Zomerkring Kampioenschappen
Amsterdam, Netherlands,    19-5-2007,     50m-baan
Nr. 15 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 16 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 17 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 18 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 19 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 20 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 21 200m wisselslag Dames Sen.      


Nr. 15   50m vrije slag Dames                         Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus             33.13
    2. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus             33.81
    3. Sude Hoogenveen                95  DeDolfijn           33.87
    4. ZoŽ van der Aart               95  ZPCH                34.16
    5. Marieke de Rooij               95  Triton              34.32
    6. Dorien Hein                    95  DeFuten             34.49
    7. Alissa Bus                     95  Oceanus             35.13
    8. Marit Plukker                  95  Triton              35.47
    9. Nike van Duijkeren             95  DeAmstel            36.61
   10. Judith Reesink                 95  DeAmstel            36.70
   11. Lisa Martelhoff                95  HetY                38.00
   12. Yazz Jacob                     95  DeFuten             38.90



Nr. 15   50m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn           29.09
    2. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn           30.07
    3. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn           31.32
    4. Chantal Grove                  94  Oceanus             31.77
    5. Sofie Kalse                    94  DeDolfijn           32.82
    6. Laura de Jong                  94  Torpedo             33.51
    7. Lisanne de Rooij               94  ZPCH                34.21
    8. Brigitte Okken                 94  Triton              34.36
    9. Tara Kok                       94  DeOttersHetG        34.48
   10. Noraly Ilahi                   94  DeFuten             34.57
   11. Ayako de Niet                  94  DeOttersHetG        34.66
   12. Debby Distelblom               94  IJsselmeer          34.75
       Ilse Schram                    94  DeMeerkoeten        34.75
   14. Ismay Cohen                    94  DeMeerkoeten        35.09



Nr. 15   50m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY                30.39
    2. Carine Veldhuisen              93  Triton              31.13
    3. Ilona Cats                     93  Oceanus             31.39
    4. Ilona Broeders                 93  HetY                32.41
    5. Ramona Vuijst                  93  DeOttersHetG        32.42
    6. Anne-Sophie vd. Heerik         93  DeMeerkoeten        32.60
    7. Judith Kox                     93  Torpedo             32.76
    8. Andrea Poldervaart             93  ZPCH                33.06
    9. Munirah Braaf                  93  Kon.AZ              33.44
   10. Desiree Reekers                93  DeOttersHetG        34.36
   11. Amber 't Hoen                  93  HetY                34.38
   12. Maaike Suuring                 93  DeOttersHetG        35.00
   13. Malissa van der Sluis          93  DeOttersHetG        35.33



Nr. 15   50m vrije slag Dames                              Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nicky Konijn                   92  Triton              30.76
    2. Merel Toussaint                92  DeFuten             31.66
    3. Sylvia Oudshoorn               92  ZPCH                31.67
    4. Linda Nelis                    92  DeMeerkoeten        31.75
    5. Cynthia de Galan               92  Kon.AZ              31.76
    6. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo             31.90
    7. Kim Hooyer                     92  Triton              32.04
    8. Rianne Molenaar                92  ZPCH                32.06
    9. Anna Pijning                   92  DeAmstel            32.39
   10. Sophie van Halsema             92  Torpedo             32.55
   11. Aster Pijning                  92  DeAmstel            32.88
   12. Ilona Eversdijk                92  DeOttersHetG        33.00
  dis. Rens Gerritsen                 92  DeFuten                       aa



Nr. 15   50m vrije slag Dames                              Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nadine Straten                 91  DeDolfijn           28.25
    2. Lana Voinov                    91  DeDolfijn           29.23
    3. Britt Bakker                   91  DeDolfijn           30.16
    4. Wyke Nieuwenhuizen             91  Oceanus             30.64
    5. Samantha Lubbers               91  DeDolfijn           30.68
    6. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       31.65



Nr. 15   50m vrije slag Dames                           Dames Senioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Weijers                90  Oceanus             29.62
    2. Anouk Elzerman                 90  DeDolfijn           29.72
    3. Jen-Ai van Soelen              90  DeDolfijn           31.01
    4. Jessica Hooyer                 90  Triton              31.29
    5. Dominique Levant               90  DeAmstel            31.51
    6. Priscilla vd Sluis             90  DeOttersHetG        32.37
    7. Mandy Vleeschhouwer            90  DeMeerkoeten        33.13



Nr. 15   50m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jolijn van Valkengoed          81  DeDolfijn           26.82
    2. NoŽlla Hond                    86  DeAmstel            27.38
    3. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       29.14
    4. Marieke Weijers                89  Oceanus             29.44
    5. Samantha Vuijst                89  DeOttersHetG        29.80
    6. Maureen Visser                 89  DeOttersHetG        30.30
    7. Kim Varkevisser                85  Torpedo             30.40
    8. Fleur vd Kroon                 89  DeMeerkoeten        31.04
    9. Lea Bedeker                    87  DeMeerkoeten        31.58



TOP
Nr. 16   50m vlinderslag Heren                        Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Rietveld                94  DeFuten             30.93
    2. Istvan Spaargaren              94  Oceanus             32.91
    3. Max Galjaart                   94  Oceanus             33.20
    4. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus             33.48
    5. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn           35.67
    6. Frans Bijl                     94  HetY                36.86
    7. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer          37.12
    8. Rickert de Heus                94  IJsselmeer          37.54
    9. Paul Bree                      94  DeOttersHetG        38.26
   10. Joppe Soons                    94  DeOttersHetG        39.61
   11. Daan Springveld                94  DeAalscholver       39.98
   12. Max Maas                       94  ZPCH                40.16
   13. Michael van Amstel             94  Oceanus             40.93
   14. Max Wegbrans                   94  Oceanus             41.29



Nr. 16   50m vlinderslag Heren                        Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn           29.51
    2. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       30.41
    3. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       32.32
    4. Christopher Ayoub              93  DeDolfijn           32.80
    5. Quincy Hťlant Muller           93  DeDolfijn           34.11
    6. Jan Batstra                    93  HetY                34.45
    7. Loic Kemp                      93  IJsselmeer          34.95
    8. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn           35.91
    9. Fergil Hesterman               93  HetY                37.49
   10. Tim ten Kate                   93  HetY                39.25



Nr. 16   50m vlinderslag Heren                        Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ferry Weertman                 92  DeOttersHetG        29.65
    2. Julian van Leuven              92  DeDolfijn           29.89
    3. Robin v.d. Broek               92  DeMeerkoeten        30.67
    4. Tom Kalse                      92  DeDolfijn           30.95
    5. Herman van Zijverden           92  Oceanus             30.95
    6. Julian Branquinho              92  DeDolfijn           31.12
    7. Chester Hautvast               92  Torpedo             31.85
    8. Zhivago Holwijn                92  DeFuten             32.10
    9. Kenan Ibisevic                 92  DeFuten             32.16
   10. Andrea di Pari                 92  ZPCH                32.50
   11. Dylan Onderstal                92  DeDolfijn           32.79
   12. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo             32.83
   13. Dennis Reijnders               92  Oceanus             36.06



Nr. 16   50m vlinderslag Heren                        Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       28.13
    2. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn           28.50
    3. Roy Visser                     91  DeOttersHetG        28.80
    4. Fred Smink                     91  DeOttersHetG        30.10
    5. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver       30.51
    6. Sil Scholte                    91  HetY                32.07
    7. Tommy Possel                   91  DeDolfijn           32.26
    8. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus             32.66
    9. Kevin Spannenburg              91  DeOttersHetG        34.20
   10. Lev-Jan van Diggele            91  ZPCH                34.51



Nr. 16   50m vlinderslag Heren                             Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floor Verhaar                  90  DeOttersHetG        26.34
    2. Dennis Overhage                90  DeOttersHetG        28.89
    3. Killian Hesterman              90  HetY                29.39
    4. Ewout de Vries                 90  Triton              29.54
    5. Michiel Herrebrugh             90  DeMeerkoeten        31.48
    6. Tim Bunnik                     90  Triton              32.64
    7. Yoeri Houtzager                90  Kon.AZ              33.20
    8. Thomas Beemster                90  HetY                34.16



Nr. 16   50m vlinderslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remko de Jong                  76  DeDolfijn           26.32
    2. Danny van Zoen                 84  DeDolfijn           26.56
    3. Brinio Hond                    88  DeAmstel            26.82
    4. Henk van Niejenhuis            89  DeDolfijn           27.33
    5. Tjeerd van der Duin            83  ZPCH                27.83
    6. Nick Stocker                   89  DeDolfijn           28.30
    7. Erik Jan van Zijverden         89  Oceanus             28.55
    8. Jasper Doornbos                88  DeAmstel            28.86
    9. Robin Tolenaars                89  ZPCH                28.97
   10. Misja Langeler                 84  DeDolfijn           29.51
   11. Raoul Engelenburg              89  DeDolfijn           29.80
   12. Rodrigo Moctezuma              89  DeFuten             29.82
   13. Mike Hereijgers                85  DeFuten             29.83
   14. Tom Verbeek                    88  HetY                30.07
   15. Benjamin SchrŲder              87  Torpedo             30.48
   16. Deniz Tomu                     80  ZPCH                30.63
   17. Mark Bedeker                   83  DeMeerkoeten        31.08
   18. Dijs Molenaar                  79  Torpedo             31.28
   19. Elko Middendorp                88  DeOttersHetG        31.55
   20. Rogier Hollander               89  DeOttersHetG        31.94
   21. Remco Joukes                   88  Triton              31.98
   22. Martijn Leurs                  88  DeOttersHetG        32.29



TOP
Nr. 17   200m schoolslag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dorien Hein                    95  DeFuten           3:21.82
    2. Judith Reesink                 95  DeAmstel          3:24.05
    3. Hanna van Gessel               95  DeDolfijn         3:30.11
    4. Marit Plukker                  95  Triton            3:39.36



Nr. 17   200m schoolslag Dames                        Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sofie Kalse                    94  DeDolfijn         3:18.90
    2. Chantal Grove                  94  Oceanus           3:23.58
    3. Ayako de Niet                  94  DeOttersHetG      3:28.34
    4. Tara Kok                       94  DeOttersHetG      3:31.47
    5. Brigitte Okken                 94  Triton            3:32.46



Nr. 17   200m schoolslag Dames                        Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Judith Kox                     93  Torpedo           3:20.92
    2. DaniŽlle Brouwer               93  DeFuten           3:24.54
    3. Ramona Vuijst                  93  DeOttersHetG      3:26.08
    4. Maaike Suuring                 93  DeOttersHetG      3:31.85
    5. Carine Veldhuisen              93  Triton            3:33.80
  dis. Ilona Cats                     93  Oceanus           3:12.28     SK
  dis. Desiree Reekers                93  DeOttersHetG      3:29.79     SD



Nr. 17   200m schoolslag Dames                             Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Eversdijk                92  DeOttersHetG      3:11.25
    2. Sylvia Oudshoorn               92  ZPCH              3:15.18
    3. Sophie van Halsema             92  Torpedo           3:20.45
    4. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo           3:22.60
    5. Rianne Molenaar                92  ZPCH              3:24.38



Nr. 17   200m schoolslag Dames                             Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Britt Bakker                   91  DeDolfijn         2:52.95
    2. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     3:02.89
    3. Natasja Ruinard                91  HetY              3:23.64
    4. Tamara Suuring                 91  DeOttersHetG      3:29.51



Nr. 17   200m schoolslag Dames                          Dames Senioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anouk Elzerman                 90  DeDolfijn         2:45.13
    2. Anna Kalse                     90  DeDolfijn         2:59.87
    3. Dominique Levant               90  DeAmstel          3:24.21



Nr. 17   200m schoolslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  DeDolfijn         2:49.02
    2. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver     3:07.73
    3. Marieke Weijers                89  Oceanus           3:11.07



TOP
Nr. 18   400m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           4:54.06
    2. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn         5:01.70
    3. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           5:02.78
    4. Frans Bijl                     94  HetY              5:37.76
    5. Paul Bree                      94  DeOttersHetG      5:39.15
    6. Joppe Soons                    94  DeOttersHetG      5:44.53
    7. Rickert de Heus                94  IJsselmeer        5:45.48
    8. Max Wegbrans                   94  Oceanus           5:55.85
    9. Michael van Amstel             94  Oceanus           5:56.06
   10. Max Maas                       94  ZPCH              6:11.60



Nr. 18   400m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         4:38.02
    2. Daniel Rosingh                 93  HetY              4:48.29
    3. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     5:00.21
    4. Freek Schoffelmeer             93  DeDolfijn         5:00.76
    5. Christopher Ayoub              93  DeDolfijn         5:06.59
    6. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        5:08.53
    7. Fergil Hesterman               93  HetY              5:27.31
    8. Jan Batstra                    93  HetY              5:30.01
    9. Patrick Veenstra               93  DeOttersHetG      5:43.06



Nr. 18   400m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         4:31.56
    2. Ferry Weertman                 92  DeOttersHetG      4:32.74
    3. Chester Hautvast               92  Torpedo           4:45.22
    4. Tom Kalse                      92  DeDolfijn         4:48.71
    5. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     5:02.05
    6. Dennis Reijnders               92  Oceanus           5:17.31
    7. Dylan Onderstal                92  DeDolfijn         5:22.98
    8. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo           5:24.16
    9. Andrea di Pari                 92  ZPCH              5:40.54
   10. Mark Bunnik                    92  Triton            5:48.04



Nr. 18   400m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fred Smink                     91  DeOttersHetG      4:35.02
    2. Roy Visser                     91  DeOttersHetG      4:35.91
    3. Tommy Possel                   91  DeDolfijn         4:48.73
    4. Robbert Jan Bree               91  DeOttersHetG      4:49.95



Nr. 18   400m vrije slag Heren                             Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floor Verhaar                  90  DeOttersHetG      4:18.63
    2. Dennis Overhage                90  DeOttersHetG      4:28.13
    3. Killian Hesterman              90  HetY              4:46.47
    4. Tim Bunnik                     90  Triton            4:53.34



Nr. 18   400m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bo Wullings                    89  DeDolfijn         4:16.98
    2. Henk van Niejenhuis            89  DeDolfijn         4:24.14
    3. Tom Verbeek                    88  HetY              4:28.30
    4. Raoul Engelenburg              89  DeDolfijn         4:32.32
    5. Robbert Springveld             83  DeAalscholver     4:37.93
    6. Mike Hereijgers                85  DeFuten           4:44.67
    7. Elko Middendorp                88  DeOttersHetG      4:44.83
    8. Rogier Hollander               89  DeOttersHetG      4:45.42
    9. Jeroen Vogelsang               80  DeDolfijn         4:45.91
   10. Robin Tolenaars                89  ZPCH              4:46.36
   11. Wouter Hesterman               89  HetY              4:46.54
   12. Martijn Leurs                  88  DeOttersHetG      4:59.50



TOP
Nr. 19   100m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annika Arvin                   95  DeDolfijn         1:23.12
    2. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus           1:24.55
    3. Dorien Hein                    95  DeFuten           1:26.65
    4. ZoŽ van der Aart               95  ZPCH              1:27.07
    5. Marieke de Rooij               95  Triton            1:27.32
    6. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus           1:28.71
    7. Sude Hoogenveen                95  DeDolfijn         1:33.51
    8. Marit Plukker                  95  Triton            1:34.57



Nr. 19   100m rugslag Dames                           Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn         1:13.32
    2. Chantal Grove                  94  Oceanus           1:20.22
    3. Ismay Cohen                    94  DeMeerkoeten      1:25.54
    4. Laura de Jong                  94  Torpedo           1:27.58
    5. Brigitte Okken                 94  Triton            1:30.32
    6. Ilse Schram                    94  DeMeerkoeten      1:30.78
    7. Dominique Fronik               94  DeAmstel          1:32.88



Nr. 19   100m rugslag Dames                           Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kaylee Koch                    93  HetY              1:14.98
    2. Ilona Broeders                 93  HetY              1:16.57
    3. Ilona Cats                     93  Oceanus           1:19.45
    4. Marieke Spitteler              93  Oceanus           1:23.20
    5. Malissa van der Sluis          93  DeOttersHetG      1:25.89
    6. Desiree Reekers                93  DeOttersHetG      1:25.89
    7. Anne-Sophie vd. Heerik         93  DeMeerkoeten      1:26.62
    8. Ramona Vuijst                  93  DeOttersHetG      1:28.08
    9. Maaike Suuring                 93  DeOttersHetG      1:28.92
   10. Mandy Busch                    93  DeMeerkoeten      1:29.06
   11. Judith Kox                     93  Torpedo           1:29.79



Nr. 19   100m rugslag Dames                                Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cynthia de Galan               92  Kon.AZ            1:19.35
    2. Aster Pijning                  92  DeAmstel          1:20.45
    3. Anna Pijning                   92  DeAmstel          1:20.70
    4. Merel Toussaint                92  DeFuten           1:20.75
    5. Ilona Eversdijk                92  DeOttersHetG      1:21.03
    6. Nicky Konijn                   92  Triton            1:21.44
    7. Linda Nelis                    92  DeMeerkoeten      1:23.02
    8. Kim Hooyer                     92  Triton            1:23.69
    9. Rosa Thewessem                 92  HetY              1:28.49



Nr. 19   100m rugslag Dames                                Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nadine Straten                 91  DeDolfijn         1:08.01
    2. Kimberley van Ravenswaaij      91  ZPCH              1:15.54
    3. Wyke Nieuwenhuizen             91  Oceanus           1:16.92
    4. Samantha Lubbers               91  DeDolfijn         1:21.54



Nr. 19   100m rugslag Dames                             Dames Senioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Weijers                90  Oceanus           1:15.56
    2. Jen-Ai van Soelen              90  DeDolfijn         1:17.66
    3. Jessica Hooyer                 90  Triton            1:19.22
    4. Michelle Ayoub                 90  DeDolfijn         1:21.35
    5. Anna Kalse                     90  DeDolfijn         1:24.59
    6. Priscilla vd Sluis             90  DeOttersHetG      1:25.23
    7. Angelique Gouwens              90  DeOttersHetG      1:26.58
    8. Tatjana Wit                    90  DeDolfijn         1:26.71
    9. Dominique Levant               90  DeAmstel          1:28.14



Nr. 19   100m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. NoŽlla Hond                    86  DeAmstel          1:10.56
    2. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     1:11.64
    3. Marieke Weijers                89  Oceanus           1:14.56
    4. Maureen Visser                 89  DeOttersHetG      1:14.73
    5. Samantha Vuijst                89  DeOttersHetG      1:17.17



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Heren                        Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn         1:24.86
    2. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           1:29.65
    3. Max Galjaart                   94  Oceanus           1:33.92
    4. Max Bevelander                 94  HetY              1:35.36
    5. Daan Springveld                94  DeAalscholver     1:37.58     1
       Joppe Soons                    94  DeOttersHetG      1:37.58     2
    7. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer        1:41.45
    8. Rickert de Heus                94  IJsselmeer        1:42.23
    9. Paul Bree                      94  DeOttersHetG      1:42.71
   10. Max Wegbrans                   94  Oceanus           1:42.79
   11. Michael van Amstel             94  Oceanus           1:43.28



Nr. 20   100m schoolslag Heren                        Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         1:15.07
    2. Ben Zwerink                    93  DeDolfijn         1:20.39
    3. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:23.13
    4. Jan Batstra                    93  HetY              1:26.81
    5. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        1:26.92
    6. Tim ten Kate                   93  HetY              1:27.04
    7. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:29.16
       Quincy Hťlant Muller           93  DeDolfijn         1:29.16
    9. Christopher Ayoub              93  DeDolfijn         1:30.35



Nr. 20   100m schoolslag Heren                        Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian Branquinho              92  DeDolfijn         1:21.30
    2. Ferry Weertman                 92  DeOttersHetG      1:22.08
    3. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         1:22.40
    4. Herman van Zijverden           92  Oceanus           1:23.04
    5. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:23.13
    6. Kenan Ibisevic                 92  DeFuten           1:24.36
    7. Tom Kalse                      92  DeDolfijn         1:24.67
    8. Zhivago Holwijn                92  DeFuten           1:25.47
    9. Christiaan Tobar               92  Torpedo           1:26.26
   10. Louis Okken                    92  Triton            1:27.32
   11. Nicolaas van der Voort         92  Torpedo           1:30.70
   12. Dennis Reijnders               92  Oceanus           1:32.44
   13. Andrea di Pari                 92  ZPCH              1:33.54
  dis. Robin v.d. Broek               92  DeMeerkoeten      1:19.64     SA



Nr. 20   100m schoolslag Heren                        Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:12.07
    2. Roy Visser                     91  DeOttersHetG      1:18.38
    3. Kevin Spannenburg              91  DeOttersHetG      1:19.40
    4. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn         1:19.40
    5. Stijn vd Kroon                 91  DeMeerkoeten      1:22.09
    6. Tommy Possel                   91  DeDolfijn         1:22.16
       Sil Scholte                    91  HetY              1:22.16
    8. RaÔd Emrani                    91  HetY              1:22.29
    9. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           1:23.70
   10. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver     1:25.34
   11. Fred Smink                     91  DeOttersHetG      1:25.83
   12. Robbert Jan Bree               91  DeOttersHetG      1:26.48
   13. Lev-Jan van Diggele            91  ZPCH              1:31.64



Nr. 20   100m schoolslag Heren                             Heren Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floor Verhaar                  90  DeOttersHetG      1:18.25
    2. Ewout de Vries                 90  Triton            1:22.98
    3. Dennis Overhage                90  DeOttersHetG      1:24.10
  dis. Yoeri Houtzager                90  Kon.AZ            1:30.82     SA



Nr. 20   100m schoolslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. thijs van valkengoed           83  DeDolfijn         1:04.39
    2. Brinio Hond                    88  DeAmstel          1:06.22
    3. Danny van Zoen                 84  DeDolfijn         1:11.87
    4. Robbert Springveld             83  DeAalscholver     1:14.29
    5. Misja Langeler                 84  DeDolfijn         1:14.70
    6. Tom Verbeek                    88  HetY              1:17.73
    7. Elko Middendorp                88  DeOttersHetG      1:20.10
    8. Dijs Molenaar                  79  Torpedo           1:20.45
    9. Erik Jan van Zijverden         89  Oceanus           1:20.60
   10. Jeroen Vogelsang               80  DeDolfijn         1:20.73
   11. Benjamin SchrŲder              87  Torpedo           1:21.29
   12. Kevin van Raan                 89  HetY              1:22.92
   13. Deniz Tomu                     80  ZPCH              1:24.73
   14. Remco Joukes                   88  Triton            1:24.86
   15. Mark Bedeker                   83  DeMeerkoeten      1:24.94



TOP
Nr. 21   200m wisselslag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annika Arvin                   95  DeDolfijn         2:58.39
    2. ZoŽ van der Aart               95  ZPCH              3:04.45
    3. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus           3:09.19
    4. Robin Pagano Mirani            95  Oceanus           3:10.26
    5. Alissa Bus                     95  Oceanus           3:10.76
    6. Marieke de Rooij               95  Triton            3:17.45
    7. Marit Plukker                  95  Triton            3:23.42



Nr. 21   200m wisselslag Dames                        Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeDolfijn         2:41.45
    2. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         2:47.48
    3. Chantal Grove                  94  Oceanus           2:52.54
    4. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn         2:55.61
    5. Sofie Kalse                    94  DeDolfijn         3:02.16
    6. Tara Kok                       94  DeOttersHetG      3:13.32
    7. Dominique Fronik               94  DeAmstel          3:21.51
    8. Brigitte Okken                 94  Triton            3:24.27
  dis. Laura de Jong                  94  Torpedo           3:10.57     SK
  dis. Noraly Ilahi                   94  DeFuten           3:34.45     RH



Nr. 21   200m wisselslag Dames                        Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Broeders                 93  HetY              2:56.08
    2. Marieke Spitteler              93  Oceanus           2:56.69
    3. Judith Kox                     93  Torpedo           3:01.92
    4. Anne-Sophie vd. Heerik         93  DeMeerkoeten      3:02.39
    5. Desiree Reekers                93  DeOttersHetG      3:04.36
    6. Malissa van der Sluis          93  DeOttersHetG      3:05.11
    7. Ramona Vuijst                  93  DeOttersHetG      3:05.12
    8. Carine Veldhuisen              93  Triton            3:06.73
    9. Maaike Suuring                 93  DeOttersHetG      3:07.31
   10. DaniŽlle Brouwer               93  DeFuten           3:12.18
   11. Andrea Poldervaart             93  ZPCH              3:16.57



Nr. 21   200m wisselslag Dames                             Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Eversdijk                92  DeOttersHetG      2:50.37
    2. Sylvia Oudshoorn               92  ZPCH              2:58.36
    3. Kim Hooyer                     92  Triton            2:58.78
    4. Ivanka Fouraschen              92  Torpedo           2:59.80
    5. Merel Toussaint                92  DeFuten           3:00.05
    6. Anke Droog                     92  DeOttersHetG      3:03.32
    7. Anna Pijning                   92  DeAmstel          3:03.69
    8. Cynthia de Galan               92  Kon.AZ            3:03.76
    9. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer        3:05.81
   10. Rianne Molenaar                92  ZPCH              3:10.64
  dis. Linda Nelis                    92  DeMeerkoeten      3:03.13     RH



Nr. 21   200m wisselslag Dames                             Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Britt Bakker                   91  DeDolfijn         2:36.48
    2. Lana Voinov                    91  DeDolfijn         2:38.00
    3. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     2:50.76
    4. Esmeralda de Vink              91  Torpedo           3:04.92
  dis. Kimberley van Ravenswaaij      91  ZPCH              2:52.92     SD



Nr. 21   200m wisselslag Dames                          Dames Senioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anouk Elzerman                 90  DeDolfijn         2:34.85
    2. Anna Kalse                     90  DeDolfijn         2:48.62
    3. Michelle Ayoub                 90  DeDolfijn         2:49.83
    4. Jen-Ai van Soelen              90  DeDolfijn         2:54.11
    5. Suzanne Weijers                90  Oceanus           2:54.44
    6. Tatjana Wit                    90  DeDolfijn         3:00.15
    7. Angelique Gouwens              90  DeOttersHetG      3:04.78
  dis. Priscilla vd Sluis             90  DeOttersHetG      3:02.23     RH



Nr. 21   200m wisselslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  DeDolfijn         2:27.09
    2. NoŽlla Hond                    86  DeAmstel          2:31.72
    3. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     2:39.00
    4. Maureen Visser                 89  DeOttersHetG      2:41.84
    5. Marieke Weijers                89  Oceanus           2:43.80
    6. Helen Vermeren                 89  DeOttersHetG      2:51.86
    7. Fleur vd Kroon                 89  DeMeerkoeten      2:53.28
    8. Simone Droog                   88  DeOttersHetG      2:58.69
    9. Kim Varkevisser                85  Torpedo           3:04.60
  dis. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver     2:38.92     RH