Zeeuwse Zomerkampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to De Bruinvis


Nr. 1  200m rugslag  Dames  all in
Nr. 2  400m vrije slag  Heren  all in
Nr. 3  100m schoolslag  Dames  9 - 11 jaar
Nr. 4  100m rugslag  Heren  12 - 13 jaar
Nr. 5  100m vrije slag  Dames  14 - 15 jaar
Nr. 6  100m schoolslag  Dames  18 jaar en ouder
Nr. 7  100m schoolslag  Dames  16 - 17 jaar
Nr. 8  100m vlinderslag  Heren  20 jaar en ouder
Nr. 9  100m vlinderslag  Heren  18 - 19 jaar
Nr. 10  100m vlinderslag  Heren  16 - 17 jaar
Nr. 11  200m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  9 - 11 jaar
Nr. 13  100m vrije slag  Heren  12 - 13 jaar
Nr. 14  100m schoolslag  Dames  14 - 15 jaar
Nr. 15  4 x 100m wisselslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 16  4 x 100m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder


Nr. 1
12-5-2007
200m rugslag  Dames

all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Josje van Houwelingen90De Schelde2:33.271:14.051:19.22
2.Judith Stap93De Stormvogel2:33.811:13.591:20.22
3.Manon Minneboo93De Stormvogel2:43.371:18.221:25.15
4.Linda Vink84De Honte2:45.481:20.621:24.86
5.Stephanie Rombout88ZCKoewacht2:46.251:19.161:27.09
6.Cynthia Potin85luctor et emerg2:46.651:19.771:26.88
7.Marlinda Eggermont85Scheldestroom2:47.701:21.221:26.48
8.Janneke van de Poele93ZCKoewacht2:50.081:22.041:28.04
9.Miriam van Noorden91De Bevelanders2:54.701:24.421:30.28
10.Evi Erpelinck89De Honte2:55.951:24.271:31.68
11.Sabine van Waes85ZCKoewacht2:58.191:25.861:32.33
12.Emelie Bral91ZCKoewacht2:58.271:28.601:29.67
ng.zaMonique de Haard92De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 2
12-5-2007
400m vrije slag  Heren

all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m300m400m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde4:32.071:02.61
2.Niek de Ridder88De Bruinvis4:33.701:02.561:09.591:11.351:10.20
3.Charles Potin83luctor et emerg4:41.691:04.381:10.121:13.311:13.88
4.Stefan Roovers91De Stormvogel4:47.671:06.371:14.141:14.441:12.72
5.Bas van Houwelingen92De Schelde4:49.481:07.931:14.151:14.331:13.07
6.Roel Dellaert84De Bruinvis4:55.321:04.181:14.131:19.191:17.82
7.Nathan Tramper90De Bevelanders4:58.441:07.341:14.731:16.371:20.00
8.Robin Dellaert88Scheldestroom5:00.961:07.761:16.331:17.721:19.15
9.Tommy van Overmeeren84De Schelde5:06.581:07.441:18.161:21.731:19.25
10.Roderick van Doeselaar92ZCKoewacht5:08.1611:10.091:19.131:21.191:17.75
Vincent Keijmel91Scheldestroom5:08.1621:09.58
12.Robbert Dellaert83De Bruinvis5:10.871:08.391:18.791:23.511:20.18
ng.zaJeroen Dellebeke81De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 3
12-5-2007
100m schoolslag  Dames

9 - 11 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Merel van Drongelen95De Honte1:30.60
2.Romy Hoogendijk96Onderdak1:32.22
3.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:32.82
4.Larissa Gelderland96ZCKoewacht1:34.74
5.Lois van den Berg95De Stormvogel1:37.41
6.Larissa Jansen95De Bevelanders1:38.88
7.Rani Rootsaert95Scheldestroom1:39.09
8.Savannah Leenheer96De Stormvogel1:39.37
9.Charlotte Bral96ZCKoewacht1:40.06
10.Bodine Corré95De Stormvogel1:40.571
Sophie Bonte96ZCKoewacht1:40.572
12.Yoshi Corré95De Stormvogel1:41.57
ng.zaStephanie van der Linden96De Schelde


<< TOP >>
Nr. 4
12-5-2007
100m rugslag  Heren

12 - 13 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sonny Corré93De Stormvogel1:12.70
2.Niels Suy93De Schelde1:13.18
3.Bob Dalmeijer94luctor et emerg1:14.85
4.Simon Edenburg93luctor et emerg1:15.16
5.Yannick Mol93De Stormvogel1:16.15
6.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:19.77
7.Robin Hermans94Scheldestroom1:20.01
8.Mitchell Kappetein93De Schelde1:21.521
Steven Uyl93De Stormvogel1:21.522
10.Joris van Bunder93ZCKoewacht1:21.84
11.Rowan Leijnse93De Stormvogel1:23.45
12.Tim Tramper94De Bevelanders1:25.70


<< TOP >>
Nr. 5
12-5-2007
100m vrije slag  Dames

14 - 15 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Mieke van Dort91De Stormvogel1:03.84
2.Monique de Haard92De Stormvogel1:05.76
3.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders1:07.48
4.Tekla van Gils91Zeelandia1:07.52
5.Talitha Ruissen91ZCKoewacht1:08.15
6.Jaimy Kort92De Stormvogel1:09.28
7.Emelie Bral91ZCKoewacht1:09.36
8.Miriam van Noorden91De Bevelanders1:09.69
9.Joy Tramper92De Bevelanders1:09.78
10.Liliane Solé92De Stormvogel1:09.952
Karen Coone91De Bruinvis1:09.951
12.Iris Dingemanse92De Stormvogel1:13.03


<< TOP >>
Nr. 6
12-5-2007
100m schoolslag  Dames

18 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Ryan Verplanke77Scheldestroom1:19.98
2.Stephanie Rombout88ZCKoewacht1:21.21
3.Eline Nijskens88ZCKoewacht1:23.76
4.Ilse Snaayer88luctor et emerg1:27.23
5.Carmen de Ridder88De Bruinvis1:27.44
6.Daphne Wiskerke87De Bruinvis1:27.79
7.Linda Vink84De Honte1:28.34
8.Daisy de Ridder84De Bruinvis1:30.93
9.Marlinda Eggermont85Scheldestroom1:31.05
10.Cynthia Potin85luctor et emerg1:31.30
11.Jessica Geldof83De Bruinvis1:33.85
12.Sabine van Waes85ZCKoewacht1:34.35


<< TOP >>
Nr. 7
12-5-2007
100m schoolslag  Dames

16 - 17 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Josje van Houwelingen90De Schelde1:22.30
2.Anouk Meesen89ZCKoewacht1:23.30
3.Naomi Gelderland90ZCKoewacht1:24.34
4.Nikita Kruis89De Stormvogel1:26.52
5.Ellen Coone90De Bruinvis1:27.89
6.Lisanne de Jong89De Schelde1:30.10
7.Evi Erpelinck89De Honte1:31.04
8.Lieselotte de Kock89De Bruinvis1:31.91
9.Monique Lindenberg90De Bevelanders1:35.14
10.Naomi Smits90Scheldestroom1:37.74
11.Sabina van Doeselaar89ZCKoewacht1:42.79


<< TOP >>
Nr. 8
12-5-2007
100m vlinderslag  Heren

20 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Davy Bisslik82luctor et emerg1:00.43
2.Charles Potin83luctor et emerg1:03.22
3.Roel Dellaert84De Bruinvis1:04.53
4.Robbert Dellaert83De Bruinvis1:10.68
5.Cees van Houwelingen63De Schelde1:11.07
6.Tommy van Overmeeren84De Schelde1:11.36
7.Martijn Eggermont82Scheldestroom1:12.89
8.Erik Hoogendijk72Onderdak1:12.97
9.Bert van Waes78ZCKoewacht1:19.42
ng.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 9
12-5-2007
100m vlinderslag  Heren

18 - 19 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Niek de Ridder88De Bruinvis1:01.81
2.Kevin Hondsmerk88De Schelde1:03.54
3.Rick Visser88De Stormvogel1:06.69
4.Brian Oosting88De Bruinvis1:10.68
5.Robin Dellaert88Scheldestroom1:12.02
6.Jonas de Maet88De Bruinvis1:16.621
Ferdi Boelee87luctor et emerg1:16.622
ng.Tobias Haak88De Otters


<< TOP >>
Nr. 10
12-5-2007
100m vlinderslag  Heren

16 - 17 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Joeri van Wallenburg90luctor et emerg1:02.78
2.Toby Aarnoutse89De Bevelanders1:02.89
3.Dennis Boonman89De Bevelanders1:04.97
4.Mertijn Loof90De Schelde1:05.77
5.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:06.76
6.Niek Kampman89De Schelde1:10.11
7.Michael Rutze89De Bevelanders1:11.37
8.Florian Boekhorst89Scheldestroom1:12.48
9.Nathan Tramper90De Bevelanders1:13.91
10.Sebastiaan Haak90De Otters1:24.64
11.Matthijs Droesbeke90De Otters1:28.69
ng.Martijn Mechielsen90De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 11
12-5-2007
200m schoolslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Ryan Verplanke77Scheldestroom2:56.861:24.291:32.57
2.Josje van Houwelingen90De Schelde2:57.931:25.801:32.13
3.Anouk Meesen89ZCKoewacht2:59.361:26.001:33.36
4.Amira Fathi94De Stormvogel3:00.821:25.841:34.98
5.Eline Nijskens88ZCKoewacht3:01.681:27.561:34.12
6.Monique de Haard92De Stormvogel3:04.541:26.971:37.57
7.Manon Minneboo93De Stormvogel3:05.521:28.811:36.71
8.Naomi Gelderland90ZCKoewacht3:15.271:31.681:43.59
9.Jaimy Kort92De Stormvogel3:15.421:32.671:42.75
10.Iris Dingemanse92De Stormvogel3:17.391:32.901:44.49
11.Daisy de Ridder84De Bruinvis3:19.261:33.891:45.37
ng.Evi Erpelinck89De Honte


<< TOP >>
Nr. 12
12-5-2007
50m vlinderslag  Dames

9 - 11 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yoshi Corré95De Stormvogel35.96
2.Bodine Corré95De Stormvogel36.10
3.Larissa Jansen95De Bevelanders36.83
4.Rani Rootsaert95Scheldestroom37.11
5.Larissa Gelderland96ZCKoewacht37.69
6.Sophie Bonte96ZCKoewacht38.35
7.Romy Hoogendijk96Onderdak38.88
8.Eline de Haard96De Stormvogel39.05
9.Savannah Leenheer96De Stormvogel39.76
10.Eline van Moll95luctor et emerg40.00
11.Lotte Dalmeijer96luctor et emerg41.06
12.Merel van Drongelen95De Honte41.58


<< TOP >>
Nr. 13
12-5-2007
100m vrije slag  Heren

12 - 13 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sonny Corré93De Stormvogel59.75
2.Simon Edenburg93luctor et emerg1:01.27
3.Niels Suy93De Schelde1:02.91
4.Yannick Mol93De Stormvogel1:04.17
5.Bob Dalmeijer94luctor et emerg1:05.61
6.Rowan Leijnse93De Stormvogel1:06.30
7.Steven Uyl93De Stormvogel1:06.94
8.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:07.82
9.Robin Hermans94Scheldestroom1:07.94
10.Mitchell Kappetein93De Schelde1:08.98
11.Richard Oskam94De Schelde1:11.34
12.Tim Tramper94De Bevelanders1:12.29


<< TOP >>
Nr. 14
12-5-2007
100m schoolslag  Dames

14 - 15 jaar
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Monique de Haard92De Stormvogel1:24.84
2.Iris Dingemanse92De Stormvogel1:27.76
3.Mieke van Dort91De Stormvogel1:28.11
4.Pauline Rootsaert92Scheldestroom1:30.51
5.Jaimy Kort92De Stormvogel1:30.99
6.Yessica Wouters91luctor et emerg1:32.62
7.Lieke Beezemer91De Schelde1:33.26
8.Emelie Bral91ZCKoewacht1:34.59
9.Joy Tramper92De Bevelanders1:34.83
10.Talitha Ruissen91ZCKoewacht1:35.33
11.Nicky Vanhijfte92Scheldestroom1:37.42
dis.Michelle Picavet92ZCKoewachtaa
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Nr. 15
12-5-2007
4 x 100m wisselslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde4:30.22
Niek Kampman
Tommy van Overmeeren
89
84
1:10.45
1:15.29
1:10.45
2:25.74
Kevin Hondsmerk
Cees van Houwelingen
88
63
1:05.36
59.12
3:31.10
4:30.22
2.De Stromvogel 1De Stormvogel4:35.83
Stefan Roovers
Sander v. Nieuwenhuyzen
91
91
1:10.371:10.37
-:--.--
Rick Visser
Sonny Corré
88
93
-:--.--
4:35.83
3.De Bevelanders 1De Bevelanders4:43.02
Toby Aarnoutse
Nathan Tramper
89
90
1:11.89
07.15
1:11.89
1:19.04
Dennis Boonman
Michael Rutze
89
89

3:35.66
1:07.36
4:43.02
4.De Schelde 7De Schelde4:43.34
Dennis Wolfert
Bas van Houwelingen
92
92
1:14.061:14.06
-:--.--
Mertijn Loof
Niels Suy
90
93
-:--.--
4:43.34
5.De Bruinvis 2De Bruinvis4:58.38
Jan-Willem Ramondt
Jonas de Maet
81
88
1:14.56
1:22.23
1:14.56
2:36.79
Brian Oosting
Sven Ivens
88
93
1:10.77
1:10.82
3:47.56
4:58.38
6.Scheldestroom 1Scheldestroom4:59.98
Robin Hermans
Florian Boekhorst
94
89
1:23.671:23.67
-:--.--
Robin Dellaert
Martijn Eggermont
88
82
-:--.--
4:59.98
7.Stormvogel 2De Stormvogel5:15.62
Yannick Mol
Steven Uyl
93
93
1:17.681:17.68
-:--.--
Jeffrey de Vos
Rowan Leijnse
93
93
-:--.--
5:15.62
8.ZCKoewacht 2ZCKoewacht5:50.87
Joris van Bunder
Mariano Kamoen
93
96
1:26.37
15.02
1:26.37
1:41.39
Aaron v d Broeke
Dominique Rombout
93
91

4:18.05
1:32.82
5:50.87
dis.ZCKoewacht 1ZCKoewachtEA
EA Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Marlon van Gremberghe
Christoph Bral
91
92
-:--.--
-:--.--
Roderick van Doeselaar
Bert van Waes
92
78
-:--.--
-:--.--
dis.De Bruinvis 1De BruinvisEA
ea Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Roel Dellaert
Alex Eversdijk
84
90
-:--.--
-:--.--
Niek de Ridder
Robbert Dellaert
88
83
-:--.--
-:--.--
dis.Luctor et Emergo 1luctor et emergEA
eA Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Joeri van Wallenburg
Simon Edenburg
90
93
-:--.--
-:--.--
Davy Bisslik
Charles Potin
82
83
-:--.--
-:--.--


<< TOP >>
Nr. 16
12-5-2007
4 x 100m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel4:18.26
Judith Stap
Mieke van Dort
93
91
1:03.23
1:05.15
1:03.23
2:08.38
Manon Minneboo
Nikita Kruis
93
89
1:05.98
1:03.90
3:14.36
4:18.26
2.Scheldestroom 1Scheldestroom4:25.12
Marlinda Eggermont
Valerie Manhave
85
88
1:04.211:04.21
-:--.--
Ryan Verplanke
Naomi Smits
77
90
-:--.--
4:25.12
3.Stormvogel 2De Stormvogel4:26.451
Merel van der Ent
Anniek Minderhoud
93
93
1:05.021:05.02
-:--.--
Monique de Haard
Jaimy Kort
92
92
-:--.--
4:26.45
ZCKoewacht 1ZCKoewacht4:26.452
Sabine van Waes
Emelie Bral
85
91
1:05.50
1:08.65
1:05.50
2:14.15
Talitha Ruissen
Stephanie Rombout
91
88
1:09.79
1:02.51
3:23.94
4:26.45
5.De Bevelanders 1De Bevelanders4:37.76
Joy Tramper
Kelsey Onderdijk
92
91
1:10.32
1:09.24
1:10.32
2:19.56
Miriam van Noorden
Monique Lindenberg
91
90
1:09.45
1:08.75
3:29.01
4:37.76
6.Luctor et Emergo 1luctor et emerg4:38.96
Marieke van der Steen-Smeding
Esther Brinkman
83
93
1:04.35
07.99
1:04.35
1:12.34
Cynthia Potin
Priscilla Meerman
85
94
00.28
3:26.34
1:12.62
4:38.96
7.De Schelde 1De Schelde4:39.46
Josje van Houwelingen
Lieke Beezemer
90
91
1:04.66
1:13.90
1:04.66
2:18.56
Rowie van der Velden
Lisanne de Jong
93
89
1:13.35
1:07.55
3:31.91
4:39.46
8.ZCKoewacht 2ZCKoewacht4:42.96
Sabina van Doeselaar
Anouk Meesen
89
89
1:11.611:11.61
-:--.--
Naomi Gelderland
Eline Nijskens
90
88
-:--.--
4:42.96
9.De Bruinvis 1De Bruinvis4:43.67
Daphne Wiskerke
Karen Coone
87
91
1:12.141:12.14
-:--.--
Daisy de Ridder
Carmen de Ridder
84
88
-:--.--
4:43.67
10.De Honte 1De Honte4:54.31
Laura Reijm
Emke Erpelinck
95
90
1:23.321:23.32
-:--.--
Linda Vink
Evi Erpelinck
84
89
-:--.--
4:54.31
11.Scheldestroom 2Scheldestroom5:06.26
Nicky Vanhijfte
Pauline Rootsaert
92
92
1:16.131:16.13
1:15.22
Rody Vanhijfte
Rani Rootsaert
94
95

3:51.81
1:14.45
5:06.26
12.De Bruinvis 2De Bruinvis5:13.46
Nicole van Dorst
Tamara van de Plasse
94
94
1:22.311:22.31
-:--.--
Jessica Geldof
Lieselotte de Kock
83
89
-:--.--
5:13.46