2007-09-30 B comp. 1e ronde
Amersfoort, Netherlands,    30-9-2007,     25m-baan
Nr. 2 4 x 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 3 4 x 50m wisselslag Gemengd alg.   
Nr. 4 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 5 400m vrije slag Heren alg.   
Nr. 6 100m rugslag Dames alg.   Nr. 7 200m schoolslag Heren alg.   
Nr. 8 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 9 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 10 50m rugslag Dames alg.   Nr. 11 100m wisselslag Heren alg.   
Nr. 12 100m vlinderslag Dames alg.   Nr. 13 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 14 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 15 100m wisselslag Heren alg.   
Nr. 16 400m vrije slag Dames alg.   Nr. 17 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 18 200m schoolslag Dames alg.   Nr. 19 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 20 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 21 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 22 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 23 50m rugslag Heren alg.   
Nr. 24 200m rugslag Dames alg.   Nr. 25 100m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 26 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 27 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 28 4 x 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 29 4 x 100m vrije slag Heren alg.   


Nr. 2   4 x 100m vrije slag Dames                                junioren 3 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 1                          Oceanus           4:47.38
       Chantal Grove             94   Robin Pagano Mirani       95
       Tessa v.d. Zwaard         95   Tamara Grove              96
        1:08.58  4:47.38 
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:57.76
       Shireen Post              95   Fleur Bierman             94
       Lynn Dybiona              95   Marlene v.d. Kaaij        94
        1:08.64  4:57.76 
    3. De Otters Het Gooi 1               De OttersHetG     5:30.10
       Liza Peddemors            96   Sanne van der Geest       94
       Tara Kok                  94   Ayako de Niet             94
        1:32.29  5:30.10 



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Gemengd                 meisjes jun 1 e.l. en jongens
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             2:31.23
       Twan Boot                 96   Daniël Buijs              96
       Sedona de Keijzer         96   Laura Moolenaar           96
        2:31.23 
    2. Oceanus 1                          Oceanus           2:32.06
       Wessel de Jong            96   Maxime van de Heuvel      97
       Brian Spaargaren          96   Artemis Kalemis           96
        2:32.06 
    3. Oceanus 2                          Oceanus           2:49.86
       Lisa de Jong              96   Rick de Mercado           97
       Anne Zwolsman             96   Fernando Moolhuijsen      96
        2:49.86 
  dis. De Otters Het Gooi 1               De OttersHetG     3:10.74
       Niels Post                98   Jülide Saricaoglu         97
       Lalaine Faber             97   Juipe Winsser             96
        3:10.74 
  dis. AZ&PC 2                            AZ&PC             3:16.51
       Daphne van Eijndhoven     96   Vincent Gijsbertse        96
       Andre van Kleef           96   Sofia Melis               97
        3:16.51 



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Laura Badoux                   82  Oceanus           1:15.04
    2. Rieneke Terink                 84  AZ&PC             1:19.94
    3. Samantha Vuijst                89  De OttersHetG     1:21.04
    4. Pauline Gouwens                84  De OttersHetG     1:23.60
    5. Elsbeth v. Dorssen             85  AZ&PC             1:23.82
    6. Françoise Heijdeman-Duran      69  AZ&PC             1:24.03
    7. Maureen Visser                 89  De OttersHetG     1:24.82
    8. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:25.31
    9. Marieke Weijers                89  Oceanus           1:25.77
   10. Petra Frowijn                  66  AZ&PC             1:27.39
   11. Laura Staal                    67  Oceanus           1:28.17
   12. Milene Catoire                 87  Oceanus           1:31.00
   13. Marlous Droog                  86  De OttersHetG     1:31.16
   14. Gonnie Anema                   84  Oceanus           1:32.20
   15. Sanne van Bracht               88  De OttersHetG     1:32.51



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Heren                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ewoud Tamminga                 82  AZ&PC             4:04.15
          59.91  2:02.08  4:04.15 
    2. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG     4:04.68
          59.61  2:01.43  4:04.68 
    3. Fred Smink                     91  De OttersHetG     4:20.35
          59.94  2:06.23  4:20.35 
    4. Dennis Overhage                90  De OttersHetG     4:23.60
        1:00.31  2:07.69  4:23.60 
    5. Edwin v. Norden                63  AZ&PC             4:27.45
        1:03.04  2:11.16  4:27.45 
    6. Carl Knelange                  80  Oceanus           4:34.69
        1:01.78  4:34.69 
    7. Arjan Schilder                 84  De OttersHetG     4:37.47
        1:02.57  2:11.61  4:37.47 
    8. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           4:38.88
        1:02.19  2:12.71  4:38.88 
    9. Martijn Leurs                  88  De OttersHetG     4:52.60
        1:07.48  2:22.91  4:52.60 
   10. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC             5:00.02
        1:08.45  2:22.67  5:00.02 



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                                       senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yvette Kars                    92  De OttersHetG     1:13.22
    2. Wyke Nieuwenhuizen             91  Oceanus           1:13.75
    3. Suzanne Weijers                90  Oceanus           1:15.70
    4. Ilka Hendriksen                90  De OttersHetG     1:15.98
    5. Renée Marquenie                92  AZ&PC             1:17.11
    6. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:17.19
    7. Marloes Donkers                90  Oceanus           1:19.92
    8. Ilona Eversdijk                92  De OttersHetG     1:20.06
    9. Yael Jansma                    91  AZ&PC             1:23.13
   10. Michelle Borsboom              92  De OttersHetG     1:23.92
   11. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             1:24.37
   12. Tamara Suuring                 91  De OttersHetG     1:26.47
        1:26.47 
   13. Iris de Weerdt                 91  De OttersHetG     1:26.54
  dis. Priscilla vd Sluis             90  De OttersHetG     1:22.31
        1:22.31 



TOP
Nr. 7   200m schoolslag Heren                                       jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roy Visser                     91  De OttersHetG     2:39.02
        1:14.60  2:39.02 
    2. Kevin Spannenburg              91  De OttersHetG     2:44.29
        1:19.04  2:44.29 
    3. Jos Vergeer                    91  Oceanus           2:48.26
        2:48.26 
    4. Sjoerd van Bracht              90  De OttersHetG     2:49.73
        1:21.41  2:49.73 
    5. Robin Hofman                   91  Oceanus           2:54.71
        1:23.87  2:54.71 
    6. Harmen van Wijk                91  Oceanus           2:54.82
        1:21.66  2:54.82 
    7. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             2:55.02
        1:25.32  2:55.02 
    8. Robbert Jan Bree               91  De OttersHetG     2:56.47
        1:23.23  2:56.47 
    9. Roland Beekes                  91  De OttersHetG     2:59.48
        1:24.51  2:59.48 
   10. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             3:06.77
        1:29.09  3:06.77 
   11. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             3:12.60
        1:31.20  3:12.60 
   12. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             3:15.95
        1:33.52  3:15.95 



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                                       jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             2:23.59
        1:09.94  2:23.59 
    2. Ramona Vuijst                  93  De OttersHetG     2:27.26
        1:11.62  2:27.26 
    3. Ilona Cats                     93  Oceanus           2:28.19
        1:11.44  2:28.19 
    4. Anke Droog                     92  De OttersHetG     2:30.60
        1:12.57  2:30.60 
    5. Kirsten Smit                   92  Oceanus           2:31.74
        1:12.26  2:31.74 
    6. Robin Meester                  92  Oceanus           2:32.00
        1:13.74  2:32.00 
    7. Desiree Reekers                93  De OttersHetG     2:33.66
        1:14.06  2:33.66 
    8. Maaike Suuring                 93  De OttersHetG     2:33.90
        1:14.96  2:33.90 
    9. Renée Huster                   92  AZ&PC             2:34.93
        1:12.35  2:34.93 
   10. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             2:37.58
        1:17.65  2:37.58 
   11. Marieke Spitteler              93  Oceanus           2:39.51
        1:14.26  2:39.51 
   12. Malissa van der Sluis          93  De OttersHetG     2:41.80
        1:16.57  2:41.80 
   13. Bernadette Kramer              93  AZ&PC             2:46.61
        1:18.40  2:46.61 
   14. Lizzy de Jong                  93  AZ&PC             2:57.29
        1:20.58  2:57.29 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                         jun 4 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ferry Weertman                 92  De OttersHetG     1:13.66
    2. Loïc Kemp                      93  De OttersHetG     1:18.33
    3. Herman van Zijverden           92  Oceanus           1:21.15
    4. Dennis Reijnders               92  Oceanus           1:23.60
    5. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:23.69
    6. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           1:25.97
    7. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:26.76
    8. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:28.30
    9. Michiel van der Net            93  De OttersHetG     1:32.72
   10. Max Wegbrans                   94  Oceanus           1:34.54
   11. Michael van Amstel             94  Oceanus           1:36.36
   12. Youri Borsboom                 95  De OttersHetG     1:38.13
   13. Patrick Veenstra               93  De OttersHetG     1:38.88
   14. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:39.31
  dis. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             1:53.29
        1:53.29 



TOP
Nr. 10   50m rugslag Dames                                              senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gerdien de Jong                85  De OttersHetG       31.94
    2. Marieke Weijers                89  Oceanus             32.64
    3. Pauline Gouwens                84  De OttersHetG       32.81
       Maureen Visser                 89  De OttersHetG       32.81
    5. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC               33.00
    6. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               34.11
    7. Lauren van Oosten              78  AZ&PC               34.29
    8. Samantha Vuijst                89  De OttersHetG       35.22
    9. Renée Marquenie                92  AZ&PC               36.42
   10. Marieke Leurs                  85  De OttersHetG       37.20
   11. Annette Visser                 71  Oceanus             39.33
   12. Milene Catoire                 87  Oceanus             39.82
   13. Bernadette Kramer              93  AZ&PC               40.44
   14. Gonnie Anema                   84  Oceanus             40.72



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG     1:01.05
    2. Ewoud Tamminga                 82  AZ&PC             1:01.61
    3. Rens van den Berg              89  De OttersHetG     1:02.72
    4. Menno Spaargaren               64  Oceanus           1:04.70
    5. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:05.02
    6. Erik Jan van Zijverden         89  Oceanus           1:05.05
    7. Frederik Tamminga              87  AZ&PC             1:06.35
    8. Elko Middendorp                88  De OttersHetG     1:08.74
    9. Rogier Hollander               89  De OttersHetG     1:09.08
   10. Ron Langelaan                  78  Oceanus           1:11.27
   11. Helco Timmerman                79  AZ&PC             1:11.51
   12. Gijsbert van Wijk              87  Oceanus           1:12.19
   13. Michiel Olthof                 86  Oceanus           1:14.28
  dis. Dennis Overhage                90  De OttersHetG     1:06.66
        1:06.66 



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                                       jun 3 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marlene v.d. Kaaij             94  AZ&PC             1:17.96
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:24.17
    3. Chantal Grove                  94  Oceanus           1:25.44     2
       Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus           1:25.44     1
    5. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus           1:31.79
    6. Tara Kok                       94  De OttersHetG     1:35.54
    7. Desiree Visser                 95  AZ&PC             1:36.12
    8. Ayako de Niet                  94  De OttersHetG     1:38.33
    9. Alissa Bus                     95  Oceanus           1:40.20
   10. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             1:40.32
   11. Angela Jongeneel               94  Oceanus           1:46.50
   12. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             1:55.50



TOP
Nr. 13   200m rugslag Heren                                           jun 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           2:28.65
        1:12.63  2:28.65 
    2. Jeffrey Reijnders              95  Oceanus           2:41.17
        1:19.02  2:41.17 
    3. Max Galjaart                   94  Oceanus           2:43.56
        1:21.08  2:43.56 
    4. Paul Bree                      94  De OttersHetG     2:44.88
        1:20.45  2:44.88 
    5. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:49.35
        1:23.34  2:49.35 
    6. Rickert de Heus                94  De OttersHetG     2:53.41
        1:24.29  2:53.41 
    7. Maarten Eekhof                 94  De OttersHetG     2:54.48
        1:24.33  2:54.48 
    8. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:55.70
        1:27.41  2:55.70 
    9. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             2:57.81
        1:27.52  2:57.81 
   10. Valiant Beekes                 95  De OttersHetG     3:02.04
        1:29.86  3:02.04 
   11. Sven Driessen                  95  Oceanus           3:16.30
        1:35.23  3:16.30 
   12. Richard Veenstra               94  De OttersHetG     3:17.48
        1:35.27  3:17.48 
   13. Gabriël Verheij                94  AZ&PC             3:22.79
        1:41.37  3:22.79 
   14. Martijn de Mercado             95  Oceanus           3:33.36
        1:45.02  3:33.36 
  dis. Duncan Weij                    94  De OttersHetG     3:14.29
        1:33.11  3:14.29 



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                                min. 4 en 5, jun. 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Laura Moolenaar                96  AZ&PC               32.62
    2. Tamara Grove                   96  Oceanus             33.35
    3. Artemis Kalemis                96  Oceanus             33.51     1
       Sedona de Keijzer              96  AZ&PC               33.51     2
    5. Anne Zwolsman                  96  Oceanus             34.66
    6. Maxime van de Heuvel           97  Oceanus             35.93
    7. Jülide Saricaoglu              97  De OttersHetG       37.64
    8. Lisa de Jong                   96  Oceanus             38.25
    9. Lalaine Faber                  97  De OttersHetG       39.76
   10. Eva v.d. Born                  97  Oceanus             39.87
   11. Nadine Timmers                 97  De OttersHetG       42.48
   12. Liza Peddemors                 96  De OttersHetG       43.95
   13. Daphne van Eijndhoven          96  AZ&PC               44.64
   14. Sofia Melis                    97  AZ&PC               47.16
   15. Zoë Meinen                     97  AZ&PC               48.74
   16. Anne Veen                      97  De OttersHetG       49.93



TOP
Nr. 15   100m wisselslag Heren                                    min. 4, 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Brian Spaargaren               96  Oceanus           1:21.17
    2. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:22.37
    3. Wessel de Jong                 96  Oceanus           1:25.47
    4. Daniël Buijs                   96  AZ&PC             1:25.80
    5. Fernando Moolhuijsen           96  Oceanus           1:29.95
    6. Matthijs Helling               96  Oceanus           1:30.46
    7. Rick de Mercado                97  Oceanus           1:31.83
    8. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:38.90
    9. Vincent Gijsbertse             96  AZ&PC             1:42.68
   10. Martijn Bartels                96  AZ&PC             1:45.80
   11. Niels Post                     98  De OttersHetG     1:56.32
   12. Lars van der Net               97  De OttersHetG     2:05.58
   13. Juipe Winsser                  96  De OttersHetG     2:12.22
   14. Rimmer Theijssen               98  De OttersHetG     2:23.50
  dis. Thomas Verouden                96  Oceanus           1:32.07
        1:32.07 
  dis. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC             1:50.64
        1:50.64 



TOP
Nr. 16   400m vrije slag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rieneke Terink                 84  AZ&PC             4:21.06
        1:03.69  2:10.47  4:21.06 
    2. Pauline Gouwens                84  De OttersHetG     4:33.72
        1:04.77  2:13.47  4:33.72 
    3. Lauren van Oosten              78  AZ&PC             4:37.54
        1:05.57  2:15.07  4:37.54 
    4. Gerdien de Jong                85  De OttersHetG     4:44.71
        4:44.71 
    5. Samantha Vuijst                89  De OttersHetG     4:46.60
        1:07.70  2:20.83  4:46.60 
    6. Petra Frowijn                  66  AZ&PC             5:01.21
        1:10.71  2:27.25  5:01.21 
    7. Laura Badoux                   82  Oceanus           5:01.82
        1:10.49  5:01.82 
    8. Tina Renken                    72  AZ&PC             5:02.38
        1:11.74  2:29.07  5:02.38 
    9. Annette Visser                 71  Oceanus           5:02.86
        1:11.41  2:27.40  5:02.86 
   10. Atie Pijtak-Radersma           56  AZ&PC             5:09.39
        1:13.23  2:32.07  5:09.39 
   11. Laura Staal                    67  Oceanus           5:10.01
        1:12.72  2:29.08  5:10.01 
   12. Simone Droog                   88  De OttersHetG     5:23.81
        1:13.56  2:36.58  5:23.81 
   13. Margriet Grove-Lingeman        62  Oceanus           5:24.98
        1:16.73  2:39.19  5:24.98 



TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rens van den Berg              89  De OttersHetG     1:08.89
    2. Edwin v. Norden                63  AZ&PC             1:11.44
    3. Ron Langelaan                  78  Oceanus           1:11.96
    4. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG     1:13.77
    5. Erik Jan van Zijverden         89  Oceanus           1:14.91
    6. Frederik Tamminga              87  AZ&PC             1:16.01
    7. Elko Middendorp                88  De OttersHetG     1:16.14
    8. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           1:19.70
    9. Arjan Schilder                 84  De OttersHetG     1:20.86
   10. Helco Timmerman                79  AZ&PC             1:20.99
   11. Michiel Olthof                 86  Oceanus           1:21.31
   12. Gijsbert van Wijk              87  Oceanus           1:26.75



TOP
Nr. 18   200m schoolslag Dames                                   senioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yvette Kars                    92  De OttersHetG     3:00.02
        1:28.28  3:00.02 
    2. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             3:00.97
        1:28.19  3:00.97 
    3. Ilka Hendriksen                90  De OttersHetG     3:02.83
        1:26.04  3:02.83 
    4. Ilona Eversdijk                92  De OttersHetG     3:06.78
        1:29.84  3:06.78 
    5. Suzanne Weijers                90  Oceanus           3:10.06
        1:31.97  3:10.06 
    6. Wyke Nieuwenhuizen             91  Oceanus           3:13.80
        1:32.64  3:13.80 
    7. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             3:20.34
        1:36.52  3:20.34 
    8. Tamara Suuring                 91  De OttersHetG     3:24.37
        1:35.83  3:24.37 
    9. Iris de Weerdt                 91  De OttersHetG     3:25.26
        1:37.14  3:25.26 
   10. Marloes Donkers                90  Oceanus           3:28.23
        1:38.07  3:28.23 
   11. Yael Jansma                    91  AZ&PC             3:29.47
        1:37.73  3:29.47 
   12. Fleur Bierman                  94  AZ&PC             3:30.32
        1:44.42  3:30.32 
   13. Malissa van der Sluis          93  De OttersHetG     3:32.34
        1:41.94  3:32.34 
  dis. Vera de Weerdt                 93  De OttersHetG     3:31.08
        1:41.27  3:31.08 



TOP
Nr. 19   100m rugslag Heren                                         jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Roy Visser                     91  De OttersHetG     1:05.25
    2. Fred Smink                     91  De OttersHetG     1:08.73
    3. Kevin Spannenburg              91  De OttersHetG     1:10.92
    4. Robin Hofman                   91  Oceanus           1:11.42
    5. Harmen van Wijk                91  Oceanus           1:12.04
    6. Jarno Weertman                 90  De OttersHetG     1:12.17
    7. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:13.19
    8. Jos Vergeer                    91  Oceanus           1:13.73
    9. Robbert Jan Bree               91  De OttersHetG     1:15.61
   10. Sjoerd van Bracht              90  De OttersHetG     1:16.41
   11. Lars v.d. Laan                 90  AZ&PC             1:16.75
   12. Roland Beekes                  91  De OttersHetG     1:17.79
   13. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             1:18.61



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                      jeugd 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ilona Cats                     93  Oceanus           1:28.23
    2. Kirsten Smit                   92  Oceanus           1:30.72
    3. Michelle Borsboom              92  De OttersHetG     1:31.30
    4. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:31.67
    5. Ramona Vuijst                  93  De OttersHetG     1:32.15     1
       Robin Meester                  92  Oceanus           1:32.15     2
    7. Marieke Spitteler              93  Oceanus           1:35.07
    8. Maaike Suuring                 93  De OttersHetG     1:35.11
    9. Desiree Reekers                93  De OttersHetG     1:35.46
   10. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:38.09
   11. Sanne van der Geest            94  De OttersHetG     1:45.16
   12. Anke Droog                     92  De OttersHetG     1:45.74
  dis. Lizzy de Jong                  93  AZ&PC             1:45.76
        1:45.76 



TOP
Nr. 21   200m vrije slag Heren                                   junioren 4 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ferry Weertman                 92  De OttersHetG     2:03.73
          58.97  2:03.73 
    2. Herman van Zijverden           92  Oceanus           2:11.65
        1:02.75  2:11.65 
    3. Loïc Kemp                      93  De OttersHetG     2:13.17
        1:03.74  2:13.17 
    4. Dennis Reijnders               92  Oceanus           2:17.16
        1:05.51  2:17.16 
    5. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           2:20.36
        1:06.20  2:20.36 
    6. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:24.87
        1:09.11  2:24.87 
    7. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             2:31.44
        1:08.98  2:31.44 
    8. Michael van Amstel             94  Oceanus           2:38.77
        1:16.83  2:38.77 
    9. Max Wegbrans                   94  Oceanus           2:42.20
        1:17.53  2:42.20 
   10. Twan Boot                      96  AZ&PC             2:42.39
        1:20.48  2:42.39 
   11. Patrick Veenstra               93  De OttersHetG     2:46.04
        1:17.43  2:46.04 
   12. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             3:18.69
        1:35.48  3:18.69 



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Pauline Gouwens                84  De OttersHetG     1:10.53
    2. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             1:10.60
    3. Gerdien de Jong                85  De OttersHetG     1:11.04
    4. Laura Badoux                   82  Oceanus           1:11.80
    5. Maureen Visser                 89  De OttersHetG     1:12.14
    6. Marieke Weijers                89  Oceanus           1:13.10
    7. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:14.56
    8. Elsbeth v. Dorssen             85  AZ&PC             1:17.67
    9. Marieke Leurs                  85  De OttersHetG     1:19.01
   10. Marlous Droog                  86  De OttersHetG     1:19.56
   11. Milene Catoire                 87  Oceanus           1:20.23
   12. Priscilla vd Sluis             90  De OttersHetG     1:20.41
   13. Tina Renken                    72  AZ&PC             1:20.66
   14. Simone Droog                   88  De OttersHetG     1:22.25
   15. Gonnie Anema                   84  Oceanus           1:22.86



TOP
Nr. 23   50m rugslag Heren                                              senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG       29.22
    2. Menno Spaargaren               64  Oceanus             29.60
    3. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               30.30
    4. Carl Knelange                  80  Oceanus             30.90
    5. Rens van den Berg              89  De OttersHetG       31.01
    6. Frederik Tamminga              87  AZ&PC               31.66
    7. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus             32.50
    8. Dennis Overhage                90  De OttersHetG       32.70
    9. Rogier Hollander               89  De OttersHetG       32.87
   10. Rogier v. Keulen               87  AZ&PC               32.95
   11. Erik Jan van Zijverden         89  Oceanus             33.29
   12. Gijsbert van Wijk              87  Oceanus             34.58
   13. Michiel Olthof                 86  Oceanus             35.91
   14. Martijn Leurs                  88  De OttersHetG       37.06



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                                      junioren 3 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal Grove                  94  Oceanus           2:43.69
        1:20.20  2:43.69 
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:51.86
        1:25.62  2:51.86 
    3. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus           2:55.10
        1:26.45  2:55.10 
    4. Tamara Grove                   96  Oceanus           2:56.37
        1:28.46  2:56.37 
    5. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus           2:59.10
        1:28.60  2:59.10 
    6. Marlene v.d. Kaaij             94  AZ&PC             3:06.94
        1:34.41  3:06.94 
    7. Alissa Bus                     95  Oceanus           3:10.39
        1:33.61  3:10.39 
    8. Tara Kok                       94  De OttersHetG     3:14.56
        1:34.30  3:14.56 
    9. Ayako de Niet                  94  De OttersHetG     3:16.37
        1:35.48  3:16.37 
   10. Lynn Dybiona                   95  AZ&PC             3:17.55
        1:38.63  3:17.55 
   11. Desiree Visser                 95  AZ&PC             3:23.48
        1:39.14  3:23.48 
  dis. Angela Jongeneel               94  Oceanus           3:21.57
        1:37.78  3:21.57 



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Heren                                  junioren 2 e.l.
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Max Galjaart                   94  Oceanus           1:13.38
    2. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           1:13.61
    3. Jeffrey Reijnders              95  Oceanus           1:19.14
    4. Paul Bree                      94  De OttersHetG     1:20.07
    5. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:22.66
    6. Daniël Buijs                   96  AZ&PC             1:23.51
    7. Rickert de Heus                94  De OttersHetG     1:27.89
    8. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:29.08
    9. Valiant Beekes                 95  De OttersHetG     1:30.99
   10. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:31.48
   11. Gabriël Verheij                94  AZ&PC             1:32.85
   12. Maarten Eekhof                 94  De OttersHetG     1:38.88
   13. Martijn de Mercado             95  Oceanus           1:39.82
   14. Youri Borsboom                 95  De OttersHetG     1:42.26
   15. Sven Driessen                  95  Oceanus           1:45.88



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Dames                       minioren 4 en 5, junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Artemis Kalemis                96  Oceanus           1:22.70
    2. Tamara Grove                   96  Oceanus           1:26.47
    3. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:26.77
    4. Anne Zwolsman                  96  Oceanus           1:31.69
    5. Sedona de Keijzer              96  AZ&PC             1:31.79
    6. Jülide Saricaoglu              97  De OttersHetG     1:35.12
    7. Lalaine Faber                  97  De OttersHetG     1:40.72
    8. Lisa de Jong                   96  Oceanus           1:41.02
    9. Eva v.d. Born                  97  Oceanus           1:45.95
   10. Nadine Timmers                 97  De OttersHetG     1:51.11
   11. Daphne van Eijndhoven          96  AZ&PC             1:54.76
   12. Sofia Melis                    97  AZ&PC             1:56.26
   13. Liza Peddemors                 96  De OttersHetG     1:56.53
        1:56.53 
   14. Zoë Meinen                     97  AZ&PC             1:59.76
  dis. Maxime van de Heuvel           97  Oceanus           1:32.85
        1:32.85 
  dis. Anne Veen                      97  De OttersHetG     2:06.17
        2:06.17 



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Heren                                 minioren 4, 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Twan Boot                      96  AZ&PC               31.52
    2. Brian Spaargaren               96  Oceanus             32.59
    3. Wessel de Jong                 96  Oceanus             33.06
    4. Rick de Mercado                97  Oceanus             34.04     1
       Fernando Moolhuijsen           96  Oceanus             34.04     2
    6. Daniël Buijs                   96  AZ&PC               34.57
    7. Matthijs Helling               96  Oceanus             34.87
    8. Martijn Bartels                96  AZ&PC               35.39
    9. Thomas Verouden                96  Oceanus             36.32
   10. Andre van Kleef                96  AZ&PC               38.00
   11. Vincent Gijsbertse             96  AZ&PC               38.20
   12. Lennart Kruizinga              97  AZ&PC               43.94
   13. Juipe Winsser                  96  De OttersHetG       47.90
   14. Lars van der Net               97  De OttersHetG       50.63
   15. Niels Post                     98  De OttersHetG       50.89
   16. Rimmer Theijssen               98  De OttersHetG       59.95



TOP
Nr. 28   4 x 100m wisselslag Dames                                      senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:40.64
       Rieneke Terink            84   Lauren van Oosten         78
       Daniëlle Vermeulen        91   Lidia v. Bon              70
        1:06.24  4:40.64 
    2. De Otters Het Gooi 1               De OttersHetG     4:43.90
       Gerdien de Jong           85   Pauline Gouwens           84
       Samantha Vuijst           89   Maureen Visser            89
        1:09.84  4:43.90 
    3. Oceanus 1                          Oceanus           4:52.42
       Wyke Nieuwenhuizen        91   Margriet Grove-Lingeman   62
       Laura Badoux              82   Marieke Weijers           89
        1:14.82  4:52.42 
    4. AZ&PC 2                            AZ&PC             5:08.26
       Atie Pijtak-Radersma      56   Tina Renken               72
       Françoise Heijdeman-Duran 69   Petra Frowijn             66
        1:20.35  5:08.26 
    5. AZ&PC 3                            AZ&PC             5:17.11
       Renée Marquenie           92   Dorien Riemersma          89
       Charelle Hanewald         93   Iris Pijtak               93
        1:19.43  5:17.11 
    6. Oceanus 3                          Oceanus           5:22.14
       Kirsten Smit              92   Robin Meester             92
       Ilona Cats                93   Marieke Spitteler         93
        1:20.80  5:22.14 
    7. Oceanus 2                          Oceanus           5:25.34
       Marloes Donkers           90   Milene Catoire            87
       Annette Visser            71   Suzanne Weijers           90
        1:23.61  5:25.34 



TOP
Nr. 29   4 x 100m vrije slag Heren                                      senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AZ&PC 1                            AZ&PC             3:39.97
       Ewoud Tamminga            82   Frederik Tamminga         87
       Edwin v. Norden           63   Mike Kaasjager            89
          51.71  3:39.97 
    2. De Otters Het Gooi 1               De OttersHetG     3:40.21
       Dennis Overhage           90   Roy Visser                91
       Rens van den Berg         89   Floor Verhaar             90
          56.78  3:40.21 
    3. Oceanus 1                          Oceanus           3:50.80
       Menno Spaargaren          64   Jos Vergeer               91
       Erik Jan van Zijverden    89   Carl Knelange             80
          56.70  3:50.80 
    4. De Otters Het Gooi 2               De OttersHetG     3:53.22
       Fred Smink                91   Elko Middendorp           88
       Rogier Hollander          89   Ferry Weertman            92
          57.32  3:53.22 
    5. Oceanus 2                          Oceanus           3:59.63
       Herman van Zijverden      92   Harmen van Wijk           91
       Jeffrey van 't Schip      91   Robin Hofman              91
          58.91  3:59.63 
    6. AZ&PC 2                            AZ&PC             4:12.49
       Rogier v. Keulen          87   Mark Pijtak               90
       Helco Timmerman           79   Gerald van Dalen          91
          58.36  4:12.49 
    7. AZ&PC 3                            AZ&PC             4:19.81
       Lars v.d. Laan            90   Jordan Kraaijenhof        93
       Ivan Jöbsis               93   Ronald Vermeulen          94
        1:02.69  4:19.81 
    8. Oceanus 3                          Oceanus           4:21.41
       Jeffrey Reijnders         95   Vincent Moolhuijsen       94
       Max Galjaart              94   Istvan Spaargaren         94
        1:05.63  4:21.41