Invitatiewedstrijd ZCKoewacht - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to Koewacht


Nr. 1  100m rugslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 2  100m rugslag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 3  200m schoolslag  Heren  Heren senioren all in
Nr. 4  200m schoolslag  Dames  Dames senioren all in
Nr. 5  100m rugslag  Heren  Jongens minioren 4, 5 en 6
Nr. 6  100m rugslag  Dames  Meisjes minioren 4, 5 en 6
Nr. 7  100m vrije slag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 8  100m vrije slag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 9  200m wisselslag  Heren  Heren senioren all in
Nr. 10  200m wisselslag  Dames  Dames senioren all in
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  Jongens minioren 4, 5 en 6
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  Meisjes minioren 4, 5 en 6
Nr. 13  100m schoolslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 14  100m schoolslag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 15  200m vrije slag  Heren  Heren senioren all in
Nr. 16  200m vrije slag  Dames  Dames senioren all in
Nr. 17  100m schoolslag  Heren  Jongens minioren 4, 5 en 6
Nr. 18  100m schoolslag  Dames  Meisjes minioren 4, 5 en 6
Nr. 19  100m vlinderslag  Heren  12 jaar en ouder
Nr. 20  100m vlinderslag  Dames  12 jaar en ouder
Nr. 21  100m vrije slag  Heren  Jongens minioren 4, 5 en 6
Nr. 22  100m vrije slag  Dames  Meisjes minioren 4, 5 en 6
Nr. 23  50m vrije slag  Heren  Heren senioren all in
Nr. 24  50m vrije slag  Dames  Dames senioren all in
Nr. 25  4 x 100m wisselslag  Heren  Heren senioren all in
Nr. 26  4 x 100m wisselslag  Dames  Dames senioren all in


Nr. 1
29-4-2007
100m rugslag  HerenJongens junioren 1 en 2
Geen limieten


Jongens junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:12.10
2.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:14.29
3.Joris van Bunder93ZC Koewacht1:20.54
4.Sven Ivens93De Bruinvis1:25.82
5.Cas van Vorstenbos94De Schelde1:26.78
6.Robin Nahon94De Bevelanders1:34.50
7.Tibor Jansen94De Bevelanders1:35.46
8.Laurens Westerweele94Scheldestroom1:36.35
9.Sander van Doeselaar94Scheldestroom1:37.32
10.Lukas de Hamer94De Ganze1:39.10
11.Bas Wullems94De Ganze1:40.50
12.Ivan Dellaert94Scheldestroom1:43.84
dis.Aaron v d Broeke93ZC Koewacht1:30.92
rc
dis.Chris Meerman93ZC Koewacht1:40.08
rc
zk.Niels Suy93De Schelde


Jongens junioren 3 en 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Tim van Deutekom91DWK-XCESS1:06.82
2.Stefan Roovers91De Stormvogel1:07.98
3.Bas van Houwelingen92De Schelde1:09.45
4.Davy Hermans91Scheldestroom1:13.91
5.Paul van den Driest92Luctor et Emerg1:14.22
6.Tom Erpelinck91De Honte1:15.09
7.Marlon van Gremberghe91ZC Koewacht1:15.31
8.Vincent Keijmel91Scheldestroom1:15.44
9.Stef Goense91De Otters Axel1:24.94
10.Maarten Butner92De Ganze1:25.84
11.Stijn Strooband91De Honte1:28.52
ng.Dries Decloedt91ZC Koewacht
zk.Jeroen de Putter92De Schelde


Jongens jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Joost Awater90DWK-XCESS1:04.38
2.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:07.10
3.Olaf Achterberg90DWK-XCESS1:09.01
4.Florian Boekhorst89Scheldestroom1:10.86
5.Daniël Kunne90De Schelde1:11.58
6.Sebastiaan Haak90De Otters Axel1:17.66
7.Arjan van Boven90De Otters Axel1:21.89


Heren senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde1:03.45
2.Charles Potin83Luctor et Emerg1:09.16
3.Frederik Tamminga87DWK-XCESS1:13.31
4.Ferdi Boelee87Luctor et Emerg1:14.76
5.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg1:20.07
6.Ruud Hamelink77ZC Koewacht1:20.21
7.Kevin Dane88De Ganze1:30.32
dis.Tobias Haak88De Otters Axel1:25.94
rc
zk.Tonny Vinke67Scheldestroom


<< TOP >>
Nr. 2
29-4-2007
100m rugslag  DamesMeisjes junioren 1 en 2
Geen limieten


Meisjes junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Erpelinck93De Honte1:16.50
2.Merel van der Ent93De Stormvogel1:18.24
3.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg1:19.98
4.Janneke van de Poele93ZC Koewacht1:20.50
5.Manon Boone93De Schelde1:23.12
6.Esther Brinkman93Luctor et Emerg1:25.83
7.Lotte Boone93Scheldestroom1:26.46
8.Rody Vanhijfte94Scheldestroom1:26.77
9.Annelotte van Dieren93De Bevelanders1:30.15
10.Nicole van Dorst94De Bruinvis1:33.07
11.Esmee van de Voorde93De Otters Axel1:34.47
12.Manon Nijskens94ZC Koewacht1:35.64
13.Moja Heyne94De Honte1:39.08
14.Elise Platjouw94De Otters Axel1:40.99
15.Xantina Romkes-Le Clercq94ZC Koewacht1:41.33
dis.Lisa Goense93De Otters Axel1:42.20
rc
ng.Catherine Decloedt93ZC Koewacht
zk.Renske Scholte94Luctor et Emerg


Meisjes jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders1:17.16
2.Talitha Ruissen91ZC Koewacht1:21.20
3.Karen Coone91De Bruinvis1:21.32
4.Pauline Rootsaert92Scheldestroom1:22.82
5.Celine van Roeyen92ZC Koewacht1:23.47
6.Jaimy Kort92De Stormvogel1:24.85
7.Nicky Vanhijfte92Scheldestroom1:26.46
8.Talitha Romkes Le Clercq91ZC Koewacht1:32.39
9.Frederique Sinke91Luctor et Emerg1:42.19
10.Marjolein Schoonakker91De Otters Axel1:53.14


Dames senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Evy Witlox88DWK-XCESS1:05.68
2.Rieneke Terink84DWK-XCESS1:08.95
3.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS1:10.10
4.Marion van den Berg86DWK-XCESS1:12.04
5.Silvie Ketelaars85DWK-XCESS1:15.64
6.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:16.11
7.Evi Erpelinck89De Honte1:17.311
Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg1:17.311
9.Naomi Smits90Scheldestroom1:21.49
10.Sabina van Doeselaar89ZC Koewacht1:23.28
11.Naomi Gelderland90ZC Koewacht1:24.71
12.Wendij van Geertruij90ZC Koewacht1:31.20
13.Marianne Langendijk87De Bevelanders1:32.24
14.Saskia van Gastel88Luctor et Emerg1:33.77
15.Kim Erpelinck88De Honte1:40.48
16.Natasja de Roos70De Honte2:05.13
17.Jacqueline van Hoije70De Honte2:16.57
zk.Thérèse de Munck71Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 3
29-4-2007
200m schoolslag  HerenHeren senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Rutger Sloof88DWK-XCESS2:28.321:12.022:28.32
2.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS2:28.431:12.782:28.43
3.Nathan Tramper90De Bevelanders2:45.361:17.252:45.36
4.Tristan Eisank90ZON/S&S2:46.201:20.002:46.20
5.Tom van de Kamp91DWK-XCESS2:46.741:20.742:46.74
6.Nick van Gemert89DWK-XCESS2:49.391:21.552:49.39
7.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel2:49.571:21.362:49.57
8.Christoph Bral92ZC Koewacht2:50.781:21.742:50.78
9.Raldi Jolink88DWK-XCESS2:56.261:23.222:56.26
10.Robin Hermans94Scheldestroom3:07.241:30.233:07.24
11.Michael Rutze89De Bevelanders3:10.961:12.283:10.96
12.Sander Boidin92Scheldestroom3:12.481:32.083:12.48
13.Thomas van Belle89De Honte3:20.98
14.Jan Boonman61De Bevelanders3:30.831:38.263:30.83
dis.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:41.881:15.102:41.88
sj Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt. Kp/st:


<< TOP >>
Nr. 4
29-4-2007
200m schoolslag  DamesDames senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Ryan Verplanke77Scheldestroom2:56.291:24.162:56.29
2.Ilona Remmel93ZON/S&S2:56.431:25.592:56.43
3.Josje van Houwelingen90De Schelde2:56.791:25.022:56.79
4.Judith Stap93De Stormvogel3:02.621:27.103:02.62
5.Amira Fathi94De Stormvogel3:02.841:27.733:02.84
6.Ellen Coone90De Bruinvis3:16.811:33.013:16.81
7.Manon Eversdijk94De Bruinvis3:45.201:49.763:45.20
8.Marianne Bhugwandass93De Stormvogel3:52.441:53.113:52.44


<< TOP >>
Nr. 5
29-4-2007
100m rugslag  HerenJongens minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Levy Kort96De Stormvogel1:27.90
2.Wouter Stap97De Stormvogel1:32.22
3.Guimar van der Weele96De Stormvogel1:32.36
4.Philip van Moll97Luctor et Emerg1:35.30
5.Jean-Paul de Pooter96De Stormvogel1:38.55
6.Daniel Mehlbaum95De Ganze1:38.68
7.Max Engelen96Scheldestroom1:40.85
8.Jos Schoonakker95De Otters Axel1:43.92
9.Tim Totte95Scheldestroom1:44.80
10.Thijs de Vries95Scheldestroom1:44.99
11.Enrique van Opdurp97Scheldestroom1:46.31
12.Arco Nahon97De Bevelanders1:50.53
13.Jeroen Ruissen95ZC Koewacht1:53.74
14.Daan van Doeselaar96Scheldestroom1:55.88
15.Ryan Verschuren95ZC Koewacht1:56.34
16.Jan Kindt95De Honte1:58.99
17.Arthur van Hoije97De Honte2:02.37
18.Loekas de Brouwer97De Otters Axel2:09.29
19.Lars Platjouw97De Otters Axel2:10.58
20.Glenn de Kock96ZC Koewacht2:10.78
21.Elroy Haak97ZC Koewacht2:30.92
dis.Bob Boer97De Otters Axel2:04.82
rf Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen. Na
zk.Bas Goossen95ZC Koewacht


<< TOP >>
Nr. 6
29-4-2007
100m rugslag  DamesMeisjes minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Yoshi Corré95De Stormvogel1:21.36
2.Rani Rootsaert95Scheldestroom1:25.07
3.Lotte Dalmeijer96Luctor et Emerg1:26.57
4.Bodine Corré95De Stormvogel1:26.78
5.Charlotte Bral96ZC Koewacht1:28.16
6.Larissa Jansen95De Bevelanders1:29.05
7.Sophie Bonte96ZC Koewacht1:29.18
8.Larissa Gelderland96ZC Koewacht1:29.291
9.Merel van Drongelen95De Honte1:29.292
10.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:31.26
11.Eileen van Bunder96ZC Koewacht1:32.24
12.Eva Oyevaar96De Ganze1:32.81
13.Laura Reijm95De Honte1:33.64
14.Laura Hermans96Scheldestroom1:33.94
15.Tara Jonkheym95De Honte1:39.42
16.Manon Kloosterman97De Bevelanders1:43.07
17.Demi van der Werf97De Stormvogel1:45.29
18.Simone de Rijcke96ZC Koewacht1:45.75
19.Cherida Dieleman97ZC Koewacht1:45.89
20.Leonie van Moll97Luctor et Emerg1:46.29
21.Stefanie Korsuize95De Ganze1:46.60
22.Myrthe Wigman95De Ganze1:48.07
23.Femke Hiel96ZC Koewacht1:52.99
24.Nadine Koster97ZC Koewacht1:59.97
25.Els Schauwaert95De Honte2:05.15
26.Sophie Tolhuijsen96ZC Koewacht2:05.90
27.Caroline Pintelon97ZC Koewacht2:06.79
28.Kelly Hollestelle96Scheldestroom2:08.20
29.Tine Weemaes96ZC Koewacht2:16.82
30.Christianne Verbraeken95De Honte2:25.67
31.Sofie Roctus97De Honte2:25.91
dis.Eline van Moll95Luctor et Emerg1:34.75
rd Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt
dis.Anouk Bron95Scheldestroom1:36.83
rc Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Rowena de Kok96De Stormvogel1:41.24
rh Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt. Niet op rug aangetikt
dis.Manon van der Heijden95De Ganze1:43.04
rc Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Lisa Pieters97De Bevelanders1:57.22
rc Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Anne Mahu96ZC Koewacht2:04.71
rc Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 7
29-4-2007
100m vrije slag  HerenJongens junioren 1 en 2
Geen limieten


Jongens junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:05.94
2.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:07.17
3.Sven Ivens93De Bruinvis1:10.11
4.Mark Legters93De Schelde1:15.90
5.Tibor Jansen94De Bevelanders1:16.07
6.Aaron v d Broeke93ZC Koewacht1:20.91
7.Reinbert Flipse94De Ganze1:23.19
8.Laurens Westerweele94Scheldestroom1:23.76
9.Sander van Doeselaar94Scheldestroom1:25.58
10.Bas Wullems94De Ganze1:25.86
11.Dylan van Opdurp94Scheldestroom1:26.01
12.Robin Nahon94De Bevelanders1:26.76
13.Lukas de Hamer94De Ganze1:29.67
14.Roy Zeilstra93De Ganze1:29.93
15.Richard Dekker94De Bevelanders1:31.06
16.Chris Meerman93ZC Koewacht1:33.47
17.Ivan Dellaert94Scheldestroom1:36.57


Jongens junioren 3 en 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Tim van Deutekom91DWK-XCESS59.74
2.Bas van Houwelingen92De Schelde1:00.04
3.Stefan Roovers91De Stormvogel1:01.73
4.Tom Erpelinck91De Honte1:01.95
5.Vincent Keijmel91Scheldestroom1:04.07
6.René van Wallenburg92Luctor et Emerg1:04.45
7.Marlon van Gremberghe91ZC Koewacht1:08.00
8.Joris Boekhorst91Scheldestroom1:10.45
9.Maarten Butner92De Ganze1:12.42
10.Stef Goense91De Otters Axel1:12.52
11.Stijn Strooband91De Honte1:14.34
ng.Dries Decloedt91ZC Koewacht
zk.Dennis Wolfert92De Schelde


Jongens jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Toby Aarnoutse89De Bevelanders55.40
2.Olaf Achterberg90DWK-XCESS59.74
3.Tristan Eisank90ZON/S&S1:00.55
4.Florian Boekhorst89Scheldestroom1:01.41
5.Daniël Kunne90De Schelde1:02.11
6.Jeroen Derksen89DWK-XCESS1:03.98
7.Arjan van Boven90De Otters Axel1:05.82
8.Sebastiaan Haak90De Otters Axel1:07.23
dis.Dennis Boonman89De Bevelanders
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd


Heren senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Joran Barends85DWK-XCESS53.95
2.Charles Potin83Luctor et Emerg58.27
3.Vincent Bakker86DWK-XCESS1:00.32
4.Frederik Tamminga87DWK-XCESS1:00.42
5.Tommy van Overmeeren84De Schelde1:01.42
6.Ferdi Boelee87Luctor et Emerg1:05.52
7.Maik Steenbeek84De Ganze1:08.65
8.Tobias Haak88De Otters Axel1:12.82
9.Kevin Dane88De Ganze1:24.48
ng.Cees van Houwelingen63De Schelde
zk.Tonny Vinke67Scheldestroom


<< TOP >>
Nr. 8
29-4-2007
100m vrije slag  DamesMeisjes junioren 1 en 2
Geen limieten


Meisjes junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Iris Erpelinck93De Honte1:06.25
2.Merel van der Ent93De Stormvogel1:07.53
3.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:08.01
4.Kirsten de Boevere93Scheldestroom1:09.58
5.Josephien Jansen93De Bevelanders1:12.52
6.Janneke van de Poele93ZC Koewacht1:14.09
7.Rody Vanhijfte94Scheldestroom1:14.16
8.Anouk van Gremberghe94ZC Koewacht1:19.39
9.Lotte Boone93Scheldestroom1:20.43
10.Xantina Romkes-Le Clercq94ZC Koewacht1:22.16
11.Eline van der Werf94De Schelde1:23.57
12.Nicole van Dorst94De Bruinvis1:23.99
13.Manon Nijskens94ZC Koewacht1:27.11
14.Lisa Goense93De Otters Axel1:28.09
15.Elise Platjouw94De Otters Axel1:28.85
16.Marianne Bhugwandass93De Stormvogel1:29.81
17.Moja Heyne94De Honte1:32.37
dis.Esmee van de Voorde93De Otters Axel
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Yasra Breisser94De Honte
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Ashley van Rijsewijk94ZC Koewacht
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
zk.Renske Scholte94Luctor et Emerg


Meisjes jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Mieke van Dort91De Stormvogel1:04.12
2.Lisa Johnstone92DWK-XCESS1:06.88
3.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders1:07.61
4.Miriam van Noorden91De Bevelanders1:08.03
5.Talitha Ruissen91ZC Koewacht1:08.79
6.Karen Coone91De Bruinvis1:09.92
7.Pauline Rootsaert92Scheldestroom1:12.10
8.Danique van Peenen92De Stormvogel1:12.36
9.Lieke Beezemer91De Schelde1:12.90
10.Celine van Roeyen92ZC Koewacht1:13.02
11.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg1:13.521
12.Michelle Picavet92ZC Koewacht1:13.522
13.Nicky Vanhijfte92Scheldestroom1:15.32
14.Talitha Romkes Le Clercq91ZC Koewacht1:17.15
15.Zulaika de Meester92ZC Koewacht1:17.86
16.Suzanne Eversdijk92De Bruinvis1:19.43
17.Anneloes van der Meer92De Bevelanders1:28.22
18.Stefanie Peeters91De Ganze1:29.95
19.Marjolein Schoonakker91De Otters Axel1:35.39
ng.Frederique Sinke91Luctor et Emerg


Dames senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Evy Witlox88DWK-XCESS1:01.37
2.Marion van den Berg86DWK-XCESS1:01.95
3.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg1:03.76
4.Yvonne van de Pol88DWK-XCESS1:05.42
5.Silvie Ketelaars85DWK-XCESS1:05.45
6.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS1:06.23
7.Anouk Meesen89ZC Koewacht1:07.54
8.Zoë Braal87Luctor et Emerg1:08.60
9.Eline Nijskens88ZC Koewacht1:08.83
10.Sabina van Doeselaar89ZC Koewacht1:10.42
11.Daphne Wiskerke87De Bruinvis1:11.34
12.Josine van Dorsselaer88ZC Koewacht1:17.79
13.Wendij van Geertruij90ZC Koewacht1:18.46
14.Kim Erpelinck88De Honte1:24.18
15.Natasja de Roos70De Honte1:31.65
16.Jacqueline van Hoije70De Honte2:02.27
zk.Thérèse de Munck71Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 9
29-4-2007
200m wisselslag  HerenHeren senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:18.36-:--.--2:18.36
2.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:25.82-:--.--2:25.82
3.Joost Awater90DWK-XCESS2:32.96-:--.--2:32.96
4.Roderick van Doeselaar92ZC Koewacht2:33.57-:--.--2:33.57
5.Robin Dellaert88Scheldestroom2:38.66-:--.--2:38.66
6.Robin Ramaekers93ZON/S&S2:39.73-:--.--2:39.73
7.Davy Hermans91Scheldestroom2:45.84-:--.--2:45.84
8.Robin Hermans94Scheldestroom2:47.73-:--.--2:47.73
9.Sander Boidin92Scheldestroom2:51.25-:--.--2:51.25
10.Tim Tramper94De Bevelanders2:54.05-:--.--2:54.05
11.Mitchell Kappetein93De Schelde2:54.77-:--.--2:54.77
zk.Jeroen de Putter92De Schelde
zk.Niels Suy93De Schelde


<< TOP >>
Nr. 10
29-4-2007
200m wisselslag  DamesDames senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Rieneke Terink84DWK-XCESS2:25.29-:--.--2:25.29
2.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:30.54-:--.--2:30.54
3.Ryan Verplanke77Scheldestroom2:37.50-:--.--2:37.50
4.Manon Minneboo93De Stormvogel2:41.07-:--.--2:41.07
5.Ilona Remmel93ZON/S&S2:44.91-:--.--2:44.91
6.Cynthia Potin85Luctor et Emerg2:52.59-:--.--2:52.59
7.Anniek Minderhoud93De Stormvogel2:53.23
8.Amira Fathi94De Stormvogel2:57.77
9.Manon Boone93De Schelde3:02.33
ng.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 11
29-4-2007
50m vlinderslag  HerenJongens minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Siegert van Dieren95De Bevelanders38.91
2.Sjoerd van de Poele95ZC Koewacht40.54
3.Levy Kort96De Stormvogel40.64
4.Wouter Stap97De Stormvogel41.30
5.Guimar van der Weele96De Stormvogel42.02
6.Philip van Moll97Luctor et Emerg44.12
7.Jean-Paul de Pooter96De Stormvogel52.12
8.Jan Kindt95De Honte52.72
9.Max Engelen96Scheldestroom56.86
10.Tim Totte95Scheldestroom1:01.35
11.Enrique van Opdurp97Scheldestroom1:02.57
dis.Arthur van Hoije97De Honte
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Sander de Hamer97De Ganze
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Rik Vanhijfte96Scheldestroom52.89
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water


<< TOP >>
Nr. 12
29-4-2007
50m vlinderslag  DamesMeisjes minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Larissa Jansen95De Bevelanders35.951
2.Yoshi Corré95De Stormvogel35.952
3.Rani Rootsaert95Scheldestroom36.48
4.Bodine Corré95De Stormvogel36.53
5.Savannah Leenheer96De Stormvogel37.14
6.Larissa Gelderland96ZC Koewacht37.73
7.Eline van Moll95Luctor et Emerg38.76
8.Sophie Bonte96ZC Koewacht39.20
9.Laura Reijm95De Honte41.721
10.Tulany de Wilde96De Stormvogel41.722
11.Laura Hermans96Scheldestroom44.80
12.Dymphie Huijssen95De Schelde45.14
13.Manon Kloosterman97De Bevelanders45.22
14.Tara Jonkheym95De Honte45.39
15.Vicky Vermeire96Scheldestroom45.40
16.Lotte Dalmeijer96Luctor et Emerg46.01
17.Alysha Singh96ZC Koewacht47.34
18.Anouk Bron95Scheldestroom48.72
19.Rowena de Kok96De Stormvogel49.54
20.Leonie van Moll97Luctor et Emerg50.54
21.Esmee de Kok96De Bevelanders51.78
22.Cherida Dieleman97ZC Koewacht53.57
23.Nadine Koster97ZC Koewacht1:01.46
24.Christianne Verbraeken95De Honte1:13.45
dis.Kelsey van de Broeke96ZC Koewacht
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Merel van Drongelen95De Honte38.22
vd Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
dis.Vera de Regt97De Bevelanders50.06
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Femke Hiel96ZC Koewacht53.95
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Elvira de Nood97De Bevelanders55.00
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Simone de Rijcke96ZC Koewacht57.48
vb Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
dis.Lisa Pieters97De Bevelanders59.94
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Sophie Tolhuijsen96ZC Koewacht1:05.40
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Anne Mahu96ZC Koewacht1:13.40
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
ng.Els Schauwaert95De Honte


<< TOP >>
Nr. 13
29-4-2007
100m schoolslag  HerenJongens junioren 1 en 2
Geen limieten


Jongens junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:12.18
2.Nico Huijssen93De Schelde1:24.33
3.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:28.99
4.Joris van Bunder93ZC Koewacht1:38.70
5.Tibor Jansen94De Bevelanders1:40.67
6.Laurens Westerweele94Scheldestroom1:41.68
7.Mark Legters93De Schelde1:41.90
8.Roy Zeilstra93De Ganze1:42.73
9.Dylan van Opdurp94Scheldestroom1:44.26
10.Robin Nahon94De Bevelanders1:48.46
11.Richard Dekker94De Bevelanders1:48.95
12.Bas Wullems94De Ganze1:51.79
13.Chris Meerman93ZC Koewacht1:54.171
14.Ivan Dellaert94Scheldestroom1:54.172
dis.Reinbert Flipse94De Ganze
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd


Jongens junioren 3 en 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom van de Kamp91DWK-XCESS1:18.15
2.Christoph Bral92ZC Koewacht1:18.67
3.Paul van den Driest92Luctor et Emerg1:25.92
4.Vincent Keijmel91Scheldestroom1:29.19
5.Tom Erpelinck91De Honte1:29.70
6.Stef Goense91De Otters Axel1:32.12
7.Joris Boekhorst91Scheldestroom1:34.80
8.Stijn Strooband91De Honte1:36.74
9.Maarten Butner92De Ganze1:42.73
ng.Dries Decloedt91ZC Koewacht
zk.Dennis Wolfert92De Schelde


Jongens jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Nick van Gemert89DWK-XCESS1:12.09
2.Nathan Tramper90De Bevelanders1:17.11
3.Daniël Kunne90De Schelde1:17.72
4.Sebastiaan Haak90De Otters Axel1:26.49
5.Thomas van Belle89De Honte1:29.37
6.Arjan van Boven90De Otters Axel1:34.38


Heren senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Rutger Sloof88DWK-XCESS1:07.64
2.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS1:08.51
3.Raldi Jolink88DWK-XCESS1:11.54
4.Vincent Bakker86DWK-XCESS1:12.69
5.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel1:19.52
6.Ruud Hamelink77ZC Koewacht1:22.44
7.Jan Boonman61De Bevelanders1:39.15
8.Tobias Haak88De Otters Axel1:39.37
ng.Cees van Houwelingen63De Schelde
zk.Tonny Vinke67Scheldestroom


<< TOP >>
Nr. 14
29-4-2007
100m schoolslag  DamesMeisjes junioren 1 en 2
Geen limieten


Meisjes junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ilona Remmel93ZON/S&S1:21.54
2.Amira Fathi94De Stormvogel1:28.12
3.Annelotte van Dieren93De Bevelanders1:35.40
4.Anouk van Gremberghe94ZC Koewacht1:35.87
5.Lisa Goense93De Otters Axel1:36.65
6.Rody Vanhijfte94Scheldestroom1:37.44
7.Esther Brinkman93Luctor et Emerg1:37.64
8.Kirsten de Boevere93Scheldestroom1:38.12
9.Nicole van Dorst94De Bruinvis1:39.65
10.Eline van der Werf94De Schelde1:40.40
11.Lotte Boone93Scheldestroom1:41.22
12.Marianne Bhugwandass93De Stormvogel1:47.48
13.Manon Eversdijk94De Bruinvis1:47.60
14.Esmee van de Voorde93De Otters Axel1:48.44
15.Ashley van Rijsewijk94ZC Koewacht1:49.12
16.Elise Platjouw94De Otters Axel1:51.23
17.Xantina Romkes-Le Clercq94ZC Koewacht1:51.61
18.Yasra Breisser94De Honte2:04.34
ng.Catherine Decloedt93ZC Koewacht


Meisjes jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Pauline Rootsaert92Scheldestroom1:32.25
2.Michelle Picavet92ZC Koewacht1:32.64
3.Lieke Beezemer91De Schelde1:33.55
4.Talitha Romkes Le Clercq91ZC Koewacht1:37.81
5.Suzanne Eversdijk92De Bruinvis1:38.89
6.Nicky Vanhijfte92Scheldestroom1:39.59
7.Zulaika de Meester92ZC Koewacht1:39.95
8.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg1:41.61
9.Anneloes van der Meer92De Bevelanders1:42.79
10.Marjolein Schoonakker91De Otters Axel1:58.59
ng.Frederique Sinke91Luctor et Emerg


Dames senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Eline Nijskens88ZC Koewacht1:23.51
2.Yvonne van de Pol88DWK-XCESS1:24.08
3.Anouk Meesen89ZC Koewacht1:24.89
4.Naomi Gelderland90ZC Koewacht1:25.12
5.Daphne Wiskerke87De Bruinvis1:28.49
6.Evi Erpelinck89De Honte1:30.93
7.Ellen Coone90De Bruinvis1:31.77
8.Naomi Smits90Scheldestroom1:37.04
9.Kim Erpelinck88De Honte1:38.32
10.Marianne Langendijk87De Bevelanders1:42.80
11.Josine van Dorsselaer88ZC Koewacht1:45.65
12.Natasja de Roos70De Honte1:52.89
13.Jacqueline van Hoije70De Honte2:06.89


<< TOP >>
Nr. 15
29-4-2007
200m vrije slag  HerenHeren senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:07.021:01.452:07.02
2.Charles Potin83Luctor et Emerg2:09.731:02.422:09.73
3.Tim van Deutekom91DWK-XCESS2:12.711:03.882:12.71
4.Stefan Roovers91De Stormvogel2:13.201:05.002:13.20
5.Joost Awater90DWK-XCESS2:13.801:02.262:13.80
6.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:14.541:05.542:14.54
7.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg2:15.521:06.572:15.52
8.Roderick van Doeselaar92ZC Koewacht2:17.301:05.992:17.30
9.Robin Dellaert88Scheldestroom2:17.841:06.602:17.84
10.Tristan Eisank90ZON/S&S2:20.101:07.962:20.10
11.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg2:24.511:09.762:24.51
12.Robin Ramaekers93ZON/S&S2:24.741:08.502:24.74
13.Jeroen Derksen89DWK-XCESS2:25.511:08.402:25.51
14.Robin Hermans94Scheldestroom2:31.591:14.402:31.59
15.Davy Hermans91Scheldestroom2:32.011:14.552:32.01
16.Michael Rutze89De Bevelanders2:38.021:13.512:38.02
17.Maik Steenbeek84De Ganze2:45.361:16.602:45.36
18.Daniel Mehlbaum95De Ganze3:12.771:32.393:12.77


<< TOP >>
Nr. 16
29-4-2007
200m vrije slag  DamesDames senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Rieneke Terink84DWK-XCESS2:07.581:02.862:07.58
2.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:11.161:03.802:11.16
3.Marion van den Berg86DWK-XCESS2:14.291:06.102:14.29
4.Josje van Houwelingen90De Schelde2:16.641:05.952:16.64
5.Judith Stap93De Stormvogel2:19.151:07.102:19.15
6.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg2:21.591:07.192:21.59
7.Lisa Johnstone92DWK-XCESS2:24.131:09.372:24.13
8.Mieke van Dort91De Stormvogel2:25.671:10.302:25.67
9.Manon Minneboo93De Stormvogel2:25.921:10.892:25.92
10.Iris Erpelinck93De Honte2:25.951:10.572:25.95
11.Evi Erpelinck89De Honte2:32.311:11.392:32.31
12.Jaimy Kort92De Stormvogel2:32.611:12.642:32.61
13.Naomi Smits90Scheldestroom2:35.081:13.382:35.08
14.Miriam van Noorden91De Bevelanders2:37.321:14.452:37.32
15.Manon Boone93De Schelde2:46.041:19.452:46.04
16.Danielle Rabout95De Ganze3:32.901:42.763:32.90


<< TOP >>
Nr. 17
29-4-2007
100m schoolslag  HerenJongens minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sjoerd van de Poele95ZC Koewacht1:40.10
2.Siegert van Dieren95De Bevelanders1:40.50
3.Levy Kort96De Stormvogel1:43.86
4.Philip van Moll97Luctor et Emerg1:54.80
5.Rik Vanhijfte96Scheldestroom1:54.91
6.Thijs de Vries95Scheldestroom1:56.75
7.Jan Kindt95De Honte2:03.07
8.Ryan Verschuren95ZC Koewacht2:03.59
9.Glenn de Kock96ZC Koewacht2:07.18
10.Arco Nahon97De Bevelanders2:10.14
11.Arthur van Hoije97De Honte2:10.82
12.Daan van Doeselaar96Scheldestroom2:14.33
13.Jeroen Ruissen95ZC Koewacht2:15.86
14.Lars Platjouw97De Otters Axel2:16.89
15.Loekas de Brouwer97De Otters Axel2:24.20
16.Elroy Haak97ZC Koewacht2:27.39
dis.Bob Boer97De Otters Axel
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Jos Schoonakker95De Otters Axel1:55.58
sd De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde
zk.Bas Goossen95ZC Koewacht


<< TOP >>
Nr. 18
29-4-2007
100m schoolslag  DamesMeisjes minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Merel van Drongelen95De Honte1:29.45
2.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:31.58
3.Larissa Gelderland96ZC Koewacht1:34.14
4.Anouk Molewijk95De Schelde1:35.64
5.Savannah Leenheer96De Stormvogel1:36.24
6.Anouk Bron95Scheldestroom1:36.54
7.Demi van der Werf97De Stormvogel1:40.60
8.Charlotte Bral96ZC Koewacht1:40.68
9.Manon van der Heijden95De Ganze1:42.48
10.Rowena de Kok96De Stormvogel1:44.51
Eileen van Bunder96ZC Koewacht1:44.51
12.Laura Reijm95De Honte1:45.30
13.Tara Jonkheym95De Honte1:45.72
14.Dymphie Huijssen95De Schelde1:45.74
15.Eva Oyevaar96De Ganze1:46.60
16.Vicky Vermeire96Scheldestroom1:50.52
17.Stefanie Korsuize95De Ganze1:57.76
18.Vera de Regt97De Bevelanders1:58.53
19.Els Schauwaert95De Honte1:59.23
20.Alysha Singh96ZC Koewacht1:59.42
21.Sofie Roctus97De Honte2:01.67
22.Sophie Tolhuijsen96ZC Koewacht2:05.40
23.Caroline Pintelon97ZC Koewacht2:11.18
24.Elvira de Nood97De Bevelanders2:16.33
25.Kelly Hollestelle96Scheldestroom2:20.22
26.Kelsey van de Broeke96ZC Koewacht2:21.73
dis.Christianne Verbraeken95De Honte
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Esmee de Kok96De Bevelanders
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Tine Weemaes96ZC Koewacht
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Anne Mahu96ZC Koewacht2:28.02
sd De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde


<< TOP >>
Nr. 19
29-4-2007
100m vlinderslag  HerenJongens junioren 1 en 2
Geen limieten


Jongens junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:09.57
2.Jeffrey de Vos93De Stormvogel1:15.67
3.Mitchell Kappetein93De Schelde1:25.69
4.Joris van Bunder93ZC Koewacht1:44.76
dis.Sven Ivens93De Bruinvis
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Cas van Vorstenbos94De Schelde1:36.16
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water
dis.Richard Dekker94De Bevelanders1:45.60
vi Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt. Met 1 hand aangetikt


Jongens junioren 3 en 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Tom Erpelinck91De Honte1:11.26
2.René van Wallenburg92Luctor et Emerg1:13.02
3.Christoph Bral92ZC Koewacht1:16.92
4.Marlon van Gremberghe91ZC Koewacht1:19.49
5.Sander Boidin92Scheldestroom1:21.04
6.Stef Goense91De Otters Axel1:38.50
zk.Jeroen de Putter92De Schelde
zk.Dennis Wolfert92De Schelde


Jongens jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Toby Aarnoutse89De Bevelanders1:04.80
2.Dennis Boonman89De Bevelanders1:05.86
3.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:06.44
4.Nick van Gemert89DWK-XCESS1:06.67
5.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:07.24
6.Sebastiaan Haak90De Otters Axel1:24.51
7.Arjan van Boven90De Otters Axel1:29.59


Heren senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Joran Barends85DWK-XCESS58.92
2.Charles Potin83Luctor et Emerg1:02.86
3.Rutger Sloof88DWK-XCESS1:04.59
4.Raldi Jolink88DWK-XCESS1:05.86
5.Tommy van Overmeeren84De Schelde1:10.54
6.Robin Dellaert88Scheldestroom1:10.57
7.Ruud Hamelink77ZC Koewacht1:18.46
8.Ferdi Boelee87Luctor et Emerg1:20.84
dis.Tobias Haak88De Otters Axel1:28.36
vc Armen niet over het water naar voren gebracht. Armen niet over water


<< TOP >>
Nr. 20
29-4-2007
100m vlinderslag  DamesMeisjes junioren 1 en 2
Geen limieten


Meisjes junioren 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Manon Minneboo93De Stormvogel1:18.33
2.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg1:19.25
3.Janneke van de Poele93ZC Koewacht1:20.76
4.Josephien Jansen93De Bevelanders1:22.25
5.Annelotte van Dieren93De Bevelanders1:31.83
6.Anouk van Gremberghe94ZC Koewacht1:46.63
7.Moja Heyne94De Honte1:47.39
dis.Manon Nijskens94ZC Koewacht1:54.28
VE De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd. Benen
zk.Renske Scholte94Luctor et Emerg


Meisjes jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Mieke van Dort91De Stormvogel1:14.20
2.Lisa Johnstone92DWK-XCESS1:20.31
3.Talitha Ruissen91ZC Koewacht1:21.39
4.Celine van Roeyen92ZC Koewacht1:22.73
5.Jaimy Kort92De Stormvogel1:24.73
6.Lieke Beezemer91De Schelde1:27.44
7.Zulaika de Meester92ZC Koewacht1:32.39
8.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg1:33.46
dis.Michelle Picavet92ZC Koewacht
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
ng.Danique van Peenen92De Stormvogel


Dames senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Lotte Wilms84DWK-XCESS1:06.04
2.Silvie Ketelaars85DWK-XCESS1:12.29
3.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg1:13.07
4.Anouk Meesen89ZC Koewacht1:19.89
5.Eline Nijskens88ZC Koewacht1:20.95
6.Sabina van Doeselaar89ZC Koewacht1:21.39
7.Zoë Braal87Luctor et Emerg1:21.45
8.Wendij van Geertruij90ZC Koewacht1:25.32
9.Naomi Gelderland90ZC Koewacht1:28.50
10.Daphne Wiskerke87De Bruinvis1:28.84
11.Saskia van Gastel88Luctor et Emerg1:29.60
12.Josine van Dorsselaer88ZC Koewacht1:34.29
zk.Thérèse de Munck71Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 21
29-4-2007
100m vrije slag  HerenJongens minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Levy Kort96De Stormvogel1:15.30
2.Wouter Stap97De Stormvogel1:17.10
3.Siegert van Dieren95De Bevelanders1:19.74
4.Sjoerd van de Poele95ZC Koewacht1:20.48
5.Guimar van der Weele96De Stormvogel1:20.59
6.Daniel Mehlbaum95De Ganze1:28.20
7.Jean-Paul de Pooter96De Stormvogel1:30.37
8.Philip van Moll97Luctor et Emerg1:31.09
9.Enrique van Opdurp97Scheldestroom1:35.10
10.Jos Schoonakker95De Otters Axel1:36.56
11.Rik Vanhijfte96Scheldestroom1:36.70
12.Arco Nahon97De Bevelanders1:37.13
13.Tim Totte95Scheldestroom1:37.26
14.Arthur van Hoije97De Honte1:38.35
15.Sander de Hamer97De Ganze1:41.45
16.Jan Kindt95De Honte1:43.93
17.Jeroen Ruissen95ZC Koewacht1:44.51
18.Daan van Doeselaar96Scheldestroom1:47.90
19.Bob Boer97De Otters Axel1:50.86
20.Lars Platjouw97De Otters Axel1:52.36
21.Ryan Verschuren95ZC Koewacht1:54.06
22.Glenn de Kock96ZC Koewacht2:00.86
23.Elroy Haak97ZC Koewacht2:30.82
dis.Max Engelen96Scheldestroom
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Thijs de Vries95Scheldestroom
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
zk.Bas Goossen95ZC Koewacht


<< TOP >>
Nr. 22
29-4-2007
100m vrije slag  DamesMeisjes minioren 4, 5 en 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Larissa Jansen95De Bevelanders1:12.00
2.Yoshi Corré95De Stormvogel1:13.34
3.Bodine Corré95De Stormvogel1:15.29
4.Sophie Bonte96ZC Koewacht1:16.76
5.Eline van Moll95Luctor et Emerg1:17.02
6.Rani Rootsaert95Scheldestroom1:17.86
7.Lotte Dalmeijer96Luctor et Emerg1:18.87
8.Merel van Drongelen95De Honte1:23.06
9.Savannah Leenheer96De Stormvogel1:23.11
10.Charlotte Bral96ZC Koewacht1:23.28
11.Laura Reijm95De Honte1:23.51
12.Vicky Vermeire96Scheldestroom1:24.78
13.Eileen van Bunder96ZC Koewacht1:25.36
14.Tulany de Wilde96De Stormvogel1:26.04
15.Demi van der Werf97De Stormvogel1:26.89
16.Manon Kloosterman97De Bevelanders1:28.57
17.Rowena de Kok96De Stormvogel1:29.70
18.Laura Hermans96Scheldestroom1:30.23
19.Alysha Singh96ZC Koewacht1:31.73
20.Esmee de Kok96De Bevelanders1:34.01
21.Leonie van Moll97Luctor et Emerg1:36.58
22.Lisa Pieters97De Bevelanders1:37.38
23.Myrthe Wigman95De Ganze1:37.44
24.Simone de Rijcke96ZC Koewacht1:37.83
25.Vera de Regt97De Bevelanders1:37.92
26.Tara Jonkheym95De Honte1:39.11
27.Femke Hiel96ZC Koewacht1:39.48
28.Cherida Dieleman97ZC Koewacht1:39.81
29.Danielle Rabout95De Ganze1:41.94
30.Nadine Koster97ZC Koewacht1:46.54
31.Els Schauwaert95De Honte1:54.08
32.Sofie Roctus97De Honte2:00.70
33.Christianne Verbraeken95De Honte2:06.86
34.Kelly Hollestelle96Scheldestroom2:37.56
dis.Elvira de Nood97De Bevelanders
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
dis.Eva Oyevaar96De Ganze
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd


<< TOP >>
Nr. 23
29-4-2007
50m vrije slag  HerenHeren senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Toby Aarnoutse89De Bevelanders24.87
2.Sebastiaan Kuijper78DWK-XCESS25.64
3.Kevin Hondsmerk88De Schelde25.68
4.Joran Barends85DWK-XCESS25.95
5.Dennis Boonman89De Bevelanders26.65
6.Jeroen Derksen89DWK-XCESS26.68
7.Tristan Eisank90ZON/S&S27.10
8.Frederik Tamminga87DWK-XCESS27.27
9.Roderick van Doeselaar92ZC Koewacht27.341
10.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg27.342
11.Charles Potin83Luctor et Emerg27.37
12.Florian Boekhorst89Scheldestroom27.43
13.Jeroen Dellebeke81De Stormvogel27.63
14.Jaco van Gent80DWK-XCESS27.83
15.Nathan Tramper90De Bevelanders27.99
16.Michael Rutze89De Bevelanders28.40
17.René van Wallenburg92Luctor et Emerg28.62
18.Simon Edenburg93Luctor et Emerg28.76
19.Tom van de Kamp91DWK-XCESS28.82
20.Maik Steenbeek84De Ganze29.00
21.Ferdi Boelee87Luctor et Emerg29.24
22.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg29.30
23.Robin Ramaekers93ZON/S&S30.14
24.Jeffrey de Vos93De Stormvogel30.55
25.Paul van den Driest92Luctor et Emerg30.79
26.Joris Boekhorst91Scheldestroom30.96
27.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg30.98
28.Tim Tramper94De Bevelanders31.63
29.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS31.75
30.Vincent Bakker86DWK-XCESS32.16
31.Thomas van Belle89De Honte32.71
32.Mark Legters93De Schelde35.301
33.Kevin Dane88De Ganze35.302
34.Sander van Doeselaar94Scheldestroom37.79
35.Reinbert Flipse94De Ganze38.25
36.Dylan van Opdurp94Scheldestroom38.88
37.Lukas de Hamer94De Ganze39.07
38.Roy Zeilstra93De Ganze39.58
dis.Stijn Strooband91De Honte
aa Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd
zk.Niels Suy93De Schelde
zk.Tonny Vinke67Scheldestroom


<< TOP >>
Nr. 24
29-4-2007
50m vrije slag  DamesDames senioren all in
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Evy Witlox88DWK-XCESS28.39
2.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS28.72
3.Ryan Verplanke77Scheldestroom28.84
4.Manon Minneboo93De Stormvogel29.72
5.Judith Stap93De Stormvogel29.76
6.Yvonne van de Pol88DWK-XCESS29.77
7.Merel van der Ent93De Stormvogel29.97
8.Iris Erpelinck93De Honte30.01
9.Marieke van der Steen-Smeding83Luctor et Emerg30.05
10.Ilona Remmel93ZON/S&S30.35
11.Mieke van Dort91De Stormvogel30.57
12.Evi Erpelinck89De Honte30.99
13.Miriam van Noorden91De Bevelanders31.07
14.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders31.26
15.Anniek Minderhoud93De Stormvogel31.46
16.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg31.67
17.Karen Coone91De Bruinvis31.86
18.Esther Brinkman93Luctor et Emerg31.90
19.Kirsten de Boevere93Scheldestroom32.24
20.Marjolein Steenbeek92Luctor et Emerg33.48
21.Marianne Langendijk87De Bevelanders34.80
22.Anouk Molewijk95De Schelde35.68
23.Eline van der Werf94De Schelde36.64
24.Kim Erpelinck88De Honte36.66
25.Anneloes van der Meer92De Bevelanders37.47
26.Marianne Bhugwandass93De Stormvogel38.35
27.Natasja de Roos70De Honte38.601
28.Stefanie Peeters91De Ganze38.602
29.Manon van der Heijden95De Ganze39.25
30.Manon Eversdijk94De Bruinvis39.29
31.Ashley van Rijsewijk94ZC Koewacht40.42
32.Stefanie Korsuize95De Ganze41.10
33.Yasra Breisser94De Honte47.55
34.Jacqueline van Hoije70De Honte49.70
ng.Renske Scholte94Luctor et Emerg
ng.Frederique Sinke91Luctor et Emerg
ng.Catherine Decloedt93ZC Koewacht


<< TOP >>
Nr. 25
29-4-2007
4 x 100m wisselslag  Heren

Heren senioren all in
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde4:33.67
Tommy van Overmeeren
Daniël Kunne
84
90
1:12.921:12.92
-:--.--
Kevin Hondsmerk
Bas van Houwelingen
88
92
-:--.--
4:33.67
2.DWK-XCESS 1DWK-XCESS4:35.05
Rutger Sloof
Joran Barends
88
85
1:13.331:13.33
-:--.--
Olaf Achterberg
Tom van de Kamp
90
91
-:--.--
4:35.05
3.De Bevelanders 1De Bevelanders4:41.44
Toby Aarnoutse
Nathan Tramper
89
90
1:11.051:11.05
-:--.--
Michael Rutze
Dennis Boonman
89
89
-:--.--
4:41.44
4.DWK-XCESS 2DWK-XCESS4:46.72
Raldi Jolink
Tim van Deutekom
88
91
1:13.221:13.22
-:--.--
Jeroen Derksen
Frederik Tamminga
89
87
-:--.--
4:46.72
5.De StormvogelDe Stormvogel4:48.18
Stefan Roovers
Jeroen Dellebeke
91
81
1:09.191:09.19
-:--.--
Jeffrey de Vos
Sonny Corre
93
93
-:--.--
4:48.18
6.Luctor et Emergo 1Luctor et Emerg4:51.36
Joeri van Wallenburg
Simon Edenburg
90
93
1:12.001:12.00
-:--.--
René van Wallenburg
Bob Dalmeijer
92
94
-:--.--
4:51.36
7.Scheldestroom 1Scheldestroom4:57.54
Sander Boidin
Florian Boekhorst
92
89
1:20.821:20.82
-:--.--
Robin Dellaert
Vincent Keijmel
88
91
-:--.--
4:57.54
8.ZCKoewacht 1ZC Koewacht4:58.60
Marlon van Gremberghe
Christoph Bral
91
92
1:17.951:17.95
-:--.--
Roderick van Doeselaar
Ruud Hamelink
92
77
-:--.--
4:58.60
9.Luctor et Emergo 2Luctor et Emerg5:00.05
Ferdi Boelee
Paul van den Driest
87
92
1:15.151:15.15
-:--.--
Charles Potin
Rob Vermeulen
83
82
-:--.--
5:00.05
10.DWK-XCESS 3DWK-XCESS5:05.11
Mans Broekgaarden
Joost Awater
85
90
1:21.271:21.27
-:--.--
Vincent Bakker
Nick van Gemert
86
89
-:--.--
5:05.11
11.De Bevelanders 2De Bevelanders6:02.12
Robin Nahon
Siegert van Dieren
94
95
1:36.971:36.97
-:--.--
Tim Tramper
Tibor Jansen
94
94
-:--.--
6:02.12
12.De Ganze 1De Ganze6:13.86
Kevin Dane
Lukas de Hamer
88
94
1:33.701:33.70
-:--.--
Maik Steenbeek
Maarten Butner
84
92
-:--.--
6:13.86
13.ZCKoewacht 2ZC Koewacht6:29.32
Joris van Bunder
Sjoerd van de Poele
93
95
1:26.421:26.42
-:--.--
Aaron v d Broeke
Jeroen Ruissen
93
95
-:--.--
6:29.32


<< TOP >>
Nr. 26
29-4-2007
4 x 100m wisselslag  Dames

Dames senioren all in
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.DWK-XCESS 2DWK-XCESS4:53.89
Marion van den Berg
Lotte Wilms
86
84
1:12.261:12.26
-:--.--
Yvonne van de Pol
Rieneke Schinkel
88
83
-:--.--
4:53.89
2.DWK-XCESS 1DWK-XCESS5:00.97
Lisa Johnstone
Rieneke Terink
92
84
1:20.201:20.20
-:--.--
Evy Witlox
Silvie Ketelaars
88
85
-:--.--
5:00.97
3.De Stormvogel 1De Stormvogel5:07.54
Judith Stap
Manon Minneboo
93
93
1:15.321:15.32
-:--.--
Mieke van Dort
Merel van der Ent
91
93
-:--.--
5:07.54
4.Luctor et Emergo 1Luctor et Emerg5:19.33
Cynthia Potin
Esther Brinkman
85
93
1:17.051:17.05
-:--.--
Marieke van der Steen-Smeding
Zoë Braal
83
87
-:--.--
5:19.33
5.ZCKoewacht 1ZC Koewacht5:20.13
Janneke van de Poele
Anouk Meesen
93
89
1:20.861:20.86
-:--.--
Talitha Ruissen
Sabina van Doeselaar
91
89
-:--.--
5:20.13
6.Scheldestroom 1Scheldestroom5:20.89
Kirsten de Boevere
Pauline Rootsaert
93
92
1:28.081:28.08
-:--.--
Ryan Verplanke
Naomi Smits
77
90
-:--.--
5:20.89
7.De Stormvogel 2De Stormvogel5:23.51
Jaimy Kort
Amira Fathi
92
94
1:25.671:25.67
-:--.--
Danique van Peenen
Anniek Minderhoud
92
93
-:--.--
5:23.51
8.ZCKoewacht 2ZC Koewacht5:27.94
Michelle Picavet
Naomi Gelderland
92
90
1:27.881:27.88
-:--.--
Celine van Roeyen
Eline Nijskens
92
88
-:--.--
5:27.94
9.De Schelde 1De Schelde5:30.54
Josje van Houwelingen
Anouk Molewijk
90
95
1:10.431:10.43
-:--.--
Lieke Beezemer
Manon Boone
91
93
-:--.--
5:30.54
10.De Honte 1De Honte5:34.02
Iris Erpelinck
Merel van Drongelen
93
95
1:18.121:18.12
-:--.--
Evi Erpelinck
Laura Reijm
89
95
-:--.--
5:34.02
11.De Bevelanders 1De Bevelanders5:46.36
Annelotte van Dieren
Josephien Jansen
93
93
1:30.021:30.02
-:--.--
Miriam van Noorden
Larissa Jansen
91
95
-:--.--
5:46.36
12.Luctor et Emergo 2Luctor et Emerg5:55.37
Frederique Sinke
Marjolein Steenbeek
91
92
1:23.651:23.65
-:--.--
Saskia van Gastel
Lotte Dalmeijer
88
96
-:--.--
5:55.37
13.De Bruinvis 1De Bruinvis5:57.26
Karen Coone
Ellen Coone
91
90
1:26.101:26.10
-:--.--
Daphne Wiskerke
Suzanne Eversdijk
87
92
-:--.--
5:57.26