Limburgse B-kampioenschappen
Sittard (NED),    16. - 17.6.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 27. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 6    Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1    Nr. 30. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2    Nr. 32. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Jeugd 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3    Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 2
Nr. 35. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4    Nr. 36. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2    Nr. 38. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 6
Nr. 41. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 42. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 44. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 45. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 1    Nr. 46. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Dames Jeugd 2    Nr. 48. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 49. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 51. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27              Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 6
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andra  Dols                   9502764 Hellas-Glana           1:11.29       
          1:11.29
    2.  Sharon  Wanders               9502308 Eurode KZC             1:13.34       
          1:13.34
    3.  Maud  Geerssen                9501928 Brunssum               1:16.40       
          1:16.40
    4.  Astrid van den Brandt         9505226 Zwemclub Eijsden       1:16.93       
          1:16.93
    5.  Bo  Kerkhoff                  9502376 NIMO                   1:17.17       
          1:17.17
    6.  Britte  Doensen               9503888 De Roersoppers         1:17.80       
          1:17.80
    7.  Jill  Jansen                  9501498 De Roersoppers         1:18.29       
          1:18.29
    8.  Yorgia  Pappas                9500720 Kimbria                1:19.98       
          1:19.98
    9.  Hilary  Pain                  9501980 NIMO                   1:20.37       
          1:20.37
   10.  Amber  Viehmann               9504400 Brunssum               1:24.57       
          1:24.57
   DIS  Fiona  Meuffels               9504366 Patrick                              
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Desiree van Emden             9500504 RZ                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28              Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Junioren 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kyani  Vullings               9402102 Heldense Zwemverenig   1:27.65       
          1:27.65
    2.  Michelle  Meusen              9400852 RZL                    1:31.01       
          1:31.01
    3.  Anouk  Hustinx                9402266 Hellas-Glana           1:33.36       
          1:33.36
    4.  Michelle  Kloosterman         9403446 ZCV                    1:34.51       
          1:34.51
    5.  Rylana  Slaghuis              9401286 NIMO                   1:34.95       
          1:34.95
    6.  Ashley  Hensels               9400668 Mosaqua Gulpen         1:35.92       
          1:35.92
    7.  Daphne van de Laar            9403584 Nederweert             1:36.26       
          1:36.26
    8.  Sophie  Lang                  9404998 Hellas-Glana           1:37.22       
          1:37.22
    9.  Suzan  Seetsen                9403606 NIMO                   1:37.67       
          1:37.67
   10.  Vera  Hendriks                9405270 Noord-Limburg (SG)     1:38.14       
          1:38.14
   11.  Lisette  Ramaekers            9403984 ZON/S&S                1:38.16       
          1:38.16
   DIS  Meggie  Schreppers            9400512 Zwemclub Eijsden                     
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 100m rugslag             Jongens Junioren 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep  Suskens                 9400627 De Roersoppers         1:19.80       
          1:19.80
    2.  Jeffrey  Schijns              9401797 Eurode KZC             1:20.48       
          1:20.48
    3.  Bas  Ottenheim                9404109 Heldense Zwemverenig   1:23.60       
          1:23.60
    4.  Jim  Ketelings                9403901 RZ                     1:25.10       
          1:25.10
    5.  Stef  Verheesen               9402405 Patrick                1:25.36       
          1:25.36
    6.  Vince  Weber                  9404233 NIMO                   1:26.35       
          1:26.35
    7.  Maurice  Zelis                9401031 RZ                     1:26.48       
          1:26.48
    8.  Camiel  Smeets                9400911 NIMO                   1:27.92       
          1:27.92
    9.  Pedro  Nemeth                 9401575 Brunssum               1:28.45       
          1:28.45
   10.  Jennick van Esser             9401037 RZ                     1:31.85       
          1:31.85
   11.  Tom  Scheer                   9403845 Hellas-Glana           1:36.53       
          1:36.53
   DIS  Joep  Niezink                 9405349 ZCV                    1:25.03       
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:25.03
    NG  Mitch  Waeyen                 9400239 RZ                                   
    NG  Christian v. Iersel           9404217 Noord-Limburg (SG)                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30              Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Junioren 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie  Cleuren               9300158 HZPC                   1:18.36       
          1:18.36
    2.  Denise  Urlings               9300992 Zwemclub Eijsden       1:18.53       
          1:18.53
    3.  Roxane  Wilms                 9305946 Hellas-Glana           1:19.29       
          1:19.29
    4.  Karin  Bongers                9303800 RZL                    1:19.46       
          1:19.46
    5.  Bo  Peeters                   9306564 NIMO                   1:20.42       
          1:20.42
    6.  Chidi  Hennigfeld             9303332 ZON/S&S                1:22.10       
          1:22.10
    7.  Tina van Golde                9305820 Kimbria                1:22.49       
          1:22.49
    8.  Ankie  Meusen                 9302180 RZL                    1:24.48       
          1:24.48
    9.  Aniek van Kimmenade           9303370 De Rog                 1:24.69       
          1:24.69
   10.  Aranka  Vink                  9305952 Eurode KZC             1:27.57       
          1:27.57
   11.  Lisa  Sturme                  9300756 ROB                    1:28.95       
          1:28.95
   DIS  Ruth  Vogel                   9302922 De Roersoppers         1:25.29       
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:25.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Jongens, 100m vrije slag            Jongens Junioren 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom  Moonen                   9304169 Nederweert             1:04.47       
          1:04.47
    2.  Robin  Borger                 9305183 Brunssum               1:04.57       
          1:04.57
    3.  Gergo  Lovas                  9302411 RZ                     1:05.83       
          1:05.83
    4.  Bas  Janssen                  9305167 ZCV                    1:07.49       
          1:07.49
    5.  Shing Long  Lin               9305999 Mosa-Regio             1:07.49       
          1:07.49
    6.  Pim  Thijert                  9305431 Hellas-Glana           1:08.17       
          1:08.17
    7.  Glenn  Rompelberg             9303807 Kimbria                1:09.63       
          1:09.63
    8.  Ruud  Backes                  9303619 RZL                    1:10.04       
          1:10.04
    9.  Vasily  Oros                  9304329 ZON/S&S                1:10.07       
          1:10.07
   10.  Patrick  Janssen              9302009 HZPC                   1:10.46       
          1:10.46
   11.  Jeroen  Schouten              9305715 Heldense Zwemverenig   1:12.10       
          1:12.10
    NG  Dylan  Corsano                9301141 KZPC                                 



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 100m schoolslag                 Dames Jeugd 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzan  Suskens                9201718 De Roersoppers         1:27.42       
          1:27.42
    2.  Jolien van Golde              9204200 ZCV                    1:28.82       
          1:28.82
    3.  Manon  Sentjens               9201608 Nederweert             1:29.53       
          1:29.53
    4.  Kelly  Agterberg              9204882 Noord-Limburg (SG)     1:30.85       
          1:30.85
    5.  Annemieke de Heer             9200704 ZEPS                   1:33.73       
          1:33.73
    6.  Britt  Timmermans             9202912 Heldense Zwemverenig   1:34.89       
          1:34.89
    7.  Simone  Uittenboogaard        9205332 De Rog                 1:35.03       
          1:35.03
    8.  Vivianne  Heidendaal          9203326 ZCV                    1:35.36       
          1:35.36
    9.  Yvette  Simons                9202432 ROB                    1:36.60       
          1:36.60
   10.  Roxanne  Piereij              9206840 Eurode KZC             1:37.92       
          1:37.92
    NG  Lana  Kraus                   9207142 ZON/S&S                              



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                Jongens, 100m rugslag             Jongens Junioren 3
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas  Voncken               9205421 Mosaqua Gulpen         1:15.89       
          1:15.89
    2.  Ruud  Bex                     9204133 RZL                    1:18.73       
          1:18.73
    3.  Ronald  Waldus                9206275 NIMO                   1:19.18       
          1:19.18
    4.  Sjoerd  Haex                  9205159 De Rog                 1:19.39       
          1:19.39
    5.  Dennis  Creemers              9202243 De Roersoppers         1:20.07       
          1:20.07
    6.  Robin  Krutzen                9205021 Patrick                1:26.26       
          1:26.26
   DIS  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:16.79       
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:16.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Meisjes, 100m wisselslag                 Dames Jeugd 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny  Robbertsen             9102622 NIMO                   1:15.02       
          1:15.02
    2.  Tessa  Kierkels               9101602 ZCV                    1:15.57       
          1:15.57
    3.  Melanie van den Beuken        9105162 Mosa-Regio             1:18.58       
          1:18.58
    4.  Claudia  Giezenaar            9101022 RZ                     1:18.84       
          1:18.84
    5.  Mara  Pfeffer                 9105478 KZPC                   1:20.20       
          1:20.20
    6.  Michelle  Hacking             9107646 NIMO                   1:21.32       
          1:21.32
    7.  Audrey  Hensels               9101226 Mosaqua Gulpen         1:22.23       
          1:22.23
    8.  Inge  Hover                   9107952 Patrick                1:22.33       
          1:22.33
    9.  Sharon  Giesberts             9107954 Patrick                1:22.39       
          1:22.39
   10.  Aimee  Janssen                9104864 Kimbria                1:22.89       
          1:22.89
   11.  Kim  Houben                   9101342 Mosa-Regio             1:24.72       
          1:24.72
    NG  Natalie  Warnier              9103432 Zwemclub Eijsden                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35              Jongens, 100m vrije slag            Jongens Junioren 4
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick  Lemmens              9106101 Brunssum               1:00.23       
          1:00.23
    2.  Jeroen  Custers               9106319 Kimbria                1:01.78       
          1:01.78
    3.  Mark  Wolswinkel              9102997 RZ                     1:02.54       
          1:02.54
    4.  Stefan  Teley                 9107153 RZL                    1:02.57       
          1:02.57
    5.  Michèl  Theissen              9102777 NIMO                   1:02.95       
          1:02.95
    6.  Martyn  Slaghuis              9103035 NIMO                   1:03.21       
          1:03.21
    7.  Mathijs  Meijers              9103403 De Roersoppers         1:03.70       
          1:03.70
    8.  Leon  Hendriks                9106975 Noord-Limburg (SG)     1:04.60       
          1:04.60
    9.  Thijs  Villevoye              9106589 NIMO                   1:04.70       
          1:04.70
   10.  Indji  Tan                    9102973 NIMO                   1:05.19       
          1:05.19
    NG  Brian  Gulikers               9107113 Eurode KZC                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                Jongens, 100m rugslag                  Heren Jeugd 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander  Heijnen               9001199 Patrick                1:12.29       
          1:12.29
    2.  Dardo  Weusten                9005039 ZCV                    1:21.29       
          1:21.29
    3.  Karsten  Meijers              9004959 ZCV                    1:23.56       
          1:23.56
    NG  Pim  Pelt                     9007017 MZ&PC                                



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37              Jongens, 100m vrije slag                 Heren Jeugd 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim  Metsemakers              8902129 Patrick                  58.16       
            58.16
    2.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers           58.32       
            58.32
    3.  Bob  Goffin                   8904263 NIMO                     59.76       
            59.76
    4.  Harald  Thijssen              8903139 ROB                    1:01.92       
          1:01.92
    5.  Marc  Verhaeg                 8905665 Hellas-Glana           1:02.70       
          1:02.70
    6.  Rick  Hellenbrand             8901173 NIMO                   1:03.67       
          1:03.67
    7.  Lesley  Derks                 8900671 ZCV                    1:04.31       
          1:04.31
    8.  Kenny  Mühlenberg             8905923 NIMO                   1:04.47       
          1:04.47
    9.  Martijn  Birk                 8900249 Patrick                1:05.80       
          1:05.80
   10.  Stephan  Vliexs               8903423 ZEPS                   1:06.86       
          1:06.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38               Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren Open
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur  Boelhouwers            9007408 ZEPS                   1:21.45       
          1:21.45
    2.  Silvana  Klander              8902252 Hellas-Glana           1:23.74       
          1:23.74
    3.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:24.16       
          1:24.16
    4.  Ilse  Clevers                 8503908 De Roersoppers         1:24.90       
          1:24.90
    5.  Danique  Ubags                9003780 ZON/S&S                1:25.70       
          1:25.70
    6.  Lydia  Colijn                 8600718 NIMO                   1:26.04       
          1:26.04
    7.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                    1:28.04       
          1:28.04
    8.  Rachelle  Jaspers             8902038 Kimbria                1:30.26       
          1:30.26
    9.  Alicia  Icario                8901944 Hellas-Glana           1:31.36       
          1:31.36
   10.  Marie-Pier  Aubuchon          8907162 Brunssum               1:31.95       
          1:31.95
   DIS  Joyce  Bakker                 8700150 MZ&PC                  1:27.85       
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:27.85
    NG  Susan  The                    8904106 Mosa-Regio                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Heren, 100m rugslag             Heren Senioren Open
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark  Gorissen                8600973 KZPC                   1:06.89       
          1:06.89
    2.  Freddie  Geerlings            7900379 ZON/S&S                1:08.41       
          1:08.41
    3.  Jan  Bollen                   8500275 Nederweert             1:08.45       
          1:08.45
    4.  Math  Smeets                  8704153 NIMO                   1:09.50       
          1:09.50
    5.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord-Limburg (SG)     1:09.51       
          1:09.51
    6.  Peter  Bernsen                6301119 De Rog                 1:09.71       
          1:09.71
    7.  Jeroen  Geurts                8801099 NIMO                   1:09.98       
          1:09.98
    8.  Erik  Willems                 8503013 MZ&PC                  1:10.47       
          1:10.47
    9.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                   1:10.87       
          1:10.87
   10.  Willem  Drissen               8800871 HZPC                   1:12.26       
          1:12.26
   11.  Marcel  Meuffels              8101149 Patrick                1:15.32       
          1:15.32
    NG  Daan  Pelders                 8301647 Patrick                              



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40              Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Minioren 6
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floor  Weijmans               9502522 HZPC                   1:37.48       
          1:37.48
    2.  Maud  Geerssen                9501928 Brunssum               1:37.67       
          1:37.67
    3.  Savannah  Lukassen            9502400 Mosaqua Gulpen         1:37.75       
          1:37.75
    4.  Juul van Berlo                9501490 HZPC                   1:37.94       
          1:37.94
    5.  Dyonne  Lemmens               9502228 ZEPS                   1:38.56       
          1:38.56
    6.  Yorgia  Pappas                9500720 Kimbria                1:39.32       
          1:39.32
    7.  Fiona  Meuffels               9504366 Patrick                1:40.71       
          1:40.71
    8.  Jill  Jansen                  9501498 De Roersoppers         1:49.39       
          1:49.39
   DIS  Maxime  Nieman                9504326 MZ&PC                                
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                              
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Amber  Viehmann               9504400 Brunssum               1:41.02       
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:41.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41              Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Junioren 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle  Kloosterman         9403446 ZCV                    1:20.80       
          1:20.80
    2.  Michelle  Meusen              9400852 RZL                    1:21.25       
          1:21.25
    3.  Sophie  Lang                  9404998 Hellas-Glana           1:21.49       
          1:21.49
    4.  Ashley  Hensels               9400668 Mosaqua Gulpen         1:23.10       
          1:23.10
    5.  Sophie  Nadorp                9403596 Heldense Zwemverenig   1:23.21       
          1:23.21
    6.  Vera  Hendriks                9405270 Noord-Limburg (SG)     1:23.21       
          1:23.21
    7.  Sanne  Boelhouwers            9403506 ZEPS                   1:23.39       
          1:23.39
    8.  Meggie  Schreppers            9400512 Zwemclub Eijsden       1:23.45       
          1:23.45
    9.  Anouk  Hustinx                9402266 Hellas-Glana           1:24.60       
          1:24.60
   10.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:24.80       
          1:24.80
   11.  Rylana  Slaghuis              9401286 NIMO                   1:25.22       
          1:25.22
   12.  Maaike  Knops                 9404018 RZL                    1:26.15       
          1:26.15
    NG  Selena van Cruchten           9401608 RZ                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42              Jongens, 100m vrije slag            Jongens Junioren 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silvan  Viehmann              9403763 Brunssum               1:09.56       
          1:09.56
    2.  Jelle  Peltzer                9403779 ZCV                    1:10.42       
          1:10.42
    2.  Ivo  Hover                    9404679 Patrick                1:10.42       
          1:10.42
    4.  Joop  Truijen                 9401111 Nederweert             1:10.95       
          1:10.95
    5.  Maurice  Zelis                9401031 RZ                     1:11.02       
          1:11.02
    6.  Joep  Suskens                 9400627 De Roersoppers         1:12.39       
          1:12.39
    7.  Camiel  Smeets                9400911 NIMO                   1:13.77       
          1:13.77
    8.  Jennick van Esser             9401037 RZ                     1:15.10       
          1:15.10
    9.  Jim  Ketelings                9403901 RZ                     1:15.29       
          1:15.29
   10.  Jeffrey  Schijns              9401797 Eurode KZC             1:15.92       
          1:15.92
   11.  Vince  Weber                  9404233 NIMO                   1:18.87       
          1:18.87
   12.  Stef  Verheesen               9402405 Patrick                1:20.89       
          1:20.89
    NG  Mitch  Waeyen                 9400239 RZ                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43              Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Junioren 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin  Bongers                9303800 RZL                    1:27.51       
          1:27.51
    2.  Chidi  Hennigfeld             9303332 ZON/S&S                1:28.43       
          1:28.43
    3.  Varolien  Francisca           9305420 RZ                     1:31.20       
          1:31.20
    4.  Sophie  Cleuren               9300158 HZPC                   1:31.98       
          1:31.98
    5.  Mariska de Witt               9301646 Eurode KZC             1:32.02       
          1:32.02
    6.  Bo  Peeters                   9306564 NIMO                   1:33.26       
          1:33.26
    7.  Tina van Golde                9305820 Kimbria                1:33.87       
          1:33.87
    8.  Sanne  Kerkhoff               9305530 NIMO                   1:33.89       
          1:33.89
    9.  Roxane  Wilms                 9305946 Hellas-Glana           1:34.82       
          1:34.82
   10.  Ruth  Vogel                   9302922 De Roersoppers         1:35.85       
          1:35.85
   11.  Ankie  Meusen                 9302180 RZL                    1:37.70       
          1:37.70
   12.  Chantal  Ackerman             9304008 ZON/S&S                1:38.60       
          1:38.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                Jongens, 100m rugslag             Jongens Junioren 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin  Borger                 9305183 Brunssum               1:16.02       
          1:16.02
    2.  Tom  Moonen                   9304169 Nederweert             1:17.06       
          1:17.06
    3.  Gergo  Lovas                  9302411 RZ                     1:17.81       
          1:17.81
    4.  Shing Long  Lin               9305999 Mosa-Regio             1:20.11       
          1:20.11
    5.  Bas  Janssen                  9305167 ZCV                    1:20.57       
          1:20.57
    6.  Marc  Craenen                 9301055 Patrick                1:21.57       
          1:21.57
    7.  Ruud  Backes                  9303619 RZL                    1:22.57       
          1:22.57
    8.  Pim  Thijert                  9305431 Hellas-Glana           1:22.71       
          1:22.71
    9.  Vasily  Oros                  9304329 ZON/S&S                1:23.03       
          1:23.03
   10.  Patrick  Janssen              9302009 HZPC                   1:23.43       
          1:23.43
   DIS  Glenn  Rompelberg             9303807 Kimbria                1:26.43       
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:26.43
    NG  Dylan  Corsano                9301141 KZPC                                 



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45              Meisjes, 100m wisselslag                 Dames Jeugd 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:11.60       
          1:11.60
    2.  Manon  Sentjens               9201608 Nederweert             1:17.45       
          1:17.45
    3.  Chloé  Rutzerveld             9203450 NIMO                   1:18.42       
          1:18.42
    4.  Kelly  Agterberg              9204882 Noord-Limburg (SG)     1:19.50       
          1:19.50
    5.  Jolien van Golde              9204200 ZCV                    1:19.73       
          1:19.73
    6.  Annemieke de Heer             9200704 ZEPS                   1:19.84       
          1:19.84
    7.  Christa  Craenen              9200384 Patrick                1:20.03       
          1:20.03
    8.  Rianne van Enckevort          9204568 HZPC                   1:21.82       
          1:21.82
    9.  Britt  Timmermans             9202912 Heldense Zwemverenig   1:22.43       
          1:22.43
   10.  Emmylou von den Hoff          9203850 Brunssum               1:25.42       
          1:25.42
 NG.ZA  Yvette  Simons                9202432 ROB                                  



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46              Jongens, 100m vrije slag            Jongens Junioren 3
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud  Bex                     9204133 RZL                    1:05.80       
          1:05.80
    2.  Thomas  Voncken               9205421 Mosaqua Gulpen         1:07.29       
          1:07.29
    3.  Ivo  Bakker                   9204561 Zwemclub Eijsden       1:08.50       
          1:08.50
    4.  Dennis  Creemers              9202243 De Roersoppers         1:08.95       
          1:08.95
    5.  Sjoerd  Haex                  9205159 De Rog                 1:09.03       
          1:09.03
    6.  Ronald  Waldus                9206275 NIMO                   1:09.70       
          1:09.70
    7.  Robin  Krutzen                9205021 Patrick                1:15.23       
          1:15.23
   DIS  Scott van't Land              9205043 NIMO                                 
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47              Meisjes, 100m schoolslag                 Dames Jeugd 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa  Kierkels               9101602 ZCV                    1:27.23       
          1:27.23
    2.  Sharon  Giesberts             9107954 Patrick                1:29.02       
          1:29.02
    3.  Melanie van den Beuken        9105162 Mosa-Regio             1:29.80       
          1:29.80
    4.  Mara  Pfeffer                 9105478 KZPC                   1:31.75       
          1:31.75
    5.  Inge  Hover                   9107952 Patrick                1:35.02       
          1:35.02
    6.  Michelle  Hacking             9107646 NIMO                   1:35.32       
          1:35.32
    7.  Aimee  Janssen                9104864 Kimbria                1:35.93       
          1:35.93
    8.  Leslie  Jacobs                9108102 NIMO                   1:36.92       
          1:36.92
    9.  Merel van Bommel              9107824 Patrick                1:39.03       
          1:39.03
   10.  Samantha vd Pluijm            9102490 Patrick                1:41.39       
          1:41.39
    NG  Kim  Houben                   9101342 Mosa-Regio                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                Jongens, 100m rugslag             Jongens Junioren 4
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mathijs  Meijers              9103403 De Roersoppers         1:12.54       
          1:12.54
    2.  Patrick  Lemmens              9106101 Brunssum               1:12.62       
          1:12.62
    3.  Leon  Hendriks                9106975 Noord-Limburg (SG)     1:14.26       
          1:14.26
    4.  Jeroen  Custers               9106319 Kimbria                1:14.49       
          1:14.49
    5.  Mario  Hautvast               9103395 Patrick                1:14.54       
          1:14.54
    6.  Martyn  Slaghuis              9103035 NIMO                   1:14.71       
          1:14.71
    7.  Indji  Tan                    9102973 NIMO                   1:15.32       
          1:15.32
    8.  Mark  Wolswinkel              9102997 RZ                     1:15.53       
          1:15.53
    9.  Sjors  Thomassen              9104843 Noord-Limburg (SG)     1:16.97       
          1:16.97
   10.  Stefan  Teley                 9107153 RZL                    1:17.07       
          1:17.07
   11.  Thijs  Villevoye              9106589 NIMO                   1:17.26       
          1:17.26
    NG  Brian  Gulikers               9107113 Eurode KZC                           
    NG  Guido  Faassen                9104409 Mosa-Regio                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49              Jongens, 100m vrije slag                 Heren Jeugd 1
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander  Heijnen               9001199 Patrick                1:00.67       
          1:00.67
    2.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:01.86       
          1:01.86
    3.  Karsten  Meijers              9004959 ZCV                    1:06.20       
          1:06.20
    4.  Dardo  Weusten                9005039 ZCV                    1:06.45       
          1:06.45
   DIS  Rico  Nemeth                  9004455 Brunssum                             
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Pim  Pelt                     9007017 MZ&PC                                



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                Jongens, 100m rugslag                  Heren Jeugd 2
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob  Goffin                   8904263 NIMO                   1:09.79       
          1:09.79
    2.  Tim  Metsemakers              8902129 Patrick                1:10.32       
          1:10.32
    3.  Marc  Verhaeg                 8905665 Hellas-Glana           1:12.10       
          1:12.10
    4.  Harald  Thijssen              8903139 ROB                    1:13.51       
          1:13.51
    5.  Martijn  Birk                 8900249 Patrick                1:17.82       
          1:17.82
    6.  Kenny  Mühlenberg             8905923 NIMO                   1:19.83       
          1:19.83
    7.  Lesley  Derks                 8900671 ZCV                    1:19.95       
          1:19.95
    8.  Rick  Hellenbrand             8901173 NIMO                   1:20.38       
          1:20.38
    9.  Stephan  Vliexs               8903423 ZEPS                   1:27.95       
          1:27.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51               Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren Open
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia  Colijn                 8600718 NIMO                   1:13.59       
          1:13.59
    2.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:15.89       
          1:15.89
    3.  Bonnie  Ubachs                8704896 Brunssum               1:16.73       
          1:16.73
    4.  Marie-Pier  Aubuchon          8907162 Brunssum               1:19.32       
          1:19.32
    5.  Renske  Venner                9008012 RZL                    1:19.51       
          1:19.51
    6.  Saskia  Coolen                8805440 RZL                    1:20.71       
          1:20.71
    NG  Cato  Vrouenraets             9006272 ZON/S&S                              
    NG  Marja  Driessen               8500744 Patrick                              
    NG  Susan  The                    8904106 Mosa-Regio                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52               Heren, 100m vrije slag            Heren Senioren Open
17-6-2007                                                                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd       
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     55.58       
            55.58
    2.  Jan  Bollen                   8500275 Nederweert               56.70       
            56.70
    3.  Ralf  Peters                  7600737 KZPC                     57.08       
            57.08
    4.  Jeroen  Geurts                8801099 NIMO                     58.20       
            58.20
    5.  Erik  Willems                 8503013 MZ&PC                    59.20       
            59.20
    6.  Sebastiaan  Gergely           8704103 ZCV                      59.49       
            59.49
    7.  Roy  Hopman                   8801535 NIMO                     59.54       
            59.54
    8.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord-Limburg (SG)       59.89       
            59.89
    9.  Marcel  Meuffels              8101149 Patrick                1:02.32       
          1:02.32
   10.  Erwin  Eijsermans             8700861 Mosaqua Gulpen         1:07.51       
          1:07.51
    NG  Daan  Pelders                 8301647 Patrick                              



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB