2007-05-20 Kringkampioenschappen dag 4 (s)
Leiden, Netherlands,    20-5-2007,     25m-baan
Nr. 116 50m schoolslag Heren Sen.   Nr. 117 50m rugslag Dames Sen.   
Nr. 118 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 124 200m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 129 100m vrije slag Dames Min 5   Nr. 130 100m vrije slag Heren Min 5   
Nr. 131 100m vrije slag Heren Min 6   Nr. 132 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 138 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 144 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 150 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 151 4 x 200m vrije slag Dames Sen.   


Nr. 116   50m schoolslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          31.25
    2. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu      31.89
    3. Robert de Gruijl               86  v.VlietBarracu      31.89
    4. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw        32.11
    5. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu      32.19
    6. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu      32.65
    7. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan        32.65
    8. Thommy Nickel                  84  v.VlietBarracu      33.80
    9. Aschwin van Zoest              91  LZ1886              33.80
   10. Paul Geurink                   83  DeColumbiaan        33.97
   11. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh      34.05



TOP
Nr. 117   50m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan        31.37
    2. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886              31.99
    3. Eline Boers                    91  DeColumbiaan        31.99
    4. Danya Muilwijk                 88  v.VlietBarracu      32.08
    5. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh      32.09
    6. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu      32.76
    7. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan        33.00
    8. Chantal Elsgeest               90  DeColumbiaan        33.07
    9. Linda Kempen                   92  LZ1886              33.13
   10. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw        33.19
   11. Paula van der Werff            91  LZ1886              33.40
   12. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours     33.46



TOP
Nr. 118   200m rugslag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:11.07
    2. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        2:13.75
    3. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:14.04
    4. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:15.32
    5. Ricardo Kombrink               89  v.UdenDeGouw      2:15.95
    6. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:16.79
    7. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:16.92
    8. Thommy Nickel                  84  v.VlietBarracu    2:19.16
    9. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:19.86
   10. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:21.29
   11. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu    2:22.51
   12. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:22.88
   13. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:22.91
   14. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:23.81
   15. Bart van der Zwaan             90  HoogenboomTours   2:24.67
   16. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    2:25.47
   17. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:25.81
   18. Jonathan Cassuto               93  ZVSassenheim      2:25.83
   19. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      2:25.91
   20. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:26.06
       Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:26.06
   22. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:26.10
   23. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:26.43
   24. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:27.47
   25. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:28.13
   26. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      2:28.33
       Guus Kersten                   90  DeColumbiaan      2:28.33
   28. Sibrand Rinzema                93  DeColumbiaan      2:29.89
   29. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     2:30.46
   30. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:30.62
   31. Sander de Gruijl               91  v.VlietBarracu    2:39.26
   32. Joeri de Mik                   93  v.UdenDeGouw      2:41.04
   33. Martijn Teske                  94  LZ1886            2:49.32
   34. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            2:52.75
   35. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    2:55.10
   36. Alexander Neijenhuijs          94  DeColumbiaan      3:05.34
   37. Robbie vd Voort                94  ZVSassenheim      3:06.20
  dis. Imad Sahi                      94  LZ1886            3:07.18



Nr. 118   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn Teske                  94  LZ1886            2:49.32
    2. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            2:52.75
    3. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    2:55.10
    4. Alexander Neijenhuijs          94  DeColumbiaan      3:05.34
    5. Robbie vd Voort                94  ZVSassenheim      3:06.20
  dis. Imad Sahi                      94  LZ1886            3:07.18



Nr. 118   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:22.88
    2. Jonathan Cassuto               93  ZVSassenheim      2:25.83
    3. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:26.10
    4. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:26.43
    5. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:28.13
    6. Sibrand Rinzema                93  DeColumbiaan      2:29.89
    7. Joeri de Mik                   93  v.UdenDeGouw      2:41.04



Nr. 118   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:16.79
    2. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:22.91
    3. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:23.81
    4. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      2:25.91
    5. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:26.06
    6. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      2:28.33
    7. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:30.62



Nr. 118   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:14.04
    2. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:16.92
    3. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:21.29
    4. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:25.81
    5. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     2:30.46
    6. Sander de Gruijl               91  v.VlietBarracu    2:39.26



Nr. 118   200m rugslag Heren                          Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:11.07
    2. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:15.32
    3. Ricardo Kombrink               89  v.UdenDeGouw      2:15.95
    4. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:19.86
    5. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu    2:22.51
    6. Bart van der Zwaan             90  HoogenboomTours   2:24.67
    7. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:26.06
    8. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:27.47
    9. Guus Kersten                   90  DeColumbiaan      2:28.33



Nr. 118   200m rugslag Heren                         Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        2:13.75
    2. Thommy Nickel                  84  v.VlietBarracu    2:19.16
    3. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    2:25.47



TOP
Nr. 124   200m vlinderslag Dames                     Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      2:33.51
    2. Anne Paulien Drenth            88  LZ1886            2:34.11
    3. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:34.86
    4. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:35.97
    5. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:36.45
    6. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    2:38.12
    7. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    2:39.04
    8. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:39.04
    9. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK      2:39.62
   10. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:41.08
   11. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:46.45
   12. Manon Steekers                 91  ZVNoordwijkerh    2:46.50
   13. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:50.28
   14. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:50.54
   15. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:51.85
   16. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:52.45
   17. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:53.15
   18. Nathalie Schoonderwoerd        86  v.UdenDeGouw      2:53.27
   19. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:54.12
   20. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    2:54.88
   21. Esther Versteeg                83  v.VlietBarracu    2:55.06
   22. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            2:57.20
   23. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:57.89
   24. DaniŽlle Wijnen                90  WIDEXGZCDONK      2:58.06
   25. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:59.33
   26. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            3:04.54
   27. Chahinaze Sahi                 91  LZ1886            3:13.41
   28. Seline Koek                    94  LZ1886            3:16.04
   29. Britt van der Zon              93  ZVNoordwijkerh    3:20.60
   30. Simone de Boer                 93  LZ1886            3:23.38
   31. Sara Badawi                    93  LZ1886            3:25.44
  dis. Nina van Hooidonk              94  LZ1886            3:27.54
  dis. Brenda Ouwehand                94  LZ1886            3:29.77



Nr. 124   200m vlinderslag Dames                      Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:59.33
    2. Seline Koek                    94  LZ1886            3:16.04
  dis. Nina van Hooidonk              94  LZ1886            3:27.54
  dis. Brenda Ouwehand                94  LZ1886            3:29.77



Nr. 124   200m vlinderslag Dames                      Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:34.86
    2. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            2:57.20
    3. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:57.89
    4. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            3:04.54
    5. Britt van der Zon              93  ZVNoordwijkerh    3:20.60
    6. Simone de Boer                 93  LZ1886            3:23.38
    7. Sara Badawi                    93  LZ1886            3:25.44



Nr. 124   200m vlinderslag Dames                           Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      2:33.51
    2. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:36.45
    3. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:39.04
    4. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:41.08
    5. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:50.54
    6. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:52.45
    7. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:54.12



Nr. 124   200m vlinderslag Dames                           Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon Steekers                 91  ZVNoordwijkerh    2:46.50
    2. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:50.28
    3. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:53.15
    4. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    2:54.88
    5. Chahinaze Sahi                 91  LZ1886            3:13.41



Nr. 124   200m vlinderslag Dames                     Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne Paulien Drenth            88  LZ1886            2:34.11
    2. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:35.97
    3. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    2:38.12
    4. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    2:39.04
    5. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK      2:39.62
    6. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:46.45
    7. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:51.85
    8. Nathalie Schoonderwoerd        86  v.UdenDeGouw      2:53.27
    9. Esther Versteeg                83  v.VlietBarracu    2:55.06
   10. DaniŽlle Wijnen                90  WIDEXGZCDONK      2:58.06



TOP
Nr. 129   100m vrije slag Dames                       Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska Teske                  96  LZ1886            1:10.51
    2. Anouk van der Vlies            96  WIDEXGZCDONK      1:10.73
    3. Joyce Penedo                   96  DeZijl/LGB        1:13.08
    4. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886            1:14.45
    5. Eveline van der Zwaan          96  HoogenboomTours   1:16.48
    6. Chantal Warmerdam              96  ZVNoordwijkerh    1:18.18
    7. Diemmy Au Tran                 96  ZVSassenheim      1:23.44



TOP
Nr. 130   100m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tiamo van Ijperen              96  HoogenboomTours   1:18.32
    2. Mark Dros                      96  WIDEXGZCDONK      1:20.80
    3. Patrick Vonk                   96  ZVSassenheim      1:21.44



TOP
Nr. 131   100m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Oscar van den Heuvel           95  ZVNoordwijkerh    1:04.60
    2. Robin vd Voort                 95  ZVSassenheim      1:09.28
    3. Toby v Zundert                 95  ZVSassenheim      1:09.84
    4. Remco de Mik                   95  v.UdenDeGouw      1:13.08
    5. Jeroen van der Meer            95  v.UdenDeGouw      1:15.38
    6. Bas Perik                      95  ElectroluxAZC     1:15.40
    7. Koen van Lieshout              95  DeZijl/LGB        1:16.07
    8. Niels de Jong                  95  v.UdenDeGouw      1:18.19
    9. Bart Uittenhout                95  DeZijl/LGB        1:19.48
   10. Daan Egberts                   95  ElectroluxAZC     1:20.68
   11. Amro Badawi                    95  LZ1886            1:20.83
   12. Pim Koch                       95  DePlas            1:21.38



TOP
Nr. 132   100m vlinderslag Heren                     Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  DeColumbiaan        56.72
    2. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      1:00.32
       Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    1:00.32
    4. Robert de Gruijl               86  v.VlietBarracu    1:00.92
    5. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu    1:01.20
    6. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:02.73
    7. Thommy Nickel                  84  v.VlietBarracu    1:03.15
    8. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    1:03.51
    9. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:03.59
   10. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      1:03.64
   11. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        1:03.76
   12. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:04.08
   13. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      1:05.85
   14. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:05.85
   15. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      1:05.89
   16. Sander de Gruijl               91  v.VlietBarracu    1:06.73
   17. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      1:07.52
   18. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            1:08.48
   19. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    1:08.60
   20. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    1:08.70
   21. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      1:08.86
   22. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        1:11.25
   23. Stefan Verheul                 93  HoogenboomTours   1:12.46
   24. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    1:13.36
   25. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:13.52
   26. Martijn Teske                  94  LZ1886            1:23.22
   27. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:25.31
   28. Robbie vd Voort                94  ZVSassenheim      1:33.00
   29. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    1:34.10
   30. Alexander Neijenhuijs          94  DeColumbiaan      1:37.46
  dis. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            1:07.07



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                      Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn Teske                  94  LZ1886            1:23.22
    2. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:25.31
    3. Robbie vd Voort                94  ZVSassenheim      1:33.00
    4. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    1:34.10
    5. Alexander Neijenhuijs          94  DeColumbiaan      1:37.46



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                      Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:05.85
    2. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      1:07.52
    3. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    1:08.60
    4. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    1:08.70
    5. Stefan Verheul                 93  HoogenboomTours   1:12.46
    6. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    1:13.36



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                      Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      1:05.89
    2. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      1:08.86
    3. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        1:11.25
    4. Bas Onderstal                  92  LZ1886            1:13.52
  dis. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            1:07.07



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                      Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      1:00.32
    2. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:03.59
    3. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:04.08
    4. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      1:05.85
    5. Sander de Gruijl               91  v.VlietBarracu    1:06.73



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                      Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu    1:01.20
    2. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:02.73
    3. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    1:03.51
    4. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      1:03.64
    5. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        1:03.76
    6. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            1:08.48



Nr. 132   100m vlinderslag Heren                     Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  DeColumbiaan        56.72
    2. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    1:00.32
    3. Robert de Gruijl               86  v.VlietBarracu    1:00.92
    4. Thommy Nickel                  84  v.VlietBarracu    1:03.15



TOP
Nr. 138   100m vrije slag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan        58.02
    2. Esther Nijgh                   84  LZ1886              59.38
    3. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    1:00.62
    4. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:01.08
    5. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      1:01.26
    6. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:01.30
    7. Annelotte Hendriksen           88  DeColumbiaan      1:01.49
    8. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    1:01.57
    9. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    1:01.59
   10. Paula van der Werff            91  LZ1886            1:01.61
   11. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      1:02.16
   12. Carola van Hunnik              71  ZVNoordwijkerh    1:03.02
   13. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      1:03.15
   14. Danya Muilwijk                 88  v.VlietBarracu    1:03.19
   15. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   1:03.34
   16. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      1:03.86
   17. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   1:04.15
   18. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:04.18
   19. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    1:04.19
   20. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    1:04.23
   21. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:04.43
   22. Gitte Kop Jansen               82  v.VlietBarracu    1:04.44
   23. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    1:04.52
   24. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:04.58
   25. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        1:04.64
   26. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:04.85
   27. Ines Muilwijk                  92  v.VlietBarracu    1:04.89
   28. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      1:05.17
       Janet van der Poel             93  LZ1886            1:05.17
   30. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC     1:05.23
   31. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:05.29
   32. Rosanne de Boer                91  LZ1886            1:05.67
   33. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:05.98
   34. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    1:06.10
   35. Danique Sondermeijer           92  DeColumbiaan      1:06.46
   36. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    1:06.53
   37. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      1:06.53
   38. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:06.81
   39. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:06.85
   40. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:07.08
   41. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            1:07.37
   42. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      1:07.39
   43. Marissa Humme                  92  HoogenboomTours   1:07.48
   44. Chiara Ligthart                94  v.VlietBarracu    1:08.48
   45. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:09.08
   46. Maaike de Leeuw                94  v.UdenDeGouw      1:09.63
   47. Seline Koek                    94  LZ1886            1:09.96
   48. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   1:10.41
   49. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      1:11.04
   50. Bodil Nauta                    95  HoogenboomTours   1:11.23
   51. Tess van der Zon               95  ZVNoordwijkerh    1:11.82
   52. Ferren van Leijden             95  WIDEXGZCDONK      1:13.60
   53. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      1:13.80
   54. Isabella van Toorn             95  WIDEXGZCDONK      1:14.74



Nr. 138   100m vrije slag Dames                       Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:07.08
    2. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:09.08
    3. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   1:10.41
    4. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      1:11.04
    5. Bodil Nauta                    95  HoogenboomTours   1:11.23
    6. Tess van der Zon               95  ZVNoordwijkerh    1:11.82
    7. Ferren van Leijden             95  WIDEXGZCDONK      1:13.60
    8. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      1:13.80
    9. Isabella van Toorn             95  WIDEXGZCDONK      1:14.74



Nr. 138   100m vrije slag Dames                       Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:04.43
    2. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    1:06.53
    3. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      1:06.53
    4. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:06.81
    5. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      1:07.39
    6. Chiara Ligthart                94  v.VlietBarracu    1:08.48
    7. Maaike de Leeuw                94  v.UdenDeGouw      1:09.63
    8. Seline Koek                    94  LZ1886            1:09.96



Nr. 138   100m vrije slag Dames                       Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:01.30
    2. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   1:03.34
    3. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      1:05.17
       Janet van der Poel             93  LZ1886            1:05.17
    5. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:05.29
    6. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            1:07.37



Nr. 138   100m vrije slag Dames                            Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      1:01.26
    2. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      1:03.15
    3. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      1:03.86
    4. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:04.18
    5. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    1:04.23
    6. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:04.58
    7. Ines Muilwijk                  92  v.VlietBarracu    1:04.89
    8. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:05.98
    9. Danique Sondermeijer           92  DeColumbiaan      1:06.46
   10. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:06.85
   11. Marissa Humme                  92  HoogenboomTours   1:07.48



Nr. 138   100m vrije slag Dames                            Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan        58.02
    2. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:01.08
    3. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    1:01.57
    4. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    1:01.59
    5. Paula van der Werff            91  LZ1886            1:01.61
    6. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      1:02.16
    7. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    1:04.19
    8. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:04.85
    9. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC     1:05.23
   10. Rosanne de Boer                91  LZ1886            1:05.67



Nr. 138   100m vrije slag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esther Nijgh                   84  LZ1886              59.38
    2. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    1:00.62
    3. Annelotte Hendriksen           88  DeColumbiaan      1:01.49
    4. Carola van Hunnik              71  ZVNoordwijkerh    1:03.02
    5. Danya Muilwijk                 88  v.VlietBarracu    1:03.19
    6. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   1:04.15
    7. Gitte Kop Jansen               82  v.VlietBarracu    1:04.44
    8. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    1:04.52
    9. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        1:04.64
   10. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    1:06.10



TOP
Nr. 144   200m vrije slag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ricardo Kombrink               89  v.UdenDeGouw      1:57.97
    2. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    1:58.29
    3. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        1:58.69
    4. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu    2:00.69
    5. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:00.78
    6. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:02.30
    7. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:03.11
    8. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:03.12
    9. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:03.73
   10. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:04.59
   11. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:05.20
   12. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:06.51
   13. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:06.68
   14. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:07.54
   15. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:07.59
   16. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:07.71
   17. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:07.91
   18. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:08.18
   19. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:08.92
   20. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:09.17
   21. Rob Peek                       91  HoogenboomTours   2:09.22
   22. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:09.54
   23. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:09.90
   24. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:10.47
   25. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      2:11.76
   26. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      2:12.24
   27. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    2:16.32
   28. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    2:16.75
   29. Nick Duivenvoorden             93  ZVNoordwijkerh    2:16.99
   30. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        2:20.61
   31. Stefan Verheul                 93  HoogenboomTours   2:22.72
   32. Luke Rijnbeek                  93  v.UdenDeGouw      2:24.69
   33. Martijn Teske                  94  LZ1886            2:31.43
   34. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            2:32.26
   35. Jeffrey Bakker                 94  v.UdenDeGouw      2:34.46
   36. Kay de Kloet                   94  ElectroluxAZC     2:39.43
   37. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    2:50.84



Nr. 144   200m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        2:20.61
    2. Martijn Teske                  94  LZ1886            2:31.43
    3. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            2:32.26
    4. Jeffrey Bakker                 94  v.UdenDeGouw      2:34.46
    5. Kay de Kloet                   94  ElectroluxAZC     2:39.43
    6. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    2:50.84



Nr. 144   200m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:05.20
    2. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:06.51
    3. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:07.59
    4. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:07.71
    5. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    2:16.32
    6. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    2:16.75
    7. Nick Duivenvoorden             93  ZVNoordwijkerh    2:16.99
    8. Stefan Verheul                 93  HoogenboomTours   2:22.72
    9. Luke Rijnbeek                  93  v.UdenDeGouw      2:24.69



Nr. 144   200m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:07.54
    2. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:07.91
    3. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:08.92
    4. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:09.54
    5. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:09.90
    6. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      2:11.76
    7. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      2:12.24



Nr. 144   200m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:02.30
    2. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:03.11
    3. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:03.12
    4. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:06.68
    5. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:09.17
    6. Rob Peek                       91  HoogenboomTours   2:09.22



Nr. 144   200m vrije slag Heren                       Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ricardo Kombrink               89  v.UdenDeGouw      1:57.97
    2. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu    2:00.69
    3. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:00.78
    4. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:03.73
    5. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:04.59
    6. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:08.18
    7. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:10.47



Nr. 144   200m vrije slag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    1:58.29
    2. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        1:58.69



TOP
Nr. 150   4 x 200m vrije slag Dames               Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      9:37.47
    2. LZ 1886 1                          LZ1886            9:40.39
    3. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        9:41.43



TOP
Nr. 151   4 x 200m vrije slag Dames                  Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LZ 1886 1                          LZ1886            8:59.29
    2. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      9:02.60
    3. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        9:10.44
    4. v. Vliet Barracuda 2               v.VlietBarracu    9:23.50
    5. ZV Noordwijkerhout 1               ZVNoordwijkerh    9:35.75