Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  11 - 13 jaar
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 16. Dames, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Dames, 200m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 21. Jongens, 200m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Heren, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 24. Meisjes, 200m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag  11 - 13 jaar
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 28. Dames, 4 x 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag  11 jaar en ouder


Deel 1 KNZB zwemcompetitie landelijk


1 - Deel 1 KNZB zwemcompetitie landelijk29.9.07 - 10:30


Programmanr. 1
29.9.07 - 10:30
Meisjes, 4 x 200m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Trivia 1Trivia9:38.50541
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
1:09.562:22.50Rosanne Schoonbeek
Grace Vrieling
94
94
2.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen9:53.86500
Dieudonnée Houtkamp
Beau Rijpers
96
94
1:16.302:41.48Jakonien Koster
Anika ten Have
94
94
3.OZ&PC 1OZ&PC10:51.02379
Anneke Asbroek
Stefanie van de Walle
94
94
1:13.102:31.02Air Tochaiyaphum
Margot Reuvers
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 2
29.9.07 - 10:40
Meisjes, 4 x 100m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 3
29.9.07 - 10:40
Gemengd, 4 x 50m wisselslag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Trivia 1Trivia2:35.92228
Maarten Rottier
Janine Huizeling
96
96
40.95Esther Hulsing
Bastiaan Bonnema
96
96
2.OZ&PC 1OZ&PC2:51.57171
Ilse Giesselink
Hobie Duyn
96
97
43.36Stefanie ter Bruggen
Bryan Morsink
96
96
DISZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen2:51.16
SL - SL:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
Sharonne Urbanus
Erik Vellinga
97
96
44.67Dieudonnée Houtkamp
Gauke Eilander
96
98


<< TOP >>
Programmanr. 4
29.9.07 - 10:45
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Wendy van der Iest87ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.60
2.Sharon Teunissen89OZ&PC1:16.95
3.Kimberley Beimin87OZ&PC1:18.54
4.Eveline Hamstra85Trivia1:18.92
5.Charlotte Mol91ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.23
6.Rochelle Kirindongo86ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.60
7.Wendy Tempels85Trivia1:21.76
8.Carolien Stuut87Trivia1:22.20
9.Inez Heideman75OZ&PC1:26.07
10.Richelle Roord80OZ&PC1:31.14


<< TOP >>
Programmanr. 5
29.9.07 - 10:50
Heren, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Niels van Eck89ZPC Bikkel Hoogeveen4:07.1659.451:03.22
2.Erik Schröder84Trivia4:13.261:00.541:02.94
3.Frank Hazewinkel80OZ&PC4:13.731:00.021:04.78
4.Joost Schröder88Trivia4:18.031:00.161:05.06
5.Niels Koster87ZPC Bikkel Hoogeveen4:18.131:01.261:04.60
6.Devi Wolthuizen87Trivia4:20.131:01.971:06.33
7.Mathijs Brandhorst88OZ&PC4:25.101:02.131:06.70
8.Stef Comello88OZ&PC4:28.921:01.391:07.74
9.Wouter Smidt87OZ&PC4:38.601:02.101:08.92


<< TOP >>
Programmanr. 6
29.9.07 - 11:00
Dames, 100m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Mariëlle ter Stege91ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.32
2.Marloes Giesselink92OZ&PC1:09.55FJ 1
3.Kyra Rietveld93Trivia1:09.55FJ 2
4.Eeke van der Wal90Trivia1:10.60
5.Nienke van Eck91ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.00
6.Kimberly Grünewald90Trivia1:14.64
7.Nicole ter Bruggen92OZ&PC1:19.23
8.Desiree Hulsmeijer90OZ&PC1:20.40


<< TOP >>
Programmanr. 7
29.9.07 - 11:05
Jongens, 200m schoolslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Marc Kremer90Trivia2:32.591:14.121:18.47
2.Rico Ramaker91ZPC Bikkel Hoogeveen2:33.391:16.021:17.37
3.Timon Evenhuis90Trivia2:33.511:12.761:20.75
4.Fabian Beimin91OZ&PC2:37.021:14.161:22.86
5.Étiënne Vrieling91Trivia2:41.821:16.421:25.40
6.Tjarko Dijkstra90Trivia2:42.601:17.361:25.24
7.Bart Mansier92ZPC Bikkel Hoogeveen2:44.101:20.211:23.89
8.Bas Braun91Trivia2:48.421:20.451:27.97
9.Sander Hoogeveen90ZPC Bikkel Hoogeveen2:50.031:19.091:30.94
10.Thomas Nijenhuis91OZ&PC2:54.231:25.001:29.23


<< TOP >>
Programmanr. 8
29.9.07 - 11:10
Meisjes, 200m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Evelien Kip92OZ&PC2:15.041:05.111:09.93
2.Maartje Lenten92ZPC Bikkel Hoogeveen2:19.141:05.941:13.20
3.Naomi Touré94Trivia2:23.001:10.121:12.88
4.Saskia Bergsma93ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.631:07.201:17.43
5.Mellany Doldersum92ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.661:07.991:16.67
6.Rosanne Schoonbeek94Trivia2:25.481:09.851:15.63
7.Roos Wielink94Trivia2:25.861:09.321:16.54
8.Kelly Teunissen92OZ&PC2:27.161:11.131:16.03
9.Danielle Middel93ZPC Bikkel Hoogeveen2:30.731:13.371:17.36
10.Monique van der Wijk92ZPC Bikkel Hoogeveen2:30.761:11.621:19.14
11.Marleen Moleman93OZ&PC2:44.251:17.911:26.34
12.Wilma Vellinga95ZPC Bikkel Hoogeveen2:49.041:20.731:28.31
NGAukje Jenster92ZPC Bikkel Hoogeveen


<< TOP >>
Programmanr. 9
29.9.07 - 11:20
Jongens, 100m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Ward van Rijssen92Trivia1:13.76
2.Peter Paul Houtkamp93ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.08
3.Rick Cristen92OZ&PC1:16.31
4.Kars ten Have92ZPC Bikkel Hoogeveen1:20.90
5.Olav van der Wal93Trivia1:21.11
6.Frank Theuns93ZPC Bikkel Hoogeveen1:21.88
7.Ricardo Bolt93ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.14
8.Colin Siers92OZ&PC1:24.38
9.Huub Koster92OZ&PC1:24.95
10.Geert Jan Rozeboom95Trivia1:25.73
11.Niels Schoemaker93ZPC Bikkel Hoogeveen1:28.21


<< TOP >>
Programmanr. 10
29.9.07 - 11:25
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Willemijn Knot90Trivia29.75768
2.Eveline Hamstra85Trivia30.85688
3.Clarissa van Rhenen91Trivia31.63639
4.Kyra Althanning87OZ&PC32.97564
5.Wendy van der Iest87ZPC Bikkel Hoogeveen33.26549
6.Anne Boomars89OZ&PC33.30547
7.Kim Meijer90ZPC Bikkel Hoogeveen33.43541
8.Linda Everlo88OZ&PC34.05512
9.Richelle Roord80OZ&PC36.15428


<< TOP >>
Programmanr. 11
29.9.07 - 11:25
Heren, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Devi Wolthuizen87Trivia1:00.27
2.Niels van Eck89ZPC Bikkel Hoogeveen1:01.54
3.Erik Talma89Trivia1:02.56
4.Tom Odding89Trivia1:02.72FJ 1
5.Jeroen Stuut88Trivia1:02.72FJ 2
6.Niels Koster87ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.26
7.Frank Hazewinkel80OZ&PC1:03.62
8.Ramon Grootelaar83OZ&PC1:03.67
9.Maxim van Geffen88ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.75
10.Mark Oude Bennink87OZ&PC1:04.06
11.Stef Comello88OZ&PC1:04.74
12.Robert Klinkhamer91ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.11
13.Erik Schröder84Trivia1:06.50


<< TOP >>
Programmanr. 12
29.9.07 - 11:30
Meisjes, 100m vlinderslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Cynthia van Beusekom95Trivia1:14.01
2.Grace Vrieling94Trivia1:14.40
3.Mirthe Lanfermeijer94Trivia1:14.62
4.Jakonien Koster94ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.77
5.Beau Rijpers94ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.13
6.Anika ten Have94ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.68
7.Stefanie van de Walle94OZ&PC1:23.97
8.Anneke Asbroek94OZ&PC1:25.97
9.Air Tochaiyaphum95OZ&PC1:34.53
10.Desirée van der Wijk95ZPC Bikkel Hoogeveen1:35.88
11.Margot Reuvers95OZ&PC1:36.81


<< TOP >>
Programmanr. 13
29.9.07 - 11:40
Jongens, 200m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Milan Grünewald95Trivia2:34.63
2.Joey ten Doeschot94OZ&PC2:42.381:19.131:23.25
3.Ruben Rozeboom95Trivia2:43.811:20.361:23.45
4.Chris Bolding95ZPC Bikkel Hoogeveen2:54.701:24.681:30.02
5.Remi Lempsink94OZ&PC3:01.171:28.001:33.17
6.Edwin Bolt95ZPC Bikkel Hoogeveen3:19.901:37.251:42.65
7.Robin Hoogeveen95ZPC Bikkel Hoogeveen3:22.921:38.361:44.56
DISRobin Schollink95OZ&PC2:46.961:20.491:26.47
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 14
29.9.07 - 11:45
Meisjes, 50m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Esther Hulsing96Trivia29.87531
2.Dieudonnée Houtkamp96ZPC Bikkel Hoogeveen32.49413
3.Janine Huizeling96Trivia33.70370
4.Lindy Nijhuis97OZ&PC33.99360
5.Lisanne van Avezaath97Trivia34.41347
6.Stefanie ter Bruggen96OZ&PC35.16326
7.Bente Zwaferink96OZ&PC35.25323
8.Maudi Groeneveld96OZ&PC36.55290
9.Ilse Giesselink96OZ&PC37.06278
10.Demi Marissen96ZPC Bikkel Hoogeveen41.81194
11.Merlin Nijzingh97ZPC Bikkel Hoogeveen42.71182
12.Sharonne Urbanus97ZPC Bikkel Hoogeveen42.83180


<< TOP >>
Programmanr. 15
29.9.07 - 11:50
Jongens, 100m wisselslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Maarten Rottier96Trivia1:29.09
2.Bastiaan Bonnema96Trivia1:30.28
3.Hobie Duyn97OZ&PC1:34.08
4.Erik Vellinga96ZPC Bikkel Hoogeveen1:35.66
5.Bas Neef98OZ&PC1:37.57
6.Christopher ter Horst96OZ&PC1:40.34
7.Bryan Morsink96OZ&PC1:40.64
8.Gauke Eilander98ZPC Bikkel Hoogeveen1:43.03
9.Louis Flothuis98ZPC Bikkel Hoogeveen1:56.63
DISMaarten Bonnema98Trivia1:53.46
RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH


<< TOP >>
Programmanr. 16
29.9.07 - 11:55
Dames, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Marieke Nijhuis92OZ&PC4:24.131:02.231:07.44
2.Clarissa van Rhenen91Trivia4:34.571:04.701:09.53
3.Willemijn Knot90Trivia4:36.261:03.411:11.47
4.Charlotte Mol91ZPC Bikkel Hoogeveen4:38.951:06.29
5.Loes Wijlens89OZ&PC4:46.571:08.391:13.41
6.Rochelle Kirindongo86ZPC Bikkel Hoogeveen4:47.711:09.071:13.60
7.Kim Meijer90ZPC Bikkel Hoogeveen4:52.261:09.101:13.92
8.Wendy Tempels85Trivia4:58.021:09.571:14.72
9.Marieke Hanter87OZ&PC5:08.031:11.061:18.03
10.Carolien Stuut87Trivia5:16.101:12.261:19.41


<< TOP >>
Programmanr. 17
29.9.07 - 12:05
Heren, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Devi Wolthuizen87Trivia1:06.29
2.Niels van Eck89ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.94
3.Erik Talma89Trivia1:08.00
4.Tom Odding89Trivia1:09.26
5.Ramon Grootelaar83OZ&PC1:09.57
6.Mark Oude Bennink87OZ&PC1:10.09
7.Maxim van Geffen88ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.45
8.Kay Beimin89OZ&PC1:13.09
9.Jeroen Beerlage82OZ&PC1:14.45
10.Joost Schröder88Trivia1:19.04


<< TOP >>
Programmanr. 18
29.9.07 - 12:10
Dames, 200m schoolslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Nienke van Eck91ZPC Bikkel Hoogeveen2:43.891:19.021:24.87
2.Mariëlle ter Stege91ZPC Bikkel Hoogeveen2:50.991:22.571:28.42
3.Nicole ter Bruggen92OZ&PC2:54.431:23.051:31.38
4.Eeke van der Wal90Trivia2:55.521:23.961:31.56
5.Kyra Rietveld93Trivia3:00.511:26.101:34.41
6.Desiree Hulsmeijer90OZ&PC3:11.131:30.031:41.10
7.Kimberly Grünewald90Trivia3:11.231:29.571:41.66
DISMarloes Giesselink92OZ&PC3:00.161:25.161:35.00
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK


<< TOP >>
Programmanr. 19
29.9.07 - 12:15
Jongens, 100m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Marc Kremer90Trivia1:02.73
2.Robert Klinkhamer91ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.20
3.Fabian Beimin91OZ&PC1:04.50
4.Bas Braun91Trivia1:05.47
5.Timon Evenhuis90Trivia1:06.36
6.Bart Mansier92ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.00
7.Étiënne Vrieling91Trivia1:07.13
8.Tjarko Dijkstra90Trivia1:07.86
9.Rico Ramaker91ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.61
10.Thomas Nijenhuis91OZ&PC1:11.61
DISSander Hoogeveen90ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.27
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC


<< TOP >>
Programmanr. 20
29.9.07 - 12:20
Meisjes, 100m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Maartje Lenten92ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.29
2.Evelien Kip92OZ&PC1:23.56
3.Monique van der Wijk92ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.45
4.Kelly Teunissen92OZ&PC1:24.82
5.Naomi Touré94Trivia1:25.32
6.Mellany Doldersum92ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.85
7.Roos Wielink94Trivia1:30.18
8.Danielle Middel93ZPC Bikkel Hoogeveen1:30.54
9.Rosanne Schoonbeek94Trivia1:30.64
10.Marleen Moleman93OZ&PC1:31.04
11.Saskia Bergsma93ZPC Bikkel Hoogeveen1:33.72


<< TOP >>
Programmanr. 21
29.9.07 - 12:25
Jongens, 200m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Kars ten Have92ZPC Bikkel Hoogeveen2:08.891:02.451:06.44
2.Ward van Rijssen92Trivia2:10.701:02.161:08.54
3.Rick Cristen92OZ&PC2:13.021:04.611:08.41
4.Colin Siers92OZ&PC2:13.781:04.491:09.29
5.Peter Paul Houtkamp93ZPC Bikkel Hoogeveen2:20.641:08.101:12.54
6.Frank Theuns93ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.681:07.151:17.53
7.Geert Jan Rozeboom95Trivia2:29.201:12.671:16.53
8.Ricardo Bolt93ZPC Bikkel Hoogeveen2:29.511:12.391:17.12
9.Olav van der Wal93Trivia2:29.601:11.071:18.53
10.Niels Schoemaker93ZPC Bikkel Hoogeveen2:30.291:14.071:16.22
11.Huub Koster92OZ&PC2:32.631:14.441:18.19


<< TOP >>
Programmanr. 22
29.9.07 - 12:35
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Eveline Hamstra85Trivia1:08.26
2.Clarissa van Rhenen91Trivia1:09.05
3.Charlotte Mol91ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.10
4.Wendy van der Iest87ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.65
5.Rochelle Kirindongo86ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.07
6.Anne Boomars89OZ&PC1:11.91
7.Kim Meijer90ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.34
8.Kyra Althanning87OZ&PC1:12.41
9.Linda Everlo88OZ&PC1:12.73
10.Wendy Tempels85Trivia1:13.54
11.Marieke Hanter87OZ&PC1:14.24
12.Carolien Stuut87Trivia1:14.46
13.Inez Heideman75OZ&PC1:17.21
DISWillemijn Knot90Trivia1:08.66
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
NGAukje Jenster92ZPC Bikkel Hoogeveen


<< TOP >>
Programmanr. 23
29.9.07 - 12:45
Heren, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Niels Koster87ZPC Bikkel Hoogeveen28.58572
2.Joost Schröder88Trivia29.04546
3.Kay Beimin89OZ&PC30.12489
4.Jeroen Beerlage82OZ&PC30.16487
5.Jeroen Stuut88Trivia30.46473
6.Ramon Grootelaar83OZ&PC30.73460
7.Mathijs Brandhorst88OZ&PC31.19440
8.Maxim van Geffen88ZPC Bikkel Hoogeveen31.41431
9.Erik Schröder84Trivia32.22399
10.Wouter Smidt87OZ&PC32.28397


<< TOP >>
Programmanr. 24
29.9.07 - 12:45
Meisjes, 200m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m
1.Mirthe Lanfermeijer94Trivia2:32.291:15.321:16.97
2.Jakonien Koster94ZPC Bikkel Hoogeveen2:33.671:16.091:17.58
3.Grace Vrieling94Trivia2:37.471:17.941:19.53
4.Anika ten Have94ZPC Bikkel Hoogeveen2:43.841:20.971:22.87
5.Cynthia van Beusekom95Trivia2:48.191:21.261:26.93
6.Beau Rijpers94ZPC Bikkel Hoogeveen2:49.281:23.681:25.60
7.Stefanie van de Walle94OZ&PC2:51.431:22.131:29.30
8.Anneke Asbroek94OZ&PC2:55.131:27.261:27.87
9.Margot Reuvers95OZ&PC3:03.371:29.161:34.21
10.Desirée van der Wijk95ZPC Bikkel Hoogeveen3:09.321:34.061:35.26
11.Air Tochaiyaphum95OZ&PC3:13.181:34.621:38.56
12.Wilma Vellinga95ZPC Bikkel Hoogeveen3:20.831:37.241:43.59


<< TOP >>
Programmanr. 25
29.9.07 - 12:55
Jongens, 100m vlinderslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Joey ten Doeschot94OZ&PC1:15.01
2.Milan Grünewald95Trivia1:16.52
3.Robin Schollink95OZ&PC1:18.86
4.Ruben Rozeboom95Trivia1:25.76
5.Remi Lempsink94OZ&PC1:33.22
6.Chris Bolding95ZPC Bikkel Hoogeveen1:34.12
7.Robin Hoogeveen95ZPC Bikkel Hoogeveen1:44.41
DISEdwin Bolt95ZPC Bikkel Hoogeveen1:59.94
VD - VD:  Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren)., VD


<< TOP >>
Programmanr. 26
29.9.07 - 13:00
Meisjes, 100m wisselslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Esther Hulsing96Trivia1:21.40
2.Dieudonnée Houtkamp96ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.32
3.Janine Huizeling96Trivia1:25.54
4.Lisanne van Avezaath97Trivia1:27.29
5.Lindy Nijhuis97OZ&PC1:29.41
6.Stefanie ter Bruggen96OZ&PC1:29.83
7.Maudi Groeneveld96OZ&PC1:31.66
8.Bente Zwaferink96OZ&PC1:31.78
9.Ilse Giesselink96OZ&PC1:36.45
10.Demi Marissen96ZPC Bikkel Hoogeveen1:45.29
11.Merlin Nijzingh97ZPC Bikkel Hoogeveen1:47.66
12.Sharonne Urbanus97ZPC Bikkel Hoogeveen1:48.12


<< TOP >>
Programmanr. 27
29.9.07 - 13:05
Jongens, 50m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Bastiaan Bonnema96Trivia34.60233
2.Maarten Rottier96Trivia35.06224
3.Erik Vellinga96ZPC Bikkel Hoogeveen37.46183
4.Hobie Duyn97OZ&PC38.23172
5.Bryan Morsink96OZ&PC39.10161
6.Christopher ter Horst96OZ&PC39.12161
7.Bas Neef98OZ&PC39.92151
8.Gauke Eilander98ZPC Bikkel Hoogeveen41.81132
9.Maarten Bonnema98Trivia45.63101
10.Louis Flothuis98ZPC Bikkel Hoogeveen47.8488


<< TOP >>
Programmanr. 28
29.9.07 - 13:05
Dames, 4 x 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.OZ&PC 1OZ&PC4:31.16674
Marloes Giesselink
Sharon Teunissen
92
89
1:09.78Anne Boomars
Marieke Nijhuis
89
92
2.Trivia 1Trivia4:31.17674
Eveline Hamstra
Wendy Tempels
85
85
1:07.85Willemijn Knot
Clarissa van Rhenen
90
91
3.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:34.86648
Mariëlle ter Stege
Nienke van Eck
91
91
1:09.60Rochelle Kirindongo
Charlotte Mol
86
91


<< TOP >>
Programmanr. 29
29.9.07 - 13:10
Heren, 4 x 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:35.33696
Robert Klinkhamer
Niels Koster
91
87
56.12Maxim van Geffen
Niels van Eck
88
89
2.Trivia 1Trivia3:36.08688
Étiënne Vrieling
Marc Kremer
91
90
55.46Devi Wolthuizen
Jeroen Stuut
87
88
3.OZ&PC 1OZ&PC3:38.70664
Frank Hazewinkel
Stef Comello
80
88
55.13Kay Beimin
Mark Oude Bennink
89
87