Zeeuwse Zomerkampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to De Bruinvis


Nr. 65  200m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 66  400m wisselslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 67  1500m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 68  800m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder


Nr. 65
22-5-2007
200m vlinderslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Davy Bisslik82Luctor et Emerg2:16.951:04.662:16.95
2.Niek de Ridder88De Bruinvis2:22.301:04.172:22.30
3.Charles Potin83Luctor et Emerg2:25.961:07.652:25.96
4.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:33.201:08.802:33.20
5.Toby Aarnoutse89De Bevelanders2:39.021:11.882:39.02
6.Stefan Roovers91De Stormvogel2:39.151:13.432:39.15
7.Mertijn Loof90De Schelde2:40.571:08.702:40.57
8.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:41.701:11.912:41.70
9.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:42.331:16.232:42.33
10.Tom Erpelinck91De Honte2:49.721:16.102:49.72
11.Robin Dellaert88Scheldestroom3:10.841:15.643:10.84
dis.Roel Dellaert84De Bruinvis2:52.71VL1:12.312:52.71
VL Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.


<< TOP >>
Nr. 66
22-5-2007
400m wisselslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Judith Stap93De Stormvogel5:23.781:09.63-:--.---:--.--5:23.78
2.Josje van Houwelingen90De Schelde5:24.051:15.042:38.614:13.915:24.05
3.Manon Minneboo93De Stormvogel5:39.251:15.822:43.234:21.575:39.25
4.Ryan Verplanke77Scheldestroom5:44.351:12.742:44.204:22.485:44.35
5.Linda Vink84De Honte5:44.421:15.462:44.334:22.625:44.42
6.Mieke van Dort91De Stormvogel5:48.681:14.912:48.384:29.265:48.68
7.Eline Nijskens88ZCKoewacht5:57.881:24.85-:--.---:--.--5:57.88
8.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg6:00.921:22.20-:--.---:--.--6:00.92
9.Anouk Meesen89ZCKoewacht6:05.971:23.843:00.084:40.246:05.97
10.Janneke van de Poele93ZCKoewacht6:06.041:21.812:56.074:39.406:06.04
11.Jaimy Kort92De Stormvogel6:07.911:26.36-:--.---:--.--6:07.91
12.Talitha Ruissen91ZCKoewacht6:12.501:23.902:58.594:46.476:12.50
ng.zaAnniek Minderhoud93De Stormvogel
ng.zaCarmen de Ridder88De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 67
22-5-2007
1500m vrije slag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde18:05.90
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.09
2:18.73
3:31.70
4:45.45
1:06.09
1:12.64
1:12.97
1:13.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.22
7:13.62
8:27.45
9:39.14
1:13.77
1:14.40
1:13.83
1:11.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.80
12:02.73
13:15.32
14:29.01
1:11.66
1:11.93
1:12.59
1:13.69
1300m:
1400m:
1500m:
15:41.95
16:55.02
18:05.90
1:12.94
1:13.07
1:10.88
2.Sonny Corré93De Stormvogel18:07.60
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.06
2:19.25
3:33.15
4:46.42
1:06.06
1:13.19
1:13.90
1:13.27
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.66
7:13.72
8:26.34
9:38.18
1:14.24
1:13.06
1:12.62
1:11.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.41
12:04.63
13:18.09
14:31.12
1:19.23
1:07.22
1:13.46
1:13.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:44.24
16:57.23
18:07.60
1:13.12
1:12.99
1:10.37
3.Niek de Ridder88De Bruinvis18:20.61
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.78
2:18.65
3:32.15
4:45.75
1:05.78
1:12.87
1:13.50
1:13.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.33
7:13.53
8:27.47
9:40.42
1:13.58
1:14.20
1:13.94
1:12.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:53.62
12:07.63
13:21.63
14:35.50
1:13.20
1:14.01
1:14.00
1:13.87
1300m:
1400m:
1500m:
15:49.89
17:05.65
18:20.61
1:14.39
1:15.76
1:14.96
4.Bas van Houwelingen92De Schelde19:06.08
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.93
2:23.14
3:39.68
4:57.08
1:07.93
1:15.21
1:16.54
1:17.40
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.99
7:33.58
8:52.38
10:09.91
1:17.91
1:18.59
1:18.80
1:17.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:27.74
12:46.17
14:03.25
15:19.72
1:17.83
1:18.43
1:17.08
1:16.47
1300m:
1400m:
1500m:
16:35.75
17:52.09
19:06.08
1:16.03
1:16.34
1:13.99
5.Charles Potin83Luctor et Emerg19:06.95
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.08
2:20.23
3:34.31
4:50.13
1:06.08
1:14.15
1:14.08
1:15.82
500m:
600m:
700m:
800m:
6:07.26
7:25.06
8:43.75
10:04.20
1:17.13
1:17.80
1:18.69
1:20.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:23.10
12:41.31
13:59.67
15:18.17
1:18.90
1:18.21
1:18.36
1:18.50
1300m:
1400m:
1500m:
16:36.98
17:54.95
19:06.95
1:18.81
1:17.97
1:12.00
6.Roel Dellaert84De Bruinvis19:58.48
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.75
2:31.12
3:51.96
5:12.77
1:10.75
1:20.37
1:20.84
1:20.81
500m:
600m:
700m:
800m:
6:36.08
7:52.26
9:13.31
10:31.75
1:23.31
1:16.18
1:21.05
1:18.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:52.60
13:16.34
14:39.52
15:57.92
1:20.85
1:23.74
1:23.18
1:18.40
1300m:
1400m:
1500m:
17:21.58
18:45.29
19:58.48
1:23.66
1:23.71
1:13.19
7.Roderick van Doeselaar92ZCKoewacht20:06.03
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.51
2:24.44
3:45.16
5:06.62
1:07.51
1:16.93
1:20.72
1:21.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.08
7:51.08
9:13.36
10:35.64
1:22.46
1:22.00
1:22.28
1:22.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:57.45
13:19.52
14:42.06
16:04.36
1:21.81
1:22.07
1:22.54
1:22.30
1300m:
1400m:
1500m:
17:27.06
18:48.70
20:06.03
1:22.70
1:21.64
1:17.33
8.Yannick Mol93De Stormvogel20:10.40
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.97
2:34.12
3:56.92
5:19.26
1:12.97
1:21.15
1:22.80
1:22.34
500m:
600m:
700m:
800m:
6:41.67
8:03.59
9:24.73
10:46.87
1:22.41
1:21.92
1:21.14
1:22.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:07.66
13:28.41
14:49.79
16:10.36
1:20.79
1:20.75
1:21.38
1:20.57
1300m:
1400m:
1500m:
17:31.76
18:52.75
20:10.40
1:21.40
1:20.99
1:17.65
9.Jan Brink62De Stormvogel20:28.38
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.04
2:33.73
3:56.18
5:18.58
1:13.04
1:20.69
1:22.45
1:22.40
500m:
600m:
700m:
800m:
6:41.29
8:03.36
9:25.37
10:47.70
1:22.71
1:22.07
1:22.01
1:22.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:10.25
13:33.34
14:56.08
16:19.79
1:22.55
1:23.09
1:22.74
1:23.71
1300m:
1400m:
1500m:
17:43.74
19:06.67
20:28.38
1:23.95
1:22.93
1:21.71
10.Alex Eversdijk90De Bruinvis20:31.13
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.06
2:31.23
3:52.17
5:13.98
1:11.06
1:20.17
1:20.94
1:21.81
500m:
600m:
700m:
800m:
6:36.40
8:00.42
9:25.55
10:50.51
1:22.42
1:24.02
1:25.13
1:24.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:15.96
13:40.87
15:03.92
16:27.38
1:25.45
1:24.91
1:23.05
1:23.46
1300m:
1400m:
1500m:
17:50.50
19:12.42
20:31.13
1:23.12
1:21.92
1:18.71
11.Robin Dellaert88Scheldestroom20:34.53
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.27
2:32.90
3:56.18
5:21.84
1:11.27
1:21.63
1:23.28
1:25.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:46.24
8:10.56
9:34.82
10:58.26
1:24.40
1:24.32
1:24.26
1:23.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:21.65
13:45.08
15:08.11
16:31.67
1:23.39
1:23.43
1:23.03
1:23.56
1300m:
1400m:
1500m:
17:54.67
19:14.26
20:34.53
1:23.00
1:19.59
1:20.27
12.Sven Ivens93De Bruinvis22:47.39
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.23
2:50.17
4:21.80
5:54.93
1:20.23
1:29.94
1:31.63
1:33.13
500m:
600m:
700m:
800m:
7:26.67
9:00.39
10:33.46
12:06.06
1:31.74
1:33.72
1:33.07
1:32.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:38.60
15:11.17
16:42.89
18:14.98
1:32.54
1:32.57
1:31.72
1:32.09
1300m:
1400m:
1500m:
19:47.36
21:19.76
22:47.39
1:32.38
1:32.40
1:27.63
ng.zaNathan Tramper90De Bevelanders


<< TOP >>
Nr. 68
22-5-2007
800m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Carmen de Ridder88De Bruinvis9:59.56
100m:
200m:
1:08.25
2:22.70
1:08.25
1:14.45
300m:
400m:
3:38.92
4:55.30
1:16.22
1:16.38
500m:
600m:
6:11.58
7:28.23
1:16.28
1:16.65
700m:
800m:
8:45.03
9:59.56
1:16.80
1:14.53
2.Judith Stap93De Stormvogel10:03.77
100m:
200m:
1:08.87
2:25.14
1:08.87
1:16.27
300m:
400m:
3:42.00
4:58.79
1:16.86
1:16.79
500m:
600m:
6:16.16
7:33.34
1:17.37
1:17.18
700m:
800m:
8:49.82
10:03.77
1:16.48
1:13.95
3.Josje van Houwelingen90De Schelde10:07.51
100m:
200m:
1:08.48
2:23.86
1:08.48
1:15.38
300m:
400m:
3:40.60
4:57.86
1:16.74
1:17.26
500m:
600m:
6:16.73
7:35.10
1:18.87
1:18.37
700m:
800m:
8:52.86
10:07.51
1:17.76
1:14.65
4.Anniek Minderhoud93De Stormvogel10:30.44
100m:
200m:
1:11.40
2:30.57
1:11.40
1:19.17
300m:
400m:
3:50.97
5:12.09
1:20.40
1:21.12
500m:
600m:
6:33.48
7:54.39
1:21.39
1:20.91
700m:
800m:
9:13.88
10:30.44
1:19.49
1:16.56
5.Mieke van Dort91De Stormvogel10:32.14
100m:
200m:
1:10.55
2:30.18
1:10.55
1:19.63
300m:
400m:
3:51.49
5:12.05
1:21.31
1:20.56
500m:
600m:
6:34.44
7:55.41
1:22.39
1:20.97
700m:
800m:
9:15.91
10:32.14
1:20.50
1:16.23
6.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg10:45.21
100m:
200m:
1:14.72
2:35.99
1:14.72
1:21.27
300m:
400m:
3:56.97
5:18.80
1:20.98
1:21.83
500m:
600m:
6:41.50
8:03.96
1:22.70
1:22.46
700m:
800m:
9:26.80
10:45.21
1:22.84
1:18.41
7.Marlinda Eggermont85Scheldestroom10:52.24
100m:
200m:
1:14.26
2:35.12
1:14.26
1:20.86
300m:
400m:
3:57.34
5:19.78
1:22.22
1:22.44
500m:
600m:
6:43.05
8:06.44
1:23.27
1:23.39
700m:
800m:
9:29.90
10:52.24
1:23.46
1:22.34
8.Iris Erpelinck93De Honte11:16.83
100m:
200m:
1:17.76
2:42.83
1:17.76
1:25.07
300m:
400m:
4:09.44
5:35.47
1:26.61
1:26.03
500m:
600m:
7:02.08
8:28.44
1:26.61
1:26.36
700m:
800m:
9:55.33
11:16.83
1:26.89
1:21.50
9.Jaimy Kort92De Stormvogel11:21.06
100m:
200m:
1:16.80
2:41.68
1:16.80
1:24.88
300m:
400m:
4:07.62
5:34.48
1:25.94
1:26.86
500m:
600m:
7:01.82
8:28.98
1:27.34
1:27.16
700m:
800m:
9:56.82
11:21.06
1:27.84
1:24.24
10.Eline Nijskens88ZCKoewacht11:37.75
100m:
200m:
1:21.86
2:51.59
1:21.86
1:29.73
300m:
400m:
4:20.07
5:47.73
1:28.48
1:27.66
500m:
600m:
7:14.04
8:41.42
1:26.31
1:27.38
700m:
800m:
10:10.68
11:37.75
1:29.26
1:27.07
11.Karen Coone91De Bruinvis11:42.98
100m:
200m:
1:16.94
2:43.52
1:16.94
1:26.58
300m:
400m:
4:12.54
5:42.93
1:29.02
1:30.39
500m:
600m:
7:14.01
8:44.79
1:31.08
1:30.78
700m:
800m:
10:14.86
11:42.98
1:30.07
1:28.12
12.Anouk Meesen89ZCKoewacht11:56.18
100m:
200m:
1:19.32
2:49.88
1:19.32
1:30.56
300m:
400m:
4:21.06
5:52.72
1:31.18
1:31.66
500m:
600m:
7:23.73
8:54.29
1:31.01
1:30.56
700m:
800m:
10:25.22
11:56.18
1:30.93
1:30.96
ng.zaManon Minneboo93De Stormvogel
ng.zaDanique van Peenen92De Stormvogel
ng.zaJoy Tramper92De Bevelanders