5:17.81    10.          
            35.33  1:13.97  2:34.68  5:17.81
   11.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde             5:22.31    11.          
            34.47  1:13.48  2:35.44  5:22.31



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Heren, 100m schoolslag                 Heren Senioren Open
30.9.07 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde             1:10.78     1.          
            32.91  1:10.78
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             1:11.35     2.          
            33.40  1:11.35
    3.  Jeroen Bonten                 8800377 SBC2000                1:13.61     3.          
            34.17  1:13.61
    4.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             1:14.30     4.          
            34.70  1:14.30
    5.  Mathijs v.d. Berg             8604269 de Devel               1:15.56     5.          
            34.96  1:15.56
    6.  Eelco van Gemert              7200299 De Stormvogel          1:15.63     6.          
            36.01  1:15.63
    7.  Thomas Priems                 8602467 SBC2000                1:17.24     7.          
            36.06  1:17.24
    8.  Niek Kampman                  8901557 De Schelde             1:17.54     8.          
            36.64  1:17.54
    9.  Björn de Groot                8601023 de Devel               1:18.31     9.          
          1:18.31
   10.  Jeroen Dellebeke              8100353 De Stormvogel          1:18.50    10.          
            36.67  1:18.50
   11.  Daan de Jong                  8901483 de Devel               1:18.55    11.          
            36.79  1:18.55
   12.  Cornel de Vroed               8201945 de Devel               1:18.61    12.          
            36.87  1:18.61
   13.  Mark van Noorloos             8802523 de Devel               1:19.60    13.          
            37.42  1:19.60
   14.  Maxime Berthault              8705101 SBC2000                1:23.63    14.          
            39.22  1:23.63
   15.  Menno Bijnagte                8604423 de Devel               1:24.87    15.          
            40.84  1:24.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
30.9.07 - 16:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel          2:51.04     1.FJ 1      
            37.55  1:21.62  2:51.04
    2.  Lisa van Milt                 9201228 de Devel               2:51.04     2.FJ 2      
            38.65  1:21.93  2:51.04
    3.  Monique de Haard              9203828 De Stormvogel          2:54.20     3.          
            38.62  1:22.74  2:54.20
    4.  Leonie Taal                   9300758 de Devel               3:05.03     4.          
            41.13  1:27.98  3:05.03
    5.  Merel Snoeijs                 9003508 SBC2000                3:08.62     5.          
            40.41  1:27.52  3:08.62
    6.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          3:09.91     6.          
            42.84  1:31.12  3:09.91
    7.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde             3:12.94     7.          
            42.38  1:31.08  3:12.94
    8.  Carola van der Zee            9202032 de Devel               3:14.43     8.          
            42.60  1:32.44  3:14.43
    9.  Kitty Schiphorst Preuper      9102752 SBC2000                3:18.56     9.          
            44.41  1:34.39  3:18.56
   10.  Michelle Heijnemans           9303854 de Devel               3:18.90    10.          
            45.14  1:35.75  3:18.90
   11.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde             3:20.12    11.          
            44.74  1:36.13  3:20.12
   12.  Inge v/d Luitgaarden          9006422 SBC2000                3:38.79    12.          
            49.93  1:45.60  3:38.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 100m rugslag              Heren Jeugd 2 en later
30.9.07 - 16:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          1:04.34     1.          
            31.52  1:04.34
    2.  Stefan Wesolowski             9102539 SBC2000                1:06.59     2.          
            32.80  1:06.59
    3.  Remco Bonten                  9000323 SBC2000                1:07.41     3.          
            32.90  1:07.41
    4.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257 De Stormvogel          1:08.65     4.          
            33.00  1:08.65
    5.  Edwin de Jong                 9101111 De Schelde             1:08.88     5.          
            32.66  1:08.88
    6.  Mertijn Loof                  9001853 De Schelde             1:09.19     6.          
            33.40  1:09.19
    7.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          1:10.57     7.          
            34.12  1:10.57
    8.  Yaïr Klazen                   9001557 De Stormvogel          1:11.08     8.          
            34.35  1:11.08
    9.  Nick Klatten                  9001551 de Devel               1:11.20     9.          
            34.28  1:11.20
   10.  Freek Rijper                  9002445 de Devel               1:12.79    10.          
            34.92  1:12.79
   11.  Alain Heunen                  9100913 de Devel               1:20.70    11.          
            38.56  1:20.70
   DIS  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:21.04    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.43  1:21.04
    ZK  Lorenzo van Poele             9104607 De Schelde                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 100m schoolslag             Dames Jeugd 2 en later
30.9.07 - 16:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          1:20.75     1.          
            38.05  1:20.75
    2.  Iris Dingemanse               9205056 De Stormvogel          1:25.81     2.          
            40.29  1:25.81
    3.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel          1:26.78     3.          
            40.18  1:26.78
    4.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:28.07     4.          
            40.97  1:28.07
    5.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             1:28.24     5.FJ 1      
            41.80  1:28.24
    6.  Annewil Mol                   9203962 de Devel               1:28.24     6.FJ 2      
            41.38  1:28.24
    7.  Ellis Mos                     9201244 de Devel               1:28.24     7.FJ 3      
            41.06  1:28.24
    8.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:28.35     8.          
            42.43  1:28.35
    9.  Manon Boone                   9304238 De Schelde             1:33.66     9.          
            44.07  1:33.66
   10.  Lisa Klatten                  9203628 de Devel               1:33.92    10.          
            43.20  1:33.92
   11.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:34.53    11.          
            44.99  1:34.53
   12.  Gemma Schiphorst Preuper      9203328 SBC2000                1:35.75    12.          
            45.68  1:35.75
   13.  Layla van Driel               9205794 De Schelde             1:39.84    13.          
            47.09  1:39.84
   14.  Sabine Schiphorst Preuper     9404774 SBC2000                1:42.81    14.          
            49.03  1:42.81
   15.  Ingrid Kamst                  9306212 SBC2000                1:45.79    15.          
            48.28  1:45.79
   DIS  Tamara Passania               9304256 SBC2000                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
30.9.07 - 16:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615 De Stormvogel          2:06.44     1.          
            29.24  1:00.80  2:06.44
    2.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             2:08.50     2.          
            29.68  1:02.21  2:08.50
    3.  Dennis Wolfert                9202509 De Schelde             2:13.34     3.          
            30.22  1:04.10  2:13.34
    4.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             2:13.80     4.FJ 1      
            30.56  1:04.59  2:13.80
    5.  Giovanni den Ouden            9300877 de Devel               2:13.80     5.FJ 2      
            29.78  1:03.28  2:13.80
    6.  Yoeri Kok                     9301049 de Devel               2:15.19     6.          
            30.02  1:03.40  2:15.19
    7.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          2:17.44     7.          
            32.11  1:07.70  2:17.44
    8.  Tristan Loof                  9204147 De Schelde             2:19.84     8.          
            31.32  1:06.98  2:19.84
    9.  Robin Breel                   9206111 De Stormvogel          2:28.02     9.          
            33.20  1:09.76  2:28.02
   10.  Jelmar van Zijderveld         9300565 de Devel               2:32.47    10.          
            31.91  1:09.02  2:32.47
   11.  Jeroen Durinck                9300127 de Devel               2:35.26    11.          
            33.35  1:12.60  2:35.26
   12.  Tobias van Kruysdijk          9305995 SBC2000                2:37.09    12.          
            35.37  1:15.74  2:37.09
   13.  Leon Verschuren               9304403 SBC2000                2:37.62    13.          
            36.11  1:16.67  2:37.62
   14.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                2:41.69    14.          
            36.71  1:18.36  2:41.69
   15.  Niels Uiterwaal               9204171 SBC2000                2:59.00    15.          
            38.41  1:23.87  2:59.00
   16.  Paul v/d Luitgaarden          9203305 SBC2000                3:02.12    16.          
            39.11  1:27.57  3:02.12
    NG  Jeffrey de Vos                9304077 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Dames, 100m wisselslag                 Dames Senioren Open
30.9.07 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje van Keulen            8000584 SBC2000                1:09.72     1.          
          1:09.72
    2.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde             1:11.09     2.          
          1:11.09
    3.  Maryse Lampe                  8702458 de Devel               1:12.01     3.          
          1:12.01
    4.  Fieke Brands                  8900574 SBC2000                1:13.00     4.          
          1:13.00
    5.  Patricia Brooijmans           7900118 SBC2000                1:13.73     5.          
          1:13.73
    6.  Monique de Haard              9203828 De Stormvogel          1:13.96     6.          
          1:13.96
    7.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel          1:14.68     7.          
          1:14.68
    8.  Inge Balvers                  8500118 SBC2000                1:15.22     8.          
          1:15.22
    9.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde             1:16.85     9.          
          1:16.85
   10.  Mariette v.d Sman             9301214 de Devel               1:17.11    10.          
          1:17.11
   11.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel          1:17.80    11.          
          1:17.80
   12.  Myrthe Lampe                  9002236 de Devel               1:19.68    12.          
          1:19.68
   13.  Chantal Verhoeff              7900912 SBC2000                1:19.71    13.          
          1:19.71
   14.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          1:21.12    14.          
          1:21.12
   15.  Marloes Boelhouwer            9304464 de Devel               1:21.55    15.          
          1:21.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m rugslag                   Heren Senioren Open
30.9.07 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde               29.85     1.          
    2.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel            30.44     2.          
    3.  Niek Kampman                  8901557 De Schelde               30.83     3.          
    4.  Jan Brink                     6200091 De Stormvogel            31.15     4.          
    5.  Eelco van Gemert              7200299 De Stormvogel            31.23     5.          
    6.  Leon Wagter                   8803731 De Schelde               31.30     6.          
    7.  Menno Bijnagte                8604423 de Devel                 31.76     7.          
    8.  Mark van Noorloos             8802523 de Devel                 32.09     8.          
    9.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde               32.68     9.          
   10.  Maxime Berthault              8705101 SBC2000                  32.73    10.          
   11.  Thomas Priems                 8602467 SBC2000                  33.38    11.          
   12.  Frank Zwiers                  8202101 SBC2000                  33.44    12.          
   13.  Jeroen Bonten                 8800377 SBC2000                  33.47    13.FJ 1      
   14.  Cornel de Vroed               8201945 de Devel                 33.47    14.FJ 2      
   15.  Daan de Jong                  8901483 de Devel                 33.86    15.          
   16.  Roderik van Zijderveld        8402671 de Devel                 35.45    16.          
   17.  Jeroen Dellebeke              8100353 De Stormvogel            36.74    17.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
30.9.07 - 16:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia de Haard               9401972 De Stormvogel          2:52.86     1.          
            40.36  1:23.83  2:52.86
    2.  Rosanne Ligtvoet              9501212 de Devel               2:53.13     2.          
            40.04  1:25.38  2:53.13
    3.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                2:56.85     3.          
            42.44  1:27.99  2:56.85
    4.  Yoshi Corré                   9503844 De Stormvogel          2:58.50     4.          
            41.52  1:27.23  2:58.50
    5.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                2:59.52     5.          
            42.33  1:27.36  2:59.52
    6.  Jeanne van Dijk               9400028 de Devel               3:00.18     6.          
            41.80  1:28.70  3:00.18
    7.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                3:00.24     7.          
            43.55  1:30.41  3:00.24
    8.  Maya Kingma                   9503824 SBC2000                3:00.79     8.          
            44.94  1:31.77  3:00.79
    9.  Anouk Molewijk                9501916 De Schelde             3:00.88     9.          
            44.74  1:31.27  3:00.88
   10.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde             3:00.98    10.          
            43.73  1:29.67  3:00.98
   11.  Stephanie van Dam             9500216 de Devel               3:01.40    11.          
            43.26  1:30.17  3:01.40
   12.  Bodine Corré                  9503842 De Stormvogel          3:10.34    12.          
            42.77  1:31.53  3:10.34
   13.  Esmee Boschma                 9401702 SBC2000                3:17.54    13.          
            45.08  1:34.34  3:17.54
   14.  Dymphie Huijssen              9502494 De Schelde             3:21.28    14.          
            49.88  1:40.11  3:21.28
   DIS  Amira Fathi                   9402974 De Stormvogel          2:58.23    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.56  1:26.48  2:58.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 2 en later
30.9.07 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             1:22.68     1.          
            37.95  1:22.68
    2.  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel          1:27.64     2.          
            38.21  1:27.64
    3.  Roy Bos                       9500241 de Devel               1:28.25     3.          
            39.35  1:28.25
    4.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             1:29.18     4.          
            42.96  1:29.18
    5.  Ozzie Hoogesteger             9503413 De Stormvogel          1:30.05     5.          
            41.28  1:30.05
    6.  Christian de Die              9501635 De Schelde             1:31.22     6.          
            40.45  1:31.22
    7.  Tu Hoang                      9403275 de Devel               1:31.32     7.          
            40.58  1:31.32
    8.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                1:34.17     8.          
            39.33  1:34.17
    9.  Jeroen Taal                   9400383 de Devel               1:34.71     9.          
            41.81  1:34.71
   10.  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde             1:35.31    10.          
            45.15  1:35.31
   11.  Coen Kuijpers                 9402835 SBC2000                1:35.91    11.          
            41.98  1:35.91
   12.  Sjakko Bekkers                9501591 De Stormvogel          1:38.19    12.          
            44.29  1:38.19
   13.  Eric v/d Luitgaarden          9401099 SBC2000                1:51.35    13.          
            50.44  1:51.35
    NG  Arjan Montizaan               9402793 SBC2000                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en later
30.9.07 - 16:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline de Haard                9601004 De Stormvogel          1:24.50     1.          
          1:24.50
    2.  Tulany de Wilde               9601002 De Stormvogel          1:24.69     2.          
          1:24.69
    3.  Savannah Leenheer             9603072 De Stormvogel          1:24.78     3.          
          1:24.78
    4.  Stephanie van der Linden      9602618 De Schelde             1:26.39     4.          
          1:26.39
    5.  Tirza Vrijhof                 9600334 de Devel               1:26.94     5.          
          1:26.94
    6.  Inge Taal                     9600120 de Devel               1:28.01     6.          
          1:28.01
    7.  Sanne Boelhouwer              9700432 de Devel               1:34.76     7.          
          1:34.76
    8.  Jamie van Driel               9601332 De Schelde             1:35.53     8.          
          1:35.53
    9.  Charissa Loof                 9603550 De Schelde             1:36.60     9.          
          1:36.60
   10.  Antonela Baric                9603206 SBC2000                1:40.56    10.          
          1:40.56
   11.  Samira Heijnemans             9700144 de Devel               1:40.74    11.          
          1:40.74
   12.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             1:41.28    12.          
          1:41.28
   13.  Yasmine Bartelds              9604366 SBC2000                1:47.92    13.          
          1:47.92
   14.  Jessica Oomen                 9701622 SBC2000                1:50.18    14.          
          1:50.18

    BM  Melissa Winter                9604360 SBC2000                2:08.01     BM          
          2:08.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vrije slag                        8 - 11 jaar
30.9.07 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel            31.91     1.          
    2.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel            32.99     2.          
    3.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel            35.00     3.          
    4.  Pim van Milt                  9600663 de Devel                 35.15     4.          
    5.  Dylan Zwirs                   9600879 de Devel                 35.78     5.          
    6.  Rainier Voll                  9800365 de Devel                 36.54     6.          
    7.  Roberto Hogerwerf             9701183 de Devel                 37.52     7.          
    8.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde               37.56     8.          
    9.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel            39.01     9.          
   10.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde               39.40    10.          
   11.  Jari den Ottelander           9800059 SBC2000                  40.71    11.          
   12.  Jurgen Kamst                  9601217 SBC2000                  41.06    12.          
   13.  Raimon Passania               9603153 SBC2000                  41.28    13.          
   14.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde               44.56    14.          
   15.  Stefan v.d. Heijden           9702159 SBC2000                  44.75    15.          
   16.  Gordon Kingma                 9701129 SBC2000                  46.94    16.          
   17.  Koen Legters                  9603193 De Schelde               51.14    17.          
   18.  Gian Passania                 9801169 SBC2000                  54.74    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
30.9.07 - 17:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SBC2000 1                             SBC2000                4:49.00     1.          
        Ineke Goossens, 79                        Maartje van Keulen, 80
        Inge Balvers, 85                          Patricia Brooijmans, 79
            36.54  1:16.33  4:49.00

    2.  de Devel 1                            de Devel               4:50.30     2.          
        Leonie Taal, 93                           Maryse Lampe, 87
        Lisa van Milt, 92                         Lisa Klatten, 92
            36.56  1:15.62  4:50.30

    3.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:51.78     3.          
        Manon Minneboo, 93                        Judith Stap, 93
        Amira Fathi, 94                           Merel van der Ent, 93
            34.99  1:12.24  4:51.78

    4.  SBC2000 2                             SBC2000                5:02.69     4.          
        Merel Snoeijs, 90                         Chantal Verhoeff, 79
        Fieke Brands, 89                          Kitty Schiphorst Preuper, 91
            37.89  1:18.32  5:02.69

    5.  De Schelde 4                          De Schelde             5:18.14     5.          
        Josje van Houwelingen, 90                 Bianca de Pooter, 92
        Lieke Beezemer, 91                        Lisanne de Jong, 89
            33.83  1:10.01  5:18.14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Heren, 4 x 100m vrije slag               Heren Senioren Open
30.9.07 - 17:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SBC2000 1                             SBC2000                3:48.09     1.          
        Jeroen Bonten, 88                         Frank Zwiers, 82
        Maxime Berthault, 87                      Thomas Priems, 86
            27.20    58.17  3:48.09

    2.  De Schelde 1                          De Schelde             3:51.69     2.          
        Tommy van Overmeeren, 84                  Kevin Hondsmerk, 88
        Niek Kampman, 89                          Cees van Houwelingen, 63
            27.74    58.09  3:51.69

    3.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          3:55.57     3.          
        Eelco van Gemert, 72                      Sonny Corré, 93
        Martijn Mechielsen, 90                    Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
            27.69    57.32  3:55.57

    4.  de Devel 1                            de Devel               4:00.90     4.          
        Nick Klatten, 90                          Mark van Noorloos, 88
        Björn de Groot, 86                        Frank Hoogenboom, 89
            28.06    59.80  4:00.90

    5.  SBC2000 2                             SBC2000                4:18.78     5.          
        Leon Verschuren, 93                       Remco Bonten, 90
        Oskar Bles, 91                            Stefan Wesolowski, 91
            33.83  1:12.09  4:18.78




Splash Meet Manager 2007Registered to SBC2000