Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


A en B-competitie 1e ronde
Alkmaar, 30.9.2007


Programmanr. 1
30.09.2007 - 13:30
Meisjes, 4 x 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend9:53.499:38.06
200m:2:30.082:30.08800m:9:38.067:07.98
2.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO9:58.8210:05.83
200m:2:34.792:34.79800m:10:05.837:31.04


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.09.2007 - 13:40
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Hoorn-Aurik stuka 1ZV Hoorn-Aurik stuka4:42.994:35.11
100m:1:07.681:07.68400m:4:35.113:27.43
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:36.934:37.05
100m:1:10.721:10.72400m:4:37.053:26.33
NGZaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:56.15


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.09.2007 - 13:46
4 x 50m wisselslag
meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:39.161:56.00
50m:41.3241.32200m:1:56.001:14.68
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:37.932:34.24
50m:39.0639.06200m:2:34.241:55.18
3.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO2:41.202:49.97
4.ZV Hoorn-Aurik stuka 1ZV Hoorn-Aurik stuka2:53.792:58.51
50m:47.2247.22200m:2:58.512:11.29
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)3:00.963:02.02
50m:42.3642.36200m:3:02.022:19.66


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.09.2007 - 13:50
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:17.3585029701:16.61
2.Maaike VoorenDAW-FINENZO1:22.2991033241:21.01
3.Naomi StensZaanstad (SG)1:22.5993022661:21.17
4.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:20.6985004541:23.80
5.Mirjam PannekeetDAW-FINENZO1:23.3982012561:23.88
6.Marieke VerbeekDAW-FINENZO1:21.4789042721:24.13
7.Sabine KolkenZV Hoorn-Aurik stuka1:23.9380006161:24.26
8.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO1:25.4086010381:25.90
9.Gitta BuskermolenDAW-FINENZO1:26.4390006601:29.82
10.Angelique SchutZV Hoorn-Aurik stuka1:24.7789037621:30.15
11.Wendy HenstraZaanstad (SG)1:30.0887016601:31.32
12.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend1:30.3486043941:32.42
13.Laura de WaalZV Hoorn-Aurik stuka1:31.8289045321:32.59
14.Fleur BakkenesZaanstad (SG)1:31.0091000861:43.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.09.2007 - 13:56
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZV Hoorn-Aurik stuka4:14.9789024114:09.80
2.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend4:14.6387001554:12.72
3.Stanley VleerlaagDAW-FINENZO4:25.0085028134:22.51
4.Matthijs DekkerZaanstad (SG)4:30.0090006214:24.52
5.Kevin LebisDAW-FINENZO4:27.5381010374:25.08
6.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend4:19.9287001534:25.28
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend4:28.8290021474:33.71
8.Serge SnelZaanstad (SG)4:40.0079011574:34.48
9.Patrick MolenkampDAW-FINENZO4:39.1388024274:35.34
10.Rein BeenkerZV Hoorn-Aurik stuka4:35.6486001554:37.96
11.Marijn NijssenZV Hoorn-Aurik stukaNT87039834:41.51
12.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)4:45.7687010414:47.61
13.Rowan SchaapDAW-FINENZO4:38.1989027294:53.71
14.Ronald HartDAW-FINENZO4:35.0078003914:53.96
15.Kevin vd PollDAW-FINENZO4:45.6186024295:01.23


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.09.2007 - 14:06
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Xandra GrootZV Hoorn-Aurik stuka1:12.7990012681:12.12
2.Chantalle van der FluitDAW-FINENZO1:16.0892064061:13.07
3.Elke VensZaanstad (SG)1:10.7390039061:13.14
4.Rianne BruiningZaanstad (SG)1:15.3390006181:15.06
5.Iris BruiningZaanstad (SG)1:19.0690006141:15.39
6.Maureen UdesWZ&PC Purmerend1:16.7891031281:15.70
7.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:16.1494030301:16.18
8.Ilana SchaapDAW-FINENZO1:18.6291027141:16.24
9.Melonie HoonakkerWZ&PC Purmerend1:15.9892022161:18.16
10.Tamara SachsZV Hoorn-Aurik stuka1:19.5092055241:20.44
11.Diede WitkampDAW-FINENZO1:21.9292056841:21.34
12.Britt KraakZV Hoorn-Aurik stuka1:26.9593037501:22.09
13.Nina BrouwersWZ&PC Purmerend1:25.3693014141:24.59
14.Medea KrijnenWZ&PC Purmerend1:25.7490021441:27.36
15.Lisa AlersWZ&PC Purmerend1:25.0692055261:27.82
16.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)1:27.0292063101:29.00


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.09.2007 - 14:10
Jongens, 200m schoolslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW-FINENZO2:43.7891008592:41.91
2.Bruun BeenkerZV Hoorn-Aurik stuka2:57.2691000832:44.86
3.Demi de RooijDAW-FINENZO2:55.1291056072:45.51
4.Bart KnijnWZ&PC Purmerend2:48.9191012492:45.69
4.Bart SchramDAW-FINENZO2:56.5791036832:45.69
6.Kristian StamZaanstad (SG)2:50.5891021872:48.61
7.Arjan BaronDAW-FINENZO2:51.0091000672:52.49
8.Martijn GrasZaanstad (SG)2:51.7691007512:53.04
9.Thom WeverZV Hoorn-Aurik stuka2:57.4691027112:56.22
10.Ron SalmWZ&PC Purmerend3:04.9190025432:58.92
11.Arnoud JankiZaanstad (SG)3:01.5191010693:11.19
12.Omar NokrettZV Hoorn-Aurik stukaNT93065793:42.23


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.09.2007 - 14:18
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZV Hoorn-Aurik stuka2:18.3493051222:16.07
2.Shelley de BoerZaanstad (SG)2:21.1693028402:16.81
3.Danique OlofZV Hoorn-Aurik stuka2:12.3793012442:18.38
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:24.3292027722:19.96
5.Daisy MolenaarDAW-FINENZO2:17.6693068082:20.72
6.Dieuwertje JorinkDAW-FINENZO2:21.3693023062:21.39
7.Corine RookerWZ&PC Purmerend2:19.9292015222:23.77
8.Pien BurgerDAW-FINENZO2:26.0293062022:24.60
9.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend2:32.1893014542:26.09
10.Debbie SchleeperZaanstad (SG)2:29.3692034782:26.50
11.Marsha SpaansZaanstad (SG)2:36.4594022642:34.23
12.Sterre BoonDAW-FINENZO2:35.2893045442:35.57
13.Yanthe BoomZV Hoorn-Aurik stuka2:41.7993043682:35.76
14.Rachelle SteurZaanstad (SG)2:36.5494016902:37.56
15.Marit HooglandWZ&PC Purmerend2:43.7093003422:43.38
16.Ilona UdesWZ&PC Purmerend2:44.5792017922:49.75
NGAnita VerkerkWZ&PC Purmerend2:21.609201850


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.09.2007 - 14:28
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mart de BoerDAW-FINENZO1:17.9393035891:15.95
1.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)1:17.9793025531:15.95
3.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend1:17.9393009911:18.15
4.Sverre EschweilerZV Hoorn-Aurik stuka1:31.1592040351:18.39
5.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend1:21.6593002691:19.98
6.Joey StokxDAW-FINENZO1:21.7093012511:21.93
7.Roy VensZaanstad (SG)1:28.3193036391:22.04
8.Jeffrey SpaltmanDAW-FINENZO1:24.7192040371:23.09
9.Jesse DekkerZV Hoorn-Aurik stuka1:27.7793016991:26.12
10.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:33.4693030651:26.14
11.Casper van der HaagenZV Hoorn-Aurik stuka1:30.8192025211:27.04
12.Ruben DekkerZaanstad (SG)1:29.7893006271:27.06
13.Sander KoenenZV Hoorn-Aurik stuka1:33.9092061871:32.26
14.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:41.5793024471:36.74
15.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend1:40.8393017091:37.16
16.Rick JellemaWZ&PC Purmerend1:41.4993030631:38.72
17.Thijs AlferinkZV Hoorn-Aurik stuka2:00.4492066291:49.62
NGMilan TumpZaanstad (SG)1:22.129401411


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.09.2007 - 14:34
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZV Hoorn-Aurik stuka31.65930221630.63
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.02850045431.68
3.Simone de WitZV Hoorn-Aurik stuka33.13860415233.69
4.Melissa ZwaanZaanstad (SG)34.40910366635.07
5.Marianne vd PollDAW-FINENZO34.81890335235.41
6.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO36.00860103835.64
7.Marianne JongsmaWZ&PC PurmerendNT870204435.89
8.Wendy HenstraZaanstad (SG)34.80870166036.05
9.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend36.32860439436.24
10.Chantal MolenkampDAW-FINENZO36.38900262437.11
11.Marieke VerbeekDAW-FINENZO37.32890427237.48
12.Sabine KolkenZV Hoorn-Aurik stuka34.64800061638.05
13.Fleur BakkenesZaanstad (SG)36.95910008638.22
14.Cynthia NoordermeerZaanstad (SG)39.83700035840.23
15.Mariette Mc CampbellZV Hoorn-Aurik stuka42.06860068842.32


<< TOP >>
Programmanr. 11
30.09.2007 - 14:38
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stanley VleerlaagDAW-FINENZO58.9185028131:00.39
2.Remco PeerdemanZV Hoorn-Aurik stuka59.6689024111:01.01
3.Kevin LebisDAW-FINENZO1:00.6881010371:01.44
4.Wouter BretonDAW-FINENZO1:04.5089004611:02.39
5.Pieter SchootsDAW-FINENZO1:04.9787029791:03.28
6.Michiel BeemsterWZ&PC Purmerend1:05.0480000631:04.34
7.Johan RoosWZ&PC Purmerend1:02.0183018171:04.74
8.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend1:04.3587001551:04.86
9.Mike CornwallZaanstad (SG)1:03.7990038551:05.01
10.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend1:04.2687001531:05.76
11.Patrick MolenkampDAW-FINENZO1:06.0488024271:07.03
12.Martijn van GelderenDAW-FINENZO1:07.0689009391:07.33
13.Marijn NijssenZV Hoorn-Aurik stuka1:05.1987039831:07.39
14.Bas TietzeWZ&PC Purmerend1:04.8087033511:08.04
15.Arno VlasveldZaanstad (SG)1:05.7485028111:08.10
16.Alex BakkenesZaanstad (SG)1:06.2663009411:08.26
17.Joep GrootZV Hoorn-Aurik stuka1:06.4887011491:08.57
18.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:10.0487010411:10.58
19.Axel TietzeWZ&PC Purmerend1:10.1888033791:11.06
20.Pim van DiemenWZ&PC Purmerend1:13.0092034031:14.82
21.Michel KoenenZV Hoorn-Aurik stuka1:13.0689062011:14.95
22.Chris Mc CampbellZV Hoorn-Aurik stuka1:13.9688006131:15.09
22.Tim ZoontjesWZ&PC Purmerend1:13.9790034311:15.09


<< TOP >>
Programmanr. 12
30.09.2007 - 14:44
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend1:11.1394033141:13.47
2.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:13.9395015821:14.38
3.Miloes RozemullerZV Hoorn-Aurik stuka1:17.7195018321:19.40
4.Esmee VermeulenZaanstad (SG)1:25.0096006781:19.72
5.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:22.0394061781:19.82
6.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:25.4494027881:21.09
7.Helena LaZV Hoorn-Aurik stuka1:49.8795021341:24.70
8.Sanne BommerZaanstad (SG)1:24.5995011321:26.19
9.Mandy VerhageDAW-FINENZO1:29.9895013821:30.73
10.Anne van RongenWZ&PC Purmerend1:45.1295012021:31.38
11.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:35.1194048521:32.42
12.Laura SchleeperZaanstad (SG)1:36.8294022621:36.30
13.Najade BijlZV Hoorn-Aurik stuka1:42.8095011261:38.12
14.Davina van PergeDAW-FINENZO1:43.5995037861:39.45
15.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend1:45.3795009221:43.68
16.Marcha KempWZ&PC PurmerendNT95048101:49.60


<< TOP >>
Programmanr. 13
30.09.2007 - 14:50
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZV Hoorn-Aurik stuka2:34.9194009552:30.19
2.Sjors LieverstZaanstad (SG)2:48.3595013892:40.22
3.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend2:44.7394009132:41.44
4.Vincent SchramDAW-FINENZO2:51.4094020412:45.69
5.Kjeld GravesteijnZaanstad (SG)3:00.6095005152:55.58
6.Felix GeenenDAW-FINENZONT95010852:56.13
7.Dave HeshofWZ&PC PurmerendNT95014032:56.72
8.Klaas SchouteDAW-FINENZONT95008913:00.15
9.Guus JonkZV Hoorn-Aurik stukaNT95015093:00.26
10.Roel AlersWZ&PC PurmerendNT95015933:00.58
10.Maarten van der ParkZaanstad (SG)3:28.2794028013:00.58
12.Michel NaporowskiWZ&PC PurmerendNT94021353:17.22
DISRico RoelsDAW-FINENZO2:53.5694031192:56.40
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSven GravesteijnZaanstad (SG)3:03.2095005172:57.01
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 14
30.09.2007 - 14:56
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZV Hoorn-Aurik stuka31.45960333831.06
2.Femke AanZaanstad (SG)35.22960149832.57
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend32.54960031632.84
3.Amber RuigZaanstad (SG)32.90960324032.84
5.Manon WiersmaZV Hoorn-Aurik stuka34.52960011233.16
6.Roxann GeenenDAW-FINENZO34.14960151833.37
7.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)36.75970172633.47
8.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend35.80960086833.58
9.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)38.04970068233.80
10.Marit VisscherDAW-FINENZO35.83960000433.88
11.Laura StokxDAW-FINENZO34.11960151033.98
12.Mirl de BoerDAW-FINENZO35.14970046834.36
13.Tessa VermeulenZaanstad (SG)37.96980006837.25
14.José VerbeekWZ&PC Purmerend37.63970124837.42
15.Elise DekkerZaanstad (SG)37.82970097637.64
16.Laura BeekesZV Hoorn-Aurik stuka41.84960035438.59
17.Elise ToepoelZV Hoorn-Aurik stuka40.85970075442.23
18.Britt DoedseWZ&PC Purmerend46.02970075243.62
19.Marielle VijverZV Hoorn-Aurik stukaNT980033646.02
NGChantal HoogervorstZV Hoorn-Aurik stuka39.369603884
NGGaithlynn BakkerWZ&PC Purmerend47.509700750


<< TOP >>
Programmanr. 15
30.09.2007 - 15:00
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZV Hoorn-Aurik stuka1:23.1696007451:20.14
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:24.8596004671:24.93
3.Erno SnoekZaanstad (SG)1:30.3996009251:28.87
4.Yannick VijverZV Hoorn-Aurik stuka1:38.8996004691:31.07
5.Danny BerlemonZV Hoorn-Aurik stuka1:40.9196005271:32.57
6.Jordi KerssensZV Hoorn-Aurik stuka1:41.2196010751:35.98
7.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:35.7198001751:38.09
8.Rick PeereboomDAW-FINENZONT96006791:41.52
9.Kevin MenagieZaanstad (SG)1:39.8596009331:42.48
10.Chris DekkerZaanstad (SG)1:44.1497009151:43.74
10.Justin SpaansZaanstad (SG)1:44.3397009131:43.74
12.Martijn FalkDAW-FINENZO1:44.9496014571:45.11


<< TOP >>
Programmanr. 16
30.09.2007 - 15:04
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZV Hoorn-Aurik stuka4:30.0193022164:30.31
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend4:28.2385004544:34.95
3.Maaike VoorenDAW-FINENZO4:35.8991033244:44.45
4.Melissa ZwaanZaanstad (SG)4:41.7991036664:50.90
5.Simone de WitZV Hoorn-Aurik stuka4:50.5886041525:00.60
6.Cynthia NoordermeerZaanstad (SG)5:00.9170003585:02.00
7.Marianne JongsmaWZ&PC PurmerendNT87020445:04.24
8.Marianne vd PollDAW-FINENZO4:50.9289033525:04.96
9.Mirjam PannekeetDAW-FINENZO4:53.0082012565:09.26
10.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend5:23.2786043945:17.44
11.Gitta BuskermolenDAW-FINENZO5:11.4490006605:34.56


<< TOP >>
Programmanr. 17
30.09.2007 - 15:16
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter BretonDAW-FINENZO1:12.3189004611:09.38
2.Bas TietzeWZ&PC Purmerend1:08.7487033511:09.44
3.Remco PeerdemanZV Hoorn-Aurik stuka1:07.5289024111:09.61
3.Ronald HartDAW-FINENZO1:08.7578003911:09.61
5.Michiel BeemsterWZ&PC Purmerend1:11.4780000631:11.86
6.Kevin vd PollDAW-FINENZO1:15.3786024291:12.72
7.Patrick MolenkampDAW-FINENZO1:16.0688024271:14.82
8.Stanley VleerlaagDAW-FINENZO1:08.2185028131:14.95
9.Marijn NijssenZV Hoorn-Aurik stuka1:15.8887039831:15.76
10.Arno VlasveldZaanstad (SG)1:11.8285028111:15.95
11.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend1:15.2687001531:16.23
12.Alex BakkenesZaanstad (SG)1:14.9063009411:18.79
13.Axel TietzeWZ&PC Purmerend1:18.7688033791:18.94
14.Kevin LebisDAW-FINENZO1:10.6481010371:19.45
15.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:18.2287010411:19.94
16.Matthijs DekkerZaanstad (SG)1:20.2090006211:24.18
17.Chris Mc CampbellZV Hoorn-Aurik stuka1:21.6388006131:27.36


<< TOP >>
Programmanr. 18
30.09.2007 - 15:22
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elke VensZaanstad (SG)2:42.6090039062:55.88
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:57.0194030302:56.10
3.Naomi StensZaanstad (SG)3:01.1393022662:56.71
4.Xandra GrootZV Hoorn-Aurik stuka3:00.8590012683:05.39
5.Ilana SchaapDAW-FINENZO3:04.9491027143:07.36
6.Maureen UdesWZ&PC Purmerend3:07.4891031283:09.03
7.Diede WitkampDAW-FINENZO3:11.9492056843:09.34
8.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)3:06.4592063103:12.03
9.Britt KraakZV Hoorn-Aurik stuka3:29.2493037503:16.45
10.Chantalle van der FluitDAW-FINENZO3:25.1292064063:19.74
11.Tamara SachsZV Hoorn-Aurik stuka3:17.6492055243:20.29
12.Nina BrouwersWZ&PC Purmerend3:25.7293014143:24.15
13.Medea KrijnenWZ&PC Purmerend3:24.7090021443:24.38
14.Lisa AlersWZ&PC Purmerend3:37.0692055263:51.81


<< TOP >>
Programmanr. 19
30.09.2007 - 15:30
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart SchramDAW-FINENZO1:04.9891036831:04.08
2.Hans Peter HartogDAW-FINENZO1:07.1691008591:04.90
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend1:09.1391012491:07.10
4.Demi de RooijDAW-FINENZO1:08.0291056071:07.99
5.Mike CornwallZaanstad (SG)NT90038551:09.07
6.Arjan BaronDAW-FINENZO1:09.2691000671:10.33
7.Thom WeverZV Hoorn-Aurik stuka1:10.8091027111:10.94
8.Kristian StamZaanstad (SG)1:11.1091021871:12.16
9.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:06.4190021471:12.39
10.Ron SalmWZ&PC Purmerend1:14.5790025431:12.65
11.Martijn GrasZaanstad (SG)1:11.9691007511:13.72
12.Bruun BeenkerZV Hoorn-Aurik stuka1:17.8491000831:15.32
13.Arnoud JankiZaanstad (SG)1:18.1791010691:17.48
14.Tim ZoontjesWZ&PC Purmerend1:21.1690034311:30.66
15.Sander KoenenZV Hoorn-Aurik stuka1:41.3492061871:39.65


<< TOP >>
Programmanr. 20
30.09.2007 - 15:34
Meisjes, 100m schoolslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:18.2992027721:19.44
2.Sterre BoonDAW-FINENZO1:23.3093045441:25.69
3.Marsha SpaansZaanstad (SG)1:27.3594022641:26.42
4.Femke SwierZV Hoorn-Aurik stuka1:30.6693051221:26.64
5.Shelley de BoerZaanstad (SG)1:28.7293028401:27.15
6.Danique OlofZV Hoorn-Aurik stuka1:25.0193012441:27.35
7.Daisy MolenaarDAW-FINENZO1:30.2093068081:28.56
8.Rachelle SteurZaanstad (SG)1:28.2594016901:29.43
9.Dieuwertje JorinkDAW-FINENZO1:31.8293023061:30.40
10.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:28.8292015221:30.50
11.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend1:31.6993014541:30.69
12.Debbie SchleeperZaanstad (SG)1:32.4792034781:32.03
13.Pien BurgerDAW-FINENZO1:32.2793062021:33.29
14.Yanthe BoomZV Hoorn-Aurik stuka1:33.6793043681:33.75
15.Marit HooglandWZ&PC Purmerend1:37.4693003421:42.03
16.Ilona UdesWZ&PC Purmerend1:46.2892017921:54.06
NGAnita VerkerkWZ&PC Purmerend1:25.089201850


<< TOP >>
Programmanr. 21
30.09.2007 - 15:42
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerZV Hoorn-Aurik stuka2:07.1692040352:04.39
2.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend2:14.2693002692:09.02
3.Ruben DekkerZaanstad (SG)2:13.8393006272:11.46
4.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend2:14.8193017092:16.50
5.Casper van der HaagenZV Hoorn-Aurik stuka2:23.8692025212:16.62
6.Joey StokxDAW-FINENZO2:13.9493012512:17.16
7.Jeffrey SpaltmanDAW-FINENZO2:12.7992040372:17.86
8.Kenneth OlofsenZaanstad (SG)2:24.0692018912:18.04
9.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend2:19.2693009912:19.17
10.Mart de BoerDAW-FINENZO2:31.4293035892:20.20
11.Pim van DiemenWZ&PC Purmerend2:25.0092034032:26.89
12.Roy VensZaanstad (SG)2:31.8093036392:28.51
13.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend2:42.3193030652:30.01
14.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:36.8393024472:30.06
15.Jesse DekkerZV Hoorn-Aurik stuka2:36.9793016992:32.44
16.Thijs AlferinkZV Hoorn-Aurik stuka2:42.4292066292:33.45
17.Rick JellemaWZ&PC Purmerend3:14.2693030632:55.03
NGMilan TumpZaanstad (SG)2:26.799401411


<< TOP >>
Programmanr. 22
30.09.2007 - 15:52
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZV Hoorn-Aurik stuka1:08.4293022161:08.92
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:07.4685004541:09.82
3.Maaike VoorenDAW-FINENZO1:09.3691033241:13.71
4.Mirjam PannekeetDAW-FINENZO1:15.6782012561:14.90
5.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend1:14.9385029701:15.13
6.Melissa ZwaanZaanstad (SG)1:13.4791036661:15.28
7.Sabine KolkenZV Hoorn-Aurik stuka1:19.0080006161:17.54
8.Marieke VerbeekDAW-FINENZO1:16.3389042721:17.72
9.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend1:17.4886043941:17.89
10.Chantal MolenkampDAW-FINENZO1:15.8490026241:18.34
11.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO1:16.0086010381:18.83
12.Angelique SchutZV Hoorn-Aurik stuka1:17.5189037621:19.21
13.Gitta BuskermolenDAW-FINENZO1:16.5790006601:19.58
14.Wendy HenstraZaanstad (SG)1:16.2387016601:20.81
15.Laura de WaalZV Hoorn-Aurik stuka1:20.6989045321:23.66
16.Fleur BakkenesZaanstad (SG)1:18.0091000861:27.58
17.Mariette Mc CampbellZV Hoorn-Aurik stuka1:25.5786006881:29.93
DISMarianne vd PollDAW-FINENZO1:14.948903352
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 23
30.09.2007 - 15:58
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter BretonDAW-FINENZO28.22890046128.22
2.Pieter SchootsDAW-FINENZO28.80870297928.43
3.Johan RoosWZ&PC Purmerend27.60830181728.91
4.Remco PeerdemanZV Hoorn-Aurik stuka29.15890241129.07
5.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend29.38870015529.16
6.Marijn NijssenZV Hoorn-Aurik stuka29.91870398330.68
7.Rowan SchaapDAW-FINENZO30.89890272930.94
8.Serge SnelZaanstad (SG)29.99790115730.97
9.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend29.66870015331.48
10.Joep GrootZV Hoorn-Aurik stuka31.30870114931.97
11.Martijn van GelderenDAW-FINENZO31.08890093932.56
11.Mike CornwallZaanstad (SG)30.32900385532.56
13.Alex BakkenesZaanstad (SG)32.24630094133.35
14.Axel TietzeWZ&PC Purmerend33.22880337933.64
15.Arno VlasveldZaanstad (SG)32.17850281133.89
16.Michel KoenenZV Hoorn-Aurik stuka36.42890620135.37
17.Bas TietzeWZ&PC Purmerend32.22870335139.82


<< TOP >>
Programmanr. 24
30.09.2007 - 16:02
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend2:39.2694033142:40.61
2.Rosanne PadtDAW-FINENZO2:44.6895015822:40.68
3.Sharona MlcochDAW-FINENZO2:47.0294061782:44.54
4.Esmee VermeulenZaanstad (SG)2:48.0096006782:44.64
5.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend2:50.3094027882:50.38
6.Miloes RozemullerZV Hoorn-Aurik stuka2:48.5195018322:51.67
7.Helena LaZV Hoorn-Aurik stukaNT95021342:53.58
8.Kimberly MijnenZaanstad (SG)3:15.0095036442:56.65
9.Davina van PergeDAW-FINENZO3:06.7095037862:57.00
10.Sanne BommerZaanstad (SG)3:00.0095011322:57.14
11.Mandy VerhageDAW-FINENZO3:09.2595013823:04.32
12.Marcha KempWZ&PC PurmerendNT95048103:05.03
13.Anne van RongenWZ&PC PurmerendNT95012023:10.00
14.Najade BijlZV Hoorn-Aurik stuka3:07.0995011263:12.68
15.Marloes JellemaWZ&PC PurmerendNT95009223:15.68
NGAnne Fleur op den VeldeZaanstad (SG)3:19.719405876


<< TOP >>
Programmanr. 25
30.09.2007 - 16:10
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZV Hoorn-Aurik stuka1:13.9394009551:11.82
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:13.5494009131:14.23
3.Sjors LieverstZaanstad (SG)1:24.6995013891:25.33
4.Rico RoelsDAW-FINENZO1:23.5094031191:26.07
5.Kjeld GravesteijnZaanstad (SG)1:24.0795005151:27.45
6.Klaas SchouteDAW-FINENZO1:28.4795008911:28.75
7.Sven GravesteijnZaanstad (SG)1:38.2295005171:28.87
8.Guus JonkZV Hoorn-Aurik stuka1:31.7095015091:30.60
9.Vincent SchramDAW-FINENZO1:41.7494020411:31.91
10.Felix GeenenDAW-FINENZO1:35.6695010851:32.47
11.Jesse MeyerZaanstad (SG)1:38.2294036331:32.75
12.Roel AlersWZ&PC Purmerend1:24.2095015931:32.76
13.Michel NaporowskiWZ&PC Purmerend1:41.0894021351:41.92
DISDave HeshofWZ&PC Purmerend1:29.3995014031:25.68
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 26
30.09.2007 - 16:14
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZV Hoorn-Aurik stuka1:25.3696033381:19.65
2.Femke AanZaanstad (SG)1:27.2396014981:22.31
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:24.1796003161:23.16
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:25.0396008681:23.44
5.Manon WiersmaZV Hoorn-Aurik stuka1:26.9696001121:23.65
6.Roxann GeenenDAW-FINENZO1:26.5496015181:25.13
7.Laura StokxDAW-FINENZO1:28.1096015101:25.18
7.Marit VisscherDAW-FINENZO1:29.9896000041:25.18
9.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)1:28.5197017261:26.55
10.Mirl de BoerDAW-FINENZO1:26.6197004681:28.03
11.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)1:32.1697006821:29.43
12.Tessa VermeulenZaanstad (SG)1:32.7098000681:34.26
13.José VerbeekWZ&PC Purmerend1:34.3197012481:36.96
14.Elise DekkerZaanstad (SG)1:35.1697009761:38.75
15.Laura BeekesZV Hoorn-Aurik stuka1:42.4796003541:40.38
16.Elise ToepoelZV Hoorn-Aurik stuka1:43.0597007541:51.91
17.Britt DoedseWZ&PC Purmerend1:58.5997007521:53.16
18.Marielle VijverZV Hoorn-Aurik stukaNT98003361:57.51
DISAmber RuigZaanstad (SG)1:24.5496032401:20.44
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGChantal HoogervorstZV Hoorn-Aurik stuka1:38.879603884
NGGaithlynn BakkerWZ&PC Purmerend1:51.159700750


<< TOP >>
Programmanr. 27
30.09.2007 - 16:22
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZV Hoorn-Aurik stuka32.22960074531.46
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend32.79960046732.59
3.Danny BerlemonZV Hoorn-Aurik stuka36.20960052736.72
3.Erno SnoekZaanstad (SG)36.96960092536.72
5.Yannick VijverZV Hoorn-Aurik stuka37.14960046937.13
6.Lars van der VeldenDAW-FINENZO37.23980017537.72
7.Rick PeereboomDAW-FINENZONT960067937.75
8.Kevin MenagieZaanstad (SG)40.44960093338.82
9.Jordi KerssensZV Hoorn-Aurik stuka38.71960107539.65
10.Martijn FalkDAW-FINENZO40.38960145739.93
11.Chris DekkerZaanstad (SG)41.24970091541.01
12.Justin SpaansZaanstad (SG)44.86970091344.18


<< TOP >>
Programmanr. 28
30.09.2007 - 16:24
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:38.034:41.89
100m:1:07.231:07.23400m:4:41.893:34.66
2.ZV Hoorn-Aurik stuka 1ZV Hoorn-Aurik stuka4:40.444:48.96
100m:1:16.481:16.48400m:4:48.963:32.48
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:50.424:52.02
100m:1:10.001:10.00400m:4:52.023:42.02
4.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:50.434:56.58
100m:1:14.331:14.33400m:4:56.583:42.25
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)5:04.855:08.13
100m:1:15.751:15.75400m:5:08.133:52.38
6.DAW-FINENZO 2DAW-FINENZO5:00.405:10.76
100m:1:15.861:15.86400m:5:10.763:54.90
7.DAW-FINENZO 3DAW-FINENZO5:17.055:22.52
100m:11.7011.70400m:5:22.525:10.82


<< TOP >>
Programmanr. 29
30.09.2007 - 16:32
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO3:35.423:37.28
100m:53.9953.99400m:3:37.282:43.29
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:38.153:39.26
100m:55.5455.54400m:3:39.262:43.72
3.ZV Hoorn-Aurik stuka 1ZV Hoorn-Aurik stuka3:45.553:46.75
100m:59.1559.15400m:3:46.752:47.60
4.DAW-FINENZO 2DAW-FINENZO3:46.943:49.30
100m:57.1257.12400m:3:49.302:52.18
5.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)3:49.433:54.70
100m:59.2959.29400m:3:54.702:55.41
6.DAW-FINENZO 3DAW-FINENZO3:53.723:56.62
100m:59.5359.53400m:3:56.622:57.09
7.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:06.474:07.23
100m:1:01.631:01.63400m:4:07.233:05.60