20070401 Speedo Jaargangswedstrijd ronde 4
Eindhoven, Netherlands,    1-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Heren Min 6   Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 3+4   
Nr. 4 100m schoolslag Dames Min 3+4   Nr. 5 25m vlinderslag Gemengd Min 1+2   
Nr. 6 25m vlinderslag Heren Min 3+4   Nr. 7 25m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 8 50m vlinderslag Heren Min 5   Nr. 9 50m vlinderslag Dames Min 5   
Nr. 10 25m vlinderslag Heren Min 5   Nr. 11 25m vlinderslag Dames Min 5   
Nr. 12 50m vlinderslag Heren Min 6   Nr. 14 200m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 16 100m wisselslag Heren Min 3+4   Nr. 17 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 18 25m vrije slag Gemengd Min 1+2   Nr. 19 50m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 20 50m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 21 100m schoolslag Heren Min 5   
Nr. 22 100m schoolslag Dames Min 5   Nr. 23 50m vrije slag Heren Min 5   
Nr. 24 50m vrije slag Dames Min 5   Nr. 25 50m vrije slag Heren Min 6   
Nr. 27 100m rugslag Heren Min 6   Nr. 29 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 30 100m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 31 400m vrije slag Dames Min 5   


Nr. 1   100m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  EIFFEL   1:05.06
    2. Marc Tromp                     95  EIFFEL   1:13.06
    3. Guus van Stiphout              95  NAUTIL   1:13.75
    4. Rick Hoekstra                  95  TRB-RE   1:16.42
    5. Sjors van Doesburg             95  TEMPO    1:23.25
    6. Tom van Leeuwen                95  THALAS   1:23.71
    7. Brian Verhagen                 95  NJORD    1:27.78
    8. Rick Lewis                     95  NAUTIL   1:34.79
    9. Robin van de Burgt             95  NAUTIL   1:34.99
  dis. Tom van Ool                    95  TEMPO                AA



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                     Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  BUDEL    1:41.99
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB-RE   1:47.87
    3. Hein Lafeber                   98  TRB-RE   1:48.74
    4. Stef Kissen                    98  BUDEL    1:56.58
    5. Joeri Phaff                    97  NUENEN   1:57.34
    6. Bob Simonis                    97  THALAS   2:11.45
    7. Rick van den Boer              97  TRB-RE   2:17.44



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                     Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura van Leeuwen              97  EIFFEL   1:40.81
    2. Esmée Six                      97  EIFFEL   1:41.67
    3. Jill van der Jagt              97  EIFFEL   1:45.18
    4. Bente Gerits                   97  TEMPO    1:50.68     B
       Myrle Schoones                 98  BUDEL    1:50.68     A
    6. Anne Verhappen                 97  EIFFEL   1:50.82
    7. Xandra Blaauw                  97  NJORD    1:53.11
    8. Maayke Voets                   97  NUENEN   1:53.24
    9. Hanna Stals                    97  BUDEL    1:56.57
   10. Steffi Kieboom                 97  TRB-RE   1:58.30
   11. Lisan Tjioe                    98  TRB-RE   1:59.25
   12. Nadien van Lang                97  NJORD    2:05.15
   13. Carina Spronk                  97  TRB-RE   2:11.08
   14. Maud Schalken                  98  TRB-RE   2:15.28
  dis. Amber Rommelse                 97  EIFFEL   1:43.09     SL
  dis. Daniek Peppenster              97  TRB-RE   2:16.63     SP



TOP
Nr. 5   25m vlinderslag Gemengd                   Mixed Minioren 1 en 
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erica Schoenmakers             99  NUENEN     26.98
    2. Paula Schellekens              00  TRB-RE     28.58
    3. Myrna Stals                    99  BUDEL      36.27
    4. Britney Raymakers              00  BUDEL      39.93



TOP
Nr. 6   25m vlinderslag Heren                     Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eddy Neggers                   97  NJORD      21.42
    2. Daan Rutten                    97  NUENEN     22.82
    3. Thomas Manuel                  98  EIFFEL     22.93
    4. Tim Paulusse                   97  TEMPO      23.33
    5. Menno Dijkmans                 97  TIAMAT     25.41
    6. Elwin van Gerwen               98  NJORD      25.56
    7. Ricardo van der Aa             97  NJORD      27.42
    8. Pepijn Koningsberger           97  TIAMAT     27.48
    9. Daan Lammers                   97  NJORD      29.36
   10. Jelle de Wind                  98  NUENEN     34.47



TOP
Nr. 7   25m vlinderslag Dames                     Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paulien Koenen                 97  EIFFEL     18.96
    2. Isolde d' Hert                 97  EIFFEL     20.48
    3. Bo Verhoeven                   98  NJORD      21.43
    4. Maud van Poppel                97  TIAMAT     21.52
    5. Chantal de Lau                 97  TEMPO      21.91
    6. Rachelle van Rooij             98  NJORD      22.89
    7. Kim de Wit                     97  TIAMAT     23.01
    8. Demi Vos                       97  TEMPO      23.15
    9. Marjolein Wijnen               97  NUENEN     23.49
   10. Lisa Bonhof                    97  TRB-RE     23.59
   11. Jolijn Miedema                 98  NJORD      24.08
   12. Daya Deriu                     97  NJORD      24.75
   13. Rebecca Fairley                97  EIFFEL     24.93
   14. Meike van Mol                  98  NJORD      25.09
   15. Beau Nguyen                    98  NJORD      25.66
   16. Tessa Kauffeld                 97  NJORD      26.57
       Isa de Wit                     97  EIFFEL     26.57
   18. Chantal Verstappen             97  TIAMAT     27.04
   19. Merel van der Krieken          97  NJORD      27.31
   20. Dimphy Jansen                  98  NJORD      28.45
   21. Elaine van der Putten          98  NJORD      28.53
   22. Nikki Hegge                    98  BUDEL      29.36
   23. Magaly Vrancken                98  NJORD      29.69
   24. Ilona van Ginneken             98  TRB-RE     31.56
   25. Anniek Raymakers               98  BUDEL      34.55
   26. Sanne Rijpers                  98  BUDEL      38.84



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                       Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef van Zitteren              96  EIFFEL     34.34
    2. Pepijn Smits                   96  EIFFEL     34.56
    3. Peter Rietveld                 96  TRB-RE     35.83
    4. Stan Pijnenburg                96  EIFFEL     36.70
    5. Tim Schalken                   96  TRB-RE     40.32
    6. Mike van Herk                  96  EIFFEL     40.70
    7. Floris Lafeber                 96  TRB-RE     43.08
    8. Bart Gubbels                   96  TRB-RE     43.44
    9. Teun Lamers                    96  BUDEL      45.74
   10. Toon van de Walle              96  TRB-RE     51.50
   11. Koen van den Boer              96  TRB-RE     51.57
   12. Jimmy van Riel                 96  NAUTIL     57.74



TOP
Nr. 9   50m vlinderslag Dames                       Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Madelon van Dam                96  EIFFEL     37.32
    2. Rosanne van Wierst             96  EIFFEL     39.34
    3. Kayleigh Brouwers              96  TRB-RE     41.59
    4. Anouk van Schaik               96  TEMPO      41.90
    5. Jaimy Mous                     96  NJORD      42.95
    6. Chantal Vervoort               96  NJORD      44.78
    7. Thelma van Beek                96  TEMPO      45.67
    8. Evie v. den Ouweland           96  TEMPO      46.94
    9. Jeanine Kocken                 96  EIFFEL     47.33
   10. Femke van Hest                 96  TRB-RE     47.57
   11. Renate Peppenster              96  TRB-RE     49.24
   12. Elke van den Hurk              96  THALAS     49.62     A
       Jessica Manders                96  NUENEN     49.62     B
   14. Nikki Habers                   96  NAUTIL     49.96
   15. Daphne Verstijnen              96  TRB-RE     50.62
   16. Amy Bosch                      96  TIAMAT     59.51



TOP
Nr. 10   25m vlinderslag Heren                      Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Edwin Visser                   96  TIAMAT     23.08
    2. Matthijs Heijmans              96  BUDEL      24.29
    3. Thijs van Tongerlo             96  BUDEL      24.67
    4. Tim van Berkom                 96  TRB-RE     28.00



TOP
Nr. 11   25m vlinderslag Dames                      Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eden Siregar                   96  NJORD      20.10
    2. Myreen Sleddens                96  TIAMAT     21.86
    3. Aniek Wouters                  96  TIAMAT     22.03
    4. Jasmijn Liedtke                96  NUENEN     22.83
    5. Lisanne v.d Biggelaar          96  TEMPO      22.92
    6. Renske Zandberg                96  TRB-RE     23.44
    7. Jolien van Samang              96  BUDEL      25.80
    8. Lotte de Vrees                 96  NUENEN     26.10
    9. Amy Bessem                     96  NAUTIL     26.28
   10. Anouk van Mol                  96  NJORD      26.86
   11. Evi van Heijnsbergen           96  NAUTIL     28.92
   12. Esmee Claassen                 96  BUDEL      31.09



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                      Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram van Horen                 95  NAUTIL     50.52
    2. Ruud van den Hoven             95  TIAMAT     51.84
    3. Koen van Vliet                 95  TIAMAT     52.37
    4. Paul Sprengers                 95  BUDEL      59.19
    5. Chris Jansen                   95  NJORD    1:03.59
    6. Mark Westerterp                95  NUENEN   1:07.01
    7. Niels Raaijmakers              95  NAUTIL   1:10.30



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Heren                      Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  EIFFEL   2:45.28
    2. Marc Tromp                     95  EIFFEL   3:02.18
    3. Rick Hoekstra                  95  TRB-RE   3:05.67
    4. Guus van Stiphout              95  NAUTIL   3:09.92
    5. Tom van Ool                    95  TEMPO    3:19.66
    6. Brian Verhagen                 95  NJORD    3:40.84
    7. Tom van Leeuwen                95  THALAS   3:42.71
    8. Robin van de Burgt             95  NAUTIL   3:54.46
    9. Rick Lewis                     95  NAUTIL   3:56.60
  dis. Sjors van Doesburg             95  TEMPO    3:25.31     VE



TOP
Nr. 16   100m wisselslag Heren                    Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  BUDEL    1:24.35
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB-RE   1:38.37
    3. Stef Kissen                    98  BUDEL    1:49.51
    4. Joeri Phaff                    97  NUENEN   1:52.62
    5. Bob Simonis                    97  THALAS   1:57.88
    6. Rick van den Boer              97  TRB-RE   1:58.17
  dis. Hein Lafeber                   98  TRB-RE   1:40.05     RH



TOP
Nr. 17   100m wisselslag Dames                    Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura van Leeuwen              97  EIFFEL   1:29.70
    2. Esmée Six                      97  EIFFEL   1:33.36
    3. Jill van der Jagt              97  EIFFEL   1:40.59
    4. Bente Gerits                   97  TEMPO    1:40.69
    5. Anne Verhappen                 97  EIFFEL   1:41.27
    6. Amber Rommelse                 97  EIFFEL   1:43.06
    7. Maayke Voets                   97  NUENEN   1:43.19
    8. Myrle Schoones                 98  BUDEL    1:44.28
    9. Xandra Blaauw                  97  NJORD    1:45.93
   10. Hanna Stals                    97  BUDEL    1:47.48
   11. Romy van Herk                  97  EIFFEL   1:47.83
   12. Lisan Tjioe                    98  TRB-RE   1:55.48
   13. Daniek Peppenster              97  TRB-RE   1:57.74
   14. Carina Spronk                  97  TRB-RE   2:02.40
  dis. Nadien van Lang                97  NJORD    1:42.72     SL
  dis. Steffi Kieboom                 97  TRB-RE   1:53.96     VC
  dis. Maud Schalken                  98  TRB-RE   2:01.93     VC



TOP
Nr. 18   25m vrije slag Gemengd                   Mixed Minioren 1 en 
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Noël Heidt                     99  TRB-RE     25.41



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Heren                     Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thomas Manuel                  98  EIFFEL     40.42
    2. Daan Rutten                    97  NUENEN     44.69
    3. Menno Dijkmans                 97  TIAMAT     45.04
       Pepijn Koningsberger           97  TIAMAT     45.04
    5. Daan Lammers                   97  NJORD      46.85
    6. Elwin van Gerwen               98  NJORD      47.98
    7. Tim Paulusse                   97  TEMPO      48.24
    8. Jelle de Wind                  98  NUENEN     50.08
    9. Thomas Lewis                   97  NAUTIL     51.09
   10. Ricardo van der Aa             97  NJORD      51.52
   11. Eddy Neggers                   97  NJORD      52.42



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Dames                     Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bo Verhoeven                   98  NJORD      40.03
    2. Demi Vos                       97  TEMPO      40.30
    3. Paulien Koenen                 97  EIFFEL     40.32
    4. Maud van Poppel                97  TIAMAT     40.48
    5. Isolde d' Hert                 97  EIFFEL     41.92
    6. Kim de Wit                     97  TIAMAT     42.44
    7. Lisa Bonhof                    97  TRB-RE     43.01
    8. Rebecca Fairley                97  EIFFEL     43.73
    9. Isa de Wit                     97  EIFFEL     44.29
   10. Tessa Kauffeld                 97  NJORD      44.32
   11. Chantal de Lau                 97  TEMPO      45.75
   12. Chantal Verstappen             97  TIAMAT     46.93
   13. Meike van Mol                  98  NJORD      46.98
   14. Rachelle van Rooij             98  NJORD      48.17
   15. Merel van der Krieken          97  NJORD      48.30     A
       Jolijn Miedema                 98  NJORD      48.30     B
   17. Eline Fattore                  97  NAUTIL     48.57
   18. Daya Deriu                     97  NJORD      48.69
   19. Marjolein Wijnen               97  NUENEN     49.29
   20. Sophie van Horen               98  NAUTIL     51.77
   21. Dimphy Jansen                  98  NJORD      53.17
   22. Elaine van der Putten          98  NJORD      54.86
   23. Nikki Hegge                    98  BUDEL      55.58
   24. Ilona van Ginneken             98  TRB-RE     56.06
   25. Roos Nouwens                   97  NAUTIL     56.14
   26. Myra Breman                    98  NAUTIL     59.31
   27. Naomi van Berlo                97  NAUTIL   1:01.35
   28. Denise van Kessel              98  NAUTIL   1:01.76
   29. Magaly Vrancken                98  NJORD    1:02.33
   30. Anniek Raymakers               98  BUDEL    1:02.44
   31. Dina Fellous                   98  NAUTIL   1:09.11
   32. Marrit Kastelijn               98  NAUTIL   1:11.81
   33. Sanne Rijpers                  98  BUDEL    1:16.40
  dis. Beau Nguyen                    98  NJORD                VR
  dis. Marit van Zutphen              98  NAUTIL               AA



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                      Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris Lafeber                 96  TRB-RE   1:33.91
    2. Stef van Zitteren              96  EIFFEL   1:34.27
    3. Pepijn Smits                   96  EIFFEL   1:34.46
    4. Tim Schalken                   96  TRB-RE   1:34.88
    5. Stan Pijnenburg                96  EIFFEL   1:34.94
    6. Mike van Herk                  96  EIFFEL   1:36.32
    7. Peter Rietveld                 96  TRB-RE   1:44.69
    8. Bart Gubbels                   96  TRB-RE   1:46.66
    9. Koen van den Boer              96  TRB-RE   1:49.11
   10. Toon van de Walle              96  TRB-RE   1:54.98
   11. Teun Lamers                    96  BUDEL    2:02.13
   12. Edwin Visser                   96  TIAMAT   2:06.44



TOP
Nr. 22   100m schoolslag Dames                      Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thelma van Beek                96  TEMPO    1:35.36
    2. Nikki Habers                   96  NAUTIL   1:37.99
    3. Kayleigh Brouwers              96  TRB-RE   1:39.06
    4. Rosanne van Wierst             96  EIFFEL   1:39.93
    5. Madelon van Dam                96  EIFFEL   1:40.30
    6. Anouk van Schaik               96  TEMPO    1:42.15
    7. Jeanine Kocken                 96  EIFFEL   1:43.13
    8. Jaimy Mous                     96  NJORD    1:44.42
    9. Femke van Hest                 96  TRB-RE   1:45.38
   10. Elke van den Hurk              96  THALAS   1:47.40
   11. Evie v. den Ouweland           96  TEMPO    1:50.50
   12. Amy Bosch                      96  TIAMAT   1:51.80
   13. Chantal Vervoort               96  NJORD    1:52.22
   14. Jessica Manders                96  NUENEN   1:54.02
   15. Daphne Verstijnen              96  TRB-RE   1:55.83
   16. Renate Peppenster              96  TRB-RE   1:58.33



TOP
Nr. 23   50m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Heijmans              96  BUDEL      41.21
    2. Jimmy van Riel                 96  NAUTIL     44.00     A
       Thijs van Tongerlo             96  BUDEL      44.00     B
    4. Edwin Visser                   96  TIAMAT     46.28
    5. Tim van Berkom                 96  TRB-RE     51.16
    6. Martyn Stoffelen               96  NAUTIL     53.08



TOP
Nr. 24   50m vrije slag Dames                       Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Myreen Sleddens                96  TIAMAT     39.61
    2. Jasmijn Liedtke                96  NUENEN     41.46
    3. Aniek Wouters                  96  TIAMAT     41.80
    4. Renske Zandberg                96  TRB-RE     41.92
    5. Eden Siregar                   96  NJORD      43.92
    6. Lotte de Vrees                 96  NUENEN     45.91
    7. Amy Bessem                     96  NAUTIL     45.98
    8. Lisanne v.d Biggelaar          96  TEMPO      46.39
    9. Larissa Kastelijn              96  NAUTIL     47.46
   10. Anouk van Mol                  96  NJORD      49.58
   11. Jolien van Samang              96  BUDEL      51.31
   12. Doreen van Zutphen             96  NAUTIL     52.68
   13. Evi van Heijnsbergen           96  NAUTIL     55.16
   14. Esmee Claassen                 96  BUDEL    1:01.33



TOP
Nr. 25   50m vrije slag Heren                       Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram van Horen                 95  NAUTIL     40.24
    2. Koen van Vliet                 95  TIAMAT     41.80
    3. Chris Jansen                   95  NJORD      41.95
    4. Niels Raaijmakers              95  NAUTIL     43.27     B
       Ruud van den Hoven             95  TIAMAT     43.27     A
    6. Mark Westerterp                95  NUENEN     44.81
    7. Paul Sprengers                 95  BUDEL      47.02



TOP
Nr. 27   100m rugslag Heren                         Jongens Minioren 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maarten Brzoskowski            95  EIFFEL   1:17.52
    2. Marc Tromp                     95  EIFFEL   1:26.40
    3. Guus van Stiphout              95  NAUTIL   1:27.67
    4. Rick Hoekstra                  95  TRB-RE   1:31.43
    5. Tom van Ool                    95  TEMPO    1:32.18
    6. Brian Verhagen                 95  NJORD    1:39.35     B
       Sjors van Doesburg             95  TEMPO    1:39.35     A
    8. Robin van de Burgt             95  NAUTIL   1:46.91
    9. Tom van Leeuwen                95  THALAS   1:47.71
   10. Rick Lewis                     95  NAUTIL   1:48.86



TOP
Nr. 29   100m vrije slag Heren                    Jongens Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Floris van Mierlo              97  BUDEL    1:16.84
    2. Stefan Hoekstra                97  TRB-RE   1:31.06
    3. Hein Lafeber                   98  TRB-RE   1:34.40
    4. Rick van den Boer              97  TRB-RE   1:36.14
    5. Stef Kissen                    98  BUDEL    1:37.94
    6. Joeri Phaff                    97  NUENEN   1:44.48



TOP
Nr. 30   100m vrije slag Dames                    Meisjes Minioren 3 e
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura van Leeuwen              97  EIFFEL   1:18.67
    2. Esmée Six                      97  EIFFEL   1:23.79
    3. Bente Gerits                   97  TEMPO    1:27.35
    4. Anne Verhappen                 97  EIFFEL   1:28.89
    5. Romy van Herk                  97  EIFFEL   1:30.99
    6. Amber Rommelse                 97  EIFFEL   1:31.30
    7. Nadien van Lang                97  NJORD    1:31.54
    8. Jill van der Jagt              97  EIFFEL   1:31.78
    9. Myrle Schoones                 98  BUDEL    1:31.86
   10. Xandra Blaauw                  97  NJORD    1:37.95     B
       Maayke Voets                   97  NUENEN   1:37.95     A
   12. Hanna Stals                    97  BUDEL    1:41.99
   13. Steffi Kieboom                 97  TRB-RE   1:42.61
   14. Daniek Peppenster              97  TRB-RE   1:44.55
   15. Lisan Tjioe                    98  TRB-RE   1:47.83
   16. Maud Schalken                  98  TRB-RE   1:55.11
   17. Carina Spronk                  97  TRB-RE   2:04.12



TOP
Nr. 31   400m vrije slag Dames                      Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Madelon van Dam                96  EIFFEL   5:46.09
    2. Jeanine Kocken                 96  EIFFEL   6:02.65
    3. Rosanne van Wierst             96  EIFFEL   6:02.93
    4. Kayleigh Brouwers              96  TRB-RE   6:08.81
    5. Nikki Habers                   96  NAUTIL   6:23.50
    6. Femke van Hest                 96  TRB-RE   6:31.90
    7. Thelma van Beek                96  TEMPO    6:32.17
    8. Anouk van Schaik               96  TEMPO    6:34.83
    9. Evie v. den Ouweland           96  TEMPO    7:05.83
   10. Renate Peppenster              96  TRB-RE   7:06.16
   11. Daphne Verstijnen              96  TRB-RE   7:07.24
   12. Jessica Manders                96  NUENEN   7:29.35