Netherlands Invitational 2007
Eindhoven, Netherlands,    7-/8-7-2007,     50m-baan
Nr. 1 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 2 100m rugslag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Dames 7-8   Nr. 4 100m schoolslag Dames 9-10   
Nr. 5 50m rugslag Heren 7-8   Nr. 6 50m rugslag Heren 9-10   
Nr. 7 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 8 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 9 50m vrije slag Dames 7-8   Nr. 10 50m vrije slag Dames 9-10   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren 7-8   Nr. 12 50m vlinderslag Heren 9-10   
Nr. 13 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 200m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 15 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 16 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 17 50m schoolslag Dames 7-8   Nr. 18 50m schoolslag Dames 9-10   
Nr. 19 50m vrije slag Heren 7-8   Nr. 20 50m vrije slag Heren 9-10   
Nr. 21 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 22 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 23 50m rugslag Dames 7-8   Nr. 24 50m rugslag Dames 9-10   
Nr. 25 100m schoolslag Heren 7-8   Nr. 26 100m schoolslag Heren 9-10   
Nr. 27 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 28 200m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   100m vlinderslag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lien Meijlaers                 91  OZV               1:09.28
    2. Nadya Putter                   83  Vlaardingen       1:12.47
    3. Jantina Bredewoud              88  Octopus           1:16.16
    4. Daniëlle Scheepers             90  Njord             1:16.63
    5. Linda Buijk                    90  ZVH               1:16.79
    6. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73      1:18.84
    7. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi    1:19.26
    8. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC         1:19.98
    9. Erika Aan Het Rot              90  Octopus           1:20.93
   10. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        1:21.32
   11. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis       1:21.42
   12. Laura van Hassel               83  BZV               1:23.21
   13. Patricia Becks                 87  WVDB              1:23.45
   14. Veerle Ruinemans               87  Maarkel           1:30.07
          39.15  1:30.07 
   15. Lieke Hengst                   91  Vlaardingen       1:32.22
          40.65  1:32.22 
  dis. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp
  dis. Annemijn van Grinsven          88  BZV



Nr. 1   100m vlinderslag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   1:09.52
          31.70  1:09.52 
    2. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:13.23
        1:13.23 
    3. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         1:14.50
          34.43  1:14.50 
    4. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       1:14.59
          33.71  1:14.59 
    5. Lore Stalmans                  93  OZV               1:14.61
          34.93  1:14.61 
    6. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg      1:16.30
          34.53  1:16.30 
    7. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   1:16.37
          34.48  1:16.37 
    8. Ellen Jansen                   92  Maarkel           1:19.91
          35.50  1:19.91 
    9. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        1:21.27
          35.93  1:21.27 
   10. Elisa Derksen                  92  TZC-Vahalis       1:23.29
   11. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel           1:23.95
   12. Rebecca Evers                  92  Numansdorp        1:24.12
          37.79  1:24.12 
   13. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         1:25.34
   14. Tara van Bottenburg            93  Octopus           1:27.71
          40.18  1:27.71 
   15. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg      1:28.11
          39.99  1:28.11 
   16. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     1:28.69
          37.69  1:28.69 
   17. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:28.80
          39.77  1:28.80 
   18. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker    1:28.88
          40.63  1:28.88 
   19. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      1:31.12
   20. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi    1:33.09
          42.83  1:33.09 
   21. Laura Donk                     93  ZVH               1:33.20
          42.10  1:33.20 
   22. Britt van 't Hart              92  Alkemade          1:33.40
          38.32  1:33.40 
   23. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros        1:37.44
          44.87  1:37.44 
   24. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         1:38.88
          42.10  1:38.88 
   25. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     1:39.68
          45.20  1:39.68 
   26. Pauline van Berkel             92  TZC-Vahalis       1:40.62
          43.68  1:40.62 
   27. Joëlle Boers                   93  DeBerkelduiker    1:44.72
          45.63  1:44.72 
   28. Cindy Duif                     92  BZV               1:53.07
          50.19  1:53.07 



Nr. 1   100m vlinderslag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus           1:13.35
          33.29  1:13.35 
    2. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         1:15.67
          35.60  1:15.67 
    3. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:16.67
          34.27  1:16.67 
    4. Estrella Wierikx               94  Numansdorp        1:19.61
          35.40  1:19.61 
    5. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV               1:24.39
          39.07  1:24.39 
    6. Annemarie Worst                95  Octopus           1:25.62
          39.19  1:25.62 
    7. Suzanne Brummel                94  Octopus           1:25.72
          39.30  1:25.72 
    8. Dashney Verweij                94  BZV               1:27.44
          41.69  1:27.44 
    9. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib         1:31.90
          39.62  1:31.90 
   10. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   1:32.00
          40.48  1:32.00 
   11. Chantal Lokhorst               94  Octopus           1:34.36
          41.87  1:34.36 
   12. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     1:38.87
          44.19  1:38.87 
   13. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    1:39.77
          44.95  1:39.77 
   14. Rielle Heemskerk               95  Alkemade          1:40.32
          45.08  1:40.32 
   15. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis       1:40.51
          41.06  1:40.51 
   16. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           1:41.12
          47.20  1:41.12 
   17. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi    1:41.23
          45.24  1:41.23 
   18. Romy Worst                     95  Octopus           1:43.33
          46.47  1:43.33 
   19. Claudia Bijl                   94  Numansdorp        1:45.07
          44.98  1:45.07 
   20. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw     1:45.43
          44.29  1:45.43 
   21. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis       1:46.36
          46.19  1:46.36 
   22. Fiona Meuffels                 95  Patrick           1:51.17
          52.02  1:51.17 
   23. Nathalie Venema                95  Numansdorp        1:56.42
          48.81  1:56.42 
   24. Lailo van Berlo                94  Vietnam           1:59.86
          52.38  1:59.86 



TOP
Nr. 2   100m rugslag Heren                                         1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie Minkels                 87  BZV               1:04.46
          31.05  1:04.46 
    2. Floris Manni                   88  Octopus           1:06.78
          32.83  1:06.78 
    3. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:07.53
          32.19  1:07.53 
    4. Haico Weijers                  88  Numansdorp        1:08.48
          33.43  1:08.48 
    5. Niek Havekes                   86  DeWaalstroom      1:09.00
          33.28  1:09.00 
    6. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:09.37
          34.00  1:09.37 
    7. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib         1:09.96
          34.13  1:09.96 
    8. Richard Huisken                85  Maarkel           1:09.99
          32.93  1:09.99 
    9. Paul Weijers                   86  Numansdorp        1:10.07
          33.90  1:10.07 
   10. Sven Decaestecker              85  ROSC              1:10.50
          33.81  1:10.50 
   11. Remco Evers                    89  Numansdorp        1:11.11
          34.51  1:11.11 
   12. Tim v / d Meer                 91  Alkemade          1:11.87
        1:11.87 
   13. Michiel Tramper                89  Numansdorp        1:12.09
          34.71  1:12.09 
   14. Emiel Huisken                  85  Maarkel           1:12.48
          33.73  1:12.48 
   15. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:12.77
          36.00  1:12.77 
   16. Robbert Donk                   89  ZVH               1:12.80
          35.18  1:12.80 
   17. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      1:13.62
          35.58  1:13.62 
   18. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:15.38
          37.11  1:15.38 
   19. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        1:15.51
        1:15.51 
   20. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw     1:18.09
          39.27  1:18.09 
   21. Pascal Zwalué                  90  DeHoutrib         1:18.41
          37.69  1:18.41 
   22. Niels Polman                   89  DorestadDolphi    1:19.28
          40.15  1:19.28 
   23. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    1:19.42
          39.27  1:19.42 
   24. Jordi Rondeel                  88  ZwemclubZeist     1:20.20
          40.15  1:20.20 
   25. Peter Jan Hooikaas             91  ZVH               1:21.32
          37.45  1:21.32 
   26. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker    1:22.87
        1:22.87 
   27. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         1:26.80
          42.54  1:26.80 
   28. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73      1:33.34
        1:33.34 
   29. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73      1:56.93
          55.26  1:56.93 
   30. Roy van Elk                    90  Aquarijn          1:57.83
          56.36  1:57.83 



Nr. 2   100m rugslag Heren                                             1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen       1:07.13
          32.58  1:07.13 
    2. Tom Meijlaers                  92  OZV               1:09.95
          34.11  1:09.95 
    3. Jef Stalmans                   92  OZV               1:10.22
          33.89  1:10.22 
    4. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:10.68
          33.84  1:10.68 
    5. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         1:13.87
          35.00  1:13.87 
    6. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC      1:19.05
          38.94  1:19.05 
    7. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      1:19.75
          39.15  1:19.75 
    8. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73      1:20.76
          39.32  1:20.76 
    9. Jelger Rietveld                92  DeAquaflippers    1:21.47
          39.04  1:21.47 
   10. Jeroen de Putter               92  DeSchelde         1:23.17
          39.73  1:23.17 
   11. Ruud Scheepers                 92  Njord             1:24.11
          39.82  1:24.11 
   12. Quentin Buiteman               92  ZVH               1:25.73
          40.62  1:25.73 
   13. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade          1:26.05
          40.62  1:26.05 
   14. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73      1:27.61
        1:27.61 
   15. Jeroen Coelingh                93  BZV               1:31.44
        1:31.44 
   16. Koen Bouma                     93  Vlaardingen       1:34.65
        1:34.65 
   17. Rob Stolk                      92  Numansdorp        1:35.44
          47.81  1:35.44 
   18. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom      1:39.94
          47.80  1:39.94 



Nr. 2   100m rugslag Heren                                             1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         1:11.23
          34.54  1:11.23 
    2. Nick Out                       94  DeZeehond'73      1:18.62
          38.00  1:18.62 
    3. Daan Viering                   94  DeWaalstroom      1:18.69
          37.99  1:18.69 
    4. Giel Stalmans                  95  OZV               1:18.73
          38.12  1:18.73 
    5. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:19.70
          38.98  1:19.70 
    6. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       1:20.41
          37.11  1:20.41 
    7. Quint Gerdes                   94  PCG               1:20.86
          39.73  1:20.86 
    8. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        1:20.97
          38.23  1:20.97 
    9. Gauthier Sabot                 94  ROSC              1:21.59
          39.24  1:21.59 
   10. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG               1:22.77
        1:22.77 
   11. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73      1:23.58
          39.27  1:23.58 
   12. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         1:24.52
          41.90  1:24.52 
   13. Jeffrey Duif                   94  BZV               1:26.62
          41.82  1:26.62 
   14. Jeffry van Zetten              95  Octopus           1:28.20
          43.93  1:28.20 
   15. Michiel Sevens                 95  OZV               1:28.23
          42.84  1:28.23 
   16. Casper Visser                  95  DeHoutrib         1:28.61
        1:28.61 
   17. Lars v.d. Voorden              94  Vlaardingen       1:29.38
          45.22  1:29.38 
   18. Mike Dubois                    95  ROSC              1:32.00
          41.82  1:32.00 
   19. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis       1:32.79
          42.84  1:32.79 
   20. Ruben Vaes                     95  OZV               1:33.11
          43.78  1:33.11 
   21. Marco Hoogenraad               95  BZV               1:38.57
          47.86  1:38.57 
   22. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73      1:39.34
        1:39.34 
   23. Jaco Huisman                   95  ZVH               1:41.26
          46.99  1:41.26 
   24. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen       1:43.55
          50.15  1:43.55 
   25. Auke Koops                     95  DorestadDolphi    1:44.13
          50.22  1:44.13 
  dis. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                                          1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elize Bouman                   98  Numansdorp        1:45.41
          49.88  1:45.41 
    2. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC         1:50.24
          54.81  1:50.24 
    3. Carmen ter Weele               98  Octopus           1:50.48
          52.78  1:50.48 
    4. Lilly de Wit                   98  DeKrabben         1:50.71
          54.62  1:50.71 
    5. Claudia de Buck                98  DeSchelde         1:55.94
          54.95  1:55.94 
    6. Loes v.d. Linden               98  DeBerkelduiker    1:58.47
          56.66  1:58.47 
    7. Sterre Mooiweer                98  Maarkel           1:58.52
          55.36  1:58.52 
    8. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73      2:01.77
          56.50  2:01.77 
    9. Janina Beckers                 98  EurodeKZC         2:02.73
          56.80  2:02.73 
   10. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist     2:03.01
          58.74  2:03.01 
   11. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC         2:03.07
          56.42  2:03.07 
   12. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben         2:05.59
          59.08  2:05.59 
   13. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist     2:06.42
          59.64  2:06.42 
   14. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp         2:09.96
        1:03.04  2:09.96 
   15. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        2:12.20
          59.27  2:12.20 
   16. Senna Lindenberg               99  DeKrabben         2:14.29
        1:02.16  2:14.29 
   17. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade          2:23.99
        1:04.64  2:23.99 
   18. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     2:33.71
        1:12.01  2:33.71 
   19. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      2:37.49
        1:11.61  2:37.49 
  dis. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73      2:11.79
        1:00.78  2:11.79 



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                          1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Janne Hendrickx                96  OZV               1:32.55
          43.20  1:32.55 
    2. Lora Bosch                     96  EZC               1:33.63
          44.08  1:33.63 
    3. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom      1:35.25
          45.46  1:35.25 
    4. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73      1:35.86
          45.76  1:35.86 
    5. Doris Kragten                  96  PCG               1:36.89
          45.56  1:36.89 
    6. May Geelen                     96  OZV               1:39.67
          46.70  1:39.67 
    7. Asmara Bello                   96  Vlaardingen       1:39.77
          47.46  1:39.77 
    8. Sharon Julius                  96  Octopus           1:40.63
          47.38  1:40.63 
    9. Marijke van de Beek            96  Octopus           1:41.83
          48.46  1:41.83 
   10. Janeri Fröberg                 96  EZC               1:42.50
          48.42  1:42.50 
   11. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis       1:42.72
          48.78  1:42.72 
   12. Robin Hilgerdenaar             96  WVDB              1:42.75
          47.41  1:42.75 
   13. Senna Pols                     97  DeZeehond'73      1:42.90
          47.99  1:42.90 
   14. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:43.38
          49.39  1:43.38 
   15. Nacinda Paap                   97  ZVWestlandDij     1:44.91
          48.99  1:44.91 
   16. Karen Bourgois                 97  ROSC              1:45.44
          49.52  1:45.44 
   17. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC         1:45.72
          50.71  1:45.72 
   18. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73      1:46.49
          50.85  1:46.49 
       Karla Westenberg               96  EZC               1:46.49
          49.59  1:46.49 
   20. Ruth Vanderheyden              96  OZV               1:46.71
          50.58  1:46.71 
   21. Danique Gelmers                96  Octopus           1:46.72
          50.67  1:46.72 
   22. Amber Achterhuis               96  EZC               1:47.48
          51.14  1:47.48 
   23. Nathalie Doumen                96  OZV               1:48.48
          52.23  1:48.48 
   24. Denise van Zetten              96  Octopus           1:48.73
          53.92  1:48.73 
   25. Mylene Ijpema                  96  ZVWestlandDij     1:49.52
          51.77  1:49.52 
   26. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib         1:49.59
          52.47  1:49.59 
   27. Rachel Seesink                 96  Numansdorp        1:49.81
          52.02  1:49.81 
   28. Judith Wentink                 97  DeBerkelduiker    1:49.82
          52.12  1:49.82 
   29. Esther Gerritzen               96  DeHoutrib         1:49.85
          51.06  1:49.85 
   30. Dorien Reynders                96  OZV               1:50.62
          52.50  1:50.62 
   31. Lois vd Meer                   96  Alkemade          1:50.97
          50.30  1:50.97 
   32. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib         1:51.76
          53.29  1:51.76 
   33. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker    1:51.98
          53.00  1:51.98 
   34. Katrien Huysmans               96  OZV               1:52.24
          51.88  1:52.24 
   35. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi    1:52.27
          51.23  1:52.27 
   36. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist     1:52.92
          52.57  1:52.92 
   37. Lian Beenhakker                96  Alkemade          1:53.64
          53.24  1:53.64 
   38. Manon Lith, Van                96  WVDB              1:54.59
          53.01  1:54.59 
   39. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp        1:57.11
          54.38  1:57.11 
   40. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi    1:58.28
          55.28  1:58.28 
   41. Saskia Bijl                    97  Numansdorp        1:58.71
          54.06  1:58.71 
   42. Daphne Bikker                  96  PCG               2:00.68
          56.78  2:00.68 
   43. Jana Vandersanden              97  OZV               2:00.73
          57.49  2:00.73 
   44. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73      2:02.07
          57.60  2:02.07 
   45. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC         2:03.57
          56.76  2:03.57 
   46. Melinda Maassen                96  DeAlbatros        2:05.92
          59.14  2:05.92 
   47. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi    2:06.29
          58.42  2:06.29 
   48. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp        2:07.53
          56.96  2:07.53 
   49. Charlotte Van Hertem           97  OZV               2:08.21
          59.96  2:08.21 
   50. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73      2:08.59
          58.75  2:08.59 
   51. Leonie van Galen               96  DorestadDolphi    2:25.85
        1:06.77  2:25.85 



TOP
Nr. 5   50m rugslag Heren                                              1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC                 41.50
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73        45.19
    3. Simon Geelen                   98  OZV                 48.42
    4. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           49.53
    5. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist       54.66
    6. Frank Haijtink                 98  DeBerkelduiker      55.50
    7. Daaf vd Geest                  99  Alkemade            56.74
    8. Max-Fernon Troenokarso         99  WVDB                58.22
    9. Bryan Diekema                  99  Alkemade          1:00.41
  dis. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist       57.88



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                                              1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC                 36.60
    2. Erik van Lopik                 96  PCG                 38.19
    3. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker      39.53
    4. Thijs Degrijse                 96  ROSC                40.80
    5. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       40.82
    6. Wimar Lindenberg               96  DeKrabben           42.06
    7. Casper Muselaers               96  Octopus             43.00
    8. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      43.05
    9. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker      43.28
   10. Jan-Yang Brummer               96  BZV                 44.67
   11. Axel Julius                    97  Octopus             44.87
   12. Pascal Nuyten                  97  ZVWestlandDij       45.61
   13. Martijn Wissink                97  Maarkel             46.07
   14. Thom Hansen                    97  DeAlbatros          46.70
   15. Bobby Visser                   96  Zegenwerp           47.36
   16. Louis Ijpema                   97  ZVWestlandDij       48.29
   17. Jort van der Geest             96  Alkemade            48.37
   18. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist       48.89
   19. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp          49.66
   20. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker      49.67
   21. Juul Stalmans                  97  OZV                 51.24
   22. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73        55.13
   23. Kenneth Luys                   97  OZV                 56.43
   24. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi      56.53
   25. Martijn Cai                    97  DeBerkelduiker      56.80
   26. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73        59.89
   27. Thijs van Tol                  97  Alkemade          1:00.38
   28. Quinten de Putter              97  DeSchelde         1:02.23



TOP
Nr. 7   50m vrije slag Dames                                       1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lien Meijlaers                 91  OZV                 28.06
    2. Natalie v.d. Hoeven            89  Vlaardingen         28.23
    3. Iris Swennen                   90  OZV                 28.65
    4. Adeline Maton                  91  ROSC                29.89
    5. Linda Buijk                    90  ZVH                 30.05
    6. Jantina Bredewoud              88  Octopus             30.10
    7. Evi Desmeth                    91  ROSC                30.39
    8. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           30.51
    9. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73        30.84
   10. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp          30.94
   11. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw       31.02
   12. Inge Meengs                    91  Maarkel             31.06
   13. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi      31.32
   14. Joke Velthuijs                 90  Njord               31.36
   15. Erika Aan Het Rot              90  Octopus             31.68
   16. Laura van Hassel               83  BZV                 31.88
   17. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker      32.03
   18. Sunanda van Heteren            89  PCG                 32.28
   19. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis         32.43
   20. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73        32.55
   21. Alja Huibers                   91  DeWaalstroom        32.90
   22. Patricia Becks                 87  WVDB                32.96
   23. Lieke Hengst                   91  Vlaardingen         32.99
   24. Veerle Ruinemans               87  Maarkel             33.39
   25. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73        33.61
   26. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp          33.76
   27. Marit ten Kampe                91  Maarkel             33.77
   28. Elianne Rolandus Boers         91  ZVWestlandDij       33.99
   29. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen         34.54
   30. Samantha vd Pluijm             91  Patrick             34.60
   31. Monique van Gortel             86  Octopus             34.63
   32. Ingrid van Slooten             89  Octopus             34.76
   33. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp          34.94
   34. Janneke van Velzen             91  Alkemade            35.28
   35. Dominique Sik                  88  Octopus             35.64
   36. Monique Polman     M           63  DorestadDolphi      35.78
   37. Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB                35.80
   38. Annemijn van Grinsven          88  BZV                 36.00
   39. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw       36.13
   40. Janine Kooij                   91  Alkemade            36.47
   41. Kimberly Perdon                89  Maarkel             36.66
   42. Annebeth van Ark               88  Octopus             36.89
   43. Francis Egbers                 88  DeAlbatros          38.17
   44. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC           38.41
   45. Chastity Perdon                90  Maarkel             38.76
   46. Annelies Helsloot              55  Numansdorp          40.15
   47. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker      40.83



Nr. 7   50m vrije slag Dames                                           1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval     29.81
    2. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     29.87
    3. Ellen Jansen                   92  Maarkel             29.95
    4. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers      30.38
    5. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           30.50
    6. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp          30.92
    7. Maaike Boschman                92  Octopus             31.02
    8. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg        31.10
    9. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       31.15
   10. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist       31.21
   11. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel             31.49
   12. Laura Donk                     93  ZVH                 31.63
   13. Rebecca Evers                  92  Numansdorp          31.65
   14. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist       32.21
   15. Britt van 't Hart              92  Alkemade            32.40
   16. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           32.52
   17. Kristel Huiskamp               92  Octopus             32.60
   18. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp           33.09
   19. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp           33.14
   20. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           33.15
   21. Carlette Blok                  92  Numansdorp          33.39
   22. Rowie van der Velden           93  DeSchelde           33.48
   23. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis         33.63
   24. Marije van Genderen            93  ZVH                 33.73
   25. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom        33.74
   26. Kiara Linger                   93  DeHoutrib           33.92
   27. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg        34.24
   28. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker      34.28
   29. Tessa Visser                   93  Zegenwerp           34.56
   30. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist       34.86
   31. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom        35.01
   32. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen         35.46
   33. Mariska de Witt                93  EurodeKZC           35.58
   34. Marielle den Dunnen            92  PCG                 36.67
   35. Joëlle Boers                   93  DeBerkelduiker      36.94
   36. Melissa de Vries               93  DeHoutrib           37.16
   37. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi      38.35
   38. Barbara van Loon               92  DeZilvermeeuw       39.29
   39. Pauline Moerman                92  DeZeehond'73        39.43
   40. Cindy Duif                     92  BZV                 39.89



Nr. 7   50m vrije slag Dames                                           1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             30.02
    2. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker      30.25
    3. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     30.62
    4. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           30.82
    5. Annemarie Worst                95  Octopus             30.91
    6. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib           31.51
    7. Celine Janssenswillen          95  OZV                 31.66
    8. Lien Vanderlinden              95  OZV                 31.86
    9. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker      31.91
   10. Nelly Velthuijs                94  Njord               32.01
   11. Estrella Wierikx               94  Numansdorp          32.15
   12. Karlien Bourgois               95  ROSC                32.19
   13. Iris Jager                     95  TZC-Vahalis         32.24
   14. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist       33.14
   15. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC           33.18
   16. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker      33.23
   17. Lien Evens                     95  OZV                 33.25
   18. Kim Knopers                    94  Maarkel             33.58
   19. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73        33.71
   20. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib           33.75
   21. Dashney Verweij                94  BZV                 33.83
   22. Michelle Franssen              94  OZV                 33.87
   23. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker      33.88
   24. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist       34.07
   25. Julie Haese                    94  ROSC                34.32
   26. Laura Seynaeve                 94  ROSC                34.54
   27. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel             34.92
   28. Laura over de Vest             95  Vlaardingen         35.08
       Simone Waanders                95  Octopus             35.08
   30. Claudia Bijl                   94  Numansdorp          35.38
   31. Ilse de Heus                   95  TZC-Vahalis         35.47
   32. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen         35.57
   33. Emy Liebregts                  95  Njord               35.92
   34. Danielle Davidson              95  TZC-Vahalis         35.94
   35. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw       36.01
   36. Cindy Reijnders                94  OZV                 36.02
   37. Ike van Velzen                 95  Alkemade            36.15
   38. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen         36.16
   39. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist       36.18
   40. Leonora Arets                  95  EurodeKZC           36.44
   41. Jill Seventer                  95  DeDevel             36.66
   42. Marije van der Windt           95  Vlaardingen         36.68
   43. Lailo van Berlo                94  Vietnam             36.72
   44. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen         36.82
   45. Renée van den Berg             95  DeAlbatros          37.04
   46. Femke Koning                   94  PCG                 37.51
       Jaleesa Rolandus Boers         95  ZVWestlandDij       37.51
   48. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker      37.52
   49. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist       37.61
   50. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi      37.68
   51. Suzanne Wevers                 95  ZVH                 37.97
   52. Nicole Schoonbeek              95  Njord               38.25
   53. Soraya Schmidt                 94  ZVH                 38.29
   54. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis         38.35
   55. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist       38.82
   56. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist       39.35
   57. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros          39.81
   58. Nathalie Venema                95  Numansdorp          39.93
   59. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist       39.96
   60. Rielle Heemskerk               95  Alkemade            40.07
   61. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73        40.23
   62. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73        40.91
   63. Heleen Wissink                 95  Maarkel             40.99
   64. Jennifer Rijnberg              95  DorestadDolphi      41.30
   65. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros          41.81
   66. Fardau Lettinga                94  DeWaalstroom        42.43
   67. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn            43.43
   68. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73        44.68
   69. Daniela Riitano                95  WVDB                44.83
   70. Linda Lith, Van                94  WVDB                45.16



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Heren                                       1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert van Piekeren            84  Octopus             32.65
    2. Teun Groeneweg                 87  EZC                 32.75
    3. Rolan vd Lugt                  90  ZVWestlandDij       34.00
    4. Sjoerd Boertien                90  DeHoutrib           34.17
    5. Emile Manni                    90  Octopus             34.34
    6. Dirk Zeelte                    91  DeWaalstroom        34.54
    7. Stefan van der Grift           87  Octopus             34.93
    8. Niek Havekes                   86  DeWaalstroom        35.07
    9. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib           35.23
   10. Frank van der Loo              90  Aquarijn            35.52
   11. Bram Piederiet                 90  Numansdorp          35.56
   12. Sven Decaestecker              85  ROSC                35.84
   13. Michiel Tramper                89  Numansdorp          35.87
   14. Robbert Donk                   89  ZVH                 35.93
   15. Jeroen Vink                    88  TZC-Vahalis         36.81
   16. Tim v / d Meer                 91  Alkemade            36.86
   17. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib           36.99
   18. Justin Rijnberg                91  DorestadDolphi      37.16
   19. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp          37.66
   20. Han Nijland         M          63  DeBerkelduiker      37.77
   21. Bob van Egmond                 87  Alkemade            37.88
   22. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     38.06
   23. Phil Jilleba                   85  DeZeehond'73        38.45
   24. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros          38.59
   25. Ashwin Julius      M           73  Octopus             38.94
   26. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi      38.99
   27. Peter Jan Hooikaas             91  ZVH                 39.79
   28. Jordi Rondeel                  88  ZwemclubZeist       39.83
   29. Pascal Zwalué                  90  DeHoutrib           39.91
   30. Ard van Bottenburg   M         67  Octopus             39.98
   31. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom        40.99
   32. Thomas van Ast                 90  Alkemade            41.32
   33. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker      41.49
   34. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC        41.69
   35. Niels Polman                   89  DorestadDolphi      41.79
   36. Robin Rood                     91  DorestadDolphi      42.21
   37. Heico Vos        M             59  DorestadDolphi      42.36
   38. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist       42.39
   39. Fons Westerdijk                87  Vlaardingen         42.43
   40. Bert Gelmers                   61  Octopus             42.61
   41. Henk van Zetten                67  Octopus             43.23
   42. Gerard Pot                     58  DorestadDolphi      44.03
   43. Henrie Renshoff                65  Octopus             44.45
   44. Alexander Diekema              91  Alkemade            45.04
   45. Maurice de Ruijter             89  ZVH                 45.05
   46. Ben Schippers                  65  DorestadDolphi      45.66
   47. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73        46.16
   48. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       46.67
   49. Erik Julius                    68  Octopus             47.13
   50. Jan van Galen                  58  DorestadDolphi      47.39
   51. Wim ter Weele                  68  Octopus             47.44
   52. Edwin van Velzen         M     73  DeZeehond'73        49.06
   53. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73        50.18
   54. Jaap Sik                       55  Octopus             54.95
   55. Kees Aan Het Rot               56  Octopus           1:04.43
   56. Roy van Elk                    90  Aquarijn          1:07.52



Nr. 8   50m schoolslag Heren                                           1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roald Blok                     93  Octopus             32.78
    2. Jens Verburgh                  93  ROSC                36.98
    3. Brecht Reynders                93  OZV                 37.03
    4. Milan Lamote                   93  ROSC                37.39
    5. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen         37.45
    6. Robert Meengs                  93  Maarkel             37.59
    7. Mark Gerdes                    93  PCG                 38.35
    8. Yaniv Davidson                 92  TZC-Vahalis         39.16
    9. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      40.28
   10. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73        40.41
   11. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     40.44
   12. Marcel de Ruijter              92  ZVH                 41.00
   13. Rudy Stoel                     92  Octopus             41.53
   14. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom        43.30
   15. Ramon Westhof                  93  Octopus             43.44
   16. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73        43.70
   17. Quentin Buiteman               92  ZVH                 43.78
   18. Jeroen de Putter               92  DeSchelde           44.32
   19. Rob Stolk                      92  Numansdorp          44.39
   20. Stefan Engels                  92  Zegenwerp           45.63
   21. Koen Bouma                     93  Vlaardingen         45.89
   22. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade            46.44
   23. Nick van der Meer              92  DeAlbatros          46.66
   24. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi      46.83
   25. Jeroen Coelingh                93  BZV                 47.83
   26. Pascal Chaigneau               92  DeAlbatros          49.25



Nr. 8   50m schoolslag Heren                                           1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           35.43
    2. Ensger Kotterink               94  EZC                 36.64
    3. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           37.81
    4. Christian Renshoff             94  Octopus             37.90
    5. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73        38.95
    6. Jory Willemsen                 95  Octopus             39.48
    7. Niels Arne                     94  ROSC                40.16
    8. Sietze Noorduyn                94  PCG                 40.53
    9. Kevin Meuwissen                95  Patrick             40.79
   10. Jeffrey Duif                   94  BZV                 40.96
   11. Youri Appeljan                 95  Numansdorp          41.02
   12. Joep van Grunsven              95  Arethusa            41.32
   13. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis         42.49
   14. Quint Gerdes                   94  PCG                 42.76
   15. Richard Oskam                  94  DeSchelde           43.39
   16. Lars v.d. Voorden              94  Vlaardingen         43.80
   17. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           44.15
   18. Richard Bestebreur             94  Numansdorp          44.70
   19. Sander Wissink                 95  DeBerkelduiker      45.14
   20. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG                 45.76
   21. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis         45.94
   22. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis         46.31
   23. Gijs Manhave                   94  DeSchelde           46.61
   24. Kirill Goloivanenko            95  ROSC                46.72
   25. Jeffry van Zetten              95  Octopus             46.79
   26. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73        46.89
   27. Nick Out                       94  DeZeehond'73        47.33
   28. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen         47.35
   29. Jaco Huisman                   95  ZVH                 47.99
   30. Sjors Boverhoff                95  Octopus             48.11
   31. Ruben Vaes                     95  OZV                 48.38
   32. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73        48.72
   33. Casper Visser                  95  DeHoutrib           49.34
   34. Ralf Höppener                  94  Octopus             49.68
   35. Auke Koops                     95  DorestadDolphi      51.77
   36. Victor Westhof                 95  Octopus             53.24
   37. Johan Hegener                  95  DeHoutrib         1:01.55
   38. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen       1:05.98



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Dames                                           1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG       36.97
    2. Elize Bouman                   98  Numansdorp          37.58
    3. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           40.69
    4. Sterre Mooiweer                98  Maarkel             41.22
    5. Lilly de Wit                   98  DeKrabben           42.45
    6. Janina Beckers                 98  EurodeKZC           45.01
    7. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73        45.49
    8. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73        46.30
    9. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist       46.69
   10. Tess Heemskerk                 98  Alkemade            47.04
   11. Claudia de Buck                98  DeSchelde           47.84
   12. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist       48.41
   13. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           49.12
   14. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben           49.47
   15. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp           49.53
   16. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist       49.64
   17. Loes v.d. Linden               98  DeBerkelduiker      49.73
   18. Senna Lindenberg               99  DeKrabben           50.81
   19. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade            52.67
   20. Sanne van Mourik               98  Numansdorp          55.25
   21. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      1:06.31
   22. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     1:07.87



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Dames                                          1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lora Bosch                     96  EZC                 32.67
    2. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73        33.29
    3. Sharon Julius                  96  Octopus             34.28
    4. May Geelen                     96  OZV                 34.41
    5. Ruth Vanderheyden              96  OZV                 34.48
    6. Doris Kragten                  96  PCG                 34.68
    7. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis         34.78
    8. Nathalie Doumen                96  OZV                 35.28
    9. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist       35.88
   10. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      36.16
   11. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           36.71
   12. Marijke van de Beek            96  Octopus             36.73
   13. Asmara Bello                   96  Vlaardingen         36.86
   14. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib           37.12
   15. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist       37.46
   16. Karla Westenberg               96  EZC                 37.52
   17. Mylene Ijpema                  96  ZVWestlandDij       38.02
   18. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom        38.06
   19. Robin Hilgerdenaar             96  WVDB                38.18
   20. Judith Wentink                 97  DeBerkelduiker      38.34
   21. Denise van Zetten              96  Octopus             38.70
   22. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC           38.73
   23. Janeri Fröberg                 96  EZC                 38.80
   24. Katrien Huysmans               96  OZV                 38.86
   25. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp           39.13
   26. Dorien Reynders                96  OZV                 39.83
   27. Vivian Renshoff                96  Octopus             39.98
   28. Daphne Bikker                  96  PCG                 40.00
   29. Esther Gerritzen               96  DeHoutrib           40.08
   30. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73        40.30
   31. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw       40.79
   32. Amber Achterhuis               96  EZC                 40.84
   33. Senna Pols                     97  DeZeehond'73        40.93
   34. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker      41.49
   35. Lian Beenhakker                96  Alkemade            41.79
   36. Jana Vandersanden              97  OZV                 41.88
   37. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp           42.13
   38. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi      42.18
   39. Nacinda Paap                   97  ZVWestlandDij       42.43
   40. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73        42.49
   41. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp          42.71
   42. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73        42.75
   43. Manon Lith, Van                96  WVDB                42.86
   44. Charlotte Van Hertem           97  OZV                 42.90
   45. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi      43.23
   46. Saskia Bijl                    97  Numansdorp          44.03
   47. Lois vd Meer                   96  Alkemade            44.85
   48. Danique Gelmers                96  Octopus             44.57
   49. Talani Wright                  97  PCG                 45.18
   50. Rachel Seesink                 96  Numansdorp          48.08
   51. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist       48.84
   52. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC           50.52
   53. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi      50.70
   54. Melinda Maassen                96  DeAlbatros          52.28
   55. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp          53.55
   56. Daphne Julius                  97  Octopus             54.41
   57. Leonie van Galen               96  DorestadDolphi    1:02.26



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                                         1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC                 42.73
    2. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           50.63
    3. Simon Geelen                   98  OZV                 51.15
    4. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73        51.93
    5. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     1:14.57
  dis. Stan Zwinkels                  98  ZVWestlandDij       55.81
  dis. Bryan Diekema                  99  Alkemade          1:18.22



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                                         1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik van Lopik                 96  PCG                 37.15
    2. Wimar Lindenberg               96  DeKrabben           37.20
    3. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      39.07
    4. Niels Kemperink                96  EZC                 40.20
    5. Casper Muselaers               96  Octopus             41.14
    6. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       41.47
    7. Robin Meuwissen                96  Patrick             42.02
    8. Axel Julius                    97  Octopus             43.71
    9. Kris Kunnen                    96  OZV                 48.13
   10. Bobby Visser                   96  Zegenwerp           48.36
   11. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker      48.89
   12. Jan-Yang Brummer               96  BZV                 50.98
   13. Emiel Eising                   97  DeBerkelduiker      52.00
   14. Louis Ijpema                   97  ZVWestlandDij       53.16
   15. Thom Hansen                    97  DeAlbatros          53.18
   16. Reinier Schippers              96  DorestadDolphi      53.80
   17. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker      54.22
   18. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist       55.11
   19. Juul Stalmans                  97  OZV                 59.33
   20. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp        1:09.10
   21. Kenneth Luys                   97  OZV               1:11.70
   22. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi    1:12.88
  dis. Thijs van Tol                  97  Alkemade          1:05.78
  dis. Martijn Cai                    97  DeBerkelduiker    1:06.64



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Natalie v.d. Hoeven            89  Vlaardingen       2:19.18
          31.43  1:07.65  1:44.62  2:19.18 
    2. Adeline Maton                  91  ROSC              2:19.49
          31.71  1:07.69  1:44.64  2:19.49 
    3. Nadya Putter                   83  Vlaardingen       2:22.46
          33.94  1:10.93  1:47.77  2:22.46 
    4. Evi Desmeth                    91  ROSC              2:23.41
          32.83  1:09.98  1:47.73  2:23.41 
    5. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker    2:31.82
          35.13  1:14.26  1:54.27  2:31.82 
    6. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        2:33.37
          34.20  1:12.60  1:53.75  2:33.37 
    7. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        2:36.99
          34.28  1:13.38  1:55.49  2:36.99 
    8. Sunanda van Heteren            89  PCG               2:38.81
          35.33  1:16.41  1:58.32  2:38.81 
    9. Helene Vos                     90  EurodeKZC         2:38.93
          34.00  1:15.01  1:59.18  2:38.93 
   10. Linda Buijk                    90  ZVH               2:40.00
          36.38  1:17.14  1:59.06  2:40.00 
   11. Alja Huibers                   91  DeWaalstroom      2:40.84
          37.88  1:18.51  2:00.35  2:40.84 
   12. Annemijn van Grinsven          88  BZV               2:47.65
          38.32  1:21.42  2:47.65 
   13. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       2:47.81
          38.63  1:21.83  2:05.88  2:47.81 
   14. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           2:49.14
          37.47  1:20.34  2:05.78  2:49.14 
   15. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        2:49.40
          37.70  1:21.56  2:06.40  2:49.40 
   16. Mariska Stuurstraat            91  Njord             2:49.46
          37.00  1:19.70  2:04.24  2:49.46 
   17. Dominique Sik                  88  Octopus           2:52.27
          37.39  1:20.89  2:05.96  2:52.27 
   18. Marit ten Kampe                91  Maarkel           2:53.43
          38.41  1:22.03  2:07.70  2:53.43 
   19. Annebeth van Ark               88  Octopus           2:56.76
          40.68  1:25.81  2:13.06  2:56.76 
   20. Femke Otter                    89  DorestadDolphi    2:57.19
          39.23  1:24.96  2:12.27  2:57.19 
   21. Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB              2:57.56
          38.99  1:24.72  2:12.76  2:57.56 
   22. Ingrid van Slooten             89  Octopus           3:11.23
          41.04  1:29.63  2:21.12  3:11.23 



Nr. 13   200m vrije slag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   2:18.90
          32.22  1:08.02  1:43.77  2:18.90 
    2. Lore Stalmans                  93  OZV               2:19.79
          33.36  1:09.64  1:45.69  2:19.79 
    3. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         2:23.53
          33.18  1:10.43  1:48.23  2:23.53 
    4. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       2:25.45
          32.87  1:10.03  1:48.26  2:25.45 
    5. Elke Doumen                    93  OZV               2:31.87
          34.80  1:13.90  1:53.97  2:31.87 
    6. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     2:33.91
          35.26  1:14.55  1:54.96  2:33.91 
    7. Ellen Jansen                   92  Maarkel           2:33.97
          34.47  1:13.44  1:54.35  2:33.97 
    8. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel           2:35.18
          35.26  1:14.34  1:55.66  2:35.18 
    9. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        2:35.25
          34.90  1:14.23  1:55.24  2:35.25 
   10. Kristel Huiskamp               92  Octopus           2:35.30
          35.31  1:14.90  1:56.43  2:35.30 
   11. Tara van Bottenburg            93  Octopus           2:35.81
          35.97  1:16.09  1:57.60  2:35.81 
   12. Maaike Boschman                92  Octopus           2:35.98
          35.65  1:16.57  1:57.63  2:35.98 
   13. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     2:37.90
          36.63  1:17.53  1:59.60  2:37.90 
   14. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     2:37.95
          37.61  1:18.94  1:59.95  2:37.95 
   15. Sarah Drenth                   93  TZC-Vahalis       2:39.70
          36.09  1:17.56  2:00.03  2:39.70 
   16. Laura Donk                     93  ZVH               2:40.05
          36.45  1:17.77  2:00.88  2:40.05 
   17. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         2:41.35
          36.96  1:17.21  1:59.43  2:41.35 
   18. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      2:41.52
          37.51  1:18.63  2:00.92  2:41.52 
   19. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         2:43.87
          38.39  1:20.79  2:03.53  2:43.87 
   20. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         2:44.78
          38.12  1:19.82  2:02.86  2:44.78 
   21. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen       2:50.45
          39.31  1:23.44  2:08.99  2:50.45 
   22. Kiara Linger                   93  DeHoutrib         2:52.10
          37.97  1:23.02  2:09.45  2:52.10 
   23. Rowie van der Velden           93  DeSchelde         2:53.90
          38.92  1:23.37  2:09.03  2:53.90 
   24. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         2:55.56
          39.98  1:25.21  2:12.36  2:55.56 
   25. Marije van Genderen            93  ZVH               2:57.68
          39.65  1:25.96  2:12.90  2:57.68 
   26. Marielle den Dunnen            92  PCG               3:00.00
          38.79  1:25.03  2:12.88  3:00.00 
   27. Melissa de Vries               93  DeHoutrib         3:01.43
          40.15  1:26.29  2:15.48  3:01.43 
   28. Cindy Duif                     92  BZV               3:02.45
          41.69  1:29.25  2:16.85  3:02.45 
   29. Mariska de Witt                93  EurodeKZC         3:03.00
          39.74  1:27.00  2:16.24  3:03.00 
   30. Bernette Oosterlaken           93  Zegenwerp         3:05.03
          40.66  1:28.13  2:17.71  3:05.03 
   31. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         3:07.31
          38.94  1:26.32  2:17.23  3:07.31 



Nr. 13   200m vrije slag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne-Sophie Jammaer            95  OZV               2:27.13
          35.37  1:13.47  1:51.86  2:27.13 
    2. Lien Vanderlinden              95  OZV               2:28.92
          34.75  1:13.82  1:52.72  2:28.92 
    3. Karlien Bourgois               95  ROSC              2:29.27
          34.68  1:14.46  1:54.11  2:29.27 
    4. Celine Janssenswillen          95  OZV               2:29.74
          34.01  1:12.62  1:51.87  2:29.74 
    5. Hermijntje Drenth              94  TZC-Vahalis       2:32.72
          34.39  1:13.22  1:53.90  2:32.72 
    6. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker    2:32.81
          34.43  1:13.03  1:53.19  2:32.81 
    7. Lien Evens                     95  OZV               2:38.23
          36.97  1:18.34  2:00.42  2:38.23 
    8. Julie Haese                    94  ROSC              2:40.84
          36.71  1:17.85  1:59.70  2:40.84 
    9. Michelle Franssen              94  OZV               2:42.03
          34.63  1:16.86  2:01.92  2:42.03 
   10. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker    2:44.59
          37.57  1:19.53  2:01.34  2:44.59 
   11. Dorette Vruwink                94  Maarkel           2:47.67
          37.99  1:20.13  2:04.48  2:47.67 
   12. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     2:48.10
          38.34  1:23.05  2:06.68  2:48.10 
   13. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker    2:50.59
          39.21  1:24.38  2:09.86  2:50.59 
   14. Cindy Reijnders                94  OZV               2:50.74
          39.15  1:22.28  2:07.34  2:50.74 
   15. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         2:53.47
          39.89  1:25.07  2:11.70  2:53.47 
   16. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   2:53.72
          39.36  1:23.40  2:09.50  2:53.72 
   17. Romy Worst                     95  Octopus           2:54.13
          39.71  1:24.45  2:08.59  2:54.13 
   18. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen       2:55.04
          40.57  1:25.23  2:11.94  2:55.04 
   19. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    2:56.15
          39.63  1:25.85  2:12.97  2:56.15 
   20. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           2:57.99
          40.09  1:26.68  2:15.14  2:57.99 
   21. Laura over de Vest             95  Vlaardingen       2:59.04
          39.60  1:26.60  2:16.19  2:59.04 
   22. Danielle Davidson              95  TZC-Vahalis       2:59.32
          39.97  1:27.33  2:16.09  2:59.32 
   23. Fiona Meuffels                 95  Patrick           3:02.26
          41.78  1:30.28  2:17.88  3:02.26 
   24. Dashney Verweij                94  BZV               3:02.65
          42.87  1:30.73  2:17.50  3:02.65 
   25. Ike van Velzen                 95  Alkemade          3:03.74
          39.99  1:25.73  2:17.77  3:03.74 
   26. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel           3:05.87
          41.38  1:30.41  2:20.60  3:05.87 
   27. Femke Koning                   94  PCG               3:07.42
          42.06  1:29.39  2:20.60  3:07.42 
   28. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker    3:11.17
          42.70  1:33.40  2:24.08  3:11.17 
   29. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       3:16.08
          41.77  1:32.68  2:26.07  3:16.08 
   30. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         3:18.90
          43.61  1:36.01  2:28.82  3:18.90 
   31. Soraya Schmidt                 94  ZVH               3:19.68
          40.16  1:30.97  2:27.36  3:19.68 
   32. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist     3:21.46
          45.52  1:38.59  2:33.06  3:21.46 
   33. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn          3:29.29
          45.80  1:40.14  2:35.45  3:29.29 
   34. Suzanne Wevers                 95  ZVH               3:32.15
          45.56  1:39.63  2:37.59  3:32.15 



TOP
TOP
Nr. 15   100m rugslag Dames                                        1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Swennen                   90  OZV               1:10.41
          34.38  1:10.41 
    2. Natalie v.d. Hoeven            89  Vlaardingen       1:13.78
          35.91  1:13.78 
    3. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        1:19.00
          38.31  1:19.00 
    4. Inge Meengs                    91  Maarkel           1:19.15
          38.54  1:19.15 
    5. Evi Desmeth                    91  ROSC              1:20.16
          39.37  1:20.16 
    6. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw     1:20.56
          39.74  1:20.56 
    7. Daphne Robijn                  89  DeZeehond'73      1:21.28
          40.59  1:21.28 
    8. Laura van Hassel               83  BZV               1:21.65
          39.29  1:21.65 
    9. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        1:23.87
          40.58  1:23.87 
   10. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi    1:24.10
          39.89  1:24.10 
   11. Marit ten Kampe                91  Maarkel           1:26.41
          41.83  1:26.41 
   12. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73      1:26.67
          42.09  1:26.67 
       Annamarie Piederiet            87  Numansdorp        1:26.67
          40.37  1:26.67 
   14. Elianne Rolandus Boers         91  ZVWestlandDij     1:26.89
          42.71  1:26.89 
   15. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen       1:28.04
          42.23  1:28.04 
   16. Ingrid van Slooten             89  Octopus           1:29.19
          43.96  1:29.19 
   17. Femke Otter                    89  DorestadDolphi    1:29.33
          42.54  1:29.33 
   18. Dominique Sik                  88  Octopus           1:30.76
          44.76  1:30.76 
   19. Kimberly Perdon                89  Maarkel           1:32.22
          45.47  1:32.22 
   20. Annebeth van Ark               88  Octopus           1:32.38
          45.50  1:32.38 
   21. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp        1:34.03
          45.46  1:34.03 
   22. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           1:36.68
          46.46  1:36.68 
   23. Chastity Perdon                90  Maarkel           1:38.28
          46.68  1:38.28 
   24. Janneke van Velzen             91  Alkemade          1:39.49
          47.96  1:39.49 
   25. Francis Egbers                 88  DeAlbatros        1:55.21
          56.25  1:55.21 



Nr. 15   100m rugslag Dames                                            1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   1:11.28
          34.93  1:11.28 
    2. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers    1:14.35
          35.66  1:14.35 
    3. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         1:15.83
          37.17  1:15.83 
    4. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         1:17.54
          37.98  1:17.54 
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:20.83
          39.39  1:20.83 
    6. Kristel Huiskamp               92  Octopus           1:21.11
          39.18  1:21.11 
    7. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     1:21.47
          39.57  1:21.47 
    8. Elisa Derksen                  92  TZC-Vahalis       1:21.55
          40.12  1:21.55 
    9. Sarah Drenth                   93  TZC-Vahalis       1:24.12
          41.76  1:24.12 
   10. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         1:24.23
          40.39  1:24.23 
   11. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        1:24.78
          41.23  1:24.78 
   12. Ilse Hofhuis                   92  Maarkel           1:24.83
          41.18  1:24.83 
   13. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros        1:25.31
          43.93  1:25.31 
   14. Laura van Reen                 93  DeWaalstroom      1:25.44
          40.89  1:25.44 
   15. Rowie van der Velden           93  DeSchelde         1:27.98
          43.16  1:27.98 
   16. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp         1:28.04
          42.86  1:28.04 
   17. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     1:28.06
          42.51  1:28.06 
   18. Melissa de Vries               93  DeHoutrib         1:28.32
          43.45  1:28.32 
   19. Ellen Hengst                   93  Vlaardingen       1:30.64
          44.69  1:30.64 
   20. Pauline van Berkel             92  TZC-Vahalis       1:30.94
          43.01  1:30.94 
   21. Kiara Linger                   93  DeHoutrib         1:31.13
          43.56  1:31.13 
   22. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg      1:32.43
          44.88  1:32.43 
   23. Tara van Bottenburg            93  Octopus           1:32.54
          45.40  1:32.54 
   24. Marielle den Dunnen            92  PCG               1:32.60
          44.62  1:32.60 
   25. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         1:36.57
          46.41  1:36.57 
   26. Aranka Vink                    93  EurodeKZC         1:36.97
          47.84  1:36.97 
   27. Bernette Oosterlaken           93  Zegenwerp         1:41.52
          48.91  1:41.52 
   28. Barbara van Loon               92  DeZilvermeeuw     1:45.78
          50.31  1:45.78 



Nr. 15   100m rugslag Dames                                            1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus           1:12.47
          35.44  1:12.47 
    2. Annemarie Worst                95  Octopus           1:18.05
          38.38  1:18.05 
    3. Carmen Seesing                 94  DeBerkelduiker    1:18.97
          39.71  1:18.97 
    4. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         1:21.63
          40.15  1:21.63 
    5. Hermijntje Drenth              94  TZC-Vahalis       1:21.64
          39.56  1:21.64 
    6. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:22.33
          40.64  1:22.33 
    7. Celine Janssenswillen          95  OZV               1:22.68
          39.69  1:22.68 
    8. Lien Vanderlinden              95  OZV               1:22.95
          40.67  1:22.95 
    9. Laura over de Vest             95  Vlaardingen       1:24.51
          41.70  1:24.51 
   10. Anne-Carlijn Bakker            95  DeBerkelduiker    1:25.04
          41.11  1:25.04 
   11. Karlien Bourgois               95  ROSC              1:25.09
          41.83  1:25.09 
   12. Julie Haese                    94  ROSC              1:25.15
          42.04  1:25.15 
   13. Suzanne Brummel                94  Octopus           1:25.42
          40.74  1:25.42 
   14. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73      1:25.56
          42.80  1:25.56 
   15. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib         1:25.76
          41.40  1:25.76 
   16. Dashney Verweij                94  BZV               1:25.89
          42.05  1:25.89 
   17. Chantal Lokhorst               94  Octopus           1:27.16
          43.14  1:27.16 
   18. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker    1:27.65
          43.66  1:27.65 
   19. Dorette Vruwink                94  Maarkel           1:28.14
          43.11  1:28.14 
   20. Marije van der Windt           95  Vlaardingen       1:28.34
          43.47  1:28.34 
   21. Michelle Franssen              94  OZV               1:28.52
          42.82  1:28.52 
   22. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib         1:28.85
          43.51  1:28.85 
   23. Ilse de Heus                   95  TZC-Vahalis       1:28.97
          44.60  1:28.97 
   24. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen       1:29.24
          45.14  1:29.24 
   25. Cindy Reijnders                94  OZV               1:29.31
          44.36  1:29.31 
   26. Nelly Velthuijs                94  Njord             1:31.27
          44.60  1:31.27 
   27. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   1:32.27
          44.78  1:32.27 
   28. Nathalie Venema                95  Numansdorp        1:32.63
          45.51  1:32.63 
   29. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       1:33.70
          46.44  1:33.70 
   30. Simone Waanders                95  Octopus           1:33.91
          46.45  1:33.91 
   31. Romy Worst                     95  Octopus           1:34.05
          46.82  1:34.05 
   32. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen       1:34.56
          46.35  1:34.56 
   33. Sifra van Bottenburg           95  Octopus           1:34.83
          46.91  1:34.83 
   34. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     1:35.65
          46.81  1:35.65 
   35. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist     1:37.08
          46.86  1:37.08 
   36. Jill Seventer                  95  DeDevel           1:37.50
          47.17  1:37.50 
   37. Ike van Velzen                 95  Alkemade          1:37.87
          47.79  1:37.87 
   38. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker    1:38.79
          48.57  1:38.79 
   39. Michelle Hoek                  95  ZwemclubZeist     1:39.79
          50.08  1:39.79 
   40. Rielle Heemskerk               95  Alkemade          1:40.60
          49.56  1:40.60 
   41. Fiona Meuffels                 95  Patrick           1:43.86
          50.76  1:43.86 
   42. Femke Koning                   94  PCG               1:44.74
          51.69  1:44.74 
   43. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist     1:46.05
          52.13  1:46.05 
   44. Soraya Schmidt                 94  ZVH               1:46.79
          51.05  1:46.79 
   45. Jennifer Rijnberg              95  DorestadDolphi    1:47.20
          51.72  1:47.20 
   46. Linda Lith, Van                94  WVDB              1:53.43
          56.17  1:53.43 
   47. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73      1:53.56
          55.97  1:53.56 
   48. Fardau Lettinga                94  DeWaalstroom      1:55.39
          56.42  1:55.39 
   49. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73      1:56.33
          55.63  1:56.33 
   50. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73      2:00.35
          58.09  2:00.35 
   51. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn          2:04.57
        1:00.24  2:04.57 



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Heren                                    1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Evers                    89  Numansdorp        1:01.06
          28.67  1:01.06 
    2. Teun Groeneweg                 87  EZC               1:02.10
          28.32  1:02.10 
    3. Rik op het Veld                86  Njord             1:03.60
          28.67  1:03.60 
    4. Hermie Minkels                 87  BZV               1:04.02
          29.33  1:04.02 
    5. Emile Manni                    90  Octopus           1:04.08
          29.43  1:04.08 
    6. Markus van Rest                77  ZVWestlandDij     1:04.49
          29.66  1:04.49 
    7. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:04.60
          29.46  1:04.60 
    8. Robbert Donk                   89  ZVH               1:05.17
          29.69  1:05.17 
    9. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg      1:05.87
          29.86  1:05.87 
   10. Niek Havekes                   86  DeWaalstroom      1:06.69
          30.26  1:06.69 
   11. Floris Manni                   88  Octopus           1:08.43
          32.21  1:08.43 
   12. Haico Weijers                  88  Numansdorp        1:08.91
          31.23  1:08.91 
   13. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   1:09.10
          32.12  1:09.10 
   14. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:09.21
          31.78  1:09.21 
   15. Stefan van der Grift           87  Octopus           1:11.45
          31.96  1:11.45 
   16. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:11.51
          34.13  1:11.51 
   17. Niels Andelhofs                91  OZV               1:12.80
          32.43  1:12.80 
   18. Sjoerd Boertien                90  DeHoutrib         1:13.85
          34.13  1:13.85 
   19. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib         1:14.23
          34.12  1:14.23 
   20. Richard Kouwenhoven            91  ZVWestlandDij     1:14.42
          33.80  1:14.42 
   21. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      1:14.56
          35.24  1:14.56 
   22. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         1:15.02
          33.88  1:15.02 
   23. Dirk Zeelte                    91  DeWaalstroom      1:15.24
          35.18  1:15.24 
   24. Peter Jan Hooikaas             91  ZVH               1:16.38
          35.49  1:16.38 
   25. Robin Rood                     91  DorestadDolphi    1:16.57
          33.53  1:16.57 
   26. Thomas van Ast                 90  Alkemade          1:18.97
          36.37  1:18.97 
   27. Pascal Zwalué                  90  DeHoutrib         1:23.08
          37.80  1:23.08 
   28. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    1:24.11
          37.42  1:24.11 
   29. Berrie Ritmeester              86  ZVH               1:25.46
          37.10  1:25.46 
   30. Jordi Rondeel                  88  ZwemclubZeist     1:26.71
          38.98  1:26.71 
   31. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         1:30.41
          39.71  1:30.41 
   32. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73      1:33.86
          40.26  1:33.86 
  dis. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist     1:31.92
          43.45  1:31.92 



Nr. 16   100m vlinderslag Heren                                        1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:06.92
          31.66  1:06.92 
    2. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg      1:07.89
          30.61  1:07.89 
    3. Tom Meijlaers                  92  OZV               1:09.49
          31.73  1:09.49 
    4. Boris Galjart                  92  Vlaardingen       1:10.22
          32.63  1:10.22 
    5. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:12.47
          33.34  1:12.47 
    6. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom      1:13.09
          34.07  1:13.09 
    7. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC      1:15.24
          33.94  1:15.24 
    8. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         1:19.02
          35.40  1:19.02 
    9. Ruud Scheepers                 92  Njord             1:19.49
          34.21  1:19.49 
   10. Jelger Rietveld                92  DeAquaflippers    1:22.34
          37.76  1:22.34 
   11. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel           1:24.83
          38.74  1:24.83 
   12. Stefan Engels                  92  Zegenwerp         1:35.87
          40.95  1:35.87 
   13. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi    1:41.82
          43.47  1:41.82 
   14. Nick van der Meer              92  DeAlbatros        1:42.31
          44.20  1:42.31 
   15. Jeroen Coelingh                93  BZV               1:46.61
          46.43  1:46.61 



Nr. 16   100m vlinderslag Heren                                        1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               1:04.73
          30.69  1:04.73 
    2. Giel Stalmans                  95  OZV               1:12.74
          34.37  1:12.74 
    3. Lukas Vaes                     94  OZV               1:14.41
          34.22  1:14.41 
    4. Quint Gerdes                   94  PCG               1:21.64
          35.95  1:21.64 
    5. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       1:22.73
          37.01  1:22.73 
    6. Bjorn Umans                    94  OZV               1:22.98
          37.16  1:22.98 
    7. Michiel Sevens                 95  OZV               1:23.20
          38.24  1:23.20 
    8. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        1:23.74
          37.45  1:23.74 
    9. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73      1:24.91
          38.20  1:24.91 
   10. Richard Oskam                  94  DeSchelde         1:27.46
          39.51  1:27.46 
   11. Jory Willemsen                 95  Octopus           1:31.74
          40.48  1:31.74 
   12. Youri Appeljan                 95  Numansdorp        1:34.84
          43.66  1:34.84 
   13. Jeffrey Duif                   94  BZV               1:35.07
          43.70  1:35.07 
   14. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG               1:37.36
          40.50  1:37.36 
   15. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        1:42.00
          43.28  1:42.00 
   16. Kirill Goloivanenko            95  ROSC              1:44.10
          47.11  1:44.10 
   17. Gijs Manhave                   94  DeSchelde         1:47.61
          49.22  1:47.61 
  dis. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis       1:41.59
          45.70  1:41.59 



TOP
Nr. 17   50m schoolslag Dames                                          1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elize Bouman                   98  Numansdorp          50.09
    2. Lilly de Wit                   98  DeKrabben           50.73
    3. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           51.53
    4. Claudia de Buck                98  DeSchelde           54.24
    5. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           55.72
    6. Janina Beckers                 98  EurodeKZC           55.98
    7. Loes v.d. Linden               98  DeBerkelduiker      56.48
    8. Sterre Mooiweer                98  Maarkel             57.18
    9. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist       57.19
   10. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist       57.54
   11. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73        59.86
   12. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben         1:00.04
   13. Iris Gerritzen                 99  DeHoutrib         1:00.10
   14. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73      1:00.39
   15. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        1:01.53
   16. Senna Lindenberg               99  DeKrabben         1:01.70
   17. Tess Heemskerk                 98  Alkemade          1:03.90
   18. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade          1:07.36
   19. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     1:12.91
   20. Rixt Lettinga                  98  DeWaalstroom      1:13.19
   21. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     1:15.54
  dis. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      1:15.31



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Dames                                          1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lora Bosch                     96  EZC                 43.57
    2. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom        45.13
    3. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73        45.14
    4. Senna Pols                     97  DeZeehond'73        45.67
    5. Doris Kragten                  96  PCG                 46.47
    6. Marijke van de Beek            96  Octopus             46.49
    7. Sharon Julius                  96  Octopus             46.87
    8. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis         46.99
    9. Asmara Bello                   96  Vlaardingen         47.53
       Janeri Fröberg                 96  EZC                 47.53
   11. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73        48.30
   12. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist       48.67
   13. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      48.80
   14. Nacinda Paap                   97  ZVWestlandDij       49.16
   15. Lois vd Meer                   96  Alkemade            49.24
   16. Karla Westenberg               96  EZC                 49.72
   17. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC           49.96
   18. Mylene Ijpema                  96  ZVWestlandDij       50.93
   19. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist       51.19
   20. Rachel Seesink                 96  Numansdorp          51.26
   21. Lian Beenhakker                96  Alkemade            51.29
   22. Manon Lith, Van                96  WVDB                51.78
   23. Judith Wentink                 97  DeBerkelduiker      51.95
   24. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi      52.20
   25. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist       52.45
   26. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker      52.50
   27. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp           53.02
   28. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           53.07
   29. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib           53.10
   30. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp           53.61
   31. Vivian Renshoff                96  Octopus             53.70
   32. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp          54.77
   33. Daphne Bikker                  96  PCG                 55.30
   34. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73        55.73
   35. Saskia Bijl                    97  Numansdorp          56.48
   36. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw       56.62
   37. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC           56.85
   38. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp          57.64
   39. Melinda Maassen                96  DeAlbatros          59.77
   40. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73        59.93
   41. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi    1:00.14
   42. Talani Wright                  97  PCG               1:01.13
   43. Daphne Julius                  97  Octopus           1:04.86
   44. Robin Hilgerdenaar             96  WVDB              1:05.25
   45. Leonie van Galen               96  DorestadDolphi    1:11.57
  dis. Danique Gelmers                96  Octopus             50.55
  dis. Denise van Zetten              96  Octopus             52.04



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Heren                                          1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC                 34.83
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73        36.95
    3. Jordy Severins                 98  EurodeKZC           38.90
    4. Stan Zwinkels                  98  ZVWestlandDij       42.28
    5. Daaf vd Geest                  99  Alkemade            49.53
    6. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist       49.91
    7. Frank Haijtink                 98  DeBerkelduiker      53.88
    8. Max-Fernon Troenokarso         99  WVDB                54.59
    9. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist       56.18
   10. Bryan Diekema                  99  Alkemade            58.08



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Heren                                          1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik van Lopik                 96  PCG                 32.51
    2. Niels Kemperink                96  EZC                 32.72
    3. Thijs Degrijse                 96  ROSC                34.04
    4. Wimar Lindenberg               96  DeKrabben           34.27
    5. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       34.36
    6. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker      34.82
    7. Casper Muselaers               96  Octopus             35.01
    8. Luuk Nijland                   97  DeBerkelduiker      36.06
    9. Pascal Nuyten                  97  ZVWestlandDij       36.41
   10. Axel Julius                    97  Octopus             36.86
   11. Robin Meuwissen                96  Patrick             36.93
   12. Jan-Yang Brummer               96  BZV                 37.71
   13. Kris Kunnen                    96  OZV                 38.28
   14. Thom Hansen                    97  DeAlbatros          38.92
   15. Bobby Visser                   96  Zegenwerp           39.27
   16. Rick Haijtink                  96  DeBerkelduiker      39.98
   17. Sjoerd Teunissen               96  DeBerkelduiker      40.65
   18. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist       40.73
   19. Louis Ijpema                   97  ZVWestlandDij       41.68
   20. Jort van der Geest             96  Alkemade            41.69
   21. Irjan Brummelman               97  DeBerkelduiker      42.13
   22. Harmen van Middelkoop          96  DeBerkelduiker      42.68
   23. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73        44.14
   24. Quinten de Putter              97  DeSchelde           44.21
   25. Martijn Wissink                97  Maarkel             45.19
   26. Emiel Eising                   97  DeBerkelduiker      47.47
   27. Thijs van Tol                  97  Alkemade            47.92
   28. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi      49.15
   29. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73        49.61
   30. Martijn Cai                    97  DeBerkelduiker      51.68
   31. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp          52.01
   32. Reinier Schippers              96  DorestadDolphi      52.93



TOP
Nr. 21   50m schoolslag Dames                                      1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Buijk                    90  ZVH                 37.13
    2. Natalie v.d. Hoeven            89  Vlaardingen         37.91
    3. Jantina Bredewoud              88  Octopus             38.14
    4. Erika Aan Het Rot              90  Octopus             38.50
    5. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp          38.52
    6. Adeline Maton                  91  ROSC                39.23
    7. Lien Meijlaers                 91  OZV                 39.80
    8. Helene Vos                     90  EurodeKZC           40.57
    9. Daniëlle Scheepers             90  Njord               40.87
   10. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp          41.03
   11. Roos Lemmen                    84  EurodeKZC           41.83
   12. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis         42.28
   13. Inge Meengs                    91  Maarkel             42.35
   14. Niké Beekes                    89  DorestadDolphi      42.76
   15. Sunanda van Heteren            89  PCG                 42.83
   16. Annamarie Piederiet            87  Numansdorp          42.90
   17. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73        42.99
   18. Patricia Becks                 87  WVDB                43.44
   19. Marit den Ouden                91  DeZilvermeeuw       43.50
   20. Veerle Ruinemans               87  Maarkel             43.96
   21. Monique van Gortel             86  Octopus             44.49
   22. Femke Otter                    89  DorestadDolphi      45.10
   23. Lieke Hengst                   91  Vlaardingen         45.38
   24. Linda Buijsman                 89  DeZeehond'73        46.42
   25. Dominique Sik                  88  Octopus             46.43
   26. Kimberly Perdon                89  Maarkel             46.54
   27. Ilse de Jong                   91  DeZilvermeeuw       46.65
   28. Mariska Stuurstraat            91  Njord               46.97
   29. Janine Kooij                   91  Alkemade            48.07
   30. Annelies Helsloot              55  Numansdorp          48.88
   31. Monique Polman     M           63  DorestadDolphi      49.10
       Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB                49.10
   33. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker      49.28
   34. Myrthe Stekelenburg            88  Numansdorp          50.26
   35. Rachella Feenstra              86  EurodeKZC           50.30
   36. Sandra over de Vest            91  Vlaardingen         53.77
   37. Francis Egbers                 88  DeAlbatros          54.11



Nr. 21   50m schoolslag Dames                                          1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elke Doumen                    93  OZV                 37.85
    2. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers      39.25
    3. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen         39.47
    4. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg        39.48
    5. Charlotte Maris                92  DeHoutrib           41.10
    6. Rebecca Evers                  92  Numansdorp          41.76
    7. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist       42.05
    8. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp           42.07
    9. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp           42.13
   10. Carlette Blok                  92  Numansdorp          42.18
   11. Laura Donk                     93  ZVH                 42.89
   12. Maaike Boschman                92  Octopus             43.15
   13. Marije van Genderen            93  ZVH                 43.90
   14. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval     44.00
   15. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp           44.01
   16. Mariska de Witt                93  EurodeKZC           44.26
   17. Britt van 't Hart              92  Alkemade            44.79
   18. Emma Verhoeven                 93  Zegenwerp           45.30
   19. Lori Leenen                    93  SGNrdLimburg        45.56
   20. Claudia van Vendelo            93  TZC-Vahalis         45.69
   21. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       45.81
   22. Cindy Duif                     92  BZV                 46.15
   23. Sylvia Tersteeg                93  DeAlbatros          46.47
   24. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom        46.61
   25. Kiara Linger                   93  DeHoutrib           47.21
   26. Tessa Visser                   93  Zegenwerp           48.87
   27. Nikita Polman                  92  DorestadDolphi      49.02
   28. Joëlle Boers                   93  DeBerkelduiker      50.58
   29. Marielle den Dunnen            92  PCG                 51.16
   30. Melissa de Vries               93  DeHoutrib           52.70
   31. Pauline Moerman                92  DeZeehond'73        52.76



Nr. 21   50m schoolslag Dames                                          1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon Gelmers                 94  Octopus             38.64
    2. Estrella Wierikx               94  Numansdorp          38.66
    3. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC           42.51
    4. Leonora Arets                  95  EurodeKZC           42.67
    5. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           43.87
    6. Surya van Dijk                 94  DeHoutrib           43.91
    7. Lotte Eising                   95  DeBerkelduiker      44.07
    8. Annemarie Worst                95  Octopus             44.37
    9. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen         44.85
   10. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist       45.16
   11. Simone Waanders                95  Octopus             45.31
   12. Kim Knopers                    94  Maarkel             45.32
   13. Renée van den Berg             95  DeAlbatros          45.39
   14. Kelly Gardenier                94  Vlaardingen         45.45
   15. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval     45.78
   16. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist       46.16
   17. Lisanne van Velzen             95  DeZeehond'73        46.73
   18. Merel Wilgenhof                95  DeBerkelduiker      46.87
   19. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen         46.96
   20. Heleen Wissink                 95  Maarkel             47.29
   21. Amber Lauwers                  95  ZwemclubZeist       47.89
   22. Aimée Groenveld                95  DeHoutrib           48.21
   23. Pascale Dekker                 94  ZwemclubZeist       48.26
   24. Soraya Schmidt                 94  ZVH                 48.29
   25. Lotte Boudewijn                94  TZC-Vahalis         48.36
   26. Suzanne Wevers                 95  ZVH                 48.41
   27. Femke Koning                   94  PCG                 48.59
   28. Marije van der Windt           95  Vlaardingen         48.60
   29. Daniela Riitano                95  WVDB                48.61
   30. Jill Seventer                  95  DeDevel             48.81
   31. Claudia Bijl                   94  Numansdorp          48.95
   32. Sanne Boudewijn                95  TZC-Vahalis         49.21
   33. Laura over de Vest             95  Vlaardingen         49.28
   34. Lissa Mylle                    95  DeZilvermeeuw       49.76
   35. Fardau Lettinga                94  DeWaalstroom        49.79
   36. Nicole Schoonbeek              95  Njord               49.87
   37. Romy Worst                     95  Octopus             50.16
   38. Femke ten Have                 94  DeBerkelduiker      50.91
   39. Sifra van Bottenburg           95  Octopus             51.00
   40. Lotte van Kekem                94  DeAlbatros          51.85
   41. Ike van Velzen                 95  Alkemade            52.09
   42. Leanne Janssen                 95  DeAlbatros          52.23
   43. Cindy Hofhuis                  94  Maarkel             53.15
   44. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist       53.84
   45. Esther van Aalst               95  DorestadDolphi      54.67
   46. Jessica Driessen               94  DeZeehond'73        55.38
   47. Tess van de Engel              94  DeZeehond'73        55.62
   48. Nicole Snijders                94  DeZeehond'73        55.74
   49. Linda Lith, Van                94  WVDB                57.94
   50. Wendy Jasperse                 95  Aquarijn          1:13.63
  dis. Lien Evens                     95  OZV                 43.53



TOP
Nr. 22   50m vrije slag Heren                                      1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie Minkels                 87  BZV                 24.45
    2. Marcel Smit                    87  Njord               24.84
    3. Robbert Donk                   89  ZVH                 25.51
    4. Teun Groeneweg                 87  EZC                 25.71
    5. Rik op het Veld                86  Njord               25.81
    6. Remco Evers                    89  Numansdorp          26.36
    7. Emile Manni                    90  Octopus             26.40
    8. Richard Huisken                85  Maarkel             26.51
    9. Sander van Elburg              88  MZ&PC               26.54
   10. Niek Havekes                   86  DeWaalstroom        26.70
   11. Emiel Huisken                  85  Maarkel             26.71
   12. Michiel Tramper                89  Numansdorp          26.84
   13. Sjoerd Boertien                90  DeHoutrib           27.16
   14. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg        27.69
   15. Peter Jan Hooikaas             91  ZVH                 27.74
   16. Martijn Groeneveld             91  ZVWestlandDij       28.00
   17. Han Nijland         M          63  DeBerkelduiker      28.04
   18. Floris Manni                   88  Octopus             28.08
   19. Tim v / d Meer                 91  Alkemade            28.11
   20. Jeroen Vink                    88  TZC-Vahalis         28.20
   21. Paul Weijers                   86  Numansdorp          28.22
   22. Frank van der Loo              90  Aquarijn            28.33
   23. Joost Stoffers                 91  DeHoutrib           28.36
   24. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval     28.56
   25. Pascal Zwalué                  90  DeHoutrib           28.76
   26. Bob van Egmond                 87  Alkemade            28.77
   27. Phil Jilleba                   85  DeZeehond'73        28.95
   28. Hessel Brouwer                 89  DeAlbatros          28.98
   29. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom        29.07
   30. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib           29.11
   31. Robin Rood                     91  DorestadDolphi      29.20
   32. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp          29.36
   33. Bram Piederiet                 90  Numansdorp          29.45
   34. Barry Groenendijk              91  DeZilvermeeuw       29.54
   35. Niels Polman                   89  DorestadDolphi      29.66
       Stefan van der Grift           87  Octopus             29.66
   37. Ashwin Julius      M           73  Octopus             29.97
   38. Thomas van Ast                 90  Alkemade            30.29
   39. Jordi Rondeel                  88  ZwemclubZeist       30.31
   40. Dirk Zeelte                    91  DeWaalstroom        30.52
   41. Berrie Ritmeester              86  ZVH                 30.60
   42. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi      30.61
   43. Justin Rijnberg                91  DorestadDolphi      31.11
   44. Albert van Piekeren            84  Octopus             31.20
   45. Alexander Diekema              91  Alkemade            32.21
   46. Melvin Vink                    91  EurodeKZC           32.31
   47. Arjan Nijman                   89  DeBerkelduiker      32.37
   48. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73        32.63
   49. Heico Vos        M             59  DorestadDolphi      32.71
   50. Maurice de Ruijter             89  ZVH                 33.32
   51. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC        33.55
   52. Edwin van Velzen         M     73  DeZeehond'73        33.90
   53. Gerard Pot                     58  DorestadDolphi      34.26
   54. Henk van Zetten                67  Octopus             34.79
   55. Bob Valentijn                  86  ZwemclubZeist       35.42
   56. Fons Westerdijk                87  Vlaardingen         36.34
   57. Adrie Snijders      M          56  DeZeehond'73        37.47
   58. Henrie Renshoff                65  Octopus             37.91
   59. Jan van Galen                  58  DorestadDolphi      38.45
   60. Bert Gelmers                   61  Octopus             38.74
   61. Ben Schippers                  65  DorestadDolphi      44.68
   62. Roy van Elk                    90  Aquarijn            46.61
  dis. Ard van Bottenburg   M         67  Octopus



Nr. 22   50m vrije slag Heren                                          1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen         26.88
    2. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg        27.99
    3. Dennis Pedersen                92  DeZeehond'73        28.01
    4. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen         28.22
    5. Robert Meengs                  93  Maarkel             28.35
    6. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     28.52
    7. Boris Bijl                     93  DeHoutrib           28.62
    8. Roald Blok                     93  Octopus             28.96
    9. Milan Lamote                   93  ROSC                29.06
   10. Bryan Meeuwissen               92  DeWaalstroom        29.56
   11. Yaniv Davidson                 92  TZC-Vahalis         29.64
   12. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker      30.15
   13. Bram Siebers                   93  SchuurmanBRC        30.71
   14. Fahim Nouri                    93  DeZeehond'73        30.95
   15. Ramon Westhof                  93  Octopus             31.69
   16. Bjorn Hoogenboom               93  Alkemade            31.86
   17. Jeroen de Putter               92  DeSchelde           31.88
   18. Rudy Stoel                     92  Octopus             31.95
   19. Stefan Engels                  92  Zegenwerp           32.18
   20. Jens Verburgh                  93  ROSC                32.22
   21. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel             32.37
   22. Quentin Buiteman               92  ZVH                 32.62
   23. Mark Gerdes                    93  PCG                 32.84
   24. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi      33.55
   25. Koen Bouma                     93  Vlaardingen         34.00
   26. Nick van der Meer              92  DeAlbatros          34.16
   27. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom        34.88
   28. Rob Stolk                      92  Numansdorp          35.28
   29. Marcel de Ruijter              92  ZVH                 36.14
   30. Pascal Chaigneau               92  DeAlbatros          37.16
   31. Jeroen Coelingh                93  BZV                 37.94
   32. Kuno Sickmann                  93  DorestadDolphi      41.16



Nr. 22   50m vrije slag Heren                                          1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC                 27.54
    2. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC           27.98
    3. Christian Renshoff             94  Octopus             30.46
    4. Rick de Waard                  94  DeZeehond'73        30.91
    5. Sietze Noorduyn                94  PCG                 31.10
    6. Joep van Grunsven              95  Arethusa            31.92
    7. Jory Willemsen                 95  Octopus             31.97
    8. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib           31.99
    9. Quint Gerdes                   94  PCG                 32.14
   10. Jeffrey Buddenberg             95  DeZeehond'73        32.23
   11. Richard Oskam                  94  DeSchelde           32.26
   12. Daan Viering                   94  DeWaalstroom        32.30
   13. Casper Visser                  95  DeHoutrib           32.32
   14. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen         32.38
   15. Kevin Meuwissen                95  Patrick             32.45
   16. Jeffry van Zetten              95  Octopus             32.68
   17. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist       32.70
   18. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp          32.86
   19. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG                 33.10
   20. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib           33.90
   21. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis         34.13
   22. Richard Bestebreur             94  Numansdorp          34.26
   23. Gijs Manhave                   94  DeSchelde           34.29
   24. Sjors Boverhoff                95  Octopus             34.83
   25. Martijn Pruijn                 94  TZC-Vahalis         34.93
   26. Youri Appeljan                 95  Numansdorp          35.24
   27. Hidde Ottens                   95  DeBerkelduiker      36.14
   28. Nick Out                       94  DeZeehond'73        36.59
   29. Jaco Huisman                   95  ZVH                 36.69
   30. Marco Hoogenraad               95  BZV                 36.70
   31. Samim Nouri                    95  DeZeehond'73        38.22
   32. Ralf Höppener                  94  Octopus             38.31
   33. Auke Koops                     95  DorestadDolphi      38.46
   34. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen         38.68
   35. Sander Wissink                 95  DeBerkelduiker      38.92
   36. Victor Westhof                 95  Octopus             38.95
   37. Dennis Pruijn                  94  TZC-Vahalis         41.35
   38. Johan Hegener                  95  DeHoutrib           46.91



TOP
Nr. 23   50m rugslag Dames                                             1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG       42.38
    2. Elize Bouman                   98  Numansdorp          45.74
    3. Joanna Verjans                 98  EurodeKZC           45.92
    4. Lilly de Wit                   98  DeKrabben           49.75
    5. Sterre Mooiweer                98  Maarkel             51.04
    6. Esmee Buddenberg               98  DeZeehond'73        53.54
    7. Claudia de Buck                98  DeSchelde           53.63
    8. Anouk Gerrits                  99  Zegenwerp           53.65
    9. Dominique Meijers              98  DeZeehond'73        53.83
   10. Loes v.d. Linden               98  DeBerkelduiker      54.72
   11. Demi Bunte                     98  ZwemclubZeist       55.63
   12. Jody Savelberg                 99  EurodeKZC           55.81
   13. Tess Heemskerk                 98  Alkemade            56.28
   14. Janina Beckers                 98  EurodeKZC           56.75
   15. Nikita van den Ouden           99  DeKrabben           56.85
   16. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist       57.64
   17. Laura Steenbeek                98  ZwemclubZeist     1:01.97
   18. Ylana van Amsterdam            98  Alkemade          1:02.39
   19. Senna Lindenberg               99  DeKrabben         1:02.82
   20. Joekie Kaemingk                99  ZwemclubZeist     1:05.23
   21. Sanne van Mourik               98  Numansdorp        1:06.67
   22. Elise Quak                     99  DeZeehond'73      1:10.64
   23. Iris Gerritzen                 99  DeHoutrib         1:11.72
   24. Rixt Lettinga                  98  DeWaalstroom      1:20.29



TOP
Nr. 24   50m rugslag Dames                                             1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike de Waard                96  DeZeehond'73        38.09
    2. Lora Bosch                     96  EZC                 38.18
    3. Denise van de Kop              96  TZC-Vahalis         41.88
    4. Karla Westenberg               96  EZC                 42.34
    5. Doris Kragten                  96  PCG                 42.64
    6. Mendy de Rooi                  97  DeHoutrib           43.17
    7. Karen Bourgois                 97  ROSC                43.49
    8. Nacinda Paap                   97  ZVWestlandDij       43.82
    9. Marlieke Scholten              97  DeBerkelduiker      43.99
   10. Carlijn Viering                97  DeWaalstroom        44.69
   11. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist       44.92
   12. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist       44.93
   13. Nienke Pranger                 97  DeZeehond'73        45.54
   14. Esther Robakiewiez             96  DeHoutrib           45.82
   15. Mylene Ijpema                  96  ZVWestlandDij       46.05
   16. Manon Lith, Van                96  WVDB                46.14
   17. Senna Pols                     97  DeZeehond'73        46.53
   18. Desteny Karssenmakers          97  EurodeKZC           46.54
   19. Esther Gerritzen               96  DeHoutrib           46.58
   20. Judith Wentink                 97  DeBerkelduiker      46.59
   21. Janeri Fröberg                 96  EZC                 47.10
   22. Jeanelle Oosterlaken           96  Zegenwerp           48.04
   23. Lotte v Grinsven               96  Zegenwerp           48.33
   24. Daphne Bikker                  96  PCG                 48.42
   25. Laura van Elsakker             97  DeZilvermeeuw       49.13
   26. Tamara van Kooij               97  DeZeehond'73        49.58
   27. Lian Beenhakker                96  Alkemade            50.09
   28. Bernice Jager                  97  DeBerkelduiker      51.00
   29. Lois vd Meer                   96  Alkemade            51.14
   30. Claudia Galen Van,             97  Numansdorp          51.99
   31. Tessa van Aalst                97  DorestadDolphi      52.24
   32. Sarah Driessen                 96  DeZeehond'73        52.50
   33. Joëlle Savelberg               97  EurodeKZC           53.04
   34. Rachel Seesink                 96  Numansdorp          53.64
   35. Eva Allewelt                   97  ZwemclubZeist       53.80
   36. Danique Gelmers                96  Octopus             56.60
   37. Juliette Jansen                96  DorestadDolphi      56.80
   38. Lana Wagemaker                 97  DorestadDolphi      57.59
   39. Melinda Maassen                96  DeAlbatros          59.03
   40. Saskia Bijl                    97  Numansdorp          59.83
   41. Anouk Appeljan                 97  Numansdorp        1:01.88
   42. Talani Wright                  97  PCG               1:05.66
   43. Leonie van Galen               96  DorestadDolphi    1:06.80



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Heren                                         1998-1999
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Kotterink               98  EZC               1:46.27
          52.30  1:46.27 
    2. Remco van Velzen               98  DeZeehond'73      1:53.38
          54.81  1:53.38 
    3. Stan Zwinkels                  98  ZVWestlandDij     1:54.92
          54.16  1:54.92 
    4. Jordy Severins                 98  EurodeKZC         2:00.04
          56.56  2:00.04 
    5. Max-Fernon Troenokarso         99  WVDB              2:12.12
        1:00.99  2:12.12 
    6. Daaf vd Geest                  99  Alkemade          2:15.09
        1:03.93  2:15.09 
    7. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     2:22.12
        1:08.90  2:22.12 
  dis. Peter Kaemingk                 98  ZwemclubZeist     2:38.44
        1:14.35  2:38.44 



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Heren                                         1996-1997
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels Kemperink                96  EZC               1:30.66
          43.09  1:30.66 
    2. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:37.79
          47.18  1:37.79 
    3. Erik van Lopik                 96  PCG               1:37.85
          46.64  1:37.85 
    4. Niels Tjoonk                   96  DeBerkelduiker    1:38.48
          46.64  1:38.48 
    5. Thijs Degrijse                 96  ROSC              1:41.80
          48.04  1:41.80 
    6. Robin Meuwissen                96  Patrick           1:44.28
          49.34  1:44.28 
    7. Casper Muselaers               96  Octopus           1:44.61
          49.99  1:44.61 
    8. Wimar Lindenberg               96  DeKrabben         1:47.81
          50.37  1:47.81 
    9. Sjoerd Teunissen               96  DeBerkelduiker    1:48.39
          52.56  1:48.39 
   10. Bobby Visser                   96  Zegenwerp         1:49.04
          49.13  1:49.04 
   11. Pascal Nuyten                  97  ZVWestlandDij     1:52.01
          53.26  1:52.01 
   12. Rick Haijtink                  96  DeBerkelduiker    1:53.03
          53.53  1:53.03 
   13. Jordy Sickmann                 96  DorestadDolphi    1:54.27
          54.02  1:54.27 
   14. Jort van der Geest             96  Alkemade          1:55.42
          56.27  1:55.42 
   15. Louis Ijpema                   97  ZVWestlandDij     1:59.15
          56.05  1:59.15 
   16. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:59.37
          55.86  1:59.37 
   17. Jan-Yang Brummer               96  BZV               2:00.79
          56.29  2:00.79 
   18. Kris Kunnen                    96  OZV               2:01.43
          57.28  2:01.43 
   19. Thijs van Tol                  97  Alkemade          2:07.46
        1:00.31  2:07.46 
   20. Jeroen Bestebreur              97  Numansdorp        2:08.13
        1:01.05  2:08.13 
   21. Reinier Schippers              96  DorestadDolphi    2:08.29
        1:00.54  2:08.29 
   22. Emiel Eising                   97  DeBerkelduiker    2:08.98
        1:01.19  2:08.98 
   23. Martijn Wissink                97  Maarkel           2:09.57
        1:03.66  2:09.57 
   24. Martijn Cai                    97  DeBerkelduiker    2:15.85
        1:05.37  2:15.85 
   25. Dennis Bergwerff               96  DeZeehond'73      2:17.42
        1:04.90  2:17.42 
   26. Robin van Oyen                 96  DeZeehond'73      2:18.83
        1:08.67  2:18.83 



TOP
Nr. 27   200m schoolslag Dames                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jantina Bredewoud              88  Octopus           2:57.27
          40.92  1:25.83  2:11.79  2:57.27 
    2. Erika Aan Het Rot              90  Octopus           2:57.88
          40.05  1:25.74  2:12.15  2:57.88 
    3. Linda Buijk                    90  ZVH               3:01.38
          41.53  1:28.97  2:14.20  3:01.38 
    4. Leonie vd Lavoir               85  Numansdorp        3:07.96
          42.04  1:30.89  2:19.40  3:07.96 
    5. Sanne ten Have                 90  DeBerkelduiker    3:11.46
          43.65  1:32.70  2:21.58  3:11.46 
    6. Helene Vos                     90  EurodeKZC         3:14.73
          44.05  1:34.80  2:25.51  3:14.73 
    7. Yanicke Stekelenburg           90  Numansdorp        3:15.74
          43.92  1:34.07  2:24.69  3:15.74 
    8. Joke Velthuijs                 90  Njord             3:17.66
          44.29  1:36.10  2:27.91  3:17.66 
    9. Sunanda van Heteren            89  PCG               3:21.18
          46.79  1:38.51  2:31.10  3:21.18 
   10. Gerrie Zuyderwijk              87  TZC-Vahalis       3:24.73
          44.82  1:35.29  2:29.02  3:24.73 
   11. Patricia Becks                 87  WVDB              3:28.62
          48.89  1:42.66  2:36.30  3:28.62 
   12. Monique van Gortel             86  Octopus           3:31.22
          47.71  1:41.50  2:36.65  3:31.22 
   13. Vera Boelhouwer                91  Numansdorp        3:33.97
          48.78  1:44.39  2:39.16  3:33.97 
   14. Patricia de Heer               89  DeZeehond'73      3:42.06
          47.78  1:42.98  2:41.79  3:42.06 
   15. Sabrine Pinxteren, Van         80  WVDB              3:43.24
          51.17  1:49.09  2:46.30  3:43.24 
   16. Janneke van Velzen             91  Alkemade          3:45.39
          50.28  1:47.91  2:48.46  3:45.39 
   17. Nienke Braakhekke              89  DeBerkelduiker    3:47.49
          52.43  1:50.44  2:48.82  3:47.49 
   18. Janine Kooij                   91  Alkemade          3:54.80
          52.95  1:53.23  2:54.76  3:54.80 



Nr. 27   200m schoolslag Dames                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elke Doumen                    93  OZV               3:01.49
          40.41  1:28.20  2:15.30  3:01.49 
    2. Inge Arts                      92  Zeester-Meerval   3:07.01
          41.34  1:28.99  2:17.78  3:07.01 
    3. Carlette Blok                  92  Numansdorp        3:12.67
          43.50  1:32.71  2:22.95  3:12.67 
    4. Rebecca Vroomen                93  EurodeKZC         3:12.97
          43.53  1:32.97  2:23.49  3:12.97 
    5. Kimberley Teunissen            92  SGNrdLimburg      3:14.97
          42.92  1:32.77  2:24.30  3:14.97 
    6. Rebecca Evers                  92  Numansdorp        3:17.32
          43.69  1:34.35  2:25.77  3:17.32 
    7. Inge Maalsen                   92  Zeester-Meerval   3:17.44
          46.38  1:37.00  2:28.08  3:17.44 
    8. Hanneke vd Steen               93  Zegenwerp         3:19.34
          45.54  1:36.89  2:27.85  3:19.34 
    9. Melissa vd Schoot              92  Zegenwerp         3:22.56
          45.60  1:37.44  2:29.99  3:22.56 
   10. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     3:25.13
          48.20  1:41.78  2:34.36  3:25.13 
   11. Laura Donk                     93  ZVH               3:25.33
          46.59  1:40.58  2:34.13  3:25.33 
   12. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         3:25.39
          46.15  1:38.84  2:33.73  3:25.39 
   13. Marieke ten Have               93  DeBerkelduiker    3:26.21
          47.30  1:40.31  2:33.25  3:26.21 
   14. Marije van Genderen            93  ZVH               3:26.91
          48.88  1:42.55  2:36.95  3:26.91 
   15. Jolijn vd Schoot               93  Zegenwerp         3:27.68
          49.24  1:42.54  2:35.67  3:27.68 
   16. Cindy Duif                     92  BZV               3:31.02
          47.85  1:42.27  2:36.55  3:31.02 
   17. Tara van Bottenburg            93  Octopus           3:31.70
          46.95  1:40.83  2:36.98  3:31.70 
   18. Marit Schoffelmeer             93  Numansdorp        3:33.09
          47.95  1:43.18  2:38.18  3:33.09 
   19. Mariska de Witt                93  EurodeKZC         3:35.03
          49.42  1:44.61  2:41.28  3:35.03 
   20. Rebecca Thijssen               93  DeWaalstroom      3:35.05
          49.59  1:44.67  2:40.03  3:35.05 
   21. Tessa Visser                   93  Zegenwerp         3:51.37
          50.16  1:49.64  2:51.08  3:51.37 



Nr. 27   200m schoolslag Dames                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    3:04.55
          42.32  1:30.82  2:19.28  3:04.55 
    2. Suzanne Brummel                94  Octopus           3:09.28
          43.90  1:31.68  2:21.26  3:09.28 
    3. Estrella Wierikx               94  Numansdorp        3:09.76
          42.33  1:31.43  2:20.90  3:09.76 
    4. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         3:23.88
          46.75  1:39.47  2:33.24  3:23.88 
    5. Dashney Verweij                94  BZV               3:24.52
          47.79  1:40.68  2:33.76  3:24.52 
    6. Sharon Wanders                 95  EurodeKZC         3:26.53
          48.67  1:41.83  2:35.12  3:26.53 
    7. Laura Seynaeve                 94  ROSC              3:28.63
          48.26  1:42.22  2:36.37  3:28.63 
    8. Ingrid Poot                    94  Vlaardingen       3:30.45
          48.59  1:43.33  2:38.42  3:30.45 
    9. Ramona Noordermeer             94  Vlaardingen       3:31.85
          50.18  1:44.58  2:41.26  3:31.85 
   10. Nikey van de Wetering          95  Zeester-Meerval   3:33.76
          48.80  1:43.77  2:39.76  3:33.76 
   11. Jaleesa Rolandus Boers         95  ZVWestlandDij     3:35.96
          51.76  1:48.18  2:43.38  3:35.96 
   12. Renée van den Berg             95  DeAlbatros        3:40.36
          50.58  1:48.55  2:46.90  3:40.36 
   13. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:42.83
          51.50  1:51.13  2:49.80  3:42.83 
   14. Emy Liebregts                  95  Njord             3:44.44
          50.14  1:46.78  2:45.59  3:44.44 
   15. Leonora Arets                  95  EurodeKZC         3:44.93
          52.16  1:51.15  2:49.72  3:44.93 
   16. Femke Koning                   94  PCG               3:48.30
          53.08  1:52.11  2:52.48  3:48.30 
   17. Fiona Meuffels                 95  Patrick           3:49.07
          54.01  1:53.19  2:51.91  3:49.07 
   18. Valerie Welkzijn               95  ZwemclubZeist     3:49.33
          53.44  1:52.84  2:51.27  3:49.33 
   19. Claudia Bijl                   94  Numansdorp        3:49.97
          51.52  1:54.18  2:55.25  3:49.97 
   20. Soraya Schmidt                 94  ZVH               3:53.13
          49.84  1:49.77  2:51.35  3:53.13 
   21. Heleen Wissink                 95  Maarkel           3:53.43
          52.56  1:52.93  2:52.61  3:53.43 
   22. Suzanne Wevers                 95  ZVH               3:58.26
          53.34  1:55.52  2:58.72  3:58.26 
   23. Robin van Rhenen               95  ZwemclubZeist     4:04.09
          57.32  1:59.98  3:02.41  4:04.09 
   24. Daniela Riitano                95  WVDB              4:11.40
          53.45  1:57.22  3:04.77  4:11.40 



TOP
Nr. 28   200m vrije slag Heren                                     1991 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rik op het Veld                86  Njord             2:04.02
          27.81    58.93  1:31.83  2:04.02 
    2. Haico Weijers                  88  Numansdorp        2:06.85
          28.43    59.74  1:33.60  2:06.85 
    3. Robbert Donk                   89  ZVH               2:08.68
          29.84  1:03.47  1:37.32  2:08.68 
    4. Niek Havekes                   86  DeWaalstroom      2:08.83
          29.52  1:02.34  1:35.71  2:08.83 
    5. Sander van Elburg              88  MZ&PC             2:09.93
          29.44  1:02.37  1:36.89  2:09.93 
    6. Niels Andelhofs                91  OZV               2:12.44
          30.66  1:04.31  1:38.48  2:12.44 
    7. Sven Decaestecker              85  ROSC              2:14.04
          29.84  1:03.71  1:38.81  2:14.04 
    8. Emiel Huisken                  85  Maarkel           2:16.54
          28.98  1:02.58  1:38.92  2:16.54 
    9. Job v. Duijnhoven              88  SGNrdLimburg      2:17.42
          30.93  1:05.80  1:42.07  2:17.42 
   10. Richard Huisken                85  Maarkel           2:17.76
          29.21  1:04.64  1:41.13  2:17.76 
   11. Tom Havekes                    89  DeWaalstroom      2:18.53
          32.01  1:07.09  1:42.28  2:18.53 
   12. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         2:19.50
          31.01  1:06.31  1:43.22  2:19.50 
   13. Paul Weijers                   86  Numansdorp        2:20.79
          31.87  1:07.65  1:44.44  2:20.79 
   14. Martijn Groeneveld             91  ZVWestlandDij     2:22.11
          31.98  1:09.60  1:47.74  2:22.11 
   15. Thom van de Wetering           91  Zeester-Meerval   2:24.01
          32.79  1:08.62  1:46.40  2:24.01 
   16. Peter Jan Hooikaas             91  ZVH               2:24.29
          33.47  1:12.18  1:49.11  2:24.29 
   17. Bram Piederiet                 90  Numansdorp        2:24.77
          31.53  1:09.79  1:47.69  2:24.77 
   18. Stefan van de Lavoir           86  Numansdorp        2:27.69
          32.22  1:09.67  1:49.32  2:27.69 
   19. Tim v / d Meer                 91  Alkemade          2:27.83
          33.75  1:11.92  1:50.70  2:27.83 
   20. Pascal Zwalué                  90  DeHoutrib         2:28.97
          32.81  1:10.44  1:50.66  2:28.97 
   21. Michiel Tramper                89  Numansdorp        2:28.99
          31.44  1:09.69  1:49.71  2:28.99 
   22. Berrie Ritmeester              86  ZVH               2:30.38
          34.36  1:12.73  1:52.52  2:30.38 
   23. Bob van Egmond                 87  Alkemade          2:35.18
          34.56  1:14.36  1:55.91  2:35.18 
   24. Sjoerd Boertien                90  DeHoutrib         2:36.59
          33.63  1:12.31  1:54.23  2:36.59 
   25. Jeffrey Vulink                 90  SchuurmanBRC      2:40.87
          36.52  1:17.26  1:59.14  2:40.87 
   26. Jelle Otter                    87  DorestadDolphi    2:42.11
          36.84  1:19.13  2:02.69  2:42.11 
   27. Richard van Velzen    M        70  DeZeehond'73      2:42.30
          36.52  1:18.26  2:01.76  2:42.30 
   28. Melvin Vink                    91  EurodeKZC         2:47.34
          40.33  1:24.47  2:05.94  2:47.34 
   29. Henk van Zetten                67  Octopus           2:54.62
          39.85  1:24.46  2:11.60  2:54.62 
   30. Maurice de Ruijter             89  ZVH               3:17.64
          40.50  1:29.62  2:24.21  3:17.64 
   31. Roy van Elk                    90  Aquarijn          3:48.41
          50.97  1:49.18  2:50.20  3:48.41 



Nr. 28   200m vrije slag Heren                                         1992-1993
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Victor Poot                    92  Vlaardingen       2:09.13
          29.26  1:02.61  1:36.21  2:09.13 
    2. Tom Meijlaers                  92  OZV               2:09.68
          30.88  1:04.41  1:37.81  2:09.68 
    3. Jef Stalmans                   92  OZV               2:12.72
          31.30  1:05.32  1:39.17  2:12.72 
    4. Kasper v. Dijk                 92  SGNrdLimburg      2:16.89
          30.91  1:06.86  1:42.56  2:16.89 
    5. Boris Galjart                  92  Vlaardingen       2:17.25
          31.68  1:06.99  1:43.42  2:17.25 
    6. Stefan Grudelbach              92  Vlaardingen       2:18.56
          31.58  1:07.56  1:44.31  2:18.56 
    7. Kasper Leeuw                   93  EZC               2:19.53
          32.44  1:08.29  1:44.50  2:19.53 
    8. Roald Blok                     93  Octopus           2:21.40
          32.47  1:08.69  1:45.42  2:21.40 
    9. Boris Bijl                     93  DeHoutrib         2:21.48
          32.62  1:08.68  1:47.41  2:21.48 
   10. Brecht Reynders                93  OZV               2:23.95
          34.25  1:09.97  1:47.19  2:23.95 
   11. Robert Meengs                  93  Maarkel           2:28.17
          33.15  1:10.28  1:49.96  2:28.17 
   12. Berjan Ebbekink                93  DeBerkelduiker    2:29.40
          34.34  1:12.44  1:52.36  2:29.40 
   13. Mark Gerdes                    93  PCG               2:36.66
          32.87  1:13.89  1:56.17  2:36.66 
   14. Jeroen de Putter               92  DeSchelde         2:37.54
        1:15.31  2:37.54 
   15. Quentin Buiteman               92  ZVH               2:38.78
          35.50  1:16.67  1:59.24  2:38.78 
   16. Jelger Rietveld                92  DeAquaflippers    2:40.67
          36.41  1:17.35  2:00.14  2:40.67 
   17. Ramon ter Harmsel              92  Maarkel           2:44.77
          35.78  1:17.46  2:01.11  2:44.77 
   18. Rudy Stoel                     92  Octopus           2:52.13
          39.13  1:22.53  2:09.41  2:52.13 
   19. Charlie van Aken               92  DeWaalstroom      2:52.63
          38.23  1:23.29  2:09.05  2:52.63 
   20. Stefan Engels                  92  Zegenwerp         2:53.02
          36.75  1:19.78  2:08.14  2:53.02 
   21. Koen Bouma                     93  Vlaardingen       2:59.03
          40.25  1:27.02  2:15.22  2:59.03 
   22. Kevin Budding                  92  DorestadDolphi    3:02.25
          39.68  1:28.99  2:18.79  3:02.25 
   23. Marcel de Ruijter              92  ZVH               3:13.39
          39.05  1:26.63  3:13.39 



Nr. 28   200m vrije slag Heren                                         1994-1995
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy Vroomen                  94  EurodeKZC         2:17.21
          30.71  1:06.11  1:42.91  2:17.21 
    2. Lukas Vaes                     94  OZV               2:18.64
          33.48  1:09.35  1:45.36  2:18.64 
    3. Gauthier Sabot                 94  ROSC              2:19.92
          32.63  1:08.10  1:44.33  2:19.92 
    4. Giel Stalmans                  95  OZV               2:21.07
          33.50  1:09.67  1:46.61  2:21.07 
    5. Bjorn Umans                    94  OZV               2:24.94
          34.22  1:11.44  1:48.99  2:24.94 
    6. Niels Arne                     94  ROSC              2:26.67
          32.31  1:10.45  1:50.14  2:26.67 
    7. Michiel Sevens                 95  OZV               2:30.83
          34.23  1:12.60  1:52.85  2:30.83 
    8. Daan Viering                   94  DeWaalstroom      2:32.97
          35.13  1:13.05  1:52.27  2:32.97 
    9. Nick Cleintuar                 95  Vlaardingen       2:34.18
          35.41  1:15.41  1:55.84  2:34.18 
   10. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         2:36.12
          34.54  1:15.14  1:56.57  2:36.12 
   11. Jeffry van Zetten              95  Octopus           2:36.49
          37.81  1:19.55  2:01.13  2:36.49 
   12. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         2:37.25
          36.14  1:16.49  1:57.64  2:37.25 
   13. Quint Gerdes                   94  PCG               2:37.85
          34.11  1:15.46  1:57.00  2:37.85 
   14. Kevin Meuwissen                95  Patrick           2:41.10
          35.59  1:17.28  2:00.41  2:41.10 
   15. Richard Oskam                  94  DeSchelde         2:41.58
          35.96  1:17.28  1:59.92  2:41.58 
   16. Lars Schoffelmeer              95  Numansdorp        2:42.09
          36.65  1:17.13  2:00.10  2:42.09 
   17. Casper Visser                  95  DeHoutrib         2:43.70
          36.48  1:20.92  2:04.84  2:43.70 
   18. Mike Dubois                    95  ROSC              2:43.89
          37.84  1:20.94  2:04.12  2:43.89 
   19. Youri Appeljan                 95  Numansdorp        2:46.18
          37.36  1:20.79  2:04.44  2:46.18 
   20. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     2:47.68
          38.05  1:22.32  2:06.61  2:47.68 
   21. Gijs Manhave                   94  DeSchelde         2:50.18
          40.44  1:25.17  2:09.18  2:50.18 
   22. Martijn Velders                95  TZC-Vahalis       2:51.72
          39.04  1:23.37  2:09.64  2:51.72 
   23. Jan-Willem den Dunnen          95  PCG               2:54.70
          38.84  1:24.37  2:11.32  2:54.70 
   24. Richard Bestebreur             94  Numansdorp        2:55.63
          38.71  1:24.64  2:10.77  2:55.63 
   25. Jeffrey Duif                   94  BZV               2:57.77
          38.20  1:24.53  2:10.98  2:57.77 
   26. Marco Hoogenraad               95  BZV               3:04.13
          40.94  1:28.16  2:17.22  3:04.13 
   27. Ruben Vaes                     95  OZV               3:09.65
          40.69  1:28.64  2:19.86  3:09.65 
   28. Thomas Grudelbach              95  Vlaardingen       3:15.48
          43.88  1:34.83  2:26.68  3:15.48 
   29. Auke Koops                     95  DorestadDolphi    3:19.02
          43.56  1:36.78  2:32.16  3:19.02 
   30. Jaco Huisman                   95  ZVH               3:24.34
          44.22  1:36.30  2:31.90  3:24.34