Limietwedstrijd
Barneveld, Netherlands,    14-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 2 200m wisselslag Heren alg.   
Nr. 3 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 4 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 5 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 6 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 7 200m rugslag Dames alg.   Nr. 8 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 9 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 10 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 11 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 12 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 13 200m schoolslag Dames alg.   Nr. 14 200m schoolslag Heren alg.   
Nr. 15 50m rugslag Dames alg.   Nr. 16 50m rugslag Heren alg.   
Nr. 17 100m vlinderslag Dames alg.   Nr. 18 100m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 19 200m vrije slag Dames alg.   Nr. 20 200m vrije slag Heren alg.   
Nr. 21 50m schoolslag Dames alg.   Nr. 22 50m schoolslag Heren alg.   
Nr. 23 100m rugslag Dames alg.   Nr. 24 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 25 200m vlinderslag Dames alg.   Nr. 26 200m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 27 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 28 100m wisselslag Heren alg.   


Nr. 1   200m wisselslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lenneke v/d Molen              87  DeWhee            2:24.76
    2. Astrid Koert                   80  MNCDordrecht      2:28.75
    3. Leonie van Maanen              88  DWK-XCESS         2:31.35
    4. Tieske Konings                 91  GZVMarveld        2:34.11
    5. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         2:34.16
    6. Evelien Vos                    92  DeRijn            2:34.98
    7. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS         2:35.80
    8. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               2:38.08
    9. Susanne Bos                    91  RZC               2:40.16
   10. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:41.48
   11. Iris v.d. Hoef                 94  DeMeer            2:52.98
   12. Daphne Krabben                 94  GZVMarveld        2:53.40



TOP
Nr. 2   200m wisselslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Camiel Villa Rikkers           89  DeMeer            2:18.67
    2. John van Susteren              85  RZC               2:20.52
    3. Stefan van Susteren            87  RZC               2:22.98
    4. Pascal Timmermans              92  RZC               2:23.74
    5. Rolan vd Lugt                  90  WestlandDij       2:25.04
    6. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            2:28.95
    7. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:31.08
    8. Laurens Pepping                92  DeRijn            2:34.61
    9. Ivar van Ginkel                94  DWK-XCESS         2:45.57
   10. Thomas Bos                     94  GZVMarveld        2:58.31
   11. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         3:03.49



TOP
Nr. 3   50m vrije slag Dames                                      all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marina Scheepbouwer            84  DeWhee              27.30
    2. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS           27.35
    3. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht        28.39
    4. Linda v.d. Hout                93  WestlandDij         28.98
    5. Linda de Kok                   91  AquAmigos           29.11
    6. Madelon van Zanten             91  ZC'90               29.13
    7. Britte van Tiem                89  DeGelenberg         29.29     B
       Esther van Mierlo              89  DeRijn              29.29     A
    9. Marloes Resink                 90  DWK-XCESS           29.73
   10. Maartje Veenstra               92  DeWhee              29.77
   11. Ayleen Fiechter                93  RZC                 31.13
   12. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 31.16
   13. Astrid van Nieuwkerk           94  WestlandDij         31.29
   14. Karin de Kok                   93  AquAmigos           31.36
   15. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn              31.73
   16. Sanne de Laat                  95  AquAmigos           32.07
   17. Rianne Broeder                 89  DeRijn              32.98
   18. Linda Hulsteijn                93  RZC                 33.45
   19. Liesbeth van Mill              87  DWK-XCESS           33.48
   20. Michelle Geisler               95  Aquarijn            33.70
   21. Annelies Vennegoor Op Nijhuis  93  DeRijn              33.81
   22. Karen Beijeman                 90  DWK-XCESS           33.94
   23. Veerle Sauvť                   93  TRB-RES             34.33
   24. Emma van Doorn                 95  RZC                 36.29
  dis. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee                        AA
  dis. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS                     AA
  dis. Jantine de Vries               87  DWK-XCESS                     AA



TOP
Nr. 4   50m vrije slag Heren                                      all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Geert Lantink                  86  DeWhee              23.70
    2. Casper Hut                     78  NoordVeluwe         24.83
    3. Sven Brummer                   86                      24.93
    4. Alex Goeyenbier                87  WVZ                 25.02
    5. Erik Verholt                   88  NoordVeluwe         25.23
    6. Roy Awater                     91  RZC                 25.40
    7. Arjan van Swam                 84  DeGelenberg         26.46     A
       Kevin van Susteren             89  RZC                 26.46     B
    9. Glennon Eights                 83  DWK-XCESS           26.48
   10. Camiel Villa Rikkers           89  DeMeer              27.06
   11. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           27.10     A
       Bart Beumer                    91  RZC                 27.10     B
   13. Milo van Holsteijn             88  DeRijn              27.16
   14. Tom Brouwers                   94  RZC                 28.10
   15. Puck Smit                      93  RZC                 28.51
   16. Nils Veldkamp                  93  DeWhee              29.51
   17. Alex Catsburg                  94  MNCDordrecht        29.73
   18. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS           29.76
   19. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 29.86
   20. Jesper de Jong                 93  Aquarijn            30.06
   21. Rick van Nieuwenhuizen         90  DeRijn              30.83



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yvonne van de Pol              88  DWK-XCESS         1:16.82
    2. Laura van Belle                90  AquAmigos         1:18.06
    3. Evelien Veenstra               91  DWK-XCESS         1:20.67
    4. DaniŽlle Hols                  91  DWK-XCESS         1:21.60
    5. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:21.89
    6. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:22.07
    7. Kimberley van Uffelen          91  WestlandDij       1:22.20
    8. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:22.89
    9. Monique v.d. Hoeff             92  DeMeer            1:23.63
   10. Sanne de Jager                 89  Aquarijn          1:25.04
   11. Karin Los                      91  DeRijn            1:25.92
   12. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:26.40
   13. Nathalie Groenevelt            86  DWK-XCESS         1:26.92
   14. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         1:28.86
   15. Lenja Witlox                   92  ZC'90             1:32.39
   16. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            1:32.95
   17. Silke Penterman                94  GZVMarveld        1:33.36
   18. Elise de Graaff                95  DeMeer            1:34.68
   19. Liza van Dijk                  95  RZC               1:35.36
   20. Michelle Geisler               95  Aquarijn          1:42.86



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:11.04
    2. Stefan Hazeleger               91  DeMeer            1:11.14
    3. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         1:12.48
    4. Stefan Verhaaf                 87  DeGelenberg       1:13.02
    5. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:13.92
    6. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         1:14.58
    7. Jochem Benthem                 92  RZC               1:23.16



TOP
Nr. 7   200m rugslag Dames                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anne Awater                    88  DWK-XCESS         2:31.20
    2. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg       2:34.40
    3. Bianca van Ringelestijn        85  DeGelenberg       2:35.30
    4. Debby den Besten               92  WestlandDij       2:35.73
    5. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         2:37.26
    6. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee            2:37.32
    7. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         2:38.05
    8. Rosalie Muller                 91  DeRijn            2:41.33
    9. Iris Kool                      93  DWK-XCESS         2:43.22
   10. Nicole Paul                    87  DeGelenberg       2:43.29
   11. Laura Gieltjes                 92  DeMeer            2:43.92
   12. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         2:46.54
   13. Tessa Mol                      95  DeRijn            2:50.09



TOP
Nr. 8   200m rugslag Heren                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         2:13.77
    2. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         2:20.51
    3. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:22.29
    4. Frans Slaats                   93  ZC'90             2:35.13
    5. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         2:35.76
    6. Remco van Eck                  94  DeMeer            2:45.28
    7. Antoine Veenstra               94  DWK-XCESS         2:49.35



TOP
Nr. 9   50m vlinderslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marina Scheepbouwer            84  DeWhee              29.05
    2. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS           29.86
    3. Esther van Mierlo              89  DeRijn              30.22
    4. Leonie van Maanen              88  DWK-XCESS           30.92
    5. DaniŽlle Hols                  91  DWK-XCESS           32.07
    6. Karin Los                      91  DeRijn              34.14
    7. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 35.14
    8. Karin de Kok                   93  AquAmigos           35.19     A
       Sanne de Laat                  95  AquAmigos           35.19     B
   10. Emma van Doorn                 95  RZC                 43.26



TOP
Nr. 10   50m vlinderslag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Geert Lantink                  86  DeWhee              26.44
    2. Casper Hut                     78  NoordVeluwe         26.86     A
       Sven Brummer                   86                      26.86     B
    4. Marc Catsburg                  90  MNCDordrecht        27.29
    5. Raynor Wolf                    89  RZC                 27.54
    6. Martijn Mulder                 89  DeMeer              27.88
    7. Markus van Rest                77  WestlandDij         28.24     B
       Stefan van Susteren            87  RZC                 28.24     A
    9. Glennon Eights                 83  DWK-XCESS           29.23
   10. Erik v.d. Hoeff                90  DeMeer              30.04



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS           58.19
    2. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS           59.71
    3. Sabrina Buur                   85  TRB-RES             59.95
    4. Leonie van Maanen              88  DWK-XCESS         1:01.53
    5. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      1:01.89
    6. Britte van Tiem                89  DeGelenberg       1:03.60
    7. Susanne Bos                    91  RZC               1:03.87
    8. Monique van Lint               86  DeMeer            1:03.98
    9. Linda de Kok                   91  AquAmigos         1:05.02
   10. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            1:05.04
   11. Nathalie Groenevelt            86  DWK-XCESS         1:05.22
   12. Pascalle Rovers                93  TRB-RES           1:06.10
   13. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:06.23
   14. Yvonne van de Pol              88  DWK-XCESS         1:06.48
   15. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:07.21
   16. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:07.39
   17. Robin Theijn                   93                    1:08.20
   18. Astrid van Nieuwkerk           94  WestlandDij       1:08.29
   19. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:08.92
   20. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         1:09.65
   21. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:10.56
   22. ZoŽ van Zijl                   95  Aquarijn          1:11.08
   23. Aimťe Groenveld                95  DeHoutrib         1:11.80
   24. Rianne Broeder                 89  DeRijn            1:12.04
   25. Annelies Vennegoor Op Nijhuis  93  DeRijn            1:13.23
   26. Linda Hulsteijn                93  RZC               1:14.48
   27. Liesbeth van Mill              87  DWK-XCESS         1:15.25
   28. Jantine de Vries               87  DWK-XCESS         1:28.40
  dis. Ayleen Fiechter                93  RZC                           AA
  dis. Roelien Hazeleger              90  DWK-XCESS                     AA



TOP
Nr. 12   100m vrije slag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS           53.91
    2. Martijn Mulder                 89  DeMeer              54.90
    3. Alex Goeyenbier                87  WVZ                 55.45
    4. John van Susteren              85  RZC                 58.02
    5. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib           58.05
    6. Kevin van Susteren             89  RZC                 58.60
    7. Milo van Holsteijn             88  DeRijn              59.28
    8. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC               1:00.26
    9. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:00.45
   10. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         1:00.54
   11. Vincent de Boer                88  DWK-XCESS         1:01.00
   12. Bart Beumer                    91  RZC               1:01.30
   13. Puck Smit                      93  RZC               1:01.70
   14. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            1:03.52
   15. Olivier Nass                   94  WestlandDij       1:04.51
   16. Jochem Benthem                 92  RZC               1:05.29
   17. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:05.46
   18. Alex Catsburg                  94  MNCDordrecht      1:06.23
   19. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS         1:06.50
   20. Edwin van Eck                  92  DeMeer            1:08.13
   21. Jesper de Jong                 93  Aquarijn          1:08.47
   22. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC               1:08.59
   23. Michiel Bouw                   94  DWK-XCESS         1:08.72
   24. Rick van Nieuwenhuizen         90  DeRijn            1:08.95
   25. Stefan Timmermans              94  RZC               1:09.86
   26. Marco Uppelschoten             95  DeHoutrib         1:16.64
  dis. Glennon Eights                 83  DWK-XCESS                     AA



TOP
Nr. 13   200m schoolslag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Astrid Koert                   80  MNCDordrecht      2:44.23
    2. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:55.62
    3. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS         2:58.51
    4. Laura van Belle                90  AquAmigos         2:59.10
    5. Inge Pepping                   94  DeRijn            3:01.07
    6. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         3:07.98
    7. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            3:12.86
    8. Ilka van Veldhuijzen           93                    3:17.32
    9. Sara Konings                   94  GZVMarveld        3:18.51
   10. Iris v.d. Hoef                 94  DeMeer            3:18.73
   11. Daphne Krabben                 94  GZVMarveld        3:26.28
   12. Elise de Graaff                95  DeMeer            3:27.71



TOP
Nr. 14   200m schoolslag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Veenstra                 90  DWK-XCESS         2:34.61
    2. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         2:38.13
    3. Rolan vd Lugt                  90  WestlandDij       2:38.64
    4. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:46.45
    5. Stefan Verhaaf                 87  DeGelenberg       2:52.83
    6. Frans Slaats                   93  ZC'90             2:54.26
    7. Tom van Silfhout               91  RZC               2:54.83
    8. Ico Broekhuizen                93  ZC'90             3:03.09
    9. Raymond van Diermen            92  DeRijn            3:04.04
   10. Ivar van Ginkel                94  DWK-XCESS         3:05.84
  dis. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS                     AA



TOP
Nr. 15   50m rugslag Dames                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marina Scheepbouwer            84  DeWhee              32.23
    2. Marloes Resink                 90  DWK-XCESS           33.39
    3. Bianca van Ringelestijn        85  DeGelenberg         33.76
    4. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS           34.13
    5. Maartje Veenstra               92  DeWhee              34.16
    6. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee              35.61



TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                                        all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roy Awater                     91  RZC                 29.16
    2. Erik Verholt                   88  NoordVeluwe         29.26
    3. Raynor Wolf                    89  RZC                 30.04
    4. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 35.02



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Dames                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         1:05.20
    2. Lenneke v/d Molen              87  DeWhee            1:07.39
    3. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               1:12.14
    4. Madelon van Zanten             91  ZC'90             1:12.76
    5. Anne Awater                    88  DWK-XCESS         1:14.36
    6. Monique van Lint               86  DeMeer            1:14.73
    7. Evelien Vos                    92  DeRijn            1:15.62     B
       Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:15.62     A
    9. Linda v.d. Hout                93  WestlandDij       1:16.42
   10. Nicole Paul                    87  DeGelenberg       1:16.70
   11. Karin Los                      91  DeRijn            1:18.70
   12. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:19.82
   13. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:24.95
   14. Diane Schoenmaker              95  DWK-XCESS         1:29.48



TOP
Nr. 18   100m vlinderslag Heren                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Casper Hut                     78  NoordVeluwe       1:02.16
    2. Stefan van Susteren            87  RZC               1:03.54
    3. Markus van Rest                77  WestlandDij       1:04.92
    4. Alex Goeyenbier                87  WVZ               1:05.73
    5. Camiel Villa Rikkers           89  DeMeer            1:05.86
    6. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:07.67
    7. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC               1:09.39
    8. Stefan Hazeleger               91  DeMeer            1:10.09
    9. Laurens Pepping                92  DeRijn            1:13.89
   10. Raymond van Diermen            92  DeRijn            1:17.51



TOP
Nr. 19   200m vrije slag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS         2:00.54
    2. Sabrina Buur                   85  TRB-RES           2:13.66
    3. Leonie van Maanen              88  DWK-XCESS         2:18.70
    4. Tieske Konings                 91  GZVMarveld        2:18.92
    5. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            2:19.38
    6. Rianne Zeegers                 91  DWK-XCESS         2:21.98
    7. Britte van Tiem                89  DeGelenberg       2:22.20
    8. Pascalle Rovers                93  TRB-RES           2:23.16
    9. Linda de Kok                   91  AquAmigos         2:24.64
   10. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         2:25.84
   11. Monique v.d. Hoeff             92  DeMeer            2:26.73
   12. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:29.04
   13. Sanne te Brinke                93  GZVMarveld        2:30.60     A
       Iris Kool                      93  DWK-XCESS         2:30.60     B
   15. Esther Wagelaar                93  DWK-XCESS         2:31.13
   16. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         2:32.86
   17. Veerle Sauvť                   93  TRB-RES           2:40.14
   18. Silke Penterman                94  GZVMarveld        2:47.89



TOP
Nr. 20   200m vrije slag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         1:59.86
    2. Marc Catsburg                  90  MNCDordrecht      2:03.77
    3. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS         2:06.32
    4. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         2:06.67
    5. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         2:08.26
    6. Martijn Mulder                 89  DeMeer            2:08.89
    7. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            2:10.73
    8. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:11.80
    9. Erik v.d. Hoeff                90  DeMeer            2:13.51
   10. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         2:15.42
   11. Jochem Benthem                 92  RZC               2:21.23
   12. Olivier Nass                   94  WestlandDij       2:23.48
   13. Ivar van Ginkel                94  DWK-XCESS         2:24.23
   14. Remco van Eck                  94  DeMeer            2:25.31
   15. Ico Broekhuizen                93  ZC'90             2:28.57
   16. Rick van Nieuwenhuizen         90  DeRijn            2:32.66
   17. Thomas Bos                     94  GZVMarveld        2:33.26
   18. Edwin van Eck                  92  DeMeer            2:36.36



TOP
Nr. 21   50m schoolslag Dames                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kirsten Zonneveld              88  WestlandDij         34.70
    2. Yvonne van de Pol              88  DWK-XCESS           35.00
    3. Laura van Belle                90  AquAmigos           36.80
    4. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS           36.89
    5. Evelien Veenstra               91  DWK-XCESS           37.07
    6. DaniŽlle Hols                  91  DWK-XCESS           37.26
    7. Michelle Schouten              94  DeWhee              37.60
    8. Milou ten Heggeler             93  DeWhee              38.02
    9. Kimberley van Uffelen          91  WestlandDij         38.22
   10. Nathalie Groenevelt            86  DWK-XCESS           38.86
   11. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 39.29
   12. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS           41.56
   13. Ilka van Veldhuijzen           93                      42.76



TOP
Nr. 22   50m schoolslag Heren                                     all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven Brummer                   86                      30.26
    2. Raynor Wolf                    89  RZC                 32.26
    3. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              33.10
    4. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           33.45
    5. Kevin van Susteren             89  RZC                 33.98
    6. Stefan Verhaaf                 87  DeGelenberg         34.13



TOP
Nr. 23   100m rugslag Dames                                       all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marion van den Berg            86  DWK-XCESS         1:06.48
    2. Anne Awater                    88  DWK-XCESS         1:11.50
    3. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      1:12.23
    4. Bianca van Ringelestijn        85  DeGelenberg       1:12.64
    5. Maartje Veenstra               92  DeWhee            1:12.77
    6. Debby den Besten               92  WestlandDij       1:13.89
    7. Linda v.d. Hout                93  WestlandDij       1:14.56
    8. Lisette Scheepbouwer           90  DeWhee            1:14.70
    9. Nicole Paul                    87  DeGelenberg       1:15.23
   10. Rosalie Muller                 91  DeRijn            1:15.60
   11. Laura Gieltjes                 92  DeMeer            1:17.39
   12. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         1:17.82
   13. Roelien Hazeleger              90  DWK-XCESS         1:19.26
   14. Sanne de Jager                 89  Aquarijn          1:20.25
   15. Ayleen Fiechter                93  RZC               1:21.64
   16. Tessa Mol                      95  DeRijn            1:22.83
   17. ZoŽ van Zijl                   95  Aquarijn          1:23.48
   18. Liza van Dijk                  95  RZC               1:29.16
   19. Aimťe Groenveld                95  DeHoutrib         1:34.00
  dis. Annelies Vennegoor Op Nijhuis  93  DeRijn            1:22.07     RD
  dis. Jantine de Vries               87  DWK-XCESS         1:40.26     RR



TOP
Nr. 24   100m rugslag Heren                                       all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Verholt                   88  NoordVeluwe       1:01.98
    2. Pascal Timmermans              92  RZC               1:03.26
    3. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         1:05.86
    4. Arjan van Swam                 84  DeGelenberg       1:07.70
    5. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       1:10.04
    6. Yordie Santana Sanz            90  DeHoutrib         1:10.16
    7. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         1:12.28
    8. Nils Veldkamp                  93  DeWhee            1:12.67
    9. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:17.26
   10. Alex Catsburg                  94  MNCDordrecht      1:19.02
   11. Antoine Veenstra               94  DWK-XCESS         1:21.02
   12. Jesper de Jong                 93  Aquarijn          1:22.66
   13. Michiel Bouw                   94  DWK-XCESS         1:23.47



TOP
Nr. 25   200m vlinderslag Dames                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Maris                92  DeHoutrib         2:45.54
    2. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:46.82
    3. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg       2:53.67
    4. Esther van Mierlo              89  DeRijn            2:54.51
    5. Inge Pepping                   94  DeRijn            2:54.67
    6. Lenja Witlox                   92  ZC'90             3:01.73
    7. Karin de Kok                   93  AquAmigos         3:05.35
    8. Sanne de Laat                  95  AquAmigos         3:22.04



TOP
Nr. 26   200m vlinderslag Heren                                   all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Brouwers                   94  RZC               2:55.60



TOP
Nr. 27   100m wisselslag Dames                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Terink                 84  DWK-XCESS         1:06.23
    2. Evy Witlox                     88  DWK-XCESS         1:07.95
    3. Kirsten Zonneveld              88  WestlandDij       1:11.38
    4. Marina Scheepbouwer            84  DeWhee            1:11.64
    5. Marjolein Bolster              90  DWK-XCESS         1:12.70
    6. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:14.23
    7. Sanne de Jager                 89  Aquarijn          1:16.54
    8. Marijke Monsma                 85  DWK-XCESS         1:17.25
    9. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:17.51
   10. Rosalie Muller                 91  DeRijn            1:18.16
   11. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:20.13
   12. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:20.76
   13. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:21.08
   14. Liesbeth van Mill              87  DWK-XCESS         1:24.57
  dis. Michelle Geisler               95  Aquarijn          1:28.79     AE



TOP
Nr. 28   100m wisselslag Heren                                    all in
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS           59.92
    2. Sven Brummer                   86                    1:01.65
    3. Geert Lantink                  86  DeWhee            1:03.02
    4. Roy Awater                     91  RZC               1:03.64
    5. Raynor Wolf                    89  RZC               1:03.82
    6. Marc Catsburg                  90  MNCDordrecht      1:04.06
    7. John van Susteren              85  RZC               1:04.57
    8. Simon Veenstra                 90  DWK-XCESS         1:07.48
    9. Tom van Silfhout               91  RZC               1:10.10
   10. Frans Slaats                   93  ZC'90             1:10.32
   11. Jeffrey Uppelschoten           91  DeHoutrib         1:11.32
   12. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC               1:12.10
   13. Lars van Ginkel                91  DWK-XCESS         1:17.42
   14. Stefan Timmermans              94  RZC               1:23.54     SL