Gecombineerde SPEEDO Wedstrijd 4 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to Luctor et Emergo


Nr. 1  100m vrije slag  Heren  Minioren 6
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 4  100m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Minioren 5
Nr. 6  50m vlinderslag  Dames  Minioren 5
Nr. 7  25m vlinderslag  Gemengd  Minioren 1 en 2
Nr. 8  25m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 9  25m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 10  25m vlinderslag  Heren  Minioren 5 (i)
Nr. 11  25m vlinderslag  Dames  Minioren 5 (i)
Nr. 12  50m vlinderslag  Heren  Minioren 6 (i)
Nr. 14  200m wisselslag  Heren  Minioren 6
Nr. 16  100m wisselslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 17  100m wisselslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 18  100m schoolslag  Heren  Minioren 5
Nr. 19  100m schoolslag  Dames  Minioren 5
Nr. 20  25m vrije slag  Gemengd  Minioren 1 en 2
Nr. 21  50m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 22  50m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4 (i)
Nr. 23  50m vrije slag  Heren  Minioren 5 (i)
Nr. 24  50m vrije slag  Dames  Minioren 5 (i)
Nr. 25  50m vrije slag  Heren  Minioren 6 (i)
Nr. 27  100m rugslag  Heren  Minioren 6
Nr. 29  100m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 30  100m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 31  400m vrije slag  Dames  Minioren 5


Nr. 1
1-4-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Lennard Breel11De Stormvogel1:11.1834.041:11.18
2.Joost Gevaert11De Bevelanders1:12.1634.671:12.16
3.Siegert van Dieren11De Bevelanders1:16.4135.651:16.41
4.Sjakko Bekkers11De Stormvogel1:17.7737.331:17.77
5.Mees Leijnse11De Stormvogel1:18.7637.411:18.76
6.Ozzie Hoogesteger11De Stormvogel1:22.6138.891:22.61
7.Bas Klompe11De Stormvogel1:23.4340.211:23.43
8.Daniel Mehlbaum11De Ganze1:23.7939.921:23.79
9.Tom van Gils11Onderdak1:25.5139.691:25.51
10.Thijs van Spall11Zeelandia1:34.2142.501:34.21
11.Laurens v.d. Leden11De Ganze1:39.4046.601:39.40
12.Gayito Joval11Luctor et Emerg1:41.1647.501:41.16
13.Christian van Nieuwenhuizen11Luctor et Emerg1:42.1948.331:42.19
14.Rik Rozendaal11Luctor et Emerg1:46.7950.291:46.79
15.Alex Westerweele11De Ganze2:05.1454.642:05.14


<< TOP >>
Nr. 3
1-4-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Wouter Stap09De Stormvogel1:47.0351.001:47.03
2.Alex Breel09De Stormvogel1:50.1952.711:50.19
3.Sander de Hamer09De Ganze1:51.0452.101:51.04
4.Robbie van As09Luctor et Emerg1:55.5553.641:55.55
5.Kalle van Gemert08De Stormvogel1:55.66*56.471:55.66
6.Casper Zwier09Onderdak1:56.4254.501:56.42
7.Jochem Neels08Zeelandia1:58.3054.821:58.30
8.Arco Nahon09De Bevelanders2:06.261:00.692:06.26
9.Ricardo Lauffer08Luctor et Emerg2:07.3759.662:07.37


<< TOP >>
Nr. 4
1-4-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Demi van der Werf09De Stormvogel1:39.0548.071:39.05
2.Manon Kloosterman09De Bevelanders1:42.7648.741:42.76
3.Kabi Schouwenaar09De Bevelanders1:45.1650.481:45.16
4.Iris Klapwijk09De Stormvogel1:46.29*51.031:46.29
5.Eefje Dalebout09Onderdak1:49.5751.601:49.57
6.Lise Vossen09Onderdak1:51.9753.801:51.97
7.Vera de Regt09De Bevelanders1:54.0252.221:54.02
8.Gevena Joval09Luctor et Emerg1:54.5352.651:54.53
9.Hinke Oosterhoff08Onderdak1:55.2153.531:55.21
10.Eva Pijpelink09Zeelandia1:56.5355.601:56.53
11.Fabiënne Schoutens08Zeelandia1:57.9056.311:57.90
12.Sabine Verweel08Onderdak1:59.6656.431:59.66
13.Vera Poot09De Ganze2:00.65*54.062:00.65
14.Julia de Jager09De Bevelanders2:02.17*1:00.862:02.17
15.Sara Aburabaiya08Luctor et Emerg2:02.501:00.062:02.50
16.Sanne Stroosnijder09Zeelandia2:02.6158.232:02.61
17.Stephanie Mieras09De Bevelanders2:03.15*58.852:03.15
18.Lisa Pieters09De Bevelanders2:03.181:00.962:03.18
19.Maartje Oosterhoff09Onderdak2:05.461:00.442:05.46
20.Loes Janssen09De Bevelanders2:06.311:00.142:06.31
21.Elvira de Nood09De Bevelanders2:07.321:02.162:07.32
22.Valerie Mieras08De Bevelanders2:08.801:02.322:08.80
ng.Kiki Deguelle09Onderdak


<< TOP >>
Nr. 5
1-4-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Levy Kort10De Stormvogel39.42
2.Guimar van der Weele10De Stormvogel41.12
3.Jean-Paul de Pooter10De Stormvogel49.13
dis.Jeroen Reijnhout10De Bevelanders55.80VC
ng.Pedro Mol10De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 6
1-4-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Eline de Haard10De Stormvogel38.09
Savannah Leenheer10De Stormvogel38.09
3.Romy Hoogendijk10Onderdak39.03
4.Lotte Dalmeijer10Luctor et Emerg39.53
5.Tulany de Wilde10De Stormvogel42.55
6.Tineke van Dort10De Stormvogel44.66
7.Manon Terpstra10Onderdak45.44
8.Claudia Berndsen10Zeelandia47.05
9.Sanne Koopmanschap10De Stormvogel47.07
dis.Esmee de Kok10De Bevelanders49.12VC
ng.Lindy van Anrooy10De Bevelanders
ng.Tabitha Mulder10Onderdak


<< TOP >>
Nr. 7
1-4-2007
25m vlinderslag  Gemengd

Minioren 1 en 2 (i)
Geen limieten


Minioren 1 en 2 (i)

Lft.Afk./depotTijd
1.Robin Davidse07Luctor et Emerg28.96*
dis.Ricardo van Belzen07Luctor et Emerg32.22VC
dis.Nathan Bun07Luctor et Emerg43.33VC


Minioren 1 en 2 (i)

Lft.Afk./depotTijd
1.Eline Bekkers07De Stormvogel28.10*
dis.Shanice Beekman07Luctor et Emerg29.56VC
ng.Carolien Verbiest07Onderdak


<< TOP >>
Nr. 8
1-4-2007
25m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Pascal van Vliet09De Stormvogel21.84
2.Noud van Spall09Zeelandia26.44
3.Nander Meerman08De Stormvogel27.24
4.Matthijs Bijkerk09De Stormvogel31.92
dis.René Langebeeke09Luctor et Emerg29.39VC
dis.Timo Zeilstra08De Ganze33.22VC
ng.Jonathan Davidse09De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 9
1-4-2007
25m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Jaimy de Vrieze08De Ganze24.30
2.Sarinah Leenheer09De Stormvogel26.78
3.Ylva Wolterman08De Stormvogel27.19
4.Myrthe v.d. Leden09De Ganze29.03
dis.Lisa Davidse08Luctor et Emerg30.26VC


<< TOP >>
Nr. 10
1-4-2007
25m vlinderslag  Heren

Minioren 5 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
dis.Alexander Wessel10De Stormvogel28.72VC
dis.Erik Lobbezoo10De Stormvogel29.12VC


<< TOP >>
Nr. 11
1-4-2007
25m vlinderslag  Dames

Minioren 5 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Paula Zulfah10De Stormvogel21.05
2.Romy Contant10De Stormvogel22.97
3.Britt van Vossen10De Ganze24.41
ng.Carlijn van Ingen10De Ganze


<< TOP >>
Nr. 12
1-4-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 6 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Menno van Kaam11De Stormvogel52.23
dis.Dicky Valkenier11De Stormvogel55.70VC


<< TOP >>
Nr. 14
1-4-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Lennard Breel11De Stormvogel2:55.0640.421:24.142:15.712:55.06
2.Joost Gevaert11De Bevelanders3:03.7741.121:26.672:22.433:03.77
3.Siegert van Dieren11De Bevelanders3:09.3741.621:30.232:25.493:09.37
4.Sjakko Bekkers11De Stormvogel3:10.6444.961:35.052:30.083:10.64
5.Ozzie Hoogesteger11De Stormvogel3:12.3839.281:26.742:26.203:12.38
6.Tom van Gils11Onderdak3:13.9746.361:34.892:30.543:13.97
7.Mees Leijnse11De Stormvogel3:19.0643.491:35.352:30.923:19.06
8.Bas Klompe11De Stormvogel3:29.4150.301:42.612:39.733:29.41
9.Daniel Mehlbaum11De Ganze3:40.8853.971:48.262:54.783:40.88
10.Gayito Joval11Luctor et Emerg4:20.761:08.872:22.743:25.464:20.76
dis.Christian van Nieuwenhuizen11Luctor et Emerg4:07.49VC-:--.--2:02.153:10.484:07.49
dis.Rik Rozendaal11Luctor et Emerg4:20.75VC59.982:07.573:21.814:20.75


<< TOP >>
Nr. 16
1-4-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Wouter Stap09De Stormvogel1:30.4542.961:30.45
2.Alex Breel09De Stormvogel1:41.0749.011:41.07
3.Sander de Hamer09De Ganze1:41.2948.661:41.29
4.Kalle van Gemert08De Stormvogel1:47.3654.651:47.36
5.Casper Zwier09Onderdak1:49.7953.211:49.79
6.Jochem Neels08Zeelandia1:54.67*57.131:54.67
7.Ricardo Lauffer08Luctor et Emerg2:03.24*57.702:03.24
dis.Robbie van As09Luctor et Emerg1:49.96VI53.401:49.96
dis.Arco Nahon09De Bevelanders1:58.22VC59.371:58.22


<< TOP >>
Nr. 17
1-4-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Demi van der Werf09De Stormvogel1:35.2947.851:35.29
2.Manon Kloosterman09De Bevelanders1:35.4646.651:35.46
3.Hinke Oosterhoff08Onderdak1:44.2449.981:44.24
4.Vera de Regt09De Bevelanders1:46.6650.011:46.66
5.Kabi Schouwenaar09De Bevelanders1:46.7752.331:46.77
6.Sabine Verweel08Onderdak1:47.5553.091:47.55
7.Vera Poot09De Ganze1:49.50*49.991:49.50
8.Gevena Joval09Luctor et Emerg1:49.7856.991:49.78
9.Lise Vossen09Onderdak1:51.4756.421:51.47
10.Eefje Dalebout09Onderdak1:52.0954.861:52.09
11.Stephanie Mieras09De Bevelanders1:54.5955.031:54.59
12.Eva Pijpelink09Zeelandia1:55.4057.611:55.40
13.Elvira de Nood09De Bevelanders1:58.7556.781:58.75
14.Sanne Stroosnijder09Zeelandia1:59.901:00.921:59.90
15.Julia de Jager09De Bevelanders2:01.731:03.462:01.73
16.Loes Janssen09De Bevelanders2:01.8259.432:01.82
17.Valerie Mieras08De Bevelanders2:04.40*1:03.102:04.40
dis.Iris Klapwijk09De Stormvogel1:38.38SM48.741:38.38
dis.Lisa Pieters09De Bevelanders1:50.75RF52.471:50.75
dis.Maartje Oosterhoff09Onderdak1:50.99RH55.681:50.99
dis.Sara Aburabaiya08Luctor et Emerg2:10.85VC1:05.092:10.85
ng.Kiki Deguelle09Onderdak


<< TOP >>
Nr. 18
1-4-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Levy Kort10De Stormvogel1:37.5046.231:37.50
2.Jeroen Reijnhout10De Bevelanders1:47.6652.011:47.66
3.Guimar van der Weele10De Stormvogel1:50.0852.371:50.08
4.Jean-Paul de Pooter10De Stormvogel1:54.9454.321:54.94
ng.Pedro Mol10De Stormvogel


<< TOP >>
Nr. 19
1-4-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Tulany de Wilde10De Stormvogel1:28.8742.491:28.87
2.Romy Hoogendijk10Onderdak1:29.0942.761:29.09
3.Savannah Leenheer10De Stormvogel1:34.1344.511:34.13
4.Tineke van Dort10De Stormvogel1:39.4446.331:39.44
5.Eline de Haard10De Stormvogel1:39.9247.861:39.92
6.Manon Terpstra10Onderdak1:47.7050.351:47.70
7.Lotte Dalmeijer10Luctor et Emerg1:49.9952.401:49.99
8.Sanne Koopmanschap10De Stormvogel1:57.09*56.121:57.09
9.Esmee de Kok10De Bevelanders1:57.7856.811:57.78
10.Claudia Berndsen10Zeelandia2:01.2058.852:01.20
ng.Lindy van Anrooy10De Bevelanders
ng.Tabitha Mulder10Onderdak


<< TOP >>
Nr. 20
1-4-2007
25m vrije slag  Gemengd

Minioren 1 en 2 (i)
Geen limieten


Minioren 1 en 2 (i)

Lft.Afk./depotTijd
1.Ricardo van Belzen07Luctor et Emerg23.67
2.Nathan Bun07Luctor et Emerg27.28*
dis.Robin Davidse07Luctor et EmergAA


Minioren 1 en 2 (i)

Lft.Afk./depotTijd
1.Eline Bekkers07De Stormvogel23.03*
2.Shanice Beekman07Luctor et Emerg24.04
ng.Madelief de Wit06Luctor et Emerg
ng.Carolien Verbiest07Onderdak


<< TOP >>
Nr. 21
1-4-2007
50m vrije slag  HerenMinioren 3 en 4 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Pascal van Vliet09De Stormvogel40.41
2.Matthijs Bijkerk09De Stormvogel46.67
3.René Langebeeke09Luctor et Emerg50.47
4.Nander Meerman08De Stormvogel50.98
5.Noud van Spall09Zeelandia51.14
6.Timo Zeilstra08De Ganze54.69
ng.Jonathan Davidse09De Stormvogel
ng. za.Menno de Ridder09Luctor et Emerg


<< TOP >>
Nr. 22
1-4-2007
50m vrije slag  DamesMinioren 3 en 4 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Sarinah Leenheer09De Stormvogel43.44
2.Lisa Davidse08Luctor et Emerg48.66
3.Ylva Wolterman08De Stormvogel48.84
4.Myrthe v.d. Leden09De Ganze49.36*
5.Irène Stavast09Luctor et Emerg52.36
6.Jaimy de Vrieze08De Ganze53.38
7.Ling Li Crucq08Luctor et Emerg1:05.59


<< TOP >>
Nr. 23
1-4-2007
50m vrije slag  Heren

Minioren 5 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Kevin van Haaren10De Stormvogel41.17
2.Alexander Wessel10De Stormvogel45.59
dis.Erik Lobbezoo10De StormvogelVR


<< TOP >>
Nr. 24
1-4-2007
50m vrije slag  Dames

Minioren 5 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Paula Zulfah10De Stormvogel39.05
2.Romy Contant10De Stormvogel43.09
3.Britt van Vossen10De Ganze44.53
ng.Carlijn van Ingen10De Ganze


<< TOP >>
Nr. 25
1-4-2007
50m vrije slag  Heren

Minioren 6 (i)
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Ismir Obarcanin11De Stormvogel37.23
2.Dicky Valkenier11De Stormvogel42.05
3.Menno van Kaam11De Stormvogel42.71


<< TOP >>
Nr. 27
1-4-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Lennard Breel11De Stormvogel1:23.2640.301:23.26
2.Joost Gevaert11De Bevelanders1:25.9842.401:25.98
3.Siegert van Dieren11De Bevelanders1:30.1744.311:30.17
4.Ozzie Hoogesteger11De Stormvogel1:31.7943.471:31.79
5.Tom van Gils11Onderdak1:31.8445.101:31.84
6.Sjakko Bekkers11De Stormvogel1:33.7246.141:33.72
7.Mees Leijnse11De Stormvogel1:34.9145.361:34.91
8.Daniel Mehlbaum11De Ganze1:38.7548.941:38.75
9.Bas Klompe11De Stormvogel1:41.6049.741:41.60
10.Laurens v.d. Leden11De Ganze1:53.87*54.401:53.87
11.Thijs van Spall11Zeelandia1:58.5656.141:58.56
12.Rik Rozendaal11Luctor et Emerg2:02.2457.162:02.24
13.Christian van Nieuwenhuizen11Luctor et Emerg2:06.521:00.802:06.52
14.Gayito Joval11Luctor et Emerg2:09.38*1:02.942:09.38
15.Alex Westerweele11De Ganze2:16.721:04.992:16.72


<< TOP >>
Nr. 29
1-4-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Wouter Stap09De Stormvogel1:18.4337.611:18.43
2.Alex Breel09De Stormvogel1:27.2941.171:27.29
3.Casper Zwier09Onderdak1:29.6542.651:29.65
4.Arco Nahon09De Bevelanders1:37.3445.851:37.34
5.Kalle van Gemert08De Stormvogel1:37.4346.821:37.43
6.Sander de Hamer09De Ganze1:39.1545.591:39.15
7.Robbie van As09Luctor et Emerg1:43.5046.851:43.50
8.Ricardo Lauffer08Luctor et Emerg1:48.91*48.631:48.91
9.Jochem Neels08Zeelandia1:49.49-:--.--1:49.49


<< TOP >>
Nr. 30
1-4-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd50m100m
1.Manon Kloosterman09De Bevelanders1:25.5938.911:25.59
2.Demi van der Werf09De Stormvogel1:27.5640.781:27.56
3.Hinke Oosterhoff08Onderdak1:31.7543.241:31.75
4.Iris Klapwijk09De Stormvogel1:32.7243.161:32.72
5.Maartje Oosterhoff09Onderdak1:32.9443.391:32.94
6.Sabine Verweel08Onderdak1:36.6744.531:36.67
7.Gevena Joval09Luctor et Emerg1:37.0044.301:37.00
8.Kabi Schouwenaar09De Bevelanders1:38.8047.251:38.80
9.Vera de Regt09De Bevelanders1:39.75*46.571:39.75
10.Lisa Pieters09De Bevelanders1:40.3748.451:40.37
11.Vera Poot09De Ganze1:44.76*47.601:44.76
12.Fabiënne Schoutens08Zeelandia1:45.3648.761:45.36
13.Stephanie Mieras09De Bevelanders1:45.9649.831:45.96
14.Eefje Dalebout09Onderdak1:48.1849.631:48.18
15.Loes Janssen09De Bevelanders1:50.9653.131:50.96
Sanne Stroosnijder09Zeelandia1:50.9651.491:50.96
17.Lise Vossen09Onderdak1:52.16*53.131:52.16
18.Elvira de Nood09De Bevelanders1:52.2950.861:52.29
19.Julia de Jager09De Bevelanders1:54.4954.551:54.49
20.Eva Pijpelink09Zeelandia1:54.5853.411:54.58
21.Valerie Mieras08De Bevelanders1:55.4854.731:55.48
22.Sara Aburabaiya08Luctor et Emerg2:11.6659.892:11.66
ng.Kiki Deguelle09Onderdak


<< TOP >>
Nr. 31
1-4-2007
400m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Lft.Afk./depotTijd
1.Romy Hoogendijk10Onderdak5:28.84
50m:
100m:
35.60
1:16.93
35.60
41.33
150m:
200m:
1:59.33
2:42.16
42.40
42.83
250m:
300m:
3:25.04
4:07.00
42.88
41.96
350m:
400m:
4:48.67
5:28.84
41.67
40.17
2.Lotte Dalmeijer10Luctor et Emerg5:33.46
50m:
100m:
37.42
1:19.55
37.42
42.13
150m:
200m:
2:02.11
2:44.81
42.56
42.70
250m:
300m:
3:26.93
4:09.43
42.12
42.50
350m:
400m:
4:52.40
5:33.46
42.97
41.06
3.Tineke van Dort10De Stormvogel5:58.09
50m:
100m:
38.09
1:22.01
38.09
43.92
150m:
200m:
2:07.42
2:54.20
45.41
46.78
250m:
300m:
3:40.98
4:26.23
46.78
45.25
350m:
400m:
5:12.95
5:58.09
46.72
45.14
4.Eline de Haard10De Stormvogel6:04.27
50m:
100m:
38.06
1:22.11
38.06
44.05
150m:
200m:
2:07.63
2:54.41
45.52
46.78
250m:
300m:
3:41.31
4:29.30
46.90
47.99
350m:
400m:
5:18.11
6:04.27
48.81
46.16
5.Tulany de Wilde10De Stormvogel6:14.74
50m:
100m:
41.19
1:27.91
41.19
46.72
150m:
200m:
2:15.78
3:03.36
47.87
47.58
250m:
300m:
3:51.92
4:40.79
48.56
48.87
350m:
400m:
5:28.53
6:14.74
47.74
46.21
6.Savannah Leenheer10De Stormvogel6:23.41
50m:
100m:
39.43
1:26.22
39.43
46.79
150m:
200m:
2:16.33
3:05.10
50.11
48.77
250m:
300m:
3:55.67
4:47.86
50.57
52.19
350m:
400m:
5:35.19
6:23.41
47.33
48.22
7.Esmee de Kok10De Bevelanders7:03.40
50m:
100m:
47.61
1:41.44
47.61
53.83
150m:
200m:
2:37.61
3:32.29
56.17
54.68
250m:
300m:
4:27.32
5:22.90
55.03
55.58
350m:
400m:
6:16.75
7:03.40
53.85
46.65
8.Claudia Berndsen10Zeelandia7:35.40
50m:
100m:
48.73
1:44.29
48.73
55.56
150m:
200m:
2:42.09
3:40.75
57.80
58.66
250m:
300m:
4:41.17
5:40.14
1:00.42
58.97
350m:
400m:
6:40.35
7:35.40
1:00.21
55.05
ng.Lindy van Anrooy10De Bevelanders
ng.Sanne Koopmanschap10De Stormvogel