D1-competitie Ronde 5 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Zegenwerp


Nr. 1  4 x 50m wisselslag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2  4 x 50m vrije slag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3  100m wisselslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6  200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 7  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8  100m wisselslag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9  100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10  100m rugslag  Dames  Dames Senioren 2 en later
Nr. 11  100m rugslag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 12  200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 13  200m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 14  25m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later
Nr. 1401  50m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later
Nr. 15  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later
Nr. 16  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 17  50m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 18  50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19  200m rugslag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 20  200m rugslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 21  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 2 en later
Nr. 22  100m vrije slag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 23  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 24  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 25  4 x 50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26  4 x 25m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later (m, j,
Nr. 27  8 x 50m vrije slag  Gemengd  Mix (j Jr2, m Jr2, j Jr4, m Jg


D1-zwemcompetitie Ronde 5zondag 15 april 2007 - 13:00


Nr. 1   4 x 50m wisselslag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later15-4-2007


Afk./depotTijd
1.De WaalstroomDe Waalstroom2:04.63
Tom HAVEKES
Dirk ZEELTE
89
91
32.1832.18
-:--.--
Guus GEURTS
Bryan MEEUWISSEN
91
92
-:--.--
2:04.63
2.Zegenwerp 1Zegenwerp2:11.54
Guus VERHOEVEN
Stef HOEVEN
91
90
36.12
35.02
36.12
1:11.14
Jeroen KRIELAART
Stefan ENGELS
92
92
29.53
30.87
1:40.67
2:11.54
3.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarze2:29.59
Koen NUCHELMANS
Marco van de WEIJENBERG
95
90
39.9939.99
-:--.--
Ted RENIERS
Loek van HOUTERT
94
95
-:--.--
2:29.59
dis.Argo 1ArgoEA
EA  3e zwemmer te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Rens van HEESCH
Martijn de JONG
94
91
37.3837.38
-:--.--
Stefan van VUGHT
Jop SMIT
92
94
-:--.--
-:--.--


Nr. 2   4 x 50m vrije slag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later15-4-2007


Afk./depotTijd
1.Argo 1Argo2:05.44
Iris De JUNCKER
Sophie van den AKKER
91
91
32.3232.32
-:--.--
Lotte van SCHIJNDEL
Sanne BONEKAMP
91
91
-:--.--
2:05.44
2.Zegenwerp 1Zegenwerp2:07.63
Kim v BERKEL
Milou vd PLAS
91
92
31.1631.16
-:--.--
Terry op 't HOOG
Melissa vd SCHOOT
92
92
-:--.--
2:07.63
3.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarze2:09.07
Esther KRIELAART
Lisa van EWIJK
94
92
34.39
32.18
34.39
1:06.57
Rowy van de RIJDT
Ellen RENIERS
94
91
32.60
29.90
1:39.17
2:09.07
4.Argo 2Argo2:14.55
Myrte De JUNCKER
Carlijn BOSMA
93
92
35.0535.05
-:--.--
Helen van BAKEL
Reina van der VELDEN
92
92
-:--.--
2:14.55
5.De Dommelbaarzen 2De Dommelbaarze2:17.28
Jessy BRANDS
Claudia BLOKS
93
95
34.5034.50
-:--.--
Raissa NUCHELMANS
Julia HUVENEERS
93
91
-:--.--
2:17.28
6.De Waalstroom 1De Waalstroom2:20.20
Rebecca THIJSSEN
Manon BRUIJNS
93
95
35.9535.95
-:--.--
Danielle THIJSSEN
Tamara van AKEN
93
94
-:--.--
2:20.20


Nr. 3   100m wisselslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Niels vd OETELAAR97Zegenwerp1:58.65
dis.Melissa van AKEN99De Waalstroom2:15.95VC-:--.--2:15.95
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Emmeke ARENDS98De Waalstroom2:23.71VC-:--.--2:23.71
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Rixt LETTINGA98De Waalstroom2:41.59VC-:--.--2:41.59
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Gijs v WEELIE97ZegenwerpZk
Ziek


Nr. 4   50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Elise PENNINGS95Argo38.95
2.Hilde GRONDHOUT96Argo40.36
3.Claudia BLOKS95De Dommelbaarze40.70
4.Manon BRUIJNS95De Waalstroom42.00
5.Lotte v GRINSVEN96Zegenwerp44.63
6.Sharina VERWIJMEREN96De Dommelbaarze47.88
7.Nadia van AALST96Argo48.32
8.Carlijn VIERING97De Waalstroom48.86
9.Anne GIBBELS96Argo49.08
10.Jeanelle OOSTERLAKEN96Zegenwerp51.16
11.Femke KUIPERS96Zegenwerp52.06
12.Amy van BERKEL96De Dommelbaarze54.02
13.Corine SOMERS95De Waalstroom54.49
dis.Sophie WAGENAARS96Argo1:01.16VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Iris de ROIJ96Zegenwerp1:02.47VB
VB  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
dis.Lisa v SCHAIK96Zegenwerp1:08.42VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


Nr. 5   50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 6 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Koen NUCHELMANS95De Dommelbaarze40.82
2.Jim Luca WIDDERSHOVEN96De Dommelbaarze43.40
3.Bobby VISSER96Zegenwerp48.14
4.Teun van HOUTERT96De Dommelbaarze48.62
5.Frans PEIJNENBURG96De Dommelbaarze49.12
6.Bram BLONK95De Waalstroom50.87
7.Boy RAAIJMAKERS95Zegenwerp51.98
8.Bart van EINDHOVEN97Argo59.13
dis.Eric van der VLEUTEN95ArgoAA
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Jeffrey POIRTERS95Argo55.68VG
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Yassine HILTE96De Waalstroom57.56VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Thomas de BEKKER95Zegenwerp58.61VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Jorg van HEESCH96Argo1:01.36VC
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


Nr. 6   200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Emma VERHOEVEN93Zegenwerp2:32.3434.991:14.12-:--.--2:32.34
2.Marian KRIELAART94Zegenwerp2:33.9435.081:14.66-:--.--2:33.94
3.Laura van REEN93De Waalstroom2:36.9836.311:15.12-:--.--2:36.98
4.Danielle THIJSSEN93De Waalstroom2:43.0637.141:17.68-:--.--2:43.06
5.Raissa NUCHELMANS93De Dommelbaarze2:44.1137.141:18.14-:--.--2:44.11
6.Rowy van de RIJDT94De Dommelbaarze2:44.9336.401:16.65-:--.--2:44.93
7.Myrte De JUNCKER93Argo2:47.1537.431:18.92-:--.--2:47.15
8.Jessy BRANDS93De Dommelbaarze2:48.4639.22-:--.---:--.--2:48.46
9.Esther KRIELAART94De Dommelbaarze2:58.8139.501:26.78-:--.--2:58.81
10.Tessa VISSER93Zegenwerp3:00.3438.501:24.84-:--.--3:00.34
11.Nina DIKKER93De Dommelbaarze3:17.7439.29-:--.---:--.--3:17.74
12.Anika KUIPERS94Zegenwerp3:46.5442.561:42.50-:--.--3:46.54
zk.Marissa van AALST94Argo


Nr. 7   200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Tim SOMERS93De Waalstroom2:25.4334.581:12.06-:--.--2:25.43
2.Daan VIERING94De Waalstroom2:28.5136.151:13.72-:--.--2:28.51
3.Ted RENIERS94De Dommelbaarze2:31.2135.121:13.62-:--.--2:31.21
4.Jop SMIT94Argo2:39.4334.861:16.43-:--.--2:39.43
5.Rens van HEESCH94Argo2:39.6636.571:16.97-:--.--2:39.66
6.Bern HOEVEN93Zegenwerp2:42.1035.10-:--.---:--.--2:42.10
7.Loek van HOUTERT95De Dommelbaarze2:58.6738.451:24.89-:--.--2:58.67
8.Jelle v GRINSVEN94Zegenwerp3:13.1443.261:34.94-:--.--3:13.14
9.Jari LAROS94Zegenwerp3:20.1644.761:36.76-:--.--3:20.16
10.Tim de RAADT94Zegenwerp3:42.6847.191:45.03-:--.--3:42.68
zk.Sem GEURTS94De Waalstroom


Nr. 8   100m wisselslag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kim v BERKEL91Zegenwerp1:17.80-:--.--1:17.80
2.Melissa vd SCHOOT92Zegenwerp1:18.14
3.Sanne BONEKAMP91Argo1:20.06
4.Lotte van SCHIJNDEL91Argo1:20.61
5.Ellen RENIERS91De Dommelbaarze1:20.90
6.Iris De JUNCKER91Argo1:21.99
7.Julia HUVENEERS91De Dommelbaarze1:23.26
8.Lisa van EWIJK92De Dommelbaarze1:23.29
9.Milou vd PLAS92Zegenwerp1:24.09
10.Reina van der VELDEN92Argo1:24.37
11.Alja HUIBERS91De Waalstroom1:26.80
12.Carlijn BOSMA92Argo1:27.02
13.Tamara van AKEN94De Waalstroom1:27.67
14.Anne MEESTERS91De Dommelbaarze1:29.87
15.Eline HOEVEN91Zegenwerp1:33.74-:--.--1:33.74
16.Helen van BAKEL92Argo1:34.05
17.Fardau LETTINGA94De Waalstroom1:48.53-:--.--1:48.53
dis.Terry op 't HOOG92Zegenwerp1:23.94RC-:--.--1:23.94
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.zaSophie van den AKKER91Argo
zk.Maaike v BERKEL91ZegenwerpZk
Ziek
zk.Astrid van SPRANG91De Dommelbaarze


Nr. 9   100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jeroen KRIELAART92Zegenwerp1:08.9231.721:08.92
2.Guus GEURTS91De Waalstroom1:10.13
3.Martijn de JONG91Argo1:11.46
4.Dirk ZEELTE91De Waalstroom1:11.93
5.Stefan van VUGHT92Argo1:19.23
6.Guus VERHOEVEN91Zegenwerp1:22.88
7.Stefan ENGELS92Zegenwerp1:25.1438.391:25.14
8.Koen NUCHELMANS95De Dommelbaarze1:27.98
9.Charlie van AKEN92De Waalstroom1:32.21
10.Marc van der VLEUTEN92Argo1:32.62
11.Loek van HOUTERT95De Dommelbaarze1:33.51


Nr. 10   100m rugslag  Dames  Dames Senioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jacky METTLER90Argo1:13.8735.121:13.87
2.Nienke BEERENS90De Dommelbaarze1:15.4835.921:15.48
3.Laura van REEN93De Waalstroom1:19.5638.731:19.56
4.Juliska PEYNENBURG90De Dommelbaarze1:20.8339.271:20.83
5.Joke MINKELS90Zegenwerp1:22.2939.231:22.29
6.Anita ENGELS90Zegenwerp1:22.6640.241:22.66
7.Marleen van de WIJDEVEN90Argo1:23.8841.281:23.88
8.Manon JANSEN90Zegenwerp1:25.8743.291:25.87
9.Jacqueline DIJKSTRA90De Dommelbaarze1:26.3941.821:26.39
10.Hannah KOCKEN89Argo1:41.7647.731:41.76
dis.Rebecca THIJSSEN93De Waalstroom1:36.49RD46.421:36.49
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.zaMarit van WEERT90Argo
zk.Vera van BAKEL90Argo
zk.Silvie PENNINGS89Argo


Nr. 11   100m rugslag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tom HAVEKES89De Waalstroom1:09.1933.841:09.19
2.Marco van de WEIJENBERG90De Dommelbaarze1:09.7634.391:09.76
3.Bryan MEEUWISSEN92De Waalstroom1:15.18137.111:15.18
4.Stef HOEVEN90Zegenwerp1:15.18237.021:15.18
5.Bart van KAATHOVEN89Argo1:22.4839.581:22.48
6.Joost van DONGEN89Argo1:23.7340.861:23.73
7.Addie van der VLEUTEN90Argo1:29.7044.321:29.70
dis.Rik PIJNENBURG89Argo1:17.23RD37.561:17.23
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Tom van KAATHOVEN90Argo1:19.64RD38.051:19.64
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Nr. 12   200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Rafaëla BREED89De Waalstroom2:38.9835.14-:--.---:--.--2:38.98
2.Juliska PEYNENBURG90De Dommelbaarze2:48.7435.24-:--.---:--.--2:48.74
3.Anick SPIEKERMANN88De Dommelbaarze2:49.4836.54-:--.---:--.--2:49.48
4.Tessa LEERING84Zegenwerp2:50.5137.21-:--.---:--.--2:50.51
5.Nancy van de VEN74De Dommelbaarze2:55.0738.071:24.68-:--.--2:55.07
6.Marit van WEERT90Argo2:56.12
7.Ellen RENIERS91De Dommelbaarze2:56.1842.38-:--.---:--.--2:56.18
8.Daphne van PINXTEN86Zegenwerp2:56.9739.18-:--.---:--.--2:56.97
9.Nienke BEERENS90De Dommelbaarze2:59.2434.901:20.68-:--.--2:59.24
10.Patricia BECKS87Zegenwerp2:59.4538.92-:--.---:--.--2:59.45
11.Iris De JUNCKER91Argo2:59.64
12.Anne JANSEN88Zegenwerp3:00.0638.34-:--.---:--.--3:00.06
13.Marina MINKELS86Zegenwerp3:03.4135.76-:--.---:--.--3:03.41
14.Danielle THIJSSEN93De Waalstroom3:06.7441.651:29.77-:--.--3:06.74
15.Fannie LEERING85Zegenwerp3:07.1942.061:31.86-:--.--3:07.19
ng.zaNicole van BOXTEL88Argo
zk.Iris JANSEN88Argo
zk.Maike van SPRANG86De Dommelbaarze


Nr. 13   200m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Jelle BEERENS86De Dommelbaarze2:15.7228.99-:--.---:--.--2:15.72
2.Wietse BEERENS87De Dommelbaarze2:17.8929.071:05.67-:--.--2:17.89
3.Niek HAVEKES86De Waalstroom2:20.3230.51-:--.---:--.--2:20.32
4.Hielke ALSEMGEEST88Zegenwerp2:29.2033.33-:--.---:--.--2:29.20
5.Lex HABRAKEN90Argo2:30.3832.53-:--.---:--.--2:30.38
6.Tom van WANROOIJ86Argo2:35.1932.42-:--.---:--.--2:35.19
7.Stevin v LEEUWEN84Zegenwerp2:35.5133.481:16.60-:--.--2:35.51
8.Rodney COBUSSEN88De Waalstroom2:38.6432.49-:--.---:--.--2:38.64
9.Guus GEURTS91De Waalstroom2:42.5233.18-:--.---:--.--2:42.52
10.Luuk LEERING87Zegenwerp2:45.8035.70-:--.---:--.--2:45.80
11.Paul KOESLAG84De Dommelbaarze2:48.6633.73-:--.---:--.--2:48.66
12.Martijn HAMERS83Zegenwerp2:57.1640.851:25.84-:--.--2:57.16
zk.Wilm CORNELISSEN78Argo
zk.Bart van ROSMALEN86De Dommelbaarze
zk.Jasper de VOLDER83De Dommelbaarze
zk.Joris vd WEEM85De Dommelbaarze
zk.Joost WUBBEN81De Dommelbaarze


Nr. 14   25m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Melissa van AKEN99De Waalstroom26.32
2.Rixt LETTINGA98De Waalstroom32.24
3.Emmeke ARENDS98De Waalstroom32.65


Nr. 1401   50m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Niels vd OETELAAR97Zegenwerp55.41
zk.Gijs v WEELIE97ZegenwerpZk
Ziek


Nr. 15   100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 6 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Claudia BLOKS95De Dommelbaarze1:15.0735.901:15.07
2.Manon BRUIJNS95De Waalstroom1:18.3338.001:18.33
3.Elise PENNINGS95Argo1:19.2738.091:19.27
4.Hilde GRONDHOUT96Argo1:20.3037.921:20.30
5.Sharina VERWIJMEREN96De Dommelbaarze1:22.8537.251:22.85
6.Carlijn VIERING97De Waalstroom1:24.5440.741:24.54
7.Anne GIBBELS96Argo1:25.3540.771:25.35
8.Lotte v GRINSVEN96Zegenwerp1:28.2441.701:28.24
9.Corine SOMERS95De Waalstroom1:28.9842.121:28.98
10.Amy van BERKEL96De Dommelbaarze1:30.7640.761:30.76
11.Jeanelle OOSTERLAKEN96Zegenwerp1:31.1141.551:31.11
12.Nadia van AALST96Argo1:34.1245.271:34.12
13.Femke KUIPERS96Zegenwerp1:39.4149.761:39.41
14.Sophie WAGENAARS96Argo1:42.0447.121:42.04
15.Iris de ROIJ96Zegenwerp2:02.8454.512:02.84
16.Lisa v SCHAIK96Zegenwerp2:08.0656.392:08.06


Nr. 16   100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jim Luca WIDDERSHOVEN96De Dommelbaarze1:22.0737.711:22.07
2.Eric van der VLEUTEN95Argo1:26.1440.181:26.14
3.Bram BLONK95De Waalstroom1:26.4142.751:26.41
4.Teun van HOUTERT96De Dommelbaarze1:27.9142.441:27.91
5.Bobby VISSER96Zegenwerp1:30.1743.331:30.17
6.Jeffrey POIRTERS95Argo1:30.4243.741:30.42
7.Frans PEIJNENBURG96De Dommelbaarze1:30.7943.711:30.79
8.Jorg van HEESCH96Argo1:33.6543.031:33.65
9.Bart van EINDHOVEN97Argo1:34.4345.061:34.43
10.Boy RAAIJMAKERS95Zegenwerp1:38.5745.261:38.57
11.Yassine HILTE96De Waalstroom1:43.3650.551:43.36
12.Thomas de BEKKER95Zegenwerp1:52.2052.661:52.20


Nr. 17   50m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Tamara van AKEN94De Waalstroom41.00
2.Emma VERHOEVEN93Zegenwerp42.84
3.Esther KRIELAART94De Dommelbaarze43.33
4.Marian KRIELAART94Zegenwerp43.47
5.Nina DIKKER93De Dommelbaarze45.06
6.Anika KUIPERS94Zegenwerp47.08
7.Rowy van de RIJDT94De Dommelbaarze47.19
8.Myrte De JUNCKER93Argo47.51
9.Raissa NUCHELMANS93De Dommelbaarze47.65
10.Rebecca THIJSSEN93De Waalstroom48.13
11.Tessa VISSER93Zegenwerp48.23
12.Fardau LETTINGA94De Waalstroom48.53
13.Jessy BRANDS93De Dommelbaarze49.11
zk.Marissa van AALST94Argo


Nr. 18   50m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Daan VIERING94De Waalstroom40.90
2.Ted RENIERS94De Dommelbaarze42.22
3.Bern HOEVEN93Zegenwerp42.89
4.Rens van HEESCH94Argo48.00
5.Loek van HOUTERT95De Dommelbaarze48.95
6.Jari LAROS94Zegenwerp54.76
7.Jop SMIT94Argo55.58
8.Tim de RAADT94Zegenwerp58.99
dis.Jelle v GRINSVEN94ZegenwerpAA
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
zk.Sem GEURTS94De Waalstroom


Nr. 19   200m rugslag  Dames  Meisjes Jeugd 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Melissa vd SCHOOT92Zegenwerp2:48.3839.881:22.23-:--.--2:48.38
2.Sanne BONEKAMP91Argo2:50.2941.161:25.18-:--.--2:50.29
3.Laura van REEN93De Waalstroom2:52.7641.011:24.76-:--.--2:52.76
4.Kim v BERKEL91Zegenwerp2:54.1540.361:24.52-:--.--2:54.15
5.Terry op 't HOOG92Zegenwerp2:57.2741.041:26.56-:--.--2:57.27
6.Lotte van SCHIJNDEL91Argo2:58.5243.911:30.31-:--.--2:58.52
7.Lisa van EWIJK92De Dommelbaarze3:04.5642.261:29.35-:--.--3:04.56
8.Milou vd PLAS92Zegenwerp3:05.0043.851:30.86-:--.--3:05.00
9.Ellen RENIERS91De Dommelbaarze3:05.4344.241:30.38-:--.--3:05.43
10.Alja HUIBERS91De Waalstroom3:08.3544.831:32.45-:--.--3:08.35
11.Iris De JUNCKER91Argo3:08.5544.551:33.85-:--.--3:08.55
12.Reina van der VELDEN92Argo3:10.0644.671:32.41-:--.--3:10.06
13.Julia HUVENEERS91De Dommelbaarze3:13.9643.98-:--.---:--.--3:13.96
14.Carlijn BOSMA92Argo3:14.9247.361:36.72-:--.--3:14.92
15.Eline HOEVEN91Zegenwerp3:22.4145.981:37.82-:--.--3:22.41
16.Anne MEESTERS91De Dommelbaarze3:24.2645.701:37.76-:--.--3:24.26
17.Helen van BAKEL92Argo3:39.9150.831:46.76-:--.--3:39.91
ng.zaSophie van den AKKER91Argo
zk.Maaike v BERKEL91ZegenwerpZk
Ziek
zk.Astrid van SPRANG91De Dommelbaarze


Nr. 20   200m rugslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Jeroen KRIELAART92Zegenwerp2:31.9436.041:15.16-:--.--2:31.94
2.Guus GEURTS91De Waalstroom2:37.9636.351:16.44-:--.--2:37.96
3.Bryan MEEUWISSEN92De Waalstroom2:40.3839.971:20.38-:--.--2:40.38
4.Ted RENIERS94De Dommelbaarze2:53.5042.091:26.68-:--.--2:53.50
5.Stefan van VUGHT92Argo2:53.5942.141:26.91-:--.--2:53.59
6.Guus VERHOEVEN91Zegenwerp2:58.7041.401:26.60-:--.--2:58.70
7.Stefan ENGELS92Zegenwerp3:00.0042.121:28.84-:--.--3:00.00
8.Koen NUCHELMANS95De Dommelbaarze3:11.8446.191:33.99-:--.--3:11.84
9.Marc van der VLEUTEN92Argo3:25.8349.741:42.18-:--.--3:25.83
ng.zaMartijn de JONG91Argo


Nr. 21   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jacky METTLER90Argo1:02.7129.881:02.71
2.Rafaëla BREED89De Waalstroom1:05.1631.671:05.16
3.Juliska PEYNENBURG90De Dommelbaarze1:07.7233.081:07.72
4.Nienke BEERENS90De Dommelbaarze1:08.5932.441:08.59
5.Marit van WEERT90Argo1:10.1733.971:10.17
6.Marleen van de WIJDEVEN90Argo1:10.6333.351:10.63
7.Anita ENGELS90Zegenwerp1:11.5233.731:11.52
8.Jacqueline DIJKSTRA90De Dommelbaarze1:12.0534.141:12.05
9.Manon JANSEN90Zegenwerp1:12.1234.171:12.12
10.Danielle THIJSSEN93De Waalstroom1:16.9637.501:16.96
11.Joke MINKELS90Zegenwerp1:22.1637.851:22.16
12.Hannah KOCKEN89Argo1:32.6943.841:32.69
zk.Vera van BAKEL90Argo
zk.Silvie PENNINGS89Argo


Nr. 22   100m vrije slag  Heren  Jongens Jeugd 2 en later15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Bart van KAATHOVEN89Argo56.9826.8556.98
2.Rik PIJNENBURG89Argo58.8528.5758.85
3.Stef HOEVEN90Zegenwerp1:00.4028.801:00.40
4.Lex HABRAKEN90Argo1:00.5629.651:00.56
5.Tom HAVEKES89De Waalstroom1:01.2329.581:01.23
6.Marco van de WEIJENBERG90De Dommelbaarze1:02.2429.281:02.24
7.Dirk ZEELTE91De Waalstroom1:05.4230.901:05.42
8.Joost van DONGEN89Argo1:05.9931.231:05.99
9.Addie van der VLEUTEN90Argo1:07.1631.461:07.16
10.Tom van KAATHOVEN90Argo1:08.9233.041:08.92


Nr. 23   50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Anick SPIEKERMANN88De Dommelbaarze30.96
2.Rafaëla BREED89De Waalstroom30.99
3.Marina MINKELS86Zegenwerp31.39
4.Daphne van PINXTEN86Zegenwerp31.75
5.Nicole van BOXTEL88Argo32.13
6.Sophie van den AKKER91Argo32.14
7.Patricia BECKS87Zegenwerp32.74
Nancy van de VEN74De Dommelbaarze32.74
9.Alja HUIBERS91De Waalstroom33.41
10.Anne JANSEN88Zegenwerp34.18
zk.Iris JANSEN88Argo
zk.Maike van SPRANG86De Dommelbaarze


Nr. 24   50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open15-4-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Wietse BEERENS87De Dommelbaarze25.17
2.Jelle BEERENS86De Dommelbaarze25.65
3.Niek HAVEKES86De Waalstroom26.55
4.Stevin v LEEUWEN84Zegenwerp26.61
5.Hielke ALSEMGEEST88Zegenwerp27.20
6.Luuk LEERING87Zegenwerp28.00
7.Joris vd WEEM85De Dommelbaarze28.20
8.Rodney COBUSSEN88De Waalstroom29.22
9.Tom van WANROOIJ86Argo29.81
10.Martijn HAMERS83Zegenwerp29.84
11.Paul KOESLAG84De Dommelbaarze30.86
12.Charlie van AKEN92De Waalstroom35.43
ng.zaWilm CORNELISSEN78Argo
ng.Bart van ROSMALEN86De Dommelbaarze
ng.Jasper de VOLDER83De Dommelbaarze
ng.Joost WUBBEN81De Dommelbaarze


Nr. 25   4 x 50m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2 en later15-4-2007


Afk./depotTijd
1.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarze2:20.31
Ted RENIERS
Loek van HOUTERT
94
95
31.9531.95
-:--.--
Koen NUCHELMANS
Luuk van DOREMALEN
95
93
-:--.--
2:20.31
2.De WaalstroomDe Waalstroom2:24.46
Tim SOMERS
Bram BLONK
93
95
44.3144.31
-:--.--
Sem GEURTS
Daan VIERING
94
94
-:--.--
2:24.46
3.Zegenwerp 1Zegenwerp2:34.94
Bern HOEVEN
Jelle v GRINSVEN
93
94
31.38
38.85
31.38
1:10.23
Boy RAAIJMAKERS
Jari LAROS
95
94
42.57
42.14
1:52.80
2:34.94
dis.Argo 1ArgoEA
EA  3e zwemmer te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Jeffrey POIRTERS
Eric van der VLEUTEN
95
95
40.8840.88
-:--.--
Jop SMIT
Rens van HEESCH
94
94
-:--.--
-:--.--


Nr. 26   4 x 25m schoolslag  Gemengd  Mix Minioren 4 en later (m, j,15-4-2007


Nr. 27   8 x 50m vrije slag  Gemengd  Mix (j Jr2, m Jr2, j Jr4, m Jg15-4-2007


Afk./depotTijd
1.Zegenwerp 1Zegenwerp3:59.81
Bern HOEVEN
Emma VERHOEVEN
Jeroen KRIELAART
Melissa vd SCHOOT
93
93
92
92
32.2232.22
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Stef HOEVEN
Kim v BERKEL
Hielke ALSEMGEEST
Marina MINKELS
90
91
88
86
-:--.--
-:--.--
-:--.--
3:59.81
2.Argo 1Argo4:00.11
Rens van HEESCH
Myrte De JUNCKER
Martijn de JONG
Sophie van den AKKER
94
93
91
91
33.9033.90
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Lex HABRAKEN
Jacky METTLER
Bart van KAATHOVEN
Sanne BONEKAMP
90
90
89
91
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:00.11
3.De Waalstroom 1De Waalstroom4:06.06
Tim SOMERS
Tamara van AKEN
Bryan MEEUWISSEN
Laura van REEN
93
94
92
93
30.8530.85
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Tom HAVEKES
Alja HUIBERS
Niek HAVEKES
Rafaëla BREED
89
91
86
89
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:06.06
4.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarze4:09.66
Loek van HOUTERT
Esther KRIELAART
Ted RENIERS
Ellen RENIERS
95
94
94
91
38.0938.09
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Marco van de WEIJENBERG
Juliska PEYNENBURG
Wietse BEERENS
Anick SPIEKERMANN
90
90
87
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:09.66
5.Argo 2Argo4:10.75
Jop SMIT
Marissa van AALST
Stefan van VUGHT
Lotte van SCHIJNDEL
94
94
92
91
33.6633.66
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Joost van DONGEN
Marit van WEERT
Tom van WANROOIJ
Nicole van BOXTEL
89
90
86
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:10.75
6.Zegenwerp 2Zegenwerp4:21.27
Jelle v GRINSVEN
Marian KRIELAART
Stefan ENGELS
Terry op 't HOOG
94
94
92
92
39.1739.17
-:--.--
-:--.--
-:--.--
Guus VERHOEVEN
Anita ENGELS
Stevin v LEEUWEN
Anne JANSEN
91
90
84
88
-:--.--
-:--.--
-:--.--
4:21.27