Kring Speedo Finales, deel 1
Zoetermeer, Netherlands,    9-6-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Heren Min 3+4   Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6   Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 5 200m wisselslag Dames Min 5   Nr. 6 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 7 100m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 8 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Min 5   Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren Min 3+4   Nr. 12 50m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Min 6   Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   


Nr. 1   100m wisselslag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Krijn de Kievit                97  WVZ               1:32.44
        1:32.44 
    2. Toby van Wijngaarden           97  WVZ               1:36.98
        1:36.98 
    3. Floris van der Meer            97  D'Elft            1:39.23
        1:39.23 
    4. Max van der Zijden             97  AZL               1:40.42
        1:40.42 
    5. Thom Bakker                    97  Zoetermeer        1:41.19
        1:41.19 
    6. Paul Schellekens               97  WZK               1:42.08
        1:42.08 
    7. Louis Ijpema                   97  WestlandDij       1:44.45
        1:44.45 
    8. Erik van den Born              97  D'Elft            1:46.16
        1:46.16 
    9. Stan Zwinkels                  98  WestlandDij       1:47.48
        1:47.48 
   10. Jordan Langenberg              97  WVZ               1:50.14
        1:50.14 
   11. Mike Vrolijk                   98  DES               1:56.07
        1:56.07 
  dis. Pascal Nuyten                  97  WestlandDij       1:34.13     RH
        1:34.13 



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marja Esmeijer                 98  Zoetermeer        1:33.60
        1:33.60 
    2. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG)    1:34.09
        1:34.09 
    3. Jessie Middendorp              97  WestlandDij       1:36.89
        1:36.89 
    4. Michelle Venema                97  WZK               1:37.34
        1:37.34 
    5. Sabine van Hoeven              98  WZK               1:37.86
        1:37.86 
    6. Loranne van Keulen             97  WVZ               1:42.73
        1:42.73 
    7. Charlotte Kiffen               97  Zoetermeer        1:44.54
        1:44.54 
    8. Saskia van der Helm            97  WVZ               1:46.10
        1:46.10 
    9. Britt Vis                      97  WestlandDij       1:47.83
        1:47.83 
   10. Diana van Halm Braam           98  WVZ               1:48.54
        1:48.54 
   11. Brighid van Uffelen            98  WestlandDij       1:53.10
        1:53.10 
  dis. Myrthe de Jong                 98  WVZ               1:49.51     SL
        1:49.51 



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                                         Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurian Beukers                 95  WVZ               1:31.24
        1:31.24 
    2. Brady Dubois                   95  WVZ               1:32.23
          43.57  1:32.23 
    3. Marc Zwart                     95  WestlandDij       1:36.54
          44.10  1:36.54 
    4. Victor Savenije                95  D'Elft            1:43.07
          48.10  1:43.07 
    5. Thomas Chin-Kon-Sung           95  WVZ               1:44.64
          49.57  1:44.64 
    6. Nicolas Rivard                 95  DES               1:45.02
          50.54  1:45.02 
    7. Wolf de Nennie                 95  ZCOoievaar(SG)    1:47.41
          49.67  1:47.41 
    8. Matthijs Kiffen                95  Zoetermeer        1:47.64
          50.32  1:47.64 
    9. Matthew Stittelaar             95  ZCOoievaar(SG)    1:54.57
          54.64  1:54.57 
   10. Michael de Jong                95  D'Elft            1:54.84
          53.46  1:54.84 
   11. Kanishk Kaushik                95  AZL               1:55.29
          54.70  1:55.29 



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo van der Ende              96  WVZ               3:03.29
          41.12  3:03.29 
    2. Yoram Waarsing                 96  Zoetermeer        3:11.64
          44.39  3:11.64 
    3. Tim Hoogland                   96  ZCOoievaar(SG)    3:22.19
          45.51  3:22.19 
    4. Joost Zaalberg                 96  DES               3:23.86
          51.86  3:23.86 
    5. Raoul Weegink                  96  WVZ               3:35.16
          53.10  3:35.16 
    6. Brent Dijsselbloem             96  WVZ               3:44.69
          54.15  3:44.69 
    7. Gijs Ruijgrok                  96  WZK               3:51.14
          59.11  3:51.14 
    8. Kevin van den Bos              96  WestlandDij       3:51.36
          55.95  3:51.36 



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nicole Bennis                  96  WVZ               3:00.29
          40.70  3:00.29 
    2. Lisa van den Eng               96  D'Elft            3:00.47
          39.38  3:00.47 
    3. Amber de Kroon                 96  WestlandDij       3:05.23
          39.54  3:05.23 
    4. Miranda Dijkhuizen             96  Zoetermeer        3:25.20
          46.88  3:25.20 
    5. Elisabeth Rivard               96  DES               3:25.64
          50.70  3:25.64 
    6. Eef Hollander                  96  ZCOoievaar(SG)    3:26.29
          48.32  3:26.29 
    7. Mylene Ijpema                  96  WestlandDij       3:27.10
          47.26  3:27.10 
    8. Kimberley Jahja                96  AZL               3:31.76
          50.86  3:31.76 
    9. Inge van den Born              96  D'Elft            3:39.10
          52.76  3:39.10 
   10. Laura Vrolijk                  96  DES               4:14.70
          59.60  4:14.70 
  dis. Rachel Tucker                  96  D'Elft            3:30.54     SK
          48.22  3:30.54 



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Krijn de Kievit                97  WVZ               1:21.06
          38.15  1:21.06 
    2. Pascal Nuyten                  97  WestlandDij       1:24.39
          40.14  1:24.39 
    3. Toby van Wijngaarden           97  WVZ               1:25.51
          41.32  1:25.51 
    4. Max van der Zijden             97  AZL               1:27.07
          41.82  1:27.07 
    5. Thom Bakker                    97  Zoetermeer        1:27.77
          41.50  1:27.77 
    6. Rick van den Eng               98  D'Elft            1:29.48
          41.95  1:29.48 
    7. Floris van der Meer            97  D'Elft            1:34.07
          44.82  1:34.07 
    8. Stan Zwinkels                  98  WestlandDij       1:35.16
          46.36  1:35.16 
    9. Louis Ijpema                   97  WestlandDij       1:36.23
          46.02  1:36.23 
   10. Paul Schellekens               97  WZK               1:38.90
        1:38.90 
   11. Ivar van Straaten              98  WVZ               1:41.57
          49.23  1:41.57 
   12. Jordan Langenberg              97  WVZ               1:41.69
          48.51  1:41.69 
   13. Erik van den Born              97  D'Elft            1:42.60
          47.54  1:42.60 
   14. Jelmer Lankhorst               98  WVZ               1:43.02
          49.20  1:43.02 
   15. Jonne Schaafsma                98  WVZ               1:43.50
          48.34  1:43.50 
   16. Wouter Arnoldus                98  WVZ               1:44.17
          49.33  1:44.17 
   17. Rolan Bennis                   98  WVZ               1:44.76
          49.00  1:44.76 
   18. Lars van der Grift             97  WVZ               1:45.00
          48.36  1:45.00 
   19. Mike Vrolijk                   98  DES               1:50.73
          52.73  1:50.73 



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jessie Middendorp              97  WestlandDij       1:24.48
          38.51  1:24.48 
    2. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG)    1:25.29
          41.67  1:25.29 
    3. Nacinda Paap                   97  WestlandDij       1:28.04
          39.54  1:28.04 
    4. Tosia Ryng                     97  DES               1:28.07
          42.82  1:28.07 
    5. Marja Esmeijer                 98  Zoetermeer        1:28.83
          42.31  1:28.83 
    6. Michelle Venema                97  WZK               1:29.54
          40.46  1:29.54 
    7. Saskia van der Helm            97  WVZ               1:30.82
          41.69  1:30.82 
    8. Britt Vis                      97  WestlandDij       1:33.20
          45.29  1:33.20 
    9. Sabine van Hoeven              98  WZK               1:34.04
          44.13  1:34.04 
   10. Loranne van Keulen             97  WVZ               1:35.70
          45.89  1:35.70 
   11. Meghan Ingram                  98  WZK               1:37.95
          43.10  1:37.95 
   12. Diana van Halm Braam           98  WVZ               1:42.15
          45.00  1:42.15 
   13. Myrthe de Jong                 98  WVZ               1:44.29
          46.42  1:44.29 
   14. Brighid van Uffelen            98  WestlandDij       1:50.02
          47.16  1:50.02 



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                                            Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurian Beukers                 95  WVZ               1:17.93
          38.07  1:17.93 
    2. Brady Dubois                   95  WVZ               1:24.07
          41.22  1:24.07 
    3. Thomas Chin-Kon-Sung           95  WVZ               1:24.86
          41.57  1:24.86 
    4. Nicolas Rivard                 95  DES               1:27.48
          43.82  1:27.48 
    5. Jakub Foytl                    95  DES               1:27.54
          42.92  1:27.54 
    6. Marc Zwart                     95  WestlandDij       1:29.41
          43.46  1:29.41 
    7. Glenn Roessen                  95  D'Elft            1:31.54
          55.58  1:31.54 
    8. Wolf de Nennie                 95  ZCOoievaar(SG)    1:34.89
          46.93  1:34.89 
    9. Michael de Jong                95  D'Elft            1:36.07
          46.69  1:36.07 
   10. Victor Savenije                95  D'Elft            1:39.15
          47.71  1:39.15 
   11. Matthew Stittelaar             95  ZCOoievaar(SG)    1:43.07
          51.03  1:43.07 
   12. Matthijs Kiffen                95  Zoetermeer        1:46.92
          51.05  1:46.92 
   13. Kanishk Kaushik                95  AZL               1:50.62
          53.81  1:50.62 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Timo van der Ende              96  WVZ               1:35.92
          45.27  1:35.92 
    2. Tim Hoogland                   96  ZCOoievaar(SG)    1:38.78
          47.25  1:38.78 
    3. Yoram Waarsing                 96  Zoetermeer        1:40.42
          47.98  1:40.42 
    4. Arthur Soutendijk              96  WVZ               1:41.36
          49.26  1:41.36 
    5. Joost Zaalberg                 96  DES               1:45.13
          49.85  1:45.13 
    6. Luc Esmeijer                   96  Zoetermeer        1:48.26
          51.95  1:48.26 
    7. Raoul Weegink                  96  WVZ               1:50.70
          51.59  1:50.70 
    8. Gijs Ruijgrok                  96  WZK               2:00.13
          56.41  2:00.13 
    9. Callum Ingram                  96  WZK               2:04.56
          58.75  2:04.56 
   10. Isaiah Bryson                  96  AZL               2:05.99
          58.76  2:05.99 
   11. Martijn Verbeek                96  DES               2:21.00
        1:06.15  2:21.00 



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carina Klees                   96  WVZ               1:26.98
          40.83  1:26.98 
    2. Nicole Bennis                  96  WVZ               1:28.88
          42.67  1:28.88 
    3. Sanne van Es                   96  WVZ               1:35.47
          44.09  1:35.47 
    4. Rachael Kretsch                96  WZK               1:41.61
          48.75  1:41.61 
    5. Manon Falces                   96  DES               1:44.00
          49.00  1:44.00 
    6. Aylin van Uffelen              96  WestlandDij       1:46.57
          50.59  1:46.57 
    7. Mijke Witkamp                  96  WVZ               1:47.18
          49.99  1:47.18 
    8. Elisabeth Rivard               96  DES               1:47.18
          50.95  1:47.18 
    9. Miranda Dijkhuizen             96  Zoetermeer        1:47.64
          51.26  1:47.64 
   10. Rachel Tucker                  96  D'Elft            1:47.64
          51.75  1:47.64 
   11. Kimberley Jahja                96  AZL               1:49.69
          52.91  1:49.69 
   12. Mylene Ijpema                  96  WestlandDij       1:54.37
          53.34  1:54.37 
   13. Esmee Grundeken                96  ZCOoievaar(SG)    2:02.15
          58.29  2:02.15 
   14. Eef Hollander                  96  ZCOoievaar(SG)    2:04.34
          57.96  2:04.34 
   15. Laura Vrolijk                  96  DES               2:26.37
        1:10.02  2:26.37 
  dis. Inge van den Born              96  D'Elft            1:57.04     SK
          54.73  1:57.04 



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Krijn de Kievit                97  WVZ                 45.40
    2. Floris van der Meer            97  D'Elft              46.00
    3. Toby van Wijngaarden           97  WVZ                 47.95
    4. Paul Schellekens               97  WZK                 51.83
    5. Rick van den Eng               98  D'Elft              52.68
    6. Louis Ijpema                   97  WestlandDij         53.79
    7. Thom Bakker                    97  Zoetermeer          56.95
    8. Max van der Zijden             97  AZL                 57.19
    9. Jordan Langenberg              97  WVZ               1:00.97
  dis. Stan Zwinkels                  98  WestlandDij         56.62     VB



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jessie Middendorp              97  WestlandDij         43.70
    2. Raiesha Sardar                 98  ZCOoievaar(SG)      44.29
    3. Michelle Venema                97  WZK                 45.00
    4. Nacinda Paap                   97  WestlandDij         46.94
    5. Marja Esmeijer                 98  Zoetermeer          47.55
    6. Diana van Halm Braam           98  WVZ                 47.65
    7. Saskia van der Helm            97  WVZ                 49.74
    8. Sabine van Hoeven              98  WZK                 50.82
    9. Brighid van Uffelen            98  WestlandDij       1:05.71
  dis. Myrthe de Jong                 98  WVZ                 59.84



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurian Beukers                 95  WVZ               5:03.86
          33.88  1:11.63  1:50.53  2:29.43  3:08.66  3:48.43  4:26.45  5:03.86 
    2. Brady Dubois                   95  WVZ               5:31.32
          34.95  1:15.51  1:58.11  2:40.70  3:24.92  4:08.26  4:51.14  5:31.32 
    3. Nicolas Rivard                 95  DES               5:45.81
          39.34  1:23.67  2:07.60  2:51.73  3:35.25  4:19.14  5:03.14  5:45.81 
    4. Thomas Chin-Kon-Sung           95  WVZ               5:55.93
          38.86  1:22.92  2:07.84  2:53.29  3:38.93  4:25.23  5:12.01  5:55.93 
    5. Wolf de Nennie                 95  ZCOoievaar(SG)    6:23.41
          40.79  1:27.93  2:17.91  3:08.22  3:58.74  4:49.91  5:38.88  6:23.41 
    6. Michael de Jong                95  D'Elft            6:35.88
          41.95  1:32.39  2:24.70  3:15.03  4:06.15  4:59.05  5:51.68  6:35.88 
    7. Matthew Stittelaar             95  ZCOoievaar(SG)    6:38.41
          45.66  1:35.25  2:26.39  3:18.03  4:09.15  5:01.43  5:52.71  6:38.41 
    8. Victor Savenije                95  D'Elft            6:44.51
          44.09  1:36.26  2:30.10  3:24.10  4:16.92  5:08.32  5:57.48  6:44.51 
    9. Matthijs Kiffen                95  Zoetermeer        7:13.80
          45.70  1:39.90  2:34.26  3:29.94  4:27.40  5:23.51  6:20.36  7:13.80 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nicole Bennis                  96  WVZ               1:11.53
          33.99  1:11.53 
    2. Sanne van Es                   96  WVZ               1:12.60
          34.89  1:12.60 
    3. Amber de Kroon                 96  WestlandDij       1:13.10
          36.22  1:13.10 
    4. Carina Klees                   96  WVZ               1:15.32
          35.82  1:15.32 
    5. Lisa van den Eng               96  D'Elft            1:16.56
          36.06  1:16.56 
    6. Rachael Kretsch                96  WZK               1:19.16
          37.94  1:19.16 
    7. Aylin van Uffelen              96  WestlandDij       1:22.32
          39.24  1:22.32 
    8. Elisabeth Rivard               96  DES               1:22.64
          39.82  1:22.64 
    9. Eef Hollander                  96  ZCOoievaar(SG)    1:23.95
          41.32  1:23.95 
   10. Rachel Tucker                  96  D'Elft            1:26.70
          40.60  1:26.70 
   11. Miranda Dijkhuizen             96  Zoetermeer        1:26.79
          41.13  1:26.79 
   12. Mijke Witkamp                  96  WVZ               1:27.60
          41.70  1:27.60 
   13. Inge van den Born              96  D'Elft            1:27.76
          40.85  1:27.76 
   14. Kimberley Jahja                96  AZL               1:27.96
          41.13  1:27.96 
   15. Mylene Ijpema                  96  WestlandDij       1:30.82
          42.56  1:30.82 
   16. Kyra Zegers                    96  WVZ               1:32.34
          42.28  1:32.34 
   17. Esmee Grundeken                96  ZCOoievaar(SG)    1:46.21
          50.07  1:46.21 
   18. Laura Vrolijk                  96  DES               1:49.45
          51.53  1:49.45