2007-05-13 Kringkampioenschappen dag 2 (s)
Leiden, Netherlands,    13-5-2007,     25m-baan
Nr. 40 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 41 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 42 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 48 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 54 100m rugslag Dames Min 5   Nr. 55 100m rugslag Heren Min 5   
Nr. 56 100m rugslag Heren Min 6   Nr. 57 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 63 100m vrije slag Heren Sen.   Nr. 69 200m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 75 4 x 200m vrije slag Heren Sen.   Nr. 76 4 x 200m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 40   50m schoolslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan        33.14
    2. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan        34.53
    3. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB          34.54
    4. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan        35.32
    5. Paula van der Werff            91  LZ1886              36.40
    6. Rosanne de Boer                91  LZ1886              36.67
    7. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh      36.86
    8. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan        37.07



TOP
Nr. 41   50m rugslag Heren                           Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  DeColumbiaan        27.20
    2. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu      27.39
    3. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          28.45
    4. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          28.45
    5. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan        29.51
    6. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          29.65
    7. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu      29.76
    8. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu      29.97
    9. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886              30.32
   10. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886              30.82



TOP
Nr. 42   200m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:25.54
    2. Danya Muilwijk                 88  v.VlietBarracu    2:27.26
    3. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:27.73
    4. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:28.02
    5. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:28.06
    6. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:29.48
    7. Chantal Elsgeest               90  DeColumbiaan      2:30.14
    8. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:30.59
    9. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:30.82
       Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    2:30.82
   11. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:31.06
   12. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:32.89
   13. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan      2:33.43
   14. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:34.31
   15. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   2:35.36
   16. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:35.67
   17. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:36.32
   18. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:36.40
   19. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:36.82
   20. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:37.20
   21. DaniŽlle Bruggeling            86  v.UdenDeGouw      2:38.29
   22. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:38.80
   23. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    2:39.16
   24. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:39.32
   25. Danique Sondermeijer           92  DeColumbiaan      2:39.76
   26. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    2:40.32
   27. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:40.62
   28. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    2:40.64
   29. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:41.92
   30. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        2:42.32
   31. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      2:42.46
   32. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:42.85
   33. Ivana Lingen                   93  WIDEXGZCDONK      2:45.88
   34. Kris Siegers                   93  WIDEXGZCDONK      2:45.98
   35. Tess van der Zon               95  ZVNoordwijkerh    2:51.57
   36. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        2:57.67
   37. Chiara Ligthart                94  v.VlietBarracu    2:58.73
   38. Giulia Rolloos                 95  v.VlietBarracu    3:09.12
   39. Marieke van Bergen Van Der Gri 95  v.VlietBarracu    3:18.32
   40. Danielle Hogervorst            95  v.VlietBarracu    3:19.70
  dis. Gitte Kop Jansen               82  v.VlietBarracu    2:39.92
  dis. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:49.65



Nr. 42   200m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        2:42.32
    2. Natasja Boers                  95  DeColumbiaan      2:42.46
    3. Tess van der Zon               95  ZVNoordwijkerh    2:51.57
    4. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        2:57.67
    5. Giulia Rolloos                 95  v.VlietBarracu    3:09.12
    6. Marieke van Bergen Van Der Gri 95  v.VlietBarracu    3:18.32
    7. Danielle Hogervorst            95  v.VlietBarracu    3:19.70
  dis. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:49.65



Nr. 42   200m rugslag Dames                           Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:36.32
    2. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:36.40
    3. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:36.82
    4. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:38.80
    5. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:39.32
    6. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    2:40.64
    7. Chiara Ligthart                94  v.VlietBarracu    2:58.73



Nr. 42   200m rugslag Dames                           Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:28.02
    2. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:29.48
    3. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:40.62
    4. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:41.92
    5. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:42.85
    6. Ivana Lingen                   93  WIDEXGZCDONK      2:45.88
    7. Kris Siegers                   93  WIDEXGZCDONK      2:45.98



Nr. 42   200m rugslag Dames                                Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:27.73
    2. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:30.82
    3. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:32.89
    4. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:37.20
    5. Danique Sondermeijer           92  DeColumbiaan      2:39.76



Nr. 42   200m rugslag Dames                                Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:28.06
    2. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    2:30.82
    3. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:31.06
    4. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:34.31
    5. Kelly van Velzen               91  LZ1886            2:35.67
    6. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    2:39.16



Nr. 42   200m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:25.54
    2. Danya Muilwijk                 88  v.VlietBarracu    2:27.26
    3. Chantal Elsgeest               90  DeColumbiaan      2:30.14
    4. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:30.59
    5. Daphne Roubos                  90  DeColumbiaan      2:33.43
    6. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   2:35.36
    7. DaniŽlle Bruggeling            86  v.UdenDeGouw      2:38.29
    8. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    2:40.32
  dis. Gitte Kop Jansen               82  v.VlietBarracu    2:39.92



TOP
Nr. 48   200m vlinderslag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:13.25
    2. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        2:14.45
    3. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    2:15.23
    4. Hans van Wijk                  89  HoogenboomTours   2:21.64
    5. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:22.39
    6. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:24.92
    7. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:26.59
    8. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:28.08
    9. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:28.51
   10. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:30.26
   11. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:34.36
   12. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     2:34.45
   13. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:36.07
   14. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:36.94
   15. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    2:37.08
   16. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:39.76
   17. Alex Brama                     91  ZVNoordwijkerh    2:40.76
   18. Thomas Hansen                  92  LZ1886            2:41.45
   19. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:44.38
   20. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    2:54.02
   21. Sibrand Rinzema                93  DeColumbiaan      2:57.10
   22. Martijn Teske                  94  LZ1886            3:11.81
   23. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            3:25.42
  dis. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:23.47     VI



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn Teske                  94  LZ1886            3:11.81
    2. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            3:25.42



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:36.07
    2. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    2:37.08
    3. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    2:54.02
    4. Sibrand Rinzema                93  DeColumbiaan      2:57.10



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:26.59
    2. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:28.51
    3. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     2:34.45
    4. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:36.94
    5. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:39.76
    6. Thomas Hansen                  92  LZ1886            2:41.45
    7. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:44.38



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:13.25
    2. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:30.26
    3. Alex Brama                     91  ZVNoordwijkerh    2:40.76



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                       Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        2:14.45
    2. Hans van Wijk                  89  HoogenboomTours   2:21.64
    3. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:22.39
    4. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh    2:24.92
    5. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886            2:28.08
    6. Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw      2:34.36
  dis. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:23.47     VI



Nr. 48   200m vlinderslag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu    2:15.23



TOP
Nr. 54   100m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska Teske                  96  LZ1886            1:19.42
    2. Anouk Hesseling                96  DeColumbiaan      1:22.22
    3. Ilse van Beelen                96  DeColumbiaan      1:25.27
    4. Joyce Penedo                   96  DeZijl/LGB        1:27.67
    5. Marsha den Besten              96  HoogenboomTours   1:27.84
    6. Ymke Kluiwstra                 96  LZ1886            1:28.73
    7. Diemmy Au Tran                 96  ZVSassenheim      1:31.13
    8. Chantal Warmerdam              96  ZVNoordwijkerh    1:31.67
  dis. Anouk van der Vlies            96  WIDEXGZCDONK      1:22.54     RC



TOP
Nr. 55   100m rugslag Heren                           Jongens Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Jacobs                   96  DeColumbiaan      1:24.92
    2. Jeroen Oosthoek                96  DeColumbiaan      1:26.44
    3. Greg l' Ami                    96  DeColumbiaan      1:27.36
    4. Tiamo van Ijperen              96  HoogenboomTours   1:28.60
    5. Dennis Boon                    96  ElectroluxAZC     1:34.51
    6. Mark Dros                      96  WIDEXGZCDONK      1:36.72
    7. Frank v Ruiten                 96  ZVSassenheim      1:40.54
  dis. Patrick Vonk                   96  ZVSassenheim      1:35.77     RD



TOP
Nr. 56   100m rugslag Heren                           Jongens Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Oscar van den Heuvel           95  ZVNoordwijkerh    1:15.02
    2. Dave Edelaar                   95  DeColumbiaan      1:17.67
    3. Remco de Mik                   95  v.UdenDeGouw      1:23.02
    4. Koen van Lieshout              95  DeZijl/LGB        1:23.07
    5. Robin vd Voort                 95  ZVSassenheim      1:23.55
    6. Jeroen van der Meer            95  v.UdenDeGouw      1:24.26
    7. Arno Kamminga                  95  DeColumbiaan      1:24.65
    8. Niels de Jong                  95  v.UdenDeGouw      1:28.38
    9. Pim Koch                       95  DePlas            1:29.46
   10. Kjell Sieval                   95  LZ1886            1:31.25
  dis. Toby v Zundert                 95  ZVSassenheim      1:20.26     RC



TOP
Nr. 57   100m vlinderslag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            1:07.92
    2. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      1:08.54
    3. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      1:09.32
    4. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    1:09.33
    5. Esther Nijgh                   84  LZ1886            1:09.43
    6. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      1:11.02
    7. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK      1:11.37
    8. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    1:11.59
    9. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:12.15
   10. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    1:12.53
   11. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:12.57
   12. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:12.77
   13. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   1:13.68
   14. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:13.84
   15. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      1:14.69
   16. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:15.37
   17. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:15.42
   18. Manon Steekers                 91  ZVNoordwijkerh    1:15.46
   19. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:16.72
   20. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      1:16.80
   21. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    1:17.65
   22. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    1:17.67
   23. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    1:18.09
   24. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    1:18.45
   25. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:18.58
   26. Jara Schmidt                   94  DeColumbiaan      1:19.07
   27. Laura van Duijn                94  DeColumbiaan      1:19.07
   28. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            1:19.13
       Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      1:19.13
   30. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:19.26
   31. Rosanne de Boer                91  LZ1886            1:19.67
   32. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    1:20.86
   33. Tessa van Beelen               94  DeColumbiaan      1:22.70
   34. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   1:23.37
   35. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      1:23.74
   36. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:23.92
   37. Ferren van Leijden             95  WIDEXGZCDONK      1:24.18
   38. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      1:25.00
   39. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        1:25.04
   40. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:25.64
   41. Laura van Daalen               95  DeColumbiaan      1:29.85
  dis. Iris Berg                      95  DeColumbiaan      1:23.89     VD



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                       Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   1:23.37
    2. Liselotte Mulder               95  DeColumbiaan      1:23.74
    3. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:23.92
    4. Ferren van Leijden             95  WIDEXGZCDONK      1:24.18
    5. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        1:25.04
    6. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:25.64
    7. Laura van Daalen               95  DeColumbiaan      1:29.85
  dis. Iris Berg                      95  DeColumbiaan      1:23.89     VD



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                       Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:16.72
    2. Jara Schmidt                   94  DeColumbiaan      1:19.07
    3. Laura van Duijn                94  DeColumbiaan      1:19.07
    4. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      1:19.13
    5. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:19.26
    6. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    1:20.86
    7. Tessa van Beelen               94  DeColumbiaan      1:22.70
    8. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      1:25.00



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                       Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:12.57
    2. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   1:13.68
    3. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:15.37
    4. Karlijn Kerkvliet              93  LZ1886            1:19.13



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                            Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      1:08.54
    2. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      1:11.02
    3. Shirley Koek                   92  LZ1886            1:12.15
    4. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:12.77
    5. Linda Kempen                   92  LZ1886            1:15.42
    6. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      1:16.80
    7. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    1:17.67
    8. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            1:18.58



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                            Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      1:09.32
    2. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    1:12.53
    3. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:13.84
    4. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      1:14.69
    5. Manon Steekers                 91  ZVNoordwijkerh    1:15.46
    6. Romee van Dam                  91  ZVNoordwijkerh    1:17.65
    7. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    1:18.09
    8. Rosanne de Boer                91  LZ1886            1:19.67



Nr. 57   100m vlinderslag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            1:07.92
    2. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    1:09.33
    3. Esther Nijgh                   84  LZ1886            1:09.43
    4. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK      1:11.37
    5. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    1:11.59
    6. Iris Visser                    88  ZVNoordwijkerh    1:18.45



TOP
Nr. 63   100m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          52.62
    2. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu      53.03
    3. Mike Krapels                   85  v.VlietBarracu      55.10
    4. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886              55.44
    5. Jan Kersten                    86  DeColumbiaan        55.74
    6. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu      55.75
    7. Mark Hensen                    79  v.VlietBarracu      55.95
    8. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan        56.01
    9. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          56.51
   10. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan        56.83
       Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          56.83
   12. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan        57.16
   13. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu      57.17
   14. Lars Sieval                    93  LZ1886              57.61
   15. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886              57.68
       Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw        57.68
   17. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh      58.49
   18. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886              58.50
   19. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK        58.68
   20. Alex Brama                     91  ZVNoordwijkerh      58.68
   21. Lauran Cornax                  91  v.VlietBarracu      58.72
   22. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB          58.89
   23. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan        59.23
   24. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan        59.24
   25. Renť Peek                      91  HoogenboomTours     59.28
   26. Rob Peek                       91  HoogenboomTours     59.47
   27. Rein Krijgsman                 91  Z&PCKatwijk         59.51
   28. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB          59.61
   29. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB          59.80
   30. Bas Onderstal                  92  LZ1886              59.82
   31. Elwin Kamminga                 91  DeColumbiaan      1:00.02
   32. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      1:00.07
   33. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     1:00.15
   34. Marc de Vos                    91  v.UdenDeGouw      1:00.29
   35. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    1:00.40
   36. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        1:00.78
   37. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      1:00.80
   38. Jeroen van der Vlist           91  WIDEXGZCDONK      1:00.85
   39. Sander ten Hoedt               92  LZ1886            1:01.44
   40. Jaimy ten Dam                  91  ElectroluxAZC     1:01.49
   41. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    1:01.72
   42. Alex Willebrands               91  v.VlietBarracu    1:02.27
   43. Remco Oskam                    92  WIDEXGZCDONK      1:02.51
   44. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     1:02.83
   45. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    1:02.86
   46. Nick Duivenvoorden             93  ZVNoordwijkerh    1:03.28
   47. Jonathan Cassuto               93  ZVSassenheim      1:03.33
   48. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        1:04.51
   49. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:07.57
   50. Martijn Teske                  94  LZ1886            1:08.36
   51. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    1:14.70



Nr. 63   100m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        1:04.51
    2. Ino Haasbroek                  94  LZ1886            1:07.57
    3. Martijn Teske                  94  LZ1886            1:08.36
    4. Roan Hagebeek                  94  v.VlietBarracu    1:14.70



Nr. 63   100m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Sieval                    93  LZ1886              57.61
    2. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK        58.68
    3. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB          59.80
    4. Walter Jansen                  93  ZVNoordwijkerh    1:00.40
    5. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        1:00.78
    6. Anshel Hofstede                93  v.VlietBarracu    1:01.72
    7. Maikel Warmerdam               93  ZVNoordwijkerh    1:02.86
    8. Nick Duivenvoorden             93  ZVNoordwijkerh    1:03.28
    9. Jonathan Cassuto               93  ZVSassenheim      1:03.33



Nr. 63   100m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886              58.50
    2. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan        59.23
    3. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan        59.24
    4. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB          59.61
    5. Bas Onderstal                  92  LZ1886              59.82
    6. Eduard Bremmer                 92  DeColumbiaan      1:00.07
    7. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      1:00.80
    8. Sander ten Hoedt               92  LZ1886            1:01.44
    9. Remco Oskam                    92  WIDEXGZCDONK      1:02.51
   10. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     1:02.83



Nr. 63   100m vrije slag Heren                        Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan        56.01
    2. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan        56.83
       Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          56.83
    4. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan        57.16
    5. Alex Brama                     91  ZVNoordwijkerh      58.68
    6. Lauran Cornax                  91  v.VlietBarracu      58.72
    7. Renť Peek                      91  HoogenboomTours     59.28
    8. Rob Peek                       91  HoogenboomTours     59.47
    9. Rein Krijgsman                 91  Z&PCKatwijk         59.51
   10. Elwin Kamminga                 91  DeColumbiaan      1:00.02
   11. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     1:00.15
   12. Marc de Vos                    91  v.UdenDeGouw      1:00.29
   13. Jeroen van der Vlist           91  WIDEXGZCDONK      1:00.85
   14. Jaimy ten Dam                  91  ElectroluxAZC     1:01.49
   15. Alex Willebrands               91  v.VlietBarracu    1:02.27



Nr. 63   100m vrije slag Heren                        Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Steven Nonnekes                90  v.VlietBarracu      53.03
    2. Sjoerd Sieval                  90  LZ1886              55.44
    3. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          56.51
    4. Bastiaan Lijesen               90  v.VlietBarracu      57.17
    5. Boy Heijnekamp                 89  LZ1886              57.68
       Davey de Vos                   89  v.UdenDeGouw        57.68
    7. Michael van der Ploeg          89  ZVNoordwijkerh      58.49
    8. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB          58.89



Nr. 63   100m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          52.62
    2. Mike Krapels                   85  v.VlietBarracu      55.10
    3. Jan Kersten                    86  DeColumbiaan        55.74
    4. Kas Kop Jansen                 85  v.VlietBarracu      55.75
    5. Mark Hensen                    79  v.VlietBarracu      55.95



TOP
Nr. 69   200m vrije slag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:10.51
    2. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:11.87
    3. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:12.36
    4. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      2:13.00
    5. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:13.25
    6. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      2:15.12
    7. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    2:15.47
    8. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    2:15.64
    9. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:15.67
   10. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:16.23
   11. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    2:16.29
   12. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:16.37
   13. Amy van den Berg               91  ElectroluxAZC     2:16.51
   14. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:16.57
   15. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    2:16.86
   16. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:17.26
   17. Nathalie Schoonderwoerd        86  v.UdenDeGouw      2:17.38
   18. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:18.57
   19. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC     2:18.59
   20. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   2:19.00
   21. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:19.36
   22. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:19.80
   23. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:20.18
   24. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:20.35
   25. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:20.79
   26. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    2:21.11
   27. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:21.11
   28. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   2:22.79
   29. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:23.89
   30. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:24.00
   31. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:24.47
   32. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:25.06
   33. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:25.51
   34. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:25.70
   35. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        2:25.76
   36. Simone de Boer                 93  LZ1886            2:26.56
   37. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:26.94
   38. Seline Koek                    94  LZ1886            2:27.39
   39. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    2:27.55
   40. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        2:29.89
   41. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:30.40
   42. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   2:32.01
   43. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:32.39
   44. Rebecca Johnson                94  DeColumbiaan      2:32.71
   45. Tessa van Beelen               94  DeColumbiaan      2:33.48
   46. Bodil Nauta                    95  HoogenboomTours   2:38.32
   47. Myrthe van Gestel              95  LZ1886            2:42.51
   48. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        2:43.47



Nr. 69   200m vrije slag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        2:25.76
    2. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        2:29.89
    3. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:30.40
    4. Jennifer den Besten            95  HoogenboomTours   2:32.01
    5. Bodil Nauta                    95  HoogenboomTours   2:38.32
    6. Myrthe van Gestel              95  LZ1886            2:42.51
    7. Bodi Huisman                   95  DeZijl/LGB        2:43.47



Nr. 69   200m vrije slag Dames                        Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:20.79
    2. Kimberley van Wijk             94  v.UdenDeGouw      2:23.89
    3. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:24.47
    4. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:25.51
    5. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:26.94
    6. Seline Koek                    94  LZ1886            2:27.39
    7. Jaimy Lee Taskin               94  ZVNoordwijkerh    2:27.55
    8. Rebecca Johnson                94  DeColumbiaan      2:32.71
    9. Tessa van Beelen               94  DeColumbiaan      2:33.48



Nr. 69   200m vrije slag Dames                        Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:10.51
    2. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:21.11
    3. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTours   2:22.79
    4. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:25.06
    5. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:25.70
    6. Simone de Boer                 93  LZ1886            2:26.56
    7. Marjolein van Kleef            93  LZ1886            2:32.39



Nr. 69   200m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. JoŽlle Scheps                  92  v.UdenDeGouw      2:13.00
    2. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:15.67
    3. Shirley Koek                   92  LZ1886            2:17.26
    4. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886            2:18.57
    5. Lisa Edelaar                   92  DeColumbiaan      2:20.18
    6. Miranda Nijenhuis              92  DeColumbiaan      2:20.35
    7. Denise Boereboom               92  v.VlietBarracu    2:21.11
    8. Linda Kempen                   92  LZ1886            2:24.00



Nr. 69   200m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline Boers                    91  DeColumbiaan      2:12.36
    2. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:13.25
    3. Tessa Vreeburg                 91  DeColumbiaan      2:15.12
    4. Merel Barendregt               91  v.VlietBarracu    2:15.64
    5. Rosanne de Boer                91  LZ1886            2:16.23
    6. Lis Kop Jansen                 91  v.VlietBarracu    2:16.29
    7. Amy van den Berg               91  ElectroluxAZC     2:16.51
    8. Paula van der Werff            91  LZ1886            2:16.57
    9. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC     2:18.59



Nr. 69   200m vrije slag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esther Nijgh                   84  LZ1886            2:11.87
    2. Kim van den Berg               83  ZVNoordwijkerh    2:15.47
    3. Mariska v.d. Tol               86  LZ1886            2:16.37
    4. Iris Barendregt                86  v.VlietBarracu    2:16.86
    5. Nathalie Schoonderwoerd        86  v.UdenDeGouw      2:17.38
    6. Sabine Lina                    89  HoogenboomTours   2:19.00
    7. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:19.36
    8. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:19.80



TOP
Nr. 75   4 x 200m vrije slag Heren                            jun.2 e.l.
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        9:04.57
    2. ZV Noordwijkerhout 1               ZVNoordwijkerh    9:16.32
    3. ZV Sassenheim 1                    ZVSassenheim     10:12.55



TOP
Nr. 76   4 x 200m vrije slag Heren                   Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        8:01.16
    2. v. Vliet Barracuda 2               v.VlietBarracu    8:10.89
    3. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      8:18.00
    4. LZ 1886 1                          LZ1886            8:30.78