Zomerkring Kampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Amsterdam -'t Gooi


Nr. 22  50m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 23  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 24  200m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 25  200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 26  100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 27  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 28  200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 22
20-5-2007
50m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    47.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Mike ter Horst94De Dolfijn38.92

2.Maarten Eekhof94De Otters Het G39.267.Bradley Martens94Het Y46.03
3.Vincent Moolhuijsen94Oceanus41.04ng.Tom de Groot94De Futen
4.Daan Springveld94De Aalscholver43.92ng.Rickert de Heus94IJsselmeer
5.Kevin Hooijer94Triton44.56ng.Max Galjaart94Oceanus
6.Paul Bree94De Otters Het G45.90


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Jens Bakker93De Dolfijn33.50

2.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn35.728.Tim ten Kate93Het Y41.27
3.Daniel Rosingh93Het Y38.209.Christopher Ayoub93De Dolfijn41.33
4.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver38.5610.Quincy Hélant Muller93De Dolfijn41.34
5.Loic Kemp93IJsselmeer39.0811.Anne Eekhof93De Otters Het G44.54
6.Mike Verweij93De Aalscholver39.5512.Patrick Veenstra93De Otters Het G46.10*
7.Laurent Wilkens93Torpedo41.22


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten35.59

2.Ferry Weertman92De Otters Het G36.148.Christiaan Tobar92Torpedo38.60
3.Julian Branquinho92De Dolfijn36.769.Mark Bunnik92Triton38.97
4.Kenan Ibisevic92De Futen36.8910.Julian van Leuven92De Dolfijn39.05
5.Zhivago Holwijn92De Futen37.0911.Dennis Reijnders92Oceanus39.37
6.Tom Kalse92De Dolfijn38.0012.Nicolaas van der Voort92Torpedo40.99
7.Louis Okken92Triton38.12ng.Andrea di Pari92ZPCH


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver32.15

2.Roy Visser91De Otters Het G34.308.Robbert Jan Bree91De Otters Het G37.95
3.Tommy Possel91De Dolfijn35.029.Jeffrey van 't Schip91Oceanus38.23
4.Sil Scholte91Het Y36.0810.Fred Smink91De Otters Het G38.66
5.Kevin Spannenburg91De Otters Het G36.4111.Robin Hofman91Oceanus40.23*
6.Stijn vd Kroon91De Meerkoeten36.71ng.zaLev-Jan van Diggele91ZPCH
7.Raïd Emrani91Het Y36.90


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Floor Verhaar90De Otters Het G33.60

2.Ewout de Vries90Triton35.726.Thomas Beemster90Het Y38.84
3.Brian Roy Ostendorf90De Aalscholver36.967.Tim Bunnik90Triton39.29
4.Sjoerd van Bracht90De Otters Het G37.048.Bram de Rijk90De Amstel39.44
5.Dennis Overhage90De Otters Het G38.50


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Brinio Hond88De Amstel29.92

2.Danny van Zoen84De Dolfijn31.249.Jeroen Vogelsang80De Dolfijn37.11*
3.Misja Langeler84De Dolfijn33.0010.Dennis Jonker84ZPCH37.59*
4.Nick Stocker89De Dolfijn34.1311.Rodrigo Moctezuma89De Futen37.70*
5.Elko Middendorp88De Otters Het G35.3412.Kevin van Raan89Het Y38.14*
6.Mark Bedeker83De Meerkoeten36.0913.Mike Hereijgers85De Futen39.05*
7.Remco Joukes88Triton36.30ng.Rens van den Berg89De Otters Het G
8.Dijs Molenaar79Torpedo36.50


<< TOP >>
Nr. 23
20-5-2007
50m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet    45.00


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Dorien Hein95De Futen37.48

2.Marieke de Rooij95Triton37.896.Alissa Bus95Oceanus41.06
3.Annika Arvin95De Dolfijn38.347.Gemmy Wiskerke95Triton43.08
4.Tessa v.d. Zwaard95Oceanus39.458.Lisanne van Wieringen95IJsselmeer43.22
5.Zoë van der Aart95ZPCH40.34


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Kira Toussaint94De Dolfijn35.96

2.Chantal Grove94Oceanus37.138.Sofie Kalse94De Dolfijn41.68
3.Ismay Cohen94De Meerkoeten37.839.Tara Kok94De Otters Het G41.72
4.Laura de Jong94Torpedo39.6310.Samantha de Vink94Torpedo42.20
5.Brigitte Okken94Triton39.7611.Dominique Fronik94De Amstel43.80*
6.Ilse Schram94De Meerkoeten39.9312.Noraly Ilahi94De Futen44.84*
7.Elianne van Dam94Oceanus41.48


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Kaylee Koch93Het Y35.29

2.Ilona Broeders93Het Y35.9110.Ramona Vuijst93De Otters Het G39.422
3.Ilona Cats93Oceanus35.9211.Daniëlle Brouwer93De Futen39.45
4.Carine Veldhuisen93Triton37.67112.Esther van Dijk93De Futen39.87
5.Marieke Spitteler93Oceanus37.67213.Maaike Suuring93De Otters Het G40.10
6.Anne-Sophie vd. Heerik93De Meerkoeten38.3014.Malissa van der Sluis93De Otters Het G41.04*
7.Judith Kox93Torpedo39.1415.Andrea Poldervaart93ZPCH41.27*
8.Desiree Reekers93De Otters Het G39.4116.Munirah Braaf93Kon.AZ41.70*
9.Mandy Busch93De Meerkoeten39.421


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Nicky Konijn92Triton35.95

2.Aster Pijning92De Amstel36.607.Ivanka Fouraschen92Torpedo37.72
3.Merel Toussaint92De Futen36.728.Kim Hooyer92Triton38.06
4.Anna Pijning92De Amstel37.149.Michelle Borsboom92IJsselmeer40.55*
5.Cynthia de Galan92Kon.AZ37.3810.Sylvia Oudshoorn92ZPCH41.20*
6.Ilona Eversdijk92De Otters Het G37.69


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Nadine Straten91De Dolfijn32.36

2.Tessa Brouwer91De Dolfijn32.687.Britt Bakker91De Dolfijn36.86
3.Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus33.748.Caroline Goedhart91De Aalscholver37.81
4.Kimberley van Ravenswaaij91ZPCH33.759.Esmeralda de Vink91Torpedo39.63
5.Lonneke Kamerling91Torpedo35.85ng.zaSamantha Lubbers91De Dolfijn
6.Lana Voinov91De Dolfijn35.89ng.Li-Anne Verwey91Triton


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Jen-Ai van Soelen90De Dolfijn35.72

2.Jessica Hooyer90Triton36.486.Robin Handana90De Dolfijn40.11*
3.Mandy Vleeschhouwer90De Meerkoeten37.337.Anna Kalse90De Dolfijn40.46*
4.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G38.078.Angelique Gouwens90De Otters Het G41.22*
5.Dominique Levant90De Amstel39.54


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Noëlla Hond86De Amstel32.36

2.Chrisje Moes85De Dolfijn33.269.Samantha Vuijst89De Otters Het G35.88
3.Marieke Weijers89Oceanus33.3810.Ninke van Zwieteren87De Amstel36.59
4.Maureen Visser89De Otters Het G33.7011.Ingrid Bank87De Dolfijn36.88
5.Alice Bravo87De Aalscholver33.9512.Miranda van Tol89De Aalscholver38.06*
6.Saskia Ouwendijk87De Aalscholver34.2513.Fleur vd Kroon89De Meerkoeten38.39*
7.Martine Ouwendijk87De Aalscholver34.9714.Helen Vermeren89De Otters Het G39.02*
8.Marjan Karsten84De Aalscholver35.15


<< TOP >>
Nr. 24
20-5-2007
200m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  3:15.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Istvan Spaargaren94Oceanus2:38.801:18.482:38.80
2.Mike ter Horst94De Dolfijn2:46.431:21.912:46.43
3.Kevin Hooijer94Triton3:01.601:30.163:01.60
4.Max Maas94ZPCH3:05.761:31.553:05.76
5.Maarten Eekhof94De Otters Het G3:05.981:32.203:05.98
6.Tom Huydts94Torpedo3:06.131:32.393:06.13
7.Richard Veenstra94De Otters Het G3:23.43*1:38.603:23.43
dis.Paul Bree94De Otters Het G3:05.08RC1:30.983:05.08
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Jens Bakker93De Dolfijn2:28.191:13.482:28.19
2.Ben Zwerink93De Dolfijn2:29.891:12.982:29.89
3.Christopher Ayoub93De Dolfijn2:37.231:16.422:37.23
4.Jan Batstra93Het Y2:50.261:24.602:50.26
5.Quincy Hélant Muller93De Dolfijn2:51.861:24.392:51.86
6.Fergil Hesterman93Het Y3:03.261:30.023:03.26
7.Patrick Veenstra93De Otters Het G3:10.59*1:31.283:10.59


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Julian van Leuven92De Dolfijn2:30.801:13.292:30.80
2.Tom Kalse92De Dolfijn2:35.691:17.322:35.69
3.Dennis Reijnders92Oceanus2:38.261:17.092:38.26
4.Ferry Weertman92De Otters Het G2:39.201:18.822:39.20
5.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten2:42.921:19.262:42.92
6.Louis Okken92Triton2:59.701:32.072:59.70
7.Mark Bunnik92Triton3:01.961:28.443:01.96
ng.Andrea di Pari92ZPCH
ng.Laurens Reinds92Triton


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Oscar Bouwhuis91De Dolfijn2:29.571:11.802:29.57
2.Thom van Dijk91De Aalscholver2:33.131:15.162:33.13
3.Fred Smink91De Otters Het G2:33.541:15.452:33.54
4.Jeffrey van 't Schip91Oceanus2:34.541:14.482:34.54
5.Robin Hofman91Oceanus2:35.481:14.922:35.48
6.Tommy Possel91De Dolfijn2:39.871:17.962:39.87
7.Sil Scholte91Het Y2:44.641:21.002:44.64
8.Robbert Jan Bree91De Otters Het G2:45.861:22.202:45.86
9.Nick Drenth91De Amstel2:46.381:22.192:46.38
10.Raïd Emrani91Het Y2:53.451:26.362:53.45
11.Axel Dorrestijn91De Otters Het G2:54.101:23.602:54.10


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Floor Verhaar90De Otters Het G2:24.131:11.112:24.13
2.Dennis Overhage90De Otters Het G2:33.911:15.012:33.91
3.Ewout de Vries90Triton2:43.731:17.922:43.73
4.Tim Bunnik90Triton2:44.921:23.002:44.92
5.Michiel Huisman90Het Y2:45.261:19.262:45.26
6.Christopher Houtkamp90De Futen3:02.35*1:26.923:02.35
dis.Merlijn Visser90De Amstel2:49.35RC1:24.392:49.35
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:12.541:03.892:12.54
2.Robin Tolenaars89ZPCH2:28.071:11.022:28.07
3.Tom Verbeek88Het Y2:30.261:13.202:30.26
4.Raoul Engelenburg89De Dolfijn2:34.121:15.532:34.12
5.Elko Middendorp88De Otters Het G2:34.231:15.452:34.23
6.Rogier Hollander89De Otters Het G2:35.361:15.022:35.36
7.Mike Hereijgers85De Futen2:39.161:17.572:39.16
8.Elmer Kok87De Amstel2:41.60*1:19.452:41.60
9.Rodrigo Moctezuma89De Futen2:43.20*1:16.002:43.20
10.Mark Bedeker83De Meerkoeten2:48.39*1:22.362:48.39
dis.Misja Langeler84De Dolfijn2:29.11RC1:14.202:29.11
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Benjamin Schröder87Torpedo2:47.89*RC1:21.262:47.89
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Rens van den Berg89De Otters Het G


<< TOP >>
Nr. 25
20-5-2007
200m vlinderslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  3:45.00


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn2:54.191:19.912:54.19
2.Chantal Grove94Oceanus3:22.241:37.343:22.24
dis.Lisanne de Rooij94ZPCH3:34.83VH1:38.263:34.83
VH  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.Parand Zarekiani94De Dolfijn


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kaylee Koch93Het Y2:44.631:16.632:44.63
ng.Wasifa Gittens93De Dolfijn


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Anke Droog92De Otters Het G3:07.391:28.643:07.39
2.Ilona Eversdijk92De Otters Het G3:13.021:30.073:13.02
3.Sylvia Oudshoorn92ZPCH3:33.38*1:41.673:33.38


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kimberley van Ravenswaaij91ZPCH2:49.391:18.702:49.39


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G3:02.061:27.443:02.06
2.Anna Kalse90De Dolfijn3:11.80*1:25.833:11.80


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Chrisje Moes85De Dolfijn2:25.081:08.952:25.08
2.Annika Reinds89De Dolfijn2:34.261:11.292:34.26
3.Vera van den Berg88Het Y2:41.851:17.702:41.85
4.Alice Bravo87De Aalscholver2:42.801:16.072:42.80
5.Helen Vermeren89De Otters Het G2:57.451:21.262:57.45


<< TOP >>
Nr. 26
20-5-2007
100m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:40.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Vincent Moolhuijsen94Oceanus1:12.12
2.Mike ter Horst94De Dolfijn1:20.89
3.Dennis Rietveld94De Futen1:22.39
4.Frans Bijl94Het Y1:23.28
5.Friedrich Vink94IJsselmeer1:29.51
6.Max Maas94ZPCH1:32.89
7.Paul Bree94De Otters Het G1:34.14
8.Stefan Oudshoorn94De Amstel1:41.87*
ng.Rickert de Heus94IJsselmeer
ng.Max Galjaart94Oceanus


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jens Bakker93De Dolfijn1:08.42
2.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver1:10.64
3.Mike Verweij93De Aalscholver1:15.12
4.Laurent Wilkens93Torpedo1:16.44
5.Jan Batstra93Het Y1:19.05
6.Quincy Hélant Muller93De Dolfijn1:19.60
7.Fergil Hesterman93Het Y1:24.92
8.Tim ten Kate93Het Y1:31.82


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Julian van Leuven92De Dolfijn1:06.20
2.Ferry Weertman92De Otters Het G1:08.29
3.Tom Kalse92De Dolfijn1:08.98
4.Chester Hautvast92Torpedo1:12.54
5.Bas Udinga92De Aalscholver1:12.89
6.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten1:14.29
7.Julian Branquinho92De Dolfijn1:14.641
8.Nicolaas van der Voort92Torpedo1:14.642
9.Kenan Ibisevic92De Futen1:15.11
10.Dylan Onderstal92De Dolfijn1:19.47
11.Christiaan Tobar92Torpedo1:27.13
12.Louis Okken92Triton1:33.23*
ng.Andrea di Pari92ZPCH


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Roy Visser91De Otters Het G1:04.54
2.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver1:07.86
3.Fred Smink91De Otters Het G1:09.33
4.Sil Scholte91Het Y1:13.48
5.Thom van Dijk91De Aalscholver1:13.65
6.Robin Hofman91Oceanus1:18.69
7.Robbert Jan Bree91De Otters Het G1:20.41
8.Nick Drenth91De Amstel1:20.64
9.Coen den Haan91IJsselmeer1:22.39
10.Raïd Emrani91Het Y1:28.67*


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floor Verhaar90De Otters Het G1:00.16
2.Dennis Overhage90De Otters Het G1:06.48
3.Killian Hesterman90Het Y1:07.29
4.Ewout de Vries90Triton1:10.67
5.Michiel Herrebrugh90De Meerkoeten1:18.13
6.Brian Roy Ostendorf90De Aalscholver1:18.16
7.Merlijn Visser90De Amstel1:18.56
8.Wouter Vos90IJsselmeer1:19.86
dis.Tim Bunnik90Triton1:17.86VD-:--.--1:17.86
VD  Schoolslagbenen gezwommen.
dis.Christopher Houtkamp90De Futen1:30.80*VE-:--.--1:30.80
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Danny van Zoen84De Dolfijn1:00.70
2.Robbert Springveld83De Aalscholver1:01.56
3.Brinio Hond88De Amstel1:01.98
4.Jasper Doornbos88De Amstel1:05.70
5.Raoul Engelenburg89De Dolfijn1:06.16
6.Robin Tolenaars89ZPCH1:09.83
7.Elko Middendorp88De Otters Het G1:10.46
8.Tom Verbeek88Het Y1:10.53
9.Rogier Hollander89De Otters Het G1:14.29
10.Mike Hereijgers85De Futen1:14.98
11.Elmer Kok87De Amstel1:15.12
12.Kees Blom88ZPCH1:16.04
13.Martijn Leurs88De Otters Het G1:16.10
14.Rodrigo Moctezuma89De Futen1:17.67
15.Deniz Tomu80ZPCH1:19.80*
16.Mark Bedeker83De Meerkoeten1:20.36*
ng.Rens van den Berg89De Otters Het G


<< TOP >>
Nr. 27
20-5-2007
100m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:21.00


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Annika Arvin95De Dolfijn1:11.66
2.Tessa v.d. Zwaard95Oceanus1:12.80
3.Marieke de Rooij95Triton1:16.06
4.Zoë van der Aart95ZPCH1:16.42
5.Alissa Bus95Oceanus1:17.46
6.Dorien Hein95De Futen1:17.47
7.Marit Plukker95Triton1:21.12*


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn1:06.19
2.Nicole Klijnstra94De Dolfijn1:08.88
3.Chantal Grove94Oceanus1:09.65
4.Sofie Kalse94De Dolfijn1:11.82
5.Debby Distelblom94IJsselmeer1:14.87
6.Laura de Jong94Torpedo1:15.32
7.Elianne van Dam94Oceanus1:18.48*


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kaylee Koch93Het Y1:06.51
2.Ilona Cats93Oceanus1:07.66
3.Ilona Broeders93Het Y1:09.70
4.Marieke Spitteler93Oceanus1:11.24
5.Ramona Vuijst93De Otters Het G1:11.66
6.Esther van Dijk93De Futen1:12.10
7.Andrea Poldervaart93ZPCH1:12.56
8.Anne-Sophie vd. Heerik93De Meerkoeten1:12.92
9.Maaike Suuring93De Otters Het G1:14.23*
10.Desiree Reekers93De Otters Het G1:14.64*
11.Judith Kox93Torpedo1:15.10*
12.Malissa van der Sluis93De Otters Het G1:17.43*
ng.Wasifa Gittens93De Dolfijn


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Nicky Konijn92Triton1:07.13
2.Merel Toussaint92De Futen1:09.70
3.Cynthia de Galan92Kon.AZ1:10.06
4.Ivanka Fouraschen92Torpedo1:10.15
5.Sophie van Halsema92Torpedo1:10.89
6.Anna Pijning92De Amstel1:11.45
7.Kim Hooyer92Triton1:11.54
8.Ilona Eversdijk92De Otters Het G1:12.38
9.Aster Pijning92De Amstel1:12.51
10.Rianne Molenaar92ZPCH1:12.59
11.Rosa Thewessem92Het Y1:13.71*
12.Anke Droog92De Otters Het G1:13.92*
13.Sylvia Oudshoorn92ZPCH1:14.89*
14.Michelle Borsboom92IJsselmeer1:16.42*


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tessa Brouwer91De Dolfijn1:01.57
2.Lana Voinov91De Dolfijn1:02.20
3.Nadine Straten91De Dolfijn1:03.04
4.Britt Bakker91De Dolfijn1:04.35
5.Lonneke Kamerling91Torpedo1:05.82
6.Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus1:08.37
7.Caroline Goedhart91De Aalscholver1:08.98
8.Tamara Suuring91De Otters Het G1:12.05*
9.Imke Smulders91IJsselmeer1:13.21*
10.Anouk Bakker91De Futen1:13.74*
ng.zaSamantha Lubbers91De Dolfijn


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Robin Handana90De Dolfijn1:05.11
2.Suzanne Weijers90Oceanus1:05.54
3.Jen-Ai van Soelen90De Dolfijn1:08.42
4.Jessica Hooyer90Triton1:09.32
5.Tatjana Wit90De Dolfijn1:13.08*
6.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G1:13.21*


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Noëlla Hond86De Amstel1:00.18
2.Marjan Karsten84De Aalscholver1:01.57
3.Chrisje Moes85De Dolfijn1:02.80
4.Ingrid Bank87De Dolfijn1:03.25
5.Martine Ouwendijk87De Aalscholver1:04.22
6.Marieke Weijers89Oceanus1:04.69
7.Saskia Ouwendijk87De Aalscholver1:05.26
8.Maureen Visser89De Otters Het G1:05.90
9.Samantha Vuijst89De Otters Het G1:06.12
10.Annika Reinds89De Dolfijn1:07.24
11.Kim Varkevisser85Torpedo1:07.74
12.Ninke van Zwieteren87De Amstel1:09.30*
13.Miranda van Tol89De Aalscholver1:09.47*
14.Helen Vermeren89De Otters Het G1:10.51*


<< TOP >>
Nr. 28
20-5-2007
200m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  3:05.00


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Vincent Moolhuijsen94Oceanus2:19.051:07.532:19.05
2.Istvan Spaargaren94Oceanus2:20.721:08.062:20.72
3.Mike ter Horst94De Dolfijn2:26.081:11.122:26.08
4.Paul Bree94De Otters Het G2:42.701:18.122:42.70
5.Frans Bijl94Het Y2:43.131:19.832:43.13
6.Uzay Bayin94ZPCH2:43.281:15.842:43.28
7.Friedrich Vink94IJsselmeer2:44.121:19.972:44.12
8.Maarten Eekhof94De Otters Het G2:48.041:17.012:48.04
9.Stefan Oudshoorn94De Amstel2:48.191:22.572:48.19
10.Daan Springveld94De Aalscholver2:51.441:21.032:51.44
11.Kevin Hooijer94Triton2:51.891:23.162:51.89
12.Max Maas94ZPCH2:52.231:23.862:52.23
13.Tom Huydts94Torpedo2:54.721:22.922:54.72
14.Dennis Schlebaum94ZPCH3:03.601:25.423:03.60
15.Richard Veenstra94De Otters Het G3:04.231:24.823:04.23
ng.Tom de Groot94De Futen
ng.Rickert de Heus94IJsselmeer
ng.Max Galjaart94Oceanus


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Jens Bakker93De Dolfijn2:12.141:05.932:12.14
2.Daniel Rosingh93Het Y2:15.281:05.702:15.28
3.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn2:20.051:07.322:20.05
4.Loic Kemp93IJsselmeer2:22.411:09.472:22.41
5.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver2:24.281:09.932:24.28
6.Christopher Ayoub93De Dolfijn2:24.421:09.512:24.42
7.Jan Batstra93Het Y2:24.801:08.772:24.80
8.Fergil Hesterman93Het Y2:35.551:16.592:35.55
9.Patrick Veenstra93De Otters Het G2:43.761:17.832:43.76


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Julian van Leuven92De Dolfijn2:09.681:03.162:09.68
2.Ferry Weertman92De Otters Het G2:10.981:04.592:10.98
3.Chester Hautvast92Torpedo2:15.06-:--.--2:15.06
4.Tom Kalse92De Dolfijn2:18.691:07.192:18.69
5.Dennis Reijnders92Oceanus2:19.611:04.582:19.61
6.Bas Udinga92De Aalscholver2:20.991:08.882:20.99
7.Dylan Onderstal92De Dolfijn2:26.881:11.662:26.88
8.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten2:27.421:09.392:27.42
9.Nicolaas van der Voort92Torpedo2:32.571:14.712:32.57
10.Farid Belmamoune92Kon.AZ2:40.701:47.732:40.70
11.Mark Bunnik92Triton2:41.721:19.692:41.72
12.Leffert Lansink92Het Y2:43.031:18.952:43.03
13.Louis Okken92Triton2:44.761:21.542:44.76
ng.Andrea di Pari92ZPCH
ng.Laurens Reinds92Triton


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Roy Visser91De Otters Het G2:09.921:02.732:09.92
2.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver2:11.251:03.322:11.25
3.Fred Smink91De Otters Het G2:11.501:03.682:11.50
4.Tommy Possel91De Dolfijn2:12.441:03.162:12.44
5.Jeffrey van 't Schip91Oceanus2:16.141:04.182:16.14
6.Robin Hofman91Oceanus2:17.201:06.422:17.20
7.Oscar Bouwhuis91De Dolfijn2:19.361:05.142:19.36
8.Robbert Jan Bree91De Otters Het G2:20.421:08.822:20.42
9.Kevin Spannenburg91De Otters Het G2:22.191:09.442:22.19
10.Sil Scholte91Het Y2:25.591:09.912:25.59
11.Nick Drenth91De Amstel2:27.411:13.222:27.41
12.Axel Dorrestijn91De Otters Het G2:35.49*1:13.822:35.49
13.Stijn vd Kroon91De Meerkoeten2:36.63*1:13.182:36.63
14.Coen den Haan91IJsselmeer2:42.00*1:17.322:42.00
ng.zaRoland Beekes91De Otters Het G
ng.zaLev-Jan van Diggele91ZPCH


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Floor Verhaar90De Otters Het G2:02.4959.742:02.49
2.Dennis Overhage90De Otters Het G2:10.971:02.382:10.97
3.Killian Hesterman90Het Y2:12.441:05.042:12.44
4.Ewout de Vries90Triton2:18.381:03.162:18.38
5.Tim Bunnik90Triton2:20.631:05.512:20.63
6.Michiel Herrebrugh90De Meerkoeten2:25.831:12.642:25.83
7.Sjoerd van Bracht90De Otters Het G2:29.241:12.692:29.24
8.Michiel Huisman90Het Y2:29.721:09.582:29.72
9.Christopher Houtkamp90De Futen2:35.31*1:12.782:35.31
10.Merlijn Visser90De Amstel2:36.16*1:16.502:36.16


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Bo Wullings89De Dolfijn1:59.2457.831:59.24
2.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:04.4111:00.292:04.41
3.Tom Verbeek88Het Y2:04.41259.942:04.41
4.Brinio Hond88De Amstel2:05.641:00.452:05.64
5.Robbert Springveld83De Aalscholver2:06.791:01.122:06.79
6.Raoul Engelenburg89De Dolfijn2:07.031:01.962:07.03
7.Misja Langeler84De Dolfijn2:07.731:01.042:07.73
8.Mike Hereijgers85De Futen2:11.431:02.722:11.43
9.David Markowski86Het Y2:11.801:01.742:11.80
10.Elko Middendorp88De Otters Het G2:12.581:04.242:12.58
11.Wouter Hesterman89Het Y2:13.701:02.132:13.70
12.Rogier Hollander89De Otters Het G2:15.591:06.732:15.59
13.Jeroen Vogelsang80De Dolfijn2:15.971:04.122:15.97
14.Robin Tolenaars89ZPCH2:16.061:05.182:16.06
15.Jasper Doornbos88De Amstel2:22.491:08.832:22.49
16.Elmer Kok87De Amstel2:23.821:10.292:23.82
17.Rodrigo Moctezuma89De Futen2:24.161:06.232:24.16
18.Martijn Leurs88De Otters Het G2:25.06*1:09.302:25.06
19.Kees Blom88ZPCH2:27.16*1:11.762:27.16
20.Remco Joukes88Triton2:27.64*1:07.792:27.64
21.Benjamin Schröder87Torpedo2:29.58*1:10.832:29.58
22.Kevin van Raan89Het Y2:29.79*1:11.362:29.79
23.Deniz Tomu80ZPCH2:36.00*1:07.992:36.00
24.Mark Bedeker83De Meerkoeten2:37.40*1:12.412:37.40
ng.Rens van den Berg89De Otters Het G