2007-04-15 Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, Netherlands,    15-4-2007,     50m-baan
Nr. 1 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 2 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 3 50m schoolslag Dames alg.   Nr. 4 50m schoolslag Heren alg.   
Nr. 5 50m rugslag Dames alg.   Nr. 6 50m rugslag Heren alg.   
Nr. 7 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 8 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 9 800m vrije slag Heren alg.   Nr. 10 100m vrije slag Dames alg.   
Nr. 11 100m vrije slag Heren alg.   Nr. 12 100m schoolslag Dames alg.   
Nr. 13 100m schoolslag Heren alg.   Nr. 14 100m rugslag Dames alg.   
Nr. 15 100m rugslag Heren alg.   Nr. 16 100m vlinderslag Dames alg.   
Nr. 17 100m vlinderslag Heren alg.   Nr. 18 1500m vrije slag Dames alg.   
Nr. 19 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 20 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 21 200m schoolslag Dames alg.   Nr. 22 200m schoolslag Heren alg.   
Nr. 23 200m rugslag Dames alg.   Nr. 24 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 25 200m vlinderslag Dames alg.   Nr. 26 200m vlinderslag Heren alg.   


Nr. 1   50m vrije slag Dames                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Vulpen               87  PSV                 26.95
    2. Jessica Spruit                 91  PSV                 27.83
    3. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer             28.29
    4. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC               28.59
    5. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 28.61
    6. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo      28.73
    7. Linda Weekers                  90  PSV                 28.77
    8. Suzanne Lange                  92  DeZwoer             28.98
    9. Chantal Nap                    89  De Aquaflippers     29.08
   10. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             29.27
   11. Milou Feijt                    91  AZ&PC               29.56     2
       Claire de Winter               94  GoSwim              29.56     1
   13. Britt Bakker                   91  De Dolfijn          29.58
   14. Marloes Oldenburg              88  Orca                29.61
   15. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB          29.63
   16. Lisa Johnstone                 92  DWK-XCESS           29.64     1
       Rachelle Visser                95  De Haaien           29.64     2
       Stéphanie Bergsma              92  Dedemsvaart-AC      29.64
   19. Lonneke Kamerling              91  Torpedo             29.69
   20. Christel Vinke                 94  ZVZ                 29.82     1
       Annika Reinds                  89  De Dolfijn          29.82     2
   22. Ida van Noord                  93  De Aquaflippers     29.95
   23. Eefje Subroto                  94  WVZ                 29.98
       Merle Verkijk                  94  WVZ                 29.98
   25. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB          30.35
   26. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB          30.54
   27. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS           30.60
   28. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal       30.76
   29. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal       30.86
   30. José Adema                     91  Aquapoldro          31.00
   31. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC               31.01
   32. Marjolein Maris                94  De Houtrib          31.07
   33. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               31.20
   34. Suzanne de Vries               95  De Haaien           31.21
   35. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB          31.48
   36. Esther Klop                    89  De Haaien           31.57
   37. Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(      31.75
       Geertje de Boer                87  De Haaien           31.75
   39. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            31.79
   40. Renée Marquenie                92  AZ&PC               32.08
   41. Shireen Post                   95  AZ&PC               32.31
   42. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer             33.08
   43. Tessa Huijsing                 92  De Haaien           33.15
   44. Marijse v.d. Berg              93  AZ&PC               34.79



TOP
Nr. 2   50m vrije slag Heren                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan de Die                  86  De Dolfijn          24.14
    2. Kai Pardieck                   87  De Dolfijn          24.25
    3. Werner vd Berg                 78  De Haaien           24.79
    4. Tommie Kerstens                88  HetY                25.18
    5. Stef Comello                   88  OZ&PC               25.61
    6. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       25.62
    7. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          25.78
    8. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       26.06
    9. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 26.18
   10. Alex Goeyenbier                87  WVZ                 26.46
   11. Maarten Smit                   90  Dedemsvaart-AC      26.47     1
       Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      26.47     2
   13. Martijn Heinsbroek             89  WVZ                 26.55
   14. Oscar Bouwhuis                 91  De Dolfijn          26.72
   15. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS           26.85     2
       Mike Liefhebber                91  WVZ                 26.85     1
   17. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          26.94
   18. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      27.02
   19. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      27.08
   20. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          27.15
   21. Luc Awater                     92  DWK-XCESS           27.17
   22. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB          27.19
   23. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       27.38
   24. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          27.45
   25. Jesper Kloek                   90  Dedemsvaart-AC      27.50
   26. Chester Hautvast               92  Torpedo             27.95     1
       Jordy Kerssies                 91  Dedemsvaart-AC      27.95     2
   28. Jeroen van de Bos              92  De Haaien           28.16
   29. Roald Blok                     93  HattoHeim           28.54
   30. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 28.57
   31. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               28.73
   32. Jordy Pragt                    91  Nova                28.74
   33. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB          28.79
   34. Gerald van Dalen               91  AZ&PC               28.96
   35. Marciano Lynch                 94  WVZ                 28.98
   36. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS           29.00
   37. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               29.09
   38. Tim Verwest                    92  LAC                 29.96
   39. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB          30.13
   40. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               31.03
   41. Symen Dogger                   94  DeZwoer             33.09
   42. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC               33.43



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Dames                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzan v.d. Bogaard             89  PSV                 34.54
    2. Lona Kroese                    87  De Dolfijn          35.04
    3. Daphne Roubos                  90  De Columbiaan       35.14     1
       Kirsten van der Steen          81  Wiekslag            35.14     2
    5. Valerie Hemesath               91  PSV                 35.32
    6. Ellen van de Velde             82  WVZ                 35.57
    7. Carine Vos                     87  De Aquaflippers     35.95
    8. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB          36.47
    9. Evelien Veenstra               91  DWK-XCESS           37.60
   10. Mariska Meems                  89  De Aquaflippers     37.89
   11. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      39.85
   12. Nathalja Pragt                 95  Nova                40.72
   13. Tessa Huijsing                 92  De Haaien           41.61
   14. Sanne Groenen                  90  De Haaien           42.19
   15. Yldau de Lange                 93  WIDEXGZCDONK        44.16



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Heren                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennart Stekelenburg           86  PSV                 29.35
    2. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ                 32.17
    3. Remko Hooft                    87  De Duinkikkers      32.47
    4. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal       32.61
    5. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      33.52
    6. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      33.56
    7. Job Nauta                      89  De Haaien           35.07
    8. Jeffrey Breedijk               89  De Haaien           36.62
    9. Kasper Leeuw                   93  EZC                 37.33     1
       Edo Lamoree                    91  De Haaien           37.33     2
   11. Daniel Rosingh                 93  HetY                37.75
   12. Jeroen van de Bos              92  De Haaien           37.88



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                            alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  De Dolfijn          30.78
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal       31.64
    3. Ilse Kraayeveld                90  De Granaet          32.47
    4. Kyra Rietveld                  93  De Aquaflippers     32.55     2
       Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      32.55     1
    6. Chantal Elsgeest               90  De Columbiaan       33.14
    7. Mandy de Lange                 94  Dedemsvaart-AC      34.50
    8. Jen-Ai van Soelen              90  De Dolfijn          35.08
    9. Ilse Bijleveld                 94  De Kempvis          35.57
   10. Ilona Broeders                 93  HetY                35.60
   11. Lonneke Kamerling              91  Torpedo             36.14
   12. Milou Feijt                    91  AZ&PC               36.38
   13. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      36.41
   14. Renée Marquenie                92  AZ&PC               37.93
   15. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB          38.38
   16. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC               40.29
   17. Marijse v.d. Berg              93  AZ&PC               43.06



TOP
Nr. 6   50m rugslag Heren                            alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  De Columbiaan       28.11
    2. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          29.11
    3. Erik Kosters                   80  Dedemsvaart-AC      30.49
    4. Oscar Sondermeijer             91  De Columbiaan       30.69
    5. Benjamin Schröder              87  Torpedo             31.97
    6. Jan Batstra                    93  HetY                37.11
    7. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               38.79



TOP
Nr. 7   50m vlinderslag Dames                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia de Jonge                86  'tTolhekke          28.63
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo      29.23
    3. Suzan v.d. Bogaard             89  PSV                 29.78
    4. Jessica Spruit                 91  PSV                 30.08
    5. Stefanie Luiken                85  PSV                 30.19
    6. Charlotte Maris                92  De Houtrib          30.55
    7. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust-denHo      31.04
    8. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo      31.33
    9. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo      31.39
   10. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(      31.50
   11. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS           31.63
   12. Ida van Noord                  93  De Aquaflippers     32.14
   13. Rachelle Visser                95  De Haaien           32.16
   14. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB          32.17
   15. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC               32.22
   16. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn          32.26
   17. Vera van Delden                93  WVZ                 33.12
   18. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK        33.16
   19. Mieke Goeyenbier               91  WVZ                 33.35
   20. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               33.64
   21. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(      33.81
   22. Kelly Teunissen                92  OZ&PC               33.97
   23. Stéphanie Bergsma              92  Dedemsvaart-AC      35.42



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      25.89
    2. Kay Beimin                     89  OZ&PC               25.99
    3. Ewoud Tamminga                 82  PSV                 26.26
       Rory Bob de Haan               81  De Aquaflippers     26.26
    5. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          26.36
    6. Kai Pardieck                   87  De Dolfijn          26.56
    7. Remko de Jong                  76  De Dolfijn          26.61
    8. Teun Groeneweg                 87  EZC                 26.85
    9. Vince Polak                    89  De Columbiaan       27.32
   10. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      27.59
   11. Leen van der Plaat             90  MerwedeNautilu      27.70
   12. Erwin Buist                    78  De Aquaflippers     27.76
   13. Stef Comello                   88  OZ&PC               28.27
   14. Wouter Houtman                 90  PSV                 28.90
   15. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(      29.56
   16. Killian Hesterman              90  HetY                30.08
   17. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB          31.54
   18. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      31.69
   19. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               31.83
   20. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               32.15
   21. Fergil Hesterman               93  HetY                36.85
   22. Edo Lamoree                    91  De Haaien           37.25



TOP
Nr. 9   800m vrije slag Heren                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Reijnen             86  HetY              8:48.28
    2. Tom Verbeek                    88  HetY              9:27.62
    3. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo   10:15.49
    4. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC            10:59.23
    5. Gerald van Dalen               91  AZ&PC            11:13.33



TOP
Nr. 10   100m vrije slag Dames                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn          58.17
    2. Saskia de Jonge                86  'tTolhekke          58.85
    3. Manon van Vulpen               87  PSV                 59.19
    4. Lona Kroese                    87  De Dolfijn          59.49
    5. Wendy vd Zanden                88  PSV                 59.62
    6. Lieke Verouden                 90  PSV               1:00.57
    7. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC             1:00.83     1
       Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:00.83     2
    9. Lotte Wilms                    84  DWK-XCESS         1:00.98
   10. Linda Weekers                  90  PSV               1:01.39
   11. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           1:03.28
   12. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:03.40     1
       Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:03.40     2
   14. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:03.73     2
       Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    1:03.73     1
   16. Idoia Hidalgo                  91  PSV               1:03.74
   17. Evelien Kip                    92  OZ&PC             1:03.91
   18. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             1:05.22
   19. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:05.47
   20. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:05.53
   21. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    1:05.59
   22. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:06.22
   23. Lonneke Kamerling              91  Torpedo           1:06.35
       Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:06.35
       Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:06.35
   26. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     1:07.54
   27. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     1:07.74
   28. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        1:08.72
   29. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        1:09.10
   30. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:09.11
   31. José Adema                     91  Aquapoldro        1:09.14
   32. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:09.29
   33. Manon van Strien               94  WVZ               1:09.32
   34. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:09.53
   35. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:09.58
   36. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:09.77     1
       Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(    1:09.77     2
   38. Geertje de Boer                87  De Haaien         1:11.04
   39. Esther Klop                    89  De Haaien         1:11.07
   40. Suzanne de Vries               95  De Haaien         1:12.12
   41. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:12.93
   42. Sabine Koudijs                 95  WVZ               1:15.41     2
       Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:15.41     1



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Heren                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  PSV                 51.32
    2. Stefan de Die                  86  De Dolfijn          52.48
    3. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn            53.72
    4. Joeri Verlinden                88  PSV                 54.22
    5. Kai Pardieck                   87  De Dolfijn          54.33
    6. Tommie Kerstens                88  HetY                55.90
    7. Werner vd Berg                 78  De Haaien           56.33
    8. Tjerk vd Kieft                 90  EZC                 56.77
    9. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB          56.95
   10. Alex Goeyenbier                87  WVZ                 57.41
   11. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       57.93     1
       Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       57.93     2
       Martijn Heinsbroek             89  WVZ                 57.93     3
   14. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               58.17
   15. Maarten Smit                   90  Dedemsvaart-AC      58.36
   16. Bryan Mannaart                 91  WVZ                 58.70
   17. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       58.86
   18. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               59.04
   19. Oscar Bouwhuis                 91  De Dolfijn          59.35
   20. Joost Awater                   90  DWK-XCESS           59.43
   21. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB          59.75
   22. Tommy Possel                   91  De Dolfijn          59.94
   23. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK        59.99
   24. Mike Liefhebber                91  WVZ               1:00.36
   25. Julian van Leuven              92  De Dolfijn        1:00.50
   26. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         1:00.57
   27. Niels van Kooten               89  WIDEXGZCDONK      1:00.78
   28. Niels Blauw                    90  Nova              1:00.80
   29. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:01.17
   30. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:01.21
   31. Melvin Dobbe                   93  WVZ               1:01.28
   32. Chester Hautvast               92  Torpedo           1:02.22
   33. Richard Krijnse Locker         92  ZVZ               1:02.63
   34. Luc Awater                     92  DWK-XCESS         1:02.91
   35. Jeroen van der Vlist           91  WIDEXGZCDONK      1:03.01
   36. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         1:03.25
   37. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:04.09
   38. Jeroen van de Bos              92  De Haaien         1:04.50
   39. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:05.16
   40. Tom van de Putte               94  MerwedeNautilu    1:05.26
   41. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:05.77
   42. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        1:07.02
   43. Tim Verwest                    92  LAC               1:08.06
   44. Gerald van Dalen               91  AZ&PC             1:08.93
   45. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:12.54
   46. Lennertjan van Duijn           94  AZ&PC             1:13.35
   47. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:15.85



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Moniek Nijhuis                 88  OZ&PC             1:13.96
    2. Suzan v.d. Bogaard             89  PSV               1:17.29
    3. Anouk Elzerman                 90  De Dolfijn        1:17.44
    4. Valerie Hemesath               91  PSV               1:18.89
    5. Daphne Roubos                  90  De Columbiaan     1:19.26
    6. Ellen van de Velde             82  WVZ               1:19.92     2
       Carine Vos                     87  De Aquaflippers   1:19.92     1
    8. Mariska Meems                  89  De Aquaflippers   1:22.71
    9. Evelien Veenstra               91  DWK-XCESS         1:24.17
   10. Nicole ter Bruggen             92  OZ&PC             1:25.45
   11. Francesca van Dongen           94  MerwedeNautilu    1:28.89
   12. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:29.26
   13. Ilse Bijleveld                 94  De Kempvis        1:30.03
   14. Nathalja Pragt                 95  Nova              1:32.39
   15. Larissa Immerzeel              95  WVZ               1:36.08



TOP
Nr. 13   100m schoolslag Heren                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lennart Stekelenburg           86  PSV               1:06.31
    2. Teun Groeneweg                 87  EZC               1:11.14
    3. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ               1:13.42
    4. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     1:15.72
    5. Roald Blok                     93  HattoHeim         1:16.02
    6. Gerrit Klaas van der Vaart     80  De Haaien         1:17.69
    7. Jordy Pragt                    91  Nova              1:19.12
    8. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    1:19.70
    9. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        1:20.37
   10. Daniel Rosingh                 93  HetY              1:21.68
   11. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        1:21.92
   12. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    1:22.44
   13. Mike ter Horst                 94  De Dolfijn        1:22.97
   14. Silvan de Waart                92  WIDEXGZCDONK      1:26.14
   15. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:35.35



TOP
Nr. 14   100m rugslag Dames                          alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke van Schaik             86  De Dolfijn        1:06.90
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:07.64
    3. Stefanie Luiken                85  PSV               1:07.84
    4. Ilse Kraayeveld                90  De Granaet        1:08.06
    5. Chantal Nap                    89  De Aquaflippers   1:08.51
    6. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    1:10.21
    7. Chantal Elsgeest               90  De Columbiaan     1:13.39     2
       Kyra Rietveld                  93  De Aquaflippers   1:13.39     1
    9. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:14.38
   10. Claire de Winter               94  GoSwim            1:16.07
   11. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:17.20
   12. Ilona Broeders                 93  HetY              1:17.47
   13. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:18.46     1
       Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:18.46     2
   15. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:18.53
   16. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:18.82
   17. Rachelle Visser                95  De Haaien         1:19.91
   18. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:20.22
   19. Kris Siegers                   93  WIDEXGZCDONK      1:20.33
   20. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:20.75
   21. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:23.39
   22. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:27.73



TOP
Nr. 15   100m rugslag Heren                          alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Driebergen                87  De Dolfijn          58.56
    2. Jan Kersten                    86  De Columbiaan     1:01.30
    3. Oscar Sondermeijer             91  De Columbiaan     1:06.87
    4. Erik Kosters                   80  Dedemsvaart-AC    1:08.22
    5. Bryan Mannaart                 91  WVZ               1:09.83
    6. Jesper Kloek                   90  Dedemsvaart-AC    1:10.97
       Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:10.97
    8. Benjamin Schröder              87  Torpedo           1:12.29
    9. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        1:13.13
   10. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:14.78
   11. Luc Awater                     92  DWK-XCESS         1:16.78
   12. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:17.14
   13. Jan Batstra                    93  HetY              1:20.49



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn        1:05.11
    2. Annika Reinds                  89  De Dolfijn        1:06.53
    3. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn        1:12.36
    4. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         1:12.69
    5. Charlotte Maris                92  De Houtrib        1:12.71
    6. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    1:13.21
    7. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               1:13.50
    8. Kelly Teunissen                92  OZ&PC             1:13.89
    9. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:14.73
   10. Christel Vinke                 94  ZVZ               1:16.90
   11. Jen-Ai van Soelen              90  De Dolfijn        1:18.86
   12. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    1:20.91
   13. Vera van Delden                93  WVZ               1:21.62
   14. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:25.23
   15. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:37.61



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Heren                      alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          58.17
    2. Ewoud Tamminga                 82  PSV                 58.39
    3. Rory Bob de Haan               81  De Aquaflippers     58.85
    4. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        1:00.63
    5. Remko de Jong                  76  De Dolfijn        1:00.65
    6. Niels van Polanen              91  De Columbiaan     1:01.33
    7. Kay Beimin                     89  OZ&PC             1:01.37
    8. Wouter Houtman                 90  PSV               1:01.62
    9. Vince Polak                    89  De Columbiaan     1:02.98
   10. Erwin Buist                    78  De Aquaflippers   1:03.06
   11. Kai Pardieck                   87  De Dolfijn        1:03.57
   12. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:04.87     1
       Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:04.87     2
   14. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:06.54
   15. Leen van der Plaat             90  MerwedeNautilu    1:07.26
   16. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        1:07.97
   17. Jordy Kerssies                 91  Dedemsvaart-AC    1:08.98
   18. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(    1:09.04
   19. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:09.07
   20. Killian Hesterman              90  HetY              1:10.36
   21. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:16.18
   22. Fergil Hesterman               93  HetY              1:23.97
   23. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:25.23



TOP
Nr. 18   1500m vrije slag Dames                      alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Waaijer                 90  PSV              17:55.04
    2. Evelien Sohl                   86  HetY             18:19.03
    3. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu   18:37.32
    4. Amy van den Berg               91  ElectroluxAZC    19:14.54
    5. Daniëlle uit den Bogaard       83  HetY             19:42.07
    6. Danique Gielen                 91  ElectroluxAZC    19:45.65



TOP
Nr. 19   200m vrije slag Dames                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendy vd Zanden                88  PSV               2:07.62
    2. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn        2:08.89
    3. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC             2:09.53
    4. Saskia de Jonge                86  'tTolhekke        2:09.87
    5. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust-denHo    2:10.97
    6. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    2:11.72
    7. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:16.61
    8. Moniek Nijhuis                 88  OZ&PC             2:17.01
    9. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    2:17.15
   10. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        2:19.13
   11. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    2:19.82
   12. Evelien Kip                    92  OZ&PC             2:22.54
   13. Lisa Johnstone                 92  DWK-XCESS         2:23.06
   14. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             2:24.92
   15. Daniëlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:25.32
   16. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:25.42
   17. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:26.00
   18. Nicole Klijnstra               94  De Dolfijn        2:28.33
   19. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:29.01
   20. Lesley Koopmans                90  DeZijl/LGB        2:29.05
   21. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:30.55
   22. Rachelle Visser                95  De Haaien         2:30.98
   23. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        2:31.78
   24. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         2:32.49
   25. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     2:32.65     1
       Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(    2:32.65     2
   27. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:34.07
   28. Stéphanie Bergsma              92  Dedemsvaart-AC    2:35.72
   29. Manon van Strien               94  WVZ               2:36.30
   30. Nathalja Pragt                 95  Nova              2:37.62



TOP
Nr. 20   200m vrije slag Heren                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  PSV               1:53.55     1
       Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          1:53.55     2
    3. Joeri Verlinden                88  PSV               1:59.12
    4. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo    2:04.72
    5. Michael van der Linden         86  DeZijl/LGB        2:10.03
    6. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:10.41
    7. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:12.66
    8. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:13.26
    9. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:13.43
   10. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:14.43
   11. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:15.44
   12. Oscar Bouwhuis                 91  De Dolfijn        2:17.14
   13. Chester Hautvast               92  Torpedo           2:18.75
   14. Simon Stouten                  94  DeZijl/LGB        2:25.84
   15. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:28.04
   16. Symen Dogger                   94  DeZwoer           2:33.46



TOP
Nr. 21   200m schoolslag Dames                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lona Kroese                    87  De Dolfijn        2:44.55
    2. Anouk Elzerman                 90  De Dolfijn        2:46.71
    3. Lieke Verouden                 90  PSV               2:48.61
    4. Larissa Brak                   88  DeZijl/LGB        2:50.84
    5. Carine Vos                     87  De Aquaflippers   2:51.96
    6. Nicole ter Bruggen             92  OZ&PC             3:05.11
    7. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn        3:05.75
    8. Suzanne de Vries               95  De Haaien         3:25.02
    9. Larissa Immerzeel              95  WVZ               3:30.35



TOP
Nr. 22   200m schoolslag Heren                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         2:50.76
    2. Jordy Pragt                    91  Nova              2:52.92
    3. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        2:54.93
    4. Mike ter Horst                 94  De Dolfijn        3:03.83
    5. Silvan de Waart                92  WIDEXGZCDONK      3:09.79     1
       Tim Verwest                    92  LAC               3:09.79     2



TOP
Nr. 23   200m rugslag Dames                          alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    2:26.66
    2. Ilse Kraayeveld                90  De Granaet        2:27.96
    3. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     2:35.51
    4. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    2:35.76
    5. Chantal Elsgeest               90  De Columbiaan     2:38.72
    6. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:40.23
    7. Charlotte Maris                92  De Houtrib        2:44.43
    8. Eefje Subroto                  94  WVZ               2:47.09
    9. Kyra Rietveld                  93  De Aquaflippers   2:47.15
   10. José Adema                     91  Aquapoldro        2:47.39
   11. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:49.81
   12. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         2:51.58
   13. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:52.75
   14. Mandy de Lange                 94  Dedemsvaart-AC    2:53.31
   15. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        2:57.91



TOP
Nr. 24   200m rugslag Heren                          alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick Driebergen                87  De Dolfijn        2:10.23
    2. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          2:14.00
    3. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         2:22.61
    4. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:23.22
    5. Oscar Sondermeijer             91  De Columbiaan     2:26.01
    6. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        2:28.96
    7. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    2:30.56
    8. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:34.64
    9. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     2:36.08
   10. Melvin Dobbe                   93  WVZ               2:37.65
   11. Benjamin Schröder              87  Torpedo           2:47.98
   12. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:58.60



TOP
Nr. 25   200m vlinderslag Dames                      alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chrisje Moes                   85  De Dolfijn        2:25.51
    2. Manon van Rooijen              82  De Dolfijn        2:27.40
    3. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    2:29.89
    4. Annika Reinds                  89  De Dolfijn        2:30.67
    5. Chantal Nap                    89  De Aquaflippers   2:32.02
    6. Marloes Oldenburg              88  Orca              2:32.89
    7. Lotte Wilms                    84  DWK-XCESS         2:34.75
    8. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:45.18
    9. Elles van Leeuwen              86  WIDEXGZCDONK      2:52.31
   10. Marjolein Maris                94  De Houtrib        2:54.51
   11. Ida van Noord                  93  De Aquaflippers   3:01.27
   12. Jen-Ai van Soelen              90  De Dolfijn        3:14.21



TOP
Nr. 26   200m vlinderslag Heren                      alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Verlinden                88  PSV               2:10.08
    2. Rory Bob de Haan               81  De Aquaflippers   2:12.06
    3. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro        2:13.27
    4. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        2:18.00
    5. Niels van Polanen              91  De Columbiaan     2:21.81
    6. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             2:23.10
    7. Julian van Leuven              92  De Dolfijn        2:25.60
    8. Kasper Leeuw                   93  EZC               2:36.65