Zeeuwse Competitie 2e klasse Deel 4
Zierikzee, Netherlands,    25-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m schoolslag Dames alg.   Nr. 2 100m schoolslag Heren alg.   
Nr. 3 50m vlinderslag Dames alg.   Nr. 4 50m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 5 200m wisselslag Dames alg.   Nr. 6 200m wisselslag Heren alg.   
Nr. 7 50m vrije slag Dames alg.   Nr. 8 50m vrije slag Heren alg.   
Nr. 9 200m rugslag Dames alg.   Nr. 10 200m rugslag Heren alg.   
Nr. 11 100m wisselslag Dames alg.   Nr. 12 100m wisselslag Heren alg.   
Nr. 13 4 x 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 14 4 x 50m wisselslag Heren alg.   


Nr. 1   100m schoolslag Dames                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Krista Vaes                    90  Onderdak          1:27.45
    2. Billy van der Niet             93  Onderdak          1:30.16     A
       Marleen van der Borgt          81  Zeelandia         1:30.16     B
    4. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel      1:33.86
    5. Inge Vossen                    93  Onderdak          1:34.48
    6. Judith Schuijs                 94  Zeelandia         1:35.04
    7. Jamie Rijk                     90  De Ganze          1:37.57
    8. Arjanne Bode                   94  Zeelandia         1:38.08
    9. Millie Victor                  68  Zeelandia         1:38.48
   10. Karen Vossen                   95  Onderdak          1:40.86
   11. Manon van der Heijden          95  De Ganze          1:41.92
   12. Nellie van de Parel            58  Zeelandia         1:43.73
   13. Stefanie Peeters               91  De Ganze          1:46.13
   14. Stefanie Korsuize              95  De Ganze          1:49.89
   15. Joyca Jansen                   89  Zeelandia         1:51.80
   16. Daira Jansen                   93  Zeelandia         1:51.83
   17. Myrthe Wigman                  95  De Ganze          1:54.23
   18. Els Dommanschet                81  Zeelandia         2:00.10



TOP
Nr. 2   100m schoolslag Heren                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Hoogendijk                72  Onderdak          1:13.16
    2. René van Oudenaarde            83  Zeelandia         1:18.48
    3. Rik de Klerk                   92  Zeelandia         1:28.54
    4. Kevin Timmer                   91  De Ganze          1:31.39
    5. Erik Vermeu                    89  De Ganze          1:31.60
    6. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      1:32.16
    7. Bonno Jansen                   91  Zeelandia         1:36.89
    8. Jorn de Klerk                  94  Zeelandia         1:37.23
    9. Matthijs Berndsen              94  Zeelandia         1:38.67
   10. Bob Wabeke                     94  De Ganze          1:39.89
   11. Roy Zeilstra                   93  De Ganze          1:46.80
   12. Bas Wullems                    94  De Ganze          1:55.48
   13. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze          1:55.77
   14. Martin Stroosnijder            62  Zeelandia         1:57.10
  dis. Lukas de Hamer                 94  De Ganze          1:43.15



TOP
Nr. 3   50m vlinderslag Dames                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tekla van Gils                 91  Zeelandia           30.95
    2. Claudia Terpstra               89  Onderdak            31.95
    3. Leonie Edenburg                90  Onderdak            35.29
    4. Thérèse de Munck               71  Zeelandia           37.82
    5. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel        37.98
    6. Corina Baaij                   78  Zeelandia           38.26
    7. Nicole Cappon                  92  De Ganze            39.89
    8. Sylvia Mollet                  92  Zeelandia           41.42
    9. Jamie Rijk                     90  De Ganze            41.74
   10. Marleen van der Borgt          81  Zeelandia           43.89
   11. Karen Vossen                   95  Onderdak            45.80
   12. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel        46.92
   13. Nellie van de Parel            58  Zeelandia           47.13
   14. Isla Mackay                    95  Onderdak            47.45



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Heren                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel        31.26
    2. René van Oudenaarde            83  Zeelandia           33.23
    3. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel        33.83
    4. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel        33.95
    5. Thomas Murre                   83  De Ganze            34.36
    6. Erik Vermeu                    89  De Ganze            36.73
    7. Robert Steendijk               89  De Ganze            38.13
    8. Jaap de Munck                  68  Zeelandia           42.16
    9. Tom van Gils                   95  Onderdak            42.89
   10. Patrick Elfrink                94  Onderdak            43.80
   11. Lukas de Hamer                 94  De Ganze            46.48
   12. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze            50.92
  dis. Kevin Timmer                   91  De Ganze            43.98
  dis. Martin Stroosnijder            62  Zeelandia         1:01.02



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Krista Vaes                    90  Onderdak          2:55.10
    2. Billy van der Niet             93  Onderdak          3:11.51
    3. Corina Baaij                   78  Zeelandia         3:15.36
    4. Judith Schuijs                 94  Zeelandia         3:18.02
    5. Inge Vossen                    93  Onderdak          3:18.67
    6. Arjanne Bode                   94  Zeelandia         3:21.02
    7. Els Dommanschet                81  Zeelandia         3:58.42



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Heren                        alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Hoogendijk                72  Onderdak          2:32.26
    2. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel      2:46.17
    3. Rik de Klerk                   92  Zeelandia         2:53.48
    4. Matthijs Berndsen              94  Zeelandia         3:10.04
    5. Bonno Jansen                   91  Zeelandia         3:16.89
    6. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze          3:41.13
  dis. Stefan Nieuwenhuize            87  Zeelandia         2:33.32
  dis. Jorn de Klerk                  94  Zeelandia         3:04.73
  dis. Bob Wabeke                     94  De Ganze          3:19.92



TOP
Nr. 7   50m vrije slag Dames                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  Onderdak            28.92
    2. Tekla van Gils                 91  Zeelandia           30.26
    3. Leonie Edenburg                90  Onderdak            32.95
    4. Thérèse de Munck               71  Zeelandia           33.02
    5. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel        34.04
    6. Nicole Cappon                  92  De Ganze            34.29
    7. Sylvia Mollet                  92  Zeelandia           35.16
    8. Jamie Rijk                     90  De Ganze            35.39
    9. Inge Vossen                    93  Onderdak            35.64
   10. Marleen van der Borgt          81  Zeelandia           37.42
   11. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel        37.51
   12. Judith Schuijs                 94  Zeelandia           38.48
   13. Arjanne Bode                   94  Zeelandia           38.61
   14. Isla Mackay                    95  Onderdak            39.10
   15. Nellie van de Parel            58  Zeelandia           39.32
   16. Stefanie Peeters               91  De Ganze            39.80
   17. Myrthe Wigman                  95  De Ganze            40.10
   18. Manon van der Heijden          95  De Ganze            40.95
   19. Stefanie Korsuize              95  De Ganze            41.70
       Daira Jansen                   93  Zeelandia           41.70



TOP
Nr. 8   50m vrije slag Heren                         alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Nieuwenhuize            87  Zeelandia           27.67
    2. Erik Vermeu                    89  De Ganze            28.82
    3. René van Oudenaarde            83  Zeelandia           30.13
    4. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel        31.02
    5. Thomas Murre                   83  De Ganze            31.86
    6. Robert Steendijk               89  De Ganze            33.57
    7. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel        33.74
    8. Patrick Elfrink                94  Onderdak            34.04     B
       Kevin Dane                     88  De Ganze            34.04     A
   10. Matthijs Berndsen              94  Zeelandia           35.07
   11. Reinbert Flipse                94  De Ganze            37.39
   12. Lukas de Hamer                 94  De Ganze            38.60
   13. Jos Schoonakker                95  DeOttersAxel        39.80
   14. Bas Wullems                    94  De Ganze            40.16
   15. Roy Zeilstra                   93  De Ganze            41.80
   16. Martin Stroosnijder            62  Zeelandia           42.48
   17. Alex Westerweele               95  De Ganze            54.11



TOP
Nr. 9   200m rugslag Dames                           alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tekla van Gils                 91  Zeelandia         2:48.94
    2. Thérèse de Munck               71  Zeelandia         2:57.74
    3. Billy van der Niet             93  Onderdak          3:11.67
    4. Joyca Jansen                   89  Zeelandia         3:18.39
    5. Karen Vossen                   95  Onderdak          3:33.30



TOP
Nr. 10   200m rugslag Heren                          alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Nieuwenhuize            87  Zeelandia         2:40.63
    2. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      2:58.00
    3. Tom van Gils                   95  Onderdak          3:11.89
    4. Bob Wabeke                     94  De Ganze          3:20.89



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Dames                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia Terpstra               89  Onderdak          1:15.26
    2. Tekla van Gils                 91  Zeelandia         1:15.51
    3. Krista Vaes                    90  Onderdak          1:22.02
    4. Leonie Edenburg                90  Onderdak          1:22.92
    5. Jill Vernimmen                 93  DeOttersAxel      1:24.76
    6. Corina Baaij                   78  Zeelandia         1:28.47
    7. Marleen van der Borgt          81  Zeelandia         1:29.95
    8. Sylvia Mollet                  92  Zeelandia         1:31.62
    9. Nicole Cappon                  92  De Ganze          1:32.10
   10. Millie Victor                  68  Zeelandia         1:32.70
   11. Isla Mackay                    95  Onderdak          1:41.38
   12. Elise Platjouw                 94  DeOttersAxel      1:41.58
   13. Els Dommanschet                81  Zeelandia         1:43.72
   14. Myrthe Wigman                  95  De Ganze          1:47.02
  dis. Daira Jansen                   93  Zeelandia         1:44.00



TOP
Nr. 12   100m wisselslag Heren                       alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Hoogendijk                72  Onderdak          1:08.56
    2. Sebastiaan Haak                90  DeOttersAxel      1:13.48
    3. René van Oudenaarde            83  Zeelandia         1:14.47
    4. Arjan van Boven                90  DeOttersAxel      1:19.39
    5. Kevin Timmer                   91  De Ganze          1:26.06
    6. Bonno Jansen                   91  Zeelandia         1:26.20
    7. Jorn de Klerk                  94  Zeelandia         1:27.32
    8. Matthijs Berndsen              94  Zeelandia         1:28.24
    9. Jaap de Munck                  68  Zeelandia         1:28.73
   10. Jos Schoonakker                95  DeOttersAxel      1:55.55
   11. Alex Westerweele               95  De Ganze          2:25.29
  dis. Tobias Haak                    88  DeOttersAxel
  dis. Daniel Mehlbaum                95  De Ganze          1:41.48
  dis. Bas Wullems                    94  De Ganze          1:45.36
  dis. Roy Zeilstra                   93  De Ganze          1:46.08
  dis. Reinbert Flipse                94  De Ganze          1:46.89



TOP
Nr. 13   4 x 100m vrije slag Dames                   alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Onderdak 1                         Onderdak          4:53.72
    2. Zeelandia 1                        Zeelandia         5:03.36
    3. Zeelandia 2                        Zeelandia         5:56.18
    4. De Ganze 1                         De Ganze          6:09.64



TOP
Nr. 14   4 x 50m wisselslag Heren                    alg. leeftijdsgroep
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zeelandia 1                        Zeelandia         2:21.19
    2. De Ganze 1                         De Ganze          2:24.48
    3. De Otters Axel 1                   DeOttersAxel      2:29.86
    4. Zeelandia 2                        Zeelandia         2:53.74