KNZB zwemcompetitie district 5 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to De Stormvogel


Nr. 1  4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren 2 en later
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren 2 en later
Nr. 3  100m wisselslag  Gemengd  Mixed Minioren 4 en later
Nr. 4  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6  200m vrije slag  Gemengd  Mixed Junioren 2 en later
Nr. 601  100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 7  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 701  100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8  100m wisselslag  Dames  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 9  100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10  100m rugslag  Gemengd  Mixed Senioren 2 en later
Nr. 1001  50m rugslag  Dames  Dames Senioren 2 en later
Nr. 11  100m rugslag  Gemengd  Mixed Senioren 2 en later
Nr. 1101  50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 12  200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 13  200m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 14  25m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 4 en later
Nr. 15  100m vrije slag  Gemengd  Mixed Minioren 6 en later
Nr. 1501  50m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later
Nr. 16  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 1601  50m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 17  50m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 18  50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19  200m rugslag  Gemengd  Mixed Jeugd 2 en later
Nr. 1901  100m rugslag  Dames  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 20  200m rugslag  Gemengd  Mixed Jeugd 2 en later
Nr. 2001  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 21  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 2 en later
Nr. 22  100m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 23  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 24  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 25  4 x 50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26  4 x 25m schoolslag  Gemengd  Mixed Minioren 4 en later
Nr. 27  8 x 50m vrije slag  Gemengd  Mixed Senioren Open


Nr. 1
15-4-2007
4 x 50m wisselslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde2:15.11
Ivar Jansen V Rosendaal
Jeroen de Putter
92
92
36.72
36.97
36.72
1:13.69
Stephen Dacatimbang
Kevin Dooms
92
92
32.53
28.89
1:46.22
2:15.11
2.De Bruinvis 1De Bruinvis2:16.92
Angelo De Meijer
Alex Eversdijk
92
90
36.90
31.37
36.90
1:08.27
Laurens Federmann
Wesley Dieleman
91
94
47.76
20.89
1:56.03
2:16.92
3.Zeelandia 1Zeelandia2:30.70
Bonno Jansen
Jorn de Klerk
91
94
39.56
43.78
39.56
1:23.34
Christian van Bommel
Matthijs Berndsen
91
94
32.69
34.67
1:56.03
2:30.70


<< TOP >>
Nr. 2
15-4-2007
4 x 50m vrije slag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Bruinvis 1De Bruinvis2:19.32
Nicole van Dorst
Tamara van de Plasse
94
94
36.12
34.91
36.12
1:11.03
Manon Eversdijk
Karen Coone
94
91
37.53
30.76
1:48.56
2:19.32
2.Zeelandia 1Zeelandia2:19.73
Tekla van Gils
Arjanne Bode
91
94
29.31
38.21
29.31
1:07.52
Sylvia Mollet
Judith Schuijs
92
94
35.94
36.27
1:43.46
2:19.73
3.De Schelde 1De Schelde2:23.31
Iris Dieleman
Sylvia Dickie
93
92
36.35
36.85
36.35
1:13.20
Rowie van der Velden
Melissa de Ridder
93
93
33.29
36.82
1:46.49
2:23.31
4.De Schelde 2De Schelde2:27.26
Eline van der Werf
Carmen Moes
94
94
36.29
38.18
36.29
1:14.47
Yentl Geelhoedt
Seline van Zoest
95
94
37.80
34.99
1:52.27
2:27.26
5.Onderdak 1Onderdak2:28.26
Inge Vossen
Isla Mackay
93
95
34.14
40.13
34.14
1:14.27
Saskia Dalebout
Karen Vossen
92
95
37.27
36.72
1:51.54
2:28.26


<< TOP >>
Nr. 3
15-4-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Gideon van Ee98De Schelde1:42.7748.121:42.77
2.Noud van Spall97Zeelandia2:07.641:00.912:07.64
dis.Niels van Geersaem97De Bruinvis1:54.5357.341:54.53
vd  Schoolslagbenen gezwommen.
dis.Jochem Neels98Zeelandia1:57.0759.071:57.07
rh  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 3
15-4-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sophie van Bolderik97De Schelde1:37.7347.191:37.73
2.Amke Bruijnzeel97De Schelde1:39.4648.231:39.46
3.Tessa Eijkman97De Schelde1:41.0047.071:41.00
4.Hinke Oosterhoff98Onderdak1:43.7147.211:43.71
5.Manon Molewijk98De Schelde1:47.0951.821:47.09
6.Maartje Oosterhoff97Onderdak1:48.3655.201:48.36
7.Manouschka de Block97De Bruinvis1:49.8451.651:49.84
8.Sabine Verweel98Onderdak1:50.7753.941:50.77
9.Maaike Pladdet97De Schelde1:50.8652.461:50.86
10.Lise Vossen97Onderdak1:51.7256.871:51.72
11.Fabiënne Schoutens98Zeelandia1:52.2556.571:52.25
12.Eefje Dalebout97Onderdak1:52.5554.451:52.55
13.Natasja van Geersaem99De Bruinvis1:55.471:13.831:55.47
14.Maja Sevic97De Schelde1:58.0456.991:58.04
15.Sanne Stroosnijder97Zeelandia2:02.461:00.352:02.46
dis.Claudia de Buck98De Schelde1:55.4755.921:55.47
vc  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Richella Wieme97De Bruinvis2:07.361:04.102:07.36
rh  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 4
15-4-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Romy Hoogendijk96Onderdak39.01
2.Dymphie Huijssen95De Schelde42.81
3.Romy de Bruijne96De Schelde43.03
4.Manon Terpstra96Onderdak43.97
5.Karen Vossen95Onderdak44.35
6.Claudia Berndsen96Zeelandia46.04
7.Charissa Loof96De Schelde48.25
8.Isla Mackay95Onderdak48.49
9.Santa Poppe95De Bruinvis48.87
10.Marisca Dooms96De Schelde55.56
11.Esmée Siben96De Schelde56.85
12.Kirsti Sletten96De Schelde1:01.82
dis.Richella Wieme97De Bruinvis1:20.34
vc  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Silvana van Poele96De Schelde


<< TOP >>
Nr. 5
15-4-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Diego De Meyer95De Bruinvis40.04
2.Tom van Gils95Onderdak42.08
3.Casper Zwier97Onderdak47.55
4.Thomas de Vos96De Schelde48.50
5.Jay Mark Dacatimbang95De Schelde51.58
6.Marijn Donze95De Schelde55.02
7.Lasse Roovers96De Schelde56.30
8.Jordy Johann96Zeelandia1:01.04
9.Niels van Geersaem97De Bruinvis1:06.70
dis.Bram van Bolderik95De Schelde47.00
ve  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
ng.zaMartin Reyneke95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 6
15-4-2007
200m vrije slag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Tamara van de Plasse94De Bruinvis2:49.0138.381:21.682:06.332:49.01
2.Nicole van Dorst94De Bruinvis2:55.6939.701:24.522:10.672:55.69
3.Manon Eversdijk94De Bruinvis3:16.9641.811:31.882:25.003:16.96


<< TOP >>
Nr. 6
15-4-2007
200m vrije slag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sven Ivens93De Bruinvis2:38.0535.801:16.161:58.072:38.05
2.Wesley Dieleman94De Bruinvis2:51.3338.811:22.962:08.592:51.33


<< TOP >>
Nr. 601
15-4-2007
100m vrije slag  Dames

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Rowie van der Velden93De Schelde1:11.96-:--.--1:11.96
2.Inge Vossen93Onderdak1:16.2935.821:16.29
3.Seline van Zoest94De Schelde1:19.9937.401:19.99
4.Yentl Geelhoedt95De Schelde1:21.5739.051:21.57
5.Judith Schuijs94Zeelandia1:21.8039.311:21.80
6.Arjanne Bode94Zeelandia1:23.0438.391:23.04
7.Melissa de Ridder93De Schelde1:23.6140.521:23.61
8.Carmen Moes94De Schelde1:29.5341.421:29.53
9.Daira Jansen93Zeelandia1:32.1743.361:32.17
10.Roxan Pieters94De Schelde1:37.9343.801:37.93
11.Nadine van Geersdaele94De Schelde1:38.3148.721:38.31
12.Ane Sletten93De Schelde1:41.5447.171:41.54
13.Manon Cornelissen95De Schelde1:42.2946.291:42.29


<< TOP >>
Nr. 701
15-4-2007
100m vrije slag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Flemming van 't Westeinde93De Schelde1:11.4733.941:11.47
2.Cas van Vorstenbos94De Schelde1:12.4935.751:12.49
3.Jorn de Klerk94Zeelandia1:12.7433.531:12.74
4.Nico Huijssen93De Schelde1:15.2035.141:15.20
5.Matthijs Berndsen94Zeelandia1:16.1836.601:16.18
6.Patrick Elfrink94Onderdak1:16.6135.101:16.61
7.Kevin Dickie94De Schelde1:20.3437.831:20.34
8.Jeroen Wezeman95De Schelde1:29.9341.581:29.93
9.Thijs van Spall95Zeelandia1:33.4242.661:33.42
10.Delano Vrolijk94De Schelde1:33.6842.011:33.68
11.Marijn Vermeulen94Zeelandia1:39.1444.531:39.14
12.Roy Pieters94De Schelde1:42.5847.621:42.58
13.Youran Kock95De Schelde1:42.6049.991:42.60
14.Jeffrey Caessens95De Schelde1:52.3449.871:52.34
15.Ronald Moes95De Schelde1:53.5252.181:53.52
ng.zaRoel de Jong95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 8
15-4-2007
100m wisselslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tekla van Gils91Zeelandia1:14.0732.811:14.07
2.Karen Coone91De Bruinvis1:20.8537.081:20.85
3.Sylvia Mollet92Zeelandia1:30.4342.531:30.43
4.Saskia Dalebout92Onderdak1:31.6242.471:31.62
5.Sylvia Dickie92De Schelde1:31.7443.241:31.74
6.Iris Dieleman93De Schelde1:32.2242.791:32.22
7.Nicole van Dorst94De Bruinvis1:33.1245.421:33.12
8.Nikita Poppe92De Bruinvis1:35.5047.381:35.50
9.Dymphie Huijssen95De Schelde1:36.4247.271:36.42
10.Manon Eversdijk94De Bruinvis1:43.6055.041:43.60
dis.Stephany de Gruijter94De Schelde-:--.---:--.--
ab  Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure), 2e of volgende valse start (uitsluiten voor desbetreffende programmanummer).
ng.Suzanne Eversdijk92De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 9
15-4-2007
100m wisselslag  Heren

Junioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Christian van Bommel91Zeelandia1:12.3633.261:12.36
2.Kevin Dooms92De Schelde1:13.3734.531:13.37
3.Ivar Jansen V Rosendaal92De Schelde1:16.6535.721:16.65
4.Angelo De Meijer92De Bruinvis1:22.0336.281:22.03
5.Bonno Jansen91Zeelandia1:25.0240.011:25.02
6.Gijs Manhave94De Schelde1:25.2240.901:25.22
7.Hugo Kamp92De Schelde1:25.2739.431:25.27
8.Wesley Dieleman94De Bruinvis1:26.4241.991:26.42
9.Laurens Federmann91De Bruinvis1:26.5641.961:26.56
10.Tom van Gils95Onderdak1:32.8545.671:32.85
ng.zaStephen Dacatimbang92De Schelde
ng.Rik de Klerk92Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 10
15-4-2007
100m rugslag  DamesSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
ng.Suzanne Eversdijk92De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 1001
15-4-2007
50m rugslag  DamesSenioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Claudia Terpstra89Onderdak35.48
2.Krista Vaes90Onderdak37.66
3.Leonie Edenburg90Onderdak38.08
4.Judith Schuijs94Zeelandia42.18
5.Nadine Boone92De Schelde43.14
6.Arjanne Bode94Zeelandia44.09
7.Karen Vossen95Onderdak44.59
8.Daira Jansen93Zeelandia45.05
9.Saskia Dalebout92Onderdak45.89
10.Seline van Zoest94De Schelde46.27
11.Isla Mackay95Onderdak49.35
ng.Manon van Geersdaele92De Schelde
ng.Inge Vossen93Onderdak


<< TOP >>
Nr. 11
15-4-2007
100m rugslag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.4636.131:13.46
2.Angelo De Meijer92De Bruinvis1:37.9245.211:37.92


<< TOP >>
Nr. 11
15-4-2007
100m rugslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Ellen Coone90De Bruinvis1:24.1440.491:24.14


<< TOP >>
Nr. 1101
15-4-2007
50m rugslag  HerenJeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Christian van Bommel91Zeelandia34.00
2.Ivar Jansen V Rosendaal92De Schelde36.85
3.Tom Dalebout89Onderdak36.98
4.Bonno Jansen91Zeelandia38.82
5.Cas van Vorstenbos94De Schelde40.01
6.Kevin Dickie94De Schelde41.16
7.Bram van Bolderik95De Schelde46.94
8.Jay Mark Dacatimbang95De Schelde52.01
9.Marijn Donze95De Schelde52.89
ng.zaMartin Reyneke95De Schelde
ng.Jorn de Klerk94Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 12
15-4-2007
200m wisselslag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Carmen de Ridder88De Bruinvis2:34.6433.501:12.491:58.212:34.64
2.Claudia Terpstra89Onderdak2:45.5133.721:15.042:06.682:45.51
3.Thérèse de Munck71Zeelandia2:56.3038.781:23.282:16.842:56.30
4.Daphne Wiskerke87De Bruinvis2:56.3739.101:24.942:14.772:56.37
5.Leonie Edenburg90Onderdak2:59.7335.971:23.212:18.152:59.73
6.Rowie van der Velden93De Schelde3:03.4341.531:27.292:22.283:03.43
7.Jessica Geldof83De Bruinvis3:06.3339.921:29.782:21.363:06.33
8.Marleen van der Borgt81Zeelandia3:06.9844.001:33.432:22.423:06.98
9.Ankie Vink85De Schelde3:12.1040.911:31.852:24.773:12.10
10.Corina Baaij78Zeelandia3:14.0042.771:29.832:29.753:14.00
11.Ingrid van Assche55De Schelde3:20.3847.551:39.372:33.553:20.38
12.Eline van der Werf94De Schelde3:30.1951.811:45.922:43.693:30.19
13.Jill de Maet86De Bruinvis3:36.8348.871:47.172:50.533:36.83
14.Els Dommanschet81Zeelandia3:56.4650.221:53.383:02.713:56.46


<< TOP >>
Nr. 13
15-4-2007
200m wisselslag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Niek de Ridder88De Bruinvis2:15.9428.331:03.661:44.042:15.94
2.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:19.0630.571:07.921:45.922:19.06
3.Erik Hoogendijk72Onderdak2:31.7032.291:11.351:55.282:31.70
4.Stefan Nieuwenhuize87Zeelandia2:33.0532.601:12.722:00.892:33.05
5.Martijn Schuijs87Zeelandia2:33.4330.371:10.591:57.032:33.43
6.Roel v/d Velde85De Bruinvis2:34.3830.011:12.162:00.232:34.38
7.Roel Dellaert84De Bruinvis2:35.6929.841:07.052:01.792:35.69
8.Brian Oosting88De Bruinvis2:36.3931.991:14.602:01.702:36.39
9.Yorbin Moes90De Schelde2:38.6434.661:16.662:02.542:38.64
10.Jonas de Maet88De Bruinvis2:40.3931.661:15.222:03.842:40.39
11.Evert Schietekatte83Onderdak2:50.1735.251:21.642:14.862:50.17
12.Jeroen de Putter92De Schelde2:54.9737.821:22.022:14.952:54.97
13.Erik de Jong87Zeelandia3:08.9238.861:29.192:20.443:08.92
14.Coert van Spall64Zeelandia3:46.9649.901:47.542:52.173:46.96
ng.zaAngelo van Poele88De Schelde
ng.Bram vd Velde81De Bruinvis
ng.Tristan Loof92De Schelde


<< TOP >>
Nr. 14
15-4-2007
25m schoolslag  HerenMinioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jochem Beumer97De Schelde23.02
2.Gideon van Ee98De Schelde23.96
3.Rick Franssens97De Schelde24.76
4.Thom Allonsius97De Schelde25.10
5.Jochem Neels98Zeelandia25.86
6.Allard van 't Westeinde97De Schelde27.45
7.Noud van Spall97Zeelandia28.28
8.Janne Roovers97De Schelde28.99


<< TOP >>
Nr. 14
15-4-2007
25m schoolslag  DamesMinioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Lise Vossen97Onderdak22.67
2.Manouschka de Block97De Bruinvis23.36
3.Hinke Oosterhoff98Onderdak23.68
4.Manon Molewijk98De Schelde24.11
5.Sabine Verweel98Onderdak24.29
6.Fabiënne Schoutens98Zeelandia24.74
7.Richella Wieme97De Bruinvis24.98
8.Alicia Vrolijk97De Schelde25.30
9.Sanne Stroosnijder97Zeelandia25.37
10.Lisa de Bruijne98De Schelde25.51
Claudia de Buck98De Schelde25.51
12.Simone de Bree97De Schelde25.97
13.Iris Raes97De Schelde26.08
14.Laura Dooms97De Schelde26.32
15.Lieke Donze97De Schelde27.88
16.Ylonka Pronk97De Schelde28.64
17.Lyke van Kasteel97De Schelde29.20
dis.Natasja van Geersaem99De Bruinvis31.80
sf  Tijdens de race de ellebogen niet onder het wateroppervlak gehouden.
ng.zaChloë Veenstra98De Schelde


<< TOP >>
Nr. 15
15-4-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Diego De Meyer95De Bruinvis1:20.2837.621:20.28
2.Niels van Geersaem97De Bruinvis1:50.0352.241:50.03


<< TOP >>
Nr. 15
15-4-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Santa Poppe95De Bruinvis1:40.8045.721:40.80
2.Manouschka de Block97De Bruinvis1:53.9353.361:53.93


<< TOP >>
Nr. 1501
15-4-2007
50m vrije slag  DamesMinioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Romy Hoogendijk96Onderdak33.59
2.Karen Vossen95Onderdak35.76
3.Yentl Geelhoedt95De Schelde36.81
4.Romy de Bruijne96De Schelde38.33
5.Tessa Eijkman97De Schelde40.03
6.Isla Mackay95Onderdak40.05
7.Marisca Dooms96De Schelde40.36
8.Manon Terpstra96Onderdak40.76
9.Sophie van Bolderik97De Schelde41.13
10.Amke Bruijnzeel97De Schelde41.25
11.Emma Pool96De Schelde41.38
12.Charissa Loof96De Schelde42.04
13.Maartje Oosterhoff97Onderdak42.19
14.Maaike Pladdet97De Schelde43.13
15.Claudia Berndsen96Zeelandia43.78
16.Maja Sevic97De Schelde46.35
17.Eefje Dalebout97Onderdak46.88
18.Esmée Siben96De Schelde49.60
19.Laura Dooms97De Schelde50.49
20.Sanne Stroosnijder97Zeelandia50.78
21.Simone de Bree97De Schelde52.01
22.Iris Raes97De Schelde53.06
23.Lieke Donze97De Schelde55.16
24.Alicia Vrolijk97De Schelde55.27
25.Lyke van Kasteel97De Schelde56.47
26.Ylonka Pronk97De Schelde1:00.04
27.Elinny de Wever96De Schelde1:08.30
dis.Kirsti Sletten96De Schelde
ab  Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure), 2e of volgende valse start (uitsluiten voor desbetreffende programmanummer).
ng.Silvana van Poele96De Schelde


<< TOP >>
Nr. 1601
15-4-2007
50m vrije slag  HerenMinioren 6 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tom van Gils95Onderdak37.24
2.Casper Zwier97Onderdak37.34
3.Bram van Bolderik95De Schelde39.41
4.Thomas de Vos96De Schelde40.08
5.Thijs van Spall95Zeelandia41.72
6.Jay Mark Dacatimbang95De Schelde42.41
7.Marijn Donze95De Schelde44.32
8.Rick Franssens97De Schelde44.34
9.Jochem Beumer97De Schelde46.47
10.Allard van 't Westeinde97De Schelde47.14
11.Thom Allonsius97De Schelde48.06
12.Janne Roovers97De Schelde48.14
13.Lasse Roovers96De Schelde48.16
14.Jordy Johann96Zeelandia50.46
15.Noud van Spall97Zeelandia54.60
ng.zaMartin Reyneke95De Schelde
ng.Thomas Roeland96De Schelde


<< TOP >>
Nr. 17
15-4-2007
50m schoolslag  DamesJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Inge Vossen93Onderdak41.15
2.Eline van der Werf94De Schelde41.64
3.Arjanne Bode94Zeelandia43.75
4.Tamara van de Plasse94De Bruinvis44.14
5.Judith Schuijs94Zeelandia44.48
6.Nicole van Dorst94De Bruinvis45.03
7.Dymphie Huijssen95De Schelde45.61
8.Carmen Moes94De Schelde47.87
9.Manon Eversdijk94De Bruinvis48.57
10.Ane Sletten93De Schelde49.31
11.Stephany de Gruijter94De Schelde49.52
12.Roxan Pieters94De Schelde52.82
13.Santa Poppe95De Bruinvis54.29
14.Melissa de Ridder93De Schelde54.32
15.Manon Cornelissen95De Schelde57.93
dis.Nadine van Geersdaele94De Schelde
ab  Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure), 2e of volgende valse start (uitsluiten voor desbetreffende programmanummer).


<< TOP >>
Nr. 18
15-4-2007
50m schoolslag  HerenJunioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nico Huijssen93De Schelde37.66
2.Jorn de Klerk94Zeelandia44.32
3.Matthijs Berndsen94Zeelandia45.03
4.Wesley Dieleman94De Bruinvis45.26
5.Gijs Manhave94De Schelde45.91
6.Sven Ivens93De Bruinvis46.05
7.Patrick Elfrink94Onderdak47.78
8.Kevin Dickie94De Schelde47.91
9.Jeroen Wezeman95De Schelde48.10
10.Delano Vrolijk94De Schelde48.19
11.Thijs van Spall95Zeelandia53.94
12.Marijn Vermeulen94Zeelandia54.84
13.Youran Kock95De Schelde55.04
14.Ronald Moes95De Schelde55.39
15.Jeffrey Caessens95De Schelde55.96
16.Roy Pieters94De Schelde56.24
dis.Diego De Meyer95De Bruinvis47.53
sl  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.zaRoel de Jong95De Schelde


<< TOP >>
Nr. 1901
15-4-2007
100m rugslag  Dames

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tekla van Gils91Zeelandia1:14.9235.911:14.92
2.Rowie van der Velden93De Schelde1:25.6342.591:25.63
3.Sylvia Mollet92Zeelandia1:32.0044.661:32.00
4.Iris Dieleman93De Schelde1:33.6244.961:33.62
5.Sylvia Dickie92De Schelde1:34.2344.681:34.23
6.Yentl Geelhoedt95De Schelde1:37.1447.601:37.14
7.Seline van Zoest94De Schelde1:39.7848.091:39.78
8.Daira Jansen93Zeelandia1:41.3648.001:41.36
9.Saskia Dalebout92Onderdak1:41.4847.821:41.48


<< TOP >>
Nr. 20
15-4-2007
200m rugslag  HerenJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sven Ivens93De Bruinvis2:55.8941.511:26.682:12.762:55.89
2.Angelo De Meijer92De Bruinvis3:05.7341.421:30.122:21.473:05.73
3.Laurens Federmann91De Bruinvis3:14.1342.291:32.192:23.343:14.13


<< TOP >>
Nr. 20
15-4-2007
200m rugslag  DamesJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Karen Coone91De Bruinvis2:51.3439.461:22.322:07.402:51.34
2.Tamara van de Plasse94De Bruinvis3:11.4844.621:33.492:24.743:11.48
3.Nikita Poppe92De Bruinvis3:38.7650.121:45.182:43.383:38.76
ng.Suzanne Eversdijk92De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 2001
15-4-2007
100m rugslag  HerenJunioren 4 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Christian van Bommel91Zeelandia1:11.4035.441:11.40
2.Jeroen de Putter92De Schelde1:21.6540.381:21.65
3.Bonno Jansen91Zeelandia1:27.7941.861:27.79
4.Patrick Elfrink94Onderdak1:31.9345.101:31.93
5.Marijn Vermeulen94Zeelandia1:58.0756.351:58.07
dis.Flemming van 't Westeinde93De Schelde1:32.6044.811:32.60
rc  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.zaStephen Dacatimbang92De Schelde
ng.Tristan Loof92De Schelde
ng.Rik de Klerk92Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 21
15-4-2007
100m vrije slag  Dames

Senioren 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Claudia Terpstra89Onderdak1:03.3830.671:03.38
2.Tekla van Gils91Zeelandia1:07.8232.001:07.82
3.Krista Vaes90Onderdak1:10.7733.521:10.77
4.Leonie Edenburg90Onderdak1:12.5634.231:12.56
5.Ellen Coone90De Bruinvis1:13.0934.521:13.09
6.Karen Coone91De Bruinvis1:13.7934.821:13.79
7.Nikita Poppe92De Bruinvis1:28.2241.621:28.22
8.Nadine Boone92De Schelde1:30.6641.531:30.66
ng.Manon van Geersdaele92De Schelde


<< TOP >>
Nr. 22
15-4-2007
100m vrije slag  Heren

Jeugd 2 en later
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Alex Eversdijk90De Bruinvis58.7928.6558.79
2.Yorbin Moes90De Schelde1:01.3929.481:01.39
3.Kevin Dooms92De Schelde1:03.2830.541:03.28
4.Tom Dalebout89Onderdak1:07.1731.881:07.17
5.Jorn de Klerk94Zeelandia1:13.0834.991:13.08
6.Laurens Federmann91De Bruinvis1:13.7134.471:13.71
7.Hugo Kamp92De Schelde1:17.1336.111:17.13
8.Cas van Vorstenbos94De Schelde1:18.6538.121:18.65
9.Gijs Manhave94De Schelde1:19.2839.191:19.28
ng.zaRik de Klerk92Zeelandia


<< TOP >>
Nr. 23
15-4-2007
50m vrije slag  Dames

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Carmen de Ridder88De Bruinvis30.00
2.Daphne Wiskerke87De Bruinvis31.96
3.Thérèse de Munck71Zeelandia32.34
4.Jessica Dellaert81De Bruinvis32.57
5.Krista Vaes90Onderdak32.82
6.Jessica Geldof83De Bruinvis32.91
7.Ankie Vink85De Schelde33.48
8.Ellen Coone90De Bruinvis33.75
9.Corina Baaij78Zeelandia34.02
10.Marleen van der Borgt81Zeelandia34.33
11.Eline van der Werf94De Schelde36.74
12.Iris Dieleman93De Schelde37.47
13.Ingrid van Assche55De Schelde38.79
14.Jill de Maet86De Bruinvis39.58
15.Els Dommanschet81Zeelandia40.98


<< TOP >>
Nr. 24
15-4-2007
50m vrije slag  Heren

Senioren
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Roel Dellaert84De Bruinvis25.60
2.Niek de Ridder88De Bruinvis25.72
3.Roel v/d Velde85De Bruinvis26.04
4.Evert Schietekatte83Onderdak26.32
5.Stefan Nieuwenhuize87Zeelandia27.14
6.Erik Hoogendijk72Onderdak27.24
7.Brian Oosting88De Bruinvis27.51
8.Martijn Schuijs87Zeelandia27.61
9.Jonas de Maet88De Bruinvis28.59
10.Ivar Jansen V Rosendaal92De Schelde29.96
11.Jeroen de Putter92De Schelde32.53
12.Nico Huijssen93De Schelde33.86
13.Coert van Spall64Zeelandia33.90
14.Erik de Jong87Zeelandia34.54
ng.zaStephen Dacatimbang92De Schelde
ng.zaAngelo van Poele88De Schelde
ng.Bram vd Velde81De Bruinvis
ng.Tristan Loof92De Schelde


<< TOP >>
Nr. 25
15-4-2007
4 x 50m vrije slag  Heren

Junioren 2 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 2De Schelde2:20.77
Gijs Manhave
Nico Huijssen
94
93
34.76
34.27
34.76
1:09.03
Kevin Dickie
Cas van Vorstenbos
94
94
36.56
35.18
1:45.59
2:20.77
2.Zeelandia 1Zeelandia2:31.16
Matthijs Berndsen
Jorn de Klerk
94
94
33.59
33.67
33.59
1:07.26
Marijn Vermeulen
Thijs van Spall
94
95
40.02
43.88
1:47.28
2:31.16
ng.De Bruinvis 1De Bruinvis


<< TOP >>
Nr. 26
15-4-2007
4 x 25m schoolslag  GemengdMinioren 4 en later J/M/J/M
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Schelde 1De Schelde1:41.17
Gideon van Ee
Manon Molewijk
98
98

50.29
Thom Allonsius
Claudia de Buck
97
98

1:41.17
2.De Schelde 2De Schelde1:44.04
Jochem Beumer
Iris Raes
97
97

50.68
Rick Franssens
Maaike Pladdet
97
97

1:44.04
3.De Schelde 3De Schelde1:52.63
Allard van 't Westeinde
Laura Dooms
97
97

55.63
Janne Roovers
Lieke Donze
97
97

1:52.63


<< TOP >>
Nr. 27
15-4-2007
8 x 50m vrije slag  Gemengd

SPECIAAL J/M/J/M/J/M/J/M
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.De Bruinvis 1De Bruinvis4:09.45
Sven Ivens
Tamara van de Plasse
Angelo De Meijer
Karen Coone
93
94
92
91
32.12
35.70
33.27
31.92
32.12
1:07.82
1:41.09
2:13.01
Alex Eversdijk
Ellen Coone
Niek de Ridder
Carmen de Ridder
90
90
88
88
26.30
34.21
25.71
30.22
2:39.31
3:13.52
3:39.23
4:09.45
2.Zeelandia 1Zeelandia4:19.88
Jorn de Klerk
Judith Schuijs
Rik de Klerk
Tekla van Gils
94
94
92
91
33.76
37.78
35.72
26.34
33.76
1:11.54
1:47.26
2:13.60
Christian van Bommel
Sylvia Mollet
Stefan Nieuwenhuize
Thérèse de Munck
91
92
87
71
29.52
36.75
27.62
32.39
2:43.12
3:19.87
3:47.49
4:19.88
3.Onderdak 1Onderdak4:26.94
Tom van Gils
Inge Vossen
Patrick Elfrink
Saskia Dalebout
95
93
94
92
38.49
34.43
34.64
38.96
38.49
1:12.92
1:47.56
2:26.52
Tom Dalebout
Krista Vaes
Evert Schietekatte
Claudia Terpstra
89
90
83
89
30.28
32.70
27.73
29.71
2:56.80
3:29.50
3:57.23
4:26.94
4.De Schelde 4De Schelde4:29.12
Cas van Vorstenbos
Rowie van der Velden
Kevin Dooms
Iris Dieleman
94
93
92
93
35.12
34.43
28.95
37.48
35.12
1:09.55
1:38.50
2:15.98
Yorbin Moes
Melissa de Ridder
Stephen Dacatimbang
Ingrid van Assche
90
93
92
55
27.71
37.35
29.79
38.29
2:43.69
3:21.04
3:50.83
4:29.12