Limietwedstrijd Wetterwille - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Wetterwille


Nr. 1  50m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 2  50m vlinderslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 3  200m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 4  200m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 5  100m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 6  100m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 7  200m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 8  200m vlinderslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 9  50m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 10  50m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 11  100m rugslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 12  100m rugslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 13  200m wisselslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 14  200m wisselslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 15  50m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 16  50m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 17  200m rugslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 18  200m rugslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 19  100m vlinderslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 20  100m vlinderslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 21  200m schoolslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 22  200m schoolslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 23  50m rugslag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 24  50m rugslag  Dames  11 jaar en ouder
Nr. 25  100m vrije slag  Heren  11 jaar en ouder
Nr. 26  100m vrije slag  Dames  11 jaar en ouder


Nr. 1
31-3-2007
50m vlinderslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrit Visser89DZ&PC28.86
2.Edward Buitenwerf89DZ&PC29.22
3.Remco Kamps90DZ&PC29.30
4.Mark Rozema92DZ&PC36.26
5.Hans Maychrzak90DZ&PC37.77
zk.Haye Heidema92ZPD


<< TOP >>
Nr. 2
31-3-2007
50m vlinderslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Esther de Boer89DZ&PC29.19
2.Gerbranda Beijaard90De Granaet31.92
3.Angelique Boersma80De Vikings32.54
4.Simone v/d Wal91DZ&PC32.77
5.Femke Hettema92Avéna34.75
6.Patricia van Dolder91De Granaet35.09
7.Alien Schievink94Wetterwille37.14
8.Sieta Ludema95PWC38.50
9.Liesbeth Hoekstra92ZPD39.41
10.Kim Vlottes94De Vikings42.51
zk.Grytsje Lanting93Middelsé
zk.Geertje Nauta92Middelsé


<< TOP >>
Nr. 3
31-3-2007
200m vrije slag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers2:00.0258.031:01.99
2.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC2:03.66
3.Hans Meijer87De Aquaflippers2:09.881:01.881:08.00
4.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD2:15.871:06.971:08.90
5.Roukebert de Boer89ZPD2:17.161:04.631:12.53
6.Obbo Scheeringa91De Aquaflippers2:20.711:08.541:12.17
7.Maiko Postma94DZ&PC2:22.341:10.171:12.17
8.Harry Dijksma91Jubbega2:26.69
9.Mario Engelbertink94HZ&PC Heerenvee2:30.861:12.671:18.19
10.Pieter Groos93DZ&PC2:35.821:13.771:22.05
11.Axl Akkermans93ZCNF'342:55.131:22.291:32.84
zk.Rudie Nauta94Middelsé


<< TOP >>
Nr. 4
31-3-2007
200m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Carine Vos87De Aquaflippers2:13.301:09.551:03.75
2.Mariska Meems89De Aquaflippers2:16.71
3.Josephine Meerman93DZ&PC2:22.771:10.171:12.60
4.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenvee2:22.791:09.741:13.05
5.Aranka Jorink82De Aquaflippers2:25.031:08.671:16.36
6.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heerenvee2:25.461:11.521:13.94
7.Nynke Gaikema90DZ&PC2:25.811:10.531:15.28
8.Suzanne Teuben92De Aquaflippers2:25.871:12.451:13.42
9.Anna Visser94HZ&PC Heerenvee2:30.18
10.Femke Groos94DZ&PC2:30.241:11.911:18.33
11.Jansien van Dijk89Oldambt2:30.711:13.111:17.60
12.Sanne Risselada89De Granaet2:31.191:12.531:18.66
13.Eline Ligthart93De Vikings2:32.421:14.941:17.48
14.Lotte Nienhuis92Avéna2:32.941:13.721:19.22
15.Jolien Bleichrodt92De Vikings2:33.801:14.161:19.64
16.Hester de Vries89ZPD2:34.081:13.781:20.30
17.Corinda Palstra92HZ&PC Heerenvee2:35.501:14.401:21.10
18.Femke van der Gaast94Bolsward-Workum2:40.421:17.541:22.88
19.Merel Weysenfeld94De Vikings2:49.571:21.081:28.49
zk.Rixt de Vries89Jubbega
zk.Maaike Sikma94PWC
zk.Ineke v/d Veen90DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 5
31-3-2007
100m schoolslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Andries Zwanenburg83Avéna1:10.13
2.Marein Boonstra88HZ&PC Heerenvee1:11.09
3.Herman van Dijk89HZ&PC Heerenvee1:11.32
4.Stefan Petersen94Oldambt1:27.47
5.Henk-Jan Verkaik93De Granaet1:27.85
6.Wiebe Wijbenga91ZPD1:32.70
7.Simon Holthof91HZ&PC Heerenvee1:36.01
8.Sander Verkaik94De Granaet1:36.51
9.Merijn Voogd94De Aquaflippers1:36.67
10.Marnick Bloem94De Granaet1:38.30
zk.Jacob Sikkes94HZ&PC Heerenvee


<< TOP >>
Nr. 6
31-3-2007
100m schoolslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Johanna de Boer94ZPD1:26.95
2.Fransiska Beijaard91De Granaet1:27.33
3.Liza Salverda95Bolsward-Workum1:29.19
4.Nienke Zijlstra85Avéna1:29.40
5.Linda Huitema92Jubbega1:33.70
6.Hester Ludema93PWC1:33.96
7.Femke Leenstra95De Granaet1:35.46
8.Laura Terpstra94Avéna1:35.55
9.Bregje Tingen95ZCNF'341:36.76
10.Ilse Dammer94De Granaet1:36.79
11.Yolanda de Vegt95ZCNF'341:36.81
12.Andrea Hayema93PWC1:37.37
13.Amarins Zijlstra94De Granaet1:37.85
14.Maaike Brattinga95Wetterwille1:40.16
15.Elsje de Vries93ZCNF'341:44.16
16.Sippie Sikkema94ZPD1:50.95
dis.Kim Vlottes94De VikingsAA
zk.Maureen Horlings92Middelsé
zk.Martine Goettsch92ZCNF'34
zk.Jildou Zijlstra92Avéna
zk.Marianne van der Zee93De Granaet


<< TOP >>
Nr. 7
31-3-2007
200m vlinderslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Daan Delforterie90ZPD2:54.721:10.811:43.91
2.Miente Scheeringa92De Aquaflippers3:01.261:25.151:36.11


<< TOP >>
Nr. 8
31-3-2007
200m vlinderslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Chantal Nap89De Aquaflippers2:27.33
2.Miranda Bijzitter90ZCNF'342:51.851:21.201:30.65
3.Natasja Topelen89Oldambt2:53.561:16.691:36.87
4.Femke Hettema92Avéna2:59.471:23.711:35.76
5.Kirsten Kompaan84ZCNF'343:00.751:16.571:44.18
6.Aukje Zwart94Avéna3:09.471:27.791:41.68
7.Rixt Veldkamp94Oldambt3:17.471:28.531:48.94
8.Mai-Di Postma95De Aquaflippers3:27.801:34.521:53.28


<< TOP >>
Nr. 9
31-3-2007
50m vrije slag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC26.22
2.Alan Slomp87DZ&PC26.57
3.Rudie Kirkenier90DZ&PC26.77
4.Roelof de Jong89ZPD27.501
5.Oane van der Heide87ZPD27.502
6.Thomas Veltman92De Granaet27.65
7.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenvee28.54
8.Nico Bootsma92Bolsward-Workum29.50
9.Steven Voogd91De Aquaflippers29.91
10.Bauke Ytsma93Wetterwille30.33
11.Jildert Jellesma92Bolsward-Workum30.62
12.Hans Maychrzak90DZ&PC30.96
13.Douwe Dijkstra93DZ&PC34.28
zk.Haye Heidema92ZPD
zk.Aydin Hummel92ZCNF'34


<< TOP >>
Nr. 10
31-3-2007
50m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Esther de Boer89DZ&PC27.12
2.Angelique Boersma80De Vikings28.66
3.Maxime de Wilde93DZ&PC29.07
4.Simone v/d Wal91DZ&PC29.23
5.Dieneke Been93DZ&PC30.23
6.Femke Groos94DZ&PC30.57
7.Charissa Zijlstra94ZPD30.78
8.Kim Anema88Bolsward-Workum32.51
9.Annemart Schievink92Wetterwille34.01
10.Renata Hettinga90Bolsward-Workum34.36
11.Julia Gerritsma91Bolsward-Workum34.49
dis.Jelly-Esther Tadema88De GranaetAA


<< TOP >>
Nr. 11
31-3-2007
100m rugslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heerenvee1:04.04
2.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee1:04.76
3.Harm Rozenga89De Granaet1:05.73
4.Wouter Sikma93Bolsward-Workum1:10.97
5.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenvee1:13.21
6.Sietse Wijbenga93ZPD1:19.01


<< TOP >>
Nr. 12
31-3-2007
100m rugslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heerenvee1:15.53
2.Nelleke Bos92De Vikings1:19.20
3.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heerenvee1:21.00
4.Jildau Schilstra93ZCNF'341:21.07
5.Amarens Gaikema92DZ&PC1:21.89
6.Esther Schipper92De Aquaflippers1:24.28
7.Lotte Nienhuis92Avéna1:25.52
8.Hester de Vries89ZPD1:26.15
9.Sanne-Lobke Ijlstra94Bolsward-Workum1:26.76
10.Arianne Huisman94ZCNF'341:30.54
11.Mirna Spoelstra93PWC1:33.88
dis.Laura Terpstra94Avéna1:23.64RC
rc Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 13
31-3-2007
200m wisselslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Sebastiaan Bakker88De Aquaflippers2:12.65
2.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:18.27
3.Maarten Postma83Wetterwille2:22.02
4.Johannes de Boer89De Granaet2:24.93
5.Jappie Jongsma92De Granaet2:25.71
6.Herman van Dijk89HZ&PC Heerenvee2:29.24
7.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee2:29.40
8.Eric Oord91HZ&PC Heerenvee2:30.14
9.Rycklef Epema92DZ&PC2:50.45
10.Mark Rozema92DZ&PC3:00.19
11.Erik Nijholt94ZCNF'343:01.54
zk.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers


<< TOP >>
Nr. 14
31-3-2007
200m wisselslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Minke Betten94DZ&PC2:47.77
2.Fraukje Puts92Oldambt2:48.83
3.Kirsten Kompaan84ZCNF'342:49.86
4.Anna Visser94HZ&PC Heerenvee2:51.92
5.Jannie de Boer92Wetterwille3:02.23
6.Linda Huitema92Jubbega3:04.73
7.Maaike de Wolff93Avéna3:05.01
8.Hester Ludema93PWC3:09.45
9.Mirjam Terlaakpoot93Avéna3:09.73
10.Thea Baas95PWC3:15.02
11.Ilse Blaauw91Jubbega3:27.89
zk.Grytsje Lanting93Middelsé


<< TOP >>
Nr. 15
31-3-2007
50m schoolslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Edward Buitenwerf89DZ&PC31.18
2.Andries Zwanenburg83Avéna31.93
3.Jorrit Visser89DZ&PC34.46
4.Roelof de Jong89ZPD34.89
5.Oane van der Heide87ZPD35.06
6.Rudie Kirkenier90DZ&PC36.30
7.Douwe Dijkstra93DZ&PC42.98
zk.Rudie Nauta94Middelsé


<< TOP >>
Nr. 16
31-3-2007
50m schoolslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Dieneke Been93DZ&PC38.47
2.Annemart Schievink92Wetterwille44.41
3.Julia Gerritsma91Bolsward-Workum44.49
4.Renata Hettinga90Bolsward-Workum44.86
5.Sippie Sikkema94ZPD49.79


<< TOP >>
Nr. 17
31-3-2007
200m rugslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Harm Rozenga89De Granaet2:21.371:10.071:11.30
2.Sietse Wijbenga93ZPD2:44.981:22.001:22.98
3.Daan Delforterie90ZPD2:46.091:21.591:24.50
4.Obbo Scheeringa91De Aquaflippers2:47.60
5.Mario Engelbertink94HZ&PC Heerenvee2:55.191:25.911:29.28
6.Pieter Groos93DZ&PC3:01.901:27.871:34.03


<< TOP >>
Nr. 18
31-3-2007
200m rugslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Nienke Zijlstra85Avéna2:51.171:24.171:27.00
2.Charissa Zijlstra94ZPD2:53.401:23.191:30.21
3.Femke van der Gaast94Bolsward-Workum3:04.701:29.541:35.16
dis.Merel Weysenfeld94De VikingsAA


<< TOP >>
Nr. 19
31-3-2007
100m vlinderslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers58.33
2.Thomas Veltman92De Granaet1:07.27
3.Roukebert de Boer89ZPD1:10.54
4.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee1:11.50
5.Ramon Fredrik94Wetterwille1:21.83
6.Harry Dijksma91Jubbega1:22.43
7.Erik Nijholt94ZCNF'341:25.18
8.Wiebe Wijbenga91ZPD1:25.55
9.Axl Akkermans93ZCNF'341:45.95
zk.Maarten Postma83Wetterwille


<< TOP >>
Nr. 20
31-3-2007
100m vlinderslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mariska Meems89De Aquaflippers1:08.46
2.Gerbranda Beijaard90De Granaet1:11.63
3.Aranka Jorink82De Aquaflippers1:12.22
4.Jelly-Esther Tadema88De Granaet1:15.23
5.Fransiska Beijaard91De Granaet1:22.47
6.Patricia van Dolder91De Granaet1:24.09
7.Aukje Zwart94Avéna1:25.13
8.Liesbeth Hoekstra92ZPD1:33.52
9.Jildau Schilstra93ZCNF'341:36.76
10.Sieta Ludema95PWC1:37.86
11.Yolanda de Vegt95ZCNF'341:44.58
zk.Ineke v/d Veen90DZ&PC


<< TOP >>
Nr. 21
31-3-2007
200m schoolslag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Sebastiaan Bakker88De Aquaflippers2:28.171:11.831:16.34
2.Marein Boonstra88HZ&PC Heerenvee2:39.701:15.461:24.24
3.Eric Oord91HZ&PC Heerenvee2:42.791:18.031:24.76
4.Stefan Petersen94Oldambt3:08.31
5.Bauke Ytsma93Wetterwille3:09.661:30.411:39.25
zk.Aydin Hummel92ZCNF'34
zk.Jacob Sikkes94HZ&PC Heerenvee


<< TOP >>
Nr. 22
31-3-2007
200m schoolslag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Carine Vos87De Aquaflippers2:45.171:19.071:26.10
2.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenvee3:02.951:29.481:33.47
3.Esther Schipper92De Aquaflippers3:14.551:32.441:42.11
4.Eline Ligthart93De Vikings3:17.671:34.611:43.06
5.Eva Zwertbroek93HZ&PC Heerenvee3:19.641:35.831:43.81
6.Sanne-Lobke Ijlstra94Bolsward-Workum3:22.861:37.701:45.16
7.Femke Leenstra95De Granaet3:24.251:38.681:45.57
8.Corinda Palstra92HZ&PC Heerenvee3:25.191:38.891:46.30
9.Andrea Hayema93PWC3:28.91
10.Amarins Zijlstra94De Granaet3:29.871:38.711:51.16
zk.Maureen Horlings92Middelsé
zk.Martine Goettsch92ZCNF'34
zk.Jildou Zijlstra92Avéna


<< TOP >>
Nr. 23
31-3-2007
50m rugslag  Heren11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Waterlander88HZ&PC Heerenvee29.55
2.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee30.63
3.Hans Meijer87De Aquaflippers31.81
4.Oane van der Heide87ZPD32.04
5.Alan Slomp87DZ&PC33.03
6.Jildert Jellesma92Bolsward-Workum35.22
zk.Haye Heidema92ZPD


<< TOP >>
Nr. 24
31-3-2007
50m rugslag  Dames11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Nap89De Aquaflippers31.82
2.Maxime de Wilde93DZ&PC34.11
3.Natasja Topelen89Oldambt35.46
4.Fraukje Puts92Oldambt36.02
5.Rixt Veldkamp94Oldambt38.25
6.Jannie de Boer92Wetterwille39.12
7.Arianne Huisman94ZCNF'3442.19
8.Maaike de Wolff93Avéna43.64
9.Bregje Tingen95ZCNF'3448.15


<< TOP >>
Nr. 25
31-3-2007
100m vrije slag  Heren

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee56.26
2.Remco Kamps90DZ&PC57.31
3.Johannes de Boer89De Granaet59.54
4.Roelof de Jong89ZPD1:00.28
5.Jappie Jongsma92De Granaet1:00.77
6.Wouter Sikma93Bolsward-Workum1:01.10
7.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenvee1:01.15
8.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD1:02.86
9.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenvee1:04.11
10.Maiko Postma94DZ&PC1:05.89
11.Rycklef Epema92DZ&PC1:06.14
12.Simon Holthof91HZ&PC Heerenvee1:06.61
13.Nico Bootsma92Bolsward-Workum1:07.82
14.Miente Scheeringa92De Aquaflippers1:08.21
15.Henk-Jan Verkaik93De Granaet1:08.42
16.Ramon Fredrik94Wetterwille1:08.79
17.Steven Voogd91De Aquaflippers1:10.56
18.Merijn Voogd94De Aquaflippers1:14.22
19.Marnick Bloem94De Granaet1:15.67
20.Sander Verkaik94De Granaet1:19.15
zk.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers


<< TOP >>
Nr. 26
31-3-2007
100m vrije slag  Dames

11 jaar en ouder
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Josephine Meerman93DZ&PC1:06.63
2.Suzanne Teuben92De Aquaflippers1:06.99
3.Nynke Gaikema90DZ&PC1:07.69
4.Nelleke Bos92De Vikings1:08.67
5.Minke Betten94DZ&PC1:08.91
6.Jansien van Dijk89Oldambt1:09.98
7.Sanne Risselada89De Granaet1:10.03
8.Jolien Bleichrodt92De Vikings1:10.82
9.Amarens Gaikema92DZ&PC1:11.93
10.Liza Salverda95Bolsward-Workum1:12.351
11.Kim Anema88Bolsward-Workum1:12.352
12.Mirjam Terlaakpoot93Avéna1:14.25
13.Kim Vlottes94De Vikings1:15.05
14.Mai-Di Postma95De Aquaflippers1:15.45
15.Elsje de Vries93ZCNF'341:16.43
16.Ilse Blaauw91Jubbega1:17.60
17.Maaike Brattinga95Wetterwille1:17.80
18.Mirna Spoelstra93PWC1:17.87
19.Ilse Dammer94De Granaet1:18.13
20.Alien Schievink94Wetterwille1:18.23
21.Thea Baas95PWC1:19.74
dis.Johanna de Boer94ZPDAA
zk.Rixt de Vries89Jubbega
zk.Maaike Sikma94PWC
zk.Geertje Nauta92Middelsé
zk.Marianne van der Zee93De Granaet