Kring SPEEDO Finales - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Noord-Brabant


Nr. 1  100m wisselslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 2  100m wisselslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 4  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 5  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 6  100m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 7  100m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 8  100m rugslag  Heren  Minioren 6
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Minioren 5
Nr. 10  100m schoolslag  Dames  Minioren 5
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  Minioren 6
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  Minioren 5


Kring SPEEDO finales Dag 1zaterdag 9 juni 2007 - 13:00


Nr. 1
9-6-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floris van Mierlo97Budel1:24.36
2.Yvo Bulham97De Vennen1:35.22
3.Roy van der Heyden97DZT1:36.11
4.Loed Jacobs98DZT1:37.70
5.Hein Lafeber98TRB/RES1:38.02-:--.--1:38.02
6.Rick Minkman97De Krabben1:39.85
7.Fabian van Beek98EOZC1:39.86
8.Ido Golan97De Warande1:40.08
9.Lorenzo de Bie97De Krabben1:40.98
10.Erwin Ijpelaar97De Vennen1:41.67
11.Damiän van Dijk97Hieronymus1:43.50
12.Loek Fliervoet97WZV1:44.25-:--.--1:44.25
13.Max Aantjes97DBD1:44.40
14.Sieb Wesseling98Tritium (SG)1:46.46
15.Jari den Ottelander98SBC20001:46.58
16.Wouter Kleijzen97BZV1:46.65
dis.Stefan Hoekstra97TRB/RES1:34.15RH
dis.Rory Pulles97WZV1:44.01RR


<< TOP >>
Nr. 2
9-6-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Laura van Leeuwen97EiffelSwimmers/1:25.08
2.Esmée Six97EiffelSwimmers/1:29.02
3.Jo-Eny Polsbroek97Arethusa1:32.20
4.Marlijn van Vonderen97Arethusa1:34.50
5.Bente Gerits97EiffelSwimmers/1:35.01
6.Amber Rommelse97EiffelSwimmers/1:36.44
7.Jill van der Jagt97EiffelSwimmers/1:37.88
8.Lilly de Wit98De Krabben1:38.56
9.Renske den Dekker97ZVDO'741:38.77
10.Anne Verhappen97EiffelSwimmers/1:38.98
11.Lonne Beskers97De Warande1:39.27
12.Evi Lauwen97DIO1:39.42
13.Selene Wortel97DIO1:39.97
14.Myrle Schoones98Budel1:40.19
15.Maayke Voets97Nuenen1:49.42
dis.Maartje Beskers97De Warande1:41.37RH
dis.Eva van Ginneken98SBC20001:45.91SK
ng.Kathy Groot97De Krabben


<< TOP >>
Nr. 3
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Joep van Grunsven95Arethusa1:28.0041.801:28.00
2.Rick Hoekstra95TRB/RES1:28.2842.911:28.28
3.Marc Tromp95EiffelSwimmers/1:30.2042.421:30.20
4.Maarten Brzoskowski95EiffelSwimmers/1:30.8143.001:30.81
5.Fabian Sebregts95Hieronymus1:32.36-:--.--1:32.36
6.Guus van Stiphout95Nautilus1:35.5445.761:35.54
7.Sven Alderlieste95Daphnia1:36.5545.121:36.55
8.Thymo Reichgelt95SBC20001:36.8744.921:36.87
9.Diederick Groeneveld95BZV1:39.2346.181:39.23
10.Niels de Bruijn95Hieronymus1:39.8647.871:39.86
11.Freek Verhagen95Hydra1:40.32147.421:40.32
12.Joris Willems95Thalassa1:40.32247.651:40.32
13.Thomas Bertens95DIO1:40.6548.161:40.65
14.Alex in 't Groen95De Vennen1:40.70-:--.--1:40.70
15.Koen Nuchelmans95De Dommelbaarze1:40.7247.971:40.72
16.Jurijn de Vos95Zegenwerp1:42.2047.111:42.20
dis.Leon Jansen95Zeester-Meerval1:36.83SL-:--.--1:36.83
dis.Dieder Schuurmans95Tritium (SG)1:41.16SK48.881:41.16


<< TOP >>
Nr. 4
9-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Pepijn Smits96EiffelSwimmers/2:48.9636.86-:--.---:--.--2:48.96
2.Stef van Zitteren96EiffelSwimmers/2:52.4339.98-:--.---:--.--2:52.43
3.Stan Pijnenburg96EiffelSwimmers/2:52.7839.36-:--.---:--.--2:52.78
4.Mike van Herk96EiffelSwimmers/2:58.8643.01-:--.---:--.--2:58.86
5.Peter Rietveld96TRB/RES3:10.3340.57-:--.---:--.--3:10.33
6.Wimar Lindenberg96De Krabben3:10.4440.56-:--.---:--.--3:10.44
7.Floris Lafeber96TRB/RES3:13.3144.45-:--.---:--.--3:13.31
8.Bram van Heuven96De Treffers3:13.9544.38-:--.---:--.--3:13.95
9.Luke v. Hamond96Neptunus'583:17.8742.89-:--.---:--.--3:17.87
10.Bart Gubbels96TRB/RES3:22.8447.81-:--.---:--.--3:22.84
11.Thijs Toonen96De Treffers3:24.5348.87-:--.---:--.--3:24.53
12.Bobby Visser96Zegenwerp3:27.1049.44-:--.---:--.--3:27.10
13.Frans Peijnenburg96De Dommelbaarze3:28.6044.75-:--.---:--.--3:28.60
14.Koen van den Boer96TRB/RES3:41.1355.98-:--.---:--.--3:41.13
15.Robin van Zijl96BZV3:43.7053.52-:--.---:--.--3:43.70
16.Joren den Boer96BZV4:01.39-:--.---:--.---:--.--4:01.39
dis.Thijs van Galen96Zeester-MeervalRE47.99-:--.---:--.---:--.--
dis.Casper de Bruin96Zeester-Meerval3:29.42SK49.76-:--.---:--.--3:29.42
ng.Jens v.d. Pol96WZV


<< TOP >>
Nr. 5
9-6-2007
200m wisselslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Madelon van Dam96EiffelSwimmers/2:58.2640.23-:--.---:--.--2:58.26
2.Marceline de Cloe96De Vennen3:01.0840.64-:--.---:--.--3:01.08
3.Lotte Langenhoff96Zeester-Meerval3:01.4840.60-:--.---:--.--3:01.48
4.Bente v. Bergen96Neptunus'583:01.7739.87-:--.---:--.--3:01.77
5.Rosanne van Wierst96EiffelSwimmers/3:03.3041.62-:--.---:--.--3:03.30
6.Kayleigh Brouwers96TRB/RES3:09.0842.07-:--.---:--.--3:09.08
7.Femke Beskers96De Warande3:14.5644.29-:--.---:--.--3:14.56
8.Nikki Habers96Nautilus3:14.9247.13-:--.---:--.--3:14.92
9.Britt Guljé96SBC20003:15.4843.92-:--.---:--.--3:15.48
10.Hilde Grondhout96Argo3:15.9943.97-:--.---:--.--3:15.99
11.Sanne van der Schans96WZV3:17.8744.94-:--.---:--.--3:17.87
12.Jaimy Mous96Njord3:17.9544.19-:--.---:--.--3:17.95
13.Aniek Pennings96Neptunus'583:19.8846.25-:--.---:--.--3:19.88
14.Jeanine Kocken96EiffelSwimmers/3:20.6451.78-:--.---:--.--3:20.64
15.Colinda Bastiaansen96DIO3:22.7346.40-:--.---:--.--3:22.73
16.Wiyanna van Belle96AquAmigos3:24.9546.52-:--.---:--.--3:24.95
17.Zoë Hellings96Neptunus'583:25.6449.64-:--.---:--.--3:25.64
18.Laura van Ginneken96De Vennen3:25.8343.17-:--.---:--.--3:25.83


<< TOP >>
Nr. 6
9-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floris van Mierlo97Budel1:16.4536.441:16.45
2.Yvo Bulham97De Vennen1:21.8038.451:21.80
3.Roy van der Heyden97DZT1:24.6539.291:24.65
4.Stefan Hoekstra97TRB/RES1:26.2441.491:26.24
5.Rick Minkman97De Krabben1:29.4041.161:29.40
6.Bart van Eindhoven97Argo1:30.7242.801:30.72
7.Ido Golan97De Warande1:31.7341.821:31.73
8.Jeroen v. Dinther97Neptunus'581:32.3643.371:32.36
9.Jari den Ottelander98SBC20001:33.1642.761:33.16
10.Wouter Kleijzen97BZV1:33.2344.511:33.23
11.Max Aantjes97DBD1:33.4745.271:33.47
12.Lorenzo de Bie97De Krabben1:33.5743.201:33.57
13.Rick van den Boer97TRB/RES1:34.2444.751:34.24
14.Loed Jacobs98DZT1:35.6643.051:35.66
15.Damiän van Dijk97Hieronymus1:36.2444.681:36.24
16.Erwin Ijpelaar97De Vennen1:37.25-:--.--1:37.25
17.Hein Lafeber98TRB/RES1:37.6645.921:37.66
18.Stef Kissen98Budel1:39.2746.591:39.27


<< TOP >>
Nr. 7
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Laura van Leeuwen97EiffelSwimmers/1:18.2336.551:18.23
2.Esmée Six97EiffelSwimmers/1:21.1039.141:21.10
3.Renske den Dekker97ZVDO'741:24.2940.121:24.29
4.Marlijn van Vonderen97Arethusa1:25.8639.041:25.86
5.Myrle Schoones98Budel1:27.0340.681:27.03
6.Amber Rommelse97EiffelSwimmers/1:27.5440.141:27.54
7.Selene Wortel97DIO1:27.5942.851:27.59
8.Ilona Aarts97De Vennen1:27.6340.581:27.63
9.Bente Gerits97EiffelSwimmers/1:27.7440.381:27.74
10.Romy van Herk97EiffelSwimmers/1:28.35141.411:28.35
11.Nadien van Lang97Njord1:28.35241.061:28.35
12.Jill van der Jagt97EiffelSwimmers/1:31.30142.351:31.30
13.Maartje Beskers97De Warande1:31.30244.841:31.30
14.Evi Lauwen97DIO1:31.30343.361:31.30
15.Anne Verhappen97EiffelSwimmers/1:32.5243.181:32.52
16.Lilly de Wit98De Krabben1:32.6743.131:32.67
17.Lonne Beskers97De Warande1:35.2245.761:35.22
18.Eva van Ginneken98SBC20001:40.8840.211:40.88


<< TOP >>
Nr. 8
9-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Maarten Brzoskowski95EiffelSwimmers/1:18.9238.451:18.92
2.Sven Alderlieste95Daphnia1:22.8039.681:22.80
3.Marc Tromp95EiffelSwimmers/1:23.0341.101:23.03
4.Dieder Schuurmans95Tritium (SG)1:23.8241.201:23.82
5.Joep van Grunsven95Arethusa1:23.9841.511:23.98
6.Fabian Sebregts95Hieronymus1:25.1141.471:25.11
7.Guus van Stiphout95Nautilus1:25.8041.891:25.80
8.Diederick Groeneveld95BZV1:27.0841.831:27.08
9.Dennis van Krieken95De Treffers1:28.0243.131:28.02
10.Alex in 't Groen95De Vennen1:29.9744.881:29.97
11.Koen Nuchelmans95De Dommelbaarze1:30.1544.641:30.15
12.Marco Hoogenraad95BZV1:32.7045.951:32.70
13.Thomas Bertens95DIO1:33.1345.761:33.13
14.Wilko Heemskerk95De Treffers1:33.8345.291:33.83
15.Thymo Reichgelt95SBC20001:37.4448.361:37.44
16.Leon Jansen95Zeester-Meerval1:37.9347.421:37.93
17.Sofian Rechchad95BZV1:39.9147.491:39.91
18.Rick Hoekstra95TRB/RES1:40.6648.401:40.66


<< TOP >>
Nr. 9
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Stef van Zitteren96EiffelSwimmers/1:33.2645.391:33.26
2.Floris Lafeber96TRB/RES1:33.9644.981:33.96
3.Stan Pijnenburg96EiffelSwimmers/1:34.5145.451:34.51
4.Pepijn Smits96EiffelSwimmers/1:36.4646.441:36.46
5.Mike van Herk96EiffelSwimmers/1:36.7347.061:36.73
6.Bart Gubbels96TRB/RES1:37.9346.611:37.93
7.Wimar Lindenberg96De Krabben1:40.5447.511:40.54
8.Peter Rietveld96TRB/RES1:43.4549.571:43.45
9.Robin van Zijl96BZV1:45.5450.101:45.54
10.Sander van Bentum96Hieronymus1:46.1548.611:46.15
11.Luke v. Hamond96Neptunus'581:46.5949.531:46.59
12.Bobby Visser96Zegenwerp1:47.0450.131:47.04
13.Bram van Heuven96De Treffers1:48.8651.651:48.86
14.Bart Wijnja96De Biesboschzwe1:49.0851.511:49.08
15.Koen van den Boer96TRB/RES1:51.2054.571:51.20
16.Casper de Bruin96Zeester-Meerval1:53.5855.641:53.58
ng.Jorg van Heesch96Argo
ng.Jens v.d. Pol96WZV


<< TOP >>
Nr. 10
9-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lotte Langenhoff96Zeester-Meerval1:35.2446.161:35.24
2.Rosanne van Wierst96EiffelSwimmers/1:36.6146.151:36.61
3.Thelma van Beek96Tempo1:36.8046.261:36.80
4.Anouk van Schaik96Tempo1:37.1346.601:37.13
5.Marceline de Cloe96De Vennen1:37.4246.641:37.42
6.Emmely Toonen96Tritium (SG)1:37.5147.011:37.51
7.Kayleigh Brouwers96TRB/RES1:38.6546.831:38.65
8.Sanne van der Schans96WZV1:39.0746.361:39.07
9.Nikki Habers96Nautilus1:39.2046.191:39.20
10.Julia Marasabessy96BZV1:39.3646.481:39.36
11.Jeanine Kocken96EiffelSwimmers/1:39.4548.131:39.45
12.Femke Beskers96De Warande1:39.8048.951:39.80
13.Jaimy Mous96Njord1:40.6646.921:40.66
14.Wiyanna van Belle96AquAmigos1:41.2646.381:41.26
15.Madelon van Dam96EiffelSwimmers/1:41.5148.601:41.51
16.Hilde Grondhout96Argo1:42.1647.851:42.16
17.Juliette van den Berg96Zeester-Meerval1:43.5948.871:43.59
18.Britt Guljé96SBC20001:44.0848.881:44.08
ng.Mandy Huijsmans96Zegenwerp


<< TOP >>
Nr. 11
9-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Floris van Mierlo97Budel38.20
2.Joeri Phaff97Nuenen48.34
3.Hein Lafeber98TRB/RES48.66
4.Damiän van Dijk97Hieronymus50.50
5.Fabian van Beek98EOZC50.92
6.Rick Minkman97De Krabben51.56
7.Lorenzo de Bie97De Krabben51.64
8.Stefan Hoekstra97TRB/RES51.86
9.Wouter Kleijzen97BZV51.98
10.Rory Pulles97WZV52.86
11.Guus Vermeulen97BZV52.92
12.Loek Fliervoet97WZV53.37
13.Bart van Eindhoven97Argo56.21
14.Jari den Ottelander98SBC200056.95
15.Stef Kissen98Budel58.94
16.Cristhian van Schijndel98DZT1:00.82
17.Bob Simonis97Thalassa1:04.50
dis.Max Aantjes97DBD53.37VC


<< TOP >>
Nr. 12
9-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Laura van Leeuwen97EiffelSwimmers/39.57
2.Nikki Burcksen97Hieronymus43.94
3.Renske Rietrae97EOZC44.10
4.Jo-Eny Polsbroek97Arethusa44.53
5.Esmée Six97EiffelSwimmers/44.65
6.Nadien van Lang97Njord45.80
7.Lonne Beskers97De Warande47.92
8.Marlijn van Vonderen97Arethusa48.39
9.Anne Verhappen97EiffelSwimmers/48.44
10.Maartje Beskers97De Warande49.54
11.Myrle Schoones98Budel50.60
12.Jill van der Jagt97EiffelSwimmers/50.78
13.Renske den Dekker97ZVDO'7451.37
14.Xandra Blaauw97Njord52.93
15.Romy van Herk97EiffelSwimmers/53.89
16.Maayke Voets97Nuenen56.40
dis.Selene Wortel97DIO48.68VD
ng.Kathy Groot97De Krabben


<< TOP >>
Nr. 13
9-6-2007
400m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Maarten Brzoskowski95EiffelSwimmers/5:14.39
50m:
100m:
34.02
1:13.39
34.02
39.37
150m:
200m:
-:--.--
2:34.64
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:14.39
2.Sven Alderlieste95Daphnia5:32.48
50m:
100m:
-:--.--
1:17.16
150m:
200m:
-:--.--
2:42.79
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:32.48
3.Joep van Grunsven95Arethusa5:40.31
50m:
100m:
37.24
1:19.22
37.24
41.98
150m:
200m:
-:--.--
2:47.05
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:40.31
4.Koen Nuchelmans95De Dommelbaarze5:49.23
50m:
100m:
-:--.--
1:22.12
150m:
200m:
-:--.--
2:52.81
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:49.23
5.Fabian Sebregts95Hieronymus5:49.32
50m:
100m:
38.29
1:22.76
38.29
44.47
150m:
200m:
-:--.--
2:52.57
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:49.32
6.Rick Hoekstra95TRB/RES5:49.53
50m:
100m:
38.89
1:21.65
38.89
42.76
150m:
200m:
-:--.--
2:51.15
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:49.53
7.Marc Tromp95EiffelSwimmers/5:50.32
50m:
100m:
37.02
1:20.32
37.02
43.30
150m:
200m:
-:--.--
2:49.86
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:50.32
8.Guus van Stiphout95Nautilus5:55.76
50m:
100m:
38.36
1:22.02
38.36
43.66
150m:
200m:
-:--.--
2:52.07
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
5:55.76
9.Nick Evers95AquAmigos6:01.26
50m:
100m:
38.47
1:22.11
38.47
43.64
150m:
200m:
-:--.--
2:53.79
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:01.26
10.Dennis van Krieken95De Treffers6:07.80
50m:
100m:
39.61
1:25.18
39.61
45.57
150m:
200m:
-:--.--
2:59.98
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:07.80
11.Bram van Ginneken95SBC20006:12.04
50m:
100m:
41.02
1:27.95
41.02
46.93
150m:
200m:
-:--.--
3:04.10
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:12.04
12.Marco Hoogenraad95BZV6:12.50
50m:
100m:
-:--.--
1:29.59
150m:
200m:
-:--.--
3:04.90
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:12.50
13.Diederick Groeneveld95BZV6:16.48
50m:
100m:
38.39
1:23.07
38.39
44.68
150m:
200m:
-:--.--
2:59.39
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:16.48
14.Dieder Schuurmans95Tritium (SG)6:17.98
50m:
100m:
-:--.--
1:27.41
150m:
200m:
-:--.--
3:05.88
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:17.98
15.Niels de Bruijn95Hieronymus6:20.12
50m:
100m:
42.18
1:29.24
42.18
47.06
150m:
200m:
-:--.--
3:05.87
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:20.12
16.Alex in 't Groen95De Vennen6:24.33
50m:
100m:
42.32
1:30.75
42.32
48.43
150m:
200m:
-:--.--
3:07.82
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:24.33
17.Thymo Reichgelt95SBC20006:26.22
50m:
100m:
-:--.--
1:31.62
150m:
200m:
-:--.--
3:10.10
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
6:26.22
18.Leon Jansen95Zeester-Meerval7:10.31
50m:
100m:
-:--.--
1:35.63
150m:
200m:
-:--.--
3:24.91
250m:
300m:
-:--.--
-:--.--
350m:
400m:
-:--.--
7:10.31


<< TOP >>
Nr. 14
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Madelon van Dam96EiffelSwimmers/1:12.5434.581:12.54
2.Marceline de Cloe96De Vennen1:14.2635.071:14.26
3.Lotte Langenhoff96Zeester-Meerval1:16.2436.341:16.24
4.Bente v. Bergen96Neptunus'581:16.9137.381:16.91
5.Marie-Rose Heijkoop96Daphnia1:17.1336.361:17.13
6.Rosanne van Wierst96EiffelSwimmers/1:19.0738.361:19.07
7.Nikki Habers96Nautilus1:19.7638.571:19.76
8.Britt Guljé96SBC20001:20.0037.251:20.00
9.Hilde Grondhout96Argo1:20.5137.421:20.51
10.Femke Beskers96De Warande1:20.5338.461:20.53
11.Anouk van Schaik96Tempo1:21.0939.741:21.09
12.Sharina Verwijmeren96De Dommelbaarze1:21.36-:--.--1:21.36
13.Sanne van der Schans96WZV1:21.5038.241:21.50
14.Jeanine Kocken96EiffelSwimmers/1:22.0639.701:22.06
15.Amy van Lier96De Vennen1:22.5138.041:22.51
16.Kayleigh Brouwers96TRB/RES1:22.6738.261:22.67
17.Jaimy Mous96Njord1:23.6538.791:23.65
18.Simone Balvers96WZV1:27.4741.561:27.47
ng.Anne Gibbels96Argo



Kring Noord-Brabanthttp://www.knzbkringbrabant.nl