Kring SPEEDO finales 2 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Gouwe Rijnstreek


Nr. 15  100m rugslag  Heren  Minioren 5
Nr. 16  100m rugslag  Dames  Minioren 5
Nr. 17  100m vlinderslag  Heren  Minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 20  50m vlinderslag  Heren  Minioren 5
Nr. 21  50m vlinderslag  Dames  Minioren 5
Nr. 22  200m wisselslag  Heren  Minioren 6
Nr. 23  100m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 24  100m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 25  100m vrije slag  Heren  Minioren 5
Nr. 26  400m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  Minioren 6


Nr. 15
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan1:23.9041.131:23.90
2.Greg l' Ami96De Columbiaan1:25.5142.571:25.51
3.Joeri Jacobs96De Columbiaan1:27.2340.581:27.23
4.Tiamo van Ijperen96Hoogenboom Tour1:29.9444.141:29.94
5.Koen de Waal96De Columbiaan1:33.7445.691:33.74
6.Mark Dros96WIDEX GZC DONK1:34.1345.161:34.13
7.Frank v Ruiten96ZV Sassenheim1:36.4247.031:36.42
8.Alexander van Schie96LZ 1886-Kartoen1:47.1651.451:47.16
dis.Martijn Vegt96De Zijl/LGBRE-:--.---:--.--
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Patrick Vonk96ZV Sassenheim1:31.00RD-:--.--1:31.00
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder


<< TOP >>
Nr. 16
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mariska Teske96LZ 1886-Kartoen1:18.2438.191:18.24
2.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK1:18.7638.261:18.76
3.Anouk Hesseling96De Columbiaan1:21.8240.021:21.82
4.Ilse van Beelen96De Columbiaan1:24.6141.291:24.61
5.Nikki van Duijn96De Columbiaan1:25.6241.931:25.62
6.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen1:27.1443.171:27.14
7.Joyce Penedo96De Zijl/LGB1:28.1042.861:28.10
8.Marsha den Besten96Hoogenboom Tour1:28.5843.101:28.58
9.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour1:31.8245.541:31.82
10.Sanne van der Meer96De Columbiaan1:31.9344.171:31.93
11.Merel van der Plas96Z&PC Katwijk1:34.1046.731:34.10
12.Moniek Heemskerk96LZ 1886-Kartoen1:35.5747.391:35.57
13.Kelly Verbree96ZV Sassenheim1:38.1346.131:38.13
14.Laura van der Knaap96De Watervogels1:38.2046.801:38.20
15.Amber Blaauw96Electrolux AZC1:39.4148.541:39.41
16.Amanda Sels96Van Uden-De Gou1:39.7948.581:39.79
17.Lisanne van Harten96LZ 1886-Kartoen1:42.8250.891:42.82


<< TOP >>
Nr. 17
10-6-2007
100m vlinderslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh1:17.5735.101:17.57
2.Arno Kamminga95De Columbiaan1:19.2237.281:19.22
3.Robin vd Voort95ZV Sassenheim1:21.7637.161:21.76
4.Remco de Mik95Van Uden-De Gou1:28.1640.701:28.16
5.Bas Perik95Electrolux AZC1:28.8640.291:28.86
6.Toby v Zundert95ZV Sassenheim1:28.9541.001:28.95
7.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB1:29.5240.721:29.52
8.Damon Jongeleen95De Columbiaan1:30.2841.591:30.28
9.Josha Stradowski95Van Vliet Barra1:33.4042.331:33.40
10.Kjell Sieval95LZ 1886-Kartoen1:35.9843.791:35.98
11.Niels de Jong95Van Uden-De Gou1:39.9246.541:39.92
12.Dave Edelaar95De Columbiaan1:45.0747.641:45.07
13.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen1:47.5346.121:47.53
14.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB1:49.3245.571:49.32
15.Niels vd Wal95NZ&PC1:51.0448.781:51.04
dis.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk1:48.47VC47.021:48.47
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB
ng.Steven v.d. Luijt95ZV Sassenheim


<< TOP >>
Nr. 18
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floyd van Hoof97Van Vliet Barra1:27.9543.851:27.95
2.Dion de Mooy97LZ 1886-Kartoen1:30.9044.381:30.90
3.Rens Geurds97ZV Sassenheim1:32.6546.981:32.65
4.Alex Filippo97Z&PC Katwijk1:33.6047.021:33.60
5.Pieter Troost97ZV Noordwijkerh1:34.3246.201:34.32
6.Niek van Gent97ZV Sassenheim1:36.2947.261:36.29
7.Danny Merkestijn97Van Uden-De Gou1:37.4248.151:37.42
8.Calvin Jongeleen98De Columbiaan1:38.7148.281:38.71
9.Moemen Badawi97LZ 1886-Kartoen1:38.7346.981:38.73
10.Mouhlis Sahi98LZ 1886-Kartoen1:39.8048.201:39.80
11.Wesley vd Luit97ZV Sassenheim1:45.4950.981:45.49
12.Brian van 't Zelfde98Z&PC Katwijk1:47.3252.441:47.32
13.Tim de Jong97ZV Noordwijkerh1:55.4756.061:55.47
dis.Sam Heck97NZ&PC1:33.60RC46.481:33.60
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk2:04.32RH58.132:04.32
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 19
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jasmijn Bink97LZ 1886-Kartoen1:24.0340.291:24.03
2.Annelotte Mulder97De Columbiaan1:26.5041.081:26.50
3.Angelique van Vark97Van Uden-De Gou1:29.5943.951:29.59
4.Freeke den Dulk97De Columbiaan1:30.8945.891:30.89
5.Anne Petersen97Van Vliet Barra1:32.3645.041:32.36
6.Lara Bink98LZ 1886-Kartoen1:33.1346.261:33.13
7.Desiree de Koster97Van Vliet Barra1:33.9645.531:33.96
8.Lisa Postma97De Zijl/LGB1:34.9745.591:34.97
9.Loesanne vd Geest97ZV Sassenheim1:35.6447.181:35.64
10.Myrthe Vreeswijk98LZ 1886-Kartoen1:43.5251.701:43.52
11.Jade Daalmeijer97De Zijl/LGB1:45.4351.501:45.43
12.Chloe van Duyvenbode97LZ 1886-Kartoen1:46.7351.731:46.73
13.Simone Bunnik97Hoogenboom Tour1:47.0053.101:47.00
14.Karlijn van Harten97LZ 1886-Kartoen1:50.9654.801:50.96
dis.Janneke Radder97De WatervogelsRE-:--.---:--.--
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Fleur van der Plas97Z&PC KatwijkRE-:--.---:--.--
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 20
10-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tiamo van Ijperen96Hoogenboom Tour39.141
2.Roy van Beelen96Z&PC Katwijk39.142
3.Greg l' Ami96De Columbiaan39.71
4.Jasper Haasnoot96Z&PC Katwijk40.48
5.Joeri Jacobs96De Columbiaan45.06
6.Patrick Vonk96ZV Sassenheim46.07
7.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan46.14
8.Mark Dros96WIDEX GZC DONK46.51
9.Frank v Ruiten96ZV Sassenheim47.47
10.Martijn Vegt96De Zijl/LGB53.15
dis.Koen de Waal96De Columbiaan56.09VB
VB  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Nr. 21
10-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK36.35
2.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh37.93
3.Mariska Teske96LZ 1886-Kartoen37.95
4.Joyce Penedo96De Zijl/LGB38.01
5.Merel van der Plas96Z&PC Katwijk38.64
6.Anouk Hesseling96De Columbiaan38.82
7.Ilse van Beelen96De Columbiaan39.02
8.Nikki van Duijn96De Columbiaan39.31
9.Marsha den Besten96Hoogenboom Tour40.75
10.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour42.02
11.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen42.03
12.Sanne van der Meer96De Columbiaan44.78
13.Amber Blaauw96Electrolux AZC46.64
14.Victoria Smit96De Zijl/LGB50.06
15.Laura van der Knaap96De Watervogels51.54
16.Milou Hoogboom96Van Uden-De Gou52.10
17.Moniek Heemskerk96LZ 1886-Kartoen52.50


<< TOP >>
Nr. 22
10-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh2:44.4736.001:17.872:06.652:44.47
2.Robin vd Voort95ZV Sassenheim2:49.2637.491:22.002:11.742:49.26
3.Arno Kamminga95De Columbiaan2:53.6039.951:26.702:16.262:53.60
4.Damon Jongeleen95De Columbiaan2:53.9342.53-:--.---:--.--2:53.93
5.Toby v Zundert95ZV Sassenheim2:56.1941.10-:--.---:--.--2:56.19
6.Nick van der Krogt95De Zijl/LGB2:58.7940.611:27.222:18.942:58.79
7.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB3:01.8241.101:27.162:19.643:01.82
8.Bas Perik95Electrolux AZC3:02.8441.221:28.232:19.703:02.84
9.Kjell Sieval95LZ 1886-Kartoen3:10.6443.021:33.292:27.733:10.64
10.Dave Edelaar95De Columbiaan3:11.3647.731:31.022:29.233:11.36
11.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen3:14.5247.541:40.752:31.723:14.52
12.Josha Stradowski95Van Vliet Barra3:14.9543.631:34.012:31.393:14.95
13.Yannick van Kooten95Van Uden-De Gou3:16.6747.711:37.372:32.253:16.67
14.Bob Pastoors95De Columbiaan3:22.9248.571:39.292:40.163:22.92
15.Rick v.d. Stam95De Watervogels3:25.5546.581:38.162:41.243:25.55
dis.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB3:10.88VC46.971:34.022:27.703:10.88
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Kevin Zandbergen95De Columbiaan3:26.16VC49.25-:--.---:--.--3:26.16
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Björn Vooijs95Z&PC Katwijk3:39.20SL51.071:51.602:48.293:39.20
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 23
10-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sam Heck97NZ&PC1:42.3448.701:42.34
2.Pieter Troost97ZV Noordwijkerh1:43.2449.751:43.24
3.Calvin Jongeleen98De Columbiaan1:44.6750.201:44.67
4.Bert Duivenvoorde97ZV Noordwijkerh1:45.6850.911:45.68
5.Owen van Krimpen97Van Vliet Barra1:46.6152.061:46.61
6.Erwin van Kooten98Van Uden-De Gou1:46.6450.481:46.64
7.Moemen Badawi97LZ 1886-Kartoen1:47.2350.671:47.23
8.Alex Filippo97Z&PC Katwijk1:48.8951.931:48.89
9.Danny Merkestijn97Van Uden-De Gou1:50.9554.041:50.95
10.Dion de Mooy97LZ 1886-Kartoen1:52.4754.321:52.47
11.Mouhlis Sahi98LZ 1886-Kartoen1:52.6054.131:52.60
12.Maarten Berg97De Columbiaan1:55.9954.451:55.99
13.Giel van der Berg97De Zijl/LGB1:56.3955.001:56.39
14.Niek van Gent97ZV Sassenheim2:00.2658.092:00.26
15.Rens Geurds97ZV Sassenheim2:01.171:00.082:01.17
16.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk2:03.3059.072:03.30
dis.Wessel van Kooten97Van Uden-De Gou1:47.38SL50.581:47.38
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Stan van der Plas97Z&PC Katwijk1:59.54SD57.011:59.54
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale
ng.Justin Lingen97Hoogenboom Tour


<< TOP >>
Nr. 24
10-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jasmijn Bink97LZ 1886-Kartoen1:37.7346.451:37.73
2.Annelotte Mulder97De Columbiaan1:39.6347.061:39.63
3.Angelique van Vark97Van Uden-De Gou1:41.0649.301:41.06
4.Anne Petersen97Van Vliet Barra1:43.1647.731:43.16
5.Lara Bink98LZ 1886-Kartoen1:47.6652.261:47.66
6.Loesanne vd Geest97ZV Sassenheim1:48.5152.921:48.51
7.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk1:49.3952.541:49.39
8.Eileen Duits98WIDEX GZC DONK1:50.7151.931:50.71
9.Desiree de Koster97Van Vliet Barra1:51.5851.621:51.58
10.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB1:52.3254.201:52.32
11.Nine Roman97LZ 1886-Kartoen1:54.2253.861:54.22
12.Lisa Postma97De Zijl/LGB1:56.9154.221:56.91
13.Myrthe Vreeswijk98LZ 1886-Kartoen1:57.3556.391:57.35
14.Freeke den Dulk97De Columbiaan1:59.8551.961:59.85
15.Janneke Radder97De Watervogels2:02.2357.592:02.23


<< TOP >>
Nr. 25
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Greg l' Ami96De Columbiaan1:12.6434.951:12.64
2.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan1:15.0736.421:15.07
3.Joeri Jacobs96De Columbiaan1:15.8136.761:15.81
4.Tiamo van Ijperen96Hoogenboom Tour1:20.0637.481:20.06
5.Patrick Vonk96ZV Sassenheim1:23.9839.421:23.98
6.Mark Dros96WIDEX GZC DONK1:24.6039.321:24.60
7.Koen de Waal96De Columbiaan1:29.3943.731:29.39
8.Alexander van Schie96LZ 1886-Kartoen1:30.2642.181:30.26
9.Martijn Vegt96De Zijl/LGB1:35.1944.231:35.19
10.Frank v Ruiten96ZV Sassenheim1:35.9644.191:35.96


<< TOP >>
Nr. 26
10-6-2007
400m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK5:25.931:15.842:40.414:05.275:25.93
2.Ilse van Beelen96De Columbiaan5:29.671:16.702:41.674:07.005:29.67
3.Nikki van Duijn96De Columbiaan5:34.501:17.552:43.564:09.405:34.50
4.Joyce Penedo96De Zijl/LGB5:45.121:18.932:47.624:17.405:45.12
5.Anouk Hesseling96De Columbiaan5:51.561:21.452:51.474:22.595:51.56
6.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen5:59.001:24.892:58.424:31.645:59.00
7.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour6:10.451:29.293:03.704:37.126:10.45
8.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh6:26.451:30.023:09.234:51.266:26.45
9.Sanne van der Meer96De Columbiaan6:32.221:29.363:10.724:52.126:32.22
10.Victoria Smit96De Zijl/LGB6:42.821:32.763:15.574:59.866:42.82
11.Laura van der Knaap96De Watervogels6:44.501:32.083:14.724:59.936:44.50
12.Moniek Heemskerk96LZ 1886-Kartoen6:45.661:36.303:19.945:07.336:45.66


<< TOP >>
Nr. 27
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh1:06.5831.951:06.58
2.Robin vd Voort95ZV Sassenheim1:11.64-:--.--1:11.64
3.Damon Jongeleen95De Columbiaan1:12.7134.811:12.71
4.Toby v Zundert95ZV Sassenheim1:12.8235.201:12.82
5.Nick van der Krogt95De Zijl/LGB1:13.3035.371:13.30
6.Dave Edelaar95De Columbiaan1:14.7035.701:14.70
7.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB1:15.73-:--.--1:15.73
8.Yannick van Kooten95Van Uden-De Gou1:18.7836.721:18.78
9.Bas Perik95Electrolux AZC1:19.4837.231:19.48
10.Kjell Sieval95LZ 1886-Kartoen1:19.9436.311:19.94
11.Kevin Zandbergen95De Columbiaan1:20.7638.451:20.76
12.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB1:21.2039.171:21.20
13.Bob Pastoors95De Columbiaan1:21.3640.761:21.36
14.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen1:21.8340.321:21.83
15.Luuk Heck95NZ&PC1:28.3340.681:28.33
ng.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB
ng.Josha Stradowski95Van Vliet Barra