Kring SPEEDO Finales 1 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Gouwe Rijnstreek


Nr. 1  100m wisselslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 2  100m wisselslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 4  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 5  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 6  100m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 7  100m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 8  100m rugslag  Heren  Minioren 6
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Minioren 5
Nr. 10  100m schoolslag  Dames  Minioren 5
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  Minioren 6
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  Minioren 5


Nr. 1
9-6-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sam Heck97NZ&PC1:33.03
2.Owen van Krimpen97Van Vliet Barra1:34.00-:--.--1:34.00
3.Calvin Jongeleen98De Columbiaan1:34.14
4.Alex Filippo97Z&PC Katwijk1:34.95
5.Floyd van Hoof97Van Vliet Barra1:36.411
6.Rens Geurds97ZV Sassenheim1:36.412-:--.--1:36.41
7.Pieter Troost97ZV Noordwijkerh1:36.413
8.Bert Duivenvoorde97ZV Noordwijkerh1:36.70-:--.--1:36.70
9.Moemen Badawi97LZ 1886-Kartoen1:37.7346.391:37.73
10.Niek van Gent97ZV Sassenheim1:38.5146.361:38.51
11.Mouhlis Sahi98LZ 1886-Kartoen1:38.58-:--.--1:38.58
12.Danny Merkestijn97Van Uden-De Gou1:38.8146.931:38.81
13.Dion de Mooy97LZ 1886-Kartoen1:39.00-:--.--1:39.00
14.Wessel van Kooten97Van Uden-De Gou1:41.1048.941:41.10
15.Maarten Berg97De Columbiaan1:44.03-:--.--1:44.03
16.Wesley vd Luit97ZV Sassenheim1:51.7552.261:51.75
dis.Stan van der Plas97Z&PC Katwijk1:46.52VC49.761:46.52
dis.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk1:51.61RH-:--.--1:51.61


<< TOP >>
Nr. 2
9-6-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jasmijn Bink97LZ 1886-Kartoen1:25.47
2.Angelique van Vark97Van Uden-De Gou1:30.75
3.Freeke den Dulk97De Columbiaan1:31.10
4.Nine Roman97LZ 1886-Kartoen1:31.79
5.Anne Petersen97Van Vliet Barra1:34.401
6.Lara Bink98LZ 1886-Kartoen1:34.402
7.Loesanne vd Geest97ZV Sassenheim1:34.44
8.Lisa Postma97De Zijl/LGB1:37.00
9.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk1:40.13
10.Bojoura van Zoest97LZ 1886-Kartoen1:45.21
11.Simone Bunnik97Hoogenboom Tour1:45.8647.801:45.86
12.Chloe van Duyvenbode97LZ 1886-Kartoen1:47.60-:--.--1:47.60
13.Janneke Radder97De Watervogels1:47.971
14.Myrthe Vreeswijk98LZ 1886-Kartoen1:47.972
dis.Karlijn van Harten97LZ 1886-Kartoen1:51.53RH-:--.--1:51.53


<< TOP >>
Nr. 3
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh1:27.29-:--.--1:27.29
2.Arno Kamminga95De Columbiaan1:28.2643.541:28.26
3.Damon Jongeleen95De Columbiaan1:28.9641.801:28.96
4.Nick van der Krogt95De Zijl/LGB1:29.5441.621:29.54
5.Robin vd Voort95ZV Sassenheim1:35.1245.401:35.12
6.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen1:36.1445.461:36.14
7.Toby v Zundert95ZV Sassenheim1:36.7346.551:36.73
8.Kjell Sieval95LZ 1886-Kartoen1:37.26-:--.--1:37.26
9.Niels de Jong95Van Uden-De Gou1:37.8247.231:37.82
10.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB1:37.9646.971:37.96
11.Bas Perik95Electrolux AZC1:38.7047.211:38.70
12.Bob Pastoors95De Columbiaan1:40.5247.201:40.52
13.Josha Stradowski95Van Vliet Barra1:41.2248.091:41.22
14.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB1:41.7048.001:41.70
15.Daan Egberts95Electrolux AZC1:44.3249.761:44.32
16.Dave Edelaar95De Columbiaan1:45.2949.141:45.29
17.Karo Smeele95De Zijl/LGB1:47.6251.441:47.62
ng.zaSteven v.d. Luijt95ZV Sassenheim


<< TOP >>
Nr. 4
9-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Greg l' Ami96De Columbiaan3:00.6241.19-:--.---:--.--3:00.62
2.Tiamo van Ijperen96Hoogenboom Tour3:04.5641.10-:--.---:--.--3:04.56
3.Joeri Jacobs96De Columbiaan3:12.0746.94-:--.---:--.--3:12.07
4.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan3:17.0849.04-:--.---:--.--3:17.08
5.Patrick Vonk96ZV Sassenheim3:17.8547.50-:--.---:--.--3:17.85
6.Mark Dros96WIDEX GZC DONK3:20.3049.34-:--.---:--.--3:20.30
7.Frank v Ruiten96ZV Sassenheim3:42.8053.07-:--.---:--.--3:42.80


<< TOP >>
Nr. 5
9-6-2007
200m wisselslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK2:50.4837.02-:--.---:--.--2:50.48
2.Mariska Teske96LZ 1886-Kartoen2:57.9738.69-:--.---:--.--2:57.97
3.Ilse van Beelen96De Columbiaan2:58.9639.65-:--.---:--.--2:58.96
4.Nikki van Duijn96De Columbiaan2:59.8242.62-:--.---:--.--2:59.82
5.Anouk Hesseling96De Columbiaan3:00.2341.07-:--.---:--.--3:00.23
6.Joyce Penedo96De Zijl/LGB3:05.0640.74-:--.---:--.--3:05.06
7.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen3:05.9542.23-:--.---:--.--3:05.95
8.Marsha den Besten96Hoogenboom Tour3:08.2342.81-:--.---:--.--3:08.23
9.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh3:11.8041.04-:--.---:--.--3:11.80
10.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour3:15.4943.62-:--.---:--.--3:15.49
11.Sanne van der Meer96De Columbiaan3:21.3347.15-:--.---:--.--3:21.33
12.Amber Blaauw96Electrolux AZC3:28.3746.49-:--.---:--.--3:28.37
13.Victoria Smit96De Zijl/LGB3:36.7050.26-:--.---:--.--3:36.70
14.Amanda Sels96Van Uden-De Gou3:38.2854.32-:--.---:--.--3:38.28
15.Kelly Verbree96ZV Sassenheim3:46.2053.18-:--.---:--.--3:46.20
dis.Merel van der Plas96Z&PC Katwijk3:28.22RC-:--.---:--.---:--.--3:28.22


<< TOP >>
Nr. 6
9-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sam Heck97NZ&PC1:20.8838.851:20.88
2.Floyd van Hoof97Van Vliet Barra1:21.9840.521:21.98
3.Mouhlis Sahi98LZ 1886-Kartoen1:23.8539.221:23.85
4.Rens Geurds97ZV Sassenheim1:23.9842.191:23.98
5.Owen van Krimpen97Van Vliet Barra1:24.6040.891:24.60
6.Alex Filippo97Z&PC Katwijk1:25.3040.811:25.30
7.Calvin Jongeleen98De Columbiaan1:27.9842.041:27.98
8.Bert Duivenvoorde97ZV Noordwijkerh1:28.0742.071:28.07
9.Wessel van Kooten97Van Uden-De Gou1:28.9141.101:28.91
10.Niek van Gent97ZV Sassenheim1:29.1845.221:29.18
11.Danny Merkestijn97Van Uden-De Gou1:29.9942.631:29.99
12.Moemen Badawi97LZ 1886-Kartoen1:30.3943.201:30.39
13.Dion de Mooy97LZ 1886-Kartoen1:30.8043.621:30.80
14.Pieter Troost97ZV Noordwijkerh1:33.6743.141:33.67
15.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk1:37.9344.731:37.93
16.Maarten Berg97De Columbiaan1:41.0044.921:41.00
17.Brian van 't Zelfde98Z&PC Katwijk1:42.1248.071:42.12
ng.Justin Lingen97Hoogenboom Tour


<< TOP >>
Nr. 7
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jasmijn Bink97LZ 1886-Kartoen1:15.8835.481:15.88
2.Nine Roman97LZ 1886-Kartoen1:23.6538.691:23.65
3.Angelique van Vark97Van Uden-De Gou1:24.0441.481:24.04
4.Lara Bink98LZ 1886-Kartoen1:24.7240.471:24.72
5.Desiree de Koster97Van Vliet Barra1:25.8740.301:25.87
6.Lisa Postma97De Zijl/LGB1:27.0140.321:27.01
7.Loesanne vd Geest97ZV Sassenheim1:29.0843.381:29.08
8.Anne Petersen97Van Vliet Barra1:32.0743.131:32.07
9.Bojoura van Zoest97LZ 1886-Kartoen1:33.4645.141:33.46
10.Simone Bunnik97Hoogenboom Tour1:35.3645.131:35.36
11.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk1:36.0145.771:36.01
12.Myrthe Vreeswijk98LZ 1886-Kartoen1:37.7945.821:37.79
13.Chloe van Duyvenbode97LZ 1886-Kartoen1:39.1847.371:39.18
14.Michelle van Velzen97De Zijl/LGB1:39.2548.471:39.25
15.Karlijn van Harten97LZ 1886-Kartoen1:42.0748.441:42.07
dis.Freeke den Dulk97De ColumbiaanAF39.11-:--.--


<< TOP >>
Nr. 8
9-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh1:15.8236.601:15.82
2.Dave Edelaar95De Columbiaan1:19.1938.511:19.19
3.Toby v Zundert95ZV Sassenheim1:21.4540.101:21.45
4.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB1:23.2241.111:23.22
5.Bas Perik95Electrolux AZC1:23.93140.841:23.93
6.Damon Jongeleen95De Columbiaan1:23.93241.391:23.93
7.Robin vd Voort95ZV Sassenheim1:24.86142.511:24.86
8.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB1:24.86242.881:24.86
9.Kevin Zandbergen95De Columbiaan1:29.1443.341:29.14
10.Nick van der Krogt95De Zijl/LGB1:29.8743.181:29.87
11.Bob Pastoors95De Columbiaan1:30.0045.181:30.00
12.Yannick van Kooten95Van Uden-De Gou1:30.0243.291:30.02
13.Kjell Sieval95LZ 1886-Kartoen1:31.0744.001:31.07
14.Rick v.d. Stam95De Watervogels1:34.5946.541:34.59
15.Josha Stradowski95Van Vliet Barra1:35.0246.381:35.02
16.Daan Egberts95Electrolux AZC1:35.4848.841:35.48
17.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen1:39.0648.681:39.06
18.Karo Smeele95De Zijl/LGB1:46.8952.421:46.89
ng.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 9
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Greg l' Ami96De Columbiaan1:38.8947.761:38.89
2.Tiamo van Ijperen96Hoogenboom Tour1:39.5747.661:39.57
3.Koen de Waal96De Columbiaan1:41.0749.161:41.07
4.Joeri Jacobs96De Columbiaan1:41.8548.861:41.85
5.Roy van Beelen96Z&PC Katwijk1:42.8451.801:42.84
6.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan1:44.6950.151:44.69
7.Jasper Haasnoot96Z&PC Katwijk1:45.1450.691:45.14
8.Patrick Vonk96ZV Sassenheim1:46.2649.671:46.26
9.Frank v Ruiten96ZV Sassenheim1:46.8851.121:46.88
10.Alexander van Schie96LZ 1886-Kartoen1:47.4451.571:47.44
11.Martijn Vegt96De Zijl/LGB1:57.76-:--.--1:57.76
dis.Mark Dros96WIDEX GZC DONK1:54.73SK55.391:54.73


<< TOP >>
Nr. 10
9-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK1:26.7041.391:26.70
2.Nikki van Duijn96De Columbiaan1:33.5245.171:33.52
3.Anouk Hesseling96De Columbiaan1:34.7144.751:34.71
4.Joyce Penedo96De Zijl/LGB1:36.2546.311:36.25
5.Sanne van der Meer96De Columbiaan1:36.8046.141:36.80
6.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen1:37.3746.441:37.37
7.Mariska Teske96LZ 1886-Kartoen1:38.8247.671:38.82
8.Marsha den Besten96Hoogenboom Tour1:39.0247.571:39.02
9.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh1:40.3948.141:40.39
10.Ilse van Beelen96De Columbiaan1:42.1948.281:42.19
11.Moniek Heemskerk96LZ 1886-Kartoen1:45.5450.421:45.54
12.Laura van der Knaap96De Watervogels1:47.2050.881:47.20
13.Amanda Sels96Van Uden-De Gou1:48.0751.891:48.07
14.Merel van der Plas96Z&PC Katwijk1:49.8052.441:49.80
15.Milou Hoogboom96Van Uden-De Gou1:51.0753.171:51.07
16.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour1:55.4854.391:55.48


<< TOP >>
Nr. 11
9-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Alex Filippo97Z&PC Katwijk42.23
2.Rens Geurds97ZV Sassenheim43.89
3.Sam Heck97NZ&PC44.93
4.Moemen Badawi97LZ 1886-Kartoen45.55
5.Calvin Jongeleen98De Columbiaan46.10
6.Floyd van Hoof97Van Vliet Barra47.14
7.Owen van Krimpen97Van Vliet Barra49.74
8.Niek van Gent97ZV Sassenheim51.29
9.Pieter Troost97ZV Noordwijkerh52.16
10.Dion de Mooy97LZ 1886-Kartoen54.13
11.Mouhlis Sahi98LZ 1886-Kartoen55.29
12.Brian van 't Zelfde98Z&PC Katwijk57.601
13.Mark Molenaar97Z&PC Katwijk57.602
14.Maarten Berg97De Columbiaan59.76
dis.Danny Merkestijn97Van Uden-De Gou55.66VE


<< TOP >>
Nr. 12
9-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jasmijn Bink97LZ 1886-Kartoen42.33
2.Lara Bink98LZ 1886-Kartoen46.28
3.Angelique van Vark97Van Uden-De Gou46.97
4.Lisa Postma97De Zijl/LGB48.23
5.Loesanne vd Geest97ZV Sassenheim48.74
6.Freeke den Dulk97De Columbiaan49.68
7.Simone Bunnik97Hoogenboom Tour49.83
8.Fleur van der Plas97Z&PC Katwijk50.84
9.Desiree de Koster97Van Vliet Barra52.37
10.Anne Petersen97Van Vliet Barra53.32
11.Janneke Radder97De Watervogels55.96
dis.Karlijn van Harten97LZ 1886-Kartoen57.82VB
dis.Chloe van Duyvenbode97LZ 1886-Kartoen1:00.99VI


<< TOP >>
Nr. 13
9-6-2007
400m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Oscar van den Heuvel95ZV Noordwijkerh5:13.70
50m:
100m:
35.42
1:14.70
35.42
39.28
150m:
200m:
-:--.--
2:35.67
250m:
300m:
-:--.--
3:57.16
350m:
400m:
-:--.--
5:13.70
2.Robin vd Voort95ZV Sassenheim5:25.68
50m:
100m:
36.76
1:18.55
36.76
41.79
150m:
200m:
-:--.--
2:42.55
250m:
300m:
-:--.--
4:07.43
350m:
400m:
-:--.--
5:25.68
3.Damon Jongeleen95De Columbiaan5:31.36
50m:
100m:
36.96
1:18.85
36.96
41.89
150m:
200m:
-:--.--
2:42.94
250m:
300m:
-:--.--
4:07.38
350m:
400m:
-:--.--
5:31.36
4.Toby v Zundert95ZV Sassenheim5:38.01
50m:
100m:
38.11
1:20.44
38.11
42.33
150m:
200m:
-:--.--
2:47.30
250m:
300m:
-:--.--
4:14.16
350m:
400m:
-:--.--
5:38.01
5.Nick van der Krogt95De Zijl/LGB5:42.93
50m:
100m:
38.97
1:21.97
38.97
43.00
150m:
200m:
-:--.--
2:49.26
250m:
300m:
-:--.--
4:17.64
350m:
400m:
-:--.--
5:42.93
6.Koen van Lieshout95De Zijl/LGB5:45.92
50m:
100m:
38.88
1:21.75
38.88
42.87
150m:
200m:
-:--.--
2:50.56
250m:
300m:
-:--.--
4:20.59
350m:
400m:
-:--.--
5:45.92
7.Arno Kamminga95De Columbiaan5:48.87
50m:
100m:
39.09
1:22.53
39.09
43.44
150m:
200m:
-:--.--
2:52.37
250m:
300m:
-:--.--
4:22.65
350m:
400m:
-:--.--
5:48.87
8.Dave Edelaar95De Columbiaan5:56.47
50m:
100m:
38.96
1:23.98
38.96
45.02
150m:
200m:
-:--.--
2:54.54
250m:
300m:
-:--.--
4:27.13
350m:
400m:
-:--.--
5:56.47
9.Amro Badawi95LZ 1886-Kartoen6:08.44
50m:
100m:
41.56
1:28.74
41.56
47.18
150m:
200m:
-:--.--
3:04.34
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:08.44
10.Dennis van Kleef95De Zijl/LGB6:12.29
50m:
100m:
40.60
1:29.36
40.60
48.76
150m:
200m:
-:--.--
3:06.20
250m:
300m:
-:--.--
4:41.16
350m:
400m:
-:--.--
6:12.29
11.Bob Pastoors95De Columbiaan6:26.44
50m:
100m:
43.66
1:30.72
43.66
47.06
150m:
200m:
-:--.--
3:07.70
250m:
300m:
-:--.--
4:45.96
350m:
400m:
-:--.--
6:26.44
12.Karo Smeele95De Zijl/LGB6:51.25
50m:
100m:
44.72
1:35.92
44.72
51.20
150m:
200m:
-:--.--
3:23.17
250m:
300m:
-:--.--
5:10.26
350m:
400m:
-:--.--
6:51.25
ng.zaRobert Mohunlol95LZ 1886-Kartoen
ng.zaSteven v.d. Luijt95ZV Sassenheim
ng.Bart Uittenhout95De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 14
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Anouk van der Vlies96WIDEX GZC DONK1:10.6834.061:10.68
2.Mariska Teske96LZ 1886-Kartoen1:11.5734.641:11.57
3.Ilse van Beelen96De Columbiaan1:12.5935.101:12.59
4.Joyce Penedo96De Zijl/LGB1:13.8435.881:13.84
5.Nikki van Duijn96De Columbiaan1:15.4437.091:15.44
6.Anouk Hesseling96De Columbiaan1:17.4536.921:17.45
7.Eveline van der Zwaan96Hoogenboom Tour1:17.8338.081:17.83
8.Ymke Kluiwstra96LZ 1886-Kartoen1:18.3938.281:18.39
9.Marsha den Besten96Hoogenboom Tour1:22.9139.551:22.91
10.Victoria Smit96De Zijl/LGB1:24.6239.761:24.62
11.Laura van der Knaap96De Watervogels1:24.6739.511:24.67
12.Merel van der Plas96Z&PC Katwijk1:25.7640.411:25.76
13.Sanne van der Meer96De Columbiaan1:26.22140.241:26.22
14.Chantal Warmerdam96ZV Noordwijkerh1:26.22241.681:26.22
15.Amber Blaauw96Electrolux AZC1:30.2441.651:30.24
16.Lisanne van Harten96LZ 1886-Kartoen1:34.5642.641:34.56
17.Kelly Verbree96ZV Sassenheim1:35.4842.701:35.48