20070929 A-competitie Deel I
DENEKAMP, Netherlands,    29-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 3 4 x 50m wisselslag Gemengd Min 6-   
Nr. 4 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 5 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 6 100m rugslag Dames Sen 2-   Nr. 7 200m schoolslag Heren Jgd 2-   
Nr. 8 200m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 9 100m schoolslag Heren Jun 4-   
Nr. 10 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 11 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 12 100m vlinderslag Dames Jun 2-   Nr. 13 200m rugslag Heren Jun 2-   
Nr. 14 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 15 100m wisselslag Heren Min 6-   
Nr. 16 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 17 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 18 200m schoolslag Dames Sen 2-   Nr. 19 100m rugslag Heren Jgd 2-   
Nr. 20 100m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 21 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 22 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 23 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 24 200m rugslag Dames Jun 2-   Nr. 25 100m vlinderslag Heren Jun 2-   
Nr. 26 100m wisselslag Dames Min 6-   Nr. 27 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 28 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 29 4 x 100m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   4 x 200m vrije slag Dames                            Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DeáDinkel 1                        DeáDinkel         9:23.10
       Danique Thijert           94   Maud Hesselink            94
       Lonne Dijkhuis            94   Carien van der Schaaf     95
        2:21.45  9:23.10 
    2. Merwede Nautilus Combinatie 1      MerwedeNautilu   10:06.10
       Martine Kuijlaars         95   Francesca van Dongen      94
       Anouk Kuijlaars           94   Floortje de Waard         94
        2:27.32 10:06.10 
    3. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS        10:28.64
       Jeanine Burgers           94   Denise van Leeuwen        95
       Diane Schoenmaker         95   Sanne Willemsen           95
        2:25.99 10:28.64 



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Gemengd                           Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DeáDinkel 1                        DeáDinkel         2:29.64
       Karst Boersma             96   Lorenzo Peperkamp         96
       Anouk Knippers            97   Veronique van der Velde   96
        2:29.64 
    2. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         2:34.67
       Carli Harteman            96   Thomas Leeuwis            96
       Marissa Taribuka          96   Mike Fraanje              97
        2:34.67 
    3. DeáDinkel 2                        DeáDinkel         2:40.87
       Rik Heijdens              96   Marloes Ekkelboom         97
       Fedde Beukers             97   Mayra Westerhof           96
        2:40.87 
  dis. Merwede Nautilus Combinatie 1      MerwedeNautilu                EA
       Lesley Harlaar            96   Kim Busch                 98
       Marthello van de Beukel   97   Dennis Bougrimov          98



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Loes Zanderink                 88  DeáDinkel         1:13.50
    2. Karin Hidding                  84  DeáDinkel         1:15.65
    3. Yvonne van de Pol              88  DWK-XCESS         1:17.48
    4. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu    1:20.54
    5. Lotte Wilms                    84  DWK-XCESS         1:20.62
    6. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS         1:22.17
    7. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    1:22.76
    8. Kimberley Bouwmeester          89  MerwedeNautilu    1:26.76
    9. Kimberly Ribberink             95  DeáDinkel         1:28.07
   10. Sharon Hemeltjen               93  DeáDinkel         1:28.40
   11. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:28.66
   12. Joy-Ann Duursma                95  DeáDinkel         1:30.71



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alex Schelvis                  87  MerwedeNautilu    3:57.45
    2. Sander Karssen                 85  DWK-XCESS         4:05.13
    3. Job Kienhuis                   89  DeáDinkel         4:07.73
    4. Robert Yallop                  89  DWK-XCESS         4:14.22
    5. Joost Kuijlaars                66  MerwedeNautilu    4:15.73
    6. Rutger Sloof                   88  DWK-XCESS         4:18.42
    7. Koen Florijn                   86  MerwedeNautilu    4:26.73
    8. Marien Willeme                 89  DeáDinkel         4:37.32
    9. Dirk Oude Ophuis               85  DeáDinkel         4:37.64
   10. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         4:38.79
   11. Frank Rikhof                   88  DeáDinkel         4:39.70
   12. Mario Peeters                  86  MerwedeNautilu    4:49.51



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                                   Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Silke Oude Weernink            90  DeáDinkel         1:08.26
    2. Marloes Resink                 90  DWK-XCESS         1:10.56
    3. Rianne Zeegers                 91  DWK-XCESS         1:12.59
    4. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         1:13.64
    5. DaniŰlle Hols                  91  DWK-XCESS         1:14.52
    6. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu    1:15.02
    7. Leonie Loman                   92  DeáDinkel         1:15.84
    8. Michal Thiele                  90  MerwedeNautilu    1:16.38
    9. SolÚ van Leenen                91  MerwedeNautilu    1:16.95
   10. Loes Westerhof                 95  DeáDinkel         1:18.79
  dis. Eveline R÷del                  90  DeáDinkel         1:15.60     RC



TOP
Nr. 7   200m schoolslag Heren                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sjoerd Zanderink               91  DeáDinkel         2:28.76
    2. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         2:29.10
    3. Jordi Dijkhuis                 91  DeáDinkel         2:32.29
    4. Simon Veenstra                 90  DWK-XCESS         2:37.40
    5. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu    2:40.51
    6. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         2:40.64
    7. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         2:40.79
    8. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         2:45.20
    9. Joost Schasfoort               90  DeáDinkel         2:49.68
   10. Tom van de Putte               94  MerwedeNautilu    2:52.02
   11. Armenak Hairabetian            91  MerwedeNautilu    2:52.54
   12. Marc Advocaat                  94  MerwedeNautilu    3:26.29



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. MariŰl Borgerink               92  DeáDinkel         2:14.87
    2. Ela Hutten                     93  MerwedeNautilu    2:15.29
    3. Marleen Braakhuis              93  DeáDinkel         2:18.67
    4. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         2:20.26
    5. Danique Thijert                94  DeáDinkel         2:23.07
    6. Romy Bouman                    92  MerwedeNautilu    2:23.73
    7. Karlijn Hassink                93  DeáDinkel         2:23.90
    8. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         2:23.98
    9. Kyara Buijs                    93  DeáDinkel         2:25.89
   10. Iris Kool                      93  DWK-XCESS         2:30.59
   11. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         2:32.11
   12. Anouk Kuijlaars                94  MerwedeNautilu    2:33.76
   13. Anouk de Vaal                  93  MerwedeNautilu    2:34.60
   14. Kimberly Ribberink             95  DeáDinkel         2:38.31



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  DWK-XCESS         1:08.61
    2. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         1:11.80
    3. Steffen Hillmer                93  DeáDinkel         1:13.11
    4. Ben van Westenberg             94  DeáDinkel         1:17.56
    5. Marijn van Zundert             94  MerwedeNautilu    1:19.05
    6. Melvin van de Meij             93  MerwedeNautilu    1:19.45
    7. Ivar van Ginkel                94  DWK-XCESS         1:20.98
    8. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    1:24.77
    9. Joeri Prins                    93  MerwedeNautilu    1:26.16
   10. Pim Kienhuis                   93  DeáDinkel         1:27.65
   11. Mart Oude Weernink             93  DeáDinkel         1:32.84
   12. Rutger Borgerink               94  DeáDinkel         1:32.86
   13. Quinn Massee                   95  DWK-XCESS         1:35.73
  dis. Dennis Timmerman               92  DeáDinkel         1:30.06     SJ
  dis. Niek de Brabander              95  DWK-XCESS         1:39.48     SK



TOP
Nr. 10   50m rugslag Dames                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS           30.07
    2. Sandra Temmerman               80  MerwedeNautilu      31.26
    3. Claudia Holterman              81  DeáDinkel           31.46
    4. Barbara van Rhijn              81  DWK-XCESS           32.27
    5. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS           32.55
    6. Silvie Ketelaars               85  DWK-XCESS           32.98
    7. Marlies Reinders               86  DeáDinkel           33.06
    8. Marloes Resink                 90  DWK-XCESS           33.51
    9. Loes Zanderink                 88  DeáDinkel           33.92
   10. Franca Willeme                 84  DeáDinkel           34.76
   11. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu      34.84
   12. Kimberley Bouwmeester          89  MerwedeNautilu      37.98
   13. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu      38.25



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sander Karssen                 85  DWK-XCESS           59.02
    2. Robert Yallop                  89  DWK-XCESS         1:00.26
    3. Job Kienhuis                   89  DeáDinkel         1:02.26
    4. Alex Schelvis                  87  MerwedeNautilu    1:02.45
    5. Tjakko Ruinemans               74  DeáDinkel         1:02.64
    6. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS         1:02.68
    7. Marcel Ekkelboom               64  DeáDinkel         1:03.05
    8. Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         1:03.07
    9. Thomas Verburg                 88  MerwedeNautilu    1:03.64
   10. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu    1:03.86
   11. Arjan van der Plaat            86  MerwedeNautilu    1:04.43
   12. Koen Florijn                   86  MerwedeNautilu    1:07.23
   13. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS         1:17.28



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                              Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floortje de Waard              94  MerwedeNautilu    1:16.13
    2. Maud Hesselink                 94  DeáDinkel         1:19.51
    3. Wendy Kosterink                94  DeáDinkel         1:20.11
    4. Lonne Dijkhuis                 94  DeáDinkel         1:20.83
    5. Laura Advocaat                 95  MerwedeNautilu    1:20.94
    6. Noortje Timmerman              95  DeáDinkel         1:22.73
    7. Carien van der Schaaf          95  DeáDinkel         1:23.13
    8. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         1:23.14
    9. Martine Kuijlaars              95  MerwedeNautilu    1:24.98
   10. Francesca van Dongen           94  MerwedeNautilu    1:29.40
   11. Merle Oonk                     94  DeáDinkel         1:29.77
   12. Kris Hutten                    95  MerwedeNautilu    1:32.42
   13. Denise van Leeuwen             95  DWK-XCESS         1:32.48
   14. Diane Schoenmaker              95  DWK-XCESS         1:33.65
   15. Sanne Willemsen                95  DWK-XCESS         1:41.35



TOP
Nr. 13   200m rugslag Heren                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         2:30.60
    2. Jacques JournÚe                94  DeáDinkel         2:32.13
    3. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu    2:32.98
    4. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         2:34.45
    5. Jacko van der Meer             94  DWK-XCESS         2:39.32
    6. Jelmar Hillebrink              95  MerwedeNautilu    2:44.86
    7. Damon Peperkamp                95  DeáDinkel         2:45.38
    8. Melvin Prins                   95  MerwedeNautilu    2:47.08
    9. Michiel Bouw                   94  DWK-XCESS         2:47.20
   10. Antoine Veenstra               94  DWK-XCESS         2:49.07
   11. Coen Reukers                   95  DeáDinkel         2:50.39
   12. Yonno Paalhaar                 95  DeáDinkel         2:53.60
   13. Duane Wemmers                  95  MerwedeNautilu    3:13.45



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marissa Taribuka               96  DWK-XCESS           30.50
    2. Veronique van der Velde        96  DeáDinkel           33.31
    3. Carli Harteman                 96  DWK-XCESS           33.80
    4. Anouk Knippers                 97  DeáDinkel           35.32
    5. Laura Willemsen                97  DWK-XCESS           35.48
    6. Judith Kluitman                97  DeáDinkel           35.67
    7. Mayra Westerhof                96  DeáDinkel           35.98
    8. Kim Busch                      98  MerwedeNautilu      37.40
    9. Brigitte Sleeking              98  MerwedeNautilu      38.07
   10. Anoeska van de Kraats          97  DWK-XCESS           38.37
   11. Janine Elsebos                 96  MerwedeNautilu      38.77
   12. Jolijn Keegstra                96  DWK-XCESS           38.99
   13. Jasmijn Ponssen                97  MerwedeNautilu      39.08
   14. Lesley Harlaar                 96  MerwedeNautilu      40.89



TOP
Nr. 15   100m wisselslag Heren                               Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karst Boersma                  96  DeáDinkel         1:20.51
    2. Thomas Leeuwis                 96  DWK-XCESS         1:23.73
    3. Lorenzo Peperkamp              96  DeáDinkel         1:26.38
    4. Fedde Beukers                  97  DeáDinkel         1:27.67
    5. Rik Heijdens                   96  DeáDinkel         1:30.08
    6. Tom Laarhuis                   98  DeáDinkel         1:30.98
    7. Nino Sieling                   97  DWK-XCESS         1:35.73
    8. Jurre Stammes                  97  DWK-XCESS         1:39.02
    9. Dennis Bougrimov               98  MerwedeNautilu    1:45.73
   10. Marthello van de Beukel        97  MerwedeNautilu    1:46.38
   11. Virgill vd Heij                97  MerwedeNautilu    1:55.29
  dis. Mike Fraanje                   97  DWK-XCESS         1:35.58     AE



TOP
Nr. 16   400m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS         4:27.54
    2. Marlies Reinders               86  DeáDinkel         4:31.45
    3. Lotte Wilms                    84  DWK-XCESS         4:38.72
    4. Sandra Temmerman               80  MerwedeNautilu    4:39.39
    5. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    4:42.06
    6. Rachel Klamer                  90  DeáDinkel         4:51.45
    7. Anique Willeme                 86  DeáDinkel         4:59.92
    8. Zanella Hey                    88  DWK-XCESS         5:12.14
    9. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    5:20.79



TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rutger Sloof                   88  DWK-XCESS         1:05.20
    2. Mans Broekgaarden              85  DWK-XCESS         1:05.54
    3. Sjaak Oude Ophuis              87  DeáDinkel         1:07.22
    4. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS         1:07.74
    5. Thomas Verburg                 88  MerwedeNautilu    1:10.54
    6. Joost Kuijlaars                66  MerwedeNautilu    1:11.26
    7. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu    1:12.92
       Raldi Jolink                   88  DWK-XCESS         1:12.92
    9. Mario Peeters                  86  MerwedeNautilu    1:14.03
   10. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         1:14.07
   11. Tjakko Ruinemans               74  DeáDinkel         1:14.61
   12. Frank Rikhof                   88  DeáDinkel         1:16.51



TOP
Nr. 18   200m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Silke Oude Weernink            90  DeáDinkel         2:49.45
    2. Eveline R÷del                  90  DeáDinkel         2:49.90
    3. DaniŰlle Hols                  91  DWK-XCESS         2:57.91
    4. Rianne Zeegers                 91  DWK-XCESS         3:00.98
    5. SolÚ van Leenen                91  MerwedeNautilu    3:02.26     1
       Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         3:02.26     2
    7. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         3:07.17
    8. Wendy Kosterink                94  DeáDinkel         3:10.57
    9. Sharon Hemeltjen               93  DeáDinkel         3:10.73
   10. Kris Hutten                    95  MerwedeNautilu    3:11.67
   11. Joy-Ann Duursma                95  DeáDinkel         3:14.51
   12. Michal Thiele                  90  MerwedeNautilu    3:27.90
  dis. Kyara Buijs                    93  DeáDinkel         3:15.07     SK



TOP
Nr. 19   100m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Rense Loohuis                  91  DeáDinkel         1:01.51
    2. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         1:02.98
    3. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:04.41
    4. Jordi Dijkhuis                 91  DeáDinkel         1:04.82
    5. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         1:05.60
    6. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu    1:06.04
    7. Sjoerd Zanderink               91  DeáDinkel         1:07.30
    8. Simon Veenstra                 90  DWK-XCESS         1:13.08
    9. Tom van de Putte               94  MerwedeNautilu    1:14.26
   10. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS         1:16.75
        1:16.75 
   11. Joost Schasfoort               90  DeáDinkel         1:17.28
   12. Armenak Hairabetian            91  MerwedeNautilu    1:20.89
   13. Marc Advocaat                  94  MerwedeNautilu    1:24.29



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Myrna Schasfoort               93  DeáDinkel         1:21.57
    2. Ela Hutten                     93  MerwedeNautilu    1:22.28
    3. Marleen Braakhuis              93  DeáDinkel         1:23.22
    4. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:24.02
    5. Karlijn Hassink                93  DeáDinkel         1:24.16
    6. MariŰl Borgerink               92  DeáDinkel         1:24.97
    7. Leonie Loman                   92  DeáDinkel         1:26.48
    8. Romy Bouman                    92  MerwedeNautilu    1:26.79
    9. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         1:28.07
   10. Danique Thijert                94  DeáDinkel         1:28.39
   11. Iris Kool                      93  DWK-XCESS         1:30.31
   12. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:30.73
   13. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:31.84
   14. Anouk Kuijlaars                94  MerwedeNautilu    1:33.72     1
       Anouk de Vaal                  93  MerwedeNautilu    1:33.72     2



TOP
Nr. 21   200m vrije slag Heren                               Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  DWK-XCESS         1:58.38
    2. Steffen Hillmer                93  DeáDinkel         2:05.20
    3. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         2:08.39
    4. Pim Kienhuis                   93  DeáDinkel         2:13.31
    5. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    2:15.54
    6. Melvin van de Meij             93  MerwedeNautilu    2:19.84
    7. Ivar van Ginkel                94  DWK-XCESS         2:21.58
    8. Joeri Prins                    93  MerwedeNautilu    2:22.16
    9. Marijn van Zundert             94  MerwedeNautilu    2:26.20
   10. Ben van Westenberg             94  DeáDinkel         2:26.45
   11. Mart Oude Weernink             93  DeáDinkel         2:28.40
   12. Dennis Timmerman               92  DeáDinkel         2:28.54
   13. Antoine Veenstra               94  DWK-XCESS         2:36.36
   14. Rutger Borgerink               94  DeáDinkel         2:40.44
   15. Niek de Brabander              95  DWK-XCESS         3:08.04



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sandra Temmerman               80  MerwedeNautilu    1:07.16
    2. Claudia Holterman              81  DeáDinkel         1:08.57
    3. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         1:09.10
    4. Karin Hidding                  84  DeáDinkel         1:09.46
    5. Marlies Reinders               86  DeáDinkel         1:11.20
    6. Barbara van Rhijn              81  DWK-XCESS         1:11.24
    7. Loes Zanderink                 88  DeáDinkel         1:11.50
    8. Silvie Ketelaars               85  DWK-XCESS         1:12.04
    9. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu    1:12.60
   10. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    1:13.02
   11. Yvonne van de Pol              88  DWK-XCESS         1:13.13
   12. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS         1:14.98
   13. Rachel Klamer                  90  DeáDinkel         1:15.37
   14. Franca Willeme                 84  DeáDinkel         1:17.92
   15. Kimberley Bouwmeester          89  MerwedeNautilu    1:18.26



TOP
Nr. 23   50m rugslag Heren                                              Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sander Karssen                 85  DWK-XCESS           27.92     2
       Robert Yallop                  89  DWK-XCESS           27.92     1
    3. Tjakko Ruinemans               74  DeáDinkel           28.50
    4. Rense Loohuis                  91  DeáDinkel           29.04
    5. Arjan van der Plaat            86  MerwedeNautilu      29.73
    6. Marcel Ekkelboom               64  DeáDinkel           29.92
    7. Dirk Oude Ophuis               85  DeáDinkel           30.07
    8. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS           30.21
    9. Marien Willeme                 89  DeáDinkel           30.29
   10. Mans Broekgaarden              85  DWK-XCESS           31.08
   11. Thomas Verburg                 88  MerwedeNautilu      31.50
   12. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu      32.60
   13. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS           35.30



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lonne Dijkhuis                 94  DeáDinkel         2:36.86
    2. Maud Hesselink                 94  DeáDinkel         2:40.32
    3. Merle Oonk                     94  DeáDinkel         2:45.54
    4. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         2:48.45
    5. Carien van der Schaaf          95  DeáDinkel         2:49.51
    6. Loes Westerhof                 95  DeáDinkel         2:52.16
    7. Floortje de Waard              94  MerwedeNautilu    2:52.37
    8. Martine Kuijlaars              95  MerwedeNautilu    2:54.51
    9. Francesca van Dongen           94  MerwedeNautilu    2:57.50
   10. Diane Schoenmaker              95  DWK-XCESS         3:03.29
   11. Denise van Leeuwen             95  DWK-XCESS         3:08.92
   12. Sanne Willemsen                95  DWK-XCESS         3:09.07
  dis. Noortje Timmerman              95  DeáDinkel         2:47.15     RC
  dis. Laura Advocaat                 95  MerwedeNautilu    3:05.81     RC



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Heren                              Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         1:13.07
    2. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         1:13.20
    3. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu    1:15.07
    4. Jacques JournÚe                94  DeáDinkel         1:18.58
    5. Jacko van der Meer             94  DWK-XCESS         1:21.17
    6. Damon Peperkamp                95  DeáDinkel         1:21.95
    7. Michiel Bouw                   94  DWK-XCESS         1:23.20
    8. Jelmar Hillebrink              95  MerwedeNautilu    1:24.50
    9. Yonno Paalhaar                 95  DeáDinkel         1:26.08
   10. Duane Wemmers                  95  MerwedeNautilu    1:27.26
   11. Coen Reukers                   95  DeáDinkel         1:31.73
   12. Quinn Massee                   95  DWK-XCESS         1:40.39
  dis. Melvin Prins                   95  MerwedeNautilu    1:26.17     VH



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Dames                               Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marissa Taribuka               96  DWK-XCESS         1:21.31
    2. Veronique van der Velde        96  DeáDinkel         1:24.80
    3. Carli Harteman                 96  DWK-XCESS         1:27.97
    4. Laura Willemsen                97  DWK-XCESS         1:28.33
    5. Anouk Knippers                 97  DeáDinkel         1:29.16
    6. Judith Kluitman                97  DeáDinkel         1:31.91
    7. Kim Busch                      98  MerwedeNautilu    1:32.51
    8. Marloes Ekkelboom              97  DeáDinkel         1:33.29
    9. Lesley Harlaar                 96  MerwedeNautilu    1:35.80
   10. Brigitte Sleeking              98  MerwedeNautilu    1:36.13
   11. Anoeska van de Kraats          97  DWK-XCESS         1:36.82
   12. Mayra Westerhof                96  DeáDinkel         1:38.29
   13. Jolijn Keegstra                96  DWK-XCESS         1:42.13
   14. Janine Elsebos                 96  MerwedeNautilu    1:42.33
  dis. Jasmijn Ponssen                97  MerwedeNautilu    1:40.74     SN



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karst Boersma                  96  DeáDinkel           32.10
    2. Thomas Leeuwis                 96  DWK-XCESS           32.87
    3. Rik Heijdens                   96  DeáDinkel           34.14
    4. Fedde Beukers                  97  DeáDinkel           35.58
    5. Lorenzo Peperkamp              96  DeáDinkel           35.70
    6. Tom Laarhuis                   98  DeáDinkel           37.12
    7. Mike Fraanje                   97  DWK-XCESS           37.95
    8. Nino Sieling                   97  DWK-XCESS           38.08
    9. Jurre Stammes                  97  DWK-XCESS           39.72
   10. Dennis Bougrimov               98  MerwedeNautilu      41.89
   11. Marthello van de Beukel        97  MerwedeNautilu      42.00
  dis. Virgill vd Heij                97  MerwedeNautilu                AA



TOP
Nr. 28   4 x 100m wisselslag Dames                                      Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DeáDinkel 1                        DeáDinkel         4:25.54
       Claudia Holterman         81   Marlies Reinders          86
       Loes Zanderink            88   Silke Oude Weernink       90
        1:06.82  4:25.54 
    2. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         4:27.45
       Evy Witlox                88   Lotte Wilms               84
       Yvonne van de Pol         88   Barbara van Rhijn         81
        1:04.36  4:27.45 
    3. Merwede Nautilus Combinatie 1      MerwedeNautilu    4:38.80
       Romy Bouman               92   Sandra Temmerman          80
       Sheri Rijnberge           88   Ela Hutten                93
        1:10.23  4:38.80 
    4. DeáDinkel 2                        DeáDinkel         4:42.74
       MariŰl Borgerink          92   Eveline R÷del             90
       Karin Hidding             84   Anique Willeme            86
        1:09.01  4:42.74 
    5. DWK-XCESS 2                        DWK-XCESS         4:43.85
       Marion van den Berg       86   Silvie Ketelaars          85
       Marijke Monsma            85   Rianne Zeegers            91
        1:09.35  4:43.85 



TOP
Nr. 29   4 x 100m vrije slag Heren                                      Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         3:31.89
       Mike Marissen             92   Sander Karssen            85
       Felix Broekhuizen         90   Robert Yallop             89
          53.01  3:31.89 
    2. DeáDinkel 1                        DeáDinkel         3:37.71
       Job Kienhuis              89   Tjakko Ruinemans          74
       Marcel Ekkelboom          64   Dirk Oude Ophuis          85
          53.30  3:37.71 
    3. Merwede Nautilus Combinatie 1      MerwedeNautilu    3:38.76
       Arjan van der Plaat       86   Stefan Groeneweg          89
       Alex Schelvis             87   Marc Catsburg             90
          53.51  3:38.76 
    4. DWK-XCESS 2                        DWK-XCESS         3:45.34
       Nick van Gemert           89   Raldi Jolink              88
       Olaf Achterberg           90   Tim van Deutekom          91
          56.10  3:45.34 
    5. DeáDinkel 2                        DeáDinkel         3:47.95
       Frank Rikhof              88   Jordi Dijkhuis            91
       Rense Loohuis             91   Sjoerd Zanderink          91
          57.70  3:47.95