KNZB zwemcompetitie district 5
Zeist, Netherlands,    15-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 50m wisselslag Heren Sen 2-   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 3 100m wisselslag Gemengd Min 4-   Nr. 4 50m vlinderslag Dames Min 6-   
Nr. 5 50m vlinderslag Heren Min 6-   Nr. 601 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 701 100m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 8 100m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 9 100m wisselslag Heren Jun 4-   Nr. 1001 50m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 1101 50m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 12 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 13 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 14 25m schoolslag Gemengd Min 4-   
Nr. 1501 50m vrije slag Dames Min 6-   Nr. 1601 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 17 50m schoolslag Dames Jun 2-   Nr. 18 50m schoolslag Heren Jun 2-   
Nr. 1901 100m rugslag Dames Jgd 2-   Nr. 2001 100m rugslag Heren Jun 4-   
Nr. 21 100m vrije slag Dames Sen 2-   Nr. 22 100m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 23 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 24 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 25 4 x 50m vrije slag Heren Jun 2-   Nr. 26 4 x 25m schoolslag Gemengd Min 4-   
Nr. 27 8 x 50m vrije slag Gemengd Sen.      


Nr. 1   4 x 50m wisselslag Heren                                Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     2:04.92
       Thom van Dijk             91   Brandon van Voskuilen     93
       Ryan van Voskuilen        91   Bas Udinga                92
        2:04.92 
    2. De Fuut 1                          DeFuut            2:05.40
       Jorik de Jong             91   Len ter Hart              91
       Gijs van der Gugten       93   Timo Bol                  91
        2:05.40 
    3. De Meerkoeten 1                    DeMeerkoeten      2:05.90
       Robin v.d. Broek          92   Berry Schoenmaker         89
       Stijn vd Kroon            91   Michiel Herrebrugh        90
        2:05.90 
    4. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        2:15.32
       Jelle Vissers             90   Wouter Vos                90
       Mats Smulders             89   Niels van den Brom        89
        2:15.32 
    5. IJsselmeer 2                       IJsselmeer        2:21.72
       Friedrich Vink            94   Rickert de Heus           94
       Jasper Mulder             93   Loic Kemp                 93
        2:21.72 
    6. De Meeuwen Diemen 1                DeMeeuwen         2:25.82
       Alexander Sendrowicz      93   Bart Hoeksel              93
       Leon Schuurhuis           91   Maikel Rietel             95
        2:25.82 
  dis. Kon AZ 1870 1                      KonAZ1870         2:36.51
       Farid Belmamoune          92   Sven Houtzager            92
       Vikaash Radhakishun       92   Tavid Tunc                93
        2:36.51 



TOP
Nr. 2   4 x 50m vrije slag Dames                                Jeugd 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kon AZ 1870 1                      KonAZ1870         2:12.32
       Munirah Braaf             93   Cesika Savut              92
       Moira van Ijsseldijk      93   Cynthia de Galan          92
        2:12.32 
    2. De Fuut 1                          DeFuut            2:12.62
       Martika van den Breul     91   Iris van Beek             93
       Susan Roelse              93   Farina Apdoelaziz         94
        2:12.62 
    3. De Meerkoeten 1                    DeMeerkoeten      2:12.66
       Linda Nelis               92   Katya Buts                91
       Richelle Epskamp          91   Anne-Sophie vd. Heerik    93
        2:12.66 
    4. De Meeuwen Diemen 1                DeMeeuwen         2:20.12
       Berber Stevens            94   Tessa Roelen              93
       Bernadette Vuur           94   Venus Abulafia            93
        2:20.12 
    5. De Meerkoeten 2                    DeMeerkoeten      2:23.67
       Sophie Noortman           92   Nina Reckman              92
       Ismay Cohen               94   Mandy Busch               93
        2:23.67 
    6. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     2:27.07
       Janet Ginther             90   Leila Kroesen             89
       Sonja van der Wiel        91   Caroline Goedhart         91
        2:27.07 
    7. De Meerkoeten 3                    DeMeerkoeten      2:34.73
       Angela Vleeschhouwer      94   Sylvia Cohen              92
       Sharita Duits             95   Ilse Schram               94
        2:34.73 
  dis. IJsselmeer 1                       IJsselmeer
       Debby Distelblom          94   Michelle Borsboom         92
       Lisa Besselsen            91   Imke Smulders             91



TOP
Nr. 3   100m wisselslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

  dis. Jody de Groof                  97  DeAalscholver     1:45.66
        1:45.66 
  dis. Niek Heldoorn                  99  IJsselmeer        2:04.52
        2:04.52 
  dis. Kyra Loen                      97  DeAalscholver     2:10.44
        2:10.44 



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marleen Hoogenkamp             96  DeFuut              41.10
    2. Suzan Schuurhuis               95  DeMeeuwen           43.89
    3. Seren Savut                    95  KonAZ1870           44.08
    4. Amy de Langen                  97  DeFuut              44.32
    5. Tiffany Pikker                 96  IJsselmeer          46.39
    6. Laura Goorts                   95  DeMeeuwen           46.83
    7. Marielle Nieuwenhuizen         97  DeFuut              47.95
    8. Lisanne van Wieringen          95  IJsselmeer          49.70
    9. DaniŽlle Spoelder              96  DeAalscholver       51.36
   10. Marloes Langerveld             97  DeFuut              52.76
   11. Tessa van Wieringen            96  IJsselmeer          52.98
   12. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver       53.69
   13. Laura Kievit                   96  DeFuut              59.28
   14. Franyesca Jansen               96  KonAZ1870         1:01.69
   15. Diyar Savut                    96  KonAZ1870         1:02.54
   16. Qudsiah Braaf                  95  KonAZ1870         1:05.46
  dis. Michaela Maduro                95  KonAZ1870         1:00.92



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  DeFuut              39.74
    2. Youri Borsboom                 95  IJsselmeer          42.05
    3. Valentijn Stolk                96  DeFuut              44.20
    4. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver       44.76
    5. Anthony Gorter                 95  DeMeerkoeten        47.07
    6. Stijn Avezaat                  97  DeFuut              47.17
    7. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       48.28
    8. Madť Diepersloot               95  DeFuut              48.93
    9. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver       49.11
   10. Isaac Vaarzon Morel            96  IJsselmeer          52.48
   11. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       52.87
   12. Dwayne Oosterwolde             95  KonAZ1870           53.11
   13. Maikel Rietel                  95  DeMeeuwen           55.57
  dis. Maarten Vos                    95  IJsselmeer          58.36
  dis. Tim Dieterman                  96  IJsselmeer        1:04.43
  dis. Ralph Slond                    96  IJsselmeer        1:08.09



   bm. Eric de Rooij                  96                      54.13
TOP
Nr. 601   100m vrije slag Dames                              Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Susan Roelse                   93  DeFuut            1:12.94
    2. Anne-Sophie vd. Heerik         93  DeMeerkoeten      1:14.12
    3. Debby Distelblom               94  IJsselmeer        1:14.86
    4. Farina Apdoelaziz              94  DeFuut            1:15.25
    5. Iris van Beek                  93  DeFuut            1:15.71
    6. Ismay Cohen                    94  DeMeerkoeten      1:19.95
    7. Munirah Braaf                  93  KonAZ1870         1:21.69
    8. Mandy Busch                    93  DeMeerkoeten      1:21.79
    9. Kim Paeper                     94  IJsselmeer        1:22.13
   10. Denise van der Mark            94  DeAalscholver     1:23.53
   11. Brenda Groenestein             93  DeFuut            1:24.29
   12. Ilse Schram                    94  DeMeerkoeten      1:24.37
   13. Laura Goorts                   95  DeMeeuwen         1:24.80
   14. Berber Stevens                 94  DeMeeuwen         1:25.22
   15. Marielle Kievit                94  DeFuut            1:26.09
   16. Noortje van Es                 94  DeFuut            1:27.22
   17. Tessa Roelen                   93  DeMeeuwen         1:27.32
   18. Bernadette Vuur                94  DeMeeuwen         1:27.73
   19. Angela Vleeschhouwer           94  DeMeerkoeten      1:32.51
   20. Sabrina Haye                   93  DeAalscholver     1:33.45
   21. Lesley-Ann de Wit              93  DeAalscholver     1:35.45
   bm. Ellen de Rooij                 94                    1:22.76



TOP
Nr. 701   100m vrije slag Heren                              Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:02.18
    2. Gijs van der Gugten            93  DeFuut            1:02.48
    3. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     1:03.09
    4. Loic Kemp                      93  IJsselmeer        1:03.65
    5. Daniel Langerveld              93  DeFuut            1:05.06
    6. Jasper Mulder                  93  IJsselmeer        1:10.32
    7. Rickert de Heus                94  IJsselmeer        1:11.51
    8. Daan Springveld                94  DeAalscholver     1:14.70
    9. Alexander Sendrowicz           93  DeMeeuwen         1:14.92
   10. Marvin van den Breul           93  DeFuut            1:16.78
   11. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer        1:17.70
   12. Patrick Nieuwenhuizen          94  DeFuut            1:18.42
   13. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver     1:18.45
   14. Lars Otten                     93  DeAalscholver     1:19.09
   15. Kenneth Martens                94  DeFuut            1:19.75
   16. Tavid Tunc                     93  KonAZ1870         1:24.32
   17. Tim Hoogenkamp                 94  DeFuut            1:24.86
   18. Joey van Dillen                94  DeFuut            1:25.34
   19. Tariq Sakoer                   94  KonAZ1870         1:27.83
   20. Anthony Gorter                 95  DeMeerkoeten      1:31.78
   21. Stan Limburg                   95  DeAalscholver     1:39.83
   22. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver     1:47.67



TOP
Nr. 8   100m wisselslag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:16.95
    2. Linda Nelis                    92  DeMeerkoeten      1:18.66
    3. Venus Abulafia                 93  DeMeeuwen         1:20.69
    4. Sanne Winchester               91  DeMeeuwen         1:24.45
    5. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver     1:25.32
    6. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer        1:26.09
    7. Claudia Goorts                 94  DeMeeuwen         1:26.26
    8. Imke Smulders                  91  IJsselmeer        1:26.50
        1:26.50 
    9. Cesika Savut                   92  KonAZ1870         1:27.65
   10. Richelle Epskamp               91  DeMeerkoeten      1:27.86
   11. Katya Buts                     91  DeMeerkoeten      1:29.44
   12. Sophie Noortman                92  DeMeerkoeten      1:30.00
   13. Iris van Beek                  93  DeFuut            1:30.69
   14. Farina Apdoelaziz              94  DeFuut            1:31.14
   15. Martika van den Breul          91  DeFuut            1:31.60
   16. Nina Reckman                   92  DeMeerkoeten      1:34.32
   17. Marlou Oudejans                92  DeMeerkoeten      1:36.13
  dis. Christa van Tol                91  DeAalscholver     1:30.69
        1:30.69 
  dis. Sylvia Cohen                   92  DeMeerkoeten      1:50.29
        1:50.29 



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:03.24
    2. Len ter Hart                   91  DeFuut            1:09.91
    3. Robin v.d. Broek               92  DeMeerkoeten      1:10.08
    4. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:11.65
    5. Niels Schoenmaker              92  DeMeerkoeten      1:16.54
    6. Stijn vd Kroon                 91  DeMeerkoeten      1:16.60
    7. Timo Bol                       91  DeFuut            1:16.97
    8. Gijs van der Gugten            93  DeFuut            1:17.20
    9. Bart Hoeksel                   93  DeMeeuwen         1:18.02
   10. Paul Alma                      91  IJsselmeer        1:18.48
   11. Leon Schuurhuis                91  DeMeeuwen         1:19.16
   12. Farid Belmamoune               92  KonAZ1870         1:20.60
   13. Yousif Dawood                  91  DeMeerkoeten      1:25.77
   14. Sven Houtzager                 92  KonAZ1870         1:30.26
   15. Rick van der Pal               92  DeFuut            1:33.36
   16. Vikaash Radhakishun            92  KonAZ1870         1:34.82
  dis. Coen den Haan                  91  IJsselmeer        1:27.10
        1:27.10 
  dis. Sally Boot                     92  DeMeerkoeten      1:32.39
        1:32.39 
  dis. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver     1:35.45
        1:35.45 
  dis. Justin van den Berg            92  DeAalscholver     1:45.51
        1:45.51 



TOP
Nr. 1001   50m rugslag Dames                                 Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Estelle de Jong                89  DeFuut              36.02
    2. Mandy Vleeschhouwer            90  DeMeerkoeten        36.62
    3. Fleur vd Kroon                 89  DeMeerkoeten        37.62
    4. Marijn Hoeksel                 90  DeMeeuwen           37.82
    5. Miranda van Tol                89  DeAalscholver       37.98
    6. Dieke van der Gugten           90  DeFuut              38.51
    7. Sophia Lunenburg               90  DeMeeuwen           39.70
    8. Moira van Ijsseldijk           93  KonAZ1870           40.73
    9. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer          41.71
   10. Lisa Besselsen                 91  IJsselmeer          43.64
   11. Leila Kroesen                  89  DeAalscholver       49.18
   12. Janet Ginther                  90  DeAalscholver       51.16
   13. Joyce de Boer                  92  IJsselmeer          52.11



TOP
Nr. 1101   50m rugslag Heren                                    Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Berry Schoenmaker              89  DeMeerkoeten        32.16
    2. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver       32.34
    3. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver       33.57
    4. Cesi Savut                     89  KonAZ1870           33.67
    5. Michiel Herrebrugh             90  DeMeerkoeten        34.06
    6. Jorik de Jong                  91  DeFuut              35.29
    7. Mats Smulders                  89  IJsselmeer          35.64
    8. Jelle Vissers                  90  IJsselmeer          35.86
    9. Timo Bol                       91  DeFuut              37.51
   10. Niels van den Brom             89  IJsselmeer          39.44
   11. Leon Schuurhuis                91  DeMeeuwen           42.97



TOP
Nr. 12   200m wisselslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver     2:34.07
        2:34.07 
    2. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver     2:34.84
        2:34.84 
    3. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver     2:39.51
        2:39.51 
    4. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver     2:43.63
        2:43.63 
    5. Estelle de Jong                89  DeFuut            2:51.86
        2:51.86 
    6. Cynthia de Galan               92  KonAZ1870         2:53.34
        2:53.34 
    7. Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer        2:53.89
        2:53.89 
    8. Lea Bedeker                    87  DeMeerkoeten      2:56.00
        2:56.00 
    9. Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver     2:56.82
        2:56.82 
   10. Fleur vd Kroon                 89  DeMeerkoeten      2:59.51
        2:59.51 
   11. Cindy Steenhuizen              85  DeFuut            3:01.29
        3:01.29 
   12. Joyce Tiemessen                82  IJsselmeer        3:13.03
        3:13.03 
   13. Lisette de Wit                 88  DeFuut            3:15.92
        3:15.92 
  dis. Marijn Hoeksel                 90  DeMeeuwen         3:19.45
        3:19.45 



TOP
Nr. 13   200m wisselslag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver     2:20.49
        2:20.49 
    2. Tom Hooijberg                  86  DeMeeuwen         2:30.04
        2:30.04 
    3. Kaz Groen                      86  IJsselmeer        2:33.09
        2:33.09 
    4. Berry Schoenmaker              89  DeMeerkoeten      2:33.60
        2:33.60 
    5. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver     2:34.07
        2:34.07 
    6. Roy van der Pal                85  DeFuut            2:35.60
        2:35.60 
    7. Dennis Hooijberg               87  DeMeeuwen         2:36.79
        2:36.79 
    8. Mark Bedeker                   83  DeMeerkoeten      2:40.13
        2:40.13 
    9. Mats Smulders                  89  IJsselmeer        2:47.89
        2:47.89 
   10. Yoeri Houtzager                90  KonAZ1870         2:50.45
        2:50.45 
   11. Wouter Vos                     90  IJsselmeer        2:57.05
        2:57.05 
   12. Terry Topsvoort                87  KonAZ1870         3:00.15
        3:00.15 
   13. Ronald Stolk                   66  DeFuut            3:07.20
        3:07.20 
   14. Stefan Nieuwenhuis             87  DeMeeuwen         3:22.00
        3:22.00 
   15. John van Ijsseldijk            60  KonAZ1870         3:32.54
  dis. Jort Creemers                  85  DeMeerkoeten      3:20.69
        3:20.69 



TOP
Nr. 14   25m schoolslag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niek Heldoorn                  99  IJsselmeer          28.40



TOP
Nr. 1501   50m vrije slag Dames                              Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  DeFuut              34.95
    2. Tiffany Pikker                 96  IJsselmeer          36.58
    3. Seren Savut                    95  KonAZ1870           36.70
    4. Marleen Hoogenkamp             96  DeFuut              36.81
    5. Laura Goorts                   95  DeMeeuwen           37.98
    6. Suzan Schuurhuis               95  DeMeeuwen           38.04
    7. Jeanine den Hollander          95  DeAalscholver       38.80
    8. DaniŽlle Spoelder              96  DeAalscholver       39.29
    9. Marloes Langerveld             97  DeFuut              40.84
   10. Jody de Groof                  97  DeAalscholver       41.16
   11. Lisanne van Wieringen          95  IJsselmeer          41.91
   12. Sharita Duits                  95  DeMeerkoeten        42.13
   13. Diyar Savut                    96  KonAZ1870           42.65
   14. Marielle Nieuwenhuizen         97  DeFuut              42.66
   15. Laura Kievit                   96  DeFuut              43.02
   16. Tessa van Wieringen            96  IJsselmeer          43.80
   17. Sophie Eijsman                 95  IJsselmeer          43.95
   18. Qudsiah Braaf                  95  KonAZ1870           44.26
   19. Michaela Maduro                95  KonAZ1870           48.15
   20. Franyesca Jansen               96  KonAZ1870           49.16
   21. Kyra Loen                      97  DeAalscholver       52.45



TOP
Nr. 1601   50m vrije slag Heren                              Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Quno Post                      96  DeFuut              32.85
    2. Valentijn Stolk                96  DeFuut              33.98
    3. Youri Borsboom                 95  IJsselmeer          34.40
    4. Madť Diepersloot               95  DeFuut              36.14
    5. Stijn Avezaat                  97  DeFuut              36.23
    6. Maikel Rietel                  95  DeMeeuwen           37.45
    7. Anthony Gorter                 95  DeMeerkoeten        38.20
    8. Ivar de Jong                   97  DeAalscholver       38.91
    9. Rick Bunschoten                95  DeAalscholver       39.12
   10. Isaac Vaarzon Morel            96  IJsselmeer          39.75
   11. Niels Ruijzenaars              95  DeAalscholver       40.10
   12. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver       40.33
   13. Dwayne Oosterwolde             95  KonAZ1870           41.54
   14. Maarten Vos                    95  IJsselmeer          41.54
   15. Stan Limburg                   95  DeAalscholver       42.41
   16. Jim van Vliet                  95  DeAalscholver       48.14
   17. Tim Dieterman                  96  IJsselmeer          51.82
   18. Ralph Slond                    96  IJsselmeer          52.74
  dis. Coby van Oossanen              96  IJsselmeer



   bm. Eric de Rooij                  96                      45.83
TOP
Nr. 17   50m schoolslag Dames                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anne-Sophie vd. Heerik         93  DeMeerkoeten        42.10
    2. Susan Roelse                   93  DeFuut              43.44
    3. Munirah Braaf                  93  KonAZ1870           44.73
    4. Mandy Busch                    93  DeMeerkoeten        45.32
    5. Berber Stevens                 94  DeMeeuwen           45.43
    6. Ismay Cohen                    94  DeMeerkoeten        46.04
    7. Angela Vleeschhouwer           94  DeMeerkoeten        46.26
    8. Suzan Schuurhuis               95  DeMeeuwen           46.83
    9. Denise van der Mark            94  DeAalscholver       46.98
   10. Ilse Schram                    94  DeMeerkoeten        47.14
   11. Marielle Kievit                94  DeFuut              47.86
   12. Farina Apdoelaziz              94  DeFuut              48.39
   13. Brenda Groenestein             93  DeFuut              49.19
   14. Debby Distelblom               94  IJsselmeer          51.26
   15. Sophie Eijsman                 95  IJsselmeer          52.64
   16. Noortje van Es                 94  DeFuut              53.49
   17. Lesley-Ann de Wit              93  DeAalscholver       53.49
   18. Tessa Roelen                   93  DeMeeuwen           53.89
   19. Sabrina Haye                   93  DeAalscholver       57.92
   bm. Ellen de Rooij                 94                      47.12
  dis. Kim Paeper                     94  IJsselmeer          48.97
  dis. Bernadette Vuur                94  DeMeeuwen         1:00.76



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Heren                                Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Gijs van der Gugten            93  DeFuut              36.71
    2. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver       37.48
    3. Loic Kemp                      93  IJsselmeer          38.61
    4. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       39.13
    5. Daniel Langerveld              93  DeFuut              41.18
    6. Jasper Mulder                  93  IJsselmeer          41.18
    7. Bart Hoeksel                   93  DeMeeuwen           41.70
    8. Daan Springveld                94  DeAalscholver       43.39
    9. Patrick Nieuwenhuizen          94  DeFuut              44.23
   10. Anthony Gorter                 95  DeMeerkoeten        46.95
   11. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer          47.59
   12. Marvin van den Breul           93  DeFuut              48.29
   13. Tavid Tunc                     93  KonAZ1870           49.20
   14. Lars Otten                     93  DeAalscholver       50.18
   15. Tim Hoogenkamp                 94  DeFuut              52.45
   16. Joey van Dillen                94  DeFuut              52.64
   17. Dwayne Oosterwolde             95  KonAZ1870           53.00
   18. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver       57.06
  dis. Alexander Sendrowicz           93  DeMeeuwen           44.93
  dis. Kenneth Martens                94  DeFuut              51.64



TOP
Nr. 1901   100m rugslag Dames                                   Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:18.57
    2. Linda Nelis                    92  DeMeerkoeten      1:21.86
    3. Venus Abulafia                 93  DeMeeuwen         1:23.84
    4. Moira van Ijsseldijk           93  KonAZ1870         1:25.44
    5. Claudia Goorts                 94  DeMeeuwen         1:25.50
    6. Sanne Winchester               91  DeMeeuwen         1:25.73
    7. Susan Roelse                   93  DeFuut            1:26.67
    8. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer        1:27.89
    9. Richelle Epskamp               91  DeMeerkoeten      1:28.82
   10. Iris van Beek                  93  DeFuut            1:29.26
   11. Sonja van der Wiel             91  DeAalscholver     1:29.52
   12. Cesika Savut                   92  KonAZ1870         1:31.50
   13. Katya Buts                     91  DeMeerkoeten      1:32.01
   14. Christa van Tol                91  DeAalscholver     1:36.51
   15. Nina Reckman                   92  DeMeerkoeten      1:37.16
   16. Marlou Oudejans                92  DeMeerkoeten      1:39.01
   17. Martika van den Breul          91  DeFuut            1:39.97
   18. Sylvia Cohen                   92  DeMeerkoeten      1:48.13
   19. Joyce de Boer                  92  IJsselmeer        1:55.76
        1:55.76 
  dis. Imke Smulders                  91  IJsselmeer        1:29.48
        1:29.48 
  dis. Sophie Noortman                92  DeMeerkoeten      1:38.45
        1:38.45 



TOP
Nr. 2001   100m rugslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:07.99
    2. Robin v.d. Broek               92  DeMeerkoeten      1:12.67
    3. Len ter Hart                   91  DeFuut            1:13.00
    4. Jorik de Jong                  91  DeFuut            1:17.54
    5. Timo Bol                       91  DeFuut            1:17.80
    6. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:19.45
    7. Coen den Haan                  91  IJsselmeer        1:19.95
    8. Niels Schoenmaker              92  DeMeerkoeten      1:20.85
    9. Stijn vd Kroon                 91  DeMeerkoeten      1:21.52
   10. Rickert de Heus                94  IJsselmeer        1:22.80
   11. Farid Belmamoune               92  KonAZ1870         1:22.86
   12. Paul Alma                      91  IJsselmeer        1:28.23
   13. Sally Boot                     92  DeMeerkoeten      1:29.39
   14. Rick van der Pal               92  DeFuut            1:31.13
   15. Sven Houtzager                 92  KonAZ1870         1:34.52
   16. Yousif Dawood                  91  DeMeerkoeten      1:35.58
   17. Tariq Sakoer                   94  KonAZ1870         1:41.66
   18. Roberto Ballarino              92  DeAalscholver     1:41.89
  dis. Justin van den Berg            92  DeAalscholver     1:32.70
        1:32.70 
  dis. Vikaash Radhakishun            92  KonAZ1870         1:35.88
        1:35.88 



TOP
Nr. 21   100m vrije slag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Estelle de Jong                89  DeFuut            1:06.64
    2. Tessa Coumou                   89  DeMeeuwen         1:07.29
    3. Sophia Lunenburg               90  DeMeeuwen         1:07.80
    4. Miranda van Tol                89  DeAalscholver     1:08.00
    5. Fleur vd Kroon                 89  DeMeerkoeten      1:09.01
    6. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:09.86
    7. Cynthia de Galan               92  KonAZ1870         1:11.68
    8. Imke Smulders                  91  IJsselmeer        1:13.51
    9. Marijn Hoeksel                 90  DeMeeuwen         1:16.14
   10. Mandy Vleeschhouwer            90  DeMeerkoeten      1:16.18
   11. Debby Distelblom               94  IJsselmeer        1:16.49
   12. Lisa Besselsen                 91  IJsselmeer        1:18.94
   13. Seren Savut                    95  KonAZ1870         1:25.20
   14. Martika van den Breul          91  DeFuut            1:25.23
   15. Leila Kroesen                  89  DeAalscholver     1:30.80
   16. Janet Ginther                  90  DeAalscholver     1:33.32



TOP
Nr. 22   100m vrije slag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       56.78
    2. Len ter Hart                   91  DeFuut              57.91
    3. Berry Schoenmaker              89  DeMeerkoeten        59.39
    4. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver     1:01.89
    5. Thom van Dijk                  91  DeAalscholver     1:02.29
    6. Mats Smulders                  89  IJsselmeer        1:03.56
    7. Michiel Herrebrugh             90  DeMeerkoeten      1:04.13
    8. Jorik de Jong                  91  DeFuut            1:04.13
    9. Niels van den Brom             89  IJsselmeer        1:07.96
   10. Cesi Savut                     89  KonAZ1870         1:07.96
   11. Yoeri Houtzager                90  KonAZ1870         1:08.02
   12. Jelle Vissers                  90  IJsselmeer        1:08.70
   13. Wouter Vos                     90  IJsselmeer        1:10.65
   14. Leon Schuurhuis                91  DeMeeuwen         1:10.80



TOP
Nr. 23   50m vrije slag Dames                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marjan Karsten                 84  DeAalscholver       27.70
    2. Martine Ouwendijk              87  DeAalscholver       29.05
    3. Alice Bravo                    87  DeAalscholver       29.36
    4. Saskia Ouwendijk               87  DeAalscholver       30.08
    5. Lea Bedeker                    87  DeMeerkoeten        30.76
    6. Dieke van der Gugten           90  DeFuut              30.76
    7. Cindy Steenhuizen              85  DeFuut              31.73
    8. Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver       32.18
    9. Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer          33.06
   10. Lisette de Wit                 88  DeFuut              33.88
   11. Mandy Vleeschhouwer            90  DeMeerkoeten        34.00
   12. Marijn Hoeksel                 90  DeMeeuwen           34.04
   13. Lisa Lunenburg                 88  DeMeeuwen           34.06
   14. Moira van Ijsseldijk           93  KonAZ1870           35.20
   15. Joyce Tiemessen                82  IJsselmeer          36.37
   16. Bernadette Vuur                94  DeMeeuwen           37.98
   17. Anouk van Beek                 88  IJsselmeer          40.96
   18. Qudsiah Braaf                  95  KonAZ1870           44.23
   19. Michaela Maduro                95  KonAZ1870           51.48



TOP
Nr. 24   50m vrije slag Heren                                           Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robbert Springveld             83  DeAalscholver       26.07
    2. Roy van der Pal                85  DeFuut              26.40
    3. Tom Hooijberg                  86  DeMeeuwen           26.93
    4. Kaz Groen                      86  IJsselmeer          27.43
    5. Marwin de Jong                 67  DeAalscholver       27.89
    6. Mark Bedeker                   83  DeMeerkoeten        27.95
    7. Berry Schoenmaker              89  DeMeerkoeten        28.00
    8. Dennis Hooijberg               87  DeMeeuwen           28.02
    9. Marc van Lammeren              81  DeMeeuwen           28.39
   10. Coen den Haan                  91  IJsselmeer          29.36
   11. Yoeri Houtzager                90  KonAZ1870           29.63
   12. Terry Topsvoort                87  KonAZ1870           30.26
   13. Ronald Stolk                   66  DeFuut              30.94
   14. Jort Creemers                  85  DeMeerkoeten        33.04
   15. Sven Houtzager                 92  KonAZ1870           33.16
   16. John van Ijsseldijk            60  KonAZ1870           33.76
   17. Vikaash Radhakishun            92  KonAZ1870           33.78
   18. Stefan Nieuwenhuis             87  DeMeeuwen           37.26
   19. Rilano Sitters                 88  DeMeeuwen           39.62



TOP
Nr. 25   4 x 50m vrije slag Heren                            Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        2:05.45
       Jasper Mulder             93   Rickert de Heus           94
       Friedrich Vink            94   Loic Kemp                 93
        2:05.45 
    2. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     2:05.89
       Jasper Biemolt            94   Brandon van Voskuilen     93
       Daan Springveld           94   Mike Verweij              93
        2:05.89 
    3. De Fuut 2                          DeFuut            2:09.42
       Gijs van der Gugten       93   Patrick Nieuwenhuizen     94
       Marvin van den Breul      93   Daniel Langerveld         93
        2:09.42 



TOP
TOP
Nr. 27   8 x 50m vrije slag Gemengd                     SPECIAAL J/M/J/M/J/M/J/M
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Fuut 1                          DeFuut            3:59.09
       Gijs van der Gugten       93   Jorik de Jong             91
       Farina Apdoelaziz         94   Estelle de Jong           89
       Len ter Hart              91   Roy van der Pal           85
       Martika van den Breul     91   Cindy Steenhuizen         85
        3:59.09 
    2. De Aalscholver 1                   DeAalscholver     4:02.22
       Mike Verweij              93   Ryan van Voskuilen        91
       Sabrina Haye              93   Miranda van Tol           89
       Thom van Dijk             91   Robbert Springveld        83
       Caroline Goedhart         91   Marjan Karsten            84
        4:02.22 
    3. IJsselmeer 1                       IJsselmeer        4:07.57
       Loic Kemp                 93   Mats Smulders             89
       Debby Distelblom          94   Imke Smulders             91
       Coen den Haan             91   Kaz Groen                 86
       Michelle Borsboom         92   Lilian Tiemessen          84
        4:07.57 
    4. De Meerkoeten 1                    DeMeerkoeten      4:14.79
       Anthony Gorter            95   Michiel Herrebrugh        90
       Anne-Sophie vd. Heerik    93   Mandy Vleeschhouwer       90
       Niels Schoenmaker         92   Mark Bedeker              83
       Linda Nelis               92   Lea Bedeker               87
        4:14.79 
    5. Kon AZ 1870 1                      KonAZ1870         4:26.64
       Tavid Tunc                93   Cesi Savut                89
       Munirah Braaf             93   Cynthia de Galan          92
       Farid Belmamoune          92   Terry Topsvoort           87
       Cesika Savut              92   Moira van Ijsseldijk      93
        4:26.64 
  dis. De Meeuwen Diemen 1                DeMeeuwen
       Alexander Sendrowicz      93   Bart Hoeksel              93
       Venus Abulafia            93   Sophia Lunenburg          90
       Leon Schuurhuis           91   Tom Hooijberg             86
       Sanne Winchester          91   Tessa Coumou              89