limietwedstrijd Hoogeveen 15 september 2007
Hoogeveen (NED),    15.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, 8 - 11 jaar    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, 8 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag, 8 - 11 jaar    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, 8 - 11 jaar
Nr. 19. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 20. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 22. Heren, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 24. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 100m vrije slag, 8 - 11 jaar    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, 8 - 11 jaar
Nr. 27. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 28. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje Lenten                92   Hoogeveen              4:51.90   565       
    2.  Rochelle Kirindongo           86   Hoogeveen              4:53.58   555       
    3.  Cheryl Notman                 90   de Kikker              4:58.57   528       
    4.  Saskia Bergsma                93   Hoogeveen              5:00.78   516       
    5.  Beau Rijpers                  94   Hoogeveen              5:03.07   505       
    6.  Mirjam Visscher               90   Ritola Z&PC            5:07.14   485       
    7.  Jakonien Koster               94   Hoogeveen              5:12.38   461       
    8.  Antje van der Meer            92   de Kikker              5:17.50   439       
    9.  Sandra van der Wijk           92   Hoogeveen              5:36.03   370       
   10.  Marsha Hidding                94   de Kikker              5:48.72   331       
   11.  ZoŽ Hendriks                  94   de Kikker              5:51.15   324       
   11.  DaniŽlle Kruizinga            94   Hoogeveen              5:51.15   324       
   13.  Nienke Heugen                 94   de Kikker              5:59.57   302       
   14.  Simone Uneputty               94   Hoogeveen              6:16.51   263       
    NG  Meryl Tetelepta               87   Hoogeveen                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 89   Hoogeveen              4:19.28   604       
    2.  Niels Koster                  87   Hoogeveen              4:27.37   551       
    3.  Pepijn Stenveld               90   Ritola Z&PC            4:50.47   429       
    4.  Peter Paul Houtkamp           93   Hoogeveen              4:56.20   405       
    5.  Niels Schoemaker              93   Hoogeveen              5:06.50   365       
    6.  Maxiem Wagenaar               93   Ritola Z&PC            5:09.55   355       
    7.  Frank Theuns                  93   Hoogeveen              5:14.36   339       
    8.  Erik Nederman                 86   Hoogeveen              5:37.62   273       
    9.  Kevin Mulder                  94   Hoogeveen              6:22.48   188       
    NG  Michel Popken                 90   Ritola Z&PC                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag                      8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Samantha Diphoorn             96   Hoogeveen              1:27.65   294       
    2.  Saranda Hofstra               97   de Kikker              1:34.90   232       
    3.  Sharonne Urbanus              97   Hoogeveen              1:41.20   191       
    4.  Anne van Asperen              98   Hoogeveen              1:45.38   169       
    5.  Merlin Nijzingh               97   Hoogeveen              1:46.90   162       
    6.  Laura Camies                  97   de Kikker              1:49.68   150       
    7.  MariŽt Hummel                 97   de Kikker              1:52.08   141       
    8.  Nynke Hoogsteen               97   de Kikker              1:54.04   133       
    9.  Karolien Nevels               99   de Kikker              2:09.26    92       
   DIS  Coqo Hendriks                 98   de Kikker              1:44.92             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Jongens, 100m rugslag                      8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gauke Eilander                98   Hoogeveen              1:44.97   116       
    2.  Kevin aan 't Goor             99   de Kikker              1:53.04    93       
    3.  Louis Flothuis                98   Hoogeveen              1:59.08    79       
    4.  Lauren Nab                    99   de Kikker              2:01.84    74       
   DIS  Thomas Nevels                 97   de Kikker              1:47.16             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
   DIS  Maik Huser                    99   de Kikker              1:58.47             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Mol                 91   Hoogeveen              2:31.48   560       
    2.  Wendy van der Iest            87   Hoogeveen              2:32.44   550       
    3.  Kim Meijer                    90   Hoogeveen              2:33.29   541       
    4.  Danielle Middel               93   Hoogeveen              2:38.05   493       
    5.  Annelies Rijstenberg          93   Ritola Z&PC            2:45.04   433       
    6.  Wendy Gonggrijp               90   Ritola Z&PC            2:45.44   430       
    7.  Fiona Stenveld                91   Ritola Z&PC            2:54.54   366       
    8.  Dieudonnťe Houtkamp           96   Hoogeveen              2:57.08   351       
    9.  Desirťe van der Wijk          95   Hoogeveen              3:10.33   283       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Hoogeveen              90   Hoogeveen              2:25.12   459       
    2.  Stefan Goedknegt              92   de Kikker              2:28.51   428       
    3.  Jeroen Lorius                 95   de Kikker              2:55.80   258       
    NG  Ronald Langeland              85   de Kikker                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique van der Wijk          92   Hoogeveen              1:25.89   442       
    2.  Sanne Koops                   90   de Kikker              1:29.41   392       
    3.  Viola van Houwelingen         94   Hoogeveen              1:32.29   357       
    4.  Bernadette Baron              96   de Kikker              1:36.32   314       
    5.  Mireille van Burken           95   Hoogeveen              1:36.78   309       
    6.  Maaike Hup                    95   Hoogeveen              1:41.56   268       
    7.  Lianne van Timmeren           91   Ritola Z&PC            1:41.64   267       
    8.  Allison Schulte               96   Hoogeveen              1:44.92   243       
    9.  Wilma Vellinga                95   Hoogeveen              1:45.32   240       
   10.  Kim van Prooijen              95   de Kikker              1:45.92   236       
   11.  Mathilde Bausch               96   de Kikker              1:47.50   226       
   12.  Demi Marissen                 96   Hoogeveen              1:50.10   210       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Janssen                  89   Ritola Z&PC            1:18.25   411       
    2.  Joost Aasman                  94   de Kikker              1:32.13   252       
    3.  Robin Hoogeveen               95   Hoogeveen              1:40.93   192       
    4.  Jorn Bakker                   95   de Kikker              1:49.15   152       
    NG  Aike Brakel                   93   de Kikker                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Dames, 200m vlinderslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MariŽlle ter Stege            91   Hoogeveen              2:45.54   436       
    2.  Nienke van Eck                91   Hoogeveen              2:50.93   396       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Heren, 200m vlinderslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Klinkhamer             91   Hoogeveen              2:23.36   483       
    2.  Bart Mansier                  92   Hoogeveen              2:28.23   437       





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Hamming                  90   Ritola Z&PC              57.26   546       
    2.  Hans Westerhoff               85   Ritola Z&PC              57.50   539       
    3.  Bart Janssen                  89   Ritola Z&PC            1:02.42   421       
    4.  Ricardo Bolt                  93   Hoogeveen              1:06.94   342       
    5.  Maxiem Wagenaar               93   Ritola Z&PC            1:07.02   340       
    6.  Chris Bolding                 95   Hoogeveen              1:18.45   212       
    7.  Edwin Bolt                    95   Hoogeveen              1:24.29   171       
    8.  Jorn Bakker                   95   de Kikker              1:25.55   164       
    NG  Aike Brakel                   93   de Kikker                                  
    NG  Michel Popken                 90   Ritola Z&PC                                
    NG  Erik Vellinga                 96   Hoogeveen                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mellany Doldersum             92   Hoogeveen              1:05.74   518       
    2.  Lisette Doeven                93   Ritola Z&PC            1:06.92   491       
    3.  Danielle Middel               93   Hoogeveen              1:07.25   484       
    4.  Monique van der Struik        95   Ritola Z&PC            1:10.51   420       
    5.  Esmee Janssen                 92   Ritola Z&PC            1:11.72   399       
    6.  Lianne van Timmeren           91   Ritola Z&PC            1:19.95   288       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Dames, 200m wisselslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rochelle Kirindongo           86   Hoogeveen              2:34.47   580       
    2.  Aukje Jenster                 92   Hoogeveen              2:40.13   520       
    3.  DaniŽlle Kruizinga            94   Hoogeveen              3:09.07   316       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 200m wisselslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 89   Hoogeveen              2:18.70   573       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 100m schoolslag                    8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Engberts              97   Hoogeveen              2:00.00   162       
    2.  Marley Eiromkui               97   Hoogeveen              2:01.21   157       
    3.  Noor Uiterwijk Winkel         98   Hoogeveen              2:03.57   149       
    4.  Esra Hoogeveen                98   Hoogeveen              2:03.75   148       
    5.  Anne van Asperen              98   Hoogeveen              2:11.71   123       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag                    8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Grol                98   de Kikker              1:48.20   156       
    NG  Mark Pijper                   96   de Kikker                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Dames, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annelies Rijstenberg          93   Ritola Z&PC            1:17.97   418  FJ 1 
    2.  Wendy Gonggrijp               90   Ritola Z&PC            1:17.97   418  FJ 2 
    3.  Allison Schulte               96   Hoogeveen              1:42.14   186       
   DIS  Demi Marissen                 96   Hoogeveen              1:42.06             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Kim Bouhuys                   94   de Kikker                                  
    NG  Meryl Tetelepta               87   Hoogeveen                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Heren, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Herman Hofman                 90   Ritola Z&PC            1:08.26   421       
    2.  Hans Westerhoff               85   Ritola Z&PC            1:10.06   389       
    3.  Bart Verbon                   93   de Kikker              1:19.66   265       
    4.  Kevin Mulder                  94   Hoogeveen              1:32.14   171       
   DIS  Peter Hummel                  93   de Kikker              1:21.53             
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Erik Vellinga                 96   Hoogeveen                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            87   Hoogeveen              2:50.73   555       
    2.  Sandra van der Wijk           92   Hoogeveen              3:10.97   397       
    3.  Mirjam Visscher               90   Ritola Z&PC            3:11.53   393       
    4.  Fiona Stenveld                91   Ritola Z&PC            3:16.67   363       
    5.  Simone Uneputty               94   Hoogeveen              3:25.50   318       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           93   Hoogeveen              2:45.82   441       
    2.  Pepijn Stenveld               90   Ritola Z&PC            2:55.32   373       
    3.  Ricardo Bolt                  93   Hoogeveen              2:57.47   360       
    4.  Erik Nederman                 86   Hoogeveen              3:14.46   274       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Dames, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje Jenster                 92   Hoogeveen              1:09.57   554       
    2.  Cheryl Notman                 90   de Kikker              1:11.83   504       
    3.  Mellany Doldersum             92   Hoogeveen              1:15.09   441       
    4.  Jakonien Koster               94   Hoogeveen              1:20.56   357       
    5.  Esmee Janssen                 92   Ritola Z&PC            1:23.26   323       
    6.  Monique van der Struik        95   Ritola Z&PC            1:24.77   306       
    7.  Antje van der Meer            92   de Kikker              1:27.82   276       
    8.  ZoŽ Hendriks                  94   de Kikker              1:30.89   249       
    9.  Desirťe van der Wijk          95   Hoogeveen              1:33.60   228       
   10.  Marsha Hidding                94   de Kikker              1:37.14   204       
   11.  Nienke Heugen                 94   de Kikker              1:52.05   133       
    NG  Monique van der Wijk          92   Hoogeveen                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Heren, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Hamming                  90   Ritola Z&PC            1:07.76   415       
    2.  Herman Hofman                 90   Ritola Z&PC            1:10.29   372       
    3.  Chris Bolding                 95   Hoogeveen              1:44.35   114       
    4.  Robin Hoogeveen               95   Hoogeveen              1:45.64   110       
   DIS  Edwin Bolt                    95   Hoogeveen              1:59.48             
        VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 100m vrije slag                    8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieudonnťe Houtkamp           96   Hoogeveen              1:15.92   336       
    2.  Saranda Hofstra               97   de Kikker              1:23.08   257       
    3.  MariŽt Hummel                 97   de Kikker              1:36.02   166       
    4.  Merlin Nijzingh               97   Hoogeveen              1:39.69   149       
    5.  Laura Camies                  97   de Kikker              1:39.87   148       
    6.  Sharonne Urbanus              97   Hoogeveen              1:40.58   145       
    7.  Nynke Hoogsteen               97   de Kikker              1:42.04   139       
    8.  Noor Uiterwijk Winkel         98   Hoogeveen              1:44.95   127       
    9.  Karolien Nevels               99   de Kikker              1:53.54   101       
   10.  Lisanne Engberts              97   Hoogeveen              1:53.86   100       
   11.  Marley Eiromkui               97   Hoogeveen              1:54.25    99       
   DIS  Coqo Hendriks                 98   de Kikker                                  
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag                    8 - 11 jaar
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Grol                98   de Kikker              1:30.50   138       
    2.  Thomas Nevels                 97   de Kikker              1:36.98   112       
    3.  Gauke Eilander                98   Hoogeveen              1:39.69   103       
    4.  Maik Huser                    99   de Kikker              1:47.01    84       
    5.  Kevin aan 't Goor             99   de Kikker              1:48.60    80       
    6.  Lauren Nab                    99   de Kikker              1:55.57    66       
    7.  Louis Flothuis                98   Hoogeveen              1:57.76    63       
    NG  Mark Pijper                   96   de Kikker                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Dames, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Mol                 91   Hoogeveen              2:11.68   666       
    2.  Nienke van Eck                91   Hoogeveen              2:11.90   663       
    3.  MariŽlle ter Stege            91   Hoogeveen              2:13.70   637       
    4.  Kim Meijer                    90   Hoogeveen              2:21.09   542       
    5.  Saskia Bergsma                93   Hoogeveen              2:21.46   538       
    6.  Maartje Lenten                92   Hoogeveen              2:24.20   507       
    7.  Beau Rijpers                  94   Hoogeveen              2:25.04   499       
    8.  Lisette Doeven                93   Ritola Z&PC            2:28.97   460       
    9.  Samantha Diphoorn             96   Hoogeveen              2:44.60   341       
   10.  Sanne Koops                   90   de Kikker              2:45.82   334       
   11.  Viola van Houwelingen         94   Hoogeveen              2:48.77   317       
   12.  Maaike Hup                    95   Hoogeveen              2:49.95   310       
   13.  Wilma Vellinga                95   Hoogeveen              2:53.51   291       
   14.  Mireille van Burken           95   Hoogeveen              2:54.46   287       
   15.  Bernadette Baron              96   de Kikker              2:59.21   264       
   16.  Kim van Prooijen              95   de Kikker              3:16.01   202       
   17.  Mathilde Bausch               96   de Kikker              3:19.30   192       
    NG  Kim Bouhuys                   94   de Kikker                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Heren, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
15.9.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Koster                  87   Hoogeveen              2:03.51   585       
    2.  Robert Klinkhamer             91   Hoogeveen              2:04.14   576       
    3.  Bart Mansier                  92   Hoogeveen              2:12.35   475       
    4.  Sander Hoogeveen              90   Hoogeveen              2:13.23   466       
    5.  Stefan Goedknegt              92   de Kikker              2:22.39   382       
    6.  Frank Theuns                  93   Hoogeveen              2:22.86   378       
    7.  Niels Schoemaker              93   Hoogeveen              2:28.50   336       
    8.  Bart Verbon                   93   de Kikker              2:30.00   326       
    9.  Jeroen Lorius                 95   de Kikker              2:35.43   293       
   10.  Peter Hummel                  93   de Kikker              2:35.63   292       
   11.  Joost Aasman                  94   de Kikker              2:51.80   217       
    NG  Ronald Langeland              85   de Kikker                                  



Splash Meet Manager 2007Registered to Hoogeveen