2007-06-02 Sprintkampioenschappen
Maarssen, Netherlands,    2-6-2007,     25m-baan
Nr. 1 50m vlinderslag Dames Min 5-   Nr. 2 50m vlinderslag Heren Min 5-   
Nr. 3 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 4 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 5 50m rugslag Dames Min 5-   Nr. 6 50m rugslag Heren Min 5-   
Nr. 7 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 8 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 9 50m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 10 50m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 11 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 12 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 13 50m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 14 50m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 15 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 16 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 17 4 x 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 18 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   50m vlinderslag Dames                                     minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut             38.91
    2. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             41.00
    3. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      45.98
    4. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)      49.43
    5. Lieke Remmits                  98  Vecht&Rijn(SG)      50.06
    6. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             51.35
    7. Marloes Langerveld             97  De Fuut             53.05
    8. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      54.83
    9. Shirley Versteeg               96  Zwemvereniging      57.58
   10. Shannon Richel                 97  Vecht&Rijn(SG)    1:02.52
   11. Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)    1:10.54
  dis. Laura Kievit                   96  De Fuut             54.84
  dis. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)    1:03.11
  dis. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)    1:06.25
  dis. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)    1:07.16



TOP
Nr. 2   50m vlinderslag Heren                                     minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             36.70
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             44.50
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)      44.83
    4. Nissim Laari                   98  Zwemvereniging      57.35
    5. Nigel Ploeg                    96  De Fuut           1:00.62
    6. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:02.49
    7. Friso Stolk                    98  De Fuut           1:11.56
  dis. Biagio de Brons                97  Zwemvereniging      55.77
  dis. Jozef Siu                      96  Zwemvereniging      56.82
  dis. Thijn de France                97  De Fuut             58.22
  dis. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    1:04.07



TOP
Nr. 3   50m vlinderslag Dames                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simone Dekker                  89  Zwemlust-denHo      31.11
    2. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver       32.08
    3. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       32.19
    4. Alice Bravo                    87  DeAalscholver       32.97
    5. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver       33.80
    6. Estelle de Jong                89  De Fuut             34.15
    7. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut             34.18
    8. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging      34.27
    9. Dieke van der Gugten           90  De Fuut             36.43
   10. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo      36.47
   11. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       36.92
   12. Myrthe Kassing                 93  Zwemvereniging      37.34
   13. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver       39.25
   14. Susan Roelse                   93  De Fuut             40.47
   15. Nina van der Schaar            88  Vecht&Rijn(SG)      40.86
   16. Lisette de Wit                 88  De Fuut             41.15
   17. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging      41.90
   18. Iris van Beek                  93  De Fuut             41.91
   19. Brenda Groenestein             93  De Fuut             42.95
   20. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)      42.97
   21. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut             43.46
   22. Tara Steenaart                 93  De Fuut             44.13
   23. Ghada Ghoudan                  94  Zwemvereniging      44.62
   24. Roos Keyzer                    78  De Fuut             46.41
   25. Marielle Kievit                94  De Fuut             51.16
   26. Noortje van Es                 94  De Fuut             51.53
   27. Desiree Monrooy                93  De Fuut             52.63
   28. Shabnam Joemman                93  Vecht&Rijn(SG)      53.70
   29. Demelsa Kreuger                95  De Fuut             53.97
   30. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)      58.01



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Heren                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver       27.56
    2. Len ter Hart                   91  De Fuut             28.28
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      29.35
    4. Jorik de Jong                  91  De Fuut             29.91
    5. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       30.30
    6. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      31.38
    7. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       31.53
    8. Yordi Tak                      92  De Fuut             31.60
    9. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       32.02
   10. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             32.60
   11. Peter Dirks                    86  De Fuut             32.60
   12. Roy van der Pal                85  De Fuut             33.39
   13. Ronald van Vliet               63  DeAalscholver       33.54
   14. Ronald Stolk                   66  De Fuut             34.91
   15. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)      35.59
   16. Daniel Langerveld              93  De Fuut             35.72
   17. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo      35.85
   18. Timo Bol                       91  De Fuut             36.49
   19. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut             37.31
   20. Rob van Ginkel                 72  De Fuut             37.35
   21. Daan Springveld                94  DeAalscholver       38.25
   22. Marcel Lindeman                79  De Fuut             39.53
   23. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut             40.90
   24. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut             41.10
   25. Emanuel Loboka                 93  Zwemvereniging      41.51
   26. Joey van Dillen                94  De Fuut             41.80
   27. Daan Roordink                  95  De Fuut             42.39
   28. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo      42.63
   29. Michiel van der Meiden         93  De Fuut             43.13
   30. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       43.59
   31. Rik vd Schaft                  75  De Fuut             44.30
   32. Kenneth Martens                94  De Fuut             44.88
   33. Tasos Chatzimargaritis         91  Zwemvereniging      46.24
   34. Marvin van den Breul           93  De Fuut             46.31
   35. Madé Diepersloot               95  De Fuut             46.42
   36. Tycho Ultee                    95  Zwemlust-denHo      47.66
   37. Rick van der Pal               92  De Fuut             49.12
   38. Jeroen Essink                  95  De Fuut             56.22
  dis. Ramon Bussing                  94  DeAalscholver       52.46



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                                         minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut             40.44
    2. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      42.82
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             43.91
    4. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)      45.80
    5. Marloes Langerveld             97  De Fuut             45.91
    6. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      46.32
    7. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             47.95
    8. Shannon Richel                 97  Vecht&Rijn(SG)      54.53
    9. Lieke Remmits                  98  Vecht&Rijn(SG)      54.63
   10. Laura Kievit                   96  De Fuut             55.97
   11. Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)      57.56
   12. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)      58.41
   13. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)      58.85
   14. Kyra Loen                      97  DeAalscholver       59.35
   15. Shirley Versteeg               96  Zwemvereniging    1:01.66
  dis. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)      55.49



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                                         minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             38.71
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             40.79
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)      42.60
    4. Nigel Ploeg                    96  De Fuut             48.18
    5. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)      51.14
    6. Thijn de France                97  De Fuut             52.16
    7. Jozef Siu                      96  Zwemvereniging      55.14
    8. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)      57.86
    9. Friso Stolk                    98  De Fuut           1:03.87
   10. Wesley Groenestein             96  De Fuut           1:06.24
  dis. Nissim Laari                   98  Zwemvereniging      54.40
  dis. Biagio de Brons                97  Zwemvereniging      54.80



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                    minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simone Dekker                  89  Zwemlust-denHo      32.41
    2. Alice Bravo                    87  DeAalscholver       32.69
    3. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       34.36
    4. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging      34.64
    5. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver       35.15
    6. Estelle de Jong                89  De Fuut             36.63
    7. Susan Roelse                   93  De Fuut             38.33
    8. Myrthe Kassing                 93  Zwemvereniging      39.02
    9. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo      39.08
   10. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut             39.84
   11. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut             40.30
   12. Iris van Beek                  93  De Fuut             40.51
   13. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)      41.78
   14. Lisette de Wit                 88  De Fuut             43.43
   15. Sandra van Eck                 94  Vecht&Rijn(SG)      44.14
   16. Nina van der Schaar            88  Vecht&Rijn(SG)      44.22
   17. Noortje van Es                 94  De Fuut             44.34
   18. Roos Keyzer                    78  De Fuut             44.55
   19. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)      45.09
   20. Demelsa Kreuger                95  De Fuut             45.39
   21. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging      45.44
   22. Ghada Ghoudan                  94  Zwemvereniging      45.66
   23. Tara Steenaart                 93  De Fuut             45.93
   24. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver       46.69
   25. Marielle Kievit                94  De Fuut             46.93
   26. Brenda Groenestein             93  De Fuut             47.27
   27. Desiree Monrooy                93  De Fuut             48.91
   28. Shabnam Joemman                93  Vecht&Rijn(SG)      49.82
  dis. Dieke van der Gugten           90  De Fuut             37.40
  dis. Janet Ginther                  90  DeAalscholver       46.72



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                    minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Len ter Hart                   91  De Fuut             31.28
    2. Roy van der Pal                85  De Fuut             31.56
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      32.10
    4. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo      33.46
    5. Jorik de Jong                  91  De Fuut             33.47
    6. Lex Loen                       69  DeAalscholver       33.91
    7. Timo Bol                       91  De Fuut             35.13
    8. Peter Dirks                    86  De Fuut             35.58
    9. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      35.87
   10. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       35.91
   11. Yordi Tak                      92  De Fuut             35.93
   12. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             36.16
   13. Daniel Langerveld              93  De Fuut             37.04
   14. Ronald Stolk                   66  De Fuut             37.87
   15. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)      38.18
   16. Rob van Ginkel                 72  De Fuut             38.88
   17. Rik vd Schaft                  75  De Fuut             38.99
   18. Daan Roordink                  95  De Fuut             39.03
   19. Marcel Lindeman                79  De Fuut             39.29
   20. Michiel van der Meiden         93  De Fuut             39.86
   21. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       40.18
   22. Marvin van den Breul           93  De Fuut             41.15
   23. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut             41.15
   24. Rick van der Pal               92  De Fuut             41.28
   25. Kenneth Martens                94  De Fuut             41.66
   26. Justin van den Berg            92  DeAalscholver       42.05
   27. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut             43.19
   28. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo      43.38
   29. Emanuel Loboka                 93  Zwemvereniging      44.40
   30. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut             44.69
   31. Joey van Dillen                94  De Fuut             45.26
   32. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       45.31
   33. Jeroen Essink                  95  De Fuut             47.16
   34. Madé Diepersloot               95  De Fuut             47.36
   35. Tycho Ultee                    95  Zwemlust-denHo      48.54
   36. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       50.11
   37. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver       53.18
   38. Tasos Chatzimargaritis         91  Zwemvereniging      53.53



TOP
Nr. 9   50m schoolslag Dames                                      minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      48.63
    2. Marloes Langerveld             97  De Fuut             51.40
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             51.59
    4. Amy de Langen                  97  De Fuut             51.59
    5. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)      52.16
       Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)      52.16
    7. Laura Kievit                   96  De Fuut             52.56
    8. Lieke Remmits                  98  Vecht&Rijn(SG)      52.56
    9. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      54.04
   10. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             55.44
   11. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)      56.58
   12. Shirley Versteeg               96  Zwemvereniging      56.78
   13. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)      58.25
   14. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)    1:03.00
   15. Shannon Richel                 97  Vecht&Rijn(SG)    1:03.36
   16. Kyra Loen                      97  DeAalscholver     1:08.00
  dis. Anne Mählmann                  96  Zwemlust-denHo      58.25



TOP
Nr. 10   50m schoolslag Heren                                     minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             40.96
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             43.63
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)      48.53
    4. Nigel Ploeg                    96  De Fuut             53.35
    5. Thijn de France                97  De Fuut             54.12
    6. Jozef Siu                      96  Zwemvereniging      55.31
    7. Biagio de Brons                97  Zwemvereniging      56.65
    8. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:00.13
    9. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)    1:01.03
   10. Wesley Groenestein             96  De Fuut           1:03.91
   11. Nissim Laari                   98  Zwemvereniging    1:04.62
  dis. Friso Stolk                    98  De Fuut             54.68



TOP
Nr. 11   50m schoolslag Dames                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda van Herk                 87  Vecht&Rijn(SG)      37.07
    2. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging      37.93
    3. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       38.02
    4. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver       39.36
    5. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut             39.76
    6. Estelle de Jong                89  De Fuut             41.39
    7. Nina van der Schaar            88  Vecht&Rijn(SG)      42.68
    8. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver       44.51
    9. Lisette de Wit                 88  De Fuut             44.80
   10. Susan Roelse                   93  De Fuut             45.70
   11. Brenda Groenestein             93  De Fuut             45.78
   12. Marielle Kievit                94  De Fuut             46.19
   13. Demelsa Kreuger                95  De Fuut             46.21
   14. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo      46.77
   15. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)      47.00
   16. Iris van Beek                  93  De Fuut             47.17
   17. Ghada Ghoudan                  94  Zwemvereniging      47.52
   18. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut             48.08
   19. Desiree Monrooy                93  De Fuut             48.86
   20. Janet Ginther                  90  DeAalscholver       49.54
   21. Shabnam Joemman                93  Vecht&Rijn(SG)      49.75
   22. Tara Steenaart                 93  De Fuut             50.11
   23. Myrthe Kassing                 93  Zwemvereniging      50.13
   24. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)      50.58
   25. Roos Keyzer                    78  De Fuut             50.61
   26. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver       51.18
   27. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging      52.12
   28. Noortje van Es                 94  De Fuut             52.63
  dis. Dieke van der Gugten           90  De Fuut             43.59



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Heren                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver       31.68
    2. Joan Kentrop                   85  Vecht&Rijn(SG)      32.65
    3. Roy van der Pal                85  De Fuut             33.81
    4. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)      35.63
    5. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             35.68
    6. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       35.89
    7. Ronald Stolk                   66  De Fuut             36.10
    8. Len ter Hart                   91  De Fuut             36.28
    9. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      36.30
   10. Peter Dirks                    86  De Fuut             36.47
   11. Lex Loen                       69  DeAalscholver       36.80
   12. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut             36.88
   13. Ronald van Vliet               63  DeAalscholver       38.10
   14. Yordi Tak                      92  De Fuut             38.22
   15. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       38.60
   16. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      38.68
   17. Daniel Langerveld              93  De Fuut             40.48
   18. Timo Bol                       91  De Fuut             41.00
   19. Marcel Lindeman                79  De Fuut             41.01
   20. Jorik de Jong                  91  De Fuut             41.42
   21. Reno Groenestein               66  De Fuut             42.19
   22. Rob van Ginkel                 72  De Fuut             42.24
   23. Rik vd Schaft                  75  De Fuut             42.57
   24. Rick van der Pal               92  De Fuut             43.12
   25. Daan Springveld                94  DeAalscholver       43.48
   26. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut             43.54
   27. Justin van den Berg            92  DeAalscholver       43.91
   28. Daan Roordink                  95  De Fuut             44.12
   29. Tasos Chatzimargaritis         91  Zwemvereniging      44.51
   30. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo      46.88
   31. Emanuel Loboka                 93  Zwemvereniging      46.88
   32. Michiel van der Meiden         93  De Fuut             47.31
   33. Kenneth Martens                94  De Fuut             49.40
   34. Marvin van den Breul           93  De Fuut             49.49
   35. Madé Diepersloot               95  De Fuut             49.96
   36. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       50.08
   37. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut             50.11
   38. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       52.01
   39. Joey van Dillen                94  De Fuut             52.12
   40. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver       52.45
   41. Jeroen Essink                  95  De Fuut           1:02.06



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Dames                                     minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  De Fuut             34.09
    2. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      36.16
    3. Marleen Hoogenkamp             96  De Fuut             36.34
    4. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)      40.22
    5. Marloes Langerveld             97  De Fuut             40.22
    6. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      41.91
    7. Laura Kievit                   96  De Fuut             46.44
    8. Marielle Nieuwenhuizen         97  De Fuut             46.44
    9. Lieke Remmits                  98  Vecht&Rijn(SG)      48.09
   10. Beau Monné                     98  Vecht&Rijn(SG)      49.27
   11. Shannon Richel                 97  Vecht&Rijn(SG)      50.10
   12. Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)      50.81
   13. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)      50.92
   14. Shirley Versteeg               96  Zwemvereniging      51.11
   15. Kyra Loen                      97  DeAalscholver       51.84
   16. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)      53.32
   17. Anne Mählmann                  96  Zwemlust-denHo      58.40



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                                     minioren 3,4,5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Quno Post                      96  De Fuut             31.84
    2. Valentijn Stolk                96  De Fuut             33.14
    3. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)      37.83
    4. Jozef Siu                      96  Zwemvereniging      42.13
    5. Rens Klok                      96  Vecht&Rijn(SG)      42.35
    6. Thijn de France                97  De Fuut             42.38
    7. Nigel Ploeg                    96  De Fuut             42.55
    8. Nissim Laari                   98  Zwemvereniging      42.55
    9. Biagio de Brons                97  Zwemvereniging      47.79
   10. Friso Stolk                    98  De Fuut             48.29
   11. Joost van Eck                  97  Vecht&Rijn(SG)      48.51
   12. Wesley Groenestein             96  De Fuut             53.02



TOP
Nr. 15   50m vrije slag Dames                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver       27.41
    2. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       28.25
    3. Simone Dekker                  89  Zwemlust-denHo      28.61
    4. Alice Bravo                    87  DeAalscholver       29.21
    5. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver       29.29
    6. Estelle de Jong                89  De Fuut             30.50
    7. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging      30.54
    8. Linda van Herk                 87  Vecht&Rijn(SG)      30.72
    9. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       30.97
   10. Dieke van der Gugten           90  De Fuut             31.37
   11. Cindy Steenhuizen              85  De Fuut             32.19
   12. Susan Roelse                   93  De Fuut             32.74
   13. Myrthe Kassing                 93  Zwemvereniging      32.88
   14. Farina Apdoelaziz              94  De Fuut             33.65
   15. Iris van Beek                  93  De Fuut             33.66
   16. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo      33.92
   17. Nina van der Schaar            88  Vecht&Rijn(SG)      34.82
   18. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver       35.41
   19. Lisette de Wit                 88  De Fuut             35.75
   20. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)      36.06
   21. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging      36.59
   22. Tara Steenaart                 93  De Fuut             36.88
   23. Noortje van Es                 94  De Fuut             37.29
   24. Desiree Monrooy                93  De Fuut             37.56
   25. Roos Keyzer                    78  De Fuut             37.62
   26. Janet Ginther                  90  DeAalscholver       38.01
   27. Marielle Kievit                94  De Fuut             38.33
   28. Brenda Groenestein             93  De Fuut             38.33
   29. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver       39.28
   30. Demelsa Kreuger                95  De Fuut             39.41
   31. Sandra van Eck                 94  Vecht&Rijn(SG)      39.71
   32. Nicole Rood                    95  Vecht&Rijn(SG)      39.71
   33. Shabnam Joemman                93  Vecht&Rijn(SG)      40.51
   34. Ghada Ghoudan                  94  Zwemvereniging      41.53



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Heren                                minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joan Kentrop                   85  Vecht&Rijn(SG)      24.89
    2. Robbert Springveld             83  DeAalscholver       25.32
    3. Len ter Hart                   91  De Fuut             26.04
    4. Roy van der Pal                85  De Fuut             26.35
    5. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      26.59
    6. Jorik de Jong                  91  De Fuut             27.71
    7. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       27.95
    8. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       28.14
    9. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      28.34
   10. Yordi Tak                      92  De Fuut             28.42
   11. Timo Bol                       91  De Fuut             28.47
   12. Gijs van der Gugten            93  De Fuut             28.49
   13. Peter Dirks                    86  De Fuut             28.87
   14. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       29.04
   15. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo      29.04
   16. Lex Loen                       69  DeAalscholver       29.62
   17. Marcel Lindeman                79  De Fuut             29.76
   18. Gydo Nieraeth                  90  De Fuut             29.77
   19. Daniel Langerveld              93  De Fuut             29.99
   20. Ronald Stolk                   66  De Fuut             30.88
   21. Ronald van Vliet               63  DeAalscholver       30.88
   22. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)      32.22
   23. Rik vd Schaft                  75  De Fuut             32.31
   24. Tasos Chatzimargaritis         91  Zwemvereniging      32.42
   25. Michiel van der Meiden         93  De Fuut             32.80
   26. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       33.30
   27. Rob van Ginkel                 72  De Fuut             33.56
   28. Daan Springveld                94  DeAalscholver       33.67
   29. Emanuel Loboka                 93  Zwemvereniging      33.95
   30. Daan Roordink                  95  De Fuut             34.03
   31. Justin van den Berg            92  DeAalscholver       34.27
   32. Rick van der Pal               92  De Fuut             34.76
   33. Kenneth Martens                94  De Fuut             35.03
   34. Tim Hoogenkamp                 94  De Fuut             35.61
   35. Patrick Nieuwenhuizen          94  De Fuut             35.76
   36. Madé Diepersloot               95  De Fuut             35.77
   37. Florian Edelenbosch            92  Zwemlust-denHo      36.24
   38. Marvin van den Breul           93  De Fuut             36.43
   39. Ramon Bussing                  94  DeAalscholver       36.66
   40. Reno Groenestein               66  De Fuut             36.68
   41. Joey van Dillen                94  De Fuut             36.76
   42. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       37.82
   43. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       40.30
   44. Tycho Ultee                    95  Zwemlust-denHo      40.46
   45. Jeroen Essink                  95  De Fuut             43.19
   46. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver       46.87



TOP
Nr. 17   4 x 50m vrije slag Dames                            minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     1:53.47
       Saskia Ouwendijk          87   Martine Ouwendijk         87
       Alice Bravo               87   Marjan Karsten            84
        1:53.47 
    2. De Fuut 1                          De Fuut           2:09.17
       Estelle de Jong           89   Farina Apdoelaziz         94
       Dieke van der Gugten      90   Cindy Steenhuizen         85
        2:09.17 
    3. De Fuut 2                          De Fuut           2:18.43
       Susan Roelse              93   Noortje van Es            94
       Iris van Beek             93   Lisette de Wit            88
        2:18.43 
    4. Zwemvereniging Utrecht 1           Zwemvereniging    2:20.10
       Tessa Lukassen            87   Myrthe Kassing            93
       Geke Hasperhoven          95   Ghada Ghoudan             94
        2:20.10 
    5. De Aalscholver 2                   DeAalscholver     2:25.04
       Janet Ginther             90   Sonja van der Wiel        91
       Jeanine den Hollander     95   Caroline Goedhart         91
        2:25.04 
    6. Vecht&Rijn (SG) 1                  Vecht&Rijn(SG)    2:30.15
       Aranka Schouten           95   Nicole Rood               95
       Nina van der Schaar       88   Shabnam Joemman           93
        2:30.15 
    7. De Fuut 3                          De Fuut           2:31.16
       Brenda Groenestein        93   Desiree Monrooy           93
       Tara Steenaart            93   Marielle Kievit           94
        2:31.16 



TOP
Nr. 18   4 x 50m vrije slag Heren                            minioren 6 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Fuut 1                          De Fuut           1:48.95
       Len ter Hart              91   Jorik de Jong             91
       Gijs van der Gugten       93   Roy van der Pal           85
        1:48.95 
    2. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     1:50.50
       Brandon van Voskuilen     93   Mike Verweij              93
       Bas Udinga                92   Robbert Springveld        83
        1:50.50 
    3. De Fuut 2                          De Fuut           1:59.17
       Yordi Tak                 92   Daniel Langerveld         93
       Gydo Nieraeth             90   Peter Dirks               86
        1:59.17 
    4. De Fuut 3                          De Fuut           2:04.87
       Timo Bol                  91   Rik vd Schaft             75
       Ronald Stolk              66   Marcel Lindeman           79
        2:04.87 
    5. De Aalscholver 2                   DeAalscholver     2:16.31
       Niels Ruijzenaars         95   Justin van den Berg       92
       Ronald van Vliet          63   Lex Loen                  69
        2:16.31 
    6. De Fuut 4                          De Fuut           2:20.68
       Michiel van der Meiden    93   Kenneth Martens           94
       Madé Diepersloot          95   Patrick Nieuwenhuizen     94
        2:20.68 
    7. De Aalscholver 3                   DeAalscholver     2:21.89
       Rick Bunschoten           95   Daan Springveld           94
       Ramon Bussing             94   Jasper Biemolt            94
        2:21.89 
    8. De Fuut 5                          De Fuut           2:25.70
       Tim Hoogenkamp            94   Joey van Dillen           94
       Marvin van den Breul      93   Rick van der Pal          92
        2:25.70