Limietwedstrijd Purmerend
Purmerend, Netherlands,    1-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 3 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 4 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 5 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 6 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Gemengd Min 5-   Nr. 8 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 10 50m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 11 50m vrije slag Heren Sen.   Nr. 12 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 13 200m rugslag Heren Sen.   Nr. 14 100m schoolslag Gemengd Min 5-   
Nr. 15 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 16 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 17 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 18 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 19 50m vlinderslag Gemengd Min 5-   Nr. 20 100m rugslag Dames Sen.   
Nr. 21 100m rugslag Heren Sen.   Nr. 22 200m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 23 200m schoolslag Heren Sen.   Nr. 24 100m vrije slag Gemengd Min 5-   
Nr. 25 200m wisselslag Dames Sen.   Nr. 26 200m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 27 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 28 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 29 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 30 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 31 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 32 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 33 200m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 34 200m vlinderslag Heren Sen.   


Nr. 1   100m wisselslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:10.15
    2. Carola van Hunnik              71  Noordwijkerhout   1:12.92
    3. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:14.11
    4. Yvette Gier                    94  De Columbiaan     1:14.16
    5. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:14.74
    6. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:15.33
    7. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    1:16.81
    8. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     1:21.02
    9. Medea Krijnen                  90  WZ&PCPurmerend    1:22.39
   10. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)       1:22.54
   11. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend    1:24.27
   12. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     1:24.45
   13. Amanda Scholte                 95  Nova              1:25.36
   14. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    1:25.37
   15. Nina Brouwers                  93  WZ&PCPurmerend    1:25.76
   16. Esther van Dijk                93  De Futen          1:26.52
   17. Christel Veenstra              90  Zwemlust-denHo    1:27.84
   18. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend    1:29.76
   19. Oriana van der Werff           93  De Futen          1:32.43
   20. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging    1:34.32
   21. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend    1:34.68



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jimmy Hendriksen               89  DES               1:04.72
    2. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout   1:05.61
    3. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:11.27
    4. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     1:11.87
    5. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend    1:12.40
    6. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     1:13.02
    7. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     1:15.11
    8. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     1:15.31
    9. Remy Naporowski                93  WZ&PCPurmerend    1:18.10
   10. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:37.74



TOP
Nr. 3   200m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:18.63
    2. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:21.03
    3. Romee van Dam                  91  Noordwijkerhout   2:21.52
    4. Danielle Koning                92  De Meer           2:28.00
    5. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:29.33
    6. Liset Jansen                   95  De Columbiaan     2:30.60
    7. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    2:31.32
    8. Merel Toussaint                92  De Futen          2:32.55
    9. Laura Gieltjes                 92  De Meer           2:32.83
   10. Lisa de Goei                   94  De Meer           2:38.10
   11. Anne Kooijman                  95  Zwemvereniging    2:39.79



TOP
Nr. 4   200m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    1:58.02
    2. Kristiaan Lenos                83  HPC               2:03.43
    3. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    2:06.29
    4. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:08.06
    5. Aziz Nosaire                   91  Zwemvereniging    2:09.68
    6. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan     2:09.79
    7. Erik vd Hoeff                  90  De Meer           2:10.33
    8. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    2:11.32
    9. Julian Diaz                    92  Zwemvereniging    2:12.82
   10. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan     2:12.89
   11. Timo v.d. Veen                 91  HPC               2:14.39
   12. Jeffrey Uppelschoten           91  De Houtrib        2:15.26
   13. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   2:21.13
   14. Remco van Eck                  94  De Meer           2:24.50
   15. Maikel Warmerdam               93  Noordwijkerhout   2:24.51
   16. Oscar van den Heuvel           95  Noordwijkerhout   2:26.05
   17. Edwin van Eck                  92  De Meer           2:26.84
   18. Symen Dogger                   94  DeZwoer           2:27.59
   19. Brian van de Graaf             94  De Houtrib        2:28.87
   20. Yassine Maniani                95  Zwemvereniging    2:29.96
   21. Michael van Dam                94  HPC               2:30.45
   22. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG     2:35.70
   23. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    2:45.02
   24. Zakaria el Mansori             95  Zwemvereniging    3:01.73



TOP
Nr. 5   50m vlinderslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         30.98
    2. Charlotte Maris                92  De Houtrib          31.01
    3. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      31.08
    4. Manon Steekers                 91  Noordwijkerhout     33.53
    5. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      33.53
    6. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)      34.19
    7. Demi Kool                      94  De Columbiaan       35.13
    8. Laura van Duijn                94  De Columbiaan       35.65
    9. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend      35.73
   10. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)         36.58
   11. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      36.59
   12. Astrid Schouten                86  De Futen            36.70
   13. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi       37.07
   14. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend      37.26
   15. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend      37.81
   16. Suzanne Robberegt              92  De Meer             37.96
   17. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend      38.78
   18. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend      39.26
   19. Marloes Jellema                95  WZ&PCPurmerend      40.37
   20. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)         40.40
   21. Lisa Alers                     92  WZ&PCPurmerend      40.69
   22. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)         43.67
   23. Yazz Jacob                     95  De Futen            46.19



TOP
Nr. 6   50m vlinderslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout     27.74
    2. Martijn Mulder                 89  De Meer             28.05
    3. Ricardo Diaz                   90  Zwemvereniging      29.85
    4. Dennis Rietveld                94  De Futen            30.91
    5. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      31.55
    6. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend      31.66
    7. Remy Naporowski                93  WZ&PCPurmerend      36.10
    8. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend      37.37



TOP
Nr. 7   100m rugslag Gemengd                      Mixed Minioren 5 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    1:20.71
    2. Delenn van Oostrom             96  De Meer           1:27.54
    3. Latascha Kilian                97  De Meer           1:27.77
    4. Rick Smit                      96  Vecht&Rijn(SG)    1:28.95
    5. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    1:30.02
    6. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:31.33
    7. Britt Monker                   97  De Meer           1:31.57
    8. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:34.59
    9. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     1:39.12
   10. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend    1:40.75
   11. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:42.19
   12. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:43.73
   13. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     1:45.16
   14. Melissa Groenveld              97  WZ&PCPurmerend    1:49.11
   15. Sharon van der Lem             98  WZ&PCPurmerend    2:11.21



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend    1:17.35
    2. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           1:18.02
    3. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging    1:19.00
    4. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:23.88
    5. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   1:24.23
    6. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan     1:25.42
    7. Anne Teeuwen                   93  Noordwijkerhout   1:26.35
    8. Marisol van Helden             95  Noordwijkerhout   1:28.92
    9. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend    1:29.86
   10. Rebecca Johnson                94  De Columbiaan     1:31.01
   11. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    1:31.99
   12. Elise de Graaff                95  De Meer           1:33.41
   13. Iris v.d. Hoef                 94  De Meer           1:33.42
   14. Roos van Bentum                91  DeZwoer           1:33.81
   15. Medea Krijnen                  90  WZ&PCPurmerend    1:35.65
   16. Nina Brouwers                  93  WZ&PCPurmerend    1:36.03
   17. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend    1:37.75
   18. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)       1:38.21
   19. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:38.47
   20. Lisa Alers                     92  WZ&PCPurmerend    1:41.17
   21. Shannen Bronk                  93  De Meer           1:42.20
   22. Kiefer van Rosmalen            95  DeZwoer           1:42.60
   23. Marije Harle                   95  DeZwoer           1:42.66
   24. Oriana van der Werff           93  De Futen          1:42.74



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    1:10.55
    2. Timo Suaka                     92  DES               1:13.63
    3. Julian Diaz                    92  Zwemvereniging    1:16.55
    4. Menno van den Heuvel           92  Noordwijkerhout   1:18.06
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:18.57
    6. Elwin Kamminga                 91  De Columbiaan     1:19.16
    7. Bernd Kobesen                  93  Nova              1:19.44
    8. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:19.61
    9. Max Punt                       92  DES               1:19.86
   10. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:20.74
   11. Kenan Ibisevic                 92  De Futen          1:20.99
   12. Zhivago Holwijn                92  De Futen          1:22.61
   13. Tom de Groot                   94  De Futen          1:30.10
   14. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend    1:42.46
   15. Matthew Stittelaar             95  ZCOoievaar(SG     1:51.13
   16. Derek van Roon                 94  WZ&PCPurmerend    1:54.38



   bm. Sander Beekman                 91  De Columbiaan     1:11.49
TOP
Nr. 10   50m vrije slag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      28.24
    2. Carola van Hunnik              71  Noordwijkerhout     28.73
    3. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan       29.70
    4. Romee van Dam                  91  Noordwijkerhout     29.80
    5. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      29.95
    6. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi       30.41
    7. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      30.42
    8. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi       31.05
    9. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)      32.26
   10. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend      32.28
   11. Liselotte Mulder               95  De Columbiaan       32.39
   12. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)         32.41
   13. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)      32.72
   14. Jora Broerse                   92  De Futen            33.10
   15. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi       33.39
   16. Christel Veenstra              90  Zwemlust-denHo      33.54
   17. Iris Berg                      95  De Columbiaan       33.61
   18. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)         34.25
   19. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)      35.12
   20. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend      35.43
   21. Marloes Jellema                95  WZ&PCPurmerend      35.53
   22. Yazz Jacob                     95  De Futen            37.13
   23. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)         37.72



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn Mulder                 89  De Meer             25.11
    2. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      25.82
    3. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout     25.96
    4. Randy Wajwakana                90  DES                 26.44
    5. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout     26.59
    6. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      26.97
    7. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout     27.06
    8. Laurens Oomkens                87  HPC                 27.08
    9. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend      27.18
   10. Rutger Teulings                88  De Futen            27.39
   11. Tino Kerkhof                   91  DES                 27.48
   12. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi       27.94
   13. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)      28.06
   14. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi       28.13
   15. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend      28.26
   16. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi       28.52
   17. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi       29.47
   18. Dennis Rietveld                94  De Futen            30.77
   19. Zhivago Holwijn                92  De Futen            31.01
   20. Yassine Maniani                95  Zwemvereniging      31.15
   21. Edwin van Eck                  92  De Meer             31.30
   22. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)      35.24
   23. Rick Jellema                   93  WZ&PCPurmerend      36.11
   24. Zakaria el Mansori             95  Zwemvereniging      37.60



TOP
Nr. 12   200m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chantal Elsgeest               90  De Columbiaan     2:28.02
    2. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan     2:39.20
    3. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:40.38
    4. Natasja Boers                  95  De Columbiaan     2:43.53
    5. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    2:49.64
    6. Laura Gieltjes                 92  De Meer           2:50.13
    7. Mariska van Geldorp            90  HPC               2:52.87
    8. Anne Kooijman                  95  Zwemvereniging    3:00.53
    9. Lisa de Goei                   94  De Meer           3:00.81
   10. Esther van Dijk                93  De Futen          3:07.99
   11. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging    3:16.60



TOP
Nr. 13   200m rugslag Heren                          Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:13.68
    2. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:20.14
    3. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan     2:30.39
    4. Michael van Dam                94  HPC               2:53.82



TOP
Nr. 14   100m schoolslag Gemengd                  Mixed Minioren 5 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend    1:32.66
    2. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    1:34.37
    3. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:39.53
    4. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     1:41.61
    5. Latascha Kilian                97  De Meer           1:42.31
    6. Felicia Emanuelson             97  De Meer           1:47.26
    7. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:49.30
       Kelly de Goei                  97  De Meer           1:49.30
    9. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend    1:49.55
   10. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    1:51.14
   11. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:54.10
   12. Sharon van der Lem             98  WZ&PCPurmerend    2:23.31
  dis. Melissa Groenveld              97  WZ&PCPurmerend    2:04.79



TOP
Nr. 15   100m vlinderslag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:15.46
    2. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:17.28
    3. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    1:18.12
    4. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    1:18.92
    5. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:19.33
    6. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   1:19.51
    7. Demi Kool                      94  De Columbiaan     1:20.57
    8. Jara Schmidt                   94  De Columbiaan     1:20.93
    9. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)    1:21.18
   10. Laura van Duijn                94  De Columbiaan     1:21.35
   11. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan     1:27.79
   12. Liset Jansen                   95  De Columbiaan     1:28.84
   13. Shannen Bronk                  93  De Meer           1:34.57



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    1:00.69
    2. Kristiaan Lenos                83  HPC               1:04.47
    3. Aziz Nosaire                   91  Zwemvereniging    1:06.75
    4. Stefan Hazeleger               91  De Meer           1:08.61
    5. Elwin Kamminga                 91  De Columbiaan     1:10.62
    6. Ricardo Diaz                   90  Zwemvereniging    1:11.47
       Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)       1:11.47
    8. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:12.10
    9. Maikel Warmerdam               93  Noordwijkerhout   1:14.98
   10. Oscar van den Heuvel           95  Noordwijkerhout   1:20.40
   11. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG     1:36.39



TOP
Nr. 17   50m schoolslag Dames                        Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend      35.17
    2. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer             35.88
    3. Rieneke Jager                  93  DeZwoer             38.37
    4. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      38.85
    5. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      39.26
    6. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend      40.46
    7. Marjolein Maris                94  De Houtrib          41.27
    8. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)      41.69
    9. Elise de Graaff                95  De Meer             44.21
   10. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend      44.97
   11. Marije Harle                   95  DeZwoer             45.89
   12. Maxine Alfonsi                 95  ORZC'96(SG)         46.18
   13. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)      46.50
   14. Marloes Jellema                95  WZ&PCPurmerend      47.61



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Heren                        Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      32.14
    2. Axel Tietze                    88  WZ&PCPurmerend      34.64
    3. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend      35.17
    4. Rutger Teulings                88  De Futen            36.34
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      36.37
    6. Menno van den Heuvel           92  Noordwijkerhout     36.51
    7. Rodrigo Moctezuma              89  De Futen            36.79
    8. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)      36.82
    9. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)      37.33
   10. Zhivago Holwijn                92  De Futen            37.76
   11. Symen Dogger                   94  DeZwoer             43.21
   12. Rick Jellema                   93  WZ&PCPurmerend      47.13
   13. Matthew Stittelaar             95  ZCOoievaar(SG       51.16
   14. Derek van Roon                 94  WZ&PCPurmerend      54.56



   bm. Sander Beekman                 91  De Columbiaan       32.45
TOP
Nr. 19   50m vlinderslag Gemengd                  Mixed Minioren 5 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend      40.18
    2. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi       42.80
    3. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend      43.15
    4. Britt Monker                   97  De Meer             44.29
    5. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)      45.55
    6. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend      46.58
    7. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi       48.99
    8. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi       49.34
    9. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi       50.12
   10. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi       52.25
   11. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend      53.96
   12. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend      54.55
   13. Felicia Emanuelson             97  De Meer             55.97
   14. Amy Weijburg                   97  DeZwoer             56.28
  dis. Kelly de Goei                  97  De Meer             55.15



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                          Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:07.31
    2. Chantal Elsgeest               90  De Columbiaan     1:09.51
    3. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan     1:14.15
    4. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:14.67
    5. Manon Steekers                 91  Noordwijkerhout   1:16.63
    6. Natasja Boers                  95  De Columbiaan     1:17.77
    7. Merel Toussaint                92  De Futen          1:19.98
    8. Tess van der Zon               95  Noordwijkerhout   1:20.40
    9. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    1:21.68
   10. Marit Hoogland                 93  WZ&PCPurmerend    1:22.03
   11. Roos van Bentum                91  DeZwoer           1:23.38
   12. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:23.54
   13. Astrid Schouten                86  De Futen          1:24.20
   14. Amanda Scholte                 95  Nova              1:26.87
   15. Nina Brouwers                  93  WZ&PCPurmerend    1:27.02
   16. Jora Broerse                   92  De Futen          1:29.34
   17. Kiefer van Rosmalen            95  DeZwoer           1:32.96
   18. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:36.53



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                          Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  De Columbiaan       57.94
    2. Kenan Ibisevic                 92  De Futen          1:10.30
    3. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan     1:11.88
    4. Laurens Oomkens                87  HPC               1:12.79
    5. Rodrigo Moctezuma              89  De Futen          1:13.56
    6. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend    1:21.47
    7. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend    1:27.38
    8. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:32.61
    9. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:34.65



TOP
Nr. 22   200m schoolslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging    2:46.98
    2. Yvette Gier                    94  De Columbiaan     2:59.50
    3. Nadia du Fossé                 94  HPC               3:03.08
    4. Anne Teeuwen                   93  Noordwijkerhout   3:07.08
    5. Charlotte Maris                92  De Houtrib        3:08.99
    6. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   3:12.71
    7. Rebecca Johnson                94  De Columbiaan     3:15.43
    8. Marisol van Helden             95  Noordwijkerhout   3:15.45
    9. Anita van der Velde            92  ORZC'96(SG)       3:16.84
   10. Iris v.d. Hoef                 94  De Meer           3:20.27
   11. Desiree van der Lem            68  WZ&PCPurmerend    3:21.18
   12. Elise de Graaff                95  De Meer           3:24.54
   13. Suzanne Robberegt              92  De Meer           3:28.19
   14. Kimberly Passmore              95  Vecht&Rijn(SG)    3:28.36
   15. Anne Kooijman                  95  Zwemvereniging    3:40.78
   16. Geke Hasperhoven               95  Zwemvereniging    3:50.32



TOP
Nr. 23   200m schoolslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout   2:47.73
    2. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    2:49.41
    3. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    2:54.05



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Gemengd                  Mixed Minioren 5 en la
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend    1:14.96
    2. Delenn van Oostrom             96  De Meer           1:18.14
    3. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:18.83
    4. Latascha Kilian                97  De Meer           1:19.60
    5. Melissa Smienk                 96  Vecht&Rijn(SG)    1:19.84
    6. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:22.30
    7. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    1:23.34
    8. Britt Monker                   97  De Meer           1:24.72
    9. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     1:28.58
   10. Anja Daalhuizen                96  Vecht&Rijn(SG)    1:30.32
   11. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend    1:30.38
   12. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     1:31.49
   13. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:33.48
   14. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:33.63
   15. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     1:37.55
   16. Sharon van der Lem             98  WZ&PCPurmerend    2:09.26



TOP
Nr. 25   200m wisselslag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           2:35.32
    2. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:44.63
    3. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           2:46.11
    4. Jara Schmidt                   94  De Columbiaan     2:52.75
    5. Iris v.d. Hoef                 94  De Meer           2:54.68
    6. Liselotte Mulder               95  De Columbiaan     2:58.76
    7. Iris Berg                      95  De Columbiaan     3:02.62



TOP
Nr. 26   200m wisselslag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael van der Ploeg          89  Noordwijkerhout   2:21.12
    2. Jimmy Hendriksen               89  DES               2:25.48
    3. Erik vd Hoeff                  90  De Meer           2:28.10
    4. Timo Suaka                     92  DES               2:28.49
    5. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   2:31.25
    6. Bernd Kobesen                  93  Nova              2:34.98
    7. Yassine Maniani                95  Zwemvereniging    2:59.65
    8. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    3:25.41
    9. Zakaria el Mansori             95  Zwemvereniging    3:35.05



TOP
Nr. 27   50m rugslag Dames                           Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)         32.14
    2. Manon Steekers                 91  Noordwijkerhout     35.27
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      36.13
    4. Ragna Jonker                   90  ORZC'96(SG)         37.47
    5. Astrid Schouten                86  De Futen            39.48
    6. Medea Krijnen                  90  WZ&PCPurmerend      40.47
    7. Christel Veenstra              90  Zwemlust-denHo      40.56
    8. Anne van Rongen                95  WZ&PCPurmerend      41.28
    9. Ilona Udes                     92  WZ&PCPurmerend      41.97
   10. Yazz Jacob                     95  De Futen            46.70



TOP
Nr. 28   50m rugslag Heren                           Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Kersten                    86  De Columbiaan       26.55
    2. Laurens Oomkens                87  HPC                 33.96
    3. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan       34.03
    4. Rodrigo Moctezuma              89  De Futen            34.05



TOP
Nr. 29   100m vrije slag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:00.19
    2. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       1:01.07
    3. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:01.27
    4. Tessa Lukassen                 87  Zwemvereniging    1:02.38
    5. Carola van Hunnik              71  Noordwijkerhout   1:02.96
    6. Romee van Dam                  91  Noordwijkerhout   1:03.82
    7. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:03.93
    8. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan     1:04.89
    9. Charlotte Maris                92  De Houtrib        1:05.06
   10. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    1:05.77
   11. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           1:05.92
   12. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:06.39
   13. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    1:07.19
   14. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    1:07.69
   15. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:07.78
   16. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     1:07.88
   17. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:07.90
   18. Mariska van Geldorp            90  HPC               1:08.18
   19. Danielle Koning                92  De Meer           1:08.38
   20. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:08.71
   21. Esther van Dijk                93  De Futen          1:10.67
   22. Merel Toussaint                92  De Futen          1:10.69
   23. Iris Voordouw                  91  Vecht&Rijn(SG)    1:10.86
   24. René Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     1:11.60
   25. Roos van Bentum                91  DeZwoer           1:12.78
   26. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    1:12.99
   27. Laura Gieltjes                 92  De Meer           1:13.19
   28. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:13.41
   29. Jora Broerse                   92  De Futen          1:15.06
   30. Lisa de Goei                   94  De Meer           1:15.49
   31. Tess van der Zon               95  Noordwijkerhout   1:15.64
   32. Shannen Bronk                  93  De Meer           1:19.16
   33. Marije Harle                   95  DeZwoer           1:20.43
   34. Kiefer van Rosmalen            95  DeZwoer           1:20.51
   35. Marcha Kemp                    95  WZ&PCPurmerend    1:21.01
   36. Elise de Graaff                95  De Meer           1:21.65
   37. Aranka Schouten                95  Vecht&Rijn(SG)    1:22.09



TOP
Nr. 30   100m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kristiaan Lenos                83  HPC                 55.33
    2. Martijn Mulder                 89  De Meer             55.55
    3. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      57.21
    4. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      57.26
    5. Randy Wajwakana                90  DES                 58.34
    6. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan       59.41
    7. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      59.52
    8. Max Punt                       92  DES                 59.64
    9. Timo v.d. Veen                 91  HPC               1:00.04
   10. Casper Marelis                 92  Vecht&Rijn(SG)    1:00.81
   11. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan     1:01.24
   12. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:01.88
   13. Marcel van der Lem             65  WZ&PCPurmerend    1:02.30
   14. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     1:02.65
   15. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     1:02.71
   16. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     1:02.75
   17. Tino Kerkhof                   91  DES               1:02.90
   18. Rutger Teulings                88  De Futen          1:03.12
   19. Laurens Oomkens                87  HPC               1:04.39
   20. Kasper Gerdes                  93  ORZC'96(SG)       1:04.53
   21. Maikel Warmerdam               93  Noordwijkerhout   1:05.03
   22. Arn van Londen                 91  Vecht&Rijn(SG)    1:05.21
   23. Menno van den Heuvel           92  Noordwijkerhout   1:05.45
   24. Oscar van den Heuvel           95  Noordwijkerhout   1:06.08
   25. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     1:06.25
   26. Dennis Rietveld                94  De Futen          1:08.41
   27. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:09.65
   28. Bart Kalmeyer                  92  Vecht&Rijn(SG)    1:11.60
   29. Robin Döderlein De Win         93  WZ&PCPurmerend    1:13.41
   30. Jordi Verheul                  95  Vecht&Rijn(SG)    1:19.82
   31. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:22.92
   32. Zakaria el Mansori             95  Zwemvereniging    1:24.04



TOP
Nr. 31   400m vrije slag Dames                       Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   5:08.48



TOP
Nr. 32   400m vrije slag Heren                       Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    4:14.63
    2. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    4:28.82
    3. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         4:29.08
    4. Stefan Hazeleger               91  De Meer           4:35.92
    5. Remco van Eck                  94  De Meer           5:08.68
    6. Edwin van Eck                  92  De Meer           5:19.72



TOP
Nr. 33   200m vlinderslag Dames                      Dames Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Robberegt              92  De Meer           3:36.22



TOP
Nr. 34   200m vlinderslag Heren                      Heren Senioren Open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:30.54
    2. Aziz Nosaire                   91  Zwemvereniging    2:35.54
    3. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   2:39.99